ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
Bengoro
tabela - A klasa gr. 3 2021/2022
og??em dom wyjazd bezpo?rednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Chemik II Police 14 34 11 1 2 46 / 15 7 0 0 32 / 4 4 1 2 14 / 11
2.  Vielgovia Szczecin 14 31 9 4 1 47 / 20 5 2 0 29 / 9 4 2 1 18 / 11
3.  Wołczkowo-Bezrzecze 14 27 8 3 3 41 / 19 4 2 2 17 / 11 4 1 1 24 / 8
4.  Świat Drzewa KP Przecław 12 26 8 2 2 37 / 10 5 1 1 23 / 4 3 1 1 14 / 6 1 3 1 0 0 4 / 2
5.  Kasta Szczecin-Majowe 13 26 8 2 3 30 / 15 4 1 2 20 / 10 4 1 1 10 / 5 1 0 0 0 1 2 / 4
6.  Czarni Szczecin 13 24 7 3 3 22 / 19 2 1 3 8 / 14 5 2 0 14 / 5 1 1 0 1 0 2 / 2
7.  Zryw Kołbaskowo 14 24 7 3 4 30 / 27 4 1 2 15 / 12 3 2 2 15 / 15 1 1 0 1 0 2 / 2
8.  Leśnik Kliniska 14 20 6 2 6 21 / 19 1 0 5 6 / 11 5 2 1 15 / 8
9.  Tanowia Tanowo 13 18 5 3 5 30 / 30 1 3 2 13 / 16 4 0 3 17 / 14
10.  Znicz Niedźwiedź 14 15 3 6 5 30 / 40 2 2 3 12 / 14 1 4 2 18 / 26 1 1 0 1 0 3 / 3
11.  Hanza Goleniów 14 15 4 3 7 27 / 35 2 2 3 15 / 16 2 1 4 12 / 19 1 1 0 1 0 3 / 3
12.  Aquila Szczecin 14 8 2 2 10 19 / 51 1 2 4 11 / 17 1 0 6 8 / 34
13.  Promień Mosty 12 6 2 0 10 19 / 39 2 0 4 11 / 18 0 0 6 8 / 21
14.  Wicher Reptowo 14 5 1 2 11 13 / 48 1 2 4 11 / 19 0 0 7 2 / 29 1 3 1 0 0 5 / 1
15.  OKS Center MD Goleniów 13 5 1 2 10 24 / 49 1 0 5 12 / 26 0 2 5 12 / 23 1 0 0 0 1 1 / 5
wyniki spotkań - A klasa gr. 3 2021/2022
  123456789101112131415
1.  Aquila Szczecin
 
      
2.  Chemik II Police
 
       
3.  Czarni Szczecin
 
      
4.  Hanza Goleniów  
 
    
5.  Kasta Szczecin-Majowe 
 
      
6.  Leśnik Kliniska  
 
      
7.  OKS Center MD Goleniów   
 
    
8.  Promień Mosty   
 
   
9.  Świat Drzewa KP Przecław     
 
  
10.  Tanowia Tanowo    
 
  
11.  Vielgovia Szczecin     
 
  
12.  Wicher Reptowo      
 
13.  Wołczkowo-Bezrzecze   
 
  
14.  Znicz Niedźwiedź      
 
 
15.  Zryw Kołbaskowo       
 
terminarz - A klasa gr. 3 2021/2022
wersja do druku
1 kolejka relacja fotki komentarze
Chemik II Police - Aquila Szczecin 5 - 0 0 0 0
OKS Center MD Goleniów - Wołczkowo-Bezrzecze 4 - 6 0 0 0
Zryw Kołbaskowo - Promień Mosty 2 - 0 0 0 0
Znicz Niedźwiedź - Czarni Szczecin 0 - 2 0 0 0
Vielgovia Szczecin - Hanza Goleniów 5 - 1 0 0 0
Świat Drzewa KP Przecław - Wicher Reptowo 3 - 0 0 0 0
Kasta Szczecin-Majowe - Tanowia Tanowo 0 - 1 0 0 0
2 kolejka relacja fotki komentarze
Leśnik Kliniska - Chemik II Police 1 - 2 0 0 0
Promień Mosty - Kasta Szczecin-Majowe 3 - 0 0 43 2
Aquila Szczecin - Znicz Niedźwiedź 2 - 2 0 0 0
Wołczkowo-Bezrzecze - Świat Drzewa KP Przecław 1 - 0 0 0 0
Czarni Szczecin - Vielgovia Szczecin 3 - 5 0 0 0
Wicher Reptowo - Zryw Kołbaskowo 1 - 1 0 0 0
Hanza Goleniów - OKS Center MD Goleniów 5 - 2 0 0 0
3 kolejka relacja fotki komentarze
Znicz Niedźwiedź - Leśnik Kliniska 0 - 2 0 0 0
Kasta Szczecin-Majowe - Wicher Reptowo 6 - 1 0 0 0
OKS Center MD Goleniów - Czarni Szczecin 1 - 2 0 0 1
Świat Drzewa KP Przecław - Hanza Goleniów 0 - 0 0 0 0
Vielgovia Szczecin - Aquila Szczecin 7 - 0 0 0 0
Zryw Kołbaskowo - Wołczkowo-Bezrzecze 0 - 4 0 0 0
04-12 11:00  Tanowia Tanowo - Promień Mosty 0 0 0
4 kolejka relacja fotki komentarze
Aquila Szczecin - OKS Center MD Goleniów 2 - 2 0 13 0
Chemik II Police - Znicz Niedźwiedź 9 - 1 0 0 0
Wołczkowo-Bezrzecze - Kasta Szczecin-Majowe 0 - 3 0 0 0
Leśnik Kliniska - Vielgovia Szczecin 1 - 2 0 0 0
Hanza Goleniów - Zryw Kołbaskowo 1 - 3 0 0 0
Wicher Reptowo - Tanowia Tanowo 1 - 3 0 0 1
05-03 13:00  Czarni Szczecin - Świat Drzewa KP Przecław 0 0 0
5 kolejka relacja fotki komentarze
Tanowia Tanowo - Wołczkowo-Bezrzecze 2 - 2 0 0 0
Vielgovia Szczecin - Chemik II Police 3 - 1 0 0 0
Promień Mosty - Wicher Reptowo 2 - 0 0 0 1
OKS Center MD Goleniów - Leśnik Kliniska 2 - 4 0 0 3
Świat Drzewa KP Przecław - Aquila Szczecin 8 - 1 0 0 0
Kasta Szczecin-Majowe - Hanza Goleniów 4 - 1 0 0 0
Zryw Kołbaskowo - Czarni Szczecin 2 - 2 0 0 0
6 kolejka relacja fotki komentarze
Aquila Szczecin - Zryw Kołbaskowo 1 - 2 0 0 0
Wołczkowo-Bezrzecze - Promień Mosty 3 - 0 0 0 1
Czarni Szczecin - Kasta Szczecin-Majowe 0 - 3 0 0 0
Leśnik Kliniska - Świat Drzewa KP Przecław 1 - 2 0 0 0
Znicz Niedźwiedź - Vielgovia Szczecin 0 - 4 0 0 0
Hanza Goleniów - Tanowia Tanowo 0 - 5 0 0 0
Chemik II Police - OKS Center MD Goleniów 2 - 0 0 0 1
7 kolejka relacja fotki komentarze
Kasta Szczecin-Majowe - Aquila Szczecin 3 - 1 0 0 0
Promień Mosty - Hanza Goleniów 1 - 4 0 0 2
OKS Center MD Goleniów - Znicz Niedźwiedź 1 - 5 0 0 1
Świat Drzewa KP Przecław - Chemik II Police 1 - 2 0 0 0
Zryw Kołbaskowo - Leśnik Kliniska 1 - 0 0 0 0
Wicher Reptowo - Wołczkowo-Bezrzecze 0 - 7 0 0 0
Tanowia Tanowo - Czarni Szczecin 0 - 2 0 0 1
8 kolejka relacja fotki komentarze
Aquila Szczecin - Tanowia Tanowo 1 - 5 0 0 0
Czarni Szczecin - Promień Mosty 2 - 1 0 0 0
Leśnik Kliniska - Kasta Szczecin-Majowe 0 - 1 0 0 0
Znicz Niedźwiedź - Świat Drzewa KP Przecław 2 - 2 0 0 0
Chemik II Police - Zryw Kołbaskowo 4 - 3 0 0 0
Vielgovia Szczecin - OKS Center MD Goleniów 1 - 1 0 0 0
Hanza Goleniów - Wicher Reptowo 5 - 0 0 0 0
9 kolejka relacja fotki komentarze
Promień Mosty - Aquila Szczecin 4 - 5 0 0 4
Kasta Szczecin-Majowe - Chemik II Police 3 - 0 0 0 2
Tanowia Tanowo - Leśnik Kliniska 2 - 2 0 0 0
Zryw Kołbaskowo - Znicz Niedźwiedź 5 - 1 0 0 0
Wołczkowo-Bezrzecze - Hanza Goleniów 3 - 1 0 0 0
Świat Drzewa KP Przecław - Vielgovia Szczecin 3 - 0 0 0 1
Wicher Reptowo - Czarni Szczecin 1 - 3 0 0 0
10 kolejka relacja fotki komentarze
Chemik II Police - Tanowia Tanowo 4 - 0 0 0 0
Aquila Szczecin - Wicher Reptowo 4 - 0 0 0 0
Leśnik Kliniska - Promień Mosty 3 - 2 0 0 0
OKS Center MD Goleniów - Świat Drzewa KP Przecław 0 - 6 0 0 0
Czarni Szczecin - Wołczkowo-Bezrzecze 0 - 4 0 0 0
Znicz Niedźwiedź - Kasta Szczecin-Majowe 1 - 1 0 0 0
Vielgovia Szczecin - Zryw Kołbaskowo 2 - 2 0 0 0
11 kolejka relacja fotki komentarze
Promień Mosty - Chemik II Police 1 - 6 0 0 0
Kasta Szczecin-Majowe - Vielgovia Szczecin 2 - 2 0 0 0
Tanowia Tanowo - Znicz Niedźwiedź 4 - 4 0 0 0
Wołczkowo-Bezrzecze - Aquila Szczecin 4 - 0 0 0 0
Hanza Goleniów - Czarni Szczecin 1 - 1 0 0 0
Wicher Reptowo - Leśnik Kliniska 1 - 2 0 0 0
Zryw Kołbaskowo - OKS Center MD Goleniów 4 - 3 0 0 0
12 kolejka relacja fotki komentarze
Świat Drzewa KP Przecław - Zryw Kołbaskowo 5 - 1 0 0 0
Wołczkowo-Bezrzecze - Leśnik Kliniska 2 - 2 0 0 0
Znicz Niedźwiedź - Promień Mosty 7 - 2 0 0 1
Chemik II Police - Wicher Reptowo 3 - 0 0 0 0
Vielgovia Szczecin - Tanowia Tanowo 5 - 3 0 0 0
Aquila Szczecin - Hanza Goleniów 1 - 5 0 0 0
05-03   OKS Center MD Goleniów - Kasta Szczecin-Majowe 0 0 2
13 kolejka relacja fotki komentarze
Hanza Goleniów - Leśnik Kliniska 0 - 2 0 17 0
Promień Mosty - Vielgovia Szczecin 0 - 3 0 0 5
Wicher Reptowo - Znicz Niedźwiedź 2 - 2 0 0 0
Wołczkowo-Bezrzecze - Chemik II Police 2 - 3 0 0 0
Czarni Szczecin - Aquila Szczecin 3 - 1 0 0 0
Kasta Szczecin-Majowe - Świat Drzewa KP Przecław 2 - 4 0 0 0
Tanowia Tanowo - OKS Center MD Goleniów 4 - 3 0 0 6
14 kolejka relacja fotki komentarze
Leśnik Kliniska - Czarni Szczecin 0 - 2 0 1 1
OKS Center MD Goleniów - Promień Mosty 4 - 3 0 0 4
Świat Drzewa KP Przecław - Tanowia Tanowo 3 - 0 0 0 0
Znicz Niedźwiedź - Wołczkowo-Bezrzecze 2 - 1 0 0 0
Zryw Kołbaskowo - Kasta Szczecin-Majowe 1 - 2 0 0 0
Chemik II Police - Hanza Goleniów 5 - 0 0 0 0
Vielgovia Szczecin - Wicher Reptowo 6 - 1 0 0 0
15 kolejka relacja fotki komentarze
Czarni Szczecin - Chemik II Police 0 - 0 0 0 0
Aquila Szczecin - Leśnik Kliniska 0 - 1 0 0 0
Tanowia Tanowo - Zryw Kołbaskowo 1 - 3 0 0 0
Wołczkowo-Bezrzecze - Vielgovia Szczecin 2 - 2 0 0 0
Wicher Reptowo - OKS Center MD Goleniów 5 - 1 0 0 1
Hanza Goleniów - Znicz Niedźwiedź 3 - 3 0 0 0
05-03   Promień Mosty - Świat Drzewa KP Przecław 0 0 0
16 kolejka relacja fotki komentarze
19-03 12:00  Aquila Szczecin - Chemik II Police 0 0 0
19-03 12:00  Czarni Szczecin - Znicz Niedźwiedź 0 0 0
19-03 12:00  Hanza Goleniów - Vielgovia Szczecin 0 0 0
19-03 12:00  Wołczkowo-Bezrzecze - OKS Center MD Goleniów 0 0 0
19-03 12:00  Wicher Reptowo - Świat Drzewa KP Przecław 0 0 0
19-03 12:00  Promień Mosty - Zryw Kołbaskowo 0 0 0
19-03 12:00  Tanowia Tanowo - Kasta Szczecin-Majowe 0 0 0
 
top komentarze
newsy:
14 » Kary zawieszenia licenc »
6 » Stop segregacji sanitar »
5 » Najpierw 0:53, teraz 0: »
5 » Pomorzanin rozpocznie p »
2 » Przygotowania Pogoni Po »
2 » Wielka szansa na Nowy S »
1 » Sebastian Woźniak preze »
mecze:
7 » Pomorzanin Nowogard-Pog »
5 » Pogoń Szczecin-Zoria Łu »
3 » Pogoń Szczecin- Rapid W »
3 » Pomorzanin Nowogard-Sv  »
2 » Zryw Kołbaskowo-Gwiazda »
2 » Piast Gliwice-Pogoń Szc »
2 » Pomorzanin Nowogard-Vin »
2 » Flota Świnoujście-Gryf  »
2 » Polonia Płoty-Płomień L »
2 » Vineta Wolin-Dąb Dębno
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2980
• imprez: 133843
• newsów: 75804
• użytkowników: 79595
• komentarzy: 1133811
• zdjęć: 836646
• relacji: 39623
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2022 - by ligowiec team
Polityka Cookies