ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
tabela - A klasa gr. 5 2022/2023
ogółem dom wyjazd bezpośrednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Myśla Dargomyśl 26 68 22 2 2 110 / 35 13 0 0 59 / 12 9 2 2 51 / 23
2.  Piast Karsko 26 60 20 0 6 123 / 41 11 0 2 70 / 18 9 0 4 53 / 23
3.  Orzeł Trzcińsko-Zdrój 26 57 18 3 5 105 / 48 9 1 3 56 / 24 9 2 2 49 / 24 2 4 1 1 0 6 / 4
4.  Polonia Giżyn 26 57 18 3 5 67 / 34 9 1 3 38 / 16 9 2 2 29 / 18 2 1 0 1 1 4 / 6
5.  Pomorzanin Cychry 26 48 15 3 8 94 / 40 9 2 2 66 / 15 6 1 6 28 / 25
6.  Stal Lipiany 26 45 14 3 9 59 / 44 9 1 3 33 / 12 5 2 6 26 / 32
7.  Witniczanka Witnica 26 35 11 2 13 57 / 75 4 1 8 24 / 32 7 1 5 33 / 43 2 3 1 0 1 5 / 3
8.  Chrobry Lisie Pole 26 35 11 2 13 53 / 59 8 1 4 32 / 22 3 1 9 21 / 37 2 3 1 0 1 3 / 5
9.  Kłos Kamienny Jaz 26 31 9 4 13 60 / 64 5 3 5 38 / 25 4 1 8 22 / 39
10.  Sekwoja Brwice 26 30 9 3 14 51 / 83 4 2 7 26 / 32 5 1 7 25 / 51
11.  Mieszko Mieszkowice 26 23 7 2 17 36 / 60 4 0 9 19 / 26 3 2 8 17 / 34
12.  GKS Golenice 26 18 6 0 20 49 / 101 4 0 9 25 / 48 2 0 11 24 / 53
13.  Zieloni Zielin 26 16 4 4 18 61 / 88 2 3 8 32 / 43 2 1 10 29 / 45
14.  Piast Piaseczno 26 7 2 1 23 16 / 169 1 1 11 10 / 88 1 0 12 6 / 81
wyniki spotkań - A klasa gr. 5 2022/2023
  1234567891011121314
1.  Chrobry Lisie Pole
 
2.  GKS Golenice
 
3.  Kłos Kamienny Jaz
 
4.  Mieszko Mieszkowice
 
5.  Myśla Dargomyśl
 
6.  Orzeł Trzcińsko-Zdrój
 
7.  Piast Karsko
 
8.  Piast Piaseczno
 
9.  Polonia Giżyn
 
10.  Pomorzanin Cychry
 
11.  Sekwoja Brwice
 
12.  Stal Lipiany
 
13.  Witniczanka Witnica
 
14.  Zieloni Zielin
 
terminarz - A klasa gr. 5 2022/2023
wersja do druku
1 kolejka relacja fotki komentarze
Myśla Dargomyśl - Witniczanka Witnica 2 - 1 0 0 1
Stal Lipiany - GKS Golenice 4 - 0 0 0 1
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Zieloni Zielin 6 - 2 0 0 1
Chrobry Lisie Pole - Piast Karsko 3 - 2 0 27 2
Kłos Kamienny Jaz - Pomorzanin Cychry 2 - 2 0 0 0
Sekwoja Brwice - Piast Piaseczno 0 - 1 0 0 0
Polonia Giżyn - Mieszko Mieszkowice 5 - 0 0 0 0
2 kolejka relacja fotki komentarze
Mieszko Mieszkowice - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 0 - 2 0 0 1
Witniczanka Witnica - Chrobry Lisie Pole 1 - 2 0 0 0
Zieloni Zielin - Myśla Dargomyśl 4 - 2 0 0 1
Stal Lipiany - Kłos Kamienny Jaz 5 - 1 0 0 1
GKS Golenice - Piast Piaseczno 6 - 1 0 0 0
Pomorzanin Cychry - Polonia Giżyn 0 - 2 0 0 0
Piast Karsko - Sekwoja Brwice 8 - 1 0 0 7
3 kolejka relacja fotki komentarze
Chrobry Lisie Pole - Zieloni Zielin 4 - 2 0 0 2
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Pomorzanin Cychry 1 - 5 0 1 0
Kłos Kamienny Jaz - GKS Golenice 3 - 1 0 0 0
Sekwoja Brwice - Witniczanka Witnica 2 - 5 0 0 0
Piast Piaseczno - Piast Karsko 0 - 8 0 0 0
Polonia Giżyn - Stal Lipiany 4 - 0 0 138 0
Myśla Dargomyśl - Mieszko Mieszkowice 4 - 1 0 0 1
4 kolejka relacja fotki komentarze
Mieszko Mieszkowice - Chrobry Lisie Pole 1 - 2 0 0 0
Witniczanka Witnica - Piast Piaseczno 3 - 0 0 0 0
GKS Golenice - Piast Karsko 1 - 10 0 0 5
Zieloni Zielin - Sekwoja Brwice 1 - 4 0 0 1
Stal Lipiany - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 1 - 2 0 69 0
Kłos Kamienny Jaz - Polonia Giżyn 1 - 1 0 0 1
Pomorzanin Cychry - Myśla Dargomyśl 0 - 0 0 0 0
5 kolejka relacja fotki komentarze
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Kłos Kamienny Jaz 1 - 2 0 0 3
Piast Piaseczno - Zieloni Zielin 2 - 7 0 0 1
Chrobry Lisie Pole - Pomorzanin Cychry 4 - 0 0 0 0
Sekwoja Brwice - Mieszko Mieszkowice 4 - 1 0 0 0
Myśla Dargomyśl - Stal Lipiany 2 - 0 0 51 1
Polonia Giżyn - GKS Golenice 5 - 0 0 0 0
Piast Karsko - Witniczanka Witnica 4 - 1 0 0 3
6 kolejka relacja fotki komentarze
Mieszko Mieszkowice - Piast Piaseczno 6 - 1 0 0 2
Zieloni Zielin - Piast Karsko 1 - 4 0 0 1
GKS Golenice - Witniczanka Witnica 0 - 2 0 13 0
Polonia Giżyn - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 2 - 4 0 0 0
Stal Lipiany - Chrobry Lisie Pole 3 - 0 0 13 0
Pomorzanin Cychry - Sekwoja Brwice 11 - 1 0 0 0
Kłos Kamienny Jaz - Myśla Dargomyśl 3 - 4 0 0 0
7 kolejka relacja fotki komentarze
Witniczanka Witnica - Zieloni Zielin 2 - 4 0 0 0
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - GKS Golenice 4 - 3 0 0 0
Chrobry Lisie Pole - Kłos Kamienny Jaz 2 - 1 0 0 0
Piast Piaseczno - Pomorzanin Cychry 0 - 4 0 0 0
Piast Karsko - Mieszko Mieszkowice 1 - 2 0 0 1
Sekwoja Brwice - Stal Lipiany 2 - 2 0 36 0
Myśla Dargomyśl - Polonia Giżyn 4 - 2 0 0 1
8 kolejka relacja fotki komentarze
GKS Golenice - Zieloni Zielin 3 - 2 0 0 0
Mieszko Mieszkowice - Witniczanka Witnica 2 - 3 0 0 0
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Myśla Dargomyśl 3 - 4 0 0 3
Polonia Giżyn - Chrobry Lisie Pole 3 - 2 0 0 1
Kłos Kamienny Jaz - Sekwoja Brwice 1 - 1 0 0 1
Stal Lipiany - Piast Piaseczno 3 - 0 0 16 0
Pomorzanin Cychry - Piast Karsko 2 - 0 0 0 1
9 kolejka relacja fotki komentarze
Myśla Dargomyśl - GKS Golenice 4 - 0 0 0 1
Chrobry Lisie Pole - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 2 - 2 0 0 0
Witniczanka Witnica - Pomorzanin Cychry 3 - 1 0 0 0
Zieloni Zielin - Mieszko Mieszkowice 1 - 1 0 0 1
Sekwoja Brwice - Polonia Giżyn 1 - 3 0 0 0
Piast Piaseczno - Kłos Kamienny Jaz 2 - 1 0 0 6
Piast Karsko - Stal Lipiany 3 - 0 0 67 0
10 kolejka relacja fotki komentarze
Myśla Dargomyśl - Chrobry Lisie Pole 3 - 2 0 0 3
Kłos Kamienny Jaz - Piast Karsko 2 - 4 0 0 0
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Sekwoja Brwice 6 - 1 0 0 0
Stal Lipiany - Witniczanka Witnica 3 - 0 0 38 0
GKS Golenice - Mieszko Mieszkowice 3 - 5 0 0 1
Polonia Giżyn - Piast Piaseczno 2 - 0 0 0 0
Pomorzanin Cychry - Zieloni Zielin 1 - 1 0 0 1
11 kolejka relacja fotki komentarze
Mieszko Mieszkowice - Pomorzanin Cychry 1 - 0 0 0 1
Chrobry Lisie Pole - GKS Golenice 5 - 1 0 0 5
Witniczanka Witnica - Kłos Kamienny Jaz 3 - 1 0 0 3
Zieloni Zielin - Stal Lipiany 2 - 2 0 0 0
Piast Karsko - Polonia Giżyn 4 - 0 0 0 3
Piast Piaseczno - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 1 - 14 0 0 3
Sekwoja Brwice - Myśla Dargomyśl 0 - 2 0 0 0
12 kolejka relacja fotki komentarze
Stal Lipiany - Mieszko Mieszkowice 2 - 1 0 66 1
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Piast Karsko 2 - 1 0 0 0
Kłos Kamienny Jaz - Zieloni Zielin 3 - 2 0 0 0
Chrobry Lisie Pole - Sekwoja Brwice 3 - 1 0 0 1
Polonia Giżyn - Witniczanka Witnica 2 - 2 0 0 0
Myśla Dargomyśl - Piast Piaseczno 8 - 0 0 0 2
GKS Golenice - Pomorzanin Cychry 1 - 4 0 0 1
13 kolejka relacja fotki komentarze
Pomorzanin Cychry - Stal Lipiany 8 - 2 0 0 0
Mieszko Mieszkowice - Kłos Kamienny Jaz 1 - 3 0 0 4
Witniczanka Witnica - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 2 - 2 0 0 0
Piast Karsko - Myśla Dargomyśl 5 - 7 0 0 0
Sekwoja Brwice - GKS Golenice 2 - 1 0 0 0
Piast Piaseczno - Chrobry Lisie Pole 1 - 3 0 0 1
Zieloni Zielin - Polonia Giżyn 2 - 4 0 0 0
14 kolejka relacja fotki komentarze
Pomorzanin Cychry - Kłos Kamienny Jaz 5 - 0 0 0 3
Piast Piaseczno - Sekwoja Brwice 1 - 8 0 0 0
Piast Karsko - Chrobry Lisie Pole 5 - 0 0 0 0
Witniczanka Witnica - Myśla Dargomyśl 1 - 4 0 0 1
GKS Golenice - Stal Lipiany 4 - 2 0 0 0
Mieszko Mieszkowice - Polonia Giżyn 1 - 3 0 0 0
Zieloni Zielin - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 3 - 4 0 0 0
15 kolejka relacja fotki komentarze
Chrobry Lisie Pole - Witniczanka Witnica 1 - 4 0 0 0
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Mieszko Mieszkowice 3 - 0 0 0 1
Polonia Giżyn - Pomorzanin Cychry 0 - 3 0 0 0
Myśla Dargomyśl - Zieloni Zielin 8 - 1 0 0 1
Sekwoja Brwice - Piast Karsko 1 - 5 0 0 0
Piast Piaseczno - GKS Golenice 0 - 12 0 0 0
Kłos Kamienny Jaz - Stal Lipiany 0 - 2 0 61 0
16 kolejka relacja fotki komentarze
Pomorzanin Cychry - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 3 - 4 0 0 1
Stal Lipiany - Polonia Giżyn 0 - 1 0 0 0
Mieszko Mieszkowice - Myśla Dargomyśl 1 - 2 0 0 2
Witniczanka Witnica - Sekwoja Brwice 0 - 1 0 0 0
Zieloni Zielin - Chrobry Lisie Pole 4 - 4 0 0 0
GKS Golenice - Kłos Kamienny Jaz 2 - 4 0 0 1
Piast Karsko - Piast Piaseczno 12 - 0 0 18 0
17 kolejka relacja fotki komentarze
Chrobry Lisie Pole - Mieszko Mieszkowice 1 - 0 0 0 0
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Stal Lipiany 4 - 0 0 0 1
Polonia Giżyn - Kłos Kamienny Jaz 4 - 0 0 0 0
Sekwoja Brwice - Zieloni Zielin 5 - 3 0 0 0
Piast Piaseczno - Witniczanka Witnica 0 - 5 0 0 0
Myśla Dargomyśl - Pomorzanin Cychry 4 - 0 0 0 3
Piast Karsko - GKS Golenice 9 - 1 0 0 0
18 kolejka relacja fotki komentarze
Stal Lipiany - Myśla Dargomyśl 2 - 2 0 0 0
Mieszko Mieszkowice - Sekwoja Brwice 1 - 2 0 0 0
GKS Golenice - Polonia Giżyn 0 - 3 0 0 0
Witniczanka Witnica - Piast Karsko 1 - 6 0 0 0
Zieloni Zielin - Piast Piaseczno 9 - 2 0 0 1
Pomorzanin Cychry - Chrobry Lisie Pole 2 - 1 0 0 1
Kłos Kamienny Jaz - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 2 - 4 0 0 0
19 kolejka relacja fotki komentarze
Witniczanka Witnica - GKS Golenice 5 - 1 0 0 0
Chrobry Lisie Pole - Stal Lipiany 1 - 2 0 0 0
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Polonia Giżyn 2 - 2 0 0 3
Sekwoja Brwice - Pomorzanin Cychry 3 - 4 0 0 0
Piast Piaseczno - Mieszko Mieszkowice 2 - 2 0 0 0
Myśla Dargomyśl - Kłos Kamienny Jaz 3 - 0 0 7 6
Piast Karsko - Zieloni Zielin 3 - 0 0 0 13
20 kolejka relacja fotki komentarze
Stal Lipiany - Sekwoja Brwice 4 - 1 0 0 0
Mieszko Mieszkowice - Piast Karsko 2 - 5 0 0 0
Zieloni Zielin - Witniczanka Witnica 2 - 5 0 0 0
Kłos Kamienny Jaz - Chrobry Lisie Pole 3 - 0 0 0 3
Pomorzanin Cychry - Piast Piaseczno 10 - 0 0 0 1
Polonia Giżyn - Myśla Dargomyśl 2 - 0 0 0 0
GKS Golenice - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 0 - 5 0 0 0
21 kolejka relacja fotki komentarze
Myśla Dargomyśl - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 3 - 1 0 0 1
Chrobry Lisie Pole - Polonia Giżyn 1 - 2 0 0 0
Witniczanka Witnica - Mieszko Mieszkowice 0 - 2 0 0 2
Piast Piaseczno - Stal Lipiany 1 - 7 0 0 0
Zieloni Zielin - GKS Golenice 1 - 2 0 0 0
Sekwoja Brwice - Kłos Kamienny Jaz 1 - 1 0 0 0
Piast Karsko - Pomorzanin Cychry 4 - 1 0 0 0
22 kolejka relacja fotki komentarze
Stal Lipiany - Piast Karsko 1 - 2 0 62 1
Mieszko Mieszkowice - Zieloni Zielin 2 - 1 0 0 2
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Chrobry Lisie Pole 4 - 2 0 0 0
Pomorzanin Cychry - Witniczanka Witnica 12 - 1 0 0 1
GKS Golenice - Myśla Dargomyśl 0 - 5 0 0 1
Polonia Giżyn - Sekwoja Brwice 6 - 0 0 0 1
Kłos Kamienny Jaz - Piast Piaseczno 11 - 0 0 0 9
23 kolejka relacja fotki komentarze
Chrobry Lisie Pole - Myśla Dargomyśl 2 - 5 0 8 2
Witniczanka Witnica - Stal Lipiany 1 - 5 0 0 0
Zieloni Zielin - Pomorzanin Cychry 0 - 4 0 0 0
Mieszko Mieszkowice - GKS Golenice 1 - 0 0 0 2
Sekwoja Brwice - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 1 - 3 0 0 0
Piast Piaseczno - Polonia Giżyn 0 - 3 0 0 5
Piast Karsko - Kłos Kamienny Jaz 8 - 3 0 0 2
24 kolejka relacja fotki komentarze
Stal Lipiany - Zieloni Zielin 3 - 2 0 47 0
Pomorzanin Cychry - Mieszko Mieszkowice 2 - 1 0 0 1
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Piast Piaseczno 8 - 1 0 0 3
GKS Golenice - Chrobry Lisie Pole 3 - 2 0 0 0
Polonia Giżyn - Piast Karsko 0 - 3 0 0 2
Myśla Dargomyśl - Sekwoja Brwice 7 - 1 0 0 1
Kłos Kamienny Jaz - Witniczanka Witnica 1 - 3 0 0 3
25 kolejka relacja fotki komentarze
Mieszko Mieszkowice - Stal Lipiany 0 - 2 0 0 1
Piast Karsko - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 4 - 2 0 0 5
Witniczanka Witnica - Polonia Giżyn 2 - 3 0 0 0
Zieloni Zielin - Kłos Kamienny Jaz 2 - 5 0 0 4
Sekwoja Brwice - Chrobry Lisie Pole 4 - 1 0 0 0
Piast Piaseczno - Myśla Dargomyśl 0 - 14 0 0 8
Pomorzanin Cychry - GKS Golenice 10 - 2 0 0 1
26 kolejka relacja fotki komentarze
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Witniczanka Witnica 12 - 1 0 0 0
Chrobry Lisie Pole - Piast Piaseczno 3 - 0 0 0 0
Polonia Giżyn - Zieloni Zielin 3 - 2 0 0 1
Kłos Kamienny Jaz - Mieszko Mieszkowice 6 - 1 0 0 0
Stal Lipiany - Pomorzanin Cychry 2 - 0 0 28 0
Myśla Dargomyśl - Piast Karsko 7 - 3 0 21 4
GKS Golenice - Sekwoja Brwice 2 - 3 0 0 0
 
top komentarze
newsy:
3 » 29 zawodników na starci »
1 » Bartosz Klebaniuk odcho »
mecze:
16 » Spójnia Świdwin-Czcibor »
16 » Zawisza Grzmiąca-Darłov »
16 » Zefir Wyszewo-Ina Ińsko
13 » Klon Krzęcin-Wołczkowo  »
11 » Gryf Kamień Pomorski-En »
11 » Iskierka Mirand Szczeci »
9 » Bałtyk Koszalin-Chemik  »
8 » MKP Szczecinek-Ina Gole »
7 » Wieża Postomino-Orzeł W »
7 » Ina Ińsko-Orzeł Wałcz
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 18
statystyki portalu
• drużyn: 3130
• imprez: 151774
• newsów: 78288
• użytkowników: 81229
• komentarzy: 1177597
• zdjęć: 903529
• relacji: 40698
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2024 - by ligowiec team
Polityka Cookies