ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
tabela - V liga szczecińska 2008/2009
ogółem dom wyjazd bezpośrednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Sarmata Dobra 30 63 20 3 7 74 / 35 10 2 3 44 / 16 10 1 4 30 / 19
2.  Polski Cukier Kluczevia Stargard 30 60 18 6 6 62 / 31 10 4 1 39 / 14 8 2 5 23 / 17
3.  Sparta Gryfice 30 58 17 7 6 45 / 34 11 2 2 22 / 10 6 5 4 23 / 24
4.  Arkonia Szczecin 30 53 15 8 7 57 / 25 9 2 4 34 / 11 6 6 3 23 / 14
5.  Świt Szczecin 30 50 14 8 8 55 / 35 11 3 1 32 / 11 3 5 7 23 / 24
6.  Kłos Pełczyce 30 41 10 11 9 42 / 45 5 6 4 21 / 20 5 5 5 21 / 25 4 8 2 2 0 7 / 4
7.  Osadnik Myślibórz 30 41 12 5 13 52 / 47 7 1 7 30 / 22 5 4 6 22 / 25 4 5 1 2 1 5 / 6
8.  Odra Chojna 30 41 12 5 13 47 / 54 7 0 8 22 / 24 5 5 5 25 / 30 4 2 0 2 2 2 / 4
9.  Orzeł Trzcińsko-Zdrój 30 40 12 4 14 67 / 60 7 3 5 40 / 29 5 1 9 27 / 31
10.  Mierzynianka Mierzyn 30 37 10 7 13 54 / 64 5 6 4 32 / 22 5 1 9 22 / 42
11.  Polonia Płoty 30 33 8 9 13 38 / 48 3 5 7 23 / 29 5 4 6 15 / 19
12.  Woda Rzecko 30 32 8 8 14 36 / 63 7 4 4 28 / 23 1 4 10 8 / 40
13.  Iskierka Mirand Szczecin 30 30 8 6 16 43 / 67 4 3 8 20 / 30 4 3 8 23 / 37 2 3 1 0 1 5 / 4
14.  Stal Lipiany 30 30 8 6 16 32 / 59 5 4 6 20 / 24 3 2 10 12 / 35 2 3 1 0 1 4 / 5
15.  Sparta Węgorzyno 30 29 7 8 15 33 / 52 3 6 6 16 / 22 4 2 9 17 / 30
16.  Mieszko Mieszkowice 30 27 6 9 15 28 / 46 4 4 7 14 / 21 2 5 8 14 / 25
wyniki spotkań - V liga szczecińska 2008/2009
  12345678910111213141516
1.  Arkonia Szczecin
 
2.  Iskierka Mirand Szczecin
 
3.  Kłos Pełczyce
 
4.  Mierzynianka Mierzyn
 
5.  Mieszko Mieszkowice
 
6.  Odra Chojna
 
7.  Orzeł Trzcińsko-Zdrój
 
8.  Osadnik Myślibórz
 
9.  Polonia Płoty
 
10.  Polski Cukier Kluczevia Stargard
 
11.  Sarmata Dobra
 
12.  Sparta Gryfice
 
13.  Sparta Węgorzyno
 
14.  Stal Lipiany
 
15.  Świt Szczecin
 
16.  Woda Rzecko
 
terminarz - V liga szczecińska 2008/2009
wersja do druku
1 kolejka relacja fotki komentarze
Polonia Płoty - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 0 - 3 2 0 33
Sarmata Dobra - Odra Chojna 4 - 0 3 74 125
Mierzynianka Mierzyn - Polski Cukier Kluczevia Stargard 2 - 3 0 28 63
Arkonia Szczecin - Świt Szczecin 0 - 0 1 82 42
Sparta Węgorzyno - Sparta Gryfice 1 - 1 1 0 53
Mieszko Mieszkowice - Stal Lipiany 1 - 0 0 0 47
Woda Rzecko - Osadnik Myślibórz 3 - 2 0 87 147
Kłos Pełczyce - Iskierka Mirand Szczecin 0 - 2 0 0 24
2 kolejka relacja fotki komentarze
Osadnik Myślibórz - Polonia Płoty 5 - 0 3 7 68
Świt Szczecin - Kłos Pełczyce 2 - 0 2 0 24
Mierzynianka Mierzyn - Arkonia Szczecin 3 - 0 0 99 30
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Odra Chojna 3 - 0 1 26 48
Sparta Gryfice - Woda Rzecko 2 - 0 1 3 50
Stal Lipiany - Sparta Węgorzyno 3 - 0 0 0 51
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Sarmata Dobra 2 - 0 3 25 74
Iskierka Mirand Szczecin - Mieszko Mieszkowice 1 - 2 0 0 29
3 kolejka relacja fotki komentarze
Polonia Płoty - Sparta Gryfice 3 - 1 2 6 45
Sarmata Dobra - Osadnik Myślibórz 1 - 1 1 87 81
Arkonia Szczecin - Polski Cukier Kluczevia Stargard 0 - 1 0 31 32
Odra Chojna - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 2 - 3 2 1 82
Sparta Węgorzyno - Iskierka Mirand Szczecin 2 - 2 0 0 42
Mieszko Mieszkowice - Świt Szczecin 2 - 1 3 0 45
Woda Rzecko - Stal Lipiany 7 - 0 0 22 81
Kłos Pełczyce - Mierzynianka Mierzyn 3 - 2 0 0 27
4 kolejka relacja fotki komentarze
Osadnik Myślibórz - Odra Chojna 1 - 1 1 31 43
Sparta Gryfice - Sarmata Dobra 1 - 4 3 108 94
Mierzynianka Mierzyn - Mieszko Mieszkowice 1 - 1 2 47 48
Arkonia Szczecin - Kłos Pełczyce 3 - 1 0 0 21
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 2 - 1 0 0 31
Stal Lipiany - Polonia Płoty 1 - 0 2 0 31
Iskierka Mirand Szczecin - Woda Rzecko 1 - 1 0 0 20
Świt Szczecin - Sparta Węgorzyno 3 - 0 2 20 46
5 kolejka relacja fotki komentarze
Sarmata Dobra - Stal Lipiany 1 - 3 0 61 90
Kłos Pełczyce - Polski Cukier Kluczevia Stargard 3 - 1 0 38 44
Sparta Węgorzyno - Mierzynianka Mierzyn 2 - 3 0 0 28
Odra Chojna - Sparta Gryfice 0 - 1 0 0 31
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Osadnik Myślibórz 1 - 2 1 11 25
Polonia Płoty - Iskierka Mirand Szczecin 2 - 2 1 0 21
Mieszko Mieszkowice - Arkonia Szczecin 0 - 3 0 0 35
Woda Rzecko - Świt Szczecin 4 - 2 2 17 77
6 kolejka relacja fotki komentarze
Arkonia Szczecin - Sparta Węgorzyno 0 - 1 0 0 30
Sparta Gryfice - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 1 - 0 2 7 15
Mierzynianka Mierzyn - Woda Rzecko 6 - 1 0 47 29
Świt Szczecin - Polonia Płoty 1 - 0 2 96 27
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Osadnik Myślibórz 5 - 1 1 0 64
Stal Lipiany - Odra Chojna 0 - 3 1 0 21
Kłos Pełczyce - Mieszko Mieszkowice 0 - 0 0 0 20
Iskierka Mirand Szczecin - Sarmata Dobra 2 - 4 0 0 67
7 kolejka relacja fotki komentarze
Sarmata Dobra - Świt Szczecin 2 - 1 2 100 86
Sparta Węgorzyno - Kłos Pełczyce 3 - 3 0 0 59
Odra Chojna - Iskierka Mirand Szczecin 2 - 1 0 0 21
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Stal Lipiany 1 - 1 0 0 26
Osadnik Myślibórz - Sparta Gryfice 1 - 2 1 5 67
Polonia Płoty - Mierzynianka Mierzyn 4 - 1 1 34 28
Woda Rzecko - Arkonia Szczecin 1 - 1 1 0 17
Mieszko Mieszkowice - Polski Cukier Kluczevia Stargard 0 - 1 1 0 47
8 kolejka relacja fotki komentarze
Iskierka Mirand Szczecin - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 1 - 4 1 120 25
Mierzynianka Mierzyn - Sarmata Dobra 0 - 0 0 0 72
Arkonia Szczecin - Polonia Płoty 1 - 0 1 34 23
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Sparta Gryfice 1 - 2 2 0 68
Stal Lipiany - Osadnik Myślibórz 0 - 3 0 0 62
Świt Szczecin - Odra Chojna 1 - 1 3 61 19
Kłos Pełczyce - Woda Rzecko 0 - 2 0 0 37
Mieszko Mieszkowice - Sparta Węgorzyno 1 - 4 1 0 65
9 kolejka relacja fotki komentarze
Sparta Węgorzyno - Polski Cukier Kluczevia Stargard 0 - 1 0 55 105
Osadnik Myślibórz - Iskierka Mirand Szczecin 3 - 2 0 70 41
Sparta Gryfice - Stal Lipiany 1 - 0 1 30 43
Odra Chojna - Mierzynianka Mierzyn 1 - 3 0 0 13
Polonia Płoty - Kłos Pełczyce 1 - 2 0 57 29
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Świt Szczecin 1 - 0 2 41 8
Sarmata Dobra - Arkonia Szczecin 1 - 2 1 52 83
Woda Rzecko - Mieszko Mieszkowice 1 - 1 2 71 26
10 kolejka relacja fotki komentarze
Iskierka Mirand Szczecin - Sparta Gryfice 3 - 1 2 0 36
Arkonia Szczecin - Odra Chojna 5 - 0 0 0 17
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Stal Lipiany 1 - 1 0 30 84
Świt Szczecin - Osadnik Myślibórz 2 - 0 1 73 60
Mierzynianka Mierzyn - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 3 - 2 0 36 26
Sparta Węgorzyno - Woda Rzecko 0 - 0 0 99 18
Kłos Pełczyce - Sarmata Dobra 0 - 3 0 0 47
Mieszko Mieszkowice - Polonia Płoty 0 - 0 3 9 38
11 kolejka relacja fotki komentarze
Osadnik Myślibórz - Mierzynianka Mierzyn 0 - 2 0 0 54
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Arkonia Szczecin 0 - 0 0 0 9
Sparta Gryfice - Świt Szczecin 0 - 0 1 0 21
Stal Lipiany - Iskierka Mirand Szczecin 2 - 5 1 0 23
Odra Chojna - Kłos Pełczyce 0 - 1 1 41 16
Polonia Płoty - Sparta Węgorzyno 2 - 2 0 0 49
Sarmata Dobra - Mieszko Mieszkowice 2 - 0 1 73 62
Woda Rzecko - Polski Cukier Kluczevia Stargard 1 - 0 1 0 75
12 kolejka relacja fotki komentarze
Sparta Węgorzyno - Sarmata Dobra 0 - 2 1 85 123
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Iskierka Mirand Szczecin 1 - 1 1 7 45
Mierzynianka Mierzyn - Sparta Gryfice 0 - 0 0 22 19
Kłos Pełczyce - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 3 - 1 0 0 7
Mieszko Mieszkowice - Odra Chojna 1 - 2 3 0 35
Arkonia Szczecin - Osadnik Myślibórz 3 - 1 0 11 49
Świt Szczecin - Stal Lipiany 3 - 1 2 9 21
Woda Rzecko - Polonia Płoty 0 - 0 0 44 12
13 kolejka relacja fotki komentarze
Iskierka Mirand Szczecin - Świt Szczecin 0 - 7 2 7 23
Polonia Płoty - Polski Cukier Kluczevia Stargard 1 - 1 1 0 26
Odra Chojna - Sparta Węgorzyno 3 - 1 1 0 22
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Mieszko Mieszkowice 3 - 2 1 0 19
Osadnik Myślibórz - Kłos Pełczyce 1 - 3 0 0 34
Sparta Gryfice - Arkonia Szczecin 1 - 0 0 0 23
Stal Lipiany - Mierzynianka Mierzyn 1 - 2 0 0 17
Sarmata Dobra - Woda Rzecko 2 - 0 0 57 52
14 kolejka relacja fotki komentarze
Arkonia Szczecin - Stal Lipiany 6 - 2 0 0 22
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Świt Szczecin 2 - 2 2 4 85
Polonia Płoty - Sarmata Dobra 0 - 3 0 47 55
Mierzynianka Mierzyn - Iskierka Mirand Szczecin 4 - 1 0 14 8
Sparta Węgorzyno - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 3 - 1 0 0 27
Kłos Pełczyce - Sparta Gryfice 2 - 2 1 0 30
Woda Rzecko - Odra Chojna 4 - 2 0 0 18
Mieszko Mieszkowice - Osadnik Myślibórz 0 - 0 1 81 268
15 kolejka relacja fotki komentarze
Osadnik Myślibórz - Sparta Węgorzyno 1 - 3 0 46 64
Odra Chojna - Polonia Płoty 1 - 2 0 0 17
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Woda Rzecko 8 - 1 0 0 23
Iskierka Mirand Szczecin - Arkonia Szczecin 0 - 1 0 0 14
Świt Szczecin - Mierzynianka Mierzyn 5 - 2 4 177 23
Sparta Gryfice - Mieszko Mieszkowice 2 - 1 1 0 40
Sarmata Dobra - Polski Cukier Kluczevia Stargard 4 - 2 1 123 152
Stal Lipiany - Kłos Pełczyce 0 - 1 0 0 92
16 kolejka relacja fotki komentarze
Świt Szczecin - Arkonia Szczecin 0 - 0 2 97 47
Iskierka Mirand Szczecin - Kłos Pełczyce 1 - 1 0 72 13
Osadnik Myślibórz - Woda Rzecko 2 - 0 0 17 38
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Mierzynianka Mierzyn 6 - 0 0 25 48
Sparta Gryfice - Sparta Węgorzyno 2 - 1 1 0 45
Stal Lipiany - Mieszko Mieszkowice 1 - 0 0 0 53
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Polonia Płoty 3 - 4 2 0 28
Odra Chojna - Sarmata Dobra 0 - 2 2 33 120
17 kolejka relacja fotki komentarze
Polonia Płoty - Osadnik Myślibórz 1 - 2 1 57 25
Arkonia Szczecin - Mierzynianka Mierzyn 3 - 1 0 33 15
Odra Chojna - Polski Cukier Kluczevia Stargard 1 - 0 1 31 24
Woda Rzecko - Sparta Gryfice 1 - 1 0 0 28
Sparta Węgorzyno - Stal Lipiany 1 - 0 0 0 60
Kłos Pełczyce - Świt Szczecin 1 - 2 2 125 21
Sarmata Dobra - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 5 - 3 2 190 98
Mieszko Mieszkowice - Iskierka Mirand Szczecin 1 - 2 1 0 21
18 kolejka relacja fotki komentarze
Iskierka Mirand Szczecin - Sparta Węgorzyno 2 - 1 0 196 53
Mierzynianka Mierzyn - Kłos Pełczyce 1 - 1 0 0 12
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Arkonia Szczecin 3 - 2 1 0 61
Świt Szczecin - Mieszko Mieszkowice 3 - 2 2 105 24
Osadnik Myślibórz - Sarmata Dobra 2 - 3 0 38 106
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Odra Chojna 1 - 3 5 82 103
Stal Lipiany - Woda Rzecko 3 - 0 1 127 43
Sparta Gryfice - Polonia Płoty 1 - 0 0 71 76
19 kolejka relacja fotki komentarze
Odra Chojna - Osadnik Myślibórz 0 - 1 0 0 43
Polonia Płoty - Stal Lipiany 0 - 1 0 0 47
Sparta Węgorzyno - Świt Szczecin 2 - 0 0 68 35
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Polski Cukier Kluczevia Stargard 3 - 6 1 0 35
Woda Rzecko - Iskierka Mirand Szczecin 1 - 3 0 91 26
Kłos Pełczyce - Arkonia Szczecin 0 - 0 0 0 22
Sarmata Dobra - Sparta Gryfice 0 - 2 5 173 200
Mieszko Mieszkowice - Mierzynianka Mierzyn 1 - 1 0 0 9
20 kolejka relacja fotki komentarze
Mierzynianka Mierzyn - Sparta Węgorzyno 0 - 0 0 35 19
Iskierka Mirand Szczecin - Polonia Płoty 1 - 2 0 0 20
Świt Szczecin - Woda Rzecko 1 - 1 3 72 22
Osadnik Myślibórz - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 3 - 0 1 32 37
Stal Lipiany - Sarmata Dobra 1 - 3 0 42 84
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Kłos Pełczyce 1 - 1 0 0 80
Arkonia Szczecin - Mieszko Mieszkowice 0 - 0 0 69 21
Sparta Gryfice - Odra Chojna 3 - 1 1 0 48
21 kolejka relacja fotki komentarze
Osadnik Myślibórz - Polski Cukier Kluczevia Stargard 0 - 2 0 3 71
Odra Chojna - Stal Lipiany 2 - 0 1 36 32
Sarmata Dobra - Iskierka Mirand Szczecin 3 - 0 2 129 37
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Sparta Gryfice 5 - 2 0 13 51
Polonia Płoty - Świt Szczecin 1 - 1 2 74 21
Sparta Węgorzyno - Arkonia Szczecin 0 - 0 0 13 39
Woda Rzecko - Mierzynianka Mierzyn 1 - 0 0 0 10
Mieszko Mieszkowice - Kłos Pełczyce 3 - 1 0 0 14
22 kolejka relacja fotki komentarze
Świt Szczecin - Sarmata Dobra 4 - 0 3 115 185
Iskierka Mirand Szczecin - Odra Chojna 0 - 0 0 0 21
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Mieszko Mieszkowice 3 - 1 0 44 32
Arkonia Szczecin - Woda Rzecko 4 - 0 0 0 28
Mierzynianka Mierzyn - Polonia Płoty 1 - 2 0 67 36
Stal Lipiany - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 2 - 2 2 0 30
Sparta Gryfice - Osadnik Myślibórz 2 - 1 1 0 42
Kłos Pełczyce - Sparta Węgorzyno 2 - 1 0 34 17
23 kolejka relacja fotki komentarze
Osadnik Myślibórz - Stal Lipiany 4 - 0 0 1 44
Odra Chojna - Świt Szczecin 2 - 0 2 113 20
Sparta Gryfice - Polski Cukier Kluczevia Stargard 0 - 0 1 0 59
Polonia Płoty - Arkonia Szczecin 2 - 5 2 0 40
Sparta Węgorzyno - Mieszko Mieszkowice 0 - 1 0 0 29
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Iskierka Mirand Szczecin 7 - 2 1 0 11
Sarmata Dobra - Mierzynianka Mierzyn 6 - 0 2 38 62
Woda Rzecko - Kłos Pełczyce 1 - 4 0 0 12
24 kolejka relacja fotki komentarze
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Sparta Węgorzyno 2 - 0 0 66 28
Mieszko Mieszkowice - Woda Rzecko 0 - 0 0 0 18
Kłos Pełczyce - Polonia Płoty 0 - 0 0 27 2
Arkonia Szczecin - Sarmata Dobra 4 - 0 2 84 69
Mierzynianka Mierzyn - Odra Chojna 3 - 3 0 0 11
Świt Szczecin - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 2 - 0 2 50 14
Iskierka Mirand Szczecin - Osadnik Myślibórz 2 - 1 0 63 15
Stal Lipiany - Sparta Gryfice 1 - 1 0 0 41
25 kolejka relacja fotki komentarze
Osadnik Myślibórz - Świt Szczecin 3 - 2 2 73 32
Odra Chojna - Arkonia Szczecin 1 - 6 3 26 42
Stal Lipiany - Polski Cukier Kluczevia Stargard 2 - 1 0 0 60
Sparta Gryfice - Iskierka Mirand Szczecin 4 - 0 1 27 36
Polonia Płoty - Mieszko Mieszkowice 0 - 0 1 81 33
Woda Rzecko - Sparta Węgorzyno 1 - 0 0 0 12
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Mierzynianka Mierzyn 3 - 2 0 0 5
Sarmata Dobra - Kłos Pełczyce 5 - 1 2 155 65
26 kolejka relacja fotki komentarze
Iskierka Mirand Szczecin - Stal Lipiany 0 - 2 0 0 33
Arkonia Szczecin - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 0 - 1 0 44 44
Mierzynianka Mierzyn - Osadnik Myślibórz 2 - 4 0 0 22
Świt Szczecin - Sparta Gryfice 4 - 2 2 70 64
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Woda Rzecko 5 - 0 0 0 26
Sparta Węgorzyno - Polonia Płoty 1 - 3 0 0 41
Mieszko Mieszkowice - Sarmata Dobra 0 - 3 2 82 70
Kłos Pełczyce - Odra Chojna 1 - 1 0 0 6
27 kolejka relacja fotki komentarze
Osadnik Myślibórz - Arkonia Szczecin 0 - 1 0 0 37
Iskierka Mirand Szczecin - Polski Cukier Kluczevia Stargard 0 - 2 2 67 13
Odra Chojna - Mieszko Mieszkowice 4 - 2 0 50 28
Stal Lipiany - Świt Szczecin 1 - 1 1 52 31
Sparta Gryfice - Mierzynianka Mierzyn 0 - 2 0 55 41
Polonia Płoty - Woda Rzecko 3 - 1 0 0 16
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Kłos Pełczyce 1 - 1 0 0 5
Sarmata Dobra - Sparta Węgorzyno 7 - 0 2 171 196
28 kolejka relacja fotki komentarze
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Polonia Płoty 2 - 1 0 0 30
Woda Rzecko - Sarmata Dobra 1 - 2 2 355 102
Sparta Węgorzyno - Odra Chojna 0 - 4 0 0 16
Mieszko Mieszkowice - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 3 - 1 0 0 21
Kłos Pełczyce - Osadnik Myślibórz 2 - 2 0 21 27
Arkonia Szczecin - Sparta Gryfice 1 - 3 2 0 59
Mierzynianka Mierzyn - Stal Lipiany 3 - 0 0 46 6
Świt Szczecin - Iskierka Mirand Szczecin 1 - 0 2 100 10
29 kolejka relacja fotki komentarze
Świt Szczecin - Polski Cukier Kluczevia Stargard 0 - 2 1 113 56
Iskierka Mirand Szczecin - Mierzynianka Mierzyn 6 - 1 0 0 12
Stal Lipiany - Arkonia Szczecin 2 - 2 0 0 43
Sparta Gryfice - Kłos Pełczyce 2 - 0 2 0 26
Osadnik Myślibórz - Mieszko Mieszkowice 4 - 1 4 94 199
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Sparta Węgorzyno 1 - 3 0 0 27
Odra Chojna - Woda Rzecko 3 - 1 1 27 24
Sarmata Dobra - Polonia Płoty 1 - 1 1 77 25
30 kolejka relacja fotki komentarze
Arkonia Szczecin - Iskierka Mirand Szczecin 4 - 0 0 50 39
Mierzynianka Mierzyn - Świt Szczecin 3 - 4 1 50 10
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Sarmata Dobra 2 - 1 1 198 268
Polonia Płoty - Odra Chojna 3 - 4 0 0 20
Woda Rzecko - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 1 - 5 0 5 20
Sparta Węgorzyno - Osadnik Myślibórz 1 - 1 0 0 146
Mieszko Mieszkowice - Sparta Gryfice 1 - 2 2 0 39
Kłos Pełczyce - Stal Lipiany 4 - 1 0 0 32
 
top komentarze
newsy:
1 » Derkowski: Nie jest ta »
mecze:
45 » Pogoń Barlinek-Gavia Ch »
22 » Orzeł Wałcz-Darłovia Da »
20 » Ina Nadarzyn-Pomorzanin »
14 » Orkan Dalewo-Ina Stradz »
14 » Ina Ińsko-Ina Recz
11 » Energetyk Gryfino-Dąb D »
10 » Zawisza Grzmiąca-Błonie »
10 » Chemik Police-Gwardia K »
9 » Stal Mielec-Pogoń Szcze »
9 » Gwardia Koszalin-Iskier »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 2
statystyki portalu
• drużyn: 3129
• imprez: 151716
• newsów: 78194
• użytkowników: 81166
• komentarzy: 1175323
• zdjęć: 900017
• relacji: 40656
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2024 - by ligowiec team
Polityka Cookies