ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
tabela - Klasa Okręgowa gr. 1 2021/2022
og??em dom wyjazd bezpo?rednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Gryf Kamień Pomorski 11 30 10 0 1 41 / 5 5 0 0 24 / 3 5 0 1 17 / 2
2.  Wybrzeże Rewalskie Rewal 10 25 8 1 1 33 / 16 5 1 0 18 / 7 3 0 1 15 / 9
3.  Intermarche-Rega Trzebiatów 11 24 8 0 3 32 / 14 6 0 0 20 / 3 2 0 3 12 / 11
4.  Iskra Golczewo 11 19 6 1 4 44 / 17 3 1 1 25 / 6 3 0 3 19 / 11
5.  Sparta Gryfice 11 18 6 0 5 42 / 30 6 0 0 35 / 5 0 0 5 7 / 25 2 3 1 0 1 9 / 4
6.  Kotwica II Kołobrzeg 11 18 6 0 5 40 / 26 4 0 2 31 / 9 2 0 3 9 / 17 2 3 1 0 1 5 / 6
7.  Prawobrzeże Świnoujście 11 18 6 0 5 23 / 20 4 0 1 16 / 4 2 0 4 7 / 16 2 3 1 0 1 5 / 9
8.  Pomorzanin Nowogard 11 17 5 2 4 18 / 18 3 0 2 10 / 9 2 2 2 8 / 9
9.  Mewa Resko 11 16 5 1 5 20 / 23 4 1 1 12 / 7 1 0 4 8 / 16 2 4 1 1 0 2 / 1
10.  Astra Ustronie Morskie 11 16 5 1 5 18 / 20 4 1 2 16 / 15 1 0 3 2 / 5 2 3 1 0 1 4 / 4
11.  Jantar Dziwnów 11 16 5 1 5 20 / 25 4 0 1 11 / 7 1 1 4 9 / 18 2 1 0 1 1 4 / 5
12.  Polonia Płoty 11 11 3 2 6 23 / 21 3 0 2 19 / 8 0 2 4 4 / 13
13.  Spójnia Świdwin 11 9 3 0 8 13 / 37 2 0 3 6 / 15 1 0 5 7 / 22
14.  Ikar Krosino 10 7 2 1 7 11 / 25 1 1 4 8 / 17 1 0 3 3 / 8
15.  Pomorzanin Sławoborze 11 6 2 0 9 8 / 48 0 0 3 1 / 9 2 0 6 7 / 39 1 3 1 0 0 2 / 1
16.  Masovia Maszewo 11 6 2 0 9 11 / 52 2 0 4 8 / 13 0 0 5 3 / 39 1 0 0 0 1 1 / 2
wyniki spotkań - Klasa Okręgowa gr. 1 2021/2022
  12345678910111213141516
1.  Astra Ustronie Morskie
 
      
2.  Gryf Kamień Pomorski 
 
       
3.  Ikar Krosino
 
      
4.  Intermarche-Rega Trzebiatów 
 
      
5.  Iskra Golczewo  
 
      
6.  Jantar Dziwnów   
 
     
7.  Kotwica II Kołobrzeg   
 
    
8.  Masovia Maszewo   
 
    
9.  Mewa Resko    
 
   
10.  Polonia Płoty      
 
  
11.  Pomorzanin Nowogard     
 
   
12.  Pomorzanin Sławoborze        
 
  
13.  Prawobrzeże Świnoujście       
 
 
14.  Sparta Gryfice      
 
 
15.  Spójnia Świdwin        
 
16.  Wybrzeże Rewalskie Rewal       
 
terminarz - Klasa Okręgowa gr. 1 2021/2022
wersja do druku
1 kolejka relacja fotki komentarze
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Iskra Golczewo 2 - 1 0 0 2
Mewa Resko - Jantar Dziwnów 1 - 1 0 111 3
Ikar Krosino - Polonia Płoty 2 - 0 0 3 47
Masovia Maszewo - Pomorzanin Sławoborze 1 - 2 0 0 14
Sparta Gryfice - Spójnia Świdwin 6 - 1 0 62 15
Kotwica II Kołobrzeg - Pomorzanin Nowogard 1 - 2 0 0 119
Astra Ustronie Morskie - Gryf Kamień Pomorski 1 - 3 0 0 5
Intermarche-Rega Trzebiatów - Prawobrzeże Świnoujście 3 - 0 0 0 4
2 kolejka relacja fotki komentarze
Pomorzanin Nowogard - Masovia Maszewo 5 - 1 0 77 33
Spójnia Świdwin - Ikar Krosino 0 - 3 0 2 6
Jantar Dziwnów - Polonia Płoty 1 - 0 0 1 19
Iskra Golczewo - Intermarche-Rega Trzebiatów 3 - 1 0 0 4
Gryf Kamień Pomorski - Sparta Gryfice 7 - 1 0 36 18
Prawobrzeże Świnoujście - Kotwica II Kołobrzeg 5 - 1 0 0 1
Astra Ustronie Morskie - Pomorzanin Sławoborze 2 - 1 0 0 1
Mewa Resko - Wybrzeże Rewalskie Rewal 3 - 2 0 0 1
3 kolejka relacja fotki komentarze
Ikar Krosino - Gryf Kamień Pomorski 0 - 5 0 1 11
Intermarche-Rega Trzebiatów - Mewa Resko 2 - 1 0 0 4
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Jantar Dziwnów 4 - 0 0 0 1
Polonia Płoty - Spójnia Świdwin 5 - 1 0 1 13
Sparta Gryfice - Pomorzanin Sławoborze 8 - 0 0 1 6
Masovia Maszewo - Prawobrzeże Świnoujście 0 - 3 0 0 4
Astra Ustronie Morskie - Pomorzanin Nowogard 2 - 2 0 0 15
Kotwica II Kołobrzeg - Iskra Golczewo 5 - 0 0 0 5
4 kolejka relacja fotki komentarze
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Intermarche-Rega Trzebiatów 3 - 1 0 0 2
Mewa Resko - Kotwica II Kołobrzeg 2 - 4 0 0 1
Iskra Golczewo - Masovia Maszewo 13 - 0 0 1 25
Jantar Dziwnów - Spójnia Świdwin 3 - 2 0 0 5
Pomorzanin Nowogard - Sparta Gryfice 2 - 1 0 37 16
Gryf Kamień Pomorski - Polonia Płoty 5 - 2 0 3 27
Prawobrzeże Świnoujście - Astra Ustronie Morskie 1 - 2 0 0 2
Ikar Krosino - Pomorzanin Sławoborze 2 - 3 0 1 1
5 kolejka relacja fotki komentarze
Intermarche-Rega Trzebiatów - Jantar Dziwnów 4 - 2 0 0 2
Spójnia Świdwin - Gryf Kamień Pomorski 1 - 0 0 0 18
Ikar Krosino - Pomorzanin Nowogard 1 - 1 0 1 14
Sparta Gryfice - Prawobrzeże Świnoujście 8 - 0 0 61 4
Masovia Maszewo - Mewa Resko 3 - 2 0 0 11
Astra Ustronie Morskie - Iskra Golczewo 2 - 1 0 69 8
Kotwica II Kołobrzeg - Wybrzeże Rewalskie Rewal 3 - 4 0 0 3
Polonia Płoty - Pomorzanin Sławoborze 8 - 0 0 1 8
6 kolejka relacja fotki komentarze
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Masovia Maszewo 4 - 1 0 0 12
Pomorzanin Nowogard - Polonia Płoty 3 - 0 0 1 50
Iskra Golczewo - Sparta Gryfice 9 - 2 0 0 8
Mewa Resko - Astra Ustronie Morskie 1 - 0 0 0 1
Jantar Dziwnów - Gryf Kamień Pomorski 0 - 3 0 0 1
Intermarche-Rega Trzebiatów - Kotwica II Kołobrzeg 5 - 0 0 0 1
Prawobrzeże Świnoujście - Ikar Krosino 2 - 0 0 0 2
Pomorzanin Sławoborze - Spójnia Świdwin 1 - 2 0 0 7
7 kolejka relacja fotki komentarze
Spójnia Świdwin - Pomorzanin Nowogard 3 - 1 0 0 34
Ikar Krosino - Iskra Golczewo 1 - 5 0 1 13
Polonia Płoty - Prawobrzeże Świnoujście 4 - 0 0 0 5
Masovia Maszewo - Intermarche-Rega Trzebiatów 1 - 4 0 0 6
Sparta Gryfice - Mewa Resko 6 - 1 0 66 11
Gryf Kamień Pomorski - Pomorzanin Sławoborze 8 - 0 0 0 10
Astra Ustronie Morskie - Wybrzeże Rewalskie Rewal 2 - 4 0 0 4
Kotwica II Kołobrzeg - Jantar Dziwnów 4 - 1 0 0 1
8 kolejka relacja fotki komentarze
Jantar Dziwnów - Pomorzanin Sławoborze 5 - 1 0 0 8
Intermarche-Rega Trzebiatów - Astra Ustronie Morskie 1 - 0 0 0 2
Pomorzanin Nowogard - Gryf Kamień Pomorski 0 - 3 0 0 56
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Sparta Gryfice 3 - 2 0 55 10
Mewa Resko - Ikar Krosino 1 - 0 0 0 2
Iskra Golczewo - Polonia Płoty 0 - 0 0 1 35
Prawobrzeże Świnoujście - Spójnia Świdwin 3 - 1 0 0 5
Kotwica II Kołobrzeg - Masovia Maszewo 14 - 1 0 0 10
9 kolejka relacja fotki komentarze
Polonia Płoty - Mewa Resko 2 - 4 0 2 14
Spójnia Świdwin - Iskra Golczewo 1 - 6 0 0 6
Astra Ustronie Morskie - Kotwica II Kołobrzeg 3 - 1 0 0 2
Masovia Maszewo - Jantar Dziwnów 1 - 2 0 0 7
Sparta Gryfice - Intermarche-Rega Trzebiatów 4 - 3 0 58 11
Pomorzanin Sławoborze - Pomorzanin Nowogard 0 - 1 0 0 47
Gryf Kamień Pomorski - Prawobrzeże Świnoujście 1 - 0 1 57 5
27-11 12:00  Ikar Krosino - Wybrzeże Rewalskie Rewal 0 0 4
10 kolejka relacja fotki komentarze
Intermarche-Rega Trzebiatów - Ikar Krosino 5 - 0 0 0 2
Mewa Resko - Spójnia Świdwin 4 - 0 0 0 1
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Polonia Płoty 2 - 2 0 0 16
Iskra Golczewo - Gryf Kamień Pomorski 0 - 3 0 1 12
Prawobrzeże Świnoujście - Pomorzanin Sławoborze 5 - 0 0 0 1
Masovia Maszewo - Astra Ustronie Morskie 2 - 0 0 0 3
Jantar Dziwnów - Pomorzanin Nowogard 2 - 1 0 0 69
Kotwica II Kołobrzeg - Sparta Gryfice 4 - 1 0 34 5
11 kolejka relacja fotki komentarze
Polonia Płoty - Intermarche-Rega Trzebiatów 0 - 3 0 0 16
Spójnia Świdwin - Wybrzeże Rewalskie Rewal 1 - 5 0 0 1
Ikar Krosino - Kotwica II Kołobrzeg 2 - 3 0 0 1
Gryf Kamień Pomorski - Mewa Resko 3 - 0 0 0 7
Sparta Gryfice - Masovia Maszewo 3 - 0 0 43 11
Pomorzanin Nowogard - Prawobrzeże Świnoujście 0 - 4 0 0 117
Pomorzanin Sławoborze - Iskra Golczewo 0 - 6 0 0 4
Astra Ustronie Morskie - Jantar Dziwnów 4 - 3 0 0 0
12 kolejka relacja fotki komentarze
30-10 11:00  Astra Ustronie Morskie - Sparta Gryfice 0 0 0
30-10 11:00  Intermarche-Rega Trzebiatów - Spójnia Świdwin 0 0 0
30-10 13:00  Mewa Resko - Pomorzanin Sławoborze 0 0 0
30-10 13:30  Jantar Dziwnów - Prawobrzeże Świnoujście 0 0 0
30-10 14:00  Masovia Maszewo - Ikar Krosino 0 0 1
30-10 14:30  Wybrzeże Rewalskie Rewal - Gryf Kamień Pomorski 0 0 1
30-10 15:00  Iskra Golczewo - Pomorzanin Nowogard 0 0 14
31-10 15:00  Kotwica II Kołobrzeg - Polonia Płoty 0 0 4
13 kolejka relacja fotki komentarze
06-11 13:00  Ikar Krosino - Astra Ustronie Morskie 0 0 0
06-11 13:00  Polonia Płoty - Masovia Maszewo 0 0 0
06-11 13:00  Spójnia Świdwin - Kotwica II Kołobrzeg 0 0 0
06-11 14:00  Sparta Gryfice - Jantar Dziwnów 0 0 0
06-11 14:00  Pomorzanin Nowogard - Mewa Resko 0 0 0
06-11 14:00  Gryf Kamień Pomorski - Intermarche-Rega Trzebiatów 0 0 0
06-11 14:00  Prawobrzeże Świnoujście - Iskra Golczewo 0 0 0
07-11 12:00  Pomorzanin Sławoborze - Wybrzeże Rewalskie Rewal 0 0 0
14 kolejka relacja fotki komentarze
13-11 11:00  Intermarche-Rega Trzebiatów - Pomorzanin Sławoborze 0 0 0
13-11 13:00  Masovia Maszewo - Spójnia Świdwin 0 0 0
13-11 13:00  Mewa Resko - Prawobrzeże Świnoujście 0 0 0
13-11 13:00  Jantar Dziwnów - Iskra Golczewo 0 0 0
13-11 14:00  Sparta Gryfice - Ikar Krosino 0 0 0
14-11 13:00  Wybrzeże Rewalskie Rewal - Pomorzanin Nowogard 0 0 0
14-11 13:00  Astra Ustronie Morskie - Polonia Płoty 0 0 0
14-11 15:00  Kotwica II Kołobrzeg - Gryf Kamień Pomorski 0 0 0
15 kolejka relacja fotki komentarze
20-11 11:00  Ikar Krosino - Jantar Dziwnów 0 0 0
20-11 12:00  Pomorzanin Nowogard - Intermarche-Rega Trzebiatów 0 0 0
20-11 13:00  Iskra Golczewo - Mewa Resko 0 0 0
20-11 13:00  Polonia Płoty - Sparta Gryfice 0 0 0
20-11 13:00  Spójnia Świdwin - Astra Ustronie Morskie 0 0 0
20-11 14:00  Gryf Kamień Pomorski - Masovia Maszewo 0 0 0
20-11 14:00  Prawobrzeże Świnoujście - Wybrzeże Rewalskie Rewal 0 0 0
21-11 12:00  Pomorzanin Sławoborze - Kotwica II Kołobrzeg 0 0 0
 
top komentarze
newsy:
4 » Zmiana trenera w Inie!  »
mecze:
113 » Pomorzanin Nowogard-Pra »
33 » Olimp Gościno-Dąb Dębno
25 » Gavia Choszczno-Orzeł B »
22 » Błękitni II Stargard-Ra »
18 » Orzeł Mrzeżyno-Vineta I »
16 » Pogoń Szczecin-Jagiello »
16 » Ina Goleniów-Orzeł Wałc »
15 » AP Kotwica Kołobrzeg-Pł »
15 » Dąbrovia Stara Dąbrowa- »
14 » Iskra Golczewo-Pomorzan »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2971
• imprez: 133434
• newsów: 75517
• użytkowników: 79476
• komentarzy: 1129764
• zdjęć: 830938
• relacji: 39469
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2021 - by ligowiec team
Polityka Cookies