ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
tabela - V liga szczecińska 2009/2010
ogółem dom wyjazd bezpośrednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Polski Cukier Kluczevia Stargard 30 68 21 5 4 85 / 22 10 3 2 44 / 11 11 2 2 41 / 11
2.  Odra Chojna 30 65 20 5 5 66 / 27 12 2 1 45 / 13 8 3 4 21 / 14 2 6 2 0 0 4 / 2
3.  Arkonia Szczecin 30 65 20 5 5 77 / 25 11 3 1 43 / 10 9 2 4 34 / 15 2 0 0 0 2 2 / 4
4.  Polonia Płoty 30 52 15 7 8 80 / 43 8 3 4 49 / 23 7 4 4 31 / 20
5.  Osadnik Myślibórz 30 48 15 3 12 70 / 56 10 2 3 43 / 24 5 1 9 27 / 32
6.  Zorza Dobrzany 30 45 13 6 11 50 / 41 8 4 3 33 / 12 5 2 8 17 / 29
7.  Stal Lipiany 30 44 13 5 12 56 / 65 10 1 4 35 / 22 3 4 8 21 / 43
8.  Pomorzanin Nowogard 30 43 11 10 9 37 / 38 8 4 3 19 / 8 3 6 6 18 / 30 2 4 1 1 0 4 / 1
9.  Orzeł Trzcińsko-Zdrój 30 43 12 7 11 54 / 47 8 1 6 31 / 25 4 6 5 23 / 22 2 1 0 1 1 1 / 4
10.  Świt Szczecin 30 42 11 9 10 53 / 39 8 7 0 34 / 12 3 2 10 19 / 27
11.  Kłos Pełczyce 30 39 11 6 13 41 / 51 8 4 3 27 / 19 3 2 10 14 / 32
12.  Sparta Gryfice 30 37 10 7 13 53 / 67 7 2 6 31 / 34 3 5 7 22 / 33
13.  Mierzynianka Mierzyn 30 27 7 6 17 35 / 56 4 3 8 17 / 27 3 3 9 18 / 29
14.  Woda Rzecko 30 23 6 5 19 32 / 92 5 4 6 22 / 28 1 1 13 10 / 64
15.  Sparta Węgorzyno 30 17 5 2 23 27 / 85 4 1 10 19 / 34 1 1 13 8 / 51
16.  Iskierka Szczecin 30 16 4 4 22 18 / 80 2 2 11 6 / 34 2 2 11 12 / 46
  • Nominalnie spadają dwie drużyny, ale ilość drużyn spadających z ligi zostanie powiększona o ilość drużyn spadających z IV ligi do tej grupy V ligi.
  • wyniki spotkań - V liga szczecińska 2009/2010
      12345678910111213141516
    1.  Arkonia Szczecin
     
    2.  Iskierka Szczecin
     
    3.  Kłos Pełczyce
     
    4.  Mierzynianka Mierzyn
     
    5.  Odra Chojna
     
    6.  Orzeł Trzcińsko-Zdrój
     
    7.  Osadnik Myślibórz
     
    8.  Polonia Płoty
     
    9.  Polski Cukier Kluczevia Stargard
     
    10.  Pomorzanin Nowogard
     
    11.  Sparta Gryfice
     
    12.  Sparta Węgorzyno
     
    13.  Stal Lipiany
     
    14.  Świt Szczecin
     
    15.  Woda Rzecko
     
    16.  Zorza Dobrzany
     
    terminarz - V liga szczecińska 2009/2010
    wersja do druku
    1 kolejka relacja fotki komentarze
    Kłos Pełczyce - Iskierka Szczecin 1 - 2 0 0 17
    Mierzynianka Mierzyn - Polski Cukier Kluczevia Stargard 1 - 4 2 66 29
    Arkonia Szczecin - Świt Szczecin 2 - 0 2 40 36
    Sparta Węgorzyno - Stal Lipiany 3 - 1 0 0 69
    Odra Chojna - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 1 - 1 2 2 46
    Pomorzanin Nowogard - Zorza Dobrzany 0 - 0 2 63 33
    Woda Rzecko - Sparta Gryfice 0 - 3 0 132 35
    Polonia Płoty - Osadnik Myślibórz 2 - 1 1 0 86
    2 kolejka relacja fotki komentarze
    Polski Cukier Kluczevia Stargard - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 0 - 0 0 0 23
    Stal Lipiany - Woda Rzecko 4 - 0 0 0 28
    Iskierka Szczecin - Pomorzanin Nowogard 0 - 0 1 133 15
    Zorza Dobrzany - Sparta Węgorzyno 2 - 1 0 0 42
    Świt Szczecin - Kłos Pełczyce 3 - 0 1 41 11
    Mierzynianka Mierzyn - Arkonia Szczecin 0 - 3 1 41 17
    Sparta Gryfice - Polonia Płoty 2 - 2 4 59 83
    Osadnik Myślibórz - Odra Chojna 0 - 3 0 0 39
    3 kolejka relacja fotki komentarze
    Arkonia Szczecin - Polski Cukier Kluczevia Stargard 2 - 0 0 50 37
    Kłos Pełczyce - Mierzynianka Mierzyn 2 - 1 0 0 9
    Sparta Węgorzyno - Iskierka Szczecin 1 - 2 1 0 23
    Odra Chojna - Sparta Gryfice 1 - 2 2 3 48
    Pomorzanin Nowogard - Świt Szczecin 2 - 0 4 119 36
    Woda Rzecko - Zorza Dobrzany 2 - 1 0 0 30
    Polonia Płoty - Stal Lipiany 7 - 1 1 0 36
    Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Osadnik Myślibórz 2 - 2 2 0 37
    4 kolejka relacja fotki komentarze
    Arkonia Szczecin - Kłos Pełczyce 3 - 0 1 0 31
    Świt Szczecin - Sparta Węgorzyno 1 - 0 2 56 25
    Zorza Dobrzany - Polonia Płoty 1 - 3 2 0 42
    Mierzynianka Mierzyn - Pomorzanin Nowogard 0 - 0 1 76 12
    Polski Cukier Kluczevia Stargard - Osadnik Myślibórz 3 - 0 2 0 76
    Stal Lipiany - Odra Chojna 2 - 1 0 7 50
    Iskierka Szczecin - Woda Rzecko 0 - 0 0 0 23
    Sparta Gryfice - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 1 - 1 1 1 15
    5 kolejka relacja fotki komentarze
    Odra Chojna - Zorza Dobrzany 3 - 1 2 1 44
    Polonia Płoty - Iskierka Szczecin 3 - 0 2 0 26
    Sparta Węgorzyno - Mierzynianka Mierzyn 0 - 1 0 0 11
    Pomorzanin Nowogard - Arkonia Szczecin 1 - 0 1 46 60
    Woda Rzecko - Świt Szczecin 2 - 0 2 130 17
    Kłos Pełczyce - Polski Cukier Kluczevia Stargard 0 - 5 0 0 41
    Osadnik Myślibórz - Sparta Gryfice 5 - 1 1 0 50
    Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Stal Lipiany 5 - 3 0 0 22
    6 kolejka relacja fotki komentarze
    Zorza Dobrzany - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 2 - 0 0 0 20
    Świt Szczecin - Polonia Płoty 1 - 1 2 1 35
    Mierzynianka Mierzyn - Woda Rzecko 3 - 0 0 0 12
    Kłos Pełczyce - Pomorzanin Nowogard 1 - 1 2 0 31
    Polski Cukier Kluczevia Stargard - Sparta Gryfice 2 - 2 2 0 24
    Stal Lipiany - Osadnik Myślibórz 2 - 1 1 47 68
    Arkonia Szczecin - Sparta Węgorzyno 5 - 0 0 0 32
    Iskierka Szczecin - Odra Chojna 0 - 2 0 0 24
    7 kolejka relacja fotki komentarze
    Pomorzanin Nowogard - Polski Cukier Kluczevia Stargard 0 - 2 2 32 26
    Sparta Węgorzyno - Kłos Pełczyce 1 - 0 0 0 18
    Polonia Płoty - Mierzynianka Mierzyn 4 - 1 1 120 29
    Osadnik Myślibórz - Zorza Dobrzany 5 - 2 0 12 29
    Odra Chojna - Świt Szczecin 5 - 3 1 47 22
    Woda Rzecko - Arkonia Szczecin 1 - 2 1 0 37
    Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Iskierka Szczecin 6 - 1 0 0 19
    Sparta Gryfice - Stal Lipiany 3 - 1 1 0 36
    8 kolejka relacja fotki komentarze
    Polski Cukier Kluczevia Stargard - Stal Lipiany 4 - 2 0 0 58
    Pomorzanin Nowogard - Sparta Węgorzyno 0 - 0 0 0 39
    Kłos Pełczyce - Woda Rzecko 2 - 1 0 0 31
    Świt Szczecin - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 1 - 1 2 42 8
    Mierzynianka Mierzyn - Odra Chojna 0 - 0 0 0 19
    Arkonia Szczecin - Polonia Płoty 1 - 1 1 0 66
    Iskierka Szczecin - Osadnik Myślibórz 0 - 1 0 0 30
    Zorza Dobrzany - Sparta Gryfice 0 - 0 1 0 31
    9 kolejka relacja fotki komentarze
    Sparta Węgorzyno - Polski Cukier Kluczevia Stargard 0 - 2 0 0 62
    Osadnik Myślibórz - Świt Szczecin 2 - 2 2 50 33
    Sparta Gryfice - Iskierka Szczecin 2 - 1 1 0 18
    Polonia Płoty - Kłos Pełczyce 0 - 0 1 0 31
    Odra Chojna - Arkonia Szczecin 2 - 1 2 2 50
    Stal Lipiany - Zorza Dobrzany 3 - 0 0 0 30
    Woda Rzecko - Pomorzanin Nowogard 1 - 1 0 25 25
    Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Mierzynianka Mierzyn 2 - 1 0 0 17
    10 kolejka relacja fotki komentarze
    Polski Cukier Kluczevia Stargard - Zorza Dobrzany 3 - 0 0 0 26
    Pomorzanin Nowogard - Polonia Płoty 0 - 1 0 0 36
    Świt Szczecin - Sparta Gryfice 0 - 0 3 106 27
    Arkonia Szczecin - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 6 - 0 2 0 49
    Kłos Pełczyce - Odra Chojna 1 - 0 0 0 23
    Sparta Węgorzyno - Woda Rzecko 2 - 3 0 0 45
    Iskierka Szczecin - Stal Lipiany 0 - 1 0 0 30
    Mierzynianka Mierzyn - Osadnik Myślibórz 2 - 4 0 48 17
    11 kolejka relacja fotki komentarze
    Osadnik Myślibórz - Arkonia Szczecin 3 - 1 2 8 63
    Odra Chojna - Pomorzanin Nowogard 6 - 2 0 0 29
    Sparta Gryfice - Mierzynianka Mierzyn 2 - 3 1 0 41
    Stal Lipiany - Świt Szczecin 2 - 1 2 59 45
    Polonia Płoty - Sparta Węgorzyno 8 - 0 1 0 58
    Woda Rzecko - Polski Cukier Kluczevia Stargard 1 - 1 1 35 43
    Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Kłos Pełczyce 3 - 2 0 0 5
    Zorza Dobrzany - Iskierka Szczecin 1 - 1 0 0 15
    12 kolejka relacja fotki komentarze
    Polski Cukier Kluczevia Stargard - Iskierka Szczecin 7 - 0 0 1 32
    Kłos Pełczyce - Osadnik Myślibórz 2 - 1 1 0 79
    Pomorzanin Nowogard - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 0 - 0 0 0 39
    Sparta Węgorzyno - Odra Chojna 4 - 5 0 0 81
    Arkonia Szczecin - Sparta Gryfice 3 - 3 2 0 96
    Świt Szczecin - Zorza Dobrzany 2 - 0 2 30 26
    Mierzynianka Mierzyn - Stal Lipiany 1 - 1 0 47 27
    Woda Rzecko - Polonia Płoty 2 - 2 0 1 100
    13 kolejka relacja fotki komentarze
    Iskierka Szczecin - Świt Szczecin 0 - 2 2 52 13
    Osadnik Myślibórz - Pomorzanin Nowogard 3 - 0 2 28 33
    Stal Lipiany - Arkonia Szczecin 0 - 5 1 0 45
    Polonia Płoty - Polski Cukier Kluczevia Stargard 2 - 3 1 1 106
    Odra Chojna - Woda Rzecko 5 - 0 0 46 61
    Sparta Gryfice - Kłos Pełczyce 2 - 0 0 0 40
    Zorza Dobrzany - Mierzynianka Mierzyn 2 - 2 0 0 45
    Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Sparta Węgorzyno 1 - 2 0 0 28
    14 kolejka relacja fotki komentarze
    Pomorzanin Nowogard - Sparta Gryfice 1 - 0 1 0 33
    Polski Cukier Kluczevia Stargard - Świt Szczecin 0 - 0 2 27 22
    Kłos Pełczyce - Stal Lipiany 1 - 1 0 0 22
    Polonia Płoty - Odra Chojna 1 - 1 0 0 55
    Mierzynianka Mierzyn - Iskierka Szczecin 1 - 0 0 59 9
    Arkonia Szczecin - Zorza Dobrzany 4 - 1 0 0 14
    Sparta Węgorzyno - Osadnik Myślibórz 1 - 3 2 0 42
    Woda Rzecko - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 2 - 5 0 0 14
    15 kolejka relacja fotki komentarze
    Osadnik Myślibórz - Woda Rzecko 3 - 0 2 0 126
    Sparta Gryfice - Sparta Węgorzyno 2 - 1 1 0 30
    Stal Lipiany - Pomorzanin Nowogard 4 - 1 2 75 31
    Odra Chojna - Polski Cukier Kluczevia Stargard 0 - 0 0 59 70
    Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Polonia Płoty 0 - 2 0 0 34
    Zorza Dobrzany - Kłos Pełczyce 4 - 1 0 0 22
    Świt Szczecin - Mierzynianka Mierzyn 1 - 0 2 29 17
    Iskierka Szczecin - Arkonia Szczecin 0 - 4 2 0 40
    16 kolejka relacja fotki komentarze
    Polski Cukier Kluczevia Stargard - Mierzynianka Mierzyn 1 - 0 0 1 21
    Zorza Dobrzany - Pomorzanin Nowogard 0 - 0 1 40 27
    Osadnik Myślibórz - Polonia Płoty 4 - 1 2 0 71
    Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Odra Chojna 1 - 0 1 34 50
    Iskierka Szczecin - Kłos Pełczyce 2 - 3 1 78 8
    Sparta Gryfice - Woda Rzecko 4 - 1 2 0 77
    Świt Szczecin - Arkonia Szczecin 2 - 2 2 34 29
    Stal Lipiany - Sparta Węgorzyno 4 - 0 0 0 42
    17 kolejka relacja fotki komentarze
    Odra Chojna - Osadnik Myślibórz 3 - 1 2 43 77
    Pomorzanin Nowogard - Iskierka Szczecin 3 - 1 2 1 30
    Kłos Pełczyce - Świt Szczecin 3 - 1 3 60 32
    Polonia Płoty - Sparta Gryfice 0 - 0 3 6 87
    Sparta Węgorzyno - Zorza Dobrzany 0 - 0 0 0 31
    Arkonia Szczecin - Mierzynianka Mierzyn 2 - 2 3 48 34
    Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Polski Cukier Kluczevia Stargard 0 - 1 2 0 27
    Woda Rzecko - Stal Lipiany 0 - 2 0 0 31
    18 kolejka relacja fotki komentarze
    Mierzynianka Mierzyn - Kłos Pełczyce 0 - 2 0 42 13
    Iskierka Szczecin - Sparta Węgorzyno 2 - 0 0 0 28
    Polski Cukier Kluczevia Stargard - Arkonia Szczecin 2 - 1 2 1 61
    Świt Szczecin - Pomorzanin Nowogard 2 - 2 0 110 36
    Zorza Dobrzany - Woda Rzecko 8 - 1 0 0 25
    Osadnik Myślibórz - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 2 - 0 3 0 51
    Stal Lipiany - Polonia Płoty 2 - 1 1 29 62
    Sparta Gryfice - Odra Chojna 1 - 2 2 0 50
    19 kolejka relacja fotki komentarze
    Odra Chojna - Stal Lipiany 3 - 0 0 0 65
    Osadnik Myślibórz - Polski Cukier Kluczevia Stargard 1 - 4 2 0 73
    Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Sparta Gryfice 4 - 1 0 0 28
    Polonia Płoty - Zorza Dobrzany 1 - 3 0 0 37
    Woda Rzecko - Iskierka Szczecin 3 - 1 0 52 19
    Sparta Węgorzyno - Świt Szczecin 0 - 3 1 60 40
    Pomorzanin Nowogard - Mierzynianka Mierzyn 2 - 0 0 0 23
    Kłos Pełczyce - Arkonia Szczecin 1 - 1 0 0 33
    20 kolejka relacja fotki komentarze
    Polski Cukier Kluczevia Stargard - Kłos Pełczyce 6 - 1 1 49 65
    Arkonia Szczecin - Pomorzanin Nowogard 2 - 0 1 37 69
    Mierzynianka Mierzyn - Sparta Węgorzyno 4 - 0 0 0 11
    Świt Szczecin - Woda Rzecko 7 - 2 1 89 8
    Iskierka Szczecin - Polonia Płoty 0 - 5 0 50 7
    Zorza Dobrzany - Odra Chojna 3 - 0 0 0 60
    Stal Lipiany - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 0 - 4 0 109 3
    Sparta Gryfice - Osadnik Myślibórz 3 - 8 0 0 21
    21 kolejka relacja fotki komentarze
    Odra Chojna - Iskierka Szczecin 2 - 0 0 0 17
    Pomorzanin Nowogard - Kłos Pełczyce 1 - 0 0 0 22
    Osadnik Myślibórz - Stal Lipiany 1 - 3 2 42 68
    Sparta Gryfice - Polski Cukier Kluczevia Stargard 0 - 6 0 0 63
    Polonia Płoty - Świt Szczecin 4 - 2 1 0 23
    Sparta Węgorzyno - Arkonia Szczecin 1 - 3 2 0 21
    Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Zorza Dobrzany 0 - 2 1 0 18
    Woda Rzecko - Mierzynianka Mierzyn 1 - 0 0 0 6
    22 kolejka relacja fotki komentarze
    Zorza Dobrzany - Osadnik Myślibórz 3 - 0 0 0 33
    Mierzynianka Mierzyn - Polonia Płoty 0 - 3 0 0 17
    Iskierka Szczecin - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 1 - 0 0 0 5
    Arkonia Szczecin - Woda Rzecko 3 - 0 1 0 15
    Świt Szczecin - Odra Chojna 0 - 0 1 70 20
    Polski Cukier Kluczevia Stargard - Pomorzanin Nowogard 6 - 1 1 80 26
    Kłos Pełczyce - Sparta Węgorzyno 5 - 1 0 0 21
    Stal Lipiany - Sparta Gryfice 4 - 1 1 0 47
    23 kolejka relacja fotki komentarze
    Osadnik Myślibórz - Iskierka Szczecin 2 - 2 0 0 12
    Odra Chojna - Mierzynianka Mierzyn 4 - 0 1 46 23
    Stal Lipiany - Polski Cukier Kluczevia Stargard 1 - 4 1 47 50
    Sparta Gryfice - Zorza Dobrzany 4 - 2 1 0 22
    Sparta Węgorzyno - Pomorzanin Nowogard 1 - 0 0 0 31
    Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Świt Szczecin 2 - 1 1 70 7
    Polonia Płoty - Arkonia Szczecin 0 - 5 0 0 34
    Woda Rzecko - Kłos Pełczyce 1 - 1 0 0 18
    24 kolejka relacja fotki komentarze
    Świt Szczecin - Osadnik Myślibórz 2 - 0 1 100 21
    Zorza Dobrzany - Stal Lipiany 5 - 0 1 0 30
    Polski Cukier Kluczevia Stargard - Sparta Węgorzyno 7 - 0 2 0 38
    Mierzynianka Mierzyn - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 0 - 3 0 0 16
    Pomorzanin Nowogard - Woda Rzecko 5 - 1 0 1 21
    Kłos Pełczyce - Polonia Płoty 1 - 0 0 0 15
    Arkonia Szczecin - Odra Chojna 1 - 2 1 0 101
    Iskierka Szczecin - Sparta Gryfice 1 - 5 0 0 18
    25 kolejka relacja fotki komentarze
    Osadnik Myślibórz - Mierzynianka Mierzyn 5 - 2 0 0 31
    Zorza Dobrzany - Polski Cukier Kluczevia Stargard 1 - 2 1 0 46
    Odra Chojna - Kłos Pełczyce 2 - 0 2 0 20
    Sparta Gryfice - Świt Szczecin 2 - 1 1 64 17
    Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Arkonia Szczecin 0 - 2 0 0 38
    Polonia Płoty - Pomorzanin Nowogard 2 - 4 2 69 49
    Woda Rzecko - Sparta Węgorzyno 3 - 2 0 8 8
    Stal Lipiany - Iskierka Szczecin 5 - 0 0 83 23
    26 kolejka relacja fotki komentarze
    Świt Szczecin - Stal Lipiany 2 - 2 1 31 15
    Polski Cukier Kluczevia Stargard - Woda Rzecko 3 - 0 0 0 51
    Mierzynianka Mierzyn - Sparta Gryfice 4 - 2 0 0 24
    Pomorzanin Nowogard - Odra Chojna 0 - 1 0 0 48
    Kłos Pełczyce - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 1 - 1 0 74 7
    Arkonia Szczecin - Osadnik Myślibórz 2 - 0 0 0 35
    Iskierka Szczecin - Zorza Dobrzany 0 - 1 0 0 9
    Sparta Węgorzyno - Polonia Płoty 1 - 5 0 0 24
    27 kolejka relacja fotki komentarze
    Iskierka Szczecin - Polski Cukier Kluczevia Stargard 0 - 6 0 34 19
    Zorza Dobrzany - Świt Szczecin 1 - 0 1 45 19
    Stal Lipiany - Mierzynianka Mierzyn 1 - 1 0 0 21
    Sparta Gryfice - Arkonia Szczecin 2 - 3 1 0 47
    Osadnik Myślibórz - Kłos Pełczyce 3 - 2 0 0 9
    Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Pomorzanin Nowogard 1 - 4 0 0 18
    Odra Chojna - Sparta Węgorzyno 3 - 0 1 0 31
    Polonia Płoty - Woda Rzecko 11 - 0 0 0 23
    28 kolejka relacja fotki komentarze
    Mierzynianka Mierzyn - Zorza Dobrzany 1 - 2 0 0 15
    Polski Cukier Kluczevia Stargard - Polonia Płoty 0 - 2 0 0 82
    Pomorzanin Nowogard - Osadnik Myślibórz 2 - 0 1 0 41
    Świt Szczecin - Iskierka Szczecin 8 - 1 1 55 15
    Arkonia Szczecin - Stal Lipiany 6 - 1 0 0 33
    Sparta Węgorzyno - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 1 - 5 0 0 23
    Woda Rzecko - Odra Chojna 0 - 2 0 73 75
    Kłos Pełczyce - Sparta Gryfice 5 - 1 1 0 20
    29 kolejka relacja fotki komentarze
    Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Woda Rzecko 4 - 1 0 3 13
    Świt Szczecin - Polski Cukier Kluczevia Stargard 2 - 1 2 95 53
    Iskierka Szczecin - Mierzynianka Mierzyn 0 - 4 0 0 3
    Zorza Dobrzany - Arkonia Szczecin 0 - 1 1 4 34
    Stal Lipiany - Kłos Pełczyce 1 - 2 0 25 29
    Sparta Gryfice - Pomorzanin Nowogard 1 - 2 1 43 41
    Osadnik Myślibórz - Sparta Węgorzyno 4 - 1 0 0 38
    Odra Chojna - Polonia Płoty 5 - 2 0 55 121
    30 kolejka relacja fotki komentarze
    Arkonia Szczecin - Iskierka Szczecin 1 - 0 3 78 30
    Woda Rzecko - Osadnik Myślibórz 3 - 5 0 0 5
    Polski Cukier Kluczevia Stargard - Odra Chojna 0 - 2 2 0 117
    Polonia Płoty - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 4 - 2 0 0 4
    Sparta Węgorzyno - Sparta Gryfice 3 - 1 0 0 19
    Pomorzanin Nowogard - Stal Lipiany 2 - 2 0 39 29
    Kłos Pełczyce - Zorza Dobrzany 1 - 2 0 1 12
    Mierzynianka Mierzyn - Świt Szczecin 0 - 3 0 55 10
     
    top komentarze
    newsy:
    7 » Kamil Drygas odchodzi z »
    1 » asta II Szczecin poszuk »
    1 » Adam Frączczak wraca do »
    1 » Orzeł Małkocin poszukuj »
    1 » Robert Żywulski piłkarz »
    mecze:
    8 » Widzew Łódź-Pogoń Szcze »
    1 » IŁ Capital Legionovia L »
    1 » Developres Bella Dolina »
    1 » IŁ Capital Legionovia L »
    1 » IŁ Capital Legionovia L »
    1 » Koral Mostkowo-Iskra Lu »
    1 » MKKS Żak Koszalin-Polph »
    1 » Radomka Radom-IŁ Capita »
    1 » IŁ Capital Legionovia L »
    1 » Energa MKS Kalisz-IŁ Ca »
    aktualnie na portalu
    zalogowanych: 1
    jarzyna90
    gości: 5
    statystyki portalu
    • drużyn: 3037
    • imprez: 143342
    • newsów: 76981
    • użytkowników: 80317
    • komentarzy: 1151692
    • zdjęć: 862001
    • relacji: 40134
    Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


    widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
    © 2006-2023 - by ligowiec team
    Polityka Cookies