ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
tabela - III liga gr. 2 2022/2023
ogółem dom wyjazd bezpośrednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Olimpia Grudziądz 34 76 23 7 4 73 / 18 10 6 1 31 / 10 13 1 3 42 / 8
2.  Pogoń II Szczecin 34 69 20 9 5 69 / 25 14 3 0 46 / 7 6 6 5 23 / 18
3.  Polonia Środa Wielkopolska 34 64 20 4 10 75 / 54 11 1 5 45 / 27 9 3 5 30 / 27
4.  Zawisza Bydgoszcz 34 62 19 5 10 69 / 45 10 1 6 33 / 19 9 4 4 36 / 26
5.  Gedania Gdańsk 34 61 19 4 11 63 / 59 8 1 8 35 / 38 11 3 3 28 / 21
6.  KP Starogard Gdański 34 59 17 8 9 44 / 35 8 3 6 18 / 19 9 5 3 26 / 16
7.  Świt Szczecin 34 55 16 7 11 61 / 41 9 4 4 38 / 16 7 3 7 23 / 25
8.  Pogoń Nowe Skalmierzyce 34 54 16 6 12 51 / 46 6 3 8 21 / 22 10 3 4 30 / 24
9.  Sokół Kleczew 34 47 14 5 15 53 / 48 8 2 7 35 / 22 6 3 8 18 / 26
10.  Unia Swarzędz 34 44 11 11 12 37 / 42 6 6 5 19 / 16 5 5 7 18 / 26
11.  Cartusia Kartuzy 34 43 11 10 13 37 / 40 3 6 8 17 / 24 8 4 5 20 / 16
12.  Błękitni Stargard 34 42 10 12 12 46 / 45 3 8 6 17 / 23 7 4 6 29 / 22
13.  Stolem Gniewino 34 36 9 9 16 33 / 52 7 3 7 23 / 25 2 6 9 10 / 27
14.  Unia Solec Kujawski 34 35 9 8 17 40 / 59 2 5 10 19 / 32 7 3 7 21 / 27 2 4 1 1 0 4 / 3
15.  Vineta Wolin 34 35 8 11 15 47 / 66 5 5 7 23 / 27 3 6 8 24 / 39 2 1 0 1 1 3 / 4
16.  Jarota Jarocin 34 33 9 6 19 41 / 69 5 3 9 20 / 27 4 3 10 21 / 42
17.  Bałtyk Gdynia 34 28 8 4 22 43 / 70 5 2 10 26 / 33 3 2 12 17 / 37
18.  Unia Janikowo 34 10 2 4 28 17 / 85 2 3 12 9 / 37 0 1 16 8 / 48
• Unia Janikowo wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej
wyniki spotkań - III liga gr. 2 2022/2023
  123456789101112131415161718
1.  Bałtyk Gdynia
 
2.  Błękitni Stargard
 
3.  Cartusia Kartuzy
 
4.  Gedania Gdańsk
 
5.  Jarota Jarocin
 
6.  KP Starogard Gdański
 
7.  Olimpia Grudziądz
 
8.  Pogoń II Szczecin
 
9.  Pogoń Nowe Skalmierzyce
 
10.  Polonia Środa Wielkopolska
 
11.  Sokół Kleczew
 
12.  Stolem Gniewino
 
13.  Świt Szczecin
 
14.  Unia Janikowo
 
15.  Unia Solec Kujawski
 
16.  Unia Swarzędz
 
17.  Vineta Wolin
 
18.  Zawisza Bydgoszcz
 
terminarz - III liga gr. 2 2022/2023
wersja do druku
1 kolejka relacja fotki komentarze
Świt Szczecin - Polonia Środa Wielkopolska 6 - 0 3 2 6
Stolem Gniewino - Olimpia Grudziądz 0 - 4 0 0 0
Gedania Gdańsk - Błękitni Stargard 2 - 5 0 0 4
Vineta Wolin - Zawisza Bydgoszcz 1 - 3 1 53 4
Unia Swarzędz - Bałtyk Gdynia 3 - 1 0 0 0
Unia Solec Kujawski - Cartusia Kartuzy 0 - 1 0 0 0
Pogoń Nowe Skalmierzyce - KP Starogard Gdański 1 - 1 0 0 0
Sokół Kleczew - Unia Janikowo 4 - 1 0 0 0
Jarota Jarocin - Pogoń II Szczecin 0 - 2 0 0 0
2 kolejka relacja fotki komentarze
Błękitni Stargard - Bałtyk Gdynia 1 - 1 0 0 3
Polonia Środa Wielkopolska - Unia Solec Kujawski 2 - 0 0 0 0
Olimpia Grudziądz - Świt Szczecin 2 - 0 1 0 8
Cartusia Kartuzy - Sokół Kleczew 4 - 0 0 0 0
Gedania Gdańsk - Stolem Gniewino 3 - 0 0 0 0
KP Starogard Gdański - Unia Swarzędz 1 - 1 0 0 0
Zawisza Bydgoszcz - Jarota Jarocin 1 - 2 0 0 0
Unia Janikowo - Vineta Wolin 3 - 1 0 0 8
Pogoń II Szczecin - Pogoń Nowe Skalmierzyce 2 - 1 1 0 6
3 kolejka relacja fotki komentarze
Świt Szczecin - Gedania Gdańsk 1 - 1 1 5 2
Jarota Jarocin - Unia Janikowo 1 - 1 0 0 0
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Zawisza Bydgoszcz 0 - 4 0 0 0
Unia Swarzędz - Pogoń II Szczecin 1 - 2 0 0 0
Bałtyk Gdynia - KP Starogard Gdański 0 - 1 0 0 0
Unia Solec Kujawski - Olimpia Grudziądz 0 - 4 0 0 0
Sokół Kleczew - Polonia Środa Wielkopolska 1 - 0 0 0 0
Vineta Wolin - Cartusia Kartuzy 1 - 0 0 56 3
Stolem Gniewino - Błękitni Stargard 1 - 2 0 0 1
4 kolejka relacja fotki komentarze
Pogoń II Szczecin - Bałtyk Gdynia 1 - 1 0 0 3
Gedania Gdańsk - Unia Solec Kujawski 5 - 2 0 0 0
Polonia Środa Wielkopolska - Vineta Wolin 8 - 5 0 0 14
Cartusia Kartuzy - Jarota Jarocin 1 - 3 0 0 0
Unia Janikowo - Pogoń Nowe Skalmierzyce 1 - 3 0 0 0
Błękitni Stargard - KP Starogard Gdański 1 - 1 0 0 0
Stolem Gniewino - Świt Szczecin 0 - 3 0 0 2
Olimpia Grudziądz - Sokół Kleczew 0 - 0 0 0 0
Zawisza Bydgoszcz - Unia Swarzędz 4 - 0 0 0 0
5 kolejka relacja fotki komentarze
Bałtyk Gdynia - Zawisza Bydgoszcz 1 - 5 0 0 0
Unia Swarzędz - Unia Janikowo 1 - 0 0 0 0
Unia Solec Kujawski - Stolem Gniewino 1 - 1 0 0 0
Sokół Kleczew - Gedania Gdańsk 1 - 2 0 0 0
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Cartusia Kartuzy 3 - 1 0 0 0
Vineta Wolin - Olimpia Grudziądz 0 - 5 0 0 1
Jarota Jarocin - Polonia Środa Wielkopolska 1 - 2 0 0 0
KP Starogard Gdański - Pogoń II Szczecin 0 - 2 0 0 2
Świt Szczecin - Błękitni Stargard 3 - 0 2 5 10
6 kolejka relacja fotki komentarze
Olimpia Grudziądz - Jarota Jarocin 5 - 1 0 0 0
Świt Szczecin - Unia Solec Kujawski 3 - 1 1 6 4
Gedania Gdańsk - Vineta Wolin 4 - 0 0 0 5
Unia Janikowo - Bałtyk Gdynia 3 - 0 0 0 0
Stolem Gniewino - Sokół Kleczew 3 - 1 0 0 0
Cartusia Kartuzy - Unia Swarzędz 0 - 2 0 0 0
Błękitni Stargard - Pogoń II Szczecin 0 - 0 0 0 3
Zawisza Bydgoszcz - KP Starogard Gdański 1 - 0 0 0 0
Polonia Środa Wielkopolska - Pogoń Nowe Skalmierzyce 2 - 4 0 0 0
7 kolejka relacja fotki komentarze
Vineta Wolin - Stolem Gniewino 2 - 0 0 0 4
Pogoń II Szczecin - Zawisza Bydgoszcz 5 - 1 0 0 4
Unia Swarzędz - Polonia Środa Wielkopolska 0 - 0 0 0 0
Unia Solec Kujawski - Błękitni Stargard 1 - 3 0 0 0
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Olimpia Grudziądz 1 - 2 0 0 0
KP Starogard Gdański - Unia Janikowo 1 - 0 0 0 0
Sokół Kleczew - Świt Szczecin 2 - 2 2 1 1
Jarota Jarocin - Gedania Gdańsk 1 - 1 0 0 0
Bałtyk Gdynia - Cartusia Kartuzy 0 - 1 0 0 0
8 kolejka relacja fotki komentarze
Polonia Środa Wielkopolska - Bałtyk Gdynia 4 - 1 0 0 0
Gedania Gdańsk - Pogoń Nowe Skalmierzyce 4 - 3 0 0 0
Cartusia Kartuzy - KP Starogard Gdański 1 - 2 0 0 0
Stolem Gniewino - Jarota Jarocin 3 - 2 0 0 0
Unia Janikowo - Pogoń II Szczecin 1 - 1 0 0 1
Unia Solec Kujawski - Sokół Kleczew 0 - 1 0 0 0
Błękitni Stargard - Zawisza Bydgoszcz 3 - 0 0 0 1
Olimpia Grudziądz - Unia Swarzędz 2 - 2 0 0 0
Świt Szczecin - Vineta Wolin 0 - 0 1 8 9
9 kolejka relacja fotki komentarze
Jarota Jarocin - Świt Szczecin 2 - 3 0 0 0
Bałtyk Gdynia - Olimpia Grudziądz 1 - 2 0 0 0
Vineta Wolin - Unia Solec Kujawski 0 - 1 0 0 11
Unia Swarzędz - Gedania Gdańsk 1 - 3 0 0 0
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Stolem Gniewino 1 - 2 0 0 0
Zawisza Bydgoszcz - Unia Janikowo 5 - 1 0 0 0
Pogoń II Szczecin - Cartusia Kartuzy 1 - 0 0 0 0
Sokół Kleczew - Błękitni Stargard 2 - 2 0 0 2
KP Starogard Gdański - Polonia Środa Wielkopolska 2 - 1 0 0 0
10 kolejka relacja fotki komentarze
Cartusia Kartuzy - Zawisza Bydgoszcz 1 - 2 0 0 0
Świt Szczecin - Pogoń Nowe Skalmierzyce 6 - 0 1 18 2
Gedania Gdańsk - Bałtyk Gdynia 3 - 2 0 0 0
Błękitni Stargard - Unia Janikowo 3 - 1 0 0 0
Sokół Kleczew - Vineta Wolin 1 - 2 0 0 2
Polonia Środa Wielkopolska - Pogoń II Szczecin 2 - 0 0 0 4
Unia Solec Kujawski - Jarota Jarocin 2 - 2 0 0 0
Stolem Gniewino - Unia Swarzędz 4 - 1 0 0 0
Olimpia Grudziądz - KP Starogard Gdański 1 - 3 0 0 0
11 kolejka relacja fotki komentarze
KP Starogard Gdański - Gedania Gdańsk 0 - 1 0 0 0
Jarota Jarocin - Sokół Kleczew 1 - 1 0 0 0
Vineta Wolin - Błękitni Stargard 2 - 2 0 35 6
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Unia Solec Kujawski 1 - 2 0 0 0
Unia Swarzędz - Świt Szczecin 0 - 0 0 2 1
Zawisza Bydgoszcz - Polonia Środa Wielkopolska 1 - 3 0 0 1
Unia Janikowo - Cartusia Kartuzy 0 - 0 0 0 0
Bałtyk Gdynia - Stolem Gniewino 0 - 0 0 0 0
Pogoń II Szczecin - Olimpia Grudziądz 2 - 1 0 0 2
12 kolejka relacja fotki komentarze
Świt Szczecin - Bałtyk Gdynia 2 - 0 1 9 4
Gedania Gdańsk - Pogoń II Szczecin 1 - 1 1 0 3
Vineta Wolin - Jarota Jarocin 1 - 2 0 0 4
Błękitni Stargard - Cartusia Kartuzy 0 - 2 0 0 3
Polonia Środa Wielkopolska - Unia Janikowo 3 - 1 0 0 0
Unia Solec Kujawski - Unia Swarzędz 1 - 2 0 0 0
Sokół Kleczew - Pogoń Nowe Skalmierzyce 2 - 3 0 0 0
Olimpia Grudziądz - Zawisza Bydgoszcz 1 - 1 0 0 0
Stolem Gniewino - KP Starogard Gdański 0 - 1 0 0 0
13 kolejka relacja fotki komentarze
Bałtyk Gdynia - Unia Solec Kujawski 2 - 4 0 0 0
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Vineta Wolin 1 - 2 0 31 3
Unia Swarzędz - Sokół Kleczew 1 - 2 0 0 0
Cartusia Kartuzy - Polonia Środa Wielkopolska 1 - 5 0 0 0
KP Starogard Gdański - Świt Szczecin 1 - 0 0 1 2
Unia Janikowo - Olimpia Grudziądz 0 - 3 0 0 0
Jarota Jarocin - Błękitni Stargard 2 - 3 0 0 2
Zawisza Bydgoszcz - Gedania Gdańsk 1 - 3 0 0 0
Pogoń II Szczecin - Stolem Gniewino 0 - 0 0 0 0
14 kolejka relacja fotki komentarze
Świt Szczecin - Pogoń II Szczecin 0 - 2 1 8 7
Gedania Gdańsk - Unia Janikowo 2 - 1 0 0 0
Błękitni Stargard - Polonia Środa Wielkopolska 1 - 2 0 0 1
Stolem Gniewino - Zawisza Bydgoszcz 0 - 0 0 0 0
Unia Solec Kujawski - KP Starogard Gdański 1 - 2 0 0 0
Olimpia Grudziądz - Cartusia Kartuzy 3 - 0 0 0 0
Sokół Kleczew - Bałtyk Gdynia 2 - 1 0 0 0
Jarota Jarocin - Pogoń Nowe Skalmierzyce 0 - 1 0 0 0
Vineta Wolin - Unia Swarzędz 0 - 0 0 44 1
15 kolejka relacja fotki komentarze
Bałtyk Gdynia - Vineta Wolin 3 - 2 0 0 2
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Błękitni Stargard 1 - 0 0 0 1
Zawisza Bydgoszcz - Świt Szczecin 0 - 1 0 1 2
Polonia Środa Wielkopolska - Olimpia Grudziądz 1 - 4 0 0 0
Unia Swarzędz - Jarota Jarocin 2 - 1 0 0 0
KP Starogard Gdański - Sokół Kleczew 3 - 1 0 0 0
Cartusia Kartuzy - Gedania Gdańsk 1 - 2 0 0 0
Unia Janikowo - Stolem Gniewino 1 - 1 0 0 0
Pogoń II Szczecin - Unia Solec Kujawski 3 - 0 0 0 1
16 kolejka relacja fotki komentarze
Świt Szczecin - Unia Janikowo 4 - 2 2 51 4
Sokół Kleczew - Pogoń II Szczecin 0 - 1 0 0 1
Stolem Gniewino - Cartusia Kartuzy 1 - 2 0 0 0
Gedania Gdańsk - Polonia Środa Wielkopolska 1 - 3 0 0 0
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Unia Swarzędz 0 - 2 0 0 0
Błękitni Stargard - Olimpia Grudziądz 0 - 4 0 0 1
Unia Solec Kujawski - Zawisza Bydgoszcz 3 - 4 0 0 0
Vineta Wolin - KP Starogard Gdański 1 - 1 0 0 6
Jarota Jarocin - Bałtyk Gdynia 0 - 2 0 0 0
17 kolejka relacja fotki komentarze
Pogoń II Szczecin - Vineta Wolin 3 - 0 0 43 3
Bałtyk Gdynia - Pogoń Nowe Skalmierzyce 0 - 2 0 0 0
Zawisza Bydgoszcz - Sokół Kleczew 4 - 0 0 0 0
Cartusia Kartuzy - Świt Szczecin 1 - 0 1 0 3
Unia Janikowo - Unia Solec Kujawski 0 - 1 0 0 0
Unia Swarzędz - Błękitni Stargard 2 - 1 0 0 1
Polonia Środa Wielkopolska - Stolem Gniewino 4 - 0 0 0 0
Olimpia Grudziądz - Gedania Gdańsk 1 - 1 0 0 0
KP Starogard Gdański - Jarota Jarocin 2 - 1 0 0 0
18 kolejka relacja fotki komentarze
Olimpia Grudziądz - Stolem Gniewino 1 - 0 0 0 0
Pogoń II Szczecin - Jarota Jarocin 4 - 0 0 0 1
Cartusia Kartuzy - Unia Solec Kujawski 1 - 1 0 0 0
Zawisza Bydgoszcz - Vineta Wolin 2 - 2 0 0 3
Unia Janikowo - Sokół Kleczew 0 - 3 0 0 1
Błękitni Stargard - Gedania Gdańsk 1 - 2 0 0 1
KP Starogard Gdański - Pogoń Nowe Skalmierzyce 0 - 0 0 0 0
Polonia Środa Wielkopolska - Świt Szczecin 5 - 0 0 1 2
Bałtyk Gdynia - Unia Swarzędz 2 - 2 0 0 0
19 kolejka relacja fotki komentarze
Unia Swarzędz - KP Starogard Gdański 1 - 1 0 0 0
Vineta Wolin - Unia Janikowo 3 - 0 0 0 3
Sokół Kleczew - Cartusia Kartuzy 1 - 2 0 0 0
Jarota Jarocin - Zawisza Bydgoszcz 0 - 3 0 0 0
Stolem Gniewino - Gedania Gdańsk 2 - 1 0 0 0
Świt Szczecin - Olimpia Grudziądz 0 - 3 0 1 1
Bałtyk Gdynia - Błękitni Stargard 0 - 3 0 0 2
Unia Solec Kujawski - Polonia Środa Wielkopolska 2 - 2 0 0 0
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Pogoń II Szczecin 1 - 1 0 0 1
20 kolejka relacja fotki komentarze
Olimpia Grudziądz - Unia Solec Kujawski 4 - 1 0 0 0
Cartusia Kartuzy - Vineta Wolin 1 - 1 0 0 1
Gedania Gdańsk - Świt Szczecin 3 - 1 1 5 2
Błękitni Stargard - Stolem Gniewino 2 - 2 0 0 1
Unia Janikowo - Jarota Jarocin 0 - 3 0 0 1
Zawisza Bydgoszcz - Pogoń Nowe Skalmierzyce 1 - 2 0 0 0
Polonia Środa Wielkopolska - Sokół Kleczew 2 - 3 0 0 0
Pogoń II Szczecin - Unia Swarzędz 3 - 0 0 0 0
KP Starogard Gdański - Bałtyk Gdynia 2 - 1 0 0 0
21 kolejka relacja fotki komentarze
Vineta Wolin - Polonia Środa Wielkopolska 1 - 3 0 0 3
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Unia Janikowo 3 - 0 0 0 1
Unia Swarzędz - Zawisza Bydgoszcz 1 - 1 0 0 1
Unia Solec Kujawski - Gedania Gdańsk 0 - 1 0 0 1
Sokół Kleczew - Olimpia Grudziądz 1 - 0 0 0 1
KP Starogard Gdański - Błękitni Stargard 1 - 0 0 0 2
Jarota Jarocin - Cartusia Kartuzy 0 - 2 0 0 0
Bałtyk Gdynia - Pogoń II Szczecin 4 - 3 0 0 2
Świt Szczecin - Stolem Gniewino 3 - 1 0 51 1
22 kolejka relacja fotki komentarze
Pogoń II Szczecin - KP Starogard Gdański 2 - 1 1 0 3
Gedania Gdańsk - Sokół Kleczew 1 - 3 0 0 0
Błękitni Stargard - Świt Szczecin 0 - 2 0 9 4
Cartusia Kartuzy - Pogoń Nowe Skalmierzyce 0 - 2 0 0 0
Unia Janikowo - Unia Swarzędz 0 - 3 0 0 1
Zawisza Bydgoszcz - Bałtyk Gdynia 5 - 1 0 0 0
Stolem Gniewino - Unia Solec Kujawski 0 - 1 0 0 0
Polonia Środa Wielkopolska - Jarota Jarocin 1 - 0 0 0 0
Olimpia Grudziądz - Vineta Wolin 1 - 0 0 0 1
23 kolejka relacja fotki komentarze
Jarota Jarocin - Olimpia Grudziądz 0 - 3 0 0 0
Pogoń II Szczecin - Błękitni Stargard 2 - 2 0 52 2
Unia Swarzędz - Cartusia Kartuzy 0 - 0 0 0 0
Unia Solec Kujawski - Świt Szczecin 0 - 3 0 10 2
Vineta Wolin - Gedania Gdańsk 2 - 3 0 75 1
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Polonia Środa Wielkopolska 0 - 1 0 0 0
Sokół Kleczew - Stolem Gniewino 5 - 0 0 0 0
Bałtyk Gdynia - Unia Janikowo 3 - 0 0 0 1
KP Starogard Gdański - Zawisza Bydgoszcz 1 - 2 0 0 0
24 kolejka relacja fotki komentarze
Cartusia Kartuzy - Bałtyk Gdynia 1 - 3 0 0 0
Polonia Środa Wielkopolska - Unia Swarzędz 3 - 1 0 0 0
Gedania Gdańsk - Jarota Jarocin 1 - 0 0 0 0
Unia Janikowo - KP Starogard Gdański 0 - 3 0 0 1
Błękitni Stargard - Unia Solec Kujawski 0 - 0 0 0 0
Zawisza Bydgoszcz - Pogoń II Szczecin 2 - 1 1 0 2
Stolem Gniewino - Vineta Wolin 1 - 1 0 0 1
Olimpia Grudziądz - Pogoń Nowe Skalmierzyce 1 - 1 0 0 0
Świt Szczecin - Sokół Kleczew 0 - 1 0 54 2
25 kolejka relacja fotki komentarze
Pogoń II Szczecin - Unia Janikowo 3 - 0 0 0 1
Vineta Wolin - Świt Szczecin 1 - 1 1 1 5
Unia Swarzędz - Olimpia Grudziądz 0 - 1 0 0 0
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Gedania Gdańsk 0 - 1 0 0 0
Sokół Kleczew - Unia Solec Kujawski 0 - 2 0 0 0
Zawisza Bydgoszcz - Błękitni Stargard 2 - 0 0 0 1
Jarota Jarocin - Stolem Gniewino 1 - 0 0 0 0
Bałtyk Gdynia - Polonia Środa Wielkopolska 2 - 4 0 0 0
KP Starogard Gdański - Cartusia Kartuzy 2 - 2 0 0 0
26 kolejka relacja fotki komentarze
Stolem Gniewino - Pogoń Nowe Skalmierzyce 2 - 1 0 0 0
Świt Szczecin - Jarota Jarocin 5 - 0 1 56 2
Cartusia Kartuzy - Pogoń II Szczecin 1 - 1 0 0 0
Gedania Gdańsk - Unia Swarzędz 0 - 2 0 0 0
Unia Janikowo - Zawisza Bydgoszcz 0 - 3 0 0 1
Unia Solec Kujawski - Vineta Wolin 3 - 3 1 0 2
Błękitni Stargard - Sokół Kleczew 2 - 1 0 0 4
Polonia Środa Wielkopolska - KP Starogard Gdański 1 - 2 0 0 0
Olimpia Grudziądz - Bałtyk Gdynia 4 - 0 0 0 0
27 kolejka relacja fotki komentarze
Pogoń II Szczecin - Polonia Środa Wielkopolska 6 - 0 0 0 1
Unia Swarzędz - Stolem Gniewino 2 - 1 0 0 0
Unia Janikowo - Błękitni Stargard 0 - 3 0 0 1
KP Starogard Gdański - Olimpia Grudziądz 0 - 2 0 0 0
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Świt Szczecin 4 - 2 0 1 1
Vineta Wolin - Sokół Kleczew 0 - 0 1 0 1
Zawisza Bydgoszcz - Cartusia Kartuzy 1 - 0 0 0 0
Jarota Jarocin - Unia Solec Kujawski 3 - 0 0 0 0
Bałtyk Gdynia - Gedania Gdańsk 0 - 1 0 0 0
28 kolejka relacja fotki komentarze
Błękitni Stargard - Vineta Wolin 1 - 1 0 0 2
Cartusia Kartuzy - Unia Janikowo 3 - 0 0 0 1
Unia Solec Kujawski - Pogoń Nowe Skalmierzyce 1 - 1 0 0 0
Gedania Gdańsk - KP Starogard Gdański 2 - 4 0 0 0
Polonia Środa Wielkopolska - Zawisza Bydgoszcz 2 - 0 0 0 0
Sokół Kleczew - Jarota Jarocin 7 - 1 0 0 0
Stolem Gniewino - Bałtyk Gdynia 1 - 0 0 0 0
Olimpia Grudziądz - Pogoń II Szczecin 0 - 0 0 0 0
Świt Szczecin - Unia Swarzędz 2 - 0 1 7 0
29 kolejka relacja fotki komentarze
Bałtyk Gdynia - Świt Szczecin 1 - 2 0 3 2
Unia Swarzędz - Unia Solec Kujawski 1 - 1 0 0 0
Unia Janikowo - Polonia Środa Wielkopolska 0 - 3 0 0 1
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Sokół Kleczew 1 - 0 0 0 0
Cartusia Kartuzy - Błękitni Stargard 0 - 0 0 0 0
Zawisza Bydgoszcz - Olimpia Grudziądz 1 - 0 0 0 0
KP Starogard Gdański - Stolem Gniewino 1 - 0 0 0 0
Jarota Jarocin - Vineta Wolin 3 - 2 0 0 0
Pogoń II Szczecin - Gedania Gdańsk 5 - 0 0 0 0
30 kolejka relacja fotki komentarze
Olimpia Grudziądz - Unia Janikowo 3 - 0 0 0 1
Sokół Kleczew - Unia Swarzędz 1 - 0 0 0 0
Unia Solec Kujawski - Bałtyk Gdynia 0 - 2 0 0 0
Błękitni Stargard - Jarota Jarocin 2 - 2 0 0 1
Gedania Gdańsk - Zawisza Bydgoszcz 0 - 3 0 0 0
Polonia Środa Wielkopolska - Cartusia Kartuzy 1 - 1 0 0 0
Stolem Gniewino - Pogoń II Szczecin 1 - 4 1 0 1
Vineta Wolin - Pogoń Nowe Skalmierzyce 2 - 3 0 0 0
Świt Szczecin - KP Starogard Gdański 0 - 0 0 39 0
31 kolejka relacja fotki komentarze
Unia Swarzędz - Vineta Wolin 3 - 0 0 0 2
Unia Janikowo - Gedania Gdańsk 0 - 3 0 0 1
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Jarota Jarocin 1 - 1 0 0 0
Bałtyk Gdynia - Sokół Kleczew 3 - 1 0 0 0
Zawisza Bydgoszcz - Stolem Gniewino 0 - 2 0 0 0
Pogoń II Szczecin - Świt Szczecin 3 - 0 1 0 5
Cartusia Kartuzy - Olimpia Grudziądz 0 - 0 0 0 0
KP Starogard Gdański - Unia Solec Kujawski 0 - 3 0 0 0
Polonia Środa Wielkopolska - Błękitni Stargard 0 - 3 0 0 0
32 kolejka relacja fotki komentarze
Olimpia Grudziądz - Polonia Środa Wielkopolska 1 - 0 0 0 0
Stolem Gniewino - Unia Janikowo 3 - 0 0 0 1
Unia Solec Kujawski - Pogoń II Szczecin 1 - 0 0 0 6
Błękitni Stargard - Pogoń Nowe Skalmierzyce 0 - 2 0 0 3
Vineta Wolin - Bałtyk Gdynia 3 - 1 0 0 7
Sokół Kleczew - KP Starogard Gdański 1 - 2 0 0 0
Jarota Jarocin - Unia Swarzędz 3 - 0 0 0 0
Gedania Gdańsk - Cartusia Kartuzy 2 - 4 0 0 0
Świt Szczecin - Zawisza Bydgoszcz 3 - 3 0 87 1
33 kolejka relacja fotki komentarze
Unia Janikowo - Świt Szczecin 0 - 3 0 0 1
Pogoń II Szczecin - Sokół Kleczew 1 - 0 1 56 1
KP Starogard Gdański - Vineta Wolin 1 - 2 0 0 6
Polonia Środa Wielkopolska - Gedania Gdańsk 4 - 2 0 0 0
Unia Swarzędz - Pogoń Nowe Skalmierzyce 0 - 1 0 0 0
Cartusia Kartuzy - Stolem Gniewino 0 - 0 0 0 0
Bałtyk Gdynia - Jarota Jarocin 4 - 0 0 0 1
Zawisza Bydgoszcz - Unia Solec Kujawski 2 - 1 0 0 0
Olimpia Grudziądz - Błękitni Stargard 1 - 0 0 0 2
34 kolejka relacja fotki komentarze
Unia Solec Kujawski - Unia Janikowo 3 - 0 0 0 1
Świt Szczecin - Cartusia Kartuzy 0 - 2 0 12 1
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Bałtyk Gdynia 2 - 0 0 0 0
Sokół Kleczew - Zawisza Bydgoszcz 4 - 1 0 0 0
Jarota Jarocin - KP Starogard Gdański 2 - 1 0 0 1
Błękitni Stargard - Unia Swarzędz 0 - 0 0 0 0
Gedania Gdańsk - Olimpia Grudziądz 1 - 4 0 0 0
Stolem Gniewino - Polonia Środa Wielkopolska 1 - 1 0 0 0
Vineta Wolin - Pogoń II Szczecin 3 - 2 0 0 20
 
top komentarze
newsy:
1 » Derkowski: Nie jest ta »
mecze:
36 » Pogoń Barlinek-Gavia Ch »
27 » Iskra Pomień-Orkan Dale »
20 » Ina Nadarzyn-Pomorzanin »
18 » Ina Ińsko-Ina Recz
15 » Lech Czaplinek-Calisia  »
15 » Sokół Pyrzyce-Pogoń Bar »
14 » Energetyk Gryfino-Dąb D »
13 » Orkan Dalewo-Ina Stradz »
13 » Gavia Choszczno-Kłos Pe »
12 » Stal Mielec-Pogoń Szcze »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 14
adamek10 fokus74
jurgol kibic2wybr...
marcinek04... mati199999...
OrzelFan48 Remorowiec...
sodom666 szalik69
szopinho Tauri
Tiger36 tomek53
gości: 7
statystyki portalu
• drużyn: 3129
• imprez: 151716
• newsów: 78196
• użytkowników: 81168
• komentarzy: 1175459
• zdjęć: 900179
• relacji: 40657
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2024 - by ligowiec team
Polityka Cookies