ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
tabela - A klasa gr. 3 2008/2009
ogółem dom wyjazd bezpośrednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Ogniwo Babinek 26 63 19 6 1 94 / 27 9 3 1 56 / 16 10 3 0 38 / 11 2 2 0 2 0 4 / 4
2.  Jeziorak Szczecin 26 63 20 3 3 78 / 22 10 1 2 53 / 12 10 2 1 25 / 10 2 2 0 2 0 4 / 4
3.  Zryw Kołbaskowo 26 58 18 4 4 100 / 45 9 3 1 60 / 18 9 1 3 40 / 27
4.  Znicz Niedźwiedź 26 55 18 1 7 84 / 33 8 0 5 39 / 18 10 1 2 45 / 15
5.  Iskra Banie 26 53 16 5 5 55 / 29 8 3 2 21 / 9 8 2 3 34 / 20
6.  Klon Krzymów 26 37 11 4 11 53 / 67 6 0 7 27 / 36 5 4 4 26 / 31
7.  Rybak Trzebież 26 35 10 5 11 62 / 44 5 3 5 35 / 18 5 2 6 27 / 26
8.  Czarni Czarnówko 26 31 9 4 13 56 / 63 6 1 6 30 / 24 3 3 7 26 / 39
9.  Unia Swochowo 26 30 9 3 14 47 / 71 4 2 7 22 / 29 5 1 7 25 / 42
10.  Czarni Lubanowo 26 24 7 3 16 33 / 80 4 1 8 18 / 29 3 2 8 15 / 51
11.  Orzeł Grzędzice 26 22 6 4 16 38 / 72 3 2 8 22 / 38 3 2 8 16 / 34 2 4 1 1 0 5 / 1
12.  Grot Gardno 26 22 6 4 16 37 / 75 4 3 6 24 / 29 2 1 10 13 / 46 2 1 0 1 1 1 / 5
13.  Leśnik Kliniska 26 18 5 3 18 45 / 79 4 2 7 31 / 33 1 1 11 14 / 46
14.  Tywa Swobnica 26 9 2 3 21 32 / 107 1 2 10 20 / 47 1 1 11 12 / 60
wyniki spotkań - A klasa gr. 3 2008/2009
  1234567891011121314
1.  Czarni Czarnówko
 
2.  Czarni Fiege Lubanowo
 
3.  Grot Gardno
 
4.  Iskra Banie
 
5.  Jeziorak Szczecin
 
6.  Klon Krzymów
 
7.  Leśnik Kliniska
 
8.  Ogniwo Babinek
 
9.  Orzeł Grzędzice
 
10.  Rybak Trzebież
 
11.  Tywa Swobnica
 
12.  Unia Swochowo
 
13.  Znicz Niedźwiedź
 
14.  Zryw Kołbaskowo
 
terminarz - A klasa gr. 3 2008/2009
wersja do druku
1 kolejka relacja fotki komentarze
Iskra Banie - Leśnik Kliniska 2 - 1 1 3 139
Czarni Czarnówko - Jeziorak Szczecin 2 - 0 0 0 163
Znicz Niedźwiedź - Klon Krzymów 1 - 2 2 0 120
Ogniwo Babinek - Orzeł Grzędzice 3 - 0 1 0 93
Unia Swochowo - Zryw Kołbaskowo 3 - 5 0 0 57
Grot Gardno - Rybak Trzebież 3 - 2 1 54 177
Czarni Fiege Lubanowo - Tywa Swobnica 2 - 1 0 0 33
2 kolejka relacja fotki komentarze
Leśnik Kliniska - Rybak Trzebież 6 - 1 0 0 47
Orzeł Grzędzice - Unia Swochowo 2 - 1 0 0 23
Znicz Niedźwiedź - Iskra Banie 0 - 2 2 22 44
Zryw Kołbaskowo - Grot Gardno 5 - 1 1 77 54
Tywa Swobnica - Ogniwo Babinek 1 - 4 0 0 36
Klon Krzymów - Czarni Czarnówko 3 - 2 0 0 40
Jeziorak Szczecin - Czarni Fiege Lubanowo 11 - 0 1 31 111
3 kolejka relacja fotki komentarze
Rybak Trzebież - Zryw Kołbaskowo 1 - 1 0 8 74
Znicz Niedźwiedź - Leśnik Kliniska 5 - 1 0 0 49
Unia Swochowo - Tywa Swobnica 1 - 1 0 0 18
Ogniwo Babinek - Jeziorak Szczecin 2 - 2 1 92 83
Czarni Czarnówko - Iskra Banie 2 - 4 1 0 25
Czarni Fiege Lubanowo - Klon Krzymów 2 - 2 0 0 46
Grot Gardno - Orzeł Grzędzice 1 - 1 1 80 29
4 kolejka relacja fotki komentarze
Jeziorak Szczecin - Unia Swochowo 6 - 1 0 66 63
Leśnik Kliniska - Zryw Kołbaskowo 0 - 3 0 0 31
Orzeł Grzędzice - Rybak Trzebież 1 - 3 0 0 51
Znicz Niedźwiedź - Czarni Czarnówko 2 - 1 0 0 10
Tywa Swobnica - Grot Gardno 2 - 2 1 58 35
Klon Krzymów - Ogniwo Babinek 0 - 3 0 0 55
Czarni Fiege Lubanowo - Iskra Banie 0 - 1 2 26 44
5 kolejka relacja fotki komentarze
Rybak Trzebież - Tywa Swobnica 8 - 0 0 0 39
Czarni Czarnówko - Leśnik Kliniska 3 - 0 0 0 31
Unia Swochowo - Klon Krzymów 0 - 2 0 0 56
Ogniwo Babinek - Iskra Banie 2 - 3 1 83 107
Grot Gardno - Jeziorak Szczecin 0 - 0 1 65 168
Zryw Kołbaskowo - Orzeł Grzędzice 1 - 1 0 0 24
Czarni Fiege Lubanowo - Znicz Niedźwiedź 0 - 6 0 0 15
6 kolejka relacja fotki komentarze
Jeziorak Szczecin - Rybak Trzebież 2 - 0 1 36 84
Leśnik Kliniska - Orzeł Grzędzice 2 - 3 0 0 28
Czarni Czarnówko - Czarni Fiege Lubanowo 1 - 1 0 0 21
Znicz Niedźwiedź - Ogniwo Babinek 0 - 2 0 0 35
Unia Swochowo - Iskra Banie 0 - 0 1 23 74
Tywa Swobnica - Zryw Kołbaskowo 1 - 3 0 21 28
Klon Krzymów - Grot Gardno 4 - 0 0 43 59
7 kolejka relacja fotki komentarze
Rybak Trzebież - Klon Krzymów 1 - 1 0 0 68
Orzeł Grzędzice - Tywa Swobnica 3 - 0 0 0 19
Unia Swochowo - Znicz Niedźwiedź 1 - 7 0 0 30
Grot Gardno - Iskra Banie 3 - 4 1 67 107
Czarni Fiege Lubanowo - Leśnik Kliniska 6 - 1 0 0 58
Ogniwo Babinek - Czarni Czarnówko 9 - 1 1 0 38
Zryw Kołbaskowo - Jeziorak Szczecin 2 - 3 0 0 104
8 kolejka relacja fotki komentarze
Rybak Trzebież - Iskra Banie 2 - 3 1 0 104
Jeziorak Szczecin - Orzeł Grzędzice 1 - 2 0 36 52
Leśnik Kliniska - Tywa Swobnica 3 - 1 0 0 22
Znicz Niedźwiedź - Grot Gardno 8 - 1 0 0 32
Czarni Czarnówko - Unia Swochowo 4 - 1 0 0 26
Czarni Fiege Lubanowo - Ogniwo Babinek 0 - 5 2 126 51
Klon Krzymów - Zryw Kołbaskowo 0 - 6 0 0 36
9 kolejka relacja fotki komentarze
Rybak Trzebież - Znicz Niedźwiedź 1 - 3 0 0 20
Grot Gardno - Czarni Czarnówko 3 - 3 2 59 35
Tywa Swobnica - Jeziorak Szczecin 0 - 3 0 56 36
Unia Swochowo - Czarni Fiege Lubanowo 6 - 1 0 0 30
Orzeł Grzędzice - Klon Krzymów 2 - 2 0 0 23
Ogniwo Babinek - Leśnik Kliniska 5 - 1 0 24 69
Zryw Kołbaskowo - Iskra Banie 2 - 1 0 0 112
10 kolejka relacja fotki komentarze
Iskra Banie - Orzeł Grzędzice 1 - 0 0 0 75
Leśnik Kliniska - Jeziorak Szczecin 1 - 2 1 0 77
Czarni Fiege Lubanowo - Grot Gardno 0 - 3 2 59 55
Znicz Niedźwiedź - Zryw Kołbaskowo 4 - 2 0 0 47
Czarni Czarnówko - Rybak Trzebież 1 - 4 0 0 69
Ogniwo Babinek - Unia Swochowo 2 - 2 1 38 60
Klon Krzymów - Tywa Swobnica 0 - 3 0 0 22
11 kolejka relacja fotki komentarze
Grot Gardno - Ogniwo Babinek 2 - 4 2 54 60
Zryw Kołbaskowo - Czarni Czarnówko 3 - 3 0 72 22
Tywa Swobnica - Iskra Banie 1 - 8 1 37 41
Unia Swochowo - Leśnik Kliniska 1 - 0 0 0 34
Orzeł Grzędzice - Znicz Niedźwiedź 0 - 5 0 0 19
Jeziorak Szczecin - Klon Krzymów 3 - 0 0 56 70
Rybak Trzebież - Czarni Fiege Lubanowo 3 - 0 0 0 13
12 kolejka relacja fotki komentarze
Leśnik Kliniska - Klon Krzymów 3 - 0 0 0 26
Jeziorak Szczecin - Iskra Banie 1 - 0 2 0 177
Czarni Fiege Lubanowo - Zryw Kołbaskowo 3 - 4 0 0 29
Ogniwo Babinek - Rybak Trzebież 3 - 2 1 30 54
Znicz Niedźwiedź - Tywa Swobnica 5 - 0 0 0 21
Czarni Czarnówko - Orzeł Grzędzice 2 - 1 0 0 38
Unia Swochowo - Grot Gardno 2 - 3 1 47 53
13 kolejka relacja fotki komentarze
Rybak Trzebież - Unia Swochowo 3 - 2 0 0 21
Jeziorak Szczecin - Znicz Niedźwiedź 0 - 2 2 0 186
Grot Gardno - Leśnik Kliniska 1 - 0 0 43 36
Zryw Kołbaskowo - Ogniwo Babinek 1 - 1 1 0 75
Tywa Swobnica - Czarni Czarnówko 1 - 4 0 0 28
Orzeł Grzędzice - Czarni Fiege Lubanowo 1 - 2 0 0 39
Klon Krzymów - Iskra Banie 3 - 2 0 30 100
14 kolejka relacja fotki komentarze
Leśnik Kliniska - Iskra Banie 2 - 2 1 55 89
Orzeł Grzędzice - Ogniwo Babinek 1 - 2 1 0 56
Rybak Trzebież - Grot Gardno 4 - 0 2 39 47
Zryw Kołbaskowo - Unia Swochowo 10 - 2 0 0 39
Tywa Swobnica - Czarni Fiege Lubanowo 0 - 4 0 0 25
Klon Krzymów - Znicz Niedźwiedź 1 - 6 1 0 35
Jeziorak Szczecin - Czarni Czarnówko 5 - 2 1 0 64
15 kolejka relacja fotki komentarze
Iskra Banie - Znicz Niedźwiedź 3 - 0 3 39 93
Rybak Trzebież - Leśnik Kliniska 0 - 0 0 0 13
Czarni Czarnówko - Klon Krzymów 2 - 3 0 1 25
Unia Swochowo - Orzeł Grzędzice 3 - 0 0 0 23
Grot Gardno - Zryw Kołbaskowo 0 - 1 1 71 27
Czarni Fiege Lubanowo - Jeziorak Szczecin 1 - 2 2 0 61
Ogniwo Babinek - Tywa Swobnica 7 - 1 1 28 37
16 kolejka relacja fotki komentarze
Zryw Kołbaskowo - Rybak Trzebież 2 - 1 0 0 25
Orzeł Grzędzice - Grot Gardno 4 - 0 1 35 36
Leśnik Kliniska - Znicz Niedźwiedź 2 - 6 1 0 23
Tywa Swobnica - Unia Swochowo 1 - 3 0 12 20
Iskra Banie - Czarni Czarnówko 2 - 0 1 63 36
Jeziorak Szczecin - Ogniwo Babinek 2 - 2 2 53 111
Klon Krzymów - Czarni Fiege Lubanowo 8 - 2 0 0 57
17 kolejka relacja fotki komentarze
Rybak Trzebież - Orzeł Grzędzice 9 - 0 0 0 40
Czarni Czarnówko - Znicz Niedźwiedź 0 - 2 2 0 39
Unia Swochowo - Jeziorak Szczecin 1 - 3 1 0 64
Zryw Kołbaskowo - Leśnik Kliniska 8 - 2 0 0 32
Grot Gardno - Tywa Swobnica 5 - 2 1 50 27
Iskra Banie - Czarni Fiege Lubanowo 2 - 1 0 49 96
Ogniwo Babinek - Klon Krzymów 6 - 0 1 29 88
18 kolejka relacja fotki komentarze
Jeziorak Szczecin - Grot Gardno 2 - 1 1 0 70
Orzeł Grzędzice - Zryw Kołbaskowo 0 - 5 0 0 37
Leśnik Kliniska - Czarni Czarnówko 1 - 2 0 0 23
Klon Krzymów - Unia Swochowo 1 - 3 0 0 45
Znicz Niedźwiedź - Czarni Fiege Lubanowo 0 - 1 1 0 62
Iskra Banie - Ogniwo Babinek 1 - 1 2 38 115
Tywa Swobnica - Rybak Trzebież 3 - 3 0 0 14
19 kolejka relacja fotki komentarze
Zryw Kołbaskowo - Tywa Swobnica 5 - 0 0 0 34
Rybak Trzebież - Jeziorak Szczecin 0 - 1 1 12 36
Orzeł Grzędzice - Leśnik Kliniska 2 - 5 0 0 11
Czarni Fiege Lubanowo - Czarni Czarnówko 2 - 0 0 0 26
Iskra Banie - Unia Swochowo 1 - 0 0 67 78
Ogniwo Babinek - Znicz Niedźwiedź 1 - 1 1 0 64
Grot Gardno - Klon Krzymów 1 - 6 1 50 38
20 kolejka relacja fotki komentarze
Jeziorak Szczecin - Zryw Kołbaskowo 5 - 1 0 22 74
Czarni Czarnówko - Ogniwo Babinek 1 - 2 0 22 29
Tywa Swobnica - Orzeł Grzędzice 3 - 5 0 0 19
Leśnik Kliniska - Czarni Fiege Lubanowo 2 - 2 0 22 31
Klon Krzymów - Rybak Trzebież 1 - 5 0 0 41
Znicz Niedźwiedź - Unia Swochowo 8 - 2 1 0 27
Iskra Banie - Grot Gardno 2 - 0 1 83 58
21 kolejka relacja fotki komentarze
Orzeł Grzędzice - Jeziorak Szczecin 0 - 5 0 73 97
Zryw Kołbaskowo - Klon Krzymów 7 - 2 0 0 17
Unia Swochowo - Czarni Czarnówko 1 - 0 0 0 23
Tywa Swobnica - Leśnik Kliniska 3 - 0 0 0 25
Iskra Banie - Rybak Trzebież 0 - 0 0 0 55
Ogniwo Babinek - Czarni Fiege Lubanowo 3 - 0 1 35 35
Grot Gardno - Znicz Niedźwiedź 1 - 3 1 0 27
22 kolejka relacja fotki komentarze
Jeziorak Szczecin - Tywa Swobnica 8 - 0 0 0 63
Czarni Czarnówko - Grot Gardno 1 - 0 0 50 16
Czarni Fiege Lubanowo - Unia Swochowo 0 - 2 0 0 24
Klon Krzymów - Orzeł Grzędzice 3 - 1 0 0 28
Leśnik Kliniska - Ogniwo Babinek 1 - 6 0 0 89
Iskra Banie - Zryw Kołbaskowo 2 - 4 1 44 96
Znicz Niedźwiedź - Rybak Trzebież 1 - 0 1 0 20
23 kolejka relacja fotki komentarze
Rybak Trzebież - Czarni Czarnówko 3 - 4 1 1 25
Jeziorak Szczecin - Leśnik Kliniska 7 - 1 0 54 86
Tywa Swobnica - Klon Krzymów 2 - 5 0 0 15
Orzeł Grzędzice - Iskra Banie 2 - 4 0 76 69
Zryw Kołbaskowo - Znicz Niedźwiedź 3 - 1 1 0 86
Unia Swochowo - Ogniwo Babinek 1 - 3 0 0 118
Grot Gardno - Czarni Fiege Lubanowo 3 - 1 1 87 21
24 kolejka relacja fotki komentarze
Czarni Czarnówko - Zryw Kołbaskowo 2 - 3 0 8 49
Klon Krzymów - Jeziorak Szczecin 0 - 1 0 0 116
Leśnik Kliniska - Unia Swochowo 3 - 4 0 0 25
Ogniwo Babinek - Grot Gardno 7 - 1 1 77 63
Iskra Banie - Tywa Swobnica 4 - 0 0 83 13
Czarni Fiege Lubanowo - Rybak Trzebież 1 - 2 0 0 11
Znicz Niedźwiedź - Orzeł Grzędzice 4 - 2 0 0 16
25 kolejka relacja fotki komentarze
Iskra Banie - Jeziorak Szczecin 0 - 1 1 41 214
Klon Krzymów - Leśnik Kliniska 3 - 2 0 0 20
Tywa Swobnica - Znicz Niedźwiedź 2 - 3 0 0 14
Orzeł Grzędzice - Czarni Czarnówko 4 - 4 0 0 88
Zryw Kołbaskowo - Czarni Fiege Lubanowo 11 - 0 0 0 22
Rybak Trzebież - Ogniwo Babinek 0 - 3 1 55 79
Grot Gardno - Unia Swochowo 1 - 2 0 49 24
26 kolejka relacja fotki komentarze
Leśnik Kliniska - Grot Gardno 5 - 1 1 43 28
Unia Swochowo - Rybak Trzebież 2 - 4 0 0 53
Znicz Niedźwiedź - Jeziorak Szczecin 1 - 2 0 95 143
Ogniwo Babinek - Zryw Kołbaskowo 6 - 2 1 0 258
Czarni Fiege Lubanowo - Orzeł Grzędzice 1 - 0 0 0 26
Czarni Czarnówko - Tywa Swobnica 9 - 3 0 0 31
Iskra Banie - Klon Krzymów 1 - 1 0 145 20
 
top komentarze
newsy:
2 » Leonardo Koutris piłkar »
1 » Klasyfikacja strzelców  »
mecze:
aktualnie na portalu
zalogowanych: 2
13 Fazi877
gości: 9
statystyki portalu
• drużyn: 3034
• imprez: 141860
• newsów: 76863
• użytkowników: 80302
• komentarzy: 1151539
• zdjęć: 861514
• relacji: 40088
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2022 - by ligowiec team
Polityka Cookies