ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
tabela - Klasa Okręgowa gr. 4 2023/2024
ogółem dom wyjazd bezpośrednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Ina Ińsko 26 65 21 2 3 88 / 22 11 1 1 44 / 13 10 1 2 44 / 9
2.  Pogoń Barlinek 26 64 21 1 4 101 / 22 13 0 1 64 / 9 8 1 3 37 / 13
3.  Gavia Choszczno 26 63 20 3 3 122 / 25 11 2 0 59 / 8 9 1 3 63 / 17
4.  Zorza Dobrzany 26 48 15 3 8 69 / 49 9 1 3 35 / 20 6 2 5 34 / 29
5.  Olimp Złocieniec 26 46 14 4 8 51 / 44 5 4 3 23 / 20 9 0 5 28 / 24
6.  Sokół Pyrzyce 26 45 14 3 9 51 / 35 8 1 4 35 / 19 6 2 5 16 / 16
7.  Kłos Pełczyce 26 44 13 5 8 61 / 44 7 1 5 35 / 24 6 4 3 26 / 20
8.  Pogoń Połczyn Zdrój 26 41 12 5 9 62 / 46 7 2 3 36 / 16 5 3 6 26 / 30
9.  Ina Recz 26 39 11 6 9 50 / 39 6 4 3 29 / 15 5 2 6 21 / 24
10.  Calisia Kalisz Pomorski 26 36 10 6 10 54 / 56 5 5 3 22 / 19 5 1 7 32 / 37
11.  Lech Czaplinek 26 33 9 6 11 42 / 51 5 3 6 24 / 26 4 3 5 18 / 25
12.  Drawa Drawsko Pom. 26 21 6 3 17 42 / 64 2 1 10 25 / 34 4 2 7 17 / 30
13.  Korona Człopa 26 18 5 3 18 28 / 93 4 1 8 21 / 38 1 2 10 7 / 55
14.  Santos Kłębowiec 26 16 5 1 20 32 / 90 4 1 8 20 / 36 1 0 12 12 / 54
15.  Orzeł Bierzwnik 26 11 2 5 19 26 / 81 2 2 9 19 / 40 0 3 10 7 / 41
16.  Sokół Suliszewo 26 5 1 2 23 27 / 145 1 0 12 11 / 67 0 2 11 16 / 78
wyniki spotkań - Klasa Okręgowa gr. 4 2023/2024
  12345678910111213141516
1.  Calisia Kalisz Pomorski
 
2.  Drawa Drawsko Pom.
 
3.  Gavia Choszczno
 
4.  Ina Ińsko
 
5.  Ina Recz
 
6.  Kłos Pełczyce
 
7.  Korona Człopa
 
8.  Lech Czaplinek
 
9.  Olimp Złocieniec
 
10.  Orzeł Bierzwnik
 
11.  Pogoń Barlinek
 
12.  Pogoń Połczyn Zdrój
 
13.  Santos Kłębowiec
 
14.  Sokół Pyrzyce
 
15.  Sokół Suliszewo
 
16.  Zorza Dobrzany
 
terminarz - Klasa Okręgowa gr. 4 2023/2024
wersja do druku
1 kolejka relacja fotki komentarze
Ina Recz - Pogoń Barlinek 0 - 0 0 58 21
Gavia Choszczno - Sokół Suliszewo 13 - 1 0 0 40
Ina Ińsko - Drawa Drawsko Pom. 2 - 0 0 0 20
Lech Czaplinek - Zorza Dobrzany 4 - 1 0 0 8
Olimp Złocieniec - Pogoń Połczyn Zdrój 2 - 2 0 2 23
Calisia Kalisz Pomorski - Kłos Pełczyce 1 - 1 0 1 26
Sokół Pyrzyce - Orzeł Bierzwnik 4 - 0 0 0 16
Korona Człopa - Santos Kłębowiec 2 - 1 0 0 4
2 kolejka relacja fotki komentarze
Pogoń Połczyn Zdrój - Calisia Kalisz Pomorski 4 - 0 0 128 13
Zorza Dobrzany - Olimp Złocieniec 3 - 0 0 0 16
Orzeł Bierzwnik - Ina Ińsko 0 - 7 0 0 5
Sokół Suliszewo - Sokół Pyrzyce 1 - 3 0 27 10
Drawa Drawsko Pom. - Lech Czaplinek 1 - 2 0 39 7
Kłos Pełczyce - Ina Recz 1 - 0 0 0 11
Santos Kłębowiec - Gavia Choszczno 1 - 5 0 0 14
Korona Człopa - Pogoń Barlinek 0 - 4 0 0 9
3 kolejka relacja fotki komentarze
Calisia Kalisz Pomorski - Zorza Dobrzany 3 - 3 0 95 13
Gavia Choszczno - Korona Człopa 7 - 0 0 0 14
Lech Czaplinek - Orzeł Bierzwnik 0 - 0 0 0 5
Olimp Złocieniec - Drawa Drawsko Pom. 1 - 1 0 0 17
Pogoń Barlinek - Kłos Pełczyce 3 - 1 0 2 20
Ina Recz - Pogoń Połczyn Zdrój 2 - 0 0 99 6
Ina Ińsko - Sokół Suliszewo 7 - 1 0 0 8
Sokół Pyrzyce - Santos Kłębowiec 7 - 1 0 1 16
4 kolejka relacja fotki komentarze
Drawa Drawsko Pom. - Calisia Kalisz Pomorski 2 - 3 0 88 8
Orzeł Bierzwnik - Olimp Złocieniec 0 - 2 0 0 8
Kłos Pełczyce - Korona Człopa 4 - 0 0 0 9
Pogoń Połczyn Zdrój - Pogoń Barlinek 1 - 3 0 53 14
Gavia Choszczno - Sokół Pyrzyce 5 - 2 0 0 18
Zorza Dobrzany - Ina Recz 2 - 1 0 0 8
Sokół Suliszewo - Lech Czaplinek 1 - 3 0 3 7
Santos Kłębowiec - Ina Ińsko 0 - 5 0 0 10
5 kolejka relacja fotki komentarze
Ina Recz - Drawa Drawsko Pom. 4 - 1 0 0 9
Calisia Kalisz Pomorski - Orzeł Bierzwnik 2 - 1 0 76 6
Sokół Pyrzyce - Korona Człopa 3 - 0 0 0 18
Ina Ińsko - Gavia Choszczno 0 - 5 0 0 42
Olimp Złocieniec - Sokół Suliszewo 1 - 1 0 0 11
Kłos Pełczyce - Pogoń Połczyn Zdrój 5 - 1 0 59 12
Lech Czaplinek - Santos Kłębowiec 5 - 1 0 0 9
Pogoń Barlinek - Zorza Dobrzany 4 - 1 0 0 15
6 kolejka relacja fotki komentarze
Gavia Choszczno - Lech Czaplinek 1 - 1 0 0 32
Drawa Drawsko Pom. - Pogoń Barlinek 1 - 5 0 18 11
Zorza Dobrzany - Kłos Pełczyce 4 - 1 0 0 9
Orzeł Bierzwnik - Ina Recz 3 - 4 0 0 11
Sokół Pyrzyce - Ina Ińsko 2 - 0 0 0 19
Sokół Suliszewo - Calisia Kalisz Pomorski 2 - 1 0 71 10
Santos Kłębowiec - Olimp Złocieniec 0 - 4 0 0 9
Korona Człopa - Pogoń Połczyn Zdrój 2 - 4 0 56 9
7 kolejka relacja fotki komentarze
Ina Ińsko - Korona Człopa 7 - 0 0 0 26
Calisia Kalisz Pomorski - Santos Kłębowiec 1 - 0 0 73 7
Pogoń Barlinek - Orzeł Bierzwnik 7 - 0 0 0 16
Lech Czaplinek - Sokół Pyrzyce 0 - 1 0 0 26
Ina Recz - Sokół Suliszewo 8 - 3 0 83 38
Olimp Złocieniec - Gavia Choszczno 4 - 3 0 0 59
Pogoń Połczyn Zdrój - Zorza Dobrzany 2 - 0 0 47 10
Kłos Pełczyce - Drawa Drawsko Pom. 2 - 0 0 0 16
8 kolejka relacja fotki komentarze
Gavia Choszczno - Calisia Kalisz Pomorski 3 - 0 0 78 37
Drawa Drawsko Pom. - Pogoń Połczyn Zdrój 1 - 3 0 51 12
Sokół Pyrzyce - Olimp Złocieniec 1 - 2 0 0 30
Ina Ińsko - Lech Czaplinek 3 - 0 0 0 10
Orzeł Bierzwnik - Kłos Pełczyce 0 - 4 0 0 14
Sokół Suliszewo - Pogoń Barlinek 1 - 5 0 0 21
Santos Kłębowiec - Ina Recz 0 - 0 0 0 12
Korona Człopa - Zorza Dobrzany 4 - 3 0 0 13
9 kolejka relacja fotki komentarze
Lech Czaplinek - Korona Człopa 2 - 0 0 0 8
Calisia Kalisz Pomorski - Sokół Pyrzyce 0 - 0 0 69 8
Pogoń Barlinek - Santos Kłębowiec 5 - 1 0 0 16
Zorza Dobrzany - Drawa Drawsko Pom. 2 - 5 0 0 20
Ina Recz - Gavia Choszczno 3 - 3 0 71 69
Kłos Pełczyce - Sokół Suliszewo 6 - 0 0 0 8
Olimp Złocieniec - Ina Ińsko 0 - 3 0 0 25
Pogoń Połczyn Zdrój - Orzeł Bierzwnik 7 - 1 0 27 9
10 kolejka relacja fotki komentarze
Lech Czaplinek - Olimp Złocieniec 2 - 1 0 0 8
Ina Ińsko - Calisia Kalisz Pomorski 5 - 0 0 69 10
Korona Człopa - Drawa Drawsko Pom. 0 - 2 0 0 8
Orzeł Bierzwnik - Zorza Dobrzany 4 - 5 0 0 7
Santos Kłębowiec - Kłos Pełczyce 2 - 3 0 0 7
Sokół Pyrzyce - Ina Recz 4 - 2 0 4 30
Sokół Suliszewo - Pogoń Połczyn Zdrój 1 - 7 0 50 6
Gavia Choszczno - Pogoń Barlinek 2 - 0 0 0 72
11 kolejka relacja fotki komentarze
Drawa Drawsko Pom. - Orzeł Bierzwnik 3 - 3 0 24 11
Calisia Kalisz Pomorski - Lech Czaplinek 1 - 2 0 70 6
Pogoń Barlinek - Sokół Pyrzyce 0 - 3 0 0 45
Ina Recz - Ina Ińsko 1 - 3 0 0 30
Pogoń Połczyn Zdrój - Santos Kłębowiec 5 - 3 0 30 5
Olimp Złocieniec - Korona Człopa 1 - 1 0 1 8
Zorza Dobrzany - Sokół Suliszewo 4 - 2 0 0 5
Kłos Pełczyce - Gavia Choszczno 1 - 9 0 0 35
12 kolejka relacja fotki komentarze
Sokół Suliszewo - Drawa Drawsko Pom. 0 - 3 0 2 10
Lech Czaplinek - Ina Recz 1 - 3 0 0 17
Gavia Choszczno - Pogoń Połczyn Zdrój 5 - 0 0 43 15
Ina Ińsko - Pogoń Barlinek 3 - 2 0 0 40
Korona Człopa - Orzeł Bierzwnik 2 - 0 0 0 2
Olimp Złocieniec - Calisia Kalisz Pomorski 2 - 1 0 72 4
Sokół Pyrzyce - Kłos Pełczyce 1 - 2 0 1 19
Santos Kłębowiec - Zorza Dobrzany 1 - 2 0 0 3
13 kolejka relacja fotki komentarze
Calisia Kalisz Pomorski - Korona Człopa 3 - 0 0 62 3
Pogoń Barlinek - Lech Czaplinek 2 - 0 0 0 9
Kłos Pełczyce - Ina Ińsko 1 - 2 0 0 28
Ina Recz - Olimp Złocieniec 1 - 2 0 0 9
Orzeł Bierzwnik - Sokół Suliszewo 5 - 3 0 0 8
Pogoń Połczyn Zdrój - Sokół Pyrzyce 1 - 1 0 45 10
Drawa Drawsko Pom. - Santos Kłębowiec 8 - 1 0 0 13
Zorza Dobrzany - Gavia Choszczno 0 - 3 0 0 25
14 kolejka relacja fotki komentarze
Gavia Choszczno - Drawa Drawsko Pom. 5 - 0 0 0 30
Calisia Kalisz Pomorski - Ina Recz 4 - 2 0 78 15
Lech Czaplinek - Kłos Pełczyce 1 - 1 0 0 2
Pogoń Barlinek - Olimp Złocieniec 3 - 0 0 0 109
Sokół Pyrzyce - Zorza Dobrzany 1 - 1 0 3 7
Ina Ińsko - Pogoń Połczyn Zdrój 3 - 2 0 45 17
Korona Człopa - Sokół Suliszewo 5 - 0 0 0 4
Santos Kłębowiec - Orzeł Bierzwnik 3 - 0 0 0 6
15 kolejka relacja fotki komentarze
Pogoń Barlinek - Calisia Kalisz Pomorski 5 - 2 0 75 11
Sokół Suliszewo - Santos Kłębowiec 2 - 3 0 0 8
Kłos Pełczyce - Olimp Złocieniec 2 - 3 0 0 10
Orzeł Bierzwnik - Gavia Choszczno 0 - 3 0 0 14
Lech Czaplinek - Pogoń Połczyn Zdrój 0 - 0 0 59 4
Zorza Dobrzany - Ina Ińsko 0 - 0 0 0 11
Ina Recz - Korona Człopa 1 - 1 0 0 7
Drawa Drawsko Pom. - Sokół Pyrzyce 1 - 2 0 0 14
16 kolejka relacja fotki komentarze
Kłos Pełczyce - Calisia Kalisz Pomorski 3 - 3 0 133 14
Zorza Dobrzany - Lech Czaplinek 4 - 2 0 0 10
Pogoń Barlinek - Ina Recz 2 - 1 0 0 15
Orzeł Bierzwnik - Sokół Pyrzyce 1 - 0 0 0 10
Pogoń Połczyn Zdrój - Olimp Złocieniec 1 - 4 0 1 13
Sokół Suliszewo - Gavia Choszczno 0 - 16 0 0 14
Santos Kłębowiec - Korona Człopa 4 - 3 0 0 14
Drawa Drawsko Pom. - Ina Ińsko 1 - 3 0 0 8
17 kolejka relacja fotki komentarze
Olimp Złocieniec - Zorza Dobrzany 1 - 2 0 0 18
Ina Ińsko - Orzeł Bierzwnik 2 - 0 0 0 10
Ina Recz - Kłos Pełczyce 0 - 1 0 46 27
Calisia Kalisz Pomorski - Pogoń Połczyn Zdrój 0 - 0 0 71 9
Pogoń Barlinek - Korona Człopa 12 - 0 0 0 14
Lech Czaplinek - Drawa Drawsko Pom. 1 - 2 0 1 12
Gavia Choszczno - Santos Kłębowiec 6 - 0 0 0 8
Sokół Pyrzyce - Sokół Suliszewo 4 - 1 0 12 7
18 kolejka relacja fotki komentarze
Pogoń Połczyn Zdrój - Ina Recz 1 - 2 0 1 8
Orzeł Bierzwnik - Lech Czaplinek 2 - 2 0 1 17
Zorza Dobrzany - Calisia Kalisz Pomorski 1 - 3 0 69 10
Korona Człopa - Gavia Choszczno 3 - 8 0 0 31
Sokół Suliszewo - Ina Ińsko 0 - 7 0 0 7
Drawa Drawsko Pom. - Olimp Złocieniec 1 - 2 0 3 19
Kłos Pełczyce - Pogoń Barlinek 1 - 3 0 74 20
Santos Kłębowiec - Sokół Pyrzyce 1 - 0 0 0 12
19 kolejka relacja fotki komentarze
Ina Ińsko - Santos Kłębowiec 3 - 1 0 0 11
Ina Recz - Zorza Dobrzany 2 - 1 0 0 12
Lech Czaplinek - Sokół Suliszewo 7 - 1 0 0 9
Olimp Złocieniec - Orzeł Bierzwnik 4 - 1 0 0 8
Sokół Pyrzyce - Gavia Choszczno 2 - 1 0 0 15
Calisia Kalisz Pomorski - Drawa Drawsko Pom. 3 - 2 0 73 12
Pogoń Barlinek - Pogoń Połczyn Zdrój 2 - 0 0 39 17
Korona Człopa - Kłos Pełczyce 0 - 2 0 0 7
20 kolejka relacja fotki komentarze
Gavia Choszczno - Ina Ińsko 3 - 1 0 0 32
Pogoń Połczyn Zdrój - Kłos Pełczyce 2 - 2 0 32 12
Sokół Suliszewo - Olimp Złocieniec 1 - 3 0 0 8
Zorza Dobrzany - Pogoń Barlinek 3 - 1 0 0 19
Orzeł Bierzwnik - Calisia Kalisz Pomorski 2 - 3 0 86 9
Korona Człopa - Sokół Pyrzyce 0 - 1 0 0 8
Drawa Drawsko Pom. - Ina Recz 1 - 3 0 0 10
Santos Kłębowiec - Lech Czaplinek 3 - 0 0 1 11
21 kolejka relacja fotki komentarze
Kłos Pełczyce - Zorza Dobrzany 1 - 2 0 0 6
Ina Recz - Orzeł Bierzwnik 0 - 0 0 0 14
Lech Czaplinek - Gavia Choszczno 0 - 4 0 0 11
Pogoń Połczyn Zdrój - Korona Człopa 5 - 0 0 37 4
Ina Ińsko - Sokół Pyrzyce 3 - 0 0 0 14
Olimp Złocieniec - Santos Kłębowiec 2 - 0 0 1 11
Calisia Kalisz Pomorski - Sokół Suliszewo 3 - 3 0 88 7
Pogoń Barlinek - Drawa Drawsko Pom. 6 - 0 0 0 18
22 kolejka relacja fotki komentarze
Sokół Suliszewo - Ina Recz 1 - 2 0 0 7
Zorza Dobrzany - Pogoń Połczyn Zdrój 4 - 2 0 35 13
Drawa Drawsko Pom. - Kłos Pełczyce 3 - 1 0 0 8
Korona Człopa - Ina Ińsko 1 - 8 0 0 7
Orzeł Bierzwnik - Pogoń Barlinek 0 - 4 0 0 11
Sokół Pyrzyce - Lech Czaplinek 1 - 2 0 0 12
Gavia Choszczno - Olimp Złocieniec 4 - 1 0 0 47
Santos Kłębowiec - Calisia Kalisz Pomorski 3 - 5 0 85 5
23 kolejka relacja fotki komentarze
Calisia Kalisz Pomorski - Gavia Choszczno 1 - 3 0 89 27
Ina Recz - Santos Kłębowiec 5 - 0 0 0 8
Pogoń Barlinek - Sokół Suliszewo 11 - 0 0 0 13
Lech Czaplinek - Ina Ińsko 0 - 3 0 0 11
Pogoń Połczyn Zdrój - Drawa Drawsko Pom. 3 - 0 0 60 11
Zorza Dobrzany - Korona Człopa 6 - 0 0 0 8
Kłos Pełczyce - Orzeł Bierzwnik 5 - 1 0 0 10
Olimp Złocieniec - Sokół Pyrzyce 1 - 3 0 0 16
24 kolejka relacja fotki komentarze
Drawa Drawsko Pom. - Zorza Dobrzany 2 - 4 0 0 11
Sokół Suliszewo - Kłos Pełczyce 1 - 5 0 0 10
Ina Ińsko - Olimp Złocieniec 5 - 1 0 0 18
Korona Człopa - Lech Czaplinek 2 - 2 0 0 10
Orzeł Bierzwnik - Pogoń Połczyn Zdrój 1 - 2 0 1 9
Sokół Pyrzyce - Calisia Kalisz Pomorski 4 - 3 0 88 12
Santos Kłębowiec - Pogoń Barlinek 0 - 6 0 0 17
Gavia Choszczno - Ina Recz 3 - 0 0 0 21
25 kolejka relacja fotki komentarze
Ina Recz - Sokół Pyrzyce 2 - 0 0 1 11
Kłos Pełczyce - Santos Kłębowiec 3 - 0 0 0 7
Olimp Złocieniec - Lech Czaplinek 4 - 2 0 0 10
Pogoń Połczyn Zdrój - Sokół Suliszewo 4 - 0 0 1 11
Zorza Dobrzany - Orzeł Bierzwnik 2 - 0 0 0 10
Calisia Kalisz Pomorski - Ina Ińsko 0 - 2 0 104 9
Drawa Drawsko Pom. - Korona Człopa 0 - 2 0 0 8
Pogoń Barlinek - Gavia Choszczno 2 - 0 0 0 76
26 kolejka relacja fotki komentarze
Sokół Suliszewo - Zorza Dobrzany 0 - 9 0 0 6
Ina Ińsko - Ina Recz 1 - 1 0 0 23
Lech Czaplinek - Calisia Kalisz Pomorski 1 - 8 0 91 17
Korona Człopa - Olimp Złocieniec 0 - 3 0 0 10
Orzeł Bierzwnik - Drawa Drawsko Pom. 1 - 1 0 0 4
Sokół Pyrzyce - Pogoń Barlinek 1 - 4 0 0 18
Santos Kłębowiec - Pogoń Połczyn Zdrój 2 - 3 0 1 5
Gavia Choszczno - Kłos Pełczyce 2 - 2 0 0 52
27 kolejka relacja fotki komentarze
25-05 13:00  Pogoń Barlinek - Ina Ińsko 0 1 20
25-05 13:00  Ina Recz - Lech Czaplinek 0 0 10
25-05 13:00  Pogoń Połczyn Zdrój - Gavia Choszczno 0 1 13
25-05 15:00  Drawa Drawsko Pom. - Sokół Suliszewo 0 2 9
25-05 16:00  Orzeł Bierzwnik - Korona Człopa 0 0 4
25-05 17:00  Calisia Kalisz Pomorski - Olimp Złocieniec 0 1 10
26-05 16:00  Zorza Dobrzany - Santos Kłębowiec 0 0 5
26-05 18:00  Kłos Pełczyce - Sokół Pyrzyce 0 0 5
28 kolejka relacja fotki komentarze
30-05 11:00  Olimp Złocieniec - Ina Recz 0 0 4
30-05 12:00  Gavia Choszczno - Zorza Dobrzany 0 0 1
30-05 13:00  Lech Czaplinek - Pogoń Barlinek 0 0 0
30-05 14:00  Ina Ińsko - Kłos Pełczyce 0 0 0
30-05 14:00  Sokół Suliszewo - Orzeł Bierzwnik 0 0 0
30-05 15:00  Santos Kłębowiec - Drawa Drawsko Pom. 0 0 0
30-05 16:00  Korona Człopa - Calisia Kalisz Pomorski 0 0 0
30-05 16:00  Sokół Pyrzyce - Pogoń Połczyn Zdrój 0 0 0
29 kolejka relacja fotki komentarze
01-06 13:00  Ina Recz - Calisia Kalisz Pomorski 0 0 1
02-06   Kłos Pełczyce - Lech Czaplinek 0 0 0
02-06 12:00  Pogoń Połczyn Zdrój - Ina Ińsko 0 0 0
02-06 12:00  Zorza Dobrzany - Sokół Pyrzyce 0 0 0
02-06 13:00  Drawa Drawsko Pom. - Gavia Choszczno 0 0 0
02-06 13:00  Sokół Suliszewo - Korona Człopa 0 0 0
02-06 14:00  Olimp Złocieniec - Pogoń Barlinek 0 0 23
02-06 16:00  Orzeł Bierzwnik - Santos Kłębowiec 0 0 0
30 kolejka relacja fotki komentarze
08-06 14:00  Ina Ińsko - Zorza Dobrzany 0 0 0
08-06 17:00  Calisia Kalisz Pomorski - Pogoń Barlinek 0 0 0
08-06 17:00  Gavia Choszczno - Orzeł Bierzwnik 0 0 2
08-06 17:00  Korona Człopa - Ina Recz 0 0 1
08-06 17:00  Olimp Złocieniec - Kłos Pełczyce 0 0 0
08-06 17:00  Pogoń Połczyn Zdrój - Lech Czaplinek 0 0 0
08-06 17:00  Santos Kłębowiec - Sokół Suliszewo 0 0 0
08-06 17:00  Sokół Pyrzyce - Drawa Drawsko Pom. 0 0 0
 
top komentarze
newsy:
mecze:
41 » Gavia Choszczno-Kłos Pe »
33 » Darłovia Darłowo-Gwardi »
26 » Iskra Pomień-Orkan Dale »
20 » Pogoń Barlinek-Ina Ińsk »
16 » Stal Lipiany-Sęp Brzesk »
15 » Kłos Kamienny Jaz-Chrob »
13 » Sad Chwiram-Zawisza Grz »
13 » Pogoń Połczyn Zdrój-Gav »
13 » Olimp Złocieniec-Pogoń  »
11 » Sęp Brzesko-Piast Kolin
aktualnie na portalu
zalogowanych: 3
barszczyk1... RufusLongo
tusonics
gości: 4
statystyki portalu
• drużyn: 3129
• imprez: 151716
• newsów: 78214
• użytkowników: 81187
• komentarzy: 1175968
• zdjęć: 900692
• relacji: 40668
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2024 - by ligowiec team
Polityka Cookies