redaktor dyżurny:
paulinus
login:
hasło:
moje konto
piłka nożna
koszykówka
siatkówka
piłka ręczna
inne
portal
załóż konto
przypomnij hasło
Ekstraklasa
II liga
III liga
IV liga
Klasa Okręgowa
A klasa
B klasa
Juniorzy
Kobiety
Futsal
Szczecińska Liga Piłkarska
Mini Mundial
Liga PO-WiDDz
Liga Bałtycka Orlików
Pozostałe rozgrywki
MGHLPN
PLK
ligi mężczyzn
Pozostałe rozgrywki
Ekstraklasa kobiet
I liga kobiet
II liga kobiet
II liga mężczyzn
III liga
plażówka
Pozostałe rozgrywki
Siatkarze dla Hospicjum
Superliga kobiet
Superliga mężczyzn
ligi mężczyzn
ligi kobiet
Pozostałe rozgrywki
inne sporty
RIO DE JANEIRO 2016
LONDYN 2012
PEKIN 2008
portal
PEKAO Szczecin Open
GRAND PRIX POLSKI 2007
plebiscyt roku
Zima z Ligowiec.net
sportowiec roku
POMOC
kontakt
reklama
załoga
regulamin
redakcja
współpraca
misja portalu
polityka prywatności
tabela - B klasa gr. 5 2022/2023
ogółem
dom
wyjazd
bezpośrednie
m
pkt
Z
R
P
+/-
Z
R
P
+/-
Z
R
P
+/-
m
pkt
Z
R
P
+/-
1.
Jantar Motortech Siemyśl
20
54
17
3
0
102 / 19
9
1
0
58 / 9
8
2
0
44 / 10
2.
Chrobry Drzonowo
20
42
13
3
4
66 / 37
7
2
1
40 / 13
6
1
3
26 / 24
3.
Wicher Rąbino
20
40
13
1
6
56 / 30
7
0
3
30 / 11
6
1
3
26 / 19
4.
Orzeł Mrzeżyno
20
39
12
3
5
60 / 41
5
2
2
36 / 19
7
1
3
24 / 22
5.
Wieża II Postomino
20
36
12
0
8
85 / 44
8
0
2
63 / 12
4
0
6
22 / 32
6.
Derby Karścino
20
26
8
2
10
57 / 77
6
1
3
36 / 23
2
1
7
21 / 54
2
3
1
0
1
6 / 4
7.
Grot Gorawino
20
26
8
2
10
46 / 48
6
2
2
37 / 15
2
0
8
9 / 33
2
3
1
0
1
4 / 6
8.
KS Mustang
20
19
6
1
13
38 / 60
4
0
7
25 / 26
2
1
6
13 / 34
9.
Syrena-Grot Rymań
20
16
4
4
12
26 / 64
2
1
7
13 / 26
2
3
5
13 / 38
10.
GKS Sokół / Torpeda Grzybowo
20
15
5
0
15
30 / 87
3
0
7
17 / 27
2
0
8
13 / 60
11.
Darpol Barzowice
20
7
2
1
17
22 / 81
2
1
7
18 / 34
0
0
10
4 / 47
wyniki spotkań - B klasa gr. 5 2022/2023
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
1.
Chrobry Drzonowo
 
11 : 0
3 : 3
4 : 0
0 : 5
7 : 0
3 : 1
4 : 2
5 : 0
1 : 1
2 : 1
2.
Darpol Barzowice
0 : 6
 
2 : 6
0 : 3
3 : 5
3 : 4
0 : 1
3 : 0
2 : 2
4 : 2
1 : 5
3.
Derby Karścino
1 : 2
5 : 2
 
3 : 0
3 : 3
5 : 3
3 : 5
5 : 2
4 : 1
4 : 5
3 : 0
4.
Grot Gorawino
3 : 3
3 : 0
4 : 3
 
0 : 4
2 : 0
5 : 0
11 : 1
1 : 1
1 : 2
7 : 1
5.
Jantar Siemyśl
6 : 1
3 : 0
14 : 0
2 : 1
 
7 : 0
3 : 3
9 : 1
5 : 0
3 : 1
6 : 2
6.
KS Mustang
2 : 3
8 : 2
3 : 1
6 : 1
0 : 5
 
0 : 2
1 : 4
1 : 0
2 : 3
1 : 3
7.
Orzeł Mrzeżyno
1 : 4
3 : 0
6 : 0
4 : 0
2 : 2
 
9 : 0
4 : 4
2 : 5
5 : 4
8.
Sokół Lulewice
2 : 3
3 : 0
2 : 4
5 : 2
0 : 7
1 : 3
0 : 2
 
0 : 2
1 : 0
3 : 4
9.
Syrena-Grot Rymań
0 : 2
3 : 0
5 : 3
0 : 1
0 : 7
1 : 1
2 : 3
0 : 2
 
1 : 5
1 : 2
10.
Wicher Rąbino
2 : 0
3 : 0
4 : 1
3 : 0
0 : 3
6 : 1
3 : 4
5 : 0
1 : 2
 
3 : 0
11.
Wieża II Postomino
7 : 2
5 : 0
11 : 0
6 : 1
2 : 3
2 : 1
2 : 1
13 : 1
15 : 1
0 : 2
 
terminarz - B klasa gr. 5 2022/2023
wersja do druku
1 kolejka
Darpol Barzowice - Derby Karścino
2 - 6
0
0
1
Chrobry Drzonowo - Orzeł Mrzeżyno
3 - 1
0
9
3
Syrena-Grot Rymań - Wicher Rąbino
1 - 5
0
0
3
Jantar Siemyśl - Sokół Lulewice
9 - 1
0
0
10
KS Mustang - Grot Gorawino
6 - 1
0
0
9
2 kolejka
Derby Karścino - KS Mustang
5 - 3
0
0
14
Sokół Lulewice - Syrena-Grot Rymań
0 - 2
0
0
11
Grot Gorawino - Jantar Siemyśl
0 - 4
0
0
1
Orzeł Mrzeżyno - Darpol Barzowice
3 - 0
0
0
5
Wieża II Postomino - Chrobry Drzonowo
7 - 2
0
0
2
3 kolejka
Sokół Lulewice - Wicher Rąbino
1 - 0
0
0
5
Darpol Barzowice - Wieża II Postomino
1 - 5
0
0
0
Syrena-Grot Rymań - Grot Gorawino
0 - 1
0
0
2
Jantar Siemyśl - Derby Karścino
14 - 0
0
0
22
KS Mustang - Orzeł Mrzeżyno
0 - 2
0
0
1
4 kolejka
Orzeł Mrzeżyno - Jantar Siemyśl
2 - 2
0
0
0
Wieża II Postomino - KS Mustang
2 - 1
0
0
0
Chrobry Drzonowo - Darpol Barzowice
11 - 0
0
6
3
Derby Karścino - Syrena-Grot Rymań
4 - 1
0
0
3
Grot Gorawino - Wicher Rąbino
1 - 2
0
0
1
5 kolejka
Derby Karścino - Wicher Rąbino
4 - 5
0
0
3
Syrena-Grot Rymań - Orzeł Mrzeżyno
2 - 3
0
0
5
Sokół Lulewice - Grot Gorawino
5 - 2
0
0
1
KS Mustang - Chrobry Drzonowo
2 - 3
0
12
1
Jantar Siemyśl - Wieża II Postomino
6 - 2
0
0
1
6 kolejka
Orzeł Mrzeżyno - Wicher Rąbino
2 - 5
0
0
2
Wieża II Postomino - Syrena-Grot Rymań
15 - 1
0
0
0
Darpol Barzowice - KS Mustang
3 - 4
0
0
0
Chrobry Drzonowo - Jantar Siemyśl
0 - 5
0
0
0
Derby Karścino - Sokół Lulewice
5 - 2
0
0
7
7 kolejka
Syrena-Grot Rymań - Chrobry Drzonowo
0 - 2
0
0
0
Sokół Lulewice - Orzeł Mrzeżyno
0 - 2
0
0
2
Wieża II Postomino - Wicher Rąbino
0 - 2
0
0
0
Grot Gorawino - Derby Karścino
4 - 3
0
0
0
Darpol Barzowice - Jantar Siemyśl
3 - 5
0
0
4
8 kolejka
Orzeł Mrzeżyno - Grot Gorawino
4 - 0
0
0
10
Wieża II Postomino - Sokół Lulewice
13 - 1
0
0
3
Chrobry Drzonowo - Wicher Rąbino
1 - 1
0
0
1
Darpol Barzowice - Syrena-Grot Rymań
2 - 2
0
0
0
KS Mustang - Jantar Siemyśl
0 - 5
0
0
0
9 kolejka
Syrena-Grot Rymań - KS Mustang
1 - 1
0
0
2
Darpol Barzowice - Wicher Rąbino
4 - 2
0
0
3
Sokół Lulewice - Chrobry Drzonowo
2 - 3
0
0
1
Derby Karścino - Orzeł Mrzeżyno
3 - 5
0
0
56
Grot Gorawino - Wieża II Postomino
7 - 1
0
0
0
10 kolejka
Wieża II Postomino - Derby Karścino
11 - 0
0
0
0
KS Mustang - Wicher Rąbino
2 - 3
0
0
0
Chrobry Drzonowo - Grot Gorawino
4 - 0
0
0
2
Darpol Barzowice - Sokół Lulewice
3 - 0
0
0
0
Jantar Siemyśl - Syrena-Grot Rymań
5 - 0
0
0
4
11 kolejka
Orzeł Mrzeżyno - Wieża II Postomino
5 - 4
0
0
3
Derby Karścino - Chrobry Drzonowo
1 - 2
0
0
0
Jantar Siemyśl - Wicher Rąbino
3 - 1
0
0
0
Sokół Lulewice - KS Mustang
1 - 3
0
0
0
Grot Gorawino - Darpol Barzowice
3 - 0
0
0
1
12 kolejka
Orzeł Mrzeżyno - Chrobry Drzonowo
1 - 4
0
0
8
Derby Karścino - Darpol Barzowice
5 - 2
0
0
0
Wicher Rąbino - Syrena-Grot Rymań
1 - 2
0
0
3
Grot Gorawino - KS Mustang
2 - 0
0
0
4
Sokół Lulewice - Jantar Siemyśl
0 - 7
0
0
8
13 kolejka
Jantar Siemyśl - Grot Gorawino
2 - 1
0
0
2
KS Mustang - Derby Karścino
3 - 1
0
0
6
Chrobry Drzonowo - Wieża II Postomino
2 - 1
0
0
5
Syrena-Grot Rymań - Sokół Lulewice
0 - 2
0
0
8
Darpol Barzowice - Orzeł Mrzeżyno
0 - 1
0
0
34
14 kolejka
Derby Karścino - Jantar Siemyśl
3 - 3
0
0
9
KS Mustang - Orzeł Mrzeżyno
1 - 2
0
0
3
Wieża II Postomino - Darpol Barzowice
5 - 0
0
0
1
Grot Gorawino - Syrena-Grot Rymań
1 - 1
0
0
10
Wicher Rąbino - Sokół Lulewice
5 - 0
0
0
7
15 kolejka
Wicher Rąbino - Grot Gorawino
3 - 0
0
0
3
KS Mustang - Wieża II Postomino
1 - 3
0
0
2
Syrena-Grot Rymań - Derby Karścino
5 - 3
0
0
5
Darpol Barzowice - Chrobry Drzonowo
0 - 6
0
0
2
Jantar Siemyśl - Orzeł Mrzeżyno
3 - 3
0
0
7
16 kolejka
Orzeł Mrzeżyno - Syrena-Grot Rymań
4 - 4
0
0
11
Chrobry Drzonowo - KS Mustang
7 - 0
0
0
1
Wicher Rąbino - Derby Karścino
4 - 1
0
0
2
Wieża II Postomino - Jantar Siemyśl
2 - 3
0
0
3
Grot Gorawino - Sokół Lulewice
11 - 1
0
0
1
17 kolejka
Wicher Rąbino - Orzeł Mrzeżyno
3 - 4
0
0
11
Sokół Lulewice - Derby Karścino
2 - 4
0
0
3
KS Mustang - Darpol Barzowice
8 - 2
0
0
0
Syrena-Grot Rymań - Wieża II Postomino
1 - 2
0
0
2
Jantar Siemyśl - Chrobry Drzonowo
6 - 1
0
0
7
18 kolejka
Orzeł Mrzeżyno - Sokół Lulewice
9 - 0
0
0
34
Derby Karścino - Grot Gorawino
3 - 0
0
0
0
Chrobry Drzonowo - Syrena-Grot Rymań
5 - 0
0
0
5
Wicher Rąbino - Wieża II Postomino
3 - 0
0
0
1
Jantar Siemyśl - Darpol Barzowice
3 - 0
0
0
0
19 kolejka
Wicher Rąbino - Chrobry Drzonowo
2 - 0
0
0
14
Sokół Lulewice - Wieża II Postomino
3 - 4
0
0
3
Syrena-Grot Rymań - Darpol Barzowice
3 - 0
0
0
0
Jantar Siemyśl - KS Mustang
7 - 0
0
0
0
Grot Gorawino - Orzeł Mrzeżyno
5 - 0
0
0
10
20 kolejka
Orzeł Mrzeżyno - Derby Karścino
6 - 0
0
0
2
Wicher Rąbino - Darpol Barzowice
3 - 0
0
0
1
KS Mustang - Syrena-Grot Rymań
1 - 0
0
0
0
Chrobry Drzonowo - Sokół Lulewice
4 - 2
0
0
3
Wieża II Postomino - Grot Gorawino
6 - 1
0
0
0
21 kolejka
Sokół Lulewice - Darpol Barzowice
3 - 0
0
0
0
Derby Karścino - Wieża II Postomino
3 - 0
0
0
2
Syrena-Grot Rymań - Jantar Siemyśl
0 - 7
0
0
0
Wicher Rąbino - KS Mustang
6 - 1
0
0
1
Grot Gorawino - Chrobry Drzonowo
3 - 3
0
0
5
22 kolejka
Darpol Barzowice - Grot Gorawino
0 - 3
0
0
0
Wieża II Postomino - Orzeł Mrzeżyno
2 - 1
0
0
1
KS Mustang - Sokół Lulewice
1 - 4
0
0
3
Wicher Rąbino - Jantar Siemyśl
0 - 3
0
0
5
Chrobry Drzonowo - Derby Karścino
3 - 3
0
0
5
top komentarze
newsy:
1 »
Mecze 1/8 Finału Puchar »
1 »
Ryszard Tarasiewicz now »
mecze:
28 »
Gavia Choszczno-Olimp Z »
24 »
Wrzos Borne Sulinowo-Po »
19 »
Orzeł Wałcz-Chemik Poli »
13 »
Błonie Barwice-KS Dziko »
12 »
Mirstal Mirosławiec-Jed »
11 »
Pogoń Barlinek-Sokół Su »
11 »
Olimp Złocieniec-Sokół »
11 »
Pogoń Wierzchowo-Błonie »
11 »
Calisia Kalisz Pomorski »
9 »
Dąb Dębno-Stal Szczecin
aktualnie na portalu
zalogowanych:
0
gości:
8
statystyki portalu
• drużyn:
3129
• imprez:
151699
• newsów:
78140
• użytkowników:
81117
• komentarzy:
1173689
• zdjęć:
896875
• relacji:
40624
Najwi�kszy
Skateshop
w Szczecinie.
widzisz błąd na stronie -
zgłoś go nam
© 2006-2024 - by
ligowiec team
Polityka Cookies