ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
pszczolek
tabela - A klasa gr. 4 2008/2009
A klasa gr. 4 2008/2009 ogółem dom wyjazd bezpośrednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Morzycko Moryń 26 60 18 6 2 65 / 21 10 3 0 36 / 8 8 3 2 29 / 13
2.  Polonia Giżyn 26 59 19 2 5 71 / 26 10 1 2 35 / 10 9 1 3 36 / 16
3.  Piast Piaseczno 26 56 17 5 4 77 / 34 10 1 2 46 / 15 7 4 2 31 / 19
4.  Chrobry Lisie Pole 26 48 15 3 8 84 / 53 11 1 1 58 / 19 4 2 7 26 / 34
5.  Chrobry/Dąb II Boleszkowice 26 46 15 1 10 85 / 56 8 1 4 47 / 26 7 0 6 38 / 30
6.  Olimpia Smolnica 26 43 13 4 9 61 / 74 8 3 2 36 / 18 5 1 7 25 / 56
7.  Orkan Rów 26 40 12 4 10 48 / 47 7 3 3 22 / 20 5 1 7 26 / 27
8.  Zieloni Zielin 26 31 9 4 13 53 / 62 4 2 7 34 / 33 5 2 6 19 / 29
9.  Witniczanka Witnica 26 29 9 2 15 69 / 71 6 1 6 49 / 24 3 1 9 20 / 47
10.  GKS Golenice 26 28 8 4 14 48 / 66 5 3 5 28 / 33 3 1 9 20 / 33
11.  Sekwoja Brwice 26 26 8 2 16 39 / 66 5 0 8 21 / 28 3 2 8 18 / 38
12.  Zryw Góralice 26 24 6 6 14 35 / 64 3 5 5 20 / 24 3 1 9 15 / 40
13.  Pomorzanin Cychry 26 20 5 5 16 39 / 70 4 1 8 21 / 32 1 4 8 18 / 38
14.  Olimpia Troszyn 26 10 2 4 20 15 / 79 2 1 10 9 / 37 0 3 10 6 / 42
wyniki spotkań - A klasa gr. 4 2008/2009
  1234567891011121314
1.  Chrobry Boleszkowice
 
2.  Chrobry Lisie Pole
 
3.  GKS Golenice
 
4.  Morzycko Moryń
 
5.  Olimpia Smolnica
 
6.  Olimpia Troszyn
 
7.  Orkan Rów
 
8.  Piast Piaseczno
 
9.  Polonia Giżyn
 
10.  Pomorzanin Cychry
 
11.  Sekwoja Brwice
 
12.  Witniczanka Witnica
 
13.  Zieloni Zielin
 
14.  Zryw Góralice
 
terminarz - A klasa gr. 4 2008/2009
wersja do druku
1 kolejka relacja fotki komentarze
Piast Piaseczno - Orkan Rów 3 - 1 0 0 15
Witniczanka Witnica - Zieloni Zielin 0 - 2 0 3 31
GKS Golenice - Pomorzanin Cychry 4 - 1 1 0 40
Olimpia Troszyn - Chrobry Lisie Pole 2 - 1 2 0 24
Polonia Giżyn - Olimpia Smolnica 2 - 1 0 0 50
Chrobry Boleszkowice - Sekwoja Brwice 4 - 6 1 1 82
Zryw Góralice - Morzycko Moryń 0 - 5 0 0 9
2 kolejka relacja fotki komentarze
Olimpia Smolnica - Zryw Góralice 7 - 1 0 0 16
GKS Golenice - Chrobry Boleszkowice 0 - 8 0 0 23
Sekwoja Brwice - Piast Piaseczno 1 - 2 0 4 45
Morzycko Moryń - Olimpia Troszyn 1 - 1 0 0 17
Chrobry Lisie Pole - Witniczanka Witnica 2 - 2 0 0 17
Orkan Rów - Polonia Giżyn 1 - 7 0 0 9
Pomorzanin Cychry - Zieloni Zielin 1 - 2 0 0 23
3 kolejka relacja fotki komentarze
Piast Piaseczno - GKS Golenice 5 - 1 0 3 20
Witniczanka Witnica - Morzycko Moryń 1 - 2 0 0 17
Zieloni Zielin - Chrobry Lisie Pole 3 - 2 0 0 18
Olimpia Troszyn - Olimpia Smolnica 2 - 2 0 0 35
Polonia Giżyn - Sekwoja Brwice 4 - 1 1 11 9
Chrobry Boleszkowice - Pomorzanin Cychry 0 - 0 1 0 24
Zryw Góralice - Orkan Rów 0 - 1 0 0 7
4 kolejka relacja fotki komentarze
Olimpia Smolnica - Witniczanka Witnica 6 - 1 0 0 29
Orkan Rów - Olimpia Troszyn 2 - 1 0 0 18
Sekwoja Brwice - Zryw Góralice 4 - 2 0 0 6
Morzycko Moryń - Zieloni Zielin 1 - 0 0 0 13
GKS Golenice - Polonia Giżyn 1 - 5 0 0 14
Pomorzanin Cychry - Chrobry Lisie Pole 0 - 2 1 0 34
Chrobry Boleszkowice - Piast Piaseczno 1 - 3 1 2 30
5 kolejka relacja fotki komentarze
Piast Piaseczno - Pomorzanin Cychry 7 - 0 0 0 24
Witniczanka Witnica - Orkan Rów 2 - 1 0 0 11
Chrobry Lisie Pole - Morzycko Moryń 5 - 2 1 1 30
Polonia Giżyn - Chrobry Boleszkowice 2 - 1 0 31 28
Zieloni Zielin - Olimpia Smolnica 1 - 4 0 0 46
Zryw Góralice - GKS Golenice 2 - 1 0 0 5
Olimpia Troszyn - Sekwoja Brwice 1 - 0 0 0 22
6 kolejka relacja fotki komentarze
Olimpia Smolnica - Chrobry Lisie Pole 1 - 2 0 0 63
Pomorzanin Cychry - Morzycko Moryń 1 - 2 0 0 13
Sekwoja Brwice - Witniczanka Witnica 2 - 1 0 0 11
Piast Piaseczno - Polonia Giżyn 3 - 3 1 50 49
GKS Golenice - Olimpia Troszyn 0 - 0 0 0 37
Orkan Rów - Zieloni Zielin 1 - 1 0 0 14
Chrobry Boleszkowice - Zryw Góralice 3 - 1 0 0 19
7 kolejka relacja fotki komentarze
Polonia Giżyn - Pomorzanin Cychry 4 - 0 0 0 19
Zryw Góralice - Piast Piaseczno 1 - 1 0 0 24
Witniczanka Witnica - GKS Golenice 1 - 4 0 0 18
Chrobry Lisie Pole - Orkan Rów 4 - 1 0 2 22
Olimpia Troszyn - Chrobry Boleszkowice 2 - 3 1 0 30
Zieloni Zielin - Sekwoja Brwice 2 - 2 0 7 17
Morzycko Moryń - Olimpia Smolnica 2 - 1 0 0 22
8 kolejka relacja fotki komentarze
Orkan Rów - Morzycko Moryń 0 - 0 0 0 13
GKS Golenice - Zieloni Zielin 1 - 2 0 0 17
Pomorzanin Cychry - Olimpia Smolnica 0 - 2 2 0 22
Sekwoja Brwice - Chrobry Lisie Pole 4 - 2 0 0 25
Piast Piaseczno - Olimpia Troszyn 3 - 0 0 0 9
Polonia Giżyn - Zryw Góralice 4 - 0 0 0 8
Chrobry Boleszkowice - Witniczanka Witnica 12 - 2 0 0 51
9 kolejka relacja fotki komentarze
Olimpia Smolnica - Orkan Rów 2 - 1 0 0 18
Zryw Góralice - Pomorzanin Cychry 1 - 1 0 0 19
Witniczanka Witnica - Piast Piaseczno 1 - 1 0 0 24
Zieloni Zielin - Chrobry Boleszkowice 1 - 2 0 0 44
Chrobry Lisie Pole - GKS Golenice 5 - 0 0 0 18
Olimpia Troszyn - Polonia Giżyn 0 - 3 0 0 30
Morzycko Moryń - Sekwoja Brwice 1 - 0 0 0 12
10 kolejka relacja fotki komentarze
Pomorzanin Cychry - Orkan Rów 0 - 6 1 0 23
Piast Piaseczno - Zieloni Zielin 3 - 0 0 0 15
Polonia Giżyn - Witniczanka Witnica 2 - 3 0 0 37
Zryw Góralice - Olimpia Troszyn 1 - 1 0 0 3
GKS Golenice - Morzycko Moryń 1 - 1 0 0 7
Sekwoja Brwice - Olimpia Smolnica 1 - 2 0 0 20
Chrobry Boleszkowice - Chrobry Lisie Pole 5 - 1 0 0 42
11 kolejka relacja fotki komentarze
Witniczanka Witnica - Zryw Góralice 2 - 0 0 0 11
Chrobry Lisie Pole - Piast Piaseczno 1 - 4 0 0 19
Olimpia Troszyn - Pomorzanin Cychry 1 - 7 1 0 19
Zieloni Zielin - Polonia Giżyn 0 - 4 0 0 21
Morzycko Moryń - Chrobry Boleszkowice 3 - 1 0 0 24
Olimpia Smolnica - GKS Golenice 3 - 2 0 17 36
Orkan Rów - Sekwoja Brwice 3 - 1 0 0 4
12 kolejka relacja fotki komentarze
Pomorzanin Cychry - Sekwoja Brwice 0 - 0 0 0 9
Piast Piaseczno - Morzycko Moryń 2 - 0 0 0 17
Polonia Giżyn - Chrobry Lisie Pole 3 - 0 0 0 29
Zryw Góralice - Zieloni Zielin 3 - 3 0 0 15
GKS Golenice - Orkan Rów 5 - 2 0 0 23
Chrobry Boleszkowice - Olimpia Smolnica 3 - 0 0 0 22
Olimpia Troszyn - Witniczanka Witnica 1 - 3 0 0 31
13 kolejka relacja fotki komentarze
Witniczanka Witnica - Pomorzanin Cychry 2 - 0 0 0 45
Orkan Rów - Chrobry Boleszkowice 1 - 0 0 0 16
Olimpia Smolnica - Piast Piaseczno 0 - 0 0 0 44
Chrobry Lisie Pole - Zryw Góralice 8 - 0 0 0 5
Sekwoja Brwice - GKS Golenice 0 - 3 0 0 12
Zieloni Zielin - Olimpia Troszyn 14 - 3 0 0 18
Morzycko Moryń - Polonia Giżyn 2 - 0 0 0 18
14 kolejka relacja fotki komentarze
Chrobry Lisie Pole - Olimpia Troszyn 3 - 0 0 0 16
Olimpia Smolnica - Polonia Giżyn 0 - 3 1 33 24
Sekwoja Brwice - Chrobry Boleszkowice 1 - 5 1 0 32
Zieloni Zielin - Witniczanka Witnica 1 - 2 1 20 62
Pomorzanin Cychry - GKS Golenice 3 - 1 1 0 49
Morzycko Moryń - Zryw Góralice 5 - 0 2 57 24
Orkan Rów - Piast Piaseczno 1 - 4 1 0 35
15 kolejka relacja fotki komentarze
Olimpia Troszyn - Morzycko Moryń 0 - 3 0 0 0
Witniczanka Witnica - Chrobry Lisie Pole 4 - 6 2 0 47
Zryw Góralice - Olimpia Smolnica 4 - 1 0 0 16
Chrobry Boleszkowice - GKS Golenice 3 - 1 1 0 33
Piast Piaseczno - Sekwoja Brwice 8 - 0 0 0 22
Zieloni Zielin - Pomorzanin Cychry 2 - 2 1 26 10
Polonia Giżyn - Orkan Rów 2 - 0 0 0 8
16 kolejka relacja fotki komentarze
Olimpia Smolnica - Olimpia Troszyn 3 - 0 0 0 0
GKS Golenice - Piast Piaseczno 1 - 3 1 0 38
Morzycko Moryń - Witniczanka Witnica 2 - 0 2 39 67
Sekwoja Brwice - Polonia Giżyn 1 - 2 0 0 4
Chrobry Lisie Pole - Zieloni Zielin 5 - 0 1 4 13
Pomorzanin Cychry - Chrobry Boleszkowice 0 - 2 0 14 12
Orkan Rów - Zryw Góralice 2 - 1 0 0 6
17 kolejka relacja fotki komentarze
Olimpia Troszyn - Orkan Rów 0 - 3 0 0 1
Witniczanka Witnica - Olimpia Smolnica 28 - 0 1 26 73
Zryw Góralice - Sekwoja Brwice 0 - 2 0 0 2
Piast Piaseczno - Chrobry Boleszkowice 4 - 2 1 3 30
Polonia Giżyn - GKS Golenice 2 - 0 0 0 13
Zieloni Zielin - Morzycko Moryń 0 - 2 1 32 18
Chrobry Lisie Pole - Pomorzanin Cychry 5 - 3 2 0 6
18 kolejka relacja fotki komentarze
Sekwoja Brwice - Olimpia Troszyn 3 - 0 0 0 0
Olimpia Smolnica - Zieloni Zielin 2 - 1 1 0 18
Morzycko Moryń - Chrobry Lisie Pole 2 - 2 1 33 18
GKS Golenice - Zryw Góralice 1 - 1 1 0 7
Pomorzanin Cychry - Piast Piaseczno 4 - 3 2 25 27
Chrobry Boleszkowice - Polonia Giżyn 1 - 2 0 0 21
Orkan Rów - Witniczanka Witnica 4 - 0 0 0 16
19 kolejka relacja fotki komentarze
Olimpia Troszyn - GKS Golenice 0 - 3 0 0 0
Morzycko Moryń - Pomorzanin Cychry 5 - 0 2 58 13
Zryw Góralice - Chrobry Boleszkowice 2 - 4 0 0 7
Witniczanka Witnica - Sekwoja Brwice 1 - 2 0 0 7
Chrobry Lisie Pole - Olimpia Smolnica 3 - 2 0 0 36
Zieloni Zielin - Orkan Rów 2 - 3 0 0 7
Polonia Giżyn - Piast Piaseczno 1 - 1 0 75 30
20 kolejka relacja fotki komentarze
Chrobry Boleszkowice - Olimpia Troszyn 3 - 0 0 0 0
Olimpia Smolnica - Morzycko Moryń 3 - 3 1 16 41
Piast Piaseczno - Zryw Góralice 0 - 3 0 0 24
Sekwoja Brwice - Zieloni Zielin 0 - 2 0 0 5
Pomorzanin Cychry - Polonia Giżyn 2 - 5 1 0 13
GKS Golenice - Witniczanka Witnica 3 - 1 0 22 8
Orkan Rów - Chrobry Lisie Pole 1 - 3 0 0 4
21 kolejka relacja fotki komentarze
Olimpia Troszyn - Piast Piaseczno 0 - 3 0 0 0
Olimpia Smolnica - Pomorzanin Cychry 2 - 2 0 0 23
Morzycko Moryń - Orkan Rów 1 - 1 1 32 12
Zryw Góralice - Polonia Giżyn 0 - 1 0 13 23
Witniczanka Witnica - Chrobry Boleszkowice 3 - 6 0 0 10
Chrobry Lisie Pole - Sekwoja Brwice 5 - 1 2 4 9
Zieloni Zielin - GKS Golenice 4 - 1 0 0 9
22 kolejka relacja fotki komentarze
Polonia Giżyn - Olimpia Troszyn 3 - 0 0 0 0
Piast Piaseczno - Witniczanka Witnica 1 - 0 0 0 35
Sekwoja Brwice - Morzycko Moryń 0 - 3 1 52 10
Pomorzanin Cychry - Zryw Góralice 0 - 3 0 0 8
GKS Golenice - Chrobry Lisie Pole 3 - 2 0 0 14
Orkan Rów - Olimpia Smolnica 4 - 1 0 0 14
Chrobry Boleszkowice - Zieloni Zielin 6 - 3 0 0 24
23 kolejka relacja fotki komentarze
Olimpia Troszyn - Zryw Góralice 0 - 3 0 0 0
Olimpia Smolnica - Sekwoja Brwice 4 - 1 0 0 7
Morzycko Moryń - GKS Golenice 4 - 2 1 0 10
Chrobry Lisie Pole - Chrobry Boleszkowice 8 - 3 1 0 20
Zieloni Zielin - Piast Piaseczno 0 - 6 0 0 16
Witniczanka Witnica - Polonia Giżyn 1 - 0 0 0 12
Orkan Rów - Pomorzanin Cychry 1 - 0 0 0 12
24 kolejka relacja fotki komentarze
Pomorzanin Cychry - Olimpia Troszyn 3 - 0 0 0 0
Zryw Góralice - Witniczanka Witnica 4 - 1 0 0 8
Piast Piaseczno - Chrobry Lisie Pole 4 - 1 0 0 28
Sekwoja Brwice - Orkan Rów 0 - 2 0 0 1
Polonia Giżyn - Zieloni Zielin 6 - 0 0 0 16
GKS Golenice - Olimpia Smolnica 3 - 5 0 0 21
Chrobry Boleszkowice - Morzycko Moryń 0 - 3 0 24 15
25 kolejka relacja fotki komentarze
Witniczanka Witnica - Olimpia Troszyn 3 - 0 0 0 0
Morzycko Moryń - Piast Piaseczno 7 - 0 1 43 43
Sekwoja Brwice - Pomorzanin Cychry 4 - 2 0 0 6
Orkan Rów - GKS Golenice 1 - 1 0 0 14
Olimpia Smolnica - Chrobry Boleszkowice 3 - 1 0 0 14
Chrobry Lisie Pole - Polonia Giżyn 4 - 1 2 15 61
Zieloni Zielin - Zryw Góralice 4 - 0 0 34 16
26 kolejka relacja fotki komentarze
Olimpia Troszyn - Zieloni Zielin 0 - 3 0 0 0
Piast Piaseczno - Olimpia Smolnica 3 - 4 1 0 20
Pomorzanin Cychry - Witniczanka Witnica 7 - 4 0 0 7
Zryw Góralice - Chrobry Lisie Pole 2 - 2 0 0 18
Polonia Giżyn - Morzycko Moryń 0 - 3 2 272 137
GKS Golenice - Sekwoja Brwice 5 - 2 0 0 8
Chrobry Boleszkowice - Orkan Rów 6 - 4 0 0 7
 
top komentarze
newsy:
7 » Powołano Spółkę odpowie »
3 » Listkowski i Szymusik p »
2 » Grupa Azoty wycofuje si »
2 » Kort z nowym kontraktem
2 » Światowid nie zagra w A »
2 » Budowa stadionu dopiero »
2 » Operator hali o sporze  »
1 » Niezbędny sędzia
1 » Pierwsza rundy Pucharu  »
1 » Sędziowie w A-klasie
mecze:
32 » Gwardia Koszalin-Warta  »
29 » Rasel Dygowo-Morzycko M »
25 » Sparta Węgorzyno-Interm »
23 » Vineta Wolin-Sokół Karl »
22 » Arka Gdynia-Pogoń Szcze »
20 » Wisła Puławy-Gwardia Ko »
19 » Jantar Dziwnów-Mewa Res »
19 » Flota Świnoujście-Iskra »
17 » Darłovia Darłowo-Korona »
15 » Wicher Brojce-Piast Cho »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 5
Ambitny123 LokomotivM...
paulinus Sss2002
zambaleta
gości: 928
statystyki portalu
• drużyn: 2673
• imprez: 101604
• newsów: 66543
• użytkowników: 60432
• komentarzy: 1017955
• zdjęć: 707118
• relacji: 35142
Największy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2017 - by ligowiec team
Polityka Cookies