ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
tabela - B klasa gr. 4 2022/2023
ogółem dom wyjazd bezpośrednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Ina Stradzewo 18 39 12 3 3 79 / 27 5 2 2 42 / 16 7 1 1 37 / 11 2 3 1 0 1 4 / 4
2.  Orzeł Żeńsko 18 39 12 3 3 47 / 23 6 1 2 20 / 7 6 2 1 27 / 16 2 3 1 0 1 4 / 4
3.  Unia II Dolice 18 37 12 1 5 61 / 29 7 0 2 38 / 14 5 1 3 23 / 15
4.  Sokół Sokoliniec 18 35 11 2 5 53 / 30 6 0 3 23 / 15 5 2 2 30 / 15
5.  Bryza Reńsko 18 29 9 2 7 69 / 36 5 0 4 39 / 20 4 2 3 30 / 16
6.  Jedność Przewłoki 18 28 9 1 8 44 / 34 5 1 3 30 / 20 4 0 5 14 / 14
7.  WODR Barzkowice 18 22 7 1 10 44 / 60 3 1 5 23 / 27 4 0 5 21 / 33
8.  Pomorzanka Jarosławsko 18 18 4 6 8 25 / 43 3 4 2 17 / 19 1 2 6 8 / 24
9.  Grom Płonno 18 7 2 1 15 19 / 87 2 1 6 10 / 33 0 0 9 9 / 54
10.  Strzała Płotno 18 5 1 2 15 29 / 101 1 1 7 18 / 39 0 1 8 11 / 62
wyniki spotkań - B klasa gr. 4 2022/2023
  12345678910
1.  Bryza Reńsko
 
2.  Grom Płonno
 
3.  Ina Stradzewo
 
4.  Jedność Przewłoki
 
5.  Orzeł Żeńsko
 
6.  Pomorzanka Jarosławsko
 
7.  Sokół Sokoliniec
 
8.  Strzała Płotno
 
9.  Unia II Dolice
 
10.  WODR Barzkowice
 
terminarz - B klasa gr. 4 2022/2023
wersja do druku
1 kolejka relacja fotki komentarze
Jedność Przewłoki - Unia II Dolice 2 - 1 0 0 0
WODR Barzkowice - Sokół Sokoliniec 2 - 7 0 0 3
Orzeł Żeńsko - Strzała Płotno 5 - 0 0 0 2
Pomorzanka Jarosławsko - Ina Stradzewo 0 - 3 0 0 1
Bryza Reńsko - Grom Płonno 14 - 2 0 0 5
2 kolejka relacja fotki komentarze
Sokół Sokoliniec - Orzeł Żeńsko 1 - 5 0 0 3
Unia II Dolice - Strzała Płotno 10 - 4 0 0 2
Grom Płonno - Pomorzanka Jarosławsko 0 - 0 0 0 0
Ina Stradzewo - WODR Barzkowice 12 - 1 0 0 3
Jedność Przewłoki - Bryza Reńsko 1 - 3 0 1 5
3 kolejka relacja fotki komentarze
WODR Barzkowice - Grom Płonno 3 - 0 0 0 4
Bryza Reńsko - Unia II Dolice 1 - 2 0 0 1
Strzała Płotno - Sokół Sokoliniec 3 - 8 0 0 2
Orzeł Żeńsko - Ina Stradzewo 1 - 2 0 0 2
Pomorzanka Jarosławsko - Jedność Przewłoki 1 - 0 0 1 4
4 kolejka relacja fotki komentarze
Ina Stradzewo - Strzała Płotno 6 - 2 0 0 0
Unia II Dolice - Sokół Sokoliniec 4 - 2 0 0 0
Grom Płonno - Orzeł Żeńsko 1 - 3 0 0 0
Bryza Reńsko - Pomorzanka Jarosławsko 2 - 0 0 0 0
Jedność Przewłoki - WODR Barzkowice 3 - 2 0 2 0
5 kolejka relacja fotki komentarze
Sokół Sokoliniec - Ina Stradzewo 1 - 0 0 0 12
WODR Barzkowice - Bryza Reńsko 2 - 5 0 0 0
Strzała Płotno - Grom Płonno 4 - 1 0 0 1
Orzeł Żeńsko - Jedność Przewłoki 2 - 1 0 1 1
Pomorzanka Jarosławsko - Unia II Dolice 3 - 3 0 0 0
6 kolejka relacja fotki komentarze
Pomorzanka Jarosławsko - WODR Barzkowice 1 - 4 0 0 0
Unia II Dolice - Ina Stradzewo 0 - 4 0 0 2
Jedność Przewłoki - Strzała Płotno 11 - 1 0 2 0
Bryza Reńsko - Orzeł Żeńsko 2 - 4 0 0 0
Grom Płonno - Sokół Sokoliniec 0 - 4 0 0 0
7 kolejka relacja fotki komentarze
Sokół Sokoliniec - Jedność Przewłoki 4 - 1 0 1 0
WODR Barzkowice - Unia II Dolice 1 - 5 0 0 0
Orzeł Żeńsko - Pomorzanka Jarosławsko 4 - 0 0 0 0
Strzała Płotno - Bryza Reńsko 1 - 7 0 0 0
Ina Stradzewo - Grom Płonno 6 - 0 0 0 5
8 kolejka relacja fotki komentarze
WODR Barzkowice - Orzeł Żeńsko 1 - 6 0 0 2
Jedność Przewłoki - Ina Stradzewo 1 - 4 0 1 0
Pomorzanka Jarosławsko - Strzała Płotno 2 - 2 0 0 0
Bryza Reńsko - Sokół Sokoliniec 2 - 1 0 0 7
Unia II Dolice - Grom Płonno 10 - 0 0 0 3
9 kolejka relacja fotki komentarze
Sokół Sokoliniec - Pomorzanka Jarosławsko 3 - 0 0 0 1
Orzeł Żeńsko - Unia II Dolice 2 - 0 0 0 1
Strzała Płotno - WODR Barzkowice 2 - 4 0 0 0
Ina Stradzewo - Bryza Reńsko 2 - 2 0 0 12
Grom Płonno - Jedność Przewłoki 0 - 3 0 1 0
10 kolejka relacja fotki komentarze
Sokół Sokoliniec - WODR Barzkowice 3 - 5 0 0 5
Strzała Płotno - Orzeł Żeńsko 2 - 3 0 0 2
Ina Stradzewo - Pomorzanka Jarosławsko 7 - 2 0 0 3
Grom Płonno - Bryza Reńsko 0 - 9 0 0 2
Unia II Dolice - Jedność Przewłoki 0 - 3 0 0 1
11 kolejka relacja fotki komentarze
Orzeł Żeńsko - Sokół Sokoliniec 1 - 3 0 0 0
Strzała Płotno - Unia II Dolice 0 - 5 0 0 0
Pomorzanka Jarosławsko - Grom Płonno 4 - 2 0 0 4
WODR Barzkowice - Ina Stradzewo 1 - 1 0 0 0
Bryza Reńsko - Jedność Przewłoki 1 - 3 0 3 2
12 kolejka relacja fotki komentarze
Sokół Sokoliniec - Strzała Płotno 3 - 1 0 0 0
Unia II Dolice - Bryza Reńsko 2 - 0 0 0 0
Ina Stradzewo - Orzeł Żeńsko 2 - 3 0 0 6
Grom Płonno - WODR Barzkowice 1 - 3 0 0 1
Jedność Przewłoki - Pomorzanka Jarosławsko 2 - 1 0 3 1
13 kolejka relacja fotki komentarze
Sokół Sokoliniec - Unia II Dolice 2 - 3 0 0 2
WODR Barzkowice - Jedność Przewłoki 1 - 0 0 0 2
Orzeł Żeńsko - Grom Płonno 3 - 1 0 0 4
Strzała Płotno - Ina Stradzewo 4 - 8 0 0 1
Pomorzanka Jarosławsko - Bryza Reńsko 5 - 4 0 0 1
14 kolejka relacja fotki komentarze
Grom Płonno - Strzała Płotno 3 - 1 0 0 4
Bryza Reńsko - WODR Barzkowice 4 - 2 0 0 1
Unia II Dolice - Pomorzanka Jarosławsko 3 - 1 0 0 0
Jedność Przewłoki - Orzeł Żeńsko 2 - 2 0 1 1
Ina Stradzewo - Sokół Sokoliniec 2 - 2 0 0 8
15 kolejka relacja fotki komentarze
Ina Stradzewo - Unia II Dolice 1 - 3 0 0 3
Sokół Sokoliniec - Grom Płonno 3 - 0 0 0 8
Orzeł Żeńsko - Bryza Reńsko 0 - 0 0 0 0
Strzała Płotno - Jedność Przewłoki 1 - 2 0 1 0
WODR Barzkowice - Pomorzanka Jarosławsko 2 - 3 0 0 0
16 kolejka relacja fotki komentarze
Unia II Dolice - WODR Barzkowice 5 - 0 0 0 0
Pomorzanka Jarosławsko - Orzeł Żeńsko 1 - 1 0 0 0
Grom Płonno - Ina Stradzewo 2 - 9 0 0 1
Bryza Reńsko - Strzała Płotno 12 - 0 0 0 0
Jedność Przewłoki - Sokół Sokoliniec 1 - 3 0 2 4
17 kolejka relacja fotki komentarze
Sokół Sokoliniec - Bryza Reńsko 3 - 0 0 0 18
Orzeł Żeńsko - WODR Barzkowice 2 - 0 0 0 0
Strzała Płotno - Pomorzanka Jarosławsko 1 - 1 0 0 1
Grom Płonno - Unia II Dolice 3 - 1 0 0 3
Ina Stradzewo - Jedność Przewłoki 4 - 1 0 1 2
18 kolejka relacja fotki komentarze
WODR Barzkowice - Strzała Płotno 10 - 0 0 0 0
Pomorzanka Jarosławsko - Sokół Sokoliniec 0 - 0 0 0 1
Bryza Reńsko - Ina Stradzewo 1 - 6 0 0 12
Unia II Dolice - Orzeł Żeńsko 4 - 0 0 0 6
Jedność Przewłoki - Grom Płonno 7 - 3 0 1 2
 
top komentarze
newsy:
1 » Ryszard Tarasiewicz now »
mecze:
34 » Gavia Choszczno-Olimp Z »
27 » Wrzos Borne Sulinowo-Po »
21 » Orzeł Wałcz-Chemik Poli »
15 » Mirstal Mirosławiec-Jed »
15 » Myśla Dargomyśl-Dąb Dęb »
14 » Błonie Barwice-KS Dziko »
11 » Zawisza Grzmiąca-Wiarus »
10 » Pogoń Wierzchowo-Błonie »
10 » Unia Dolice-Darłovia Da »
10 » Zorza Dobrzany-Pogoń Po »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 2
andrzeja3 Vukovic
gości: 7
statystyki portalu
• drużyn: 3129
• imprez: 151690
• newsów: 78127
• użytkowników: 81111
• komentarzy: 1173578
• zdjęć: 896614
• relacji: 40617
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2024 - by ligowiec team
Polityka Cookies