ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
Bengoro
tabela - A klasa gr. 10 2021/2022
ogółem dom wyjazd bezpośrednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Sokół Suliszewo 24 54 17 3 4 79 / 27 10 1 1 54 / 11 7 2 3 25 / 16
2.  Wspólni Różewo 24 46 15 1 8 68 / 34 10 1 1 46 / 9 5 0 7 22 / 25 2 3 1 0 1 5 / 3
3.  Błękitni Ostrowice 24 46 14 4 6 64 / 35 9 1 2 37 / 16 5 3 4 27 / 19 2 3 1 0 1 3 / 5
4.  Sad Chwiram 24 44 13 5 6 69 / 40 8 3 1 47 / 17 5 2 5 22 / 23
5.  Santos Kłębowiec 24 41 12 5 7 57 / 41 5 3 4 21 / 18 7 2 3 36 / 23
6.  Grom Szwecja 24 38 11 5 8 50 / 37 7 3 2 30 / 12 4 2 6 20 / 25
7.  KS Dzikowo 24 34 10 4 10 65 / 56 5 2 5 44 / 33 5 2 5 21 / 23
8.  Grom Giżyno 24 30 10 0 14 56 / 76 9 0 3 42 / 23 1 0 11 14 / 53
9.  Mirstal Mirosławiec 24 29 8 5 11 47 / 70 6 2 4 31 / 19 2 3 7 16 / 51
10.  Kopanik Lubno 24 27 9 0 15 60 / 61 6 0 6 42 / 25 3 0 9 18 / 36
11.  Drzewiarz Świerczyna 24 23 7 2 15 42 / 84 5 1 6 28 / 26 2 1 9 14 / 58
12.  Legion Strączno 24 21 7 0 17 32 / 90 6 0 6 17 / 26 1 0 11 15 / 64
13.  Bytyń Nakielno 24 17 5 2 17 33 / 71 5 1 6 21 / 27 0 1 11 12 / 44
wyniki spotkań - A klasa gr. 10 2021/2022
  12345678910111213
1.  Błękitni Ostrowice
 
2.  Bytyń Nakielno
 
3.  Drzewiarz Świerczyna
 
4.  Grom Giżyno
 
5.  Grom Szwecja
 
6.  Kopanik Lubno
 
7.  KS Dzikowo
 
8.  Legion Strączno
 
9.  Mirstal Mirosławiec
 
10.  Sad Chwiram
 
11.  Santos Kłębowiec
 
12.  Sokół Suliszewo
 
13.  Wspólni Różewo
 
terminarz - A klasa gr. 10 2021/2022
wersja do druku
1 kolejka relacja fotki komentarze
Sokół Suliszewo - Grom Giżyno 9 - 1 0 0 4
Grom Szwecja - Bytyń Nakielno 2 - 1 0 1 2
Mirstal Mirosławiec - Sad Chwiram 1 - 4 0 0 3
Santos Kłębowiec - Wspólni Różewo 0 - 3 0 0 1
Drzewiarz Świerczyna - Kopanik Lubno 3 - 0 0 1 2
KS Dzikowo - Legion Strączno 9 - 3 0 0 4
2 kolejka relacja fotki komentarze
Bytyń Nakielno - Santos Kłębowiec 0 - 6 0 0 2
Wspólni Różewo - Drzewiarz Świerczyna 6 - 0 0 0 2
Błękitni Ostrowice - Mirstal Mirosławiec 4 - 0 0 1 2
Legion Strączno - Sokół Suliszewo 3 - 2 0 0 2
Sad Chwiram - Grom Szwecja 1 - 1 0 1 1
Kopanik Lubno - KS Dzikowo 1 - 2 0 0 4
3 kolejka relacja fotki komentarze
Sokół Suliszewo - Kopanik Lubno 1 - 0 0 0 3
Grom Szwecja - Błękitni Ostrowice 2 - 1 0 0 3
Grom Giżyno - Legion Strączno 4 - 1 0 0 1
Santos Kłębowiec - Sad Chwiram 3 - 1 0 0 2
Drzewiarz Świerczyna - Bytyń Nakielno 6 - 1 0 0 1
KS Dzikowo - Wspólni Różewo 3 - 1 0 0 6
4 kolejka relacja fotki komentarze
Bytyń Nakielno - KS Dzikowo 4 - 2 0 0 3
Mirstal Mirosławiec - Grom Szwecja 4 - 0 0 0 3
Kopanik Lubno - Grom Giżyno 5 - 1 0 0 5
Wspólni Różewo - Sokół Suliszewo 3 - 0 0 0 4
Błękitni Ostrowice - Santos Kłębowiec 2 - 2 0 0 4
Sad Chwiram - Drzewiarz Świerczyna 6 - 2 0 0 3
5 kolejka relacja fotki komentarze
Grom Giżyno - Wspólni Różewo 3 - 0 0 0 2
Legion Strączno - Kopanik Lubno 0 - 3 0 0 2
Santos Kłębowiec - Mirstal Mirosławiec 0 - 1 0 0 2
Drzewiarz Świerczyna - Błękitni Ostrowice 2 - 3 0 1 6
KS Dzikowo - Sad Chwiram 1 - 3 0 0 2
Sokół Suliszewo - Bytyń Nakielno 3 - 2 0 0 2
6 kolejka relacja fotki komentarze
Mirstal Mirosławiec - Drzewiarz Świerczyna 3 - 3 0 0 2
Wspólni Różewo - Legion Strączno 10 - 0 0 0 1
Bytyń Nakielno - Grom Giżyno 2 - 0 0 0 1
Sad Chwiram - Sokół Suliszewo 2 - 3 0 0 2
Grom Szwecja - Santos Kłębowiec 0 - 2 0 0 5
Błękitni Ostrowice - KS Dzikowo 3 - 2 0 1 2
7 kolejka relacja fotki komentarze
Sokół Suliszewo - Błękitni Ostrowice 1 - 0 0 0 3
Grom Giżyno - Sad Chwiram 4 - 0 0 0 2
Legion Strączno - Bytyń Nakielno 1 - 0 0 0 2
Drzewiarz Świerczyna - Grom Szwecja 3 - 0 0 0 3
KS Dzikowo - Mirstal Mirosławiec 7 - 4 0 0 2
Kopanik Lubno - Wspólni Różewo 3 - 4 0 0 5
8 kolejka relacja fotki komentarze
Bytyń Nakielno - Kopanik Lubno 2 - 1 0 0 3
Błękitni Ostrowice - Grom Giżyno 6 - 0 0 1 6
Mirstal Mirosławiec - Sokół Suliszewo 0 - 1 0 1 4
Grom Szwecja - KS Dzikowo 2 - 2 0 0 4
Sad Chwiram - Legion Strączno 4 - 2 0 0 3
Santos Kłębowiec - Drzewiarz Świerczyna 0 - 2 0 0 4
9 kolejka relacja fotki komentarze
Wspólni Różewo - Bytyń Nakielno 3 - 1 0 0 1
Sokół Suliszewo - Grom Szwecja 7 - 1 0 0 1
KS Dzikowo - Santos Kłębowiec 2 - 4 0 0 1
Grom Giżyno - Mirstal Mirosławiec 3 - 1 0 0 2
Legion Strączno - Błękitni Ostrowice 0 - 6 0 2 3
Kopanik Lubno - Sad Chwiram 0 - 2 0 0 1
10 kolejka relacja fotki komentarze
Mirstal Mirosławiec - Legion Strączno 7 - 1 0 0 2
Sad Chwiram - Wspólni Różewo 2 - 1 0 0 2
Grom Szwecja - Grom Giżyno 4 - 1 0 0 3
Błękitni Ostrowice - Kopanik Lubno 1 - 3 0 0 4
Santos Kłębowiec - Sokół Suliszewo 1 - 1 0 12 3
Drzewiarz Świerczyna - KS Dzikowo 2 - 1 0 0 3
11 kolejka relacja fotki komentarze
Sokół Suliszewo - Drzewiarz Świerczyna 3 - 1 0 0 4
Wspólni Różewo - Błękitni Ostrowice 4 - 1 0 0 4
Bytyń Nakielno - Sad Chwiram 3 - 5 0 0 2
Legion Strączno - Grom Szwecja 2 - 0 0 0 3
Kopanik Lubno - Mirstal Mirosławiec 4 - 0 0 0 3
Grom Giżyno - Santos Kłębowiec 0 - 4 0 0 3
12 kolejka relacja fotki komentarze
Mirstal Mirosławiec - Wspólni Różewo 2 - 1 0 0 1
Grom Szwecja - Kopanik Lubno 2 - 1 0 0 3
Drzewiarz Świerczyna - Grom Giżyno 5 - 1 0 0 2
KS Dzikowo - Sokół Suliszewo 2 - 2 0 0 2
Błękitni Ostrowice - Bytyń Nakielno 3 - 0 0 1 1
Santos Kłębowiec - Legion Strączno 4 - 1 0 0 1
13 kolejka relacja fotki komentarze
Kopanik Lubno - Santos Kłębowiec 4 - 2 0 0 1
Wspólni Różewo - Grom Szwecja 1 - 0 0 0 1
Bytyń Nakielno - Mirstal Mirosławiec 3 - 3 0 0 1
Grom Giżyno - KS Dzikowo 5 - 4 0 0 1
Legion Strączno - Drzewiarz Świerczyna 4 - 1 0 0 4
Sad Chwiram - Błękitni Ostrowice 1 - 1 0 1 1
14 kolejka relacja fotki komentarze
Wspólni Różewo - Santos Kłębowiec 4 - 1 0 0 1
Kopanik Lubno - Drzewiarz Świerczyna 7 - 0 0 0 3
Bytyń Nakielno - Grom Szwecja 0 - 1 0 0 3
Legion Strączno - KS Dzikowo 0 - 2 0 0 4
Grom Giżyno - Sokół Suliszewo 2 - 0 0 0 2
Sad Chwiram - Mirstal Mirosławiec 7 - 2 0 0 1
15 kolejka relacja fotki komentarze
Mirstal Mirosławiec - Błękitni Ostrowice 2 - 1 0 0 1
Sokół Suliszewo - Legion Strączno 5 - 2 0 0 1
Grom Szwecja - Sad Chwiram 1 - 1 0 0 1
KS Dzikowo - Kopanik Lubno 4 - 2 0 0 2
Santos Kłębowiec - Bytyń Nakielno 5 - 2 0 0 4
Drzewiarz Świerczyna - Wspólni Różewo 2 - 4 0 0 2
16 kolejka relacja fotki komentarze
Bytyń Nakielno - Drzewiarz Świerczyna 3 - 0 0 0 2
Wspólni Różewo - KS Dzikowo 0 - 1 0 0 2
Legion Strączno - Grom Giżyno 2 - 0 0 0 2
Kopanik Lubno - Sokół Suliszewo 2 - 4 0 0 2
Błękitni Ostrowice - Grom Szwecja 2 - 1 0 1 6
Sad Chwiram - Santos Kłębowiec 4 - 1 0 0 2
17 kolejka relacja fotki komentarze
Sokół Suliszewo - Wspólni Różewo 2 - 0 0 0 3
Grom Szwecja - Mirstal Mirosławiec 0 - 0 0 0 2
Grom Giżyno - Kopanik Lubno 8 - 3 0 0 2
Santos Kłębowiec - Błękitni Ostrowice 1 - 1 0 0 2
Drzewiarz Świerczyna - Sad Chwiram 0 - 2 0 0 3
KS Dzikowo - Bytyń Nakielno 7 - 1 0 0 4
18 kolejka relacja fotki komentarze
Mirstal Mirosławiec - Santos Kłębowiec 2 - 3 0 0 2
Wspólni Różewo - Grom Giżyno 4 - 3 0 0 2
Bytyń Nakielno - Sokół Suliszewo 0 - 2 0 0 1
Błękitni Ostrowice - Drzewiarz Świerczyna 8 - 1 0 0 2
Sad Chwiram - KS Dzikowo 1 - 1 0 0 1
Kopanik Lubno - Legion Strączno 8 - 0 0 0 2
19 kolejka relacja fotki komentarze
Santos Kłębowiec - Grom Szwecja 2 - 2 0 0 2
Sokół Suliszewo - Sad Chwiram 4 - 0 0 0 3
Grom Giżyno - Bytyń Nakielno 3 - 0 0 0 3
Legion Strączno - Wspólni Różewo 1 - 4 0 0 3
Drzewiarz Świerczyna - Mirstal Mirosławiec 3 - 3 0 0 4
KS Dzikowo - Błękitni Ostrowice 2 - 2 0 0 3
20 kolejka relacja fotki komentarze
Mirstal Mirosławiec - KS Dzikowo 5 - 1 0 0 1
Wspólni Różewo - Kopanik Lubno 6 - 1 0 0 0
Grom Szwecja - Drzewiarz Świerczyna 6 - 0 0 0 0
Sad Chwiram - Grom Giżyno 7 - 1 0 0 0
Błękitni Ostrowice - Sokół Suliszewo 0 - 2 0 0 0
Bytyń Nakielno - Legion Strączno 2 - 0 0 0 2
21 kolejka relacja fotki komentarze
Grom Giżyno - Błękitni Ostrowice 0 - 3 0 0 1
Sokół Suliszewo - Mirstal Mirosławiec 16 - 0 0 0 2
Kopanik Lubno - Bytyń Nakielno 3 - 1 0 0 1
Legion Strączno - Sad Chwiram 2 - 1 0 0 9
KS Dzikowo - Grom Szwecja 0 - 2 0 0 1
Drzewiarz Świerczyna - Santos Kłębowiec 0 - 3 0 0 1
22 kolejka relacja fotki komentarze
Mirstal Mirosławiec - Grom Giżyno 2 - 0 0 0 7
Santos Kłębowiec - KS Dzikowo 0 - 2 0 0 2
Bytyń Nakielno - Wspólni Różewo 1 - 3 0 0 2
Grom Szwecja - Sokół Suliszewo 1 - 3 0 10 4
Błękitni Ostrowice - Legion Strączno 3 - 2 0 0 7
Sad Chwiram - Kopanik Lubno 6 - 1 0 0 2
23 kolejka relacja fotki komentarze
Kopanik Lubno - Błękitni Ostrowice 3 - 4 0 0 1
Legion Strączno - Mirstal Mirosławiec 0 - 2 0 0 3
Sokół Suliszewo - Santos Kłębowiec 3 - 3 0 0 1
Grom Giżyno - Grom Szwecja 1 - 7 0 0 2
Wspólni Różewo - Sad Chwiram 1 - 1 0 0 1
KS Dzikowo - Drzewiarz Świerczyna 3 - 4 0 0 3
24 kolejka relacja fotki komentarze
Mirstal Mirosławiec - Kopanik Lubno 1 - 2 0 0 2
Santos Kłębowiec - Grom Giżyno 3 - 1 0 0 1
Grom Szwecja - Legion Strączno 6 - 0 0 0 4
Błękitni Ostrowice - Wspólni Różewo 2 - 1 0 0 1
Drzewiarz Świerczyna - Sokół Suliszewo 0 - 5 0 0 3
Sad Chwiram - Bytyń Nakielno 6 - 1 0 0 1
25 kolejka relacja fotki komentarze
Sokół Suliszewo - KS Dzikowo 0 - 1 0 0 2
Bytyń Nakielno - Błękitni Ostrowice 1 - 4 0 0 2
Wspólni Różewo - Mirstal Mirosławiec 4 - 0 0 0 4
Kopanik Lubno - Grom Szwecja 2 - 5 0 0 5
Grom Giżyno - Drzewiarz Świerczyna 9 - 0 0 0 2
Legion Strączno - Santos Kłębowiec 2 - 5 0 0 6
26 kolejka relacja fotki komentarze
Santos Kłębowiec - Kopanik Lubno 2 - 1 0 0 2
KS Dzikowo - Grom Giżyno 4 - 5 0 0 5
Błękitni Ostrowice - Sad Chwiram 3 - 2 0 0 2
Mirstal Mirosławiec - Bytyń Nakielno 2 - 2 0 0 5
Grom Szwecja - Wspólni Różewo 4 - 0 0 0 2
Drzewiarz Świerczyna - Legion Strączno 2 - 3 0 0 5
 
top komentarze
newsy:
1 » Wyjazdowy pojedynek Świ »
mecze:
25 » Biali Sądów-Darłovia Da »
20 » Polski Cukier Kluczevia »
16 » A.P. Gavia Choszczno-Po »
11 » Pogoń Szczecin-Stal Mie »
11 » Iskra Lutówko-Klon Krzę »
8 » MKP Szczecinek-Ina Gole »
7 » Gwardia Koszalin-Odra C »
7 » Chemik Police-Bałtyk Ko »
6 » Górnik Zabrze-Pogoń Szc »
6 » Rega Trzebiatów-Sparta  »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 28
statystyki portalu
• drużyn: 3106
• imprez: 148825
• newsów: 77837
• użytkowników: 80959
• komentarzy: 1170392
• zdjęć: 887989
• relacji: 40463
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2023 - by ligowiec team
Polityka Cookies