ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
tabela - A klasa gr. 5 2021/2022
og??em dom wyjazd bezpo?rednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Kłos Pełczyce 12 34 11 1 0 59 / 6 6 0 0 23 / 2 5 1 0 36 / 4
2.  Polonia Giżyn 12 31 10 1 1 64 / 8 6 1 0 41 / 4 4 0 1 23 / 4
3.  Piast Karsko 12 27 8 3 1 49 / 14 3 1 1 18 / 7 5 2 0 31 / 7
4.  Ina Nadarzyn 12 20 6 2 4 33 / 35 2 2 1 12 / 10 4 0 3 21 / 25 1 3 1 0 0 4 / 2
5.  Korona Raduń 12 20 6 2 4 36 / 32 4 0 3 21 / 23 2 2 1 15 / 9 1 0 0 0 1 2 / 4
6.  Pogoń II Barlinek 12 19 6 1 5 46 / 32 5 1 1 38 / 10 1 0 4 8 / 22 1 3 1 0 0 10 / 2
7.  Klon Krzęcin 12 19 6 1 5 34 / 31 3 0 2 18 / 8 3 1 3 16 / 23 1 0 0 0 1 2 / 10
8.  Wicher Przelewice 12 16 4 4 4 37 / 27 2 2 2 14 / 13 2 2 2 23 / 14
9.  Iskra Lutówko 12 15 5 0 7 27 / 30 4 0 1 17 / 8 1 0 6 10 / 22
10.  Pomorzanin Zamęcin 12 12 4 0 8 19 / 53 4 0 3 16 / 22 0 0 5 3 / 31
11.  Świt Barnimie 12 5 1 2 9 8 / 49 0 1 5 3 / 30 1 1 4 5 / 19 1 1 0 1 0 2 / 2
12.  Sokół Granowo 12 5 1 2 9 19 / 57 1 2 3 10 / 24 0 0 6 9 / 33 1 1 0 1 0 2 / 2
13.  Orzeł Żeńsko 12 1 0 1 11 10 / 67 0 0 6 5 / 44 0 1 5 5 / 23
wyniki spotkań - A klasa gr. 5 2021/2022
  12345678910111213
1.  Ina Nadarzyn
 
       
2.  Iskra Lutówko
 
       
3.  Klon Krzęcin  
 
     
4.  Kłos Pełczyce 
 
     
5.  Korona Raduń 
 
    
6.  Orzeł Żeńsko   
 
   
7.  Piast Karsko  
 
     
8.  Pogoń II Barlinek  
 
   
9.  Polonia Giżyn   
 
  
10.  Pomorzanin Zamęcin    
 
 
11.  Sokół Granowo      
 
12.  Świt Barnimie      
 
13.  Wicher Przelewice      
 
terminarz - A klasa gr. 5 2021/2022
wersja do druku
1 kolejka relacja fotki komentarze
Pogoń II Barlinek - Iskra Lutówko 2 - 0 0 0 5
Pomorzanin Zamęcin - Sokół Granowo 3 - 2 0 0 0
Orzeł Żeńsko - Korona Raduń 1 - 4 0 0 0
Klon Krzęcin - Kłos Pełczyce 2 - 3 0 170 13
Wicher Przelewice - Piast Karsko 2 - 5 0 0 4
Polonia Giżyn - Ina Nadarzyn 4 - 1 0 0 22
2 kolejka relacja fotki komentarze
Korona Raduń - Polonia Giżyn 0 - 5 0 0 2
Iskra Lutówko - Orzeł Żeńsko 4 - 1 0 0 0
Ina Nadarzyn - Klon Krzęcin 3 - 4 0 0 4
Sokół Granowo - Świt Barnimie 2 - 2 0 0 9
Wicher Przelewice - Pomorzanin Zamęcin 4 - 0 0 0 1
Piast Karsko - Kłos Pełczyce 0 - 2 0 0 12
3 kolejka relacja fotki komentarze
Pogoń II Barlinek - Sokół Granowo 7 - 1 0 0 6
Świt Barnimie - Wicher Przelewice 1 - 1 0 0 5
Pomorzanin Zamęcin - Piast Karsko 1 - 6 0 0 4
Polonia Giżyn - Iskra Lutówko 7 - 1 0 0 2
Korona Raduń - Klon Krzęcin 0 - 2 0 0 2
Kłos Pełczyce - Ina Nadarzyn 8 - 1 0 0 42
4 kolejka relacja fotki komentarze
Piast Karsko - Ina Nadarzyn 7 - 2 0 0 4
Korona Raduń - Kłos Pełczyce 0 - 8 0 0 6
Iskra Lutówko - Klon Krzęcin 4 - 2 0 0 0
Pomorzanin Zamęcin - Świt Barnimie 3 - 1 0 0 7
Sokół Granowo - Orzeł Żeńsko 3 - 2 0 0 9
Wicher Przelewice - Pogoń II Barlinek 4 - 2 0 0 6
5 kolejka relacja fotki komentarze
Kłos Pełczyce - Iskra Lutówko 1 - 0 0 1 25
Pogoń II Barlinek - Pomorzanin Zamęcin 7 - 1 0 0 10
Świt Barnimie - Piast Karsko 1 - 6 0 0 5
Orzeł Żeńsko - Wicher Przelewice 0 - 5 0 0 2
Polonia Giżyn - Sokół Granowo 3 - 0 0 0 13
Ina Nadarzyn - Korona Raduń 4 - 2 0 0 19
6 kolejka relacja fotki komentarze
Wicher Przelewice - Polonia Giżyn 1 - 3 0 0 0
Świt Barnimie - Pogoń II Barlinek 1 - 5 0 0 0
Iskra Lutówko - Ina Nadarzyn 1 - 3 0 0 14
Pomorzanin Zamęcin - Orzeł Żeńsko 3 - 1 0 0 0
Sokół Granowo - Klon Krzęcin 2 - 2 0 0 1
Piast Karsko - Korona Raduń 2 - 2 0 0 2
7 kolejka relacja fotki komentarze
Kłos Pełczyce - Sokół Granowo 6 - 1 0 0 15
Korona Raduń - Iskra Lutówko 5 - 1 0 0 0
Pogoń II Barlinek - Piast Karsko 1 - 1 0 0 4
Orzeł Żeńsko - Świt Barnimie 1 - 2 0 0 0
Polonia Giżyn - Pomorzanin Zamęcin 13 - 0 0 0 1
Klon Krzęcin - Wicher Przelewice 3 - 2 0 91 6
8 kolejka relacja fotki komentarze
Pogoń II Barlinek - Orzeł Żeńsko 8 - 0 0 0 6
Pomorzanin Zamęcin - Klon Krzęcin 1 - 4 0 139 0
Świt Barnimie - Polonia Giżyn 0 - 10 0 0 0
Sokół Granowo - Ina Nadarzyn 0 - 3 0 0 8
Wicher Przelewice - Kłos Pełczyce 1 - 1 0 0 11
Piast Karsko - Iskra Lutówko 4 - 1 0 0 3
9 kolejka relacja fotki komentarze
Polonia Giżyn - Pogoń II Barlinek 10 - 1 0 0 11
Klon Krzęcin - Świt Barnimie 8 - 0 0 56 1
Korona Raduń - Sokół Granowo 9 - 5 0 0 1
Orzeł Żeńsko - Piast Karsko 0 - 9 0 0 0
Kłos Pełczyce - Pomorzanin Zamęcin 3 - 0 0 0 2
Ina Nadarzyn - Wicher Przelewice 3 - 3 0 0 5
10 kolejka relacja fotki komentarze
Świt Barnimie - Kłos Pełczyce 0 - 3 0 0 11
Pogoń II Barlinek - Klon Krzęcin 10 - 2 0 67 1
Sokół Granowo - Iskra Lutówko 0 - 5 0 0 1
Pomorzanin Zamęcin - Ina Nadarzyn 2 - 6 0 0 7
Orzeł Żeńsko - Polonia Giżyn 2 - 5 0 0 1
Wicher Przelewice - Korona Raduń 2 - 2 0 0 1
11 kolejka relacja fotki komentarze
Korona Raduń - Pomorzanin Zamęcin 4 - 2 0 0 0
Kłos Pełczyce - Pogoń II Barlinek 4 - 0 0 0 11
Ina Nadarzyn - Świt Barnimie 1 - 0 0 0 4
Polonia Giżyn - Piast Karsko 1 - 1 0 76 13
Klon Krzęcin - Orzeł Żeńsko 4 - 0 0 0 3
Iskra Lutówko - Wicher Przelewice 4 - 2 0 0 2
12 kolejka relacja fotki komentarze
Pogoń II Barlinek - Ina Nadarzyn 3 - 5 0 0 4
Pomorzanin Zamęcin - Iskra Lutówko 3 - 2 0 0 1
Świt Barnimie - Korona Raduń 0 - 5 0 0 1
Orzeł Żeńsko - Kłos Pełczyce 1 - 19 0 0 20
Polonia Giżyn - Klon Krzęcin 3 - 0 0 0 8
Piast Karsko - Sokół Granowo 5 - 0 0 0 2
13 kolejka relacja fotki komentarze
Klon Krzęcin - Piast Karsko 1 - 3 0 0 1
Korona Raduń - Pogoń II Barlinek 3 - 0 0 0 4
Ina Nadarzyn - Orzeł Żeńsko 1 - 1 0 0 4
Iskra Lutówko - Świt Barnimie 4 - 0 0 0 3
Sokół Granowo - Wicher Przelewice 3 - 10 0 0 1
Kłos Pełczyce - Polonia Giżyn 1 - 0 0 0 16
 
top komentarze
newsy:
1 » Kartkowicze Klasy A gr. »
mecze:
11 » Sparta Węgorzyno-Gavia  »
10 » Bruk-Bet Termalica Niec »
2 » Błękitni II Stargard-Dą »
1 » Górnik Zabrze-Pogoń Szc »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2975
• imprez: 133616
• newsów: 75638
• użytkowników: 79584
• komentarzy: 1133528
• zdjęć: 835551
• relacji: 39533
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2021 - by ligowiec team
Polityka Cookies