ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
Bengoro
tabela - Klasa Okręgowa gr. 2 2021/2022
og??em dom wyjazd bezpo?rednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Iskierka Szczecin 15 42 14 0 1 61 / 11 7 0 0 37 / 4 7 0 1 24 / 7
2.  Osadnik Myślibórz 15 38 12 2 1 49 / 8 6 1 0 25 / 3 6 1 1 24 / 5
3.  Odra Chojna 15 32 10 2 3 27 / 17 4 1 2 14 / 11 6 1 1 13 / 6
4.  Morzycko Moryń 15 30 9 3 3 44 / 21 4 3 1 21 / 13 5 0 2 23 / 8
5.  Arkonia Szczecin 15 28 8 4 3 35 / 20 4 1 2 13 / 12 4 3 1 22 / 8
6.  Stal Lipiany 15 24 7 3 5 45 / 31 4 1 2 21 / 13 3 2 3 24 / 18
7.  Iskra Banie 15 23 7 2 6 23 / 29 6 0 2 15 / 15 1 2 4 8 / 14
8.  Stal Szczecin 15 20 6 2 7 26 / 27 4 1 3 16 / 13 2 1 4 10 / 14
9.  Sokół Pyrzyce 15 18 5 3 7 19 / 18 3 2 3 14 / 10 2 1 4 5 / 8 1 3 1 0 0 2 / 1
10.  Ehrle Dobra Szczecińska 15 18 6 0 9 28 / 34 3 0 5 12 / 18 3 0 4 16 / 16 1 0 0 0 1 1 / 2
11.  Unia Dolice 15 17 5 2 8 15 / 26 2 0 5 6 / 13 3 2 3 9 / 13
12.  Pogoń Barlinek 15 15 4 3 8 18 / 34 2 2 4 10 / 20 2 1 4 8 / 14
13.  Łabędź Widuchowa 15 13 3 4 8 19 / 37 1 2 4 8 / 17 2 2 4 11 / 20 1 1 0 1 0 1 / 1
14.  Mierzynianka Mierzyn 15 13 4 1 10 21 / 38 3 1 3 13 / 15 1 0 7 8 / 23 1 1 0 1 0 1 / 1
15.  Energetyk Gryfino 15 9 3 0 12 25 / 58 1 0 7 11 / 27 2 0 5 14 / 31
16.  Czarni Fiege Lubanowo 15 4 1 1 13 15 / 61 0 1 7 5 / 25 1 0 6 10 / 36
wyniki spotkań - Klasa Okręgowa gr. 2 2021/2022
  12345678910111213141516
1.  Arkonia Szczecin
 
        
2.  Czarni Fiege Lubanowo
 
       
3.  Ehrle Dobra Szczecińska 
 
      
4.  Energetyk Gryfino  
 
     
5.  Iskierka Szczecin  
 
      
6.  Iskra Banie  
 
     
7.  Łabędź Widuchowa   
 
     
8.  Mierzynianka Mierzyn   
 
     
9.  Morzycko Moryń     
 
  
10.  Odra Chojna     
 
   
11.  Osadnik Myślibórz      
 
  
12.  Pogoń Barlinek       
 
13.  Sokół Pyrzyce     
 
  
14.  Stal Lipiany        
 
15.  Stal Szczecin      
 
 
16.  Unia Dolice        
 
terminarz - Klasa Okręgowa gr. 2 2021/2022
wersja do druku
1 kolejka relacja fotki komentarze
Stal Szczecin - Osadnik Myślibórz 0 - 4 0 70 13
Ehrle Dobra Szczecińska - Mierzynianka Mierzyn 2 - 1 0 0 0
Energetyk Gryfino - Stal Lipiany 2 - 6 0 52 5
Sokół Pyrzyce - Arkonia Szczecin 0 - 3 0 53 7
Czarni Fiege Lubanowo - Łabędź Widuchowa 1 - 1 0 0 5
Iskra Banie - Odra Chojna 2 - 0 0 0 13
Pogoń Barlinek - Unia Dolice 1 - 1 0 0 17
Morzycko Moryń - Iskierka Szczecin 0 - 3 0 0 10
2 kolejka relacja fotki komentarze
Unia Dolice - Stal Szczecin 0 - 3 0 0 5
Stal Lipiany - Czarni Fiege Lubanowo 5 - 2 0 68 8
Osadnik Myślibórz - Morzycko Moryń 3 - 1 0 84 6
Iskierka Szczecin - Sokół Pyrzyce 3 - 0 0 55 20
Łabędź Widuchowa - Pogoń Barlinek 2 - 1 0 0 12
Odra Chojna - Arkonia Szczecin 1 - 1 0 63 5
Iskra Banie - Ehrle Dobra Szczecińska 0 - 5 0 0 4
Mierzynianka Mierzyn - Energetyk Gryfino 6 - 1 0 1 2
3 kolejka relacja fotki komentarze
Arkonia Szczecin - Iskierka Szczecin 2 - 4 0 103 4
Ehrle Dobra Szczecińska - Odra Chojna 0 - 2 0 0 3
Stal Szczecin - Łabędź Widuchowa 3 - 1 0 37 1
Energetyk Gryfino - Iskra Banie 2 - 5 0 0 1
Pogoń Barlinek - Stal Lipiany 1 - 6 0 0 22
Sokół Pyrzyce - Osadnik Myślibórz 1 - 1 0 0 16
Czarni Fiege Lubanowo - Mierzynianka Mierzyn 1 - 2 0 0 0
Morzycko Moryń - Unia Dolice 4 - 1 0 0 2
4 kolejka relacja fotki komentarze
Ehrle Dobra Szczecińska - Energetyk Gryfino 4 - 0 0 0 0
Unia Dolice - Sokół Pyrzyce 0 - 1 0 0 6
Osadnik Myślibórz - Arkonia Szczecin 3 - 0 0 50 5
Łabędź Widuchowa - Morzycko Moryń 1 - 5 0 0 3
Odra Chojna - Iskierka Szczecin 2 - 0 0 0 4
Stal Lipiany - Stal Szczecin 2 - 1 0 42 5
Mierzynianka Mierzyn - Pogoń Barlinek 3 - 0 0 0 17
Iskra Banie - Czarni Fiege Lubanowo 3 - 2 0 0 0
5 kolejka relacja fotki komentarze
Stal Szczecin - Mierzynianka Mierzyn 4 - 1 0 0 2
Arkonia Szczecin - Unia Dolice 0 - 0 0 30 1
Pogoń Barlinek - Iskra Banie 2 - 2 0 0 11
Czarni Fiege Lubanowo - Ehrle Dobra Szczecińska 0 - 1 0 0 2
Energetyk Gryfino - Odra Chojna 1 - 3 0 0 4
Sokół Pyrzyce - Łabędź Widuchowa 2 - 3 0 0 10
Iskierka Szczecin - Osadnik Myślibórz 3 - 2 0 0 13
Morzycko Moryń - Stal Lipiany 4 - 4 0 0 18
6 kolejka relacja fotki komentarze
Ehrle Dobra Szczecińska - Pogoń Barlinek 1 - 2 0 0 7
Unia Dolice - Iskierka Szczecin 0 - 2 0 0 2
Łabędź Widuchowa - Arkonia Szczecin 2 - 2 0 45 6
Energetyk Gryfino - Czarni Fiege Lubanowo 3 - 4 0 0 5
Odra Chojna - Osadnik Myślibórz 0 - 2 0 0 10
Stal Lipiany - Sokół Pyrzyce 0 - 0 0 55 9
Iskra Banie - Stal Szczecin 2 - 1 0 0 1
Mierzynianka Mierzyn - Morzycko Moryń 0 - 2 0 0 3
7 kolejka relacja fotki komentarze
Sokół Pyrzyce - Mierzynianka Mierzyn 3 - 0 0 0 4
Arkonia Szczecin - Stal Lipiany 3 - 1 0 39 4
Pogoń Barlinek - Energetyk Gryfino 4 - 3 0 0 5
Osadnik Myślibórz - Unia Dolice 4 - 1 0 0 5
Morzycko Moryń - Iskra Banie 2 - 0 0 0 7
Iskierka Szczecin - Łabędź Widuchowa 5 - 0 0 0 4
Stal Szczecin - Ehrle Dobra Szczecińska 4 - 0 0 0 2
Czarni Fiege Lubanowo - Odra Chojna 1 - 3 0 0 2
8 kolejka relacja fotki komentarze
Ehrle Dobra Szczecińska - Morzycko Moryń 2 - 5 0 0 2
Energetyk Gryfino - Stal Szczecin 2 - 4 0 0 1
Odra Chojna - Unia Dolice 0 - 2 0 0 3
Łabędź Widuchowa - Osadnik Myślibórz 0 - 2 0 0 1
Iskra Banie - Sokół Pyrzyce 2 - 1 0 0 4
Czarni Fiege Lubanowo - Pogoń Barlinek 0 - 3 0 1 0
Stal Lipiany - Iskierka Szczecin 1 - 2 0 59 9
Mierzynianka Mierzyn - Arkonia Szczecin 0 - 4 0 96 1
9 kolejka relacja fotki komentarze
Stal Szczecin - Czarni Fiege Lubanowo 3 - 0 0 0 3
Unia Dolice - Łabędź Widuchowa 1 - 2 0 0 1
Arkonia Szczecin - Iskra Banie 1 - 0 0 0 3
Pogoń Barlinek - Odra Chojna 0 - 1 0 0 4
Morzycko Moryń - Energetyk Gryfino 6 - 1 0 0 0
Sokół Pyrzyce - Ehrle Dobra Szczecińska 2 - 1 0 0 3
Osadnik Myślibórz - Stal Lipiany 1 - 1 0 102 0
Iskierka Szczecin - Mierzynianka Mierzyn 3 - 0 0 75 1
10 kolejka relacja fotki komentarze
Ehrle Dobra Szczecińska - Arkonia Szczecin 0 - 7 0 0 0
Stal Lipiany - Unia Dolice 1 - 2 0 0 6
Energetyk Gryfino - Sokół Pyrzyce 1 - 0 0 0 14
Pogoń Barlinek - Stal Szczecin 2 - 1 0 0 3
Iskra Banie - Iskierka Szczecin 2 - 5 0 0 1
Czarni Fiege Lubanowo - Morzycko Moryń 0 - 5 0 0 3
Odra Chojna - Łabędź Widuchowa 4 - 3 0 0 1
Mierzynianka Mierzyn - Osadnik Myślibórz 0 - 6 0 0 1
11 kolejka relacja fotki komentarze
Stal Szczecin - Odra Chojna 0 - 1 0 0 5
Unia Dolice - Mierzynianka Mierzyn 2 - 1 0 0 1
Arkonia Szczecin - Energetyk Gryfino 4 - 6 0 0 3
Łabędź Widuchowa - Stal Lipiany 1 - 4 0 74 2
Morzycko Moryń - Pogoń Barlinek 1 - 1 0 0 2
Sokół Pyrzyce - Czarni Fiege Lubanowo 6 - 1 0 0 8
Osadnik Myślibórz - Iskra Banie 4 - 0 0 0 5
Iskierka Szczecin - Ehrle Dobra Szczecińska 4 - 1 0 0 1
12 kolejka relacja fotki komentarze
Ehrle Dobra Szczecińska - Osadnik Myślibórz 0 - 1 0 0 3
Pogoń Barlinek - Sokół Pyrzyce 0 - 2 0 0 12
Energetyk Gryfino - Iskierka Szczecin 0 - 4 0 0 1
Odra Chojna - Stal Lipiany 5 - 2 0 0 0
Iskra Banie - Unia Dolice 3 - 1 0 0 1
Czarni Fiege Lubanowo - Arkonia Szczecin 1 - 4 0 39 1
Mierzynianka Mierzyn - Łabędź Widuchowa 1 - 1 0 0 0
Stal Szczecin - Morzycko Moryń 1 - 5 0 0 2
13 kolejka relacja fotki komentarze
Sokół Pyrzyce - Stal Szczecin 0 - 0 0 0 3
Unia Dolice - Ehrle Dobra Szczecińska 0 - 4 0 0 2
Stal Lipiany - Mierzynianka Mierzyn 6 - 2 0 85 2
Arkonia Szczecin - Pogoń Barlinek 2 - 1 0 38 4
Morzycko Moryń - Odra Chojna 2 - 2 0 0 3
Iskierka Szczecin - Czarni Fiege Lubanowo 13 - 1 0 27 4
Łabędź Widuchowa - Iskra Banie 0 - 0 0 0 0
Osadnik Myślibórz - Energetyk Gryfino 5 - 0 0 0 1
14 kolejka relacja fotki komentarze
Ehrle Dobra Szczecińska - Łabędź Widuchowa 3 - 0 0 0 1
Iskra Banie - Stal Lipiany 1 - 0 0 3 4
Czarni Fiege Lubanowo - Osadnik Myślibórz 1 - 6 0 0 2
Pogoń Barlinek - Iskierka Szczecin 0 - 4 0 0 6
Morzycko Moryń - Sokół Pyrzyce 2 - 1 0 0 2
Energetyk Gryfino - Unia Dolice 0 - 1 0 0 2
Odra Chojna - Mierzynianka Mierzyn 2 - 1 0 0 1
Stal Szczecin - Arkonia Szczecin 1 - 1 0 0 0
15 kolejka relacja fotki komentarze
Sokół Pyrzyce - Odra Chojna 0 - 1 0 0 3
Arkonia Szczecin - Morzycko Moryń 1 - 0 0 0 2
Unia Dolice - Czarni Fiege Lubanowo 3 - 0 0 0 1
Stal Lipiany - Ehrle Dobra Szczecińska 6 - 4 0 15 1
Mierzynianka Mierzyn - Iskra Banie 3 - 1 0 0 0
Łabędź Widuchowa - Energetyk Gryfino 2 - 3 0 0 1
Osadnik Myślibórz - Pogoń Barlinek 5 - 0 0 0 8
Iskierka Szczecin - Stal Szczecin 6 - 0 0 0 1
 
top komentarze
newsy:
10 » Oświadczenie Kamila Twa »
6 » Skórniewski: Nie rozmaw »
1 » Klasyfikacja strzelców  »
1 » Małkowski: Moim sportow »
mecze:
19 » Błękitni II Stargard-Dą »
19 » Gwardia Koszalin-Olimp  »
16 » Rasel Dygowo-Pogoń Połc »
14 » Biali Sądów-MKP Szczeci »
13 » Dąb Dębno-Flota Świnouj »
12 » Pogoń Szczecin-Lechia G »
11 » Flota Świnoujście-Hutni »
8 » Darłovia Darłowo-Ina Go »
7 » Zefir Wyszewo-Vineta Wo »
5 » Chemik Police-Wieża Pos »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 2
emil123 Kibicfanpi...
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2973
• imprez: 133596
• newsów: 75622
• użytkowników: 79581
• komentarzy: 1133474
• zdjęć: 834843
• relacji: 39524
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2021 - by ligowiec team
Polityka Cookies