ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
tabela - Klasa Okręgowa gr. 4 2021/2022
og??em dom wyjazd bezpo?rednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Gavia Choszczno 15 35 11 2 2 28 / 10 5 2 1 13 / 7 6 0 1 15 / 3
2.  Piast Chociwel 15 31 10 1 4 39 / 22 7 0 1 28 / 12 3 1 3 11 / 10
3.  Sarmata Dobra 15 28 7 7 1 31 / 19 3 4 1 15 / 12 4 3 0 16 / 7
4.  Olimp Złocieniec 15 27 9 0 6 39 / 23 5 0 2 19 / 9 4 0 4 20 / 14 1 3 1 0 0 1 / 0
5.  Zorza Dobrzany 15 27 8 3 4 34 / 17 4 2 1 16 / 7 4 1 3 18 / 10 1 0 0 0 1 0 / 1
6.  Calisia Kalisz Pomorski 15 26 7 5 3 42 / 22 5 1 1 23 / 9 2 4 2 19 / 13 1 3 1 0 0 6 / 0
7.  Orzeł Bierzwnik 15 26 7 5 3 32 / 22 4 3 1 20 / 9 3 2 2 12 / 13 1 0 0 0 1 0 / 6
8.  KP Drawsko Pomorskie 15 23 7 2 6 33 / 26 6 1 2 22 / 11 1 1 4 11 / 15 1 3 1 0 0 5 / 0
9.  Lech Czaplinek 15 23 6 5 4 30 / 27 4 3 1 15 / 13 2 2 3 15 / 14 1 0 0 0 1 0 / 5
10.  Ina Ińsko 15 18 4 6 5 20 / 23 3 3 2 14 / 12 1 3 3 6 / 11
11.  Korona Człopa 15 17 4 5 6 26 / 31 3 1 3 13 / 12 1 4 3 13 / 19
12.  Światowid 63 Łobez 15 15 4 3 8 28 / 35 3 2 2 22 / 11 1 1 6 6 / 24
13.  Błękitni Pomierzyn 15 14 4 2 9 23 / 38 3 2 3 14 / 13 1 0 6 9 / 25
14.  Drawa Drawno 15 10 3 1 11 22 / 51 2 0 5 11 / 25 1 1 6 11 / 26
15.  Iskra Pomień 15 9 2 3 10 24 / 54 1 2 5 12 / 23 1 1 5 12 / 31
16.  Sparta Węgorzyno 15 5 1 2 12 19 / 50 1 0 4 6 / 22 0 2 8 13 / 28
wyniki spotkań - Klasa Okręgowa gr. 4 2021/2022
  12345678910111213141516
1.  Błękitni Pomierzyn
 
       
2.  Calisia Kalisz Pomorski 
 
       
3.  Drawa Drawno 
 
       
4.  Gavia Choszczno   
 
    
5.  Ina Ińsko 
 
      
6.  Iskra Pomień 
 
      
7.  Korona Człopa    
 
    
8.  KP Drawsko Pomorskie   
 
   
9.  Lech Czaplinek    
 
   
10.  Olimp Złocieniec    
 
    
11.  Orzeł Bierzwnik     
 
  
12.  Piast Chociwel      
 
 
13.  Sarmata Dobra      
 
 
14.  Sparta Węgorzyno         
 
 
15.  Światowid 63 Łobez        
 
16.  Zorza Dobrzany        
 
terminarz - Klasa Okręgowa gr. 4 2021/2022
wersja do druku
1 kolejka relacja fotki komentarze
Orzeł Bierzwnik - Światowid 63 Łobez 7 - 0 0 0 10
Sarmata Dobra - Calisia Kalisz Pomorski 0 - 0 0 0 7
Gavia Choszczno - Olimp Złocieniec 2 - 0 0 0 19
Ina Ińsko - Sparta Węgorzyno 3 - 0 0 0 10
KP Drawsko Pomorskie - Korona Człopa 5 - 1 0 0 4
Błękitni Pomierzyn - Drawa Drawno 2 - 1 0 69 11
Iskra Pomień - Zorza Dobrzany 2 - 5 0 0 5
Lech Czaplinek - Piast Chociwel 2 - 0 0 1 11
2 kolejka relacja fotki komentarze
Olimp Złocieniec - Ina Ińsko 1 - 2 0 0 17
Calisia Kalisz Pomorski - Gavia Choszczno 1 - 2 0 0 3
Drawa Drawno - Lech Czaplinek 2 - 3 0 66 1
Światowid 63 Łobez - Sarmata Dobra 3 - 3 0 0 22
Piast Chociwel - Iskra Pomień 5 - 1 0 0 4
KP Drawsko Pomorskie - Błękitni Pomierzyn 1 - 0 0 2 1
Zorza Dobrzany - Orzeł Bierzwnik 0 - 0 0 0 6
Korona Człopa - Sparta Węgorzyno 2 - 0 0 0 1
3 kolejka relacja fotki komentarze
Lech Czaplinek - KP Drawsko Pomorskie 0 - 5 0 1 15
Sarmata Dobra - Zorza Dobrzany 1 - 1 0 0 9
Ina Ińsko - Calisia Kalisz Pomorski 2 - 2 0 0 1
Orzeł Bierzwnik - Piast Chociwel 2 - 1 0 0 7
Gavia Choszczno - Światowid 63 Łobez 0 - 0 0 0 12
Sparta Węgorzyno - Olimp Złocieniec 3 - 12 0 0 12
Błękitni Pomierzyn - Korona Człopa 1 - 2 0 0 2
Iskra Pomień - Drawa Drawno 0 - 3 0 65 8
4 kolejka relacja fotki komentarze
Calisia Kalisz Pomorski - Sparta Węgorzyno 3 - 1 0 0 12
Korona Człopa - Olimp Złocieniec 0 - 1 0 0 3
Drawa Drawno - Orzeł Bierzwnik 0 - 4 0 61 6
KP Drawsko Pomorskie - Iskra Pomień 5 - 1 0 55 18
Piast Chociwel - Sarmata Dobra 0 - 4 0 0 13
Zorza Dobrzany - Gavia Choszczno 0 - 2 0 0 26
Światowid 63 Łobez - Ina Ińsko 1 - 1 0 0 11
Błękitni Pomierzyn - Lech Czaplinek 1 - 1 0 66 6
5 kolejka relacja fotki komentarze
Lech Czaplinek - Korona Człopa 1 - 1 0 1 9
Sarmata Dobra - Drawa Drawno 4 - 2 0 0 4
Ina Ińsko - Zorza Dobrzany 0 - 5 0 0 9
Orzeł Bierzwnik - KP Drawsko Pomorskie 1 - 1 0 64 32
Sparta Węgorzyno - Światowid 63 Łobez 1 - 4 0 2 11
Olimp Złocieniec - Calisia Kalisz Pomorski 3 - 2 0 0 4
Gavia Choszczno - Piast Chociwel 1 - 3 0 0 14
Iskra Pomień - Błękitni Pomierzyn 2 - 4 0 0 4
6 kolejka relacja fotki komentarze
Lech Czaplinek - Iskra Pomień 5 - 4 0 1 1
Zorza Dobrzany - Sparta Węgorzyno 4 - 3 0 0 2
Piast Chociwel - Ina Ińsko 1 - 0 0 0 1
Światowid 63 Łobez - Olimp Złocieniec 0 - 2 0 3 17
Drawa Drawno - Gavia Choszczno 1 - 4 0 64 5
Błękitni Pomierzyn - Orzeł Bierzwnik 2 - 3 0 0 5
Korona Człopa - Calisia Kalisz Pomorski 2 - 2 0 0 0
KP Drawsko Pomorskie - Sarmata Dobra 0 - 2 0 1 32
7 kolejka relacja fotki komentarze
Sarmata Dobra - Błękitni Pomierzyn 3 - 1 0 0 6
Ina Ińsko - Drawa Drawno 1 - 1 0 63 7
Piast Chociwel - Sparta Węgorzyno 4 - 3 0 0 10
Calisia Kalisz Pomorski - Światowid 63 Łobez 5 - 1 0 0 9
Orzeł Bierzwnik - Lech Czaplinek 3 - 2 0 1 4
Gavia Choszczno - KP Drawsko Pomorskie 2 - 0 0 9 21
Olimp Złocieniec - Zorza Dobrzany 1 - 0 0 0 13
Iskra Pomień - Korona Człopa 3 - 2 0 0 6
8 kolejka relacja fotki komentarze
Lech Czaplinek - Sarmata Dobra 1 - 1 0 1 5
Drawa Drawno - Sparta Węgorzyno 3 - 1 0 75 2
Korona Człopa - Światowid 63 Łobez 2 - 0 0 0 5
Zorza Dobrzany - Calisia Kalisz Pomorski 3 - 0 0 0 1
Piast Chociwel - Olimp Złocieniec 4 - 2 0 0 14
KP Drawsko Pomorskie - Ina Ińsko 1 - 1 0 2 5
Błękitni Pomierzyn - Gavia Choszczno 0 - 3 0 0 9
Iskra Pomień - Orzeł Bierzwnik 2 - 2 0 0 11
9 kolejka relacja fotki komentarze
Ina Ińsko - Błękitni Pomierzyn 2 - 1 0 0 3
KP Drawsko Pomorskie - Sparta Węgorzyno 4 - 2 0 8 7
Calisia Kalisz Pomorski - Piast Chociwel 1 - 1 0 75 2
Orzeł Bierzwnik - Korona Człopa 2 - 2 0 0 28
Sarmata Dobra - Iskra Pomień 3 - 3 0 0 6
Gavia Choszczno - Lech Czaplinek 1 - 0 0 1 10
Światowid 63 Łobez - Zorza Dobrzany 2 - 0 0 0 6
Olimp Złocieniec - Drawa Drawno 2 - 1 0 2 7
10 kolejka relacja fotki komentarze
Lech Czaplinek - Ina Ińsko 1 - 1 0 1 7
Drawa Drawno - Calisia Kalisz Pomorski 0 - 7 0 67 5
Korona Człopa - Zorza Dobrzany 0 - 4 0 0 4
Piast Chociwel - Światowid 63 Łobez 3 - 0 0 0 13
Orzeł Bierzwnik - Sarmata Dobra 2 - 2 0 0 35
KP Drawsko Pomorskie - Olimp Złocieniec 2 - 1 0 2 29
Błękitni Pomierzyn - Sparta Węgorzyno 4 - 2 0 0 2
Iskra Pomień - Gavia Choszczno 0 - 1 0 0 10
11 kolejka relacja fotki komentarze
Ina Ińsko - Iskra Pomień 4 - 0 0 0 5
Calisia Kalisz Pomorski - KP Drawsko Pomorskie 3 - 2 0 74 9
Sarmata Dobra - Korona Człopa 4 - 2 0 0 8
Gavia Choszczno - Orzeł Bierzwnik 3 - 2 0 0 34
Sparta Węgorzyno - Lech Czaplinek 1 - 5 0 1 0
Olimp Złocieniec - Błękitni Pomierzyn 4 - 1 0 0 4
Światowid 63 Łobez - Drawa Drawno 8 - 1 0 1 9
Zorza Dobrzany - Piast Chociwel 2 - 0 0 0 9
12 kolejka relacja fotki komentarze
Lech Czaplinek - Olimp Złocieniec 3 - 1 0 1 41
Korona Człopa - Piast Chociwel 2 - 4 0 0 4
Orzeł Bierzwnik - Ina Ińsko 3 - 0 0 80 12
KP Drawsko Pomorskie - Światowid 63 Łobez 4 - 1 0 9 4
Sarmata Dobra - Gavia Choszczno 0 - 3 0 0 13
Drawa Drawno - Zorza Dobrzany 1 - 3 0 79 3
Błękitni Pomierzyn - Calisia Kalisz Pomorski 1 - 1 0 0 5
Iskra Pomień - Sparta Węgorzyno 1 - 1 0 84 2
13 kolejka relacja fotki komentarze
Ina Ińsko - Sarmata Dobra 0 - 1 0 0 5
Calisia Kalisz Pomorski - Lech Czaplinek 4 - 2 0 73 1
Piast Chociwel - Drawa Drawno 4 - 1 0 0 2
Gavia Choszczno - Korona Człopa 1 - 1 0 0 9
Sparta Węgorzyno - Orzeł Bierzwnik 0 - 1 0 0 0
Olimp Złocieniec - Iskra Pomień 7 - 0 0 0 9
Zorza Dobrzany - KP Drawsko Pomorskie 5 - 0 0 0 12
Światowid 63 Łobez - Błękitni Pomierzyn 6 - 1 0 12 5
14 kolejka relacja fotki komentarze
Lech Czaplinek - Światowid 63 Łobez 2 - 0 0 1 4
Sarmata Dobra - Sparta Węgorzyno 0 - 0 0 71 12
Korona Człopa - Drawa Drawno 5 - 1 0 0 6
KP Drawsko Pomorskie - Piast Chociwel 0 - 2 0 38 16
Błękitni Pomierzyn - Zorza Dobrzany 3 - 0 0 57 11
Orzeł Bierzwnik - Olimp Złocieniec 0 - 1 0 0 5
Iskra Pomień - Calisia Kalisz Pomorski 2 - 5 0 0 3
Gavia Choszczno - Ina Ińsko 3 - 1 0 0 9
15 kolejka relacja fotki komentarze
Zorza Dobrzany - Lech Czaplinek 2 - 2 0 1 1
Ina Ińsko - Korona Człopa 2 - 2 0 0 2
Calisia Kalisz Pomorski - Orzeł Bierzwnik 6 - 0 0 0 1
Światowid 63 Łobez - Iskra Pomień 2 - 3 0 6 9
Piast Chociwel - Błękitni Pomierzyn 7 - 1 0 0 6
Drawa Drawno - KP Drawsko Pomorskie 4 - 3 0 66 6
Olimp Złocieniec - Sarmata Dobra 1 - 3 0 1 7
Sparta Węgorzyno - Gavia Choszczno 1 - 0 0 0 23
 
top komentarze
newsy:
1 » Kartkowicze Klasy A gr. »
mecze:
10 » Sparta Węgorzyno-Gavia  »
8 » Bruk-Bet Termalica Niec »
2 » Pogoń Szczecin-Warta Po »
2 » Górnik Zabrze-Pogoń Szc »
1 » King Wilki Morskie Szcz »
1 » Rasel Dygowo-Pogoń Połc »
1 » Błękitni II Stargard-Dą »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 5
statystyki portalu
• drużyn: 2975
• imprez: 133619
• newsów: 75648
• użytkowników: 79584
• komentarzy: 1133535
• zdjęć: 835562
• relacji: 39541
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2021 - by ligowiec team
Polityka Cookies