ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
tabela - Klasa Okręgowa gr. 2 2023/2024
ogółem dom wyjazd bezpośrednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Jeziorak Szczecin 15 32 10 2 3 50 / 26 6 1 2 30 / 15 4 1 1 20 / 11
2.  Energetyk Gryfino 15 30 9 3 3 43 / 24 6 0 2 28 / 10 3 3 1 15 / 14
3.  Dąb Dębno 15 29 9 2 4 43 / 24 3 1 2 14 / 8 6 1 2 29 / 16
4.  Iskra Banie 15 28 8 4 3 43 / 32 5 2 1 25 / 13 3 2 2 18 / 19
5.  Stal Szczecin 15 27 8 3 4 43 / 23 5 2 1 25 / 11 3 1 3 18 / 12
6.  GKS Kołbaskowo-Przecław 15 25 8 1 6 45 / 32 5 1 3 31 / 22 3 0 3 14 / 10 2 6 2 0 0 4 / 0
7.  GKS Kołbacz 15 25 7 4 4 35 / 22 4 3 1 22 / 9 3 1 3 13 / 13 2 0 0 0 2 2 / 5
8.  Osadnik Myślibórz 15 25 8 1 6 39 / 32 4 1 3 25 / 17 4 0 3 14 / 15 2 3 1 0 1 3 / 4
9.  Mierzynianka Mierzyn 15 24 7 3 5 39 / 30 6 1 1 30 / 12 1 2 4 9 / 18 1 1 0 1 0 3 / 3
10.  Rurzyca Nawodna 15 24 7 3 5 30 / 27 5 1 3 21 / 15 2 2 2 9 / 12 1 1 0 1 0 3 / 3
11.  Arkonia Szczecin 15 20 6 2 7 35 / 41 2 1 4 17 / 21 4 1 3 18 / 20
12.  Morzycko Moryń 15 15 5 0 10 25 / 30 2 0 5 9 / 14 3 0 5 16 / 16
13.  Hutnik Szczecin 15 13 3 4 8 16 / 26 1 3 4 9 / 14 2 1 4 7 / 12
14.  Kasta Szczecin-Majowe 15 9 2 3 10 15 / 41 1 1 7 9 / 27 1 2 3 6 / 14
15.  Myśla Dargomyśl 15 8 2 2 11 21 / 72 0 0 0 0 / 0 2 2 11 21 / 72
16.  Ehrle Dobra 15 7 2 1 12 12 / 52 1 1 6 8 / 23 1 0 6 4 / 29
wyniki spotkań - Klasa Okręgowa gr. 2 2023/2024
  12345678910111213141516
1.  Arkonia Szczecin
 
2.  Dąb Dębno
 
3.  Ehrle Dobra
 
4.  Energetyk Gryfino
 
5.  GKS Kołbacz
 
6.  GKS Kołbaskowo-Przecław
 
7.  Hutnik Szczecin
 
8.  Iskra Banie
 
9.  Jeziorak Szczecin
 
10.  Kasta Szczecin-Majowe
 
11.  Mierzynianka Mierzyn
 
12.  Morzycko Moryń
 
13.  Myśla Dargomyśl
 
14.  Osadnik Myślibórz
 
15.  Rurzyca Nawodna
 
16.  Stal Szczecin
 
terminarz - Klasa Okręgowa gr. 2 2023/2024
wersja do druku
1 kolejka relacja fotki komentarze
Kasta Szczecin-Majowe - Morzycko Moryń 1 - 0 0 32 4
Mierzynianka Mierzyn - Hutnik Szczecin 0 - 3 0 0 9
Jeziorak Szczecin - Iskra Banie 6 - 1 0 98 2
GKS Kołbacz - Ehrle Dobra 4 - 1 0 1 0
Osadnik Myślibórz - Myśla Dargomyśl 3 - 3 0 0 7
Rurzyca Nawodna - Dąb Dębno 1 - 2 0 0 12
GKS Kołbaskowo-Przecław - Stal Szczecin 4 - 6 0 0 3
Energetyk Gryfino - Arkonia Szczecin 3 - 4 0 0 2
2 kolejka relacja fotki komentarze
Ehrle Dobra - Kasta Szczecin-Majowe 2 - 2 0 30 3
Stal Szczecin - Osadnik Myślibórz 4 - 1 0 0 6
Energetyk Gryfino - Jeziorak Szczecin 2 - 3 0 112 8
Hutnik Szczecin - GKS Kołbaskowo-Przecław 1 - 3 0 0 4
Rurzyca Nawodna - Myśla Dargomyśl 5 - 2 0 0 2
Arkonia Szczecin - Morzycko Moryń 1 - 4 0 0 3
Dąb Dębno - GKS Kołbacz 0 - 0 0 68 15
Iskra Banie - Mierzynianka Mierzyn 2 - 2 0 0 2
3 kolejka relacja fotki komentarze
GKS Kołbacz - Myśla Dargomyśl 5 - 1 0 81 2
Kasta Szczecin-Majowe - Dąb Dębno 0 - 4 0 0 5
Mierzynianka Mierzyn - Energetyk Gryfino 6 - 2 0 0 6
Jeziorak Szczecin - Arkonia Szczecin 2 - 0 0 0 3
Rurzyca Nawodna - Stal Szczecin 2 - 1 0 0 13
Hutnik Szczecin - Osadnik Myślibórz 0 - 2 0 0 0
GKS Kołbaskowo-Przecław - Iskra Banie 3 - 4 0 0 1
Morzycko Moryń - Ehrle Dobra 5 - 0 0 0 3
4 kolejka relacja fotki komentarze
Stal Szczecin - GKS Kołbacz 2 - 0 0 1 11
Energetyk Gryfino - GKS Kołbaskowo-Przecław 3 - 1 0 0 1
Hutnik Szczecin - Rurzyca Nawodna 1 - 1 0 0 1
Jeziorak Szczecin - Mierzynianka Mierzyn 2 - 1 0 144 1
Kasta Szczecin-Majowe - Myśla Dargomyśl 1 - 2 0 0 5
Iskra Banie - Osadnik Myślibórz 3 - 4 0 0 0
Dąb Dębno - Morzycko Moryń 2 - 4 0 72 20
Arkonia Szczecin - Ehrle Dobra 5 - 1 0 0 2
5 kolejka relacja fotki komentarze
Ehrle Dobra - Dąb Dębno 0 - 3 0 14 5
GKS Kołbaskowo-Przecław - Jeziorak Szczecin 3 - 4 0 99 1
GKS Kołbacz - Hutnik Szczecin 4 - 0 0 1 2
Rurzyca Nawodna - Iskra Banie 3 - 0 0 0 0
Kasta Szczecin-Majowe - Stal Szczecin 3 - 3 0 0 11
Osadnik Myślibórz - Energetyk Gryfino 1 - 4 0 0 0
Mierzynianka Mierzyn - Arkonia Szczecin 4 - 1 0 0 2
Morzycko Moryń - Myśla Dargomyśl 1 - 3 0 0 6
6 kolejka relacja fotki komentarze
Arkonia Szczecin - Dąb Dębno 2 - 5 0 0 7
Stal Szczecin - Morzycko Moryń 3 - 0 0 0 12
Jeziorak Szczecin - Osadnik Myślibórz 3 - 2 0 128 1
Energetyk Gryfino - Rurzyca Nawodna 1 - 0 0 0 0
Hutnik Szczecin - Kasta Szczecin-Majowe 0 - 1 0 0 4
Mierzynianka Mierzyn - GKS Kołbaskowo-Przecław 4 - 3 0 0 1
Iskra Banie - GKS Kołbacz 5 - 1 0 1 11
Ehrle Dobra - Myśla Dargomyśl 4 - 1 0 0 5
7 kolejka relacja fotki komentarze
Ehrle Dobra - Stal Szczecin 0 - 3 0 0 10
Rurzyca Nawodna - Jeziorak Szczecin 3 - 3 0 165 2
GKS Kołbaskowo-Przecław - Arkonia Szczecin 2 - 2 0 0 1
Kasta Szczecin-Majowe - Iskra Banie 1 - 5 0 0 0
Osadnik Myślibórz - Mierzynianka Mierzyn 5 - 0 0 0 1
GKS Kołbacz - Energetyk Gryfino 1 - 1 0 1 4
Morzycko Moryń - Hutnik Szczecin 1 - 0 0 0 13
Dąb Dębno - Myśla Dargomyśl 3 - 1 0 95 11
8 kolejka relacja fotki komentarze
Mierzynianka Mierzyn - Rurzyca Nawodna 3 - 3 0 0 1
Stal Szczecin - Dąb Dębno 1 - 5 0 0 16
Hutnik Szczecin - Ehrle Dobra 1 - 2 0 0 1
Iskra Banie - Morzycko Moryń 2 - 1 0 0 1
Jeziorak Szczecin - GKS Kołbacz 2 - 3 0 1 5
Arkonia Szczecin - Myśla Dargomyśl 5 - 2 0 0 2
Energetyk Gryfino - Kasta Szczecin-Majowe 2 - 1 0 0 2
GKS Kołbaskowo-Przecław - Osadnik Myślibórz 2 - 0 0 0 0
9 kolejka relacja fotki komentarze
Ehrle Dobra - Iskra Banie 1 - 3 0 0 1
Stal Szczecin - Myśla Dargomyśl 10 - 1 0 0 4
Rurzyca Nawodna - GKS Kołbaskowo-Przecław 2 - 0 0 0 0
GKS Kołbacz - Mierzynianka Mierzyn 2 - 2 0 1 2
Kasta Szczecin-Majowe - Jeziorak Szczecin 1 - 5 0 90 2
Morzycko Moryń - Energetyk Gryfino 0 - 1 0 0 0
Osadnik Myślibórz - Arkonia Szczecin 3 - 4 0 0 0
Dąb Dębno - Hutnik Szczecin 3 - 0 0 45 9
10 kolejka relacja fotki komentarze
Arkonia Szczecin - Stal Szczecin 0 - 4 0 65 14
Mierzynianka Mierzyn - Kasta Szczecin-Majowe 4 - 0 0 0 0
Energetyk Gryfino - Ehrle Dobra 7 - 0 0 72 2
Hutnik Szczecin - Myśla Dargomyśl 3 - 3 0 20 3
Jeziorak Szczecin - Morzycko Moryń 1 - 4 0 77 0
Iskra Banie - Dąb Dębno 4 - 2 0 0 8
Osadnik Myślibórz - Rurzyca Nawodna 5 - 1 0 0 0
GKS Kołbaskowo-Przecław - GKS Kołbacz 2 - 0 0 1 2
11 kolejka relacja fotki komentarze
Ehrle Dobra - Jeziorak Szczecin 0 - 4 0 82 2
Stal Szczecin - Hutnik Szczecin 2 - 2 0 0 9
Kasta Szczecin-Majowe - GKS Kołbaskowo-Przecław 0 - 2 0 0 0
GKS Kołbacz - Osadnik Myślibórz 2 - 3 0 1 2
Morzycko Moryń - Mierzynianka Mierzyn 1 - 3 0 0 0
Iskra Banie - Myśla Dargomyśl 5 - 0 0 0 3
Dąb Dębno - Energetyk Gryfino 2 - 3 0 0 11
Rurzyca Nawodna - Arkonia Szczecin 2 - 3 0 0 1
12 kolejka relacja fotki komentarze
Arkonia Szczecin - Hutnik Szczecin 0 - 1 0 40 1
Energetyk Gryfino - Myśla Dargomyśl 8 - 0 0 0 6
Jeziorak Szczecin - Dąb Dębno 2 - 2 0 92 12
Mierzynianka Mierzyn - Ehrle Dobra 5 - 0 0 0 0
Rurzyca Nawodna - GKS Kołbacz 2 - 4 0 1 1
Osadnik Myślibórz - Kasta Szczecin-Majowe 5 - 1 0 0 0
Iskra Banie - Stal Szczecin 1 - 0 0 0 9
GKS Kołbaskowo-Przecław - Morzycko Moryń 5 - 3 0 0 0
13 kolejka relacja fotki komentarze
Hutnik Szczecin - Iskra Banie 1 - 1 0 0 0
Jeziorak Szczecin - Myśla Dargomyśl 10 - 1 0 93 14
Ehrle Dobra - GKS Kołbaskowo-Przecław 0 - 5 0 13 0
GKS Kołbacz - Arkonia Szczecin 3 - 0 0 45 1
Morzycko Moryń - Osadnik Myślibórz 1 - 2 0 0 0
Stal Szczecin - Energetyk Gryfino 1 - 1 0 0 3
Kasta Szczecin-Majowe - Rurzyca Nawodna 1 - 2 0 0 0
Dąb Dębno - Mierzynianka Mierzyn 4 - 0 0 0 8
14 kolejka relacja fotki komentarze
Arkonia Szczecin - Iskra Banie 4 - 4 0 0 1
Jeziorak Szczecin - Stal Szczecin 2 - 1 0 98 2
Energetyk Gryfino - Hutnik Szczecin 2 - 1 0 0 2
Mierzynianka Mierzyn - Myśla Dargomyśl 4 - 0 0 0 1
Osadnik Myślibórz - Ehrle Dobra 2 - 0 0 0 0
GKS Kołbacz - Kasta Szczecin-Majowe 1 - 1 0 1 4
Rurzyca Nawodna - Morzycko Moryń 1 - 0 0 0 1
GKS Kołbaskowo-Przecław - Dąb Dębno 5 - 2 0 0 12
15 kolejka relacja fotki komentarze
Ehrle Dobra - Rurzyca Nawodna 1 - 2 0 0 1
Stal Szczecin - Mierzynianka Mierzyn 2 - 1 0 25 7
Hutnik Szczecin - Jeziorak Szczecin 2 - 1 0 90 4
Iskra Banie - Energetyk Gryfino 3 - 3 0 1 8
Kasta Szczecin-Majowe - Arkonia Szczecin 1 - 4 0 0 0
Morzycko Moryń - GKS Kołbacz 0 - 5 0 1 1
GKS Kołbaskowo-Przecław - Myśla Dargomyśl 5 - 1 0 0 2
Osadnik Myślibórz - Dąb Dębno 1 - 4 0 1 40
16 kolejka relacja fotki komentarze
09-03   Ehrle Dobra - GKS Kołbacz 0 0 0
09-03   Hutnik Szczecin - Mierzynianka Mierzyn 0 0 0
09-03   Morzycko Moryń - Kasta Szczecin-Majowe 0 0 0
09-03 11:00  Stal Szczecin - GKS Kołbaskowo-Przecław 0 0 0
09-03 13:15  Dąb Dębno - Rurzyca Nawodna 0 0 7
09-03 15:00  Iskra Banie - Jeziorak Szczecin 0 0 0
09-03 15:00  Myśla Dargomyśl - Osadnik Myślibórz 0 0 2
10-03 11:00  Arkonia Szczecin - Energetyk Gryfino 0 0 0
17 kolejka relacja fotki komentarze
16-03   GKS Kołbacz - Dąb Dębno 0 0 0
16-03   GKS Kołbaskowo-Przecław - Hutnik Szczecin 0 0 0
16-03   Kasta Szczecin-Majowe - Ehrle Dobra 0 0 0
16-03   Mierzynianka Mierzyn - Iskra Banie 0 0 0
16-03   Morzycko Moryń - Arkonia Szczecin 0 0 0
16-03   Myśla Dargomyśl - Rurzyca Nawodna 0 0 0
16-03   Osadnik Myślibórz - Stal Szczecin 0 0 0
16-03 12:00  Jeziorak Szczecin - Energetyk Gryfino 0 0 0
18 kolejka relacja fotki komentarze
23-03   Ehrle Dobra - Morzycko Moryń 0 0 0
23-03   Energetyk Gryfino - Mierzynianka Mierzyn 0 0 0
23-03   Iskra Banie - GKS Kołbaskowo-Przecław 0 0 0
23-03   Myśla Dargomyśl - GKS Kołbacz 0 0 0
23-03 11:00  Stal Szczecin - Rurzyca Nawodna 0 0 0
23-03 19:00  Arkonia Szczecin - Jeziorak Szczecin 0 0 0
24-03 15:00  Dąb Dębno - Kasta Szczecin-Majowe 0 0 0
23-04   Osadnik Myślibórz - Hutnik Szczecin 0 0 1
19 kolejka relacja fotki komentarze
30-03 13:00  Ehrle Dobra - Arkonia Szczecin 0 0 0
30-03 13:00  GKS Kołbacz - Stal Szczecin 0 0 0
30-03 13:00  GKS Kołbaskowo-Przecław - Energetyk Gryfino 0 0 0
30-03 13:00  Mierzynianka Mierzyn - Jeziorak Szczecin 0 0 0
30-03 13:00  Morzycko Moryń - Dąb Dębno 0 0 1
30-03 13:00  Myśla Dargomyśl - Kasta Szczecin-Majowe 0 0 0
30-03 13:00  Osadnik Myślibórz - Iskra Banie 0 0 0
30-03 13:00  Rurzyca Nawodna - Hutnik Szczecin 0 0 0
20 kolejka relacja fotki komentarze
06-04   Energetyk Gryfino - Osadnik Myślibórz 0 0 0
06-04   Hutnik Szczecin - GKS Kołbacz 0 0 0
06-04   Iskra Banie - Rurzyca Nawodna 0 0 0
06-04   Myśla Dargomyśl - Morzycko Moryń 0 0 0
06-04 11:00  Stal Szczecin - Kasta Szczecin-Majowe 0 0 0
06-04 12:00  Jeziorak Szczecin - GKS Kołbaskowo-Przecław 0 0 0
07-04 12:00  Arkonia Szczecin - Mierzynianka Mierzyn 0 0 0
07-04 15:00  Dąb Dębno - Ehrle Dobra 0 0 0
21 kolejka relacja fotki komentarze
13-04   GKS Kołbacz - Iskra Banie 0 0 0
13-04   GKS Kołbaskowo-Przecław - Mierzynianka Mierzyn 0 0 0
13-04   Kasta Szczecin-Majowe - Hutnik Szczecin 0 0 0
13-04   Morzycko Moryń - Stal Szczecin 0 0 0
13-04   Myśla Dargomyśl - Ehrle Dobra 0 0 0
13-04   Osadnik Myślibórz - Jeziorak Szczecin 0 0 0
13-04   Rurzyca Nawodna - Energetyk Gryfino 0 0 0
14-04 15:00  Dąb Dębno - Arkonia Szczecin 0 0 1
22 kolejka relacja fotki komentarze
20-04   Energetyk Gryfino - GKS Kołbacz 0 0 0
20-04   Hutnik Szczecin - Morzycko Moryń 0 0 0
20-04   Iskra Banie - Kasta Szczecin-Majowe 0 0 0
20-04   Mierzynianka Mierzyn - Osadnik Myślibórz 0 0 0
20-04   Myśla Dargomyśl - Dąb Dębno 0 0 0
20-04 11:00  Stal Szczecin - Ehrle Dobra 0 0 0
20-04 12:00  Jeziorak Szczecin - Rurzyca Nawodna 0 0 0
21-04 18:00  Arkonia Szczecin - GKS Kołbaskowo-Przecław 0 0 0
23 kolejka relacja fotki komentarze
27-04   Ehrle Dobra - Hutnik Szczecin 0 0 0
27-04   GKS Kołbacz - Jeziorak Szczecin 0 0 0
27-04   Kasta Szczecin-Majowe - Energetyk Gryfino 0 0 0
27-04   Morzycko Moryń - Iskra Banie 0 0 0
27-04   Myśla Dargomyśl - Arkonia Szczecin 0 0 0
27-04   Osadnik Myślibórz - GKS Kołbaskowo-Przecław 0 0 0
27-04   Rurzyca Nawodna - Mierzynianka Mierzyn 0 0 0
28-04 15:00  Dąb Dębno - Stal Szczecin 0 0 0
24 kolejka relacja fotki komentarze
04-05   Energetyk Gryfino - Morzycko Moryń 0 0 0
04-05   GKS Kołbaskowo-Przecław - Rurzyca Nawodna 0 0 0
04-05   Hutnik Szczecin - Dąb Dębno 0 0 0
04-05   Iskra Banie - Ehrle Dobra 0 0 0
04-05   Mierzynianka Mierzyn - GKS Kołbacz 0 0 0
04-05   Myśla Dargomyśl - Stal Szczecin 0 0 0
04-05 12:00  Jeziorak Szczecin - Kasta Szczecin-Majowe 0 0 0
04-05 15:30  Arkonia Szczecin - Osadnik Myślibórz 0 0 0
25 kolejka relacja fotki komentarze
11-05   Ehrle Dobra - Energetyk Gryfino 0 0 0
11-05   GKS Kołbacz - GKS Kołbaskowo-Przecław 0 0 0
11-05   Kasta Szczecin-Majowe - Mierzynianka Mierzyn 0 0 0
11-05   Morzycko Moryń - Jeziorak Szczecin 0 0 0
11-05   Myśla Dargomyśl - Hutnik Szczecin 0 0 0
11-05   Rurzyca Nawodna - Osadnik Myślibórz 0 0 0
11-05 11:00  Stal Szczecin - Arkonia Szczecin 0 0 0
11-05 16:30  Dąb Dębno - Iskra Banie 0 0 1
26 kolejka relacja fotki komentarze
18-05   Energetyk Gryfino - Dąb Dębno 0 0 0
18-05   GKS Kołbaskowo-Przecław - Kasta Szczecin-Majowe 0 0 0
18-05   Hutnik Szczecin - Stal Szczecin 0 0 0
18-05   Mierzynianka Mierzyn - Morzycko Moryń 0 0 0
18-05   Myśla Dargomyśl - Iskra Banie 0 0 0
18-05   Osadnik Myślibórz - GKS Kołbacz 0 0 0
18-05 12:00  Jeziorak Szczecin - Ehrle Dobra 0 0 0
18-05 15:00  Arkonia Szczecin - Rurzyca Nawodna 0 0 0
27 kolejka relacja fotki komentarze
25-05   Ehrle Dobra - Mierzynianka Mierzyn 0 0 0
25-05   GKS Kołbacz - Rurzyca Nawodna 0 0 0
25-05   Hutnik Szczecin - Arkonia Szczecin 0 0 0
25-05   Kasta Szczecin-Majowe - Osadnik Myślibórz 0 0 0
25-05   Morzycko Moryń - GKS Kołbaskowo-Przecław 0 0 0
25-05   Myśla Dargomyśl - Energetyk Gryfino 0 0 0
25-05 11:00  Stal Szczecin - Iskra Banie 0 0 0
26-05 15:00  Dąb Dębno - Jeziorak Szczecin 0 0 0
28 kolejka relacja fotki komentarze
30-05   Energetyk Gryfino - Stal Szczecin 0 0 0
30-05   GKS Kołbaskowo-Przecław - Ehrle Dobra 0 0 0
30-05   Iskra Banie - Hutnik Szczecin 0 0 0
30-05   Mierzynianka Mierzyn - Dąb Dębno 0 0 0
30-05   Myśla Dargomyśl - Jeziorak Szczecin 0 0 0
30-05   Osadnik Myślibórz - Morzycko Moryń 0 0 0
30-05   Rurzyca Nawodna - Kasta Szczecin-Majowe 0 0 0
30-05 13:00  Arkonia Szczecin - GKS Kołbacz 0 0 0
29 kolejka relacja fotki komentarze
02-06   Ehrle Dobra - Osadnik Myślibórz 0 0 0
02-06   Hutnik Szczecin - Energetyk Gryfino 0 0 0
02-06   Iskra Banie - Arkonia Szczecin 0 0 0
02-06   Kasta Szczecin-Majowe - GKS Kołbacz 0 0 0
02-06   Morzycko Moryń - Rurzyca Nawodna 0 0 0
02-06   Myśla Dargomyśl - Mierzynianka Mierzyn 0 0 0
02-06 11:00  Stal Szczecin - Jeziorak Szczecin 0 0 0
02-06 15:00  Dąb Dębno - GKS Kołbaskowo-Przecław 0 0 0
30 kolejka relacja fotki komentarze
08-06 17:00  Arkonia Szczecin - Kasta Szczecin-Majowe 0 0 0
08-06 17:00  Dąb Dębno - Osadnik Myślibórz 0 0 0
08-06 17:00  Energetyk Gryfino - Iskra Banie 0 0 0
08-06 17:00  GKS Kołbacz - Morzycko Moryń 0 0 0
08-06 17:00  Jeziorak Szczecin - Hutnik Szczecin 0 0 0
08-06 17:00  Mierzynianka Mierzyn - Stal Szczecin 0 0 0
08-06 17:00  Myśla Dargomyśl - GKS Kołbaskowo-Przecław 0 0 0
08-06 17:00  Rurzyca Nawodna - Ehrle Dobra 0 0 0
 
top komentarze
newsy:
2 » Orzeł Pęzino szuka spa »
1 » Sparingpartner poszukiw »
1 » Sparingpartner poszukiw »
1 » Sparingpartner poszukiw »
1 » Sparingpartner poszukiw »
mecze:
6 » Ina Goleniów-MKP Szczec »
6 » Pogoń Szczecin-ŁKS Łódź
4 » Wieża Postomino-Polski  »
2 » Lech Poznań-Pogoń Szcze »
2 » Legia Warszawa-Pogoń Sz »
1 » Olimp Złocieniec-Zorza  »
1 » Olimp Złocieniec-Pogoń  »
1 » Mechanik Bobolice-Iskie »
1 » Chemik Police-Bałtyk Ko »
1 » Biali Sądów-Unia Dolice
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 3129
• imprez: 151548
• newsów: 77981
• użytkowników: 80986
• komentarzy: 1170597
• zdjęć: 890002
• relacji: 40533
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2024 - by ligowiec team
Polityka Cookies