ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
tabela - A klasa gr. 6 2022/2023
ogółem dom wyjazd bezpośrednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Ina Recz 26 67 22 1 3 140 / 23 13 0 0 79 / 9 9 1 3 61 / 14 2 4 1 1 0 10 / 4
2.  Iskra Pomień 26 67 22 1 3 124 / 42 11 1 1 68 / 19 11 0 2 56 / 23 2 1 0 1 1 4 / 10
3.  Błękitni Pomierzyn 26 59 19 2 5 102 / 29 12 0 1 60 / 6 7 2 4 42 / 23
4.  Klon Krzęcin 26 51 16 3 7 97 / 54 8 2 3 58 / 27 8 1 4 39 / 27
5.  Iskra Lutówko 26 49 15 4 7 78 / 53 7 2 4 35 / 24 8 2 3 43 / 29
6.  Ina Nadarzyn 26 46 15 1 10 95 / 84 6 1 6 44 / 42 9 0 4 51 / 42
7.  Orkan Suchań 26 40 12 4 10 75 / 63 7 2 4 40 / 24 5 2 6 35 / 39
8.  Korona Raduń 26 38 12 2 12 74 / 69 9 0 4 50 / 26 3 2 8 24 / 43
9.  Czarni Marianowo 26 34 11 1 14 55 / 79 5 1 7 28 / 40 6 0 7 27 / 39
10.  Skrzydlaci Będargowo 26 24 7 3 16 46 / 95 4 2 7 25 / 41 3 1 9 21 / 54
11.  Świt Barnimie 26 22 7 1 18 48 / 91 4 0 9 24 / 44 3 1 9 24 / 47
12.  Pomorzanin Zamęcin 26 18 6 0 20 37 / 106 2 0 11 19 / 51 4 0 9 18 / 55
13.  Calisia II/Grom Giżyno 26 12 4 0 22 41 / 129 4 0 9 31 / 51 0 0 13 10 / 78
14.  Sokół Granowo 26 7 2 1 23 33 / 128 2 1 10 20 / 60 0 0 13 13 / 68
wyniki spotkań - A klasa gr. 6 2022/2023
  1234567891011121314
1.  Błękitni Pomierzyn
 
2.  Calisia II/Grom Giżyno
 
3.  Czarni Marianowo
 
4.  Ina Nadarzyn
 
5.  Ina Recz
 
6.  Iskra Lutówko
 
7.  Iskra Pomień
 
8.  Klon Krzęcin
 
9.  Korona Raduń
 
10.  Orkan Suchań
 
11.  Pomorzanin Zamęcin
 
12.  Skrzydlaci Będargowo
 
13.  Sokół Granowo
 
14.  Świt Barnimie
 
terminarz - A klasa gr. 6 2022/2023
wersja do druku
1 kolejka relacja fotki komentarze
Ina Recz - Klon Krzęcin 3 - 2 0 0 1
Korona Raduń - Pomorzanin Zamęcin 6 - 0 0 0 1
Orkan Suchań - Błękitni Pomierzyn 2 - 4 0 0 3
Ina Nadarzyn - Iskra Lutówko 3 - 7 0 0 7
Skrzydlaci Będargowo - Świt Barnimie 1 - 1 0 0 1
Sokół Granowo - Iskra Pomień 1 - 8 0 0 4
Calisia II/Grom Giżyno - Czarni Marianowo 3 - 5 0 0 4
2 kolejka relacja fotki komentarze
Klon Krzęcin - Iskra Pomień 0 - 3 0 0 3
Ina Recz - Orkan Suchań 5 - 0 0 0 4
Świt Barnimie - Calisia II/Grom Giżyno 6 - 2 0 67 2
Błękitni Pomierzyn - Skrzydlaci Będargowo 8 - 1 0 0 1
Iskra Lutówko - Korona Raduń 2 - 2 0 0 1
Czarni Marianowo - Ina Nadarzyn 3 - 5 0 1 10
Pomorzanin Zamęcin - Sokół Granowo 3 - 1 0 0 3
3 kolejka relacja fotki komentarze
Korona Raduń - Czarni Marianowo 5 - 0 0 0 1
Orkan Suchań - Klon Krzęcin 3 - 3 0 0 4
Ina Nadarzyn - Świt Barnimie 8 - 4 0 0 2
Iskra Pomień - Pomorzanin Zamęcin 4 - 1 0 0 1
Calisia II/Grom Giżyno - Błękitni Pomierzyn 0 - 7 0 0 3
Skrzydlaci Będargowo - Ina Recz 0 - 11 0 0 2
Sokół Granowo - Iskra Lutówko 1 - 4 0 0 8
4 kolejka relacja fotki komentarze
Czarni Marianowo - Sokół Granowo 5 - 2 0 0 1
Ina Recz - Calisia II/Grom Giżyno 3 - 0 0 0 5
Klon Krzęcin - Pomorzanin Zamęcin 3 - 4 0 138 3
Iskra Lutówko - Iskra Pomień 3 - 8 0 0 3
Świt Barnimie - Korona Raduń 4 - 3 0 0 2
Błękitni Pomierzyn - Ina Nadarzyn 4 - 1 0 0 1
Orkan Suchań - Skrzydlaci Będargowo 4 - 1 0 0 1
5 kolejka relacja fotki komentarze
Korona Raduń - Błękitni Pomierzyn 2 - 1 0 0 3
Iskra Pomień - Czarni Marianowo 5 - 2 0 0 2
Ina Nadarzyn - Ina Recz 1 - 8 0 0 3
Calisia II/Grom Giżyno - Orkan Suchań 4 - 1 0 0 2
Pomorzanin Zamęcin - Iskra Lutówko 0 - 7 0 0 0
Sokół Granowo - Świt Barnimie 0 - 6 0 0 2
Skrzydlaci Będargowo - Klon Krzęcin 2 - 3 0 0 1
6 kolejka relacja fotki komentarze
Ina Recz - Korona Raduń 4 - 0 0 0 1
Klon Krzęcin - Iskra Lutówko 1 - 4 0 0 2
Błękitni Pomierzyn - Sokół Granowo 3 - 0 0 0 2
Orkan Suchań - Ina Nadarzyn 1 - 3 0 0 1
Świt Barnimie - Iskra Pomień 0 - 3 0 0 3
Skrzydlaci Będargowo - Calisia II/Grom Giżyno 6 - 1 0 0 0
Czarni Marianowo - Pomorzanin Zamęcin 2 - 5 0 0 4
7 kolejka relacja fotki komentarze
Sokół Granowo - Ina Recz 0 - 15 0 0 1
Iskra Pomień - Błękitni Pomierzyn 6 - 1 0 0 2
Korona Raduń - Orkan Suchań 3 - 4 0 0 0
Iskra Lutówko - Czarni Marianowo 6 - 1 0 0 1
Ina Nadarzyn - Skrzydlaci Będargowo 5 - 2 0 0 0
Calisia II/Grom Giżyno - Klon Krzęcin 2 - 4 0 0 0
Pomorzanin Zamęcin - Świt Barnimie 1 - 3 0 0 0
8 kolejka relacja fotki komentarze
Ina Recz - Iskra Pomień 7 - 1 0 0 27
Klon Krzęcin - Czarni Marianowo 7 - 1 0 0 1
Błękitni Pomierzyn - Pomorzanin Zamęcin 6 - 0 0 0 0
Orkan Suchań - Sokół Granowo 6 - 1 0 0 7
Calisia II/Grom Giżyno - Ina Nadarzyn 3 - 7 0 0 2
Świt Barnimie - Iskra Lutówko 1 - 3 0 62 1
Skrzydlaci Będargowo - Korona Raduń 2 - 0 0 0 0
9 kolejka relacja fotki komentarze
Czarni Marianowo - Świt Barnimie 2 - 0 0 0 0
Sokół Granowo - Skrzydlaci Będargowo 2 - 2 0 0 2
Iskra Lutówko - Błękitni Pomierzyn 2 - 2 0 0 0
Korona Raduń - Calisia II/Grom Giżyno 4 - 2 0 0 0
Ina Nadarzyn - Klon Krzęcin 2 - 3 0 0 1
Iskra Pomień - Orkan Suchań 5 - 2 0 0 2
Pomorzanin Zamęcin - Ina Recz 0 - 5 0 0 1
10 kolejka relacja fotki komentarze
Ina Recz - Iskra Lutówko 6 - 1 0 0 8
Klon Krzęcin - Świt Barnimie 5 - 0 0 0 1
Błękitni Pomierzyn - Czarni Marianowo 1 - 0 0 0 0
Orkan Suchań - Pomorzanin Zamęcin 2 - 0 0 0 0
Ina Nadarzyn - Korona Raduń 2 - 2 0 0 1
Skrzydlaci Będargowo - Iskra Pomień 2 - 8 0 0 0
Calisia II/Grom Giżyno - Sokół Granowo 2 - 0 0 0 1
11 kolejka relacja fotki komentarze
Iskra Pomień - Calisia II/Grom Giżyno 12 - 1 0 56 3
Czarni Marianowo - Ina Recz 1 - 3 0 0 6
Sokół Granowo - Ina Nadarzyn 2 - 8 0 0 2
Iskra Lutówko - Orkan Suchań 2 - 1 0 0 0
Świt Barnimie - Błękitni Pomierzyn 3 - 1 0 73 1
Korona Raduń - Klon Krzęcin 4 - 1 0 0 0
Pomorzanin Zamęcin - Skrzydlaci Będargowo 0 - 4 0 0 0
12 kolejka relacja fotki komentarze
Ina Recz - Świt Barnimie 6 - 1 0 0 4
Klon Krzęcin - Błękitni Pomierzyn 4 - 4 0 0 6
Orkan Suchań - Czarni Marianowo 2 - 1 0 0 0
Skrzydlaci Będargowo - Iskra Lutówko 0 - 2 0 0 0
Korona Raduń - Sokół Granowo 6 - 3 0 0 0
Calisia II/Grom Giżyno - Pomorzanin Zamęcin 10 - 1 0 0 0
Ina Nadarzyn - Iskra Pomień 1 - 2 0 0 4
13 kolejka relacja fotki komentarze
Czarni Marianowo - Skrzydlaci Będargowo 2 - 1 0 0 3
Sokół Granowo - Klon Krzęcin 2 - 5 0 0 0
Świt Barnimie - Orkan Suchań 2 - 8 0 0 1
Błękitni Pomierzyn - Ina Recz 0 - 1 0 52 10
Pomorzanin Zamęcin - Ina Nadarzyn 2 - 4 0 0 2
Iskra Pomień - Korona Raduń 5 - 2 0 0 2
Iskra Lutówko - Calisia II/Grom Giżyno 6 - 1 0 0 1
14 kolejka relacja fotki komentarze
Iskra Lutówko - Ina Nadarzyn 5 - 1 0 0 2
Iskra Pomień - Sokół Granowo 10 - 0 0 0 1
Błękitni Pomierzyn - Orkan Suchań 4 - 0 0 0 0
Świt Barnimie - Skrzydlaci Będargowo 1 - 3 0 0 0
Pomorzanin Zamęcin - Korona Raduń 2 - 3 0 0 0
Czarni Marianowo - Calisia II/Grom Giżyno 3 - 2 0 0 2
Klon Krzęcin - Ina Recz 2 - 0 0 127 2
15 kolejka relacja fotki komentarze
Skrzydlaci Będargowo - Błękitni Pomierzyn 1 - 4 0 0 0
Sokół Granowo - Pomorzanin Zamęcin 0 - 3 0 0 1
Korona Raduń - Iskra Lutówko 1 - 4 0 0 0
Ina Nadarzyn - Czarni Marianowo 0 - 4 0 0 0
Calisia II/Grom Giżyno - Świt Barnimie 0 - 3 0 0 3
Iskra Pomień - Klon Krzęcin 2 - 0 0 0 8
Orkan Suchań - Ina Recz 1 - 0 0 0 3
16 kolejka relacja fotki komentarze
Czarni Marianowo - Korona Raduń 3 - 1 0 0 2
Klon Krzęcin - Orkan Suchań 4 - 4 0 0 0
Ina Recz - Skrzydlaci Będargowo 5 - 1 0 0 0
Błękitni Pomierzyn - Calisia II/Grom Giżyno 4 - 0 0 0 0
Świt Barnimie - Ina Nadarzyn 2 - 5 0 0 2
Iskra Lutówko - Sokół Granowo 3 - 0 0 0 2
Pomorzanin Zamęcin - Iskra Pomień 0 - 7 0 0 0
17 kolejka relacja fotki komentarze
Pomorzanin Zamęcin - Klon Krzęcin 0 - 7 0 0 0
Korona Raduń - Świt Barnimie 7 - 3 0 0 1
Skrzydlaci Będargowo - Orkan Suchań 2 - 2 0 0 1
Ina Nadarzyn - Błękitni Pomierzyn 0 - 7 0 0 1
Sokół Granowo - Czarni Marianowo 1 - 2 0 0 0
Calisia II/Grom Giżyno - Ina Recz 1 - 5 0 0 1
Iskra Pomień - Iskra Lutówko 2 - 1 0 0 1
18 kolejka relacja fotki komentarze
Czarni Marianowo - Iskra Pomień 2 - 3 0 0 1
Klon Krzęcin - Skrzydlaci Będargowo 7 - 2 0 0 0
Ina Recz - Ina Nadarzyn 8 - 1 0 0 1
Świt Barnimie - Sokół Granowo 2 - 1 0 0 0
Błękitni Pomierzyn - Korona Raduń 7 - 0 0 0 0
Iskra Lutówko - Pomorzanin Zamęcin 1 - 0 0 0 3
Orkan Suchań - Calisia II/Grom Giżyno 6 - 0 0 0 1
19 kolejka relacja fotki komentarze
Korona Raduń - Ina Recz 4 - 1 0 0 5
Sokół Granowo - Błękitni Pomierzyn 0 - 2 0 0 0
Iskra Lutówko - Klon Krzęcin 0 - 1 0 0 0
Pomorzanin Zamęcin - Czarni Marianowo 0 - 4 0 0 0
Calisia II/Grom Giżyno - Skrzydlaci Będargowo 5 - 1 0 0 0
Iskra Pomień - Świt Barnimie 3 - 1 0 0 1
Ina Nadarzyn - Orkan Suchań 3 - 0 0 0 1
20 kolejka relacja fotki komentarze
Klon Krzęcin - Calisia II/Grom Giżyno 9 - 1 0 0 0
Ina Recz - Sokół Granowo 10 - 1 0 0 3
Błękitni Pomierzyn - Iskra Pomień 5 - 2 0 0 0
Czarni Marianowo - Iskra Lutówko 2 - 2 0 0 3
Skrzydlaci Będargowo - Ina Nadarzyn 2 - 4 0 0 0
Świt Barnimie - Pomorzanin Zamęcin 1 - 3 0 98 0
Orkan Suchań - Korona Raduń 4 - 6 0 0 1
21 kolejka relacja fotki komentarze
Ina Nadarzyn - Calisia II/Grom Giżyno 3 - 0 0 0 4
Czarni Marianowo - Klon Krzęcin 3 - 6 0 99 1
Korona Raduń - Skrzydlaci Będargowo 6 - 1 0 0 0
Iskra Lutówko - Świt Barnimie 3 - 1 0 0 0
Pomorzanin Zamęcin - Błękitni Pomierzyn 0 - 1 0 0 0
Sokół Granowo - Orkan Suchań 3 - 5 0 0 1
Iskra Pomień - Ina Recz 3 - 3 0 0 17
22 kolejka relacja fotki komentarze
Klon Krzęcin - Ina Nadarzyn 5 - 3 0 0 1
Ina Recz - Pomorzanin Zamęcin 11 - 0 0 0 2
Skrzydlaci Będargowo - Sokół Granowo 4 - 0 0 0 4
Błękitni Pomierzyn - Iskra Lutówko 10 - 1 0 0 1
Świt Barnimie - Czarni Marianowo 1 - 3 0 0 0
Calisia II/Grom Giżyno - Korona Raduń 0 - 5 0 0 0
Orkan Suchań - Iskra Pomień 2 - 3 0 0 4
23 kolejka relacja fotki komentarze
Czarni Marianowo - Błękitni Pomierzyn 0 - 7 0 0 1
Pomorzanin Zamęcin - Orkan Suchań 2 - 5 0 0 0
Iskra Pomień - Skrzydlaci Będargowo 8 - 0 0 0 10
Świt Barnimie - Klon Krzęcin 1 - 4 0 0 1
Korona Raduń - Ina Nadarzyn 2 - 4 0 0 0
Iskra Lutówko - Ina Recz 1 - 4 0 0 5
Sokół Granowo - Calisia II/Grom Giżyno 7 - 0 0 0 9
24 kolejka relacja fotki komentarze
Ina Recz - Czarni Marianowo 8 - 0 0 0 11
Klon Krzęcin - Korona Raduń 7 - 0 0 0 2
Skrzydlaci Będargowo - Pomorzanin Zamęcin 3 - 1 0 0 0
Błękitni Pomierzyn - Świt Barnimie 5 - 0 0 0 0
Calisia II/Grom Giżyno - Iskra Pomień 0 - 6 0 0 5
Ina Nadarzyn - Sokół Granowo 10 - 3 0 0 3
Orkan Suchań - Iskra Lutówko 1 - 1 0 0 2
25 kolejka relacja fotki komentarze
Pomorzanin Zamęcin - Calisia II/Grom Giżyno 9 - 0 0 0 0
Świt Barnimie - Ina Recz 0 - 5 0 0 1
Błękitni Pomierzyn - Klon Krzęcin 3 - 0 0 0 0
Iskra Lutówko - Skrzydlaci Będargowo 1 - 2 0 0 2
Iskra Pomień - Ina Nadarzyn 3 - 5 0 0 10
Sokół Granowo - Korona Raduń 1 - 0 0 0 3
Czarni Marianowo - Orkan Suchań 0 - 3 0 0 3
26 kolejka relacja fotki komentarze
Orkan Suchań - Świt Barnimie 6 - 1 0 0 0
Skrzydlaci Będargowo - Czarni Marianowo 0 - 4 0 0 0
Klon Krzęcin - Sokół Granowo 4 - 1 0 0 3
Ina Nadarzyn - Pomorzanin Zamęcin 6 - 0 0 0 0
Calisia II/Grom Giżyno - Iskra Lutówko 1 - 6 0 0 0
Korona Raduń - Iskra Pomień 0 - 2 0 0 9
Ina Recz - Błękitni Pomierzyn 3 - 1 0 0 35
 
top komentarze
newsy:
2 » Orzeł Pęzino szuka spa »
1 » Sparingpartner poszukiw »
1 » Sparingpartner poszukiw »
1 » Sparingpartner poszukiw »
1 » Sparingpartner poszukiw »
1 » Sparingpartner poszukiw »
mecze:
3 » Pogoń Szczecin-ŁKS Łódź
3 » Radomiak Radom-Pogoń Sz »
1 » Sokół Sokoliniec-Bryza  »
1 » KPR Ruch Chorzów-SPR Po »
1 » Perła URB Dygowo-Ina Go »
1 » Wieża Postomino-Polski  »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 1
dadzi
gości: 2
statystyki portalu
• drużyn: 3129
• imprez: 151537
• newsów: 77974
• użytkowników: 80986
• komentarzy: 1170574
• zdjęć: 889853
• relacji: 40530
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2024 - by ligowiec team
Polityka Cookies