ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
tabela - III liga gr. 2 2021/2022
og??em dom wyjazd bezpo?rednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Olimpia Grudziądz 10 24 8 0 2 21 / 6 3 0 2 9 / 5 5 0 0 12 / 1
2.  Kotwica Kołobrzeg 10 23 7 2 1 22 / 7 3 1 0 10 / 1 4 1 1 12 / 6
3.  Pogoń N. Skalmierzyce 10 21 6 3 1 17 / 11 5 1 0 9 / 2 1 2 1 8 / 9
4.  Świt Szczecin 10 20 6 2 2 16 / 8 3 1 1 10 / 5 3 1 1 6 / 3
5.  Błękitni Stargard 10 17 5 2 3 12 / 11 3 1 2 6 / 7 2 1 1 6 / 4 1 3 1 0 0 2 / 1
6.  Polonia Środa Wlkp. 10 17 5 2 3 21 / 13 2 1 3 10 / 9 3 1 0 11 / 4 1 0 0 0 1 1 / 2
7.  Sokół Kleczew 10 16 5 1 4 15 / 11 3 1 1 8 / 3 2 0 3 7 / 8
8.  Elana Toruń 10 14 4 2 4 21 / 22 1 2 2 12 / 12 3 0 2 9 / 10 1 3 1 0 0 5 / 1
9.  Stolem Gniewino 10 14 4 2 4 18 / 22 2 1 3 10 / 14 2 1 1 8 / 8 1 0 0 0 1 1 / 5
10.  Pogoń II Szczecin 10 13 3 4 3 17 / 14 2 1 2 10 / 7 1 3 1 7 / 7
11.  Unia Janikowo 10 13 4 1 5 11 / 15 1 1 3 3 / 7 3 0 2 8 / 8
12.  KP Starogard Gdański 10 12 3 3 4 11 / 14 2 3 1 9 / 8 1 0 3 2 / 6
13.  Jarota Jarocin 10 10 2 4 4 7 / 11 0 1 2 2 / 5 2 3 2 5 / 6 1 3 1 0 0 2 / 0
14.  Bałtyk Koszalin 10 10 2 4 4 13 / 15 1 2 3 8 / 10 1 2 1 5 / 5 1 1 0 1 0 2 / 2
15.  Zawisza Bydgoszcz 10 10 2 4 4 13 / 17 1 0 3 5 / 9 1 4 1 8 / 8 2 1 0 1 1 2 / 4
16.  Bałtyk Gdynia 10 8 2 2 6 15 / 21 2 1 2 9 / 9 0 1 4 6 / 12
17.  GKS Przodkowo 10 5 1 2 7 7 / 18 0 2 3 2 / 8 1 0 4 5 / 10
18.  Polski Cukier Kluczevia Stargard 10 2 0 2 8 4 / 25 0 1 2 2 / 6 0 1 6 2 / 19
wyniki spotkań - III liga gr. 2 2021/2022
  123456789101112131415161718
1.  Bałtyk Gdynia
 
        
2.  Bałtyk Koszalin 
 
       
3.  Błękitni Stargard
 
        
4.  Elana Toruń   
 
      
5.  GKS Przodkowo 
 
       
6.  Jarota Jarocin  
 
        
7.  Kotwica Kołobrzeg    
 
     
8.  KP Starogard Gdański    
 
    
9.  Olimpia Grudziądz  
 
      
10.  Pogoń II Szczecin       
 
  
11.  Pogoń N. Skalmierzyce   
 
     
12.  Polonia Środa Wlkp.    
 
    
13.  Polski Cukier Kluczevia Stargard       
 
   
14.  Sokół Kleczew      
 
  
15.  Stolem Gniewino       
 
 
16.  Świt Szczecin        
 
17.  Unia Janikowo        
 
 
18.  Zawisza Bydgoszcz         
 
terminarz - III liga gr. 2 2021/2022
wersja do druku
1 kolejka relacja fotki komentarze
Stolem Gniewino - GKS Przodkowo 3 - 1 0 0 0
Pogoń N. Skalmierzyce - Unia Janikowo 2 - 1 0 0 0
Polonia Środa Wlkp. - Błękitni Stargard 1 - 2 2 0 3
Bałtyk Koszalin - Elana Toruń 0 - 1 0 0 2
Olimpia Grudziądz - Polski Cukier Kluczevia Stargard 1 - 0 0 0 2
KP Starogard Gdański - Pogoń II Szczecin 1 - 1 0 0 0
Zawisza Bydgoszcz - Jarota Jarocin 0 - 2 0 0 0
Świt Szczecin - Kotwica Kołobrzeg 3 - 2 2 2 16
Bałtyk Gdynia - Sokół Kleczew 2 - 1 0 0 0
2 kolejka relacja fotki komentarze
Pogoń N. Skalmierzyce - Bałtyk Koszalin 1 - 0 0 0 2
Błękitni Stargard - KP Starogard Gdański 1 - 0 0 0 6
GKS Przodkowo - Świt Szczecin 0 - 1 1 2 2
Olimpia Grudziądz - Bałtyk Gdynia 2 - 0 0 0 0
Kotwica Kołobrzeg - Polski Cukier Kluczevia Stargard 5 - 0 0 0 6
Elana Toruń - Polonia Środa Wlkp. 2 - 4 0 0 0
Sokół Kleczew - Zawisza Bydgoszcz 2 - 0 0 0 1
Unia Janikowo - Jarota Jarocin 0 - 0 0 0 0
Pogoń II Szczecin - Stolem Gniewino 2 - 3 0 0 4
3 kolejka relacja fotki komentarze
Bałtyk Gdynia - Kotwica Kołobrzeg 1 - 2 0 0 0
Polonia Środa Wlkp. - Pogoń N. Skalmierzyce 2 - 2 0 0 0
Sokół Kleczew - Jarota Jarocin 1 - 1 0 0 0
Świt Szczecin - Pogoń II Szczecin 1 - 1 2 2 3
Stolem Gniewino - Błękitni Stargard 0 - 0 0 0 6
Bałtyk Koszalin - Unia Janikowo 1 - 2 0 0 7
Polski Cukier Kluczevia Stargard - GKS Przodkowo 1 - 3 0 1 1
KP Starogard Gdański - Elana Toruń 4 - 3 0 0 0
Zawisza Bydgoszcz - Olimpia Grudziądz 0 - 2 0 0 0
4 kolejka relacja fotki komentarze
Błękitni Stargard - Świt Szczecin 0 - 2 2 1 5
Pogoń N. Skalmierzyce - KP Starogard Gdański 2 - 0 0 0 0
GKS Przodkowo - Bałtyk Gdynia 1 - 1 0 0 0
Unia Janikowo - Sokół Kleczew 0 - 1 0 0 0
Elana Toruń - Stolem Gniewino 5 - 1 0 0 0
Kotwica Kołobrzeg - Zawisza Bydgoszcz 1 - 1 0 0 0
Pogoń II Szczecin - Polski Cukier Kluczevia Stargard 5 - 0 0 0 9
Bałtyk Koszalin - Polonia Środa Wlkp. 1 - 1 0 0 3
Olimpia Grudziądz - Jarota Jarocin 4 - 1 0 0 0
5 kolejka relacja fotki komentarze
Polonia Środa Wlkp. - Unia Janikowo 4 - 1 0 0 0
Bałtyk Gdynia - Pogoń II Szczecin 2 - 1 0 0 4
Błękitni Stargard - Polski Cukier Kluczevia Stargard 2 - 0 1 41 14
GKS Przodkowo - Zawisza Bydgoszcz 1 - 1 0 0 0
Jarota Jarocin - Kotwica Kołobrzeg 0 - 2 0 0 0
KP Starogard Gdański - Bałtyk Koszalin 2 - 2 0 0 0
Stolem Gniewino - Pogoń N. Skalmierzyce 2 - 4 0 0 0
Sokół Kleczew - Olimpia Grudziądz 1 - 2 0 0 0
Świt Szczecin - Elana Toruń 3 - 0 2 2 3
6 kolejka relacja fotki komentarze
Polonia Środa Wlkp. - KP Starogard Gdański 0 - 1 0 0 0
GKS Przodkowo - Jarota Jarocin 0 - 1 0 0 0
Błękitni Stargard - Bałtyk Gdynia 3 - 2 0 0 0
Bałtyk Koszalin - Stolem Gniewino 0 - 3 0 0 6
Pogoń N. Skalmierzyce - Świt Szczecin 0 - 0 2 2 4
Kotwica Kołobrzeg - Sokół Kleczew 2 - 0 0 0 0
Unia Janikowo - Olimpia Grudziądz 0 - 1 0 0 0
Pogoń II Szczecin - Zawisza Bydgoszcz 0 - 2 0 0 1
Elana Toruń - Polski Cukier Kluczevia Stargard 1 - 1 0 0 0
7 kolejka relacja fotki komentarze
Olimpia Grudziądz - Kotwica Kołobrzeg 0 - 1 0 0 2
Jarota Jarocin - Pogoń II Szczecin 1 - 1 0 0 1
Bałtyk Gdynia - Elana Toruń 2 - 3 0 0 0
Sokół Kleczew - GKS Przodkowo 2 - 0 0 0 0
Świt Szczecin - Bałtyk Koszalin 0 - 1 1 1 9
KP Starogard Gdański - Unia Janikowo 0 - 1 0 0 0
Zawisza Bydgoszcz - Błękitni Stargard 1 - 4 1 0 3
Stolem Gniewino - Polonia Środa Wlkp. 1 - 4 0 0 0
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Pogoń N. Skalmierzyce 1 - 1 0 0 2
8 kolejka relacja fotki komentarze
Unia Janikowo - Kotwica Kołobrzeg 1 - 4 0 0 0
Błękitni Stargard - Jarota Jarocin 0 - 0 0 0 2
GKS Przodkowo - Olimpia Grudziądz 0 - 4 0 0 0
Pogoń N. Skalmierzyce - Bałtyk Gdynia 3 - 1 0 0 0
Pogoń II Szczecin - Sokół Kleczew 2 - 1 0 0 0
Polonia Środa Wlkp. - Świt Szczecin 0 - 1 2 2 7
Elana Toruń - Zawisza Bydgoszcz 2 - 2 0 0 1
Bałtyk Koszalin - Polski Cukier Kluczevia Stargard 4 - 1 0 0 7
KP Starogard Gdański - Stolem Gniewino 1 - 1 0 0 0
9 kolejka relacja fotki komentarze
Bałtyk Gdynia - Bałtyk Koszalin 2 - 2 0 0 2
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Polonia Środa Wlkp. 0 - 2 0 0 3
Olimpia Grudziądz - Pogoń II Szczecin 2 - 3 0 0 3
Kotwica Kołobrzeg - GKS Przodkowo 2 - 0 0 0 3
Świt Szczecin - KP Starogard Gdański 3 - 1 2 3 3
Jarota Jarocin - Elana Toruń 1 - 2 0 0 0
Sokół Kleczew - Błękitni Stargard 2 - 0 0 0 4
Zawisza Bydgoszcz - Pogoń N. Skalmierzyce 4 - 1 0 0 0
Stolem Gniewino - Unia Janikowo 1 - 3 0 0 0
10 kolejka relacja fotki komentarze
Pogoń II Szczecin - Kotwica Kołobrzeg 1 - 1 0 50 4
Bałtyk Koszalin - Zawisza Bydgoszcz 2 - 2 0 0 2
Błękitni Stargard - Olimpia Grudziądz 0 - 3 0 29 9
Pogoń N. Skalmierzyce - Jarota Jarocin 1 - 0 0 0 0
Elana Toruń - Sokół Kleczew 2 - 4 0 0 0
Polonia Środa Wlkp. - Bałtyk Gdynia 3 - 2 0 0 0
KP Starogard Gdański - Polski Cukier Kluczevia Stargard 1 - 0 0 0 0
Unia Janikowo - GKS Przodkowo 2 - 1 0 0 0
Stolem Gniewino - Świt Szczecin 3 - 2 1 0 6
11 kolejka relacja fotki komentarze
02-10 12:00  GKS Przodkowo - Pogoń II Szczecin 0 0 0
02-10 14:00  Polski Cukier Kluczevia Stargard - Stolem Gniewino 0 0 0
02-10 16:00  Jarota Jarocin - Bałtyk Koszalin 0 0 0
02-10 16:00  Sokół Kleczew - Pogoń N. Skalmierzyce 0 0 0
02-10 16:00  Kotwica Kołobrzeg - Błękitni Stargard 0 0 0
02-10 17:00  Zawisza Bydgoszcz - Polonia Środa Wlkp. 0 0 0
02-10 18:00  Bałtyk Gdynia - KP Starogard Gdański 0 0 0
03-10 15:00  Olimpia Grudziądz - Elana Toruń 0 0 0
03-10 16:00  Świt Szczecin - Unia Janikowo 0 0 1
12 kolejka relacja fotki komentarze
09-10 13:00  Bałtyk Koszalin - Sokół Kleczew 0 0 0
09-10 13:00  Błękitni Stargard - GKS Przodkowo 0 0 0
09-10 14:00  Pogoń N. Skalmierzyce - Olimpia Grudziądz 0 0 0
09-10 14:00  Elana Toruń - Kotwica Kołobrzeg 0 0 0
09-10 15:00  KP Starogard Gdański - Zawisza Bydgoszcz 0 0 0
09-10 15:00  Świt Szczecin - Polski Cukier Kluczevia Stargard 0 0 0
09-10 15:00  Unia Janikowo - Pogoń II Szczecin 0 0 0
09-10 15:00  Polonia Środa Wlkp. - Jarota Jarocin 0 0 0
09-10 17:30  Stolem Gniewino - Bałtyk Gdynia 0 0 0
13 kolejka relacja fotki komentarze
16-10   Pogoń II Szczecin - Błękitni Stargard 0 0 0
16-10 12:00  GKS Przodkowo - Elana Toruń 0 0 0
16-10 14:00  Polski Cukier Kluczevia Stargard - Unia Janikowo 0 0 0
16-10 15:00  Olimpia Grudziądz - Bałtyk Koszalin 0 0 0
16-10 15:00  Kotwica Kołobrzeg - Pogoń N. Skalmierzyce 0 0 0
16-10 15:00  Bałtyk Gdynia - Świt Szczecin 0 0 0
16-10 15:30  Jarota Jarocin - KP Starogard Gdański 0 0 0
16-10 16:00  Sokół Kleczew - Polonia Środa Wlkp. 0 0 0
16-10 17:00  Zawisza Bydgoszcz - Stolem Gniewino 0 0 0
14 kolejka relacja fotki komentarze
23-10 12:00  Bałtyk Koszalin - Kotwica Kołobrzeg 0 0 0
23-10 13:00  Pogoń N. Skalmierzyce - GKS Przodkowo 0 0 0
23-10 13:00  Elana Toruń - Pogoń II Szczecin 0 0 0
23-10 14:00  Unia Janikowo - Błękitni Stargard 0 0 0
23-10 14:00  Polski Cukier Kluczevia Stargard - Bałtyk Gdynia 0 0 0
23-10 14:00  KP Starogard Gdański - Sokół Kleczew 0 0 0
23-10 15:00  Świt Szczecin - Zawisza Bydgoszcz 0 0 0
23-10 15:00  Polonia Środa Wlkp. - Olimpia Grudziądz 0 0 0
23-10 17:30  Stolem Gniewino - Jarota Jarocin 0 0 0
15 kolejka relacja fotki komentarze
30-10   Pogoń II Szczecin - Pogoń N. Skalmierzyce 0 0 0
30-10   Bałtyk Gdynia - Unia Janikowo 0 0 0
30-10 12:00  GKS Przodkowo - Bałtyk Koszalin 0 0 0
30-10 13:00  Błękitni Stargard - Elana Toruń 0 0 0
30-10 14:00  Olimpia Grudziądz - KP Starogard Gdański 0 0 0
30-10 15:00  Jarota Jarocin - Świt Szczecin 0 0 0
30-10 15:00  Sokół Kleczew - Stolem Gniewino 0 0 0
30-10 15:00  Kotwica Kołobrzeg - Polonia Środa Wlkp. 0 0 0
30-10 17:00  Zawisza Bydgoszcz - Polski Cukier Kluczevia Stargard 0 0 0
16 kolejka relacja fotki komentarze
06-11   Bałtyk Koszalin - Pogoń II Szczecin 0 0 0
06-11 12:00  Pogoń N. Skalmierzyce - Błękitni Stargard 0 0 0
06-11 12:00  Świt Szczecin - Sokół Kleczew 0 0 0
06-11 12:00  Unia Janikowo - Elana Toruń 0 0 0
06-11 13:00  KP Starogard Gdański - Kotwica Kołobrzeg 0 0 0
06-11 14:00  Polski Cukier Kluczevia Stargard - Jarota Jarocin 0 0 0
06-11 14:00  Polonia Środa Wlkp. - GKS Przodkowo 0 0 0
06-11 17:00  Bałtyk Gdynia - Zawisza Bydgoszcz 0 0 0
06-11 17:30  Stolem Gniewino - Olimpia Grudziądz 0 0 0
17 kolejka relacja fotki komentarze
13-11   Pogoń II Szczecin - Polonia Środa Wlkp. 0 0 0
13-11 12:00  GKS Przodkowo - KP Starogard Gdański 0 0 0
13-11 13:00  Błękitni Stargard - Bałtyk Koszalin 0 0 0
13-11 13:00  Sokół Kleczew - Polski Cukier Kluczevia Stargard 0 0 0
13-11 13:00  Elana Toruń - Pogoń N. Skalmierzyce 0 0 0
13-11 14:00  Olimpia Grudziądz - Świt Szczecin 0 0 0
13-11 14:00  Jarota Jarocin - Bałtyk Gdynia 0 0 0
13-11 15:00  Kotwica Kołobrzeg - Stolem Gniewino 0 0 0
13-11 16:00  Zawisza Bydgoszcz - Unia Janikowo 0 0 0
 
top komentarze
newsy:
6 » Czas podsumować czwarto »
1 » Radek Janukiewicz wraca »
1 » Czy mogę dodać własnego »
1 » Z pucharem na bakier
1 » 'Chcemy, żeby to było p »
mecze:
87 » Dąb Dębno-Orzeł Wałcz
37 » Zefir Wyszewo-Pogoń Poł »
30 » Spójnia Świdwin-Pomorza »
30 » Gwardia Koszalin-Rasel  »
23 » Hubertus Biały Bór-Wrzo »
21 » KKS Kalisz-Pogoń Szczec »
21 » Wrzos Wrzosowo-Gryf Dob »
20 » Kłos Pełczyce-Iskra Lut »
19 » Gavia Choszczno-KP Draw »
19 » GKS Manowo-Biali Sądów
aktualnie na portalu
zalogowanych: 2
maggi pablo1203
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2962
• imprez: 132359
• newsów: 75428
• użytkowników: 79384
• komentarzy: 1126873
• zdjęć: 827075
• relacji: 39426
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2021 - by ligowiec team
Polityka Cookies