ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
pszczolek
tabela - Klasa okręgowa Szczecin gr.2 2009/2010
ogółem dom wyjazd bezpośrednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Sęp Brzesko 30 70 22 4 4 69 / 32 12 2 1 36 / 15 10 2 3 33 / 17
2.  Unia Dolice 30 63 19 6 5 89 / 40 11 3 1 55 / 20 8 3 4 34 / 20
3.  Morzycko Moryń 30 58 18 4 8 57 / 33 12 0 3 34 / 10 6 4 5 23 / 23
4.  Orkan Suchań 30 55 17 4 9 66 / 37 12 1 2 44 / 8 5 3 7 22 / 29
5.  Myśla Dargomyśl 30 53 16 5 9 60 / 46 9 3 3 35 / 21 7 2 6 25 / 25
6.  Drawa Drawno 30 52 15 7 8 70 / 43 10 2 3 40 / 12 5 5 5 30 / 31
7.  Remor Recz 30 47 14 5 11 50 / 44 8 2 5 24 / 17 6 3 6 26 / 27
8.  Odrzanka Radziszewo 30 46 13 7 10 70 / 50 8 5 2 43 / 24 5 2 8 27 / 26
9.  Mieszko Mieszkowice 30 41 12 5 13 51 / 62 8 2 5 33 / 25 4 3 8 18 / 37
10.  Czcibor Cedynia 30 40 12 4 14 57 / 63 8 2 5 41 / 27 4 2 9 16 / 36
11.  Koral Mostkowo 30 32 10 2 18 52 / 61 5 1 9 38 / 32 5 1 9 14 / 29
12.  Jedność Przewłoki 30 31 9 4 17 33 / 57 5 2 8 17 / 19 4 2 9 16 / 38
13.  Klon Krzęcin 30 30 7 9 14 38 / 54 4 5 6 17 / 22 3 4 8 21 / 32
14.  Sparta-Odra II Godków 30 26 7 5 18 39 / 64 6 1 8 28 / 35 1 4 10 11 / 29
15.  Sokół Różańsko 30 18 5 3 22 32 / 93 2 2 11 11 / 32 3 1 11 21 / 61
16.  Sokół Granowo 30 17 3 8 19 39 / 93 1 8 6 23 / 34 2 0 13 16 / 59
  • drużyna, która zajmie 15-stą pozycję w tabeli rozegra dwu mecz barażowy o utrzymanie z 15-stą drużyną, klasy okręgowej Szczecin gr. 1
  • ilość drużyn spadających z ligi zostanie powiększona o ilość drużyn spadających z V ligi - powyżej dwóch
  • w przypadku spadku trzech zespołów z V ligi barażu o utrzymanie nie będzie, drużyna z 15-tej pozycji także opuści ligę
  • w przypadku, gdy z V ligi spadną cztery zespoły to drużyna, która zajmie 14-stą pozycję w tabeli rozegra dwumecz barażowy o utrzymanie z 14-stą drużyną, klasy okręgowej Szczecin gr. 1
  • wyniki spotkań - Klasa okręgowa Szczecin gr.2 2009/2010
      12345678910111213141516
    1.  Czcibor Cedynia
     
    2.  Drawa Drawno
     
    3.  Jedność Przewłoki
     
    4.  Klon Krzęcin
     
    5.  Koral Mostkowo
     
    6.  Mieszko Mieszkowice
     
    7.  Morzycko Moryń
     
    8.  Myśla Dargomyśl
     
    9.  Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo
     
    10.  Odra II Chojna
     
    11.  Orkan Suchań
     
    12.  Remor Recz
     
    13.  Sęp Brzesko
     
    14.  Sokół Granowo
     
    15.  Sokół Różańsko
     
    16.  Unia Dolice
     
    terminarz - Klasa okręgowa Szczecin gr.2 2009/2010
    wersja do druku
    1 kolejka relacja fotki komentarze
    Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo - Orkan Suchań 2 - 2 1 0 104
    Koral Mostkowo - Remor Recz 1 - 4 2 1 69
    Klon Krzęcin - Odra II Chojna 0 - 0 1 4 32
    Unia Dolice - Morzycko Moryń 4 - 2 3 29 196
    Sokół Różańsko - Sokół Granowo 1 - 0 0 0 27
    Mieszko Mieszkowice - Sęp Brzesko 1 - 2 0 0 24
    Jedność Przewłoki - Czcibor Cedynia 0 - 1 0 0 20
    Myśla Dargomyśl - Drawa Drawno 3 - 3 0 0 63
    2 kolejka relacja fotki komentarze
    Morzycko Moryń - Jedność Przewłoki 2 - 0 1 17 17
    Czcibor Cedynia - Koral Mostkowo 1 - 3 0 0 9
    Odra II Chojna - Orkan Suchań 0 - 1 0 61 12
    Sęp Brzesko - Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo 4 - 2 0 0 13
    Drawa Drawno - Sokół Różańsko 5 - 1 0 77 30
    Sokół Granowo - Mieszko Mieszkowice 0 - 0 0 0 11
    Remor Recz - Myśla Dargomyśl 1 - 0 1 1 26
    Klon Krzęcin - Unia Dolice 1 - 2 1 28 48
    3 kolejka relacja fotki komentarze
    Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo - Sokół Granowo 5 - 3 0 0 17
    Unia Dolice - Odra II Chojna 3 - 2 1 0 64
    Koral Mostkowo - Morzycko Moryń 2 - 0 1 0 26
    Sokół Różańsko - Remor Recz 0 - 2 2 44 62
    Mieszko Mieszkowice - Drawa Drawno 2 - 4 0 63 23
    Jedność Przewłoki - Klon Krzęcin 2 - 3 0 0 29
    Myśla Dargomyśl - Czcibor Cedynia 1 - 0 0 0 18
    Orkan Suchań - Sęp Brzesko 2 - 1 0 23 46
    4 kolejka relacja fotki komentarze
    Morzycko Moryń - Myśla Dargomyśl 4 - 2 2 29 22
    Remor Recz - Mieszko Mieszkowice 1 - 1 1 24 98
    Unia Dolice - Jedność Przewłoki 5 - 1 1 30 134
    Drawa Drawno - Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo 0 - 2 0 84 44
    Czcibor Cedynia - Sokół Różańsko 2 - 3 0 0 22
    Sokół Granowo - Orkan Suchań 2 - 2 0 24 30
    Odra II Chojna - Sęp Brzesko 0 - 2 1 0 18
    Klon Krzęcin - Koral Mostkowo 0 - 1 1 0 31
    5 kolejka relacja fotki komentarze
    Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo - Remor Recz 3 - 3 2 30 78
    Sęp Brzesko - Sokół Granowo 2 - 1 0 0 46
    Sokół Różańsko - Morzycko Moryń 1 - 1 1 0 11
    Koral Mostkowo - Unia Dolice 2 - 5 0 0 98
    Mieszko Mieszkowice - Czcibor Cedynia 2 - 2 0 42 20
    Jedność Przewłoki - Odra II Chojna 1 - 0 0 0 41
    Myśla Dargomyśl - Klon Krzęcin 2 - 1 0 0 9
    Orkan Suchań - Drawa Drawno 1 - 0 1 43 39
    6 kolejka relacja fotki komentarze
    Morzycko Moryń - Mieszko Mieszkowice 0 - 1 1 22 17
    Unia Dolice - Myśla Dargomyśl 2 - 2 0 29 84
    Remor Recz - Orkan Suchań 2 - 1 2 33 75
    Czcibor Cedynia - Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo 3 - 2 0 0 7
    Drawa Drawno - Sęp Brzesko 4 - 0 0 84 28
    Klon Krzęcin - Sokół Różańsko 4 - 2 0 2 11
    Jedność Przewłoki - Koral Mostkowo 0 - 0 1 0 28
    Odra II Chojna - Sokół Granowo 0 - 2 1 0 31
    7 kolejka relacja fotki komentarze
    Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo - Morzycko Moryń 1 - 0 1 57 32
    Myśla Dargomyśl - Jedność Przewłoki 3 - 2 0 0 16
    Orkan Suchań - Czcibor Cedynia 7 - 0 0 158 17
    Sokół Różańsko - Unia Dolice 1 - 3 0 0 70
    Mieszko Mieszkowice - Klon Krzęcin 2 - 1 0 0 20
    Sęp Brzesko - Remor Recz 3 - 0 1 0 49
    Sokół Granowo - Drawa Drawno 3 - 6 0 0 72
    Koral Mostkowo - Odra II Chojna 2 - 0 0 0 14
    8 kolejka relacja fotki komentarze
    Morzycko Moryń - Orkan Suchań 2 - 1 2 40 15
    Remor Recz - Sokół Granowo 1 - 2 1 23 37
    Unia Dolice - Mieszko Mieszkowice 5 - 1 0 0 61
    Czcibor Cedynia - Sęp Brzesko 1 - 3 1 0 25
    Klon Krzęcin - Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo 0 - 1 0 0 18
    Koral Mostkowo - Myśla Dargomyśl 1 - 2 0 0 30
    Jedność Przewłoki - Sokół Różańsko 0 - 1 0 0 19
    Odra II Chojna - Drawa Drawno 1 - 4 1 0 41
    9 kolejka relacja fotki komentarze
    Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo - Unia Dolice 3 - 2 1 0 80
    Sęp Brzesko - Morzycko Moryń 4 - 1 1 0 35
    Sokół Różańsko - Koral Mostkowo 0 - 1 0 0 30
    Orkan Suchań - Klon Krzęcin 5 - 0 0 44 23
    Mieszko Mieszkowice - Jedność Przewłoki 4 - 2 0 0 22
    Sokół Granowo - Czcibor Cedynia 3 - 3 0 0 19
    Myśla Dargomyśl - Odra II Chojna 3 - 0 1 0 20
    Drawa Drawno - Remor Recz 3 - 0 1 73 86
    10 kolejka relacja fotki komentarze
    Morzycko Moryń - Sokół Granowo 4 - 0 1 21 19
    Unia Dolice - Orkan Suchań 4 - 5 2 129 199
    Czcibor Cedynia - Drawa Drawno 2 - 4 0 0 41
    Klon Krzęcin - Sęp Brzesko 0 - 6 1 0 67
    Koral Mostkowo - Mieszko Mieszkowice 5 - 0 0 0 27
    Myśla Dargomyśl - Sokół Różańsko 4 - 4 0 0 19
    Jedność Przewłoki - Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo 1 - 2 0 0 4
    Odra II Chojna - Remor Recz 3 - 2 1 10 100
    11 kolejka relacja fotki komentarze
    Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo - Koral Mostkowo 2 - 1 0 0 24
    Sokół Różańsko - Odra II Chojna 3 - 1 0 0 70
    Remor Recz - Czcibor Cedynia 1 - 2 0 13 47
    Sęp Brzesko - Unia Dolice 1 - 0 1 30 160
    Sokół Granowo - Klon Krzęcin 1 - 1 0 0 43
    Mieszko Mieszkowice - Myśla Dargomyśl 1 - 2 0 0 11
    Orkan Suchań - Jedność Przewłoki 4 - 0 0 81 18
    Drawa Drawno - Morzycko Moryń 1 - 1 1 69 37
    12 kolejka relacja fotki komentarze
    Morzycko Moryń - Remor Recz 4 - 0 3 15 60
    Sokół Różańsko - Mieszko Mieszkowice 1 - 2 0 0 17
    Unia Dolice - Sokół Granowo 5 - 2 0 21 36
    Klon Krzęcin - Drawa Drawno 2 - 2 0 66 29
    Odra II Chojna - Czcibor Cedynia 5 - 0 2 0 63
    Jedność Przewłoki - Sęp Brzesko 0 - 1 0 0 28
    Myśla Dargomyśl - Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo 2 - 0 1 0 23
    Koral Mostkowo - Orkan Suchań 1 - 2 0 13 38
    13 kolejka relacja fotki komentarze
    Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo - Sokół Różańsko 11 - 1 0 0 19
    Mieszko Mieszkowice - Odra II Chojna 2 - 1 0 0 17
    Remor Recz - Klon Krzęcin 2 - 0 2 9 53
    Orkan Suchań - Myśla Dargomyśl 3 - 0 3 41 39
    Sęp Brzesko - Koral Mostkowo 2 - 1 1 0 184
    Sokół Granowo - Jedność Przewłoki 1 - 1 0 0 9
    Czcibor Cedynia - Morzycko Moryń 2 - 3 1 23 12
    Drawa Drawno - Unia Dolice 2 - 2 0 29 122
    14 kolejka relacja fotki komentarze
    Unia Dolice - Remor Recz 0 - 0 1 20 42
    Sokół Różańsko - Orkan Suchań 0 - 2 1 82 17
    Klon Krzęcin - Czcibor Cedynia 3 - 0 0 0 8
    Jedność Przewłoki - Drawa Drawno 3 - 1 0 0 29
    Koral Mostkowo - Sokół Granowo 14 - 1 0 7 26
    Myśla Dargomyśl - Sęp Brzesko 1 - 1 0 0 24
    Mieszko Mieszkowice - Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo 2 - 0 0 0 5
    Odra II Chojna - Morzycko Moryń 1 - 2 2 22 91
    15 kolejka relacja fotki komentarze
    Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo - Odra II Chojna 3 - 1 0 0 25
    Orkan Suchań - Mieszko Mieszkowice 3 - 1 1 44 33
    Remor Recz - Jedność Przewłoki 3 - 0 0 17 22
    Morzycko Moryń - Klon Krzęcin 2 - 1 1 19 22
    Sokół Granowo - Myśla Dargomyśl 2 - 2 0 0 7
    Sęp Brzesko - Sokół Różańsko 3 - 0 0 0 50
    Czcibor Cedynia - Unia Dolice 3 - 2 0 0 52
    Drawa Drawno - Koral Mostkowo 1 - 2 0 42 30
    16 kolejka relacja fotki komentarze
    Remor Recz - Koral Mostkowo 2 - 1 1 16 46
    Odra II Chojna - Klon Krzęcin 1 - 1 1 0 15
    Czcibor Cedynia - Jedność Przewłoki 6 - 1 0 29 20
    Sokół Granowo - Sokół Różańsko 3 - 0 0 0 13
    Sęp Brzesko - Mieszko Mieszkowice 4 - 1 0 0 26
    Orkan Suchań - Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo 2 - 1 1 0 32
    Morzycko Moryń - Unia Dolice 0 - 2 1 23 70
    Drawa Drawno - Myśla Dargomyśl 4 - 0 0 0 31
    17 kolejka relacja fotki komentarze
    Jedność Przewłoki - Morzycko Moryń 1 - 2 0 0 23
    Orkan Suchań - Odra II Chojna 1 - 0 1 67 17
    Unia Dolice - Klon Krzęcin 3 - 0 1 0 37
    Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo - Sęp Brzesko 1 - 1 0 0 27
    Mieszko Mieszkowice - Sokół Granowo 2 - 1 0 0 6
    Sokół Różańsko - Drawa Drawno 1 - 1 0 0 11
    Koral Mostkowo - Czcibor Cedynia 1 - 3 0 18 22
    Myśla Dargomyśl - Remor Recz 1 - 3 0 17 21
    18 kolejka relacja fotki komentarze
    Klon Krzęcin - Jedność Przewłoki 0 - 0 0 0 30
    Remor Recz - Sokół Różańsko 1 - 0 1 59 14
    Sęp Brzesko - Orkan Suchań 3 - 2 2 42 83
    Odra II Chojna - Unia Dolice 1 - 6 1 29 56
    Drawa Drawno - Mieszko Mieszkowice 3 - 1 0 105 12
    Morzycko Moryń - Koral Mostkowo 2 - 0 0 19 22
    Czcibor Cedynia - Myśla Dargomyśl 2 - 1 0 0 9
    Sokół Granowo - Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo 2 - 2 0 0 14
    19 kolejka relacja fotki komentarze
    Mieszko Mieszkowice - Remor Recz 2 - 3 0 25 14
    Sęp Brzesko - Odra II Chojna 1 - 1 0 0 44
    Orkan Suchań - Sokół Granowo 9 - 1 0 0 37
    Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo - Drawa Drawno 5 - 1 0 1 24
    Sokół Różańsko - Czcibor Cedynia 1 - 3 0 0 5
    Myśla Dargomyśl - Morzycko Moryń 2 - 3 0 0 31
    Koral Mostkowo - Klon Krzęcin 2 - 5 0 0 25
    Jedność Przewłoki - Unia Dolice 0 - 2 1 173 56
    20 kolejka relacja fotki komentarze
    Odra II Chojna - Jedność Przewłoki 3 - 2 1 0 41
    Unia Dolice - Koral Mostkowo 6 - 0 1 36 16
    Klon Krzęcin - Myśla Dargomyśl 0 - 2 0 0 8
    Morzycko Moryń - Sokół Różańsko 4 - 0 0 0 13
    Czcibor Cedynia - Mieszko Mieszkowice 5 - 0 0 0 5
    Remor Recz - Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo 1 - 0 1 22 10
    Drawa Drawno - Orkan Suchań 2 - 0 0 180 28
    Sokół Granowo - Sęp Brzesko 2 - 3 0 0 40
    21 kolejka relacja fotki komentarze
    Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo - Czcibor Cedynia 1 - 0 0 0 7
    Sokół Granowo - Odra II Chojna 1 - 1 0 0 22
    Orkan Suchań - Remor Recz 1 - 3 2 54 61
    Mieszko Mieszkowice - Morzycko Moryń 1 - 0 0 0 15
    Sokół Różańsko - Klon Krzęcin 1 - 3 0 0 7
    Koral Mostkowo - Jedność Przewłoki 1 - 2 0 0 10
    Sęp Brzesko - Drawa Drawno 0 - 0 0 0 19
    Myśla Dargomyśl - Unia Dolice 1 - 0 0 0 26
    22 kolejka relacja fotki komentarze
    Klon Krzęcin - Mieszko Mieszkowice 0 - 1 0 0 7
    Morzycko Moryń - Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo 3 - 0 0 0 36
    Jedność Przewłoki - Myśla Dargomyśl 0 - 1 0 0 16
    Unia Dolice - Sokół Różańsko 8 - 3 0 200 16
    Remor Recz - Sęp Brzesko 1 - 3 0 31 31
    Czcibor Cedynia - Orkan Suchań 4 - 0 0 84 14
    Odra II Chojna - Koral Mostkowo 5 - 0 0 0 18
    Drawa Drawno - Sokół Granowo 4 - 0 0 129 12
    23 kolejka relacja fotki komentarze
    Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo - Klon Krzęcin 1 - 1 0 0 9
    Orkan Suchań - Morzycko Moryń 0 - 0 0 0 18
    Sokół Granowo - Remor Recz 0 - 3 1 25 23
    Mieszko Mieszkowice - Unia Dolice 2 - 2 0 0 17
    Sokół Różańsko - Jedność Przewłoki 0 - 1 0 0 14
    Drawa Drawno - Odra II Chojna 1 - 2 1 151 32
    Sęp Brzesko - Czcibor Cedynia 4 - 2 0 0 20
    Myśla Dargomyśl - Koral Mostkowo 3 - 1 0 0 23
    24 kolejka relacja fotki komentarze
    Unia Dolice - Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo 4 - 1 1 0 36
    Morzycko Moryń - Sęp Brzesko 1 - 3 0 0 31
    Remor Recz - Drawa Drawno 1 - 3 0 134 45
    Odra II Chojna - Myśla Dargomyśl 1 - 3 0 0 26
    Czcibor Cedynia - Sokół Granowo 3 - 0 0 8 14
    Jedność Przewłoki - Mieszko Mieszkowice 3 - 2 0 0 12
    Klon Krzęcin - Orkan Suchań 1 - 1 0 0 20
    Koral Mostkowo - Sokół Różańsko 0 - 3 0 0 26
    25 kolejka relacja fotki komentarze
    Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo - Jedność Przewłoki 1 - 2 0 0 13
    Orkan Suchań - Unia Dolice 0 - 1 2 118 66
    Sokół Granowo - Morzycko Moryń 0 - 4 0 7 28
    Mieszko Mieszkowice - Koral Mostkowo 1 - 0 0 0 7
    Sokół Różańsko - Myśla Dargomyśl 0 - 3 0 0 10
    Remor Recz - Odra II Chojna 4 - 0 0 21 12
    Drawa Drawno - Czcibor Cedynia 2 - 0 0 164 28
    Sęp Brzesko - Klon Krzęcin 2 - 1 0 0 42
    26 kolejka relacja fotki komentarze
    Odra II Chojna - Sokół Różańsko 4 - 1 0 0 16
    Myśla Dargomyśl - Mieszko Mieszkowice 2 - 3 0 0 5
    Koral Mostkowo - Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo 2 - 2 0 0 11
    Jedność Przewłoki - Orkan Suchań 1 - 0 0 0 17
    Unia Dolice - Sęp Brzesko 2 - 1 1 119 101
    Klon Krzęcin - Sokół Granowo 2 - 1 0 0 31
    Morzycko Moryń - Drawa Drawno 3 - 0 0 0 28
    Czcibor Cedynia - Remor Recz 3 - 1 0 0 8
    27 kolejka relacja fotki komentarze
    Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo - Myśla Dargomyśl 2 - 4 0 0 8
    Sokół Granowo - Unia Dolice 1 - 3 0 55 51
    Mieszko Mieszkowice - Sokół Różańsko 8 - 2 0 0 6
    Remor Recz - Morzycko Moryń 1 - 2 0 13 28
    Orkan Suchań - Koral Mostkowo 2 - 0 0 0 11
    Czcibor Cedynia - Odra II Chojna 2 - 2 0 26 16
    Drawa Drawno - Klon Krzęcin 4 - 1 0 163 17
    Sęp Brzesko - Jedność Przewłoki 1 - 2 0 0 58
    28 kolejka relacja fotki komentarze
    Sokół Różańsko - Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo 0 - 5 0 0 13
    Unia Dolice - Drawa Drawno 0 - 0 0 284 42
    Morzycko Moryń - Czcibor Cedynia 1 - 0 0 0 13
    Odra II Chojna - Mieszko Mieszkowice 3 - 2 0 0 10
    Myśla Dargomyśl - Orkan Suchań 4 - 0 0 0 18
    Jedność Przewłoki - Sokół Granowo 4 - 2 0 0 26
    Klon Krzęcin - Remor Recz 2 - 1 0 44 12
    Koral Mostkowo - Sęp Brzesko 0 - 2 0 0 67
    29 kolejka relacja fotki komentarze
    Morzycko Moryń - Odra II Chojna 2 - 0 0 0 71
    Czcibor Cedynia - Klon Krzęcin 2 - 2 0 0 12
    Remor Recz - Unia Dolice 2 - 2 0 12 30
    Drawa Drawno - Jedność Przewłoki 4 - 0 0 17 14
    Sokół Granowo - Koral Mostkowo 2 - 3 0 0 33
    Sęp Brzesko - Myśla Dargomyśl 2 - 1 0 0 22
    Orkan Suchań - Sokół Różańsko 4 - 0 0 0 10
    Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo - Mieszko Mieszkowice 2 - 2 0 25 3
    30 kolejka relacja fotki komentarze
    Sokół Różańsko - Sęp Brzesko 1 - 4 0 0 24
    Odra II Chojna - Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo 0 - 7 0 0 51
    Mieszko Mieszkowice - Orkan Suchań 1 - 3 0 101 10
    Myśla Dargomyśl - Sokół Granowo 3 - 0 0 0 4
    Koral Mostkowo - Drawa Drawno 4 - 1 0 1 16
    Jedność Przewłoki - Remor Recz 1 - 1 0 25 5
    Unia Dolice - Czcibor Cedynia 4 - 0 0 0 34
    Klon Krzęcin - Morzycko Moryń 2 - 2 0 0 23
     
    top komentarze
    newsy:
    11 » Zarząd Pogoni ukarał za »
    8 » Liga Mistrzyń w Koszali »
    3 » Energetyk szuka sparing »
    2 » Szymon Rduch wraca do K »
    2 » Szczeciński sport walcz »
    1 » Chemik Police w grupie  »
    1 » Pary IV Rundy Pucharu P »
    1 » Skaut Ruchu Chorzów na  »
    1 » Mateusz Niżejewski mist »
    1 » Rechtziegel: Liczymy, ż »
    mecze:
    44 » Syrena-Grot Rymań-Jedno »
    32 » Mirstal Mirosławiec-Oli »
    29 » Gryf Kamień Pomorski-So »
    27 » Wisła Kraków-Pogoń Szcz »
    25 » Orzeł Pęzino-Płomień Li »
    24 » Korona Człopa-Błonie Ba »
    22 » Zorza Tychowo-Dąbrovia  »
    22 » GKS Bełchatów-Błękitni  »
    18 » SCRS Barlinek-Klon Krzę »
    18 » Jedność-Ikar Krosino-Wy »
    aktualnie na portalu
    zalogowanych: 0
    gości: 741
    statystyki portalu
    • drużyn: 2690
    • imprez: 102886
    • newsów: 67473
    • użytkowników: 60903
    • komentarzy: 1031996
    • zdjęć: 724162
    • relacji: 35705
    Największy Skateshop w Szczecinie.


    widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
    © 2006-2017 - by ligowiec team
    Polityka Cookies