ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
terminarz - Puchar Polski ZZPN Szczecin 2021/2022
wersja do druku
1 runda relacja fotki komentarze
Wicher Brojce - Dąb Dębice 7 - 2 0 0 0
Victoria 95 Przecław - Czcibor Cedynia 3 - 0 0 0 0
Unia Swochowo - Zryw Kołbaskowo 5 - 0 0 0 0
Prawobrzeże II Świnoujście - Promień Mosty 5 - 0 0 0 0
Czarni Szczecin - Sędziowie ZZPN 3 - 2 0 94 0
Wicher Steklno - Sparta Skalin 5 - 3 0 0 0
Klon Krzymów - Piast Piaseczno 4 - 1 0 0 1
Klon Krzęcin - SALOS Szczecin 1 - 2 0 0 0
Pionier Szczecin - Piast Karsko 6 - 11 0 0 3
Sztorm Szczecin - Kłos Pełczyce 2 - 6 0 0 0
Orzeł Łożnica - OKS Center MD Goleniów 6 - 3 0 0 0
Bałtyk Gostyń - Błękitni Trzygłów 0 - 8 0 0 0
Wicher Reptowo - Jastrząb Łosośnica 1 - 3 0 0 0
Płomień Lisowo - Znicz Niedźwiedź 0 - 2 0 0 1
Pomorzanin Krąpiel - Sokół Sokoliniec 0 - 1 0 0 0
Leśnik Kliniska - Zalew Stepnica 3 - 0 0 0 0
Radowia Radowo Małe - Orzeł Małkocin 2 - 2 0 0 1
Fala Międzyzdroje - Korona Stuchowo 1 - 1 0 0 0
Lotnik Czarne - Orzeł Pęzino 1 - 8 0 0 1
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Hanza Goleniów 2 - 1 0 0 0
Ina Recz - Orkan Dalewo 2 - 8 0 0 0
Bizon Cerkwica - Dęby Rogowo 2 - 3 0 0 0
Polonia Giżyn - Piast Kolin 4 - 0 0 0 0
Świt II Skolwin - GKS Kołbacz 0 - 3 0 0 1
Ogniwo Babinek - Arkonia Szczecin 1 - 2 0 0 2
Wołczkowo-Bezrzecze - Rurzyca Nawodna 3 - 4 0 0 0
Okręt Szczecin - Grot Gardno 3 - 3 0 75 0
Czarni Czarnówko - GKS Golenice 6 - 0 0 0 0
Chrobry Lisie Pole - Vielgovia Szczecin 0 - 3 0 0 0
Chemik II Police - Świt Barnimie 3 - 0 0 0 2
Wicher Przelewice - Pogoń II Barlinek 2 - 3 0 0 0
Korona Raduń - Kasta Szczecin-Majowe 2 - 3 0 0 0
Odrzanka Radziszewo - Bryza Reńsko 3 - 0 0 0 0
Mechanik Warnice - Tanowia Tanowo 3 - 0 0 0 2
Zjednoczeni Kurzycko - Sęp Brzesko 0 - 1 0 0 0
Jedność Przewłoki - Gwiazda Żalęcino 2 - 7 0 0 3
Future Szczecin - Koral Mostkowo 3 - 0 0 0 1
2 runda relacja fotki komentarze
GKS Kołbacz - Arkonia Szczecin 3 - 4 0 0 0
Błękitni Trzygłów - Jastrząb Łosośnica 3 - 0 0 0 0
Wicher Steklno - Rurzyca Nawodna 5 - 7 0 0 0
Radowia Radowo Małe - Korona Stuchowo 1 - 2 0 0 0
Klon Krzymów - Polonia Giżyn 1 - 2 0 0 0
Victoria 95 Przecław - Kłos Pełczyce 1 - 3 0 0 0
SALOS Szczecin - Unia Swochowo 5 - 1 0 0 0
Wicher Brojce - Znicz Niedźwiedź 2 - 0 0 0 0
Sokół Sokoliniec - Leśnik Kliniska 1 - 2 0 0 1
Prawobrzeże II Świnoujście - Orzeł Łożnica 1 - 2 0 0 0
Orzeł Pęzino - Dąbrovia Stara Dąbrowa 5 - 2 0 0 2
Orkan Dalewo - Dęby Rogowo 2 - 1 0 0 0
Okręt Szczecin - Czarni Czarnówko 1 - 0 0 0 0
Vielgovia Szczecin - Chemik II Police 4 - 0 0 0 0
Odrzanka Radziszewo - Mechanik Warnice 2 - 2 0 0 0
Sęp Brzesko - Piast Karsko 1 - 3 0 0 2
Pogoń II Barlinek - Kasta Szczecin-Majowe 2 - 5 0 0 0
Future Szczecin - Czarni Szczecin 1 - 5 0 33 0
3 runda relacja fotki komentarze
Czarni Szczecin - Ehrle Dobra Szczecińska 1 - 5 0 0 0
Gwiazda Żalęcino - Arkonia Szczecin 1 - 8 0 0 0
Korona Stuchowo - Sarmata Dobra 4 - 2 0 37 1
Jantar Dziwnów - Światowid 63 Łobez 3 - 2 0 0 2
Orkan Dalewo - Wybrzeże Rewalskie Rewal 1 - 2 0 0 0
Leśnik Kliniska - Orzeł Pęzino 0 - 1 0 0 1
Orzeł Łożnica - Polonia Płoty 5 - 7 0 0 2
Błękitni Trzygłów - Zorza Dobrzany 4 - 3 0 0 0
Mewa Resko - Sparta Gryfice 0 - 3 0 0 2
Wicher Brojce - Sparta Węgorzyno 0 - 3 0 0 0
Piast Chociwel - Prawobrzeże Świnoujście 3 - 0 0 0 1
Ina Ińsko - Iskra Golczewo 1 - 2 0 0 0
Gryf Kamień Pomorski - Pomorzanin Nowogard 0 - 1 0 0 3
Vielgovia Szczecin - Sokół Pyrzyce 4 - 3 0 0 1
Odra Chojna - Osadnik Myślibórz 3 - 0 0 0 0
Energetyk Gryfino - Arkonia Szczecin 1 - 2 0 0 0
Unia Dolice - Mierzynianka Mierzyn 2 - 0 0 0 0
Okręt Szczecin - Czarni Fiege Lubanowo 4 - 3 0 0 0
Odrzanka Radziszewo - Gavia Choszczno 1 - 2 0 0 0
Kłos Pełczyce - Stal Szczecin 5 - 6 0 0 0
Kasta Szczecin-Majowe - Orzeł Bierzwnik 3 - 0 0 0 0
Rurzyca Nawodna - Iskra Banie 4 - 2 0 0 0
Łabędź Widuchowa - Stal Lipiany 6 - 2 0 0 0
Polonia Giżyn - Morzycko Moryń 3 - 0 0 0 1
SALOS Szczecin - Iskierka Szczecin 3 - 0 0 0 0
Drawa Drawno - Iskra Pomień 4 - 10 0 63 1
Masovia Maszewo - Intermarche-Rega Trzebiatów 3 - 3 0 0 1
Piast Karsko - Pogoń Barlinek 4 - 1 0 0 3
4 runda relacja fotki komentarze
Vielgovia Szczecin - Błękitni Trzygłów 3 - 0 0 0 3
Kasta Szczecin-Majowe - Rurzyca Nawodna 6 - 4 0 0 0
Odra Chojna - Łabędź Widuchowa 7 - 0 0 0 0
Orzeł Pęzino - Masovia Maszewo 6 - 1 0 0 3
Unia Dolice - Pomorzanin Nowogard 0 - 3 0 0 0
SALOS Szczecin - Sparta Węgorzyno 3 - 0 0 0 0
Iskra Golczewo - Wybrzeże Rewalskie Rewal 3 - 0 0 0 1
Iskra Pomień - Arkonia Szczecin 3 - 0 0 0 1
Jantar Dziwnów - Arkonia Szczecin 0 - 3 0 0 0
Gavia Choszczno - Ehrle Dobra Szczecińska 3 - 3 0 0 2
Polonia Giżyn - Stal Szczecin 0 - 3 0 0 1
Korona Stuchowo - Sparta Gryfice 2 - 2 0 1 3
Polonia Płoty - Piast Chociwel 3 - 0 0 0 1
Okręt Szczecin - Piast Karsko 3 - 3 0 0 1
5 runda relacja fotki komentarze
Chemik Police - Jeziorak Szczecin 3 - 0 0 121 2
Biali Sądów - Flota Świnoujście 0 - 4 1 0 6
Arkonia Szczecin - Iskra Pomień 12 - 1 0 0 0
Orzeł Pęzino - Hutnik Szczecin 0 - 4 0 0 0
Vielgovia Szczecin - Ina Goleniów 4 - 7 0 0 0
Korona Stuchowo - Dąb Dębno 0 - 5 0 1 6
SALOS Szczecin - Okręt Szczecin 5 - 2 0 0 2
Polonia Płoty - Iskra Golczewo 5 - 6 0 0 1
Gavia Choszczno - Błękitni II Stargard 0 - 2 0 0 0
Kasta Szczecin-Majowe - Odra Chojna 3 - 5 0 0 0
Stal Szczecin - Vineta Wolin 0 - 5 0 0 2
 
top komentarze
newsy:
4 » Zmiana trenera w Inie!  »
mecze:
113 » Pomorzanin Nowogard-Pra »
33 » Olimp Gościno-Dąb Dębno
25 » Gavia Choszczno-Orzeł B »
22 » Błękitni II Stargard-Ra »
18 » Orzeł Mrzeżyno-Vineta I »
16 » Ina Goleniów-Orzeł Wałc »
16 » Pogoń Szczecin-Jagiello »
15 » Dąbrovia Stara Dąbrowa- »
15 » AP Kotwica Kołobrzeg-Pł »
14 » Iskra Golczewo-Pomorzan »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2971
• imprez: 133434
• newsów: 75517
• użytkowników: 79476
• komentarzy: 1129764
• zdjęć: 830938
• relacji: 39469
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2021 - by ligowiec team
Polityka Cookies