ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
Bengoro
terminarz - Puchar Polski ZZPN 2023/2024
wersja do druku
1 runda relacja fotki komentarze
Rybak Trzebież - Vielgovia Szczecin 5 - 0 0 0 0
Dąb Dębice - Pomorzanin Przybiernów 3 - 2 0 0 0
Rolpol Chlebowo - Sęp Brzesko 4 - 0 0 0 0
Jantar Siemyśl - Jastrząb Łosośnica 8 - 1 0 0 0
Energetyk II Gryfino - Błękit Pniewo 3 - 1 0 0 0
Świt Szczecin JS - Okręt Szczecin 2 - 3 0 0 0
Syrena-Grot Rymań - Sparta Węgorzyno 0 - 14 0 0 0
Ogniwo Dzwonowo - Polonia Giżyn 3 - 0 0 0 1
Mirstal Mirosławiec - Spójnia Świdwin 0 - 3 0 0 0
Redłovia Redło - Wspólni Różewo 0 - 4 0 0 0
Pomorzanin 1964 Nowogard - LZS Błękitni Trzygłów 6 - 1 0 0 2
Pionier Szczecin - FASE Szczecin 1 - 7 0 34 0
Leśnik Kliniska - Tanowia Tanowo 0 - 10 0 0 0
Sokół Lulewice - Wicher Mierzym 3 - 3 0 0 0
Ogniwo Babinek - Mieszko Mieszkowice 4 - 1 0 0 0
Wieża II Postomino - KS Sieciemin 2 - 2 0 0 0
Wicher Rąbino - Fala Gąski 7 - 3 0 0 0
LZS Kowalewice - Wrzos Wrześnica 3 - 0 0 0 0
KLUKS Krzywin - Odrzanka Radziszewo 1 - 6 0 0 0
Korona Stuchowo - Wicher Brojce 1 - 2 0 0 0
Korona Raduń - Iskra Pomień 3 - 0 0 0 1
Kłos Kamienny Jaz - Grot Gardno 2 - 2 0 0 1
Akademia MKP Szczecinek JS - Wrzos Borne Sulinowo 3 - 2 0 0 0
Mechanik II Iskra Kłanino - Płomień Myślino 6 - 3 0 0 2
Pogoń II Barlinek - Sparta Skalin 4 - 0 0 0 1
Legion Strączno - Pogoń Wierzchowo 3 - 0 0 0 1
Znicz Niedźwiedź - Sędziowie ZZPN 0 - 5 0 0 0
Calisia II/Grom Giżyno - Błękitni Ostrowice 0 - 3 0 0 1
Zalew Stepnica - Hanza Goleniów 3 - 3 0 0 0
Sokół Spore - Wiarus Żółtnica 3 - 4 0 0 0
Lech II Czaplinek - Jedność Tuczno 3 - 4 0 0 2
Perła II Dygowo - Saturn Mielno 8 - 3 0 0 0
Hajka Zegrze Pomorskie - Victoria II - KS Skibno 3 - 0 0 0 1
Grom Szwecja - Błękitni Pomierzyn 3 - 7 0 0 0
Hutnik II Szczecin - Wołczkowo Bezrzecze 0 - 4 0 0 0
Gwardia Koszalin JS - Wrzos Wrzosowo 8 - 1 0 0 0
Osadnik II Myślibórz - Unia Swochowo 3 - 0 0 0 0
Sokół Sokoliniec - Unia II Dolice 7 - 0 0 0 0
Piast Karsko - Dęby Rogowo 5 - 3 0 0 0
Grot Gorawino - Chrobry Drzonowo 1 - 3 0 0 0
Zjednoczeni Kurzycko - Chrobry Lisie Pole 2 - 2 0 0 1
Stal Szczecin JS - Czarni Szczecin 3 - 3 0 0 0
Sowianka Sowno - Fala Międzyzdroje 5 - 1 0 0 0
Radowia Radowo Małe - Bizon Cerkwica 2 - 2 0 0 0
Płomień Lisowo - Stal Lipiany 2 - 4 0 0 0
Mechanik Warnice - Orkan Dalewo 0 - 3 0 0 0
Klon Krzymów - GKS II Kołbaskowo-Przecław 0 - 7 0 0 0
Future Szczecin - Sztorm Szczecin 0 - 3 0 0 0
Bytyń Nakielno - Drzewiarz Świerczyna 0 - 3 0 0 0
GKS Golenice - Czarni Lubanowo 0 - 0 0 0 2
Błękitni Stargard JS - Klon Krzęcin 13 - 0 0 0 0
Bałtyk Koszalin JS - Passat Bukowo Morskie 11 - 0 0 0 0
Derby Karścino - Strong Zielenica 2 - 7 0 0 0
Czcibor Bielin - Pomorzanin Cychry 2 - 2 0 0 0
Wicher Reptowo - Świt II Szczecin 1 - 4 0 1 1
Sokół Różańsko - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 1 - 7 0 0 1
GKS II Kołbacz - Orzeł Pęzino 10 - 0 0 0 0
Żaki Szczecin JS - Chemik II Police 2 - 1 0 0 0
Wicher Przelewice - Orzeł Małkocin 1 - 1 0 0 1
Sad Chwiram - Błonie Barwice 0 - 9 0 0 0
Kluczevia II Stargard - Piast Kolin 7 - 1 0 0 0
Kotwica Kołobrzeg JS - Promień Mosty 6 - 1 0 0 0
2 runda relacja fotki komentarze
Stal Szczecin JS - Rybak Trzebież 0 - 5 0 0 0
FASE Szczecin - Sztorm Szczecin 4 - 0 0 0 0
Sokół Lulewice - Mechanik II Iskra Kłanino 1 - 2 0 0 0
GKS II Kołbacz - Stal Lipiany 3 - 7 0 0 0
Energetyk II Gryfino - Odrzanka Radziszewo 0 - 8 0 0 0
Pomorzanin 1964 Nowogard - Sparta Węgorzyno 4 - 0 0 0 2
Ogniwo Babinek - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 6 - 0 0 0 0
Drzewiarz Świerczyna - Wiarus Żółtnica 2 - 0 0 0 1
Okręt Szczecin - Sędziowie ZZPN 2 - 0 0 0 1
Żaki Szczecin JS - Świt II Szczecin 3 - 4 0 1 0
Wołczkowo Bezrzecze - Tanowia Tanowo 4 - 1 0 28 0
Akademia MKP Szczecinek JS - Błękitni Ostrowice 3 - 0 0 0 0
Legion Strączno - Jedność Tuczno 2 - 1 0 0 4
Błonie Barwice - Spójnia Świdwin 1 - 0 0 0 0
Błękitni Pomierzyn - Wspólni Różewo 2 - 1 0 0 0
Perła II Dygowo - Strong Zielenica 6 - 2 0 0 2
Gwardia Koszalin JS - Hajka Zegrze Pomorskie 5 - 1 0 0 1
Osadnik II Myślibórz - GKS II Kołbaskowo-Przecław 2 - 5 0 0 0
Wicher Rąbino - LZS Kowalewice 1 - 1 0 0 0
Chrobry Drzonowo - Zalew Stepnica 3 - 2 0 0 0
Ogniwo Dzwonowo - Korona Raduń 1 - 4 0 0 0
Zjednoczeni Kurzycko - Czarni Lubanowo 4 - 4 0 0 1
Bałtyk Koszalin JS - Wieża II Postomino 3 - 0 0 0 0
Błękitni Stargard JS - Pogoń II Barlinek 10 - 0 0 0 0
Sokół Sokoliniec - Rolpol Chlebowo 1 - 5 0 0 0
Kluczevia II Stargard - Orkan Dalewo 6 - 0 0 0 0
Sowianka Sowno - Wicher Brojce 0 - 5 0 0 0
Wicher Przelewice - Piast Karsko 3 - 0 0 0 1
Grot Gardno - Pomorzanin Cychry 3 - 0 0 67 0
Dąb Dębice - Radowia Radowo Małe 3 - 2 0 0 0
Kotwica Kołobrzeg JS - Jantar Siemyśl 2 - 3 0 0 1
3 runda relacja fotki komentarze
Perła II Dygowo - Iskra Białogard 0 - 1 0 0 1
Drawa Drawsko Pomorskie - Kłos Pełczyce 2 - 3 0 0 0
Rybak Trzebież - Mierzynianka Mierzyn 3 - 5 0 0 0
MKS Sokół Karlino - AP FENESTRA Kotwica Kołobrzeg 1 - 4 0 0 1
Masovia Maszewo - Dąbrovia Stara Dąbrowa 1 - 1 0 23 1
FASE Szczecin - Odrzanka Radziszewo 4 - 0 0 0 0
Wybrzeże Biesiekierz - Pogoń Połczyn Zdrój 1 - 3 0 2 1
Wicher Przelewice - Lech Czaplinek 3 - 0 0 0 0
Świt II Szczecin - Ehrle Dobra 4 - 0 0 1 0
Santos Kłębowiec - Zorza Dobrzany 1 - 1 0 0 0
Rurzyca Nawodna - Jeziorak Szczecin 0 - 3 0 0 1
Rolpol Chlebowo - Iskra Golczewo 4 - 6 0 0 1
Prawobrzeże Świnoujście - Vineta II Wolin 1 - 3 0 0 0
Pomorzanin Sławoborze - Victoria Sianów 0 - 2 0 0 0
Osadnik Myślibórz - Myśla Dargomyśl 3 - 0 0 0 0
Orzeł Łożnica - Światowid 63 Łobez 4 - 0 0 0 1
Olimp Złocieniec - Ina Recz 4 - 2 0 0 1
OKS Center MD Goleniów - Jantar Dziwnów 5 - 2 0 0 1
Legion Strączno - Korona Człopa 4 - 2 0 0 6
Korona Raduń - Ina Ińsko 1 - 1 0 0 1
Iskra Banie - Hutnik Szczecin 7 - 1 0 0 0
Gryf Polanów - Zefir Wyszewo 1 - 3 0 0 0
Gryf Kamień Pomorski - Orzeł Grzędzice 3 - 0 0 0 0
Głaz Tychowo - Vimobilia Będzino 1 - 0 0 0 0
A.P. Gavia Choszczno - Orzeł Bierzwnik 10 - 0 0 0 1
Drzewiarz Świerczyna - Sokół Suliszewo 3 - 0 0 0 1
Dąb Dębno - Stal Szczecin 3 - 3 0 0 5
Dąb Dębice - Polonia Płoty 0 - 2 0 0 0
Chrobry Drzonowo - Sarmata Dobra 1 - 2 0 0 0
Astra Ustronie Morskie - Wiekowianka Wiekowo 4 - 1 0 0 1
Arkadia Malechowo - Sława Sławno 3 - 3 0 0 0
Zjednoczeni Kurzycko - GKS II Kołbaskowo-Przecław 2 - 4 0 0 0
Kluczevia II Stargard - Wicher Brojce 3 - 0 0 0 3
Błonie Barwice - LZS Kowalewice 2 - 0 0 0 0
Akademia MKP Szczecinek JS - Radew Białogórzyno 4 - 1 0 0 0
Kasta Szczecin-Majowe - Sokół Pyrzyce 1 - 6 0 0 1
Bałtyk Koszalin JS - GKS Manowo 4 - 2 0 0 1
Ogniwo Babinek - Morzycko Moryń 0 - 5 0 0 0
Wołczkowo Bezrzecze - Energetyk Gryfino 4 - 2 0 0 0
Jantar Siemyśl - Sparta Gryfice 0 - 7 0 1 1
Gwardia Koszalin JS - Mechanik II Iskra Kłanino 1 - 0 0 0 3
Błękitni Stargard JS - Piast Chociwel 10 - 0 0 0 0
Błękitni Pomierzyn - Pogoń Barlinek 1 - 1 0 0 0
Arkonia Szczecin - GKS Kołbaskowo-Przecław 5 - 4 0 0 0
Stal Lipiany - GKS Kołbacz 1 - 7 0 62 0
Pomorzanin 1964 Nowogard - Rega Trzebiatów 2 - 5 0 1 1
Okręt Szczecin - Grot Gardno 1 - 4 0 0 0
4 runda relacja fotki komentarze
Legion Strączno - Drzewiarz Świerczyna 3 - 0 0 0 0
Błękitni Stargard JS - Gryf Kamień Pomorski 3 - 1 0 0 0
Bałtyk Koszalin JS - Zefir Wyszewo 6 - 5 0 0 1
Wicher Przelewice - Kłos Pełczyce 0 - 5 0 0 1
Stal Szczecin - Sokół Pyrzyce 4 - 2 0 0 1
Błonie Barwice - AP FENESTRA Kotwica Kołobrzeg 0 - 9 0 0 1
A.P. Gavia Choszczno - Pogoń Barlinek 3 - 3 0 0 26
Iskra Banie - GKS Kołbacz 3 - 3 0 0 0
Iskra Białogard - Sława Sławno 3 - 0 0 0 1
Mierzynianka Mierzyn - Morzycko Moryń 3 - 0 0 0 0
Astra Ustronie Morskie - Pogoń Połczyn Zdrój 3 - 0 0 0 0
Grot Gardno - Jeziorak Szczecin 0 - 5 0 0 0
Rega Trzebiatów - Sparta Gryfice 0 - 1 0 0 7
Świt II Szczecin - GKS II Kołbaskowo-Przecław 10 - 0 0 1 0
Wołczkowo Bezrzecze - Arkonia Szczecin 2 - 6 0 0 0
Kluczevia II Stargard - Vineta II Wolin 2 - 2 0 0 2
FASE Szczecin - Osadnik Myślibórz 0 - 0 0 0 0
Polonia Płoty - Orzeł Łożnica 0 - 2 0 0 1
OKS Center MD Goleniów - Sarmata Dobra 2 - 3 0 0 1
Zorza Dobrzany - Olimp Złocieniec 1 - 4 0 0 2
Korona Raduń - Calisia Kalisz Pomorski 1 - 1 0 79 2
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Iskra Golczewo 4 - 0 0 0 0
Akademia MKP Szczecinek JS - Głaz Tychowo 7 - 1 0 0 0
5 runda relacja fotki komentarze
Bałtyk Koszalin JS - Darłovia Darłowo 3 - 1 0 0 0
Stal Szczecin - Arkonia Szczecin 1 - 7 0 0 0
Świt II Szczecin - Iskierka Mirand Szczecin 2 - 1 0 0 0
Sparta Gryfice - Wybrzeże Rewalskie Rewal 0 - 5 0 0 0
Astra Ustronie Morskie - Olimp Gościno 1 - 6 0 0 0
Osadnik Myślibórz - Odra Chojna 1 - 3 0 0 0
Jeziorak Szczecin - Chemik Police 1 - 3 0 0 0
Bałtyk Koszalin - MKP Szczecinek 4 - 0 0 0 1
Legion Strączno - Orzeł Wałcz 0 - 13 0 0 2
Victoria Sianów - Wieża Postomino 1 - 5 0 0 1
Mierzynianka Mierzyn - Iskra Banie 1 - 3 0 0 0
Iskra Białogard - AP FENESTRA Kotwica Kołobrzeg 0 - 3 0 1 0
Błękitni Stargard JS - Kluczevia II Stargard 5 - 1 0 0 0
Perła URB Dygowo - Mechanik Bobolice 4 - 1 0 0 1
Calisia Kalisz Pomorski - Biali Sądów 0 - 4 0 70 0
Kłos Pełczyce - Unia Dolice 0 - 2 0 0 2
6 runda relacja fotki komentarze
Błękitni Stargard JS - Wybrzeże Rewalskie Rewal 4 - 3 0 0 0
Biali Sądów - Olimp Gościno 3 - 0 0 0 0
Sarmata Dobra - Iskra Banie 1 - 7 0 0 0
Chemik Police - Wieża Postomino 4 - 5 0 0 1
Odra Chojna - Orzeł Wałcz 3 - 0 0 0 1
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Gwardia Koszalin 0 - 1 0 0 0
Arkonia Szczecin - Bałtyk Koszalin 0 - 4 0 0 0
Bałtyk Koszalin JS - Świt II Szczecin 0 - 2 0 0 0
AP FENESTRA Kotwica Kołobrzeg - Unia Dolice 1 - 0 0 0 0
Olimp Złocieniec - Perła URB Dygowo 1 - 1 0 0 1
1/8 finału relacja fotki komentarze
Świt II Szczecin - Świt Szczecin 0 - 9 0 4 2
Błękitni Stargard JS - Błękitni Stargard 0 - 4 0 0 5
Odra Chojna - Pogoń II Szczecin 0 - 4 0 0 0
Orzeł Łożnica - Flota Świnoujście 0 - 2 1 1 0
AP FENESTRA Kotwica Kołobrzeg - Wieża Postomino 3 - 3 0 0 1
Olimp Złocieniec - Gwardia Koszalin 0 - 3 0 0 13
Iskra Banie - Biali Sądów 3 - 1 0 0 0
Bałtyk Koszalin - Vineta Wolin 4 - 0 0 0 1
1/4 finału relacja fotki komentarze
Pogoń II Szczecin - Flota Świnoujście 0 - 3 1 0 1
Świt Szczecin - Błękitni Stargard 5 - 4 1 10 3
Iskra Banie - AP FENESTRA Kotwica Kołobrzeg 3 - 1 0 0 5
Bałtyk Koszalin - Gwardia Koszalin 3 - 2 0 3 5
1/2 finału relacja fotki komentarze
Bałtyk Koszalin - Świt Szczecin 0 - 0 0 2 0
Iskra Banie - Flota Świnoujście 1 - 2 1 0 1
10105 runda relacja fotki komentarze
Flota Świnoujście - Świt Szczecin 0 - 1 2 149 0
 
top komentarze
newsy:
1 » Michał Kwiecień zostaje »
mecze:
4 » Pogoń Szczecin-Korona K »
4 » Dąb Dębno-Błękitni II S »
3 » Dąb Dębno-Pogoń Świebod »
3 » Pogoń Szczecin-Kotwica  »
2 » Gavia Choszczno-Biali S »
2 » Gryf Polanów-Sława Sław »
1 » GKS Manowo-MKP Szczecin »
1 » Olimp Złocieniec-Świato »
1 » Morzycko Moryń-Kłos Kam »
1 » Santos Kłębowiec-Zorza  »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 10
statystyki portalu
• drużyn: 3133
• imprez: 152674
• newsów: 78312
• użytkowników: 81240
• komentarzy: 1177678
• zdjęć: 903842
• relacji: 40703
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2024 - by ligowiec team
Polityka Cookies