ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
tabela - IV liga zachodniopomorska 2022/2023
ogółem dom wyjazd bezpośrednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Flota Świnoujście 17 48 16 0 1 69 / 18 8 0 0 38 / 7 8 0 1 31 / 11
2.  Polski Cukier Kluczevia Stargard 16 40 13 1 2 41 / 12 8 0 0 27 / 3 5 1 2 14 / 9
3.  Bałtyk Koszalin 16 37 12 1 3 53 / 14 8 0 1 40 / 7 4 1 2 13 / 7
4.  Gwardia Koszalin 16 35 11 2 3 38 / 23 5 1 0 15 / 4 6 1 3 23 / 19
5.  Iskierka Szczecin 16 31 10 1 5 25 / 22 5 0 4 13 / 17 5 1 1 12 / 5
6.  Rasel Dygowo 16 26 7 5 4 28 / 27 4 2 2 13 / 14 3 3 2 15 / 13
7.  Błękitni II Stargard 16 24 8 0 8 37 / 31 6 0 1 24 / 7 2 0 7 13 / 24
8.  Wieża Postomino 17 23 6 5 6 35 / 34 4 3 1 19 / 9 2 2 5 16 / 25
9.  MKP Szczecinek 16 20 6 2 8 30 / 42 5 1 3 22 / 19 1 1 5 8 / 23
10.  Hutnik Szczecin 17 19 5 4 8 24 / 32 4 3 2 18 / 10 1 1 6 6 / 22 1 3 1 0 0 4 / 0
11.  Chemik Police 16 19 6 1 9 22 / 39 4 1 3 12 / 16 2 0 6 10 / 23 1 0 0 0 1 0 / 4
12.  Biali Sądów 16 18 5 3 8 27 / 32 2 1 4 14 / 15 3 2 4 13 / 17
13.  Wybrzeże Rewalskie Rewal 16 17 5 2 9 27 / 31 3 1 5 14 / 16 2 1 4 13 / 15 1 0 0 0 1 1 / 3
14.  Olimp Gościno 16 17 5 2 9 24 / 39 2 0 6 6 / 20 3 2 3 18 / 19 1 3 1 0 0 3 / 1
15.  Mechanik Bobolice 16 15 4 3 9 27 / 40 3 2 4 20 / 19 1 1 5 7 / 21
16.  Orzeł Wałcz 16 12 3 3 10 26 / 41 2 2 3 16 / 13 1 1 7 10 / 28
17.  Gavia Choszczno 17 9 2 3 12 21 / 56 2 2 6 15 / 23 0 1 6 6 / 33
18.  Dąb Dębno 16 8 2 2 12 22 / 43 1 1 5 11 / 20 1 1 7 11 / 23
wyniki spotkań - IV liga zachodniopomorska 2022/2023
  123456789101112131415161718
1.  Bałtyk Koszalin
 
        
2.  Biali Sądów
 
         
3.  Błękitni II Stargard  
 
       
4.  Chemik Police 
 
        
5.  Dąb Dębno  
 
       
6.  Flota Świnoujście    
 
     
7.  Gavia Choszczno   
 
    
8.  Gwardia Koszalin     
 
     
9.  Hutnik Szczecin    
 
    
10.  Iskierka Szczecin    
 
    
11.  Mechanik Bobolice     
 
   
12.  MKP Szczecinek     
 
   
13.  Olimp Gościno       
 
 
14.  Orzeł Wałcz       
 
  
15.  Polski Cukier Kluczevia Stargard       
 
  
16.  Rasel Dygowo        
 
17.  Wieża Postomino        
 
 
18.  Wybrzeże Rewalskie Rewal        
 
terminarz - IV liga zachodniopomorska 2022/2023
wersja do druku
1 kolejka relacja fotki komentarze
Hutnik Szczecin - Dąb Dębno 2 - 2 1 34 20
Iskierka Szczecin - Błękitni II Stargard 2 - 1 0 70 10
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Biali Sądów 6 - 0 0 0 11
Bałtyk Koszalin - Chemik Police 6 - 0 0 0 8
MKP Szczecinek - Olimp Gościno 3 - 3 0 29 12
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Flota Świnoujście 1 - 2 1 0 24
Gavia Choszczno - Orzeł Wałcz 1 - 4 0 0 40
Mechanik Bobolice - Wieża Postomino 4 - 3 0 0 23
Rasel Dygowo - Gwardia Koszalin 1 - 1 0 0 31
2 kolejka relacja fotki komentarze
Błękitni II Stargard - Polski Cukier Kluczevia Stargard 0 - 1 0 0 10
Bałtyk Koszalin - Gavia Choszczno 10 - 0 0 0 53
Chemik Police - Gwardia Koszalin 1 - 4 0 0 14
Wieża Postomino - MKP Szczecinek 4 - 1 0 0 17
Orzeł Wałcz - Wybrzeże Rewalskie Rewal 3 - 1 0 0 31
Biali Sądów - Rasel Dygowo 2 - 2 0 0 11
Olimp Gościno - Iskierka Szczecin 1 - 2 0 0 14
Flota Świnoujście - Hutnik Szczecin 5 - 0 0 66 5
Dąb Dębno - Mechanik Bobolice 4 - 1 0 0 28
3 kolejka relacja fotki komentarze
Iskierka Szczecin - Wieża Postomino 2 - 1 0 0 5
Olimp Gościno - Polski Cukier Kluczevia Stargard 0 - 3 0 0 12
Rasel Dygowo - Błękitni II Stargard 2 - 1 0 0 10
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Bałtyk Koszalin 0 - 2 0 0 19
MKP Szczecinek - Dąb Dębno 5 - 3 0 16 18
Hutnik Szczecin - Orzeł Wałcz 4 - 0 0 0 8
Gavia Choszczno - Chemik Police 2 - 1 0 0 37
Mechanik Bobolice - Flota Świnoujście 1 - 4 0 0 13
Gwardia Koszalin - Biali Sądów 1 - 1 0 0 10
4 kolejka relacja fotki komentarze
Olimp Gościno - Rasel Dygowo 0 - 4 0 0 16
Chemik Police - Biali Sądów 2 - 1 1 0 4
Bałtyk Koszalin - Hutnik Szczecin 4 - 1 0 0 8
Wieża Postomino - Polski Cukier Kluczevia Stargard 2 - 2 0 0 11
Błękitni II Stargard - Gwardia Koszalin 4 - 1 0 0 17
Orzeł Wałcz - Mechanik Bobolice 1 - 1 0 0 11
Flota Świnoujście - MKP Szczecinek 7 - 1 1 37 15
Gavia Choszczno - Wybrzeże Rewalskie Rewal 1 - 3 0 0 22
Dąb Dębno - Iskierka Szczecin 0 - 4 1 0 29
5 kolejka relacja fotki komentarze
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Chemik Police 1 - 2 0 0 6
Biali Sądów - Błękitni II Stargard 1 - 2 0 0 3
Gwardia Koszalin - Olimp Gościno 4 - 2 0 1 20
Hutnik Szczecin - Gavia Choszczno 2 - 2 0 0 20
Mechanik Bobolice - Bałtyk Koszalin 1 - 2 0 0 16
MKP Szczecinek - Orzeł Wałcz 5 - 3 0 0 7
Iskierka Szczecin - Flota Świnoujście 0 - 3 1 1 11
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Dąb Dębno 2 - 0 0 0 12
Rasel Dygowo - Wieża Postomino 3 - 2 0 0 14
6 kolejka relacja fotki komentarze
Bałtyk Koszalin - MKP Szczecinek 1 - 0 0 0 17
Chemik Police - Błękitni II Stargard 0 - 5 0 0 8
Orzeł Wałcz - Iskierka Szczecin 2 - 2 0 0 21
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Hutnik Szczecin 2 - 1 0 0 6
Wieża Postomino - Gwardia Koszalin 1 - 2 0 0 18
Olimp Gościno - Biali Sądów 0 - 3 0 0 9
Flota Świnoujście - Polski Cukier Kluczevia Stargard 5 - 2 1 25 26
Gavia Choszczno - Mechanik Bobolice 4 - 1 0 0 27
Dąb Dębno - Rasel Dygowo 1 - 2 0 87 29
7 kolejka relacja fotki komentarze
Hutnik Szczecin - Chemik Police 4 - 0 0 0 9
MKP Szczecinek - Gavia Choszczno 1 - 0 0 0 21
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Orzeł Wałcz 3 - 1 0 22 7
Biali Sądów - Wieża Postomino 1 - 2 0 0 9
Iskierka Szczecin - Bałtyk Koszalin 2 - 1 0 0 19
Gwardia Koszalin - Dąb Dębno 2 - 0 0 2 35
Mechanik Bobolice - Wybrzeże Rewalskie Rewal 1 - 1 0 0 12
Błękitni II Stargard - Olimp Gościno 4 - 1 0 1 10
Rasel Dygowo - Flota Świnoujście 0 - 4 1 0 28
8 kolejka relacja fotki komentarze
Chemik Police - Olimp Gościno 2 - 0 0 0 8
Wybrzeże Rewalskie Rewal - MKP Szczecinek 1 - 3 0 0 12
Orzeł Wałcz - Rasel Dygowo 3 - 5 0 0 14
Wieża Postomino - Błękitni II Stargard 3 - 1 0 0 2
Bałtyk Koszalin - Polski Cukier Kluczevia Stargard 1 - 0 0 0 16
Gavia Choszczno - Iskierka Szczecin 0 - 1 0 0 18
Flota Świnoujście - Gwardia Koszalin 3 - 0 1 55 24
Hutnik Szczecin - Mechanik Bobolice 3 - 1 0 0 7
Dąb Dębno - Biali Sądów 2 - 2 0 2 20
9 kolejka relacja fotki komentarze
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Gavia Choszczno 2 - 0 0 0 12
Rasel Dygowo - Bałtyk Koszalin 2 - 2 0 0 17
MKP Szczecinek - Hutnik Szczecin 2 - 3 0 0 8
Biali Sądów - Flota Świnoujście 1 - 4 0 0 21
Olimp Gościno - Wieża Postomino 0 - 1 0 0 8
Iskierka Szczecin - Wybrzeże Rewalskie Rewal 1 - 3 0 0 13
Mechanik Bobolice - Chemik Police 5 - 2 0 0 11
Gwardia Koszalin - Orzeł Wałcz 4 - 0 0 0 10
Błękitni II Stargard - Dąb Dębno 2 - 1 0 0 28
10 kolejka relacja fotki komentarze
Hutnik Szczecin - Iskierka Szczecin 0 - 1 0 0 8
Chemik Police - Wieża Postomino 1 - 1 0 0 10
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Polski Cukier Kluczevia Stargard 0 - 1 0 0 5
Orzeł Wałcz - Biali Sądów 1 - 2 0 0 15
Bałtyk Koszalin - Gwardia Koszalin 1 - 2 0 0 21
Gavia Choszczno - Rasel Dygowo 1 - 1 0 0 38
Flota Świnoujście - Błękitni II Stargard 3 - 2 1 117 18
Mechanik Bobolice - MKP Szczecinek 1 - 1 0 0 13
Dąb Dębno - Olimp Gościno 2 - 4 0 0 61
11 kolejka relacja fotki komentarze
Rasel Dygowo - Wybrzeże Rewalskie Rewal 3 - 2 0 0 12
Olimp Gościno - Flota Świnoujście 0 - 5 1 0 13
Wieża Postomino - Dąb Dębno 1 - 0 0 0 22
MKP Szczecinek - Chemik Police 0 - 4 0 0 9
Gavia Choszczno - Gwardia Koszalin 2 - 3 0 0 14
Iskierka Szczecin - Mechanik Bobolice 2 - 0 0 0 6
Błękitni II Stargard - Orzeł Wałcz 5 - 1 0 0 13
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Hutnik Szczecin 4 - 0 0 0 3
Biali Sądów - Bałtyk Koszalin 0 - 2 0 0 8
12 kolejka relacja fotki komentarze
Hutnik Szczecin - Rasel Dygowo 1 - 1 0 0 11
Chemik Police - Dąb Dębno 4 - 2 0 68 17
Bałtyk Koszalin - Błękitni II Stargard 6 - 0 0 0 10
Orzeł Wałcz - Olimp Gościno 1 - 2 0 0 25
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Gwardia Koszalin 3 - 2 0 0 14
MKP Szczecinek - Iskierka Szczecin 1 - 2 0 0 13
Mechanik Bobolice - Polski Cukier Kluczevia Stargard 1 - 2 0 0 12
Gavia Choszczno - Biali Sądów 1 - 3 0 0 27
Flota Świnoujście - Wieża Postomino 6 - 2 1 1 20
13 kolejka relacja fotki komentarze
Biali Sądów - Wybrzeże Rewalskie Rewal 3 - 2 0 0 7
Polski Cukier Kluczevia Stargard - MKP Szczecinek 6 - 1 0 0 9
Wieża Postomino - Orzeł Wałcz 0 - 0 0 0 10
Olimp Gościno - Bałtyk Koszalin 2 - 1 0 0 17
Iskierka Szczecin - Chemik Police 3 - 0 0 0 23
Gwardia Koszalin - Hutnik Szczecin 1 - 0 0 0 8
Błękitni II Stargard - Gavia Choszczno 6 - 2 0 0 17
Rasel Dygowo - Mechanik Bobolice 1 - 2 0 0 8
Dąb Dębno - Flota Świnoujście 2 - 4 1 123 29
14 kolejka relacja fotki komentarze
Bałtyk Koszalin - Wieża Postomino 5 - 1 0 0 9
Chemik Police - Flota Świnoujście 0 - 2 1 0 15
Hutnik Szczecin - Biali Sądów 2 - 0 0 0 6
Orzeł Wałcz - Dąb Dębno 5 - 0 0 0 45
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Błękitni II Stargard 3 - 0 0 0 10
MKP Szczecinek - Rasel Dygowo 3 - 0 0 0 8
Gavia Choszczno - Olimp Gościno 3 - 3 0 0 30
Mechanik Bobolice - Gwardia Koszalin 2 - 3 0 0 15
Iskierka Szczecin - Polski Cukier Kluczevia Stargard 0 - 3 0 1 9
15 kolejka relacja fotki komentarze
Gwardia Koszalin - MKP Szczecinek 3 - 1 0 0 11
Olimp Gościno - Wybrzeże Rewalskie Rewal 3 - 1 0 0 6
Flota Świnoujście - Orzeł Wałcz 4 - 0 1 53 13
Rasel Dygowo - Iskierka Szczecin 1 - 0 0 0 13
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Chemik Police 2 - 1 0 0 5
Wieża Postomino - Gavia Choszczno 7 - 2 0 0 16
Błękitni II Stargard - Hutnik Szczecin 3 - 0 0 0 4
Biali Sądów - Mechanik Bobolice 6 - 1 0 22 17
Dąb Dębno - Bałtyk Koszalin 0 - 3 0 67 59
16 kolejka relacja fotki komentarze
Gavia Choszczno - Dąb Dębno 0 - 3 0 0 66
Iskierka Szczecin - Gwardia Koszalin 1 - 5 0 1 13
Bałtyk Koszalin - Flota Świnoujście 6 - 3 1 0 22
Hutnik Szczecin - Olimp Gościno 0 - 3 0 0 8
Chemik Police - Orzeł Wałcz 2 - 1 0 47 10
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Wieża Postomino 3 - 3 0 0 5
Mechanik Bobolice - Błękitni II Stargard 4 - 1 0 0 3
MKP Szczecinek - Biali Sądów 2 - 1 0 0 11
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Rasel Dygowo 2 - 0 0 0 4
17 kolejka relacja fotki komentarze
Flota Świnoujście - Gavia Choszczno 5 - 0 1 57 23
19-11 12:00  Gwardia Koszalin - Polski Cukier Kluczevia Stargard 0 0 6
19-11 12:30  Olimp Gościno - Mechanik Bobolice 0 0 6
19-11 13:00  Biali Sądów - Iskierka Szczecin 0 0 6
Wieża Postomino - Hutnik Szczecin 1 - 1 0 0 5
19-11 13:00  Orzeł Wałcz - Bałtyk Koszalin 0 0 4
19-11 13:00  Rasel Dygowo - Chemik Police 0 0 6
20-11 13:00  Błękitni II Stargard - MKP Szczecinek 0 0 6
05-04 17:00  Dąb Dębno - Wybrzeże Rewalskie Rewal 0 0 31
 
top komentarze
newsy:
2 » Leonardo Koutris piłkar »
1 » Klasyfikacja strzelców  »
mecze:
1 » Dąb Dębno-Wybrzeże Rewa »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 3034
• imprez: 141860
• newsów: 76866
• użytkowników: 80302
• komentarzy: 1151540
• zdjęć: 861514
• relacji: 40088
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2022 - by ligowiec team
Polityka Cookies