ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
tabela - III liga gr. 2 2023/2024
ogółem dom wyjazd bezpośrednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Świt Szczecin 34 85 27 4 3 75 / 17 16 1 0 47 / 7 11 3 3 28 / 10
2.  Elana Toruń 34 71 21 8 5 56 / 21 12 3 2 30 / 8 9 5 3 26 / 13
3.  Unia Swarzędz 34 63 19 6 9 66 / 46 12 3 2 37 / 16 7 3 7 29 / 30
4.  Zawisza Bydgoszcz 34 58 17 7 10 73 / 38 10 3 4 41 / 17 7 4 6 32 / 21
5.  Błękitni Stargard 34 55 17 4 13 80 / 62 7 3 7 41 / 31 10 1 6 39 / 31
6.  Noteć Czarnków 34 50 15 5 14 73 / 63 9 2 6 44 / 32 6 3 8 29 / 31 4 7 2 1 1 9 / 5
7.  Polonia Środa Wielkopolska 34 50 15 5 14 55 / 61 8 3 6 25 / 23 7 2 8 30 / 38 4 6 2 0 2 7 / 10
8.  Gedania Gdańsk 34 50 16 2 16 58 / 56 7 2 8 26 / 25 9 0 8 32 / 31 4 4 1 1 2 6 / 7
9.  Pogoń II Szczecin 34 49 15 4 15 63 / 60 9 1 7 33 / 30 6 3 8 30 / 30 2 6 2 0 0 7 / 0
10.  Pogoń Nowe Skalmierzyce 34 49 14 7 13 56 / 50 6 4 7 32 / 31 8 3 6 24 / 19 2 0 0 0 2 0 / 7
11.  Sokół Kleczew 34 48 14 6 14 59 / 65 9 2 6 35 / 32 5 4 8 24 / 33
12.  Flota Świnoujście 34 46 14 4 16 45 / 60 6 1 10 24 / 33 8 3 6 21 / 27
13.  Vineta Wolin 34 45 13 6 15 42 / 66 7 5 5 21 / 22 6 1 10 21 / 44
14.  Cartusia Kartuzy 34 44 12 8 14 60 / 51 7 4 6 33 / 23 5 4 8 27 / 28
15.  Wikęd Luzino 34 34 10 4 20 48 / 71 6 2 9 25 / 30 4 2 11 23 / 41
16.  Stolem Gniewino 34 33 8 9 17 34 / 58 4 6 7 17 / 24 4 3 10 17 / 34
17.  Unia Solec Kujawski 34 25 7 4 23 40 / 80 4 3 10 21 / 35 3 1 13 19 / 45
18.  KP Starogard Gdański 34 13 2 7 25 39 / 97 0 2 15 18 / 53 2 5 10 21 / 44
wyniki spotkań - III liga gr. 2 2023/2024
  123456789101112131415161718
1.  Błękitni Stargard
 
2.  Cartusia Kartuzy
 
3.  Elana Toruń
 
4.  Flota Świnoujście
 
5.  Gedania Gdańsk
 
6.  KP Starogard Gdański
 
7.  Noteć Czarnków
 
8.  Pogoń II Szczecin
 
9.  Pogoń Nowe Skalmierzyce
 
10.  Polonia Środa Wielkopolska
 
11.  Sokół Kleczew
 
12.  Stolem Gniewino
 
13.  Świt Szczecin
 
14.  Unia Solec Kujawski
 
15.  Unia Swarzędz
 
16.  Vineta Wolin
 
17.  Wikęd Luzino
 
18.  Zawisza Bydgoszcz
 
terminarz - III liga gr. 2 2023/2024
wersja do druku
1 kolejka relacja fotki komentarze
Unia Swarzędz - KP Starogard Gdański 2 - 2 0 0 0
Świt Szczecin - Sokół Kleczew 2 - 2 1 69 1
Gedania Gdańsk - Polonia Środa Wielkopolska 2 - 3 0 0 0
Unia Solec Kujawski - Stolem Gniewino 2 - 3 0 0 0
Noteć Czarnków - Vineta Wolin 3 - 4 0 0 1
Wikęd Luzino - Zawisza Bydgoszcz 1 - 7 0 0 0
Cartusia Kartuzy - Pogoń II Szczecin 2 - 1 0 0 5
Elana Toruń - Błękitni Stargard 3 - 0 0 0 2
Flota Świnoujście - Pogoń Nowe Skalmierzyce 0 - 3 1 80 2
2 kolejka relacja fotki komentarze
Stolem Gniewino - Flota Świnoujście 0 - 0 0 0 3
Polonia Środa Wielkopolska - Noteć Czarnków 1 - 4 0 0 0
Świt Szczecin - Gedania Gdańsk 2 - 0 1 70 1
Vineta Wolin - Wikęd Luzino 2 - 1 0 0 3
Sokół Kleczew - Pogoń II Szczecin 3 - 2 0 0 0
Błękitni Stargard - Unia Solec Kujawski 3 - 1 0 0 2
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Unia Swarzędz 1 - 0 0 0 0
KP Starogard Gdański - Cartusia Kartuzy 2 - 2 0 0 0
Zawisza Bydgoszcz - Elana Toruń 0 - 0 0 0 0
3 kolejka relacja fotki komentarze
Gedania Gdańsk - Sokół Kleczew 2 - 1 0 0 0
Unia Swarzędz - Stolem Gniewino 4 - 3 0 0 0
Unia Solec Kujawski - Zawisza Bydgoszcz 0 - 2 0 0 0
Noteć Czarnków - Świt Szczecin 1 - 5 1 7 1
Wikęd Luzino - Polonia Środa Wielkopolska 0 - 4 0 0 0
Cartusia Kartuzy - Pogoń Nowe Skalmierzyce 1 - 3 0 0 0
Elana Toruń - Vineta Wolin 1 - 2 0 50 5
Flota Świnoujście - Błękitni Stargard 0 - 3 1 39 5
Pogoń II Szczecin - KP Starogard Gdański 2 - 3 0 53 1
4 kolejka relacja fotki komentarze
Błękitni Stargard - Unia Swarzędz 1 - 3 0 0 0
Sokół Kleczew - KP Starogard Gdański 4 - 3 0 0 0
Polonia Środa Wielkopolska - Elana Toruń 1 - 3 0 0 0
Gedania Gdańsk - Noteć Czarnków 1 - 1 0 0 0
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Pogoń II Szczecin 0 - 5 1 0 0
Stolem Gniewino - Cartusia Kartuzy 0 - 0 0 0 0
Zawisza Bydgoszcz - Flota Świnoujście 2 - 0 1 0 0
Vineta Wolin - Unia Solec Kujawski 2 - 1 0 0 1
Świt Szczecin - Wikęd Luzino 3 - 0 1 80 2
5 kolejka relacja fotki komentarze
Unia Swarzędz - Zawisza Bydgoszcz 2 - 1 0 0 0
Unia Solec Kujawski - Polonia Środa Wielkopolska 3 - 2 0 0 0
Noteć Czarnków - Sokół Kleczew 4 - 1 0 0 0
Cartusia Kartuzy - Błękitni Stargard 6 - 1 0 0 11
Pogoń II Szczecin - Stolem Gniewino 2 - 0 0 0 1
Wikęd Luzino - Gedania Gdańsk 1 - 2 0 0 0
KP Starogard Gdański - Pogoń Nowe Skalmierzyce 0 - 2 0 0 0
Elana Toruń - Świt Szczecin 0 - 0 1 7 1
Flota Świnoujście - Vineta Wolin 2 - 0 1 1 11
6 kolejka relacja fotki komentarze
Polonia Środa Wielkopolska - Flota Świnoujście 1 - 1 1 0 3
Gedania Gdańsk - Elana Toruń 0 - 2 0 0 0
Vineta Wolin - Unia Swarzędz 2 - 1 0 0 2
Świt Szczecin - Unia Solec Kujawski 3 - 1 1 11 1
Sokół Kleczew - Pogoń Nowe Skalmierzyce 1 - 4 0 0 0
Błękitni Stargard - Pogoń II Szczecin 2 - 4 0 0 2
Noteć Czarnków - Wikęd Luzino 5 - 2 0 0 0
Stolem Gniewino - KP Starogard Gdański 2 - 3 0 0 0
Zawisza Bydgoszcz - Cartusia Kartuzy 0 - 2 0 0 0
7 kolejka relacja fotki komentarze
Unia Swarzędz - Polonia Środa Wielkopolska 1 - 1 0 0 0
Wikęd Luzino - Sokół Kleczew 0 - 0 0 0 0
Unia Solec Kujawski - Gedania Gdańsk 3 - 6 0 0 0
Cartusia Kartuzy - Vineta Wolin 1 - 2 0 0 2
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Stolem Gniewino 1 - 2 0 0 0
Elana Toruń - Noteć Czarnków 1 - 0 0 0 0
KP Starogard Gdański - Błękitni Stargard 1 - 2 0 0 2
Flota Świnoujście - Świt Szczecin 1 - 3 2 47 7
Pogoń II Szczecin - Zawisza Bydgoszcz 1 - 1 0 0 1
8 kolejka relacja fotki komentarze
Noteć Czarnków - Unia Solec Kujawski 4 - 2 0 0 0
Świt Szczecin - Unia Swarzędz 3 - 1 2 62 6
Vineta Wolin - Pogoń II Szczecin 1 - 1 0 0 1
Gedania Gdańsk - Flota Świnoujście 4 - 1 1 0 1
Wikęd Luzino - Elana Toruń 1 - 2 0 0 0
Błękitni Stargard - Pogoń Nowe Skalmierzyce 1 - 1 0 0 0
Sokół Kleczew - Stolem Gniewino 2 - 0 0 0 0
Polonia Środa Wielkopolska - Cartusia Kartuzy 0 - 2 0 0 0
Zawisza Bydgoszcz - KP Starogard Gdański 6 - 0 0 0 0
9 kolejka relacja fotki komentarze
Pogoń II Szczecin - Polonia Środa Wielkopolska 3 - 0 0 0 0
Unia Swarzędz - Gedania Gdańsk 3 - 4 0 0 0
Cartusia Kartuzy - Świt Szczecin 0 - 1 1 3 1
Unia Solec Kujawski - Wikęd Luzino 3 - 0 0 0 0
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Zawisza Bydgoszcz 2 - 2 0 0 0
Elana Toruń - Sokół Kleczew 1 - 0 0 0 0
Flota Świnoujście - Noteć Czarnków 1 - 3 1 33 4
KP Starogard Gdański - Vineta Wolin 2 - 3 0 0 3
Stolem Gniewino - Błękitni Stargard 0 - 6 0 1 2
10 kolejka relacja fotki komentarze
Vineta Wolin - Pogoń Nowe Skalmierzyce 0 - 1 0 119 0
Gedania Gdańsk - Cartusia Kartuzy 0 - 4 0 0 0
Wikęd Luzino - Flota Świnoujście 1 - 3 1 0 4
Noteć Czarnków - Unia Swarzędz 3 - 1 0 0 0
Polonia Środa Wielkopolska - KP Starogard Gdański 0 - 0 0 0 0
Świt Szczecin - Pogoń II Szczecin 3 - 1 1 64 5
Sokół Kleczew - Błękitni Stargard 0 - 2 0 0 2
Zawisza Bydgoszcz - Stolem Gniewino 3 - 1 0 0 0
Elana Toruń - Unia Solec Kujawski 4 - 0 0 0 0
11 kolejka relacja fotki komentarze
Błękitni Stargard - Zawisza Bydgoszcz 0 - 1 0 0 0
KP Starogard Gdański - Świt Szczecin 0 - 1 1 3 2
Unia Solec Kujawski - Sokół Kleczew 1 - 0 0 0 0
Pogoń II Szczecin - Gedania Gdańsk 5 - 2 0 0 2
Cartusia Kartuzy - Noteć Czarnków 4 - 0 0 0 0
Unia Swarzędz - Wikęd Luzino 2 - 1 0 0 0
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Polonia Środa Wielkopolska 3 - 3 0 0 0
Flota Świnoujście - Elana Toruń 3 - 0 1 44 5
Stolem Gniewino - Vineta Wolin 2 - 3 0 0 2
12 kolejka relacja fotki komentarze
Gedania Gdańsk - KP Starogard Gdański 3 - 1 0 0 0
Unia Solec Kujawski - Flota Świnoujście 0 - 1 1 0 1
Unia Swarzędz - Elana Toruń 0 - 0 0 0 0
Wikęd Luzino - Cartusia Kartuzy 3 - 1 0 0 0
Sokół Kleczew - Zawisza Bydgoszcz 4 - 1 0 0 0
Vineta Wolin - Błękitni Stargard 0 - 0 0 0 2
Noteć Czarnków - Pogoń II Szczecin 5 - 0 0 0 2
Świt Szczecin - Pogoń Nowe Skalmierzyce 2 - 0 2 7 4
Polonia Środa Wielkopolska - Stolem Gniewino 2 - 0 0 0 0
13 kolejka relacja fotki komentarze
Stolem Gniewino - Świt Szczecin 0 - 0 2 2 4
Błękitni Stargard - Polonia Środa Wielkopolska 1 - 3 1 0 7
Unia Swarzędz - Unia Solec Kujawski 1 - 0 0 0 0
Flota Świnoujście - Sokół Kleczew 1 - 2 1 45 3
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Gedania Gdańsk 0 - 2 0 0 0
Zawisza Bydgoszcz - Vineta Wolin 2 - 2 0 0 3
KP Starogard Gdański - Noteć Czarnków 0 - 4 0 0 0
Pogoń II Szczecin - Wikęd Luzino 5 - 1 1 0 0
Cartusia Kartuzy - Elana Toruń 2 - 2 0 0 0
14 kolejka relacja fotki komentarze
Gedania Gdańsk - Stolem Gniewino 0 - 1 0 0 0
Unia Solec Kujawski - Cartusia Kartuzy 1 - 6 0 0 0
Świt Szczecin - Błękitni Stargard 3 - 0 1 16 5
Flota Świnoujście - Unia Swarzędz 2 - 4 1 33 4
Sokół Kleczew - Vineta Wolin 2 - 1 0 0 1
Noteć Czarnków - Pogoń Nowe Skalmierzyce 1 - 1 0 0 0
Elana Toruń - Pogoń II Szczecin 1 - 0 0 0 1
Wikęd Luzino - KP Starogard Gdański 3 - 0 0 0 0
Polonia Środa Wielkopolska - Zawisza Bydgoszcz 0 - 2 0 0 0
15 kolejka relacja fotki komentarze
Pogoń II Szczecin - Unia Solec Kujawski 2 - 1 1 0 0
Vineta Wolin - Polonia Środa Wielkopolska 2 - 3 0 100 0
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Wikęd Luzino 5 - 2 0 0 0
Unia Swarzędz - Sokół Kleczew 3 - 1 0 0 0
KP Starogard Gdański - Elana Toruń 0 - 4 0 0 0
Błękitni Stargard - Gedania Gdańsk 1 - 2 0 0 3
Stolem Gniewino - Noteć Czarnków 2 - 1 0 0 0
Cartusia Kartuzy - Flota Świnoujście 1 - 2 1 0 1
Zawisza Bydgoszcz - Świt Szczecin 0 - 1 2 2 2
16 kolejka relacja fotki komentarze
Gedania Gdańsk - Zawisza Bydgoszcz 2 - 0 0 0 0
Wikęd Luzino - Stolem Gniewino 5 - 2 0 0 0
Sokół Kleczew - Polonia Środa Wielkopolska 0 - 2 0 0 0
Noteć Czarnków - Błękitni Stargard 1 - 4 0 0 3
Elana Toruń - Pogoń Nowe Skalmierzyce 1 - 0 0 0 0
Unia Solec Kujawski - KP Starogard Gdański 3 - 3 0 0 0
Flota Świnoujście - Pogoń II Szczecin 1 - 3 1 1 2
Unia Swarzędz - Cartusia Kartuzy 1 - 0 0 0 0
Świt Szczecin - Vineta Wolin 4 - 0 2 10 8
17 kolejka relacja fotki komentarze
Cartusia Kartuzy - Sokół Kleczew 3 - 3 0 0 0
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Unia Solec Kujawski 5 - 2 0 0 0
Vineta Wolin - Gedania Gdańsk 2 - 1 0 148 3
KP Starogard Gdański - Flota Świnoujście 1 - 3 1 0 3
Elana Toruń - Stolem Gniewino 3 - 0 0 0 0
Zawisza Bydgoszcz - Noteć Czarnków 3 - 1 0 0 0
Polonia Środa Wielkopolska - Świt Szczecin 1 - 0 0 1 8
Błękitni Stargard - Wikęd Luzino 2 - 1 0 0 4
Pogoń II Szczecin - Unia Swarzędz 3 - 1 0 0 0
18 kolejka relacja fotki komentarze
Polonia Środa Wielkopolska - Gedania Gdańsk 2 - 1 0 0 0
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Flota Świnoujście 1 - 2 1 0 2
Błękitni Stargard - Elana Toruń 3 - 3 0 0 1
Sokół Kleczew - Świt Szczecin 2 - 2 0 1 6
Zawisza Bydgoszcz - Wikęd Luzino 4 - 1 0 0 0
KP Starogard Gdański - Unia Swarzędz 3 - 4 0 0 0
Pogoń II Szczecin - Cartusia Kartuzy 2 - 4 0 0 0
Vineta Wolin - Noteć Czarnków 1 - 2 0 0 1
Stolem Gniewino - Unia Solec Kujawski 0 - 0 0 0 0
19 kolejka relacja fotki komentarze
Gedania Gdańsk - Świt Szczecin 0 - 1 0 3 1
Wikęd Luzino - Vineta Wolin 3 - 0 0 0 1
Pogoń II Szczecin - Sokół Kleczew 1 - 4 1 0 1
Unia Solec Kujawski - Błękitni Stargard 2 - 3 0 0 0
Flota Świnoujście - Stolem Gniewino 0 - 1 1 1 1
Noteć Czarnków - Polonia Środa Wielkopolska 3 - 1 0 0 0
Unia Swarzędz - Pogoń Nowe Skalmierzyce 0 - 1 0 0 0
Elana Toruń - Zawisza Bydgoszcz 1 - 0 0 0 0
Cartusia Kartuzy - KP Starogard Gdański 1 - 1 0 0 0
20 kolejka relacja fotki komentarze
Vineta Wolin - Elana Toruń 1 - 0 0 0 1
Zawisza Bydgoszcz - Unia Solec Kujawski 5 - 1 0 0 0
Błękitni Stargard - Flota Świnoujście 3 - 1 1 0 8
Sokół Kleczew - Gedania Gdańsk 3 - 2 0 0 0
Stolem Gniewino - Unia Swarzędz 1 - 1 0 0 0
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Cartusia Kartuzy 1 - 1 0 0 0
KP Starogard Gdański - Pogoń II Szczecin 2 - 6 0 0 0
Świt Szczecin - Noteć Czarnków 3 - 0 0 12 1
Polonia Środa Wielkopolska - Wikęd Luzino 3 - 1 0 0 0
21 kolejka relacja fotki komentarze
Unia Solec Kujawski - Vineta Wolin 0 - 1 0 0 0
Wikęd Luzino - Świt Szczecin 0 - 1 0 3 1
Flota Świnoujście - Zawisza Bydgoszcz 0 - 3 1 1 0
KP Starogard Gdański - Sokół Kleczew 0 - 3 0 0 0
Elana Toruń - Polonia Środa Wielkopolska 2 - 3 0 0 0
Noteć Czarnków - Gedania Gdańsk 1 - 2 0 0 0
Unia Swarzędz - Błękitni Stargard 3 - 0 0 0 0
Cartusia Kartuzy - Stolem Gniewino 1 - 0 0 0 0
Pogoń II Szczecin - Pogoń Nowe Skalmierzyce 2 - 0 0 0 0
22 kolejka relacja fotki komentarze
Gedania Gdańsk - Wikęd Luzino 1 - 1 0 0 0
Zawisza Bydgoszcz - Unia Swarzędz 1 - 1 0 0 0
Sokół Kleczew - Noteć Czarnków 2 - 2 0 0 0
Błękitni Stargard - Cartusia Kartuzy 4 - 2 0 0 0
Stolem Gniewino - Pogoń II Szczecin 0 - 3 0 0 0
Pogoń Nowe Skalmierzyce - KP Starogard Gdański 2 - 1 0 0 0
Świt Szczecin - Elana Toruń 1 - 0 0 12 3
Polonia Środa Wielkopolska - Unia Solec Kujawski 3 - 1 0 0 0
Vineta Wolin - Flota Świnoujście 1 - 0 1 100 3
23 kolejka relacja fotki komentarze
Unia Swarzędz - Vineta Wolin 4 - 0 0 0 0
Pogoń II Szczecin - Błękitni Stargard 1 - 4 1 56 0
Unia Solec Kujawski - Świt Szczecin 1 - 0 0 0 2
Wikęd Luzino - Noteć Czarnków 1 - 2 0 0 0
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Sokół Kleczew 1 - 1 0 0 0
Cartusia Kartuzy - Zawisza Bydgoszcz 2 - 0 0 0 0
Flota Świnoujście - Polonia Środa Wielkopolska 3 - 0 0 2 1
KP Starogard Gdański - Stolem Gniewino 1 - 1 0 0 0
Elana Toruń - Gedania Gdańsk 1 - 0 0 0 0
24 kolejka relacja fotki komentarze
Świt Szczecin - Flota Świnoujście 4 - 0 1 7 3
Gedania Gdańsk - Unia Solec Kujawski 0 - 1 0 0 0
Noteć Czarnków - Elana Toruń 0 - 0 0 0 0
Zawisza Bydgoszcz - Pogoń II Szczecin 3 - 0 0 0 1
Błękitni Stargard - KP Starogard Gdański 5 - 1 0 20 0
Vineta Wolin - Cartusia Kartuzy 1 - 0 0 0 0
Stolem Gniewino - Pogoń Nowe Skalmierzyce 5 - 0 0 0 0
Sokół Kleczew - Wikęd Luzino 1 - 2 0 0 0
Polonia Środa Wielkopolska - Unia Swarzędz 1 - 0 0 0 0
25 kolejka relacja fotki komentarze
Unia Solec Kujawski - Noteć Czarnków 1 - 1 0 0 0
Unia Swarzędz - Świt Szczecin 1 - 0 0 1 5
Cartusia Kartuzy - Polonia Środa Wielkopolska 2 - 1 0 0 0
Pogoń II Szczecin - Vineta Wolin 1 - 0 1 65 2
Flota Świnoujście - Gedania Gdańsk 2 - 1 1 70 5
Elana Toruń - Wikęd Luzino 3 - 0 0 0 0
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Błękitni Stargard 2 - 3 0 0 2
KP Starogard Gdański - Zawisza Bydgoszcz 1 - 4 0 0 0
Stolem Gniewino - Sokół Kleczew 1 - 0 0 0 0
26 kolejka relacja fotki komentarze
Gedania Gdańsk - Unia Swarzędz 1 - 2 0 0 0
Wikęd Luzino - Unia Solec Kujawski 0 - 1 0 0 0
Vineta Wolin - KP Starogard Gdański 0 - 0 0 0 2
Noteć Czarnków - Flota Świnoujście 2 - 3 1 0 1
Zawisza Bydgoszcz - Pogoń Nowe Skalmierzyce 3 - 1 0 0 0
Błękitni Stargard - Stolem Gniewino 2 - 2 0 0 1
Sokół Kleczew - Elana Toruń 0 - 1 0 0 0
Polonia Środa Wielkopolska - Pogoń II Szczecin 1 - 2 0 0 1
Świt Szczecin - Cartusia Kartuzy 2 - 0 0 11 1
27 kolejka relacja fotki komentarze
Pogoń II Szczecin - Świt Szczecin 0 - 4 1 184 3
Cartusia Kartuzy - Gedania Gdańsk 1 - 2 0 0 0
Unia Swarzędz - Noteć Czarnków 3 - 2 0 0 0
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Vineta Wolin 3 - 0 0 0 2
KP Starogard Gdański - Polonia Środa Wielkopolska 2 - 4 0 0 0
Unia Solec Kujawski - Elana Toruń 0 - 2 0 0 0
Błękitni Stargard - Sokół Kleczew 5 - 0 0 20 1
Flota Świnoujście - Wikęd Luzino 1 - 4 1 36 2
Stolem Gniewino - Zawisza Bydgoszcz 1 - 1 0 0 0
28 kolejka relacja fotki komentarze
Gedania Gdańsk - Pogoń II Szczecin 2 - 1 1 0 1
Wikęd Luzino - Unia Swarzędz 1 - 2 0 0 0
Polonia Środa Wielkopolska - Pogoń Nowe Skalmierzyce 1 - 1 0 0 0
Noteć Czarnków - Cartusia Kartuzy 4 - 0 0 0 0
Zawisza Bydgoszcz - Błękitni Stargard 2 - 4 0 0 4
Elana Toruń - Flota Świnoujście 0 - 0 1 0 5
Vineta Wolin - Stolem Gniewino 1 - 1 0 0 0
Sokół Kleczew - Unia Solec Kujawski 3 - 2 0 0 0
Świt Szczecin - KP Starogard Gdański 3 - 1 0 5 1
29 kolejka relacja fotki komentarze
Cartusia Kartuzy - Wikęd Luzino 0 - 0 0 0 0
Zawisza Bydgoszcz - Sokół Kleczew 1 - 2 0 0 1
Pogoń II Szczecin - Noteć Czarnków 2 - 1 0 0 0
Flota Świnoujście - Unia Solec Kujawski 4 - 1 1 1 1
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Świt Szczecin 1 - 2 1 1 1
Błękitni Stargard - Vineta Wolin 6 - 1 0 28 3
KP Starogard Gdański - Gedania Gdańsk 1 - 3 0 0 0
Elana Toruń - Unia Swarzędz 2 - 2 0 0 0
Stolem Gniewino - Polonia Środa Wielkopolska 2 - 0 0 0 0
30 kolejka relacja fotki komentarze
Sokół Kleczew - Flota Świnoujście 1 - 2 1 0 0
Unia Solec Kujawski - Unia Swarzędz 0 - 1 0 0 0
Elana Toruń - Cartusia Kartuzy 3 - 1 0 0 0
Noteć Czarnków - KP Starogard Gdański 3 - 1 0 0 0
Polonia Środa Wielkopolska - Błękitni Stargard 0 - 3 0 0 0
Wikęd Luzino - Pogoń II Szczecin 0 - 0 0 0 0
Gedania Gdańsk - Pogoń Nowe Skalmierzyce 0 - 3 0 0 0
Świt Szczecin - Stolem Gniewino 2 - 0 0 136 2
Vineta Wolin - Zawisza Bydgoszcz 1 - 1 0 0 1
31 kolejka relacja fotki komentarze
Vineta Wolin - Sokół Kleczew 2 - 3 0 0 1
Unia Swarzędz - Flota Świnoujście 4 - 0 2 0 1
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Noteć Czarnków 3 - 1 0 0 0
Cartusia Kartuzy - Unia Solec Kujawski 5 - 2 0 0 0
KP Starogard Gdański - Wikęd Luzino 1 - 5 0 0 0
Stolem Gniewino - Gedania Gdańsk 1 - 2 0 0 0
Zawisza Bydgoszcz - Polonia Środa Wielkopolska 4 - 0 0 0 0
Pogoń II Szczecin - Elana Toruń 0 - 2 0 0 1
Błękitni Stargard - Świt Szczecin 0 - 1 1 3 4
32 kolejka relacja fotki komentarze
Wikęd Luzino - Pogoń Nowe Skalmierzyce 1 - 0 0 0 0
Unia Solec Kujawski - Pogoń II Szczecin 1 - 1 0 0 1
Noteć Czarnków - Stolem Gniewino 3 - 0 0 0 0
Gedania Gdańsk - Błękitni Stargard 3 - 1 0 0 1
Sokół Kleczew - Unia Swarzędz 4 - 3 0 0 0
Flota Świnoujście - Cartusia Kartuzy 1 - 1 1 1 4
Elana Toruń - KP Starogard Gdański 3 - 0 0 0 0
Polonia Środa Wielkopolska - Vineta Wolin 3 - 1 0 0 0
Świt Szczecin - Zawisza Bydgoszcz 2 - 1 1 13 1
33 kolejka relacja fotki komentarze
Cartusia Kartuzy - Unia Swarzędz 1 - 2 0 0 0
KP Starogard Gdański - Unia Solec Kujawski 1 - 2 0 0 0
Pogoń II Szczecin - Flota Świnoujście 1 - 2 2 1 1
Błękitni Stargard - Noteć Czarnków 2 - 4 0 0 0
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Elana Toruń 1 - 2 0 0 0
Stolem Gniewino - Wikęd Luzino 0 - 1 0 0 0
Polonia Środa Wielkopolska - Sokół Kleczew 5 - 1 0 0 0
Zawisza Bydgoszcz - Gedania Gdańsk 2 - 0 0 0 0
Vineta Wolin - Świt Szczecin 2 - 6 2 2 2
34 kolejka relacja fotki komentarze
Świt Szczecin - Polonia Środa Wielkopolska 5 - 0 0 18 3
Gedania Gdańsk - Vineta Wolin 5 - 1 0 0 1
Unia Solec Kujawski - Pogoń Nowe Skalmierzyce 0 - 3 0 0 0
Sokół Kleczew - Cartusia Kartuzy 3 - 1 0 0 0
Unia Swarzędz - Pogoń II Szczecin 3 - 0 0 0 0
Flota Świnoujście - KP Starogard Gdański 2 - 1 1 43 1
Stolem Gniewino - Elana Toruń 0 - 3 0 0 0
Noteć Czarnków - Zawisza Bydgoszcz 1 - 5 0 0 0
Wikęd Luzino - Błękitni Stargard 4 - 3 0 0 0
 
top komentarze
newsy:
3 » 29 zawodników na starci »
1 » Bartosz Klebaniuk odcho »
mecze:
16 » Spójnia Świdwin-Czcibor »
16 » Zawisza Grzmiąca-Darłov »
16 » Zefir Wyszewo-Ina Ińsko
13 » Klon Krzęcin-Wołczkowo  »
11 » Gryf Kamień Pomorski-En »
11 » Iskierka Mirand Szczeci »
9 » Bałtyk Koszalin-Chemik  »
8 » MKP Szczecinek-Ina Gole »
7 » Ina Ińsko-Orzeł Wałcz
7 » Wieża Postomino-Orzeł W »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 27
statystyki portalu
• drużyn: 3130
• imprez: 151774
• newsów: 78288
• użytkowników: 81229
• komentarzy: 1177597
• zdjęć: 903529
• relacji: 40698
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2024 - by ligowiec team
Polityka Cookies