ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
Bengoro
tabela - A klasa gr. 8 2023/2024
ogółem dom wyjazd bezpośrednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Wspólni Różewo 24 51 16 3 5 62 / 26 11 1 0 40 / 11 5 2 5 22 / 15 2 3 1 0 1 7 / 4
2.  Zawisza Grzmiąca 24 51 16 3 5 77 / 31 9 1 2 41 / 13 7 2 3 36 / 18 2 3 1 0 1 4 / 7
3.  Wrzos Borne Sulinowo 24 49 16 1 7 73 / 43 10 0 2 42 / 18 6 1 5 31 / 25 2 4 1 1 0 9 / 5
4.  Mechanik Turowo 24 49 14 7 3 85 / 42 8 3 1 49 / 17 6 4 2 36 / 25 2 1 0 1 1 5 / 9
5.  Błonie Barwice 24 45 13 6 5 63 / 41 7 4 1 32 / 15 6 2 4 31 / 26
6.  Pogoń Wierzchowo 24 40 12 4 8 65 / 42 6 3 3 34 / 17 6 1 5 31 / 25
7.  Wiarus Żółtnica 24 36 11 3 10 53 / 44 7 1 4 35 / 20 4 2 6 18 / 24
8.  Grom Szwecja 24 30 8 6 10 50 / 48 5 3 4 27 / 22 3 3 6 23 / 26
9.  Orzeł Łubowo 24 29 8 5 11 43 / 46 5 3 4 23 / 22 3 2 7 20 / 24
10.  Hubertus Biały Bór 24 27 7 6 11 37 / 49 6 4 2 25 / 15 1 2 9 12 / 34
11.  KS Dzikowo 24 15 4 3 17 25 / 79 4 1 7 17 / 35 0 2 10 8 / 44
12.  Sad Chwiram 24 13 4 1 19 29 / 86 3 0 9 19 / 36 1 1 10 10 / 50
13.  KS Gwda Wielka 24 8 2 2 20 11 / 96 1 1 10 5 / 43 1 1 10 6 / 53
wyniki spotkań - A klasa gr. 8 2023/2024
  12345678910111213
1.  Błonie Barwice
 
2.  Grom Szwecja
 
3.  Hubertus Biały Bór
 
4.  KS Dzikowo
 
5.  KS Gwda Wielka
 
6.  Mechanik Turowo
 
7.  Orzeł Łubowo
 
8.  Pogoń Wierzchowo
 
9.  Sad Chwiram
 
10.  Wiarus Żółtnica
 
11.  Wrzos Borne Sulinowo
 
12.  Wspólni Różewo
 
13.  Zawisza Grzmiąca
 
terminarz - A klasa gr. 8 2023/2024
wersja do druku
1 kolejka relacja fotki komentarze
Wiarus Żółtnica - Orzeł Łubowo 4 - 0 0 0 5
Zawisza Grzmiąca - Grom Szwecja 1 - 4 0 0 16
Wrzos Borne Sulinowo - Wspólni Różewo 2 - 1 0 0 4
Błonie Barwice - Mechanik Turowo 4 - 4 0 0 33
Pogoń Wierzchowo - Hubertus Biały Bór 5 - 0 0 0 10
KS Dzikowo - KS Gwda Wielka 1 - 2 0 0 9
2 kolejka relacja fotki komentarze
Mechanik Turowo - Sad Chwiram 8 - 0 0 0 3
Wspólni Różewo - Błonie Barwice 4 - 3 0 0 14
Hubertus Biały Bór - Wiarus Żółtnica 1 - 1 0 0 8
Grom Szwecja - Wrzos Borne Sulinowo 2 - 4 0 0 4
Orzeł Łubowo - Zawisza Grzmiąca 0 - 5 0 0 7
KS Dzikowo - Pogoń Wierzchowo 1 - 6 0 0 13
3 kolejka relacja fotki komentarze
Wiarus Żółtnica - KS Dzikowo 5 - 1 0 0 6
Wrzos Borne Sulinowo - Orzeł Łubowo 2 - 1 0 0 18
Błonie Barwice - Grom Szwecja 4 - 2 0 0 15
Pogoń Wierzchowo - KS Gwda Wielka 5 - 0 0 0 20
Sad Chwiram - Wspólni Różewo 0 - 1 0 0 3
Zawisza Grzmiąca - Hubertus Biały Bór 7 - 0 0 0 10
4 kolejka relacja fotki komentarze
Grom Szwecja - Sad Chwiram 5 - 1 0 0 2
Hubertus Biały Bór - Wrzos Borne Sulinowo 5 - 3 0 0 8
Orzeł Łubowo - Błonie Barwice 2 - 3 0 0 18
KS Gwda Wielka - Mechanik Turowo 0 - 5 0 0 8
KS Dzikowo - Zawisza Grzmiąca 1 - 5 0 0 9
Pogoń Wierzchowo - Wiarus Żółtnica 0 - 0 0 0 24
5 kolejka relacja fotki komentarze
Mechanik Turowo - Wspólni Różewo 1 - 2 0 0 10
Zawisza Grzmiąca - Pogoń Wierzchowo 0 - 2 0 0 20
Wiarus Żółtnica - KS Gwda Wielka 10 - 0 0 0 13
Wrzos Borne Sulinowo - KS Dzikowo 7 - 0 0 0 7
Błonie Barwice - Hubertus Biały Bór 2 - 0 0 0 8
Sad Chwiram - Orzeł Łubowo 0 - 1 0 0 6
6 kolejka relacja fotki komentarze
Wiarus Żółtnica - Zawisza Grzmiąca 3 - 2 0 0 12
Grom Szwecja - Mechanik Turowo 5 - 2 0 0 11
Hubertus Biały Bór - Sad Chwiram 3 - 0 0 0 8
Pogoń Wierzchowo - Wrzos Borne Sulinowo 1 - 3 0 0 115
KS Gwda Wielka - Wspólni Różewo 0 - 6 0 19 9
KS Dzikowo - Błonie Barwice 3 - 2 0 0 16
7 kolejka relacja fotki komentarze
Mechanik Turowo - Orzeł Łubowo 4 - 2 0 0 17
Zawisza Grzmiąca - KS Gwda Wielka 5 - 0 0 0 3
Wspólni Różewo - Grom Szwecja 3 - 2 0 0 3
Wrzos Borne Sulinowo - Wiarus Żółtnica 1 - 2 0 0 20
Błonie Barwice - Pogoń Wierzchowo 5 - 1 0 0 12
Sad Chwiram - KS Dzikowo 4 - 1 0 0 3
8 kolejka relacja fotki komentarze
Orzeł Łubowo - Wspólni Różewo 2 - 2 0 0 11
Wiarus Żółtnica - Błonie Barwice 0 - 4 0 0 11
Hubertus Biały Bór - Mechanik Turowo 2 - 2 0 0 9
Zawisza Grzmiąca - Wrzos Borne Sulinowo 2 - 1 0 0 14
KS Gwda Wielka - Grom Szwecja 0 - 0 0 0 7
Pogoń Wierzchowo - Sad Chwiram 6 - 0 0 0 13
9 kolejka relacja fotki komentarze
Wspólni Różewo - Hubertus Biały Bór 3 - 2 0 0 6
Grom Szwecja - Orzeł Łubowo 2 - 2 0 0 10
Mechanik Turowo - KS Dzikowo 5 - 0 0 0 5
Wrzos Borne Sulinowo - KS Gwda Wielka 7 - 0 0 0 5
Błonie Barwice - Zawisza Grzmiąca 3 - 3 0 0 41
Sad Chwiram - Wiarus Żółtnica 0 - 2 0 0 6
10 kolejka relacja fotki komentarze
Hubertus Biały Bór - Grom Szwecja 2 - 2 0 0 6
Zawisza Grzmiąca - Sad Chwiram 6 - 0 0 0 3
Wrzos Borne Sulinowo - Błonie Barwice 0 - 6 0 0 19
KS Gwda Wielka - Orzeł Łubowo 0 - 5 0 0 4
KS Dzikowo - Wspólni Różewo 1 - 6 0 0 0
Pogoń Wierzchowo - Mechanik Turowo 0 - 4 0 0 15
11 kolejka relacja fotki komentarze
Mechanik Turowo - Wiarus Żółtnica 3 - 0 0 0 22
Grom Szwecja - KS Dzikowo 4 - 1 0 0 1
Wspólni Różewo - Pogoń Wierzchowo 2 - 1 0 0 6
Błonie Barwice - KS Gwda Wielka 3 - 0 0 0 6
Orzeł Łubowo - Hubertus Biały Bór 0 - 0 0 0 3
Sad Chwiram - Wrzos Borne Sulinowo 1 - 5 0 0 1
12 kolejka relacja fotki komentarze
Zawisza Grzmiąca - Mechanik Turowo 0 - 0 0 0 8
Wiarus Żółtnica - Wspólni Różewo 1 - 0 0 0 8
KS Gwda Wielka - Hubertus Biały Bór 1 - 5 0 0 4
Błonie Barwice - Sad Chwiram 5 - 0 0 0 6
KS Dzikowo - Orzeł Łubowo 1 - 5 0 0 0
Pogoń Wierzchowo - Grom Szwecja 3 - 2 0 0 5
13 kolejka relacja fotki komentarze
Orzeł Łubowo - Pogoń Wierzchowo 5 - 2 0 0 5
Mechanik Turowo - Wrzos Borne Sulinowo 3 - 3 0 0 9
Grom Szwecja - Wiarus Żółtnica 4 - 2 0 0 3
Hubertus Biały Bór - KS Dzikowo 3 - 0 0 0 4
Wspólni Różewo - Zawisza Grzmiąca 5 - 1 0 0 3
Sad Chwiram - KS Gwda Wielka 2 - 0 0 0 6
14 kolejka relacja fotki komentarze
Wspólni Różewo - Wrzos Borne Sulinowo 2 - 0 0 0 4
Hubertus Biały Bór - Pogoń Wierzchowo 1 - 1 0 0 7
Grom Szwecja - Zawisza Grzmiąca 1 - 3 0 0 5
Mechanik Turowo - Błonie Barwice 1 - 1 0 0 3
KS Gwda Wielka - KS Dzikowo 2 - 1 0 0 4
Orzeł Łubowo - Wiarus Żółtnica 1 - 0 0 0 4
15 kolejka relacja fotki komentarze
Wiarus Żółtnica - Hubertus Biały Bór 1 - 1 0 0 3
Zawisza Grzmiąca - Orzeł Łubowo 4 - 2 0 0 9
Błonie Barwice - Wspólni Różewo 0 - 0 0 0 7
Wrzos Borne Sulinowo - Grom Szwecja 2 - 0 0 0 7
Pogoń Wierzchowo - KS Dzikowo 2 - 2 0 0 5
Sad Chwiram - Mechanik Turowo 2 - 4 0 0 5
16 kolejka relacja fotki komentarze
Orzeł Łubowo - Wrzos Borne Sulinowo 1 - 2 0 0 16
Hubertus Biały Bór - Zawisza Grzmiąca 0 - 1 0 0 9
Wspólni Różewo - Sad Chwiram 3 - 1 0 0 3
Grom Szwecja - Błonie Barwice 3 - 3 0 0 6
KS Dzikowo - Wiarus Żółtnica 1 - 3 0 0 3
KS Gwda Wielka - Pogoń Wierzchowo 0 - 2 0 0 5
17 kolejka relacja fotki komentarze
Mechanik Turowo - KS Gwda Wielka 9 - 2 0 0 4
Wiarus Żółtnica - Pogoń Wierzchowo 1 - 3 0 0 9
Błonie Barwice - Orzeł Łubowo 2 - 1 0 0 7
Wrzos Borne Sulinowo - Hubertus Biały Bór 5 - 3 0 0 6
Zawisza Grzmiąca - KS Dzikowo 7 - 1 0 0 2
Sad Chwiram - Grom Szwecja 1 - 4 0 0 2
18 kolejka relacja fotki komentarze
Wspólni Różewo - Mechanik Turowo 1 - 1 0 0 2
Hubertus Biały Bór - Błonie Barwice 1 - 3 0 0 1
KS Dzikowo - Wrzos Borne Sulinowo 2 - 1 0 0 11
KS Gwda Wielka - Wiarus Żółtnica 1 - 7 0 0 1
Orzeł Łubowo - Sad Chwiram 4 - 1 0 0 3
Pogoń Wierzchowo - Zawisza Grzmiąca 1 - 3 0 0 13
19 kolejka relacja fotki komentarze
Mechanik Turowo - Grom Szwecja 7 - 4 0 0 4
Wrzos Borne Sulinowo - Pogoń Wierzchowo 4 - 3 0 0 30
Wspólni Różewo - KS Gwda Wielka 6 - 0 0 0 3
Zawisza Grzmiąca - Wiarus Żółtnica 3 - 1 0 0 11
Sad Chwiram - Hubertus Biały Bór 4 - 0 0 0 5
Błonie Barwice - KS Dzikowo 0 - 0 0 0 16
20 kolejka relacja fotki komentarze
Orzeł Łubowo - Mechanik Turowo 2 - 4 0 0 7
Wiarus Żółtnica - Wrzos Borne Sulinowo 4 - 3 0 0 12
Grom Szwecja - Wspólni Różewo 0 - 1 0 0 4
KS Gwda Wielka - Zawisza Grzmiąca 0 - 3 0 0 6
KS Dzikowo - Sad Chwiram 1 - 1 0 0 8
Pogoń Wierzchowo - Błonie Barwice 7 - 2 0 0 20
21 kolejka relacja fotki komentarze
Wspólni Różewo - Orzeł Łubowo 1 - 0 0 0 9
Mechanik Turowo - Hubertus Biały Bór 2 - 1 0 0 5
Wrzos Borne Sulinowo - Zawisza Grzmiąca 1 - 0 0 0 12
Grom Szwecja - KS Gwda Wielka 0 - 0 0 0 7
Sad Chwiram - Pogoń Wierzchowo 2 - 7 0 0 12
Błonie Barwice - Wiarus Żółtnica 2 - 0 0 0 8
22 kolejka relacja fotki komentarze
Orzeł Łubowo - Grom Szwecja 1 - 1 0 0 5
KS Dzikowo - Mechanik Turowo 1 - 4 0 0 3
Wiarus Żółtnica - Sad Chwiram 3 - 0 0 0 2
Hubertus Biały Bór - Wspólni Różewo 2 - 1 0 0 8
Zawisza Grzmiąca - Błonie Barwice 3 - 0 0 0 16
KS Gwda Wielka - Wrzos Borne Sulinowo 0 - 2 0 0 11
23 kolejka relacja fotki komentarze
Orzeł Łubowo - KS Gwda Wielka 3 - 1 0 0 14
Błonie Barwice - Wrzos Borne Sulinowo 2 - 4 0 0 4
Wspólni Różewo - KS Dzikowo 3 - 0 0 0 3
Mechanik Turowo - Pogoń Wierzchowo 4 - 0 0 0 4
Grom Szwecja - Hubertus Biały Bór 1 - 0 0 0 4
Sad Chwiram - Zawisza Grzmiąca 1 - 8 0 0 16
24 kolejka relacja fotki komentarze
Wiarus Żółtnica - Mechanik Turowo 2 - 4 0 0 9
Hubertus Biały Bór - Orzeł Łubowo 3 - 0 0 0 13
Wrzos Borne Sulinowo - Sad Chwiram 5 - 0 0 0 3
KS Gwda Wielka - Błonie Barwice 0 - 1 0 0 14
KS Dzikowo - Grom Szwecja 1 - 0 0 0 4
Pogoń Wierzchowo - Wspólni Różewo 3 - 0 0 0 17
25 kolejka relacja fotki komentarze
Orzeł Łubowo - KS Dzikowo 2 - 1 0 0 0
Mechanik Turowo - Zawisza Grzmiąca 2 - 2 0 0 34
Wspólni Różewo - Wiarus Żółtnica 7 - 0 0 0 4
Hubertus Biały Bór - KS Gwda Wielka 2 - 1 0 0 0
Grom Szwecja - Pogoń Wierzchowo 0 - 3 0 0 0
Sad Chwiram - Błonie Barwice 2 - 3 0 0 1
26 kolejka relacja fotki komentarze
Wrzos Borne Sulinowo - Mechanik Turowo 6 - 2 0 0 24
Pogoń Wierzchowo - Orzeł Łubowo 1 - 1 0 0 0
KS Dzikowo - Hubertus Biały Bór 3 - 0 0 0 2
Wiarus Żółtnica - Grom Szwecja 1 - 2 0 0 5
KS Gwda Wielka - Sad Chwiram 1 - 6 0 0 16
Zawisza Grzmiąca - Wspólni Różewo 3 - 2 0 0 52
 
top komentarze
newsy:
1 » Michał Kwiecień zostaje »
mecze:
4 » Pogoń Szczecin-Korona K »
3 » Pogoń Szczecin-Kotwica  »
3 » Dąb Dębno-Błękitni II S »
2 » Gavia Choszczno-Biali S »
2 » Dąb Dębno-Pogoń Świebod »
1 » GKS Manowo-MKP Szczecin »
1 » Olimp Złocieniec-Świato »
1 » Morzycko Moryń-Kłos Kam »
1 » Gryf Polanów-Sława Sław »
1 » Santos Kłębowiec-Zorza  »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 9
statystyki portalu
• drużyn: 3133
• imprez: 152673
• newsów: 78310
• użytkowników: 81240
• komentarzy: 1177675
• zdjęć: 903842
• relacji: 40702
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2024 - by ligowiec team
Polityka Cookies