ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
tabela - B klasa gr. 4 2023/2024
ogółem dom wyjazd bezpośrednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Pogoń II Barlinek 13 33 11 0 2 70 / 17 5 0 1 42 / 8 6 0 1 28 / 9
2.  Unia II Dolice 13 30 10 0 3 53 / 27 5 0 2 31 / 9 5 0 1 22 / 18
3.  Bryza Reńsko 12 27 9 0 3 52 / 27 5 0 1 23 / 14 4 0 2 29 / 13
4.  WODR Barzkowice 12 24 8 0 4 41 / 24 4 0 2 22 / 10 4 0 2 19 / 14
5.  Sokół Sokoliniec 12 23 7 2 3 37 / 23 6 0 0 23 / 4 1 2 3 14 / 19
6.  Orzeł Żeńsko 12 20 6 2 4 29 / 22 2 2 2 15 / 10 4 0 2 14 / 12
7.  Pomorzanka Jarosławsko 12 17 5 2 5 32 / 34 4 0 2 22 / 12 1 2 3 10 / 22
8.  Sokół Granowo 12 12 3 3 6 31 / 37 3 3 0 29 / 12 0 0 6 2 / 25
9.  Ogniwo Dzwonowo 12 11 3 2 7 31 / 44 2 1 3 19 / 14 1 1 4 12 / 30
10.  Jedność Przewłoki 12 6 1 3 8 14 / 38 1 1 4 7 / 20 0 2 4 7 / 18
11.  Grom Płonno 12 4 1 1 10 21 / 68 1 0 5 13 / 34 0 1 5 8 / 34 1 3 1 0 0 4 / 1
12.  Strzała Płotno 12 4 1 1 10 13 / 63 0 1 5 5 / 26 1 0 5 8 / 37 1 0 0 0 1 1 / 4
wyniki spotkań - B klasa gr. 4 2023/2024
  123456789101112
1.  Bryza Reńsko
 
2.  Grom Płonno
 
3.  Jedność Przewłoki
 
4.  Ogniwo Dzwonowo
 
5.  Orzeł Żeńsko
 
6.  Pogoń II Barlinek
 
7.  Pomorzanka Jarosławsko
 
8.  Sokół Granowo
 
9.  Sokół Sokoliniec
 
10.  Strzała Płotno
 
11.  Unia II Dolice
 
12.  WODR Barzkowice
 
terminarz - B klasa gr. 4 2023/2024
wersja do druku
1 kolejka relacja fotki komentarze
Bryza Reńsko - Sokół Sokoliniec 8 - 5 0 0 4
Sokół Granowo - WODR Barzkowice 5 - 3 0 0 3
Grom Płonno - Ogniwo Dzwonowo 2 - 4 0 0 1
Strzała Płotno - Pogoń II Barlinek 1 - 8 0 0 0
Pomorzanka Jarosławsko - Orzeł Żeńsko 2 - 0 0 0 0
Unia II Dolice - Jedność Przewłoki 3 - 1 0 0 0
2 kolejka relacja fotki komentarze
Sokół Granowo - Strzała Płotno 10 - 0 0 0 2
Ogniwo Dzwonowo - Bryza Reńsko 1 - 2 0 0 0
WODR Barzkowice - Orzeł Żeńsko 2 - 3 0 0 2
Pogoń II Barlinek - Unia II Dolice 4 - 5 0 0 0
Sokół Sokoliniec - Pomorzanka Jarosławsko 2 - 1 0 0 2
Jedność Przewłoki - Grom Płonno 2 - 1 0 0 0
3 kolejka relacja fotki komentarze
Grom Płonno - Pogoń II Barlinek 1 - 5 0 0 1
Strzała Płotno - WODR Barzkowice 0 - 2 0 0 0
Orzeł Żeńsko - Sokół Sokoliniec 0 - 3 0 0 2
Pomorzanka Jarosławsko - Ogniwo Dzwonowo 4 - 3 0 0 0
Bryza Reńsko - Jedność Przewłoki 3 - 1 0 0 0
Unia II Dolice - Sokół Granowo 2 - 0 0 0 1
4 kolejka relacja fotki komentarze
Ogniwo Dzwonowo - Orzeł Żeńsko 1 - 3 0 0 0
WODR Barzkowice - Sokół Sokoliniec 2 - 1 0 0 1
Pogoń II Barlinek - Bryza Reńsko 5 - 2 0 0 0
Strzała Płotno - Unia II Dolice 2 - 3 0 0 2
Sokół Granowo - Grom Płonno 2 - 2 0 0 3
Jedność Przewłoki - Pomorzanka Jarosławsko 2 - 3 0 0 0
5 kolejka relacja fotki komentarze
Grom Płonno - Strzała Płotno 4 - 1 0 0 1
Sokół Sokoliniec - Ogniwo Dzwonowo 4 - 2 0 0 1
Orzeł Żeńsko - Jedność Przewłoki 1 - 1 0 0 0
Pomorzanka Jarosławsko - Pogoń II Barlinek 3 - 4 0 0 0
Bryza Reńsko - Sokół Granowo 2 - 1 0 0 1
Unia II Dolice - WODR Barzkowice 2 - 4 0 0 1
6 kolejka relacja fotki komentarze
WODR Barzkowice - Ogniwo Dzwonowo 7 - 2 0 0 0
Pogoń II Barlinek - Orzeł Żeńsko 6 - 0 0 0 1
Sokół Granowo - Pomorzanka Jarosławsko 2 - 2 0 0 2
Strzała Płotno - Bryza Reńsko 0 - 9 0 0 0
Jedność Przewłoki - Sokół Sokoliniec 1 - 1 0 0 0
Unia II Dolice - Grom Płonno 10 - 0 0 0 1
7 kolejka relacja fotki komentarze
Ogniwo Dzwonowo - Jedność Przewłoki 1 - 1 0 0 0
Sokół Sokoliniec - Pogoń II Barlinek 2 - 0 0 0 3
Grom Płonno - WODR Barzkowice 3 - 6 0 0 0
Orzeł Żeńsko - Sokół Granowo 5 - 1 0 0 2
Pomorzanka Jarosławsko - Strzała Płotno 7 - 1 0 0 0
Bryza Reńsko - Unia II Dolice 1 - 3 0 0 0
8 kolejka relacja fotki komentarze
WODR Barzkowice - Jedność Przewłoki 3 - 1 0 0 0
Unia II Dolice - Pomorzanka Jarosławsko 9 - 1 0 0 0
Pogoń II Barlinek - Ogniwo Dzwonowo 12 - 0 0 0 0
Grom Płonno - Bryza Reńsko 3 - 13 0 0 2
Sokół Granowo - Sokół Sokoliniec 3 - 3 0 0 1
Strzała Płotno - Orzeł Żeńsko 1 - 3 0 0 0
9 kolejka relacja fotki komentarze
Ogniwo Dzwonowo - Sokół Granowo 7 - 0 0 0 8
Orzeł Żeńsko - Unia II Dolice 5 - 0 0 2 3
Sokół Sokoliniec - Strzała Płotno 3 - 1 0 0 0
Bryza Reńsko - WODR Barzkowice 4 - 3 0 0 0
Pomorzanka Jarosławsko - Grom Płonno 6 - 3 0 0 4
Jedność Przewłoki - Pogoń II Barlinek 0 - 6 0 0 0
10 kolejka relacja fotki komentarze
WODR Barzkowice - Pogoń II Barlinek 2 - 3 0 0 2
Grom Płonno - Orzeł Żeńsko 0 - 5 0 0 1
Sokół Granowo - Jedność Przewłoki 7 - 2 0 0 2
Strzała Płotno - Ogniwo Dzwonowo 1 - 1 0 0 0
Unia II Dolice - Sokół Sokoliniec 5 - 1 0 0 16
Bryza Reńsko - Pomorzanka Jarosławsko 5 - 1 0 0 0
11 kolejka relacja fotki komentarze
Sokół Sokoliniec - Grom Płonno 10 - 0 0 0 4
Pomorzanka Jarosławsko - WODR Barzkowice 0 - 1 0 0 0
Ogniwo Dzwonowo - Unia II Dolice 5 - 6 0 0 0
Pogoń II Barlinek - Sokół Granowo 3 - 0 0 0 6
Jedność Przewłoki - Strzała Płotno 1 - 4 0 0 0
Orzeł Żeńsko - Bryza Reńsko 2 - 3 0 0 4
12 kolejka relacja fotki komentarze
Ogniwo Dzwonowo - Grom Płonno 4 - 2 0 0 2
WODR Barzkowice - Sokół Granowo 6 - 0 0 0 0
Sokół Sokoliniec - Bryza Reńsko 2 - 0 0 0 2
Pogoń II Barlinek - Strzała Płotno 12 - 1 0 0 7
Orzeł Żeńsko - Pomorzanka Jarosławsko 2 - 2 0 0 0
Jedność Przewłoki - Unia II Dolice 1 - 5 0 0 1
13 kolejka relacja fotki komentarze
Unia II Dolice - Pogoń II Barlinek 0 - 2 0 0 1
14-04 13:00  Grom Płonno - Jedność Przewłoki 0 0 0
14-04 13:00  Strzała Płotno - Sokół Granowo 0 0 0
14-04 14:00  Orzeł Żeńsko - WODR Barzkowice 0 0 0
14-04 14:00  Pomorzanka Jarosławsko - Sokół Sokoliniec 0 0 0
14-04 15:00  Bryza Reńsko - Ogniwo Dzwonowo 0 0 0
14 kolejka relacja fotki komentarze
20-04 14:00  Ogniwo Dzwonowo - Pomorzanka Jarosławsko 0 0 0
20-04 14:00  WODR Barzkowice - Strzała Płotno 0 0 0
21-04 12:00  Pogoń II Barlinek - Grom Płonno 0 0 0
21-04 13:00  Sokół Sokoliniec - Orzeł Żeńsko 0 0 0
21-04 14:00  Jedność Przewłoki - Bryza Reńsko 0 0 0
21-04 14:00  Sokół Granowo - Unia II Dolice 0 0 0
15 kolejka relacja fotki komentarze
27-04   Unia II Dolice - Strzała Płotno 0 0 0
27-04 14:00  Bryza Reńsko - Pogoń II Barlinek 0 0 0
28-04 13:00  Sokół Sokoliniec - WODR Barzkowice 0 0 0
28-04 14:00  Orzeł Żeńsko - Ogniwo Dzwonowo 0 0 0
28-04 14:00  Pomorzanka Jarosławsko - Jedność Przewłoki 0 0 0
28-04 15:00  Grom Płonno - Sokół Granowo 0 0 0
16 kolejka relacja fotki komentarze
04-05 14:00  WODR Barzkowice - Unia II Dolice 0 0 0
04-05 16:00  Ogniwo Dzwonowo - Sokół Sokoliniec 0 0 0
05-05 12:00  Pogoń II Barlinek - Pomorzanka Jarosławsko 0 0 0
05-05 13:00  Strzała Płotno - Grom Płonno 0 0 0
05-05 15:00  Sokół Granowo - Bryza Reńsko 0 0 0
05-05 16:00  Jedność Przewłoki - Orzeł Żeńsko 0 0 0
17 kolejka relacja fotki komentarze
11-05   Bryza Reńsko - Strzała Płotno 0 0 0
11-05 15:00  Orzeł Żeńsko - Pogoń II Barlinek 0 0 0
11-05 16:00  Ogniwo Dzwonowo - WODR Barzkowice 0 0 0
12-05 13:00  Grom Płonno - Unia II Dolice 0 0 0
12-05 13:00  Sokół Sokoliniec - Jedność Przewłoki 0 0 0
12-05 14:00  Pomorzanka Jarosławsko - Sokół Granowo 0 0 0
18 kolejka relacja fotki komentarze
18-05 14:00  WODR Barzkowice - Grom Płonno 0 0 0
18-05 17:00  Unia II Dolice - Bryza Reńsko 0 0 0
19-05 12:00  Pogoń II Barlinek - Sokół Sokoliniec 0 0 0
19-05 13:00  Strzała Płotno - Pomorzanka Jarosławsko 0 0 0
19-05 15:00  Sokół Granowo - Orzeł Żeńsko 0 0 0
19-05 16:00  Jedność Przewłoki - Ogniwo Dzwonowo 0 0 0
19 kolejka relacja fotki komentarze
25-05   Bryza Reńsko - Grom Płonno 0 0 0
25-05 16:00  Ogniwo Dzwonowo - Pogoń II Barlinek 0 0 0
26-05 13:00  Sokół Sokoliniec - Sokół Granowo 0 0 0
26-05 14:00  Orzeł Żeńsko - Strzała Płotno 0 0 0
26-05 14:00  Pomorzanka Jarosławsko - Unia II Dolice 0 0 0
26-05 16:00  Jedność Przewłoki - WODR Barzkowice 0 0 0
20 kolejka relacja fotki komentarze
01-06   Unia II Dolice - Orzeł Żeńsko 0 0 0
01-06 14:00  WODR Barzkowice - Bryza Reńsko 0 0 0
02-06 12:00  Pogoń II Barlinek - Jedność Przewłoki 0 0 0
02-06 13:00  Grom Płonno - Pomorzanka Jarosławsko 0 0 0
02-06 15:00  Strzała Płotno - Sokół Sokoliniec 0 0 0
02-06 16:00  Sokół Granowo - Ogniwo Dzwonowo 0 0 0
21 kolejka relacja fotki komentarze
08-06 16:00  Ogniwo Dzwonowo - Strzała Płotno 0 0 0
08-06 16:00  Sokół Sokoliniec - Unia II Dolice 0 0 0
09-06 12:00  Pogoń II Barlinek - WODR Barzkowice 0 0 0
09-06 14:00  Pomorzanka Jarosławsko - Bryza Reńsko 0 0 0
09-06 16:00  Jedność Przewłoki - Sokół Granowo 0 0 0
09-06 16:00  Orzeł Żeńsko - Grom Płonno 0 0 0
22 kolejka relacja fotki komentarze
16-06 16:00  Bryza Reńsko - Orzeł Żeńsko 0 0 0
16-06 16:00  Grom Płonno - Sokół Sokoliniec 0 0 0
16-06 16:00  Sokół Granowo - Pogoń II Barlinek 0 0 0
16-06 16:00  Strzała Płotno - Jedność Przewłoki 0 0 0
16-06 16:00  Unia II Dolice - Ogniwo Dzwonowo 0 0 0
16-06 16:00  WODR Barzkowice - Pomorzanka Jarosławsko 0 0 0
 
top komentarze
newsy:
5 » Ryszard Tarasiewicz now »
4 » Kosta Runjaić przestał  »
mecze:
17 » Pogoń Barlinek-Drawa Dr »
16 » Polski Cukier Kluczevia »
12 » Wieża Postomino-Darłovi »
12 » Ina Ińsko-Sokół Pyrzyce
11 » Ina Recz-Orzeł Bierzwni »
11 » Orzeł Łoźnica-Sparta Gr »
11 » Jedność Tuczno-Drzewiar »
10 » Olimp Złocieniec-Santos »
10 » Lech Czaplinek-Gavia Ch »
10 » Iskra Białogard-Gryf Po »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 3
Acomitam emil123
kibicwybrz...
gości: 2
statystyki portalu
• drużyn: 3129
• imprez: 151688
• newsów: 78100
• użytkowników: 81073
• komentarzy: 1172812
• zdjęć: 895003
• relacji: 40598
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2024 - by ligowiec team
Polityka Cookies