ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
Bengoro
tabela - IV liga zachodniopomorska 2021/2022
ogółem dom wyjazd bezpośrednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Vineta Wolin 38 100 32 4 2 115 / 19 19 0 0 57 / 3 13 4 2 58 / 16
2.  Flota Świnoujście 38 98 31 5 2 127 / 23 17 1 1 72 / 11 14 4 1 55 / 12
3.  Gwardia Koszalin 38 77 22 11 5 88 / 37 12 7 0 46 / 15 10 4 5 42 / 22
4.  MKP Szczecinek 38 64 19 7 12 110 / 81 10 4 5 58 / 39 9 3 7 52 / 42 2 3 1 0 1 7 / 4
5.  Dąb Dębno 38 64 19 7 12 78 / 72 11 3 5 48 / 28 8 4 7 30 / 44 2 3 1 0 1 4 / 7
6.  Biali Sądów 38 63 19 6 13 89 / 60 12 2 5 49 / 27 7 4 8 40 / 33
7.  Chemik Police 38 61 17 10 11 93 / 82 11 4 4 55 / 38 6 6 7 38 / 44 2 4 1 1 0 4 / 1
8.  Wieża Postomino 38 61 17 10 11 69 / 50 9 4 6 38 / 28 8 6 5 31 / 22 2 1 0 1 1 1 / 4
9.  Hutnik Szczecin 38 57 16 9 13 75 / 52 7 7 5 35 / 22 9 2 8 40 / 30
10.  Olimp Gościno 38 51 15 6 17 66 / 78 11 4 4 39 / 28 4 2 13 27 / 50 2 3 1 0 1 6 / 4
11.  Orzeł Wałcz 38 51 14 9 15 63 / 69 9 3 7 35 / 31 5 6 8 28 / 38 2 3 1 0 1 4 / 6
12.  Rasel Dygowo 38 47 13 8 17 64 / 85 11 3 5 41 / 35 2 5 12 23 / 50
13.  Błękitni II Stargard 38 46 13 7 18 80 / 92 10 2 7 48 / 37 3 5 11 32 / 55 2 6 2 0 0 6 / 3
14.  Ina Goleniów 38 46 13 7 18 67 / 86 6 4 9 36 / 45 7 3 9 31 / 41 2 0 0 0 2 3 / 6
15.  Darłovia Darłowo 38 43 12 7 19 51 / 71 9 3 7 31 / 26 3 4 12 20 / 45
16.  Jeziorak Szczecin 38 35 9 8 21 65 / 107 6 4 9 38 / 48 3 4 12 27 / 59
17.  GKS Manowo 38 31 8 7 23 52 / 83 4 5 10 23 / 39 4 2 13 29 / 44
18.  Pogoń Połczyn Zdrój 38 26 7 5 26 43 / 112 2 5 12 24 / 51 5 0 14 19 / 61 2 4 1 1 0 3 / 1
19.  Sokół Karlino 38 26 6 8 24 40 / 104 5 4 10 24 / 47 1 4 14 16 / 57 2 1 0 1 1 1 / 3
20.  Zefir Wyszewo 38 17 2 11 25 37 / 109 2 7 10 26 / 51 0 4 15 11 / 58
wyniki spotkań - IV liga zachodniopomorska 2021/2022
  1234567891011121314151617181920
1.  Biali Sądów
 
2.  Błękitni II Stargard
 
3.  Chemik Police
 
4.  Darłovia Darłowo
 
5.  Dąb Dębno
 
6.  Flota Świnoujście
 
7.  GKS Manowo
 
8.  Gwardia Koszalin
 
9.  Hutnik Szczecin
 
10.  Ina Goleniów
 
11.  Jeziorak Szczecin
 
12.  MKP Szczecinek
 
13.  Olimp Gościno
 
14.  Orzeł Wałcz
 
15.  Pogoń Połczyn Zdrój
 
16.  Rasel Dygowo
 
17.  Sokół Karlino
 
18.  Vineta Wolin
 
19.  Wieża Postomino
 
20.  Zefir Wyszewo
 
terminarz - IV liga zachodniopomorska 2021/2022
wersja do druku
1 kolejka relacja fotki komentarze
Ina Goleniów - Flota Świnoujście 0 - 3 2 0 13
Olimp Gościno - Vineta Wolin 0 - 5 0 0 10
GKS Manowo - Gwardia Koszalin 0 - 1 0 0 14
Hutnik Szczecin - Błękitni II Stargard 4 - 0 0 0 5
MKP Szczecinek - Orzeł Wałcz 1 - 3 0 0 18
Wieża Postomino - Sokół Karlino 1 - 1 0 0 9
Jeziorak Szczecin - Rasel Dygowo 4 - 0 0 97 25
Pogoń Połczyn Zdrój - Biali Sądów 2 - 2 0 65 18
Zefir Wyszewo - Darłovia Darłowo 2 - 2 0 0 27
Dąb Dębno - Chemik Police 4 - 2 0 0 23
2 kolejka relacja fotki komentarze
Rasel Dygowo - Wieża Postomino 0 - 2 0 0 16
Chemik Police - Hutnik Szczecin 2 - 6 0 0 17
MKP Szczecinek - Pogoń Połczyn Zdrój 4 - 0 0 48 14
Błękitni II Stargard - Ina Goleniów 4 - 2 0 0 5
Sokół Karlino - Dąb Dębno 2 - 3 0 0 28
Flota Świnoujście - Zefir Wyszewo 4 - 0 2 37 20
Darłovia Darłowo - Olimp Gościno 4 - 2 0 0 20
Orzeł Wałcz - Gwardia Koszalin 0 - 1 0 0 33
Vineta Wolin - GKS Manowo 2 - 0 0 0 13
Biali Sądów - Jeziorak Szczecin 3 - 0 0 89 15
3 kolejka relacja fotki komentarze
GKS Manowo - Darłovia Darłowo 2 - 2 0 0 18
Ina Goleniów - Chemik Police 4 - 6 0 59 17
Hutnik Szczecin - Sokół Karlino 2 - 2 0 0 15
Wieża Postomino - Biali Sądów 1 - 5 0 0 14
Pogoń Połczyn Zdrój - Orzeł Wałcz 1 - 4 0 49 20
Olimp Gościno - Flota Świnoujście 0 - 3 2 0 11
Jeziorak Szczecin - MKP Szczecinek 1 - 1 0 100 8
Zefir Wyszewo - Błękitni II Stargard 5 - 4 0 33 24
Gwardia Koszalin - Vineta Wolin 1 - 0 0 2 21
Dąb Dębno - Rasel Dygowo 4 - 0 0 91 50
4 kolejka relacja fotki komentarze
Darłovia Darłowo - Gwardia Koszalin 0 - 2 0 16 30
Chemik Police - Zefir Wyszewo 3 - 0 0 49 27
MKP Szczecinek - Wieża Postomino 1 - 1 0 0 15
Rasel Dygowo - Hutnik Szczecin 3 - 1 0 0 37
Pogoń Połczyn Zdrój - Jeziorak Szczecin 1 - 2 0 163 21
Biali Sądów - Dąb Dębno 2 - 4 0 82 37
Flota Świnoujście - GKS Manowo 1 - 0 2 51 30
Orzeł Wałcz - Vineta Wolin 3 - 1 0 1 18
Błękitni II Stargard - Olimp Gościno 4 - 0 0 0 8
Sokół Karlino - Ina Goleniów 2 - 0 0 0 17
5 kolejka relacja fotki komentarze
Zefir Wyszewo - Sokół Karlino 1 - 1 0 49 11
Wieża Postomino - Pogoń Połczyn Zdrój 7 - 1 0 47 17
Dąb Dębno - MKP Szczecinek 4 - 3 0 73 35
Vineta Wolin - Darłovia Darłowo 3 - 0 0 0 6
Gwardia Koszalin - Flota Świnoujście 0 - 0 2 0 29
GKS Manowo - Błękitni II Stargard 2 - 2 0 0 4
Hutnik Szczecin - Biali Sądów 1 - 1 0 0 8
Olimp Gościno - Chemik Police 3 - 2 0 0 8
Ina Goleniów - Rasel Dygowo 5 - 3 0 0 24
Jeziorak Szczecin - Orzeł Wałcz 0 - 2 0 145 18
6 kolejka relacja fotki komentarze
Chemik Police - GKS Manowo 4 - 1 0 47 11
MKP Szczecinek - Hutnik Szczecin 0 - 3 0 0 12
Orzeł Wałcz - Darłovia Darłowo 0 - 2 0 1 20
Jeziorak Szczecin - Wieża Postomino 2 - 1 0 120 13
Pogoń Połczyn Zdrój - Dąb Dębno 1 - 4 0 77 39
Błękitni II Stargard - Gwardia Koszalin 0 - 4 0 0 18
Sokół Karlino - Olimp Gościno 0 - 1 0 0 13
Flota Świnoujście - Vineta Wolin 1 - 1 1 44 5
Biali Sądów - Ina Goleniów 5 - 1 0 0 14
Rasel Dygowo - Zefir Wyszewo 2 - 1 0 0 29
7 kolejka relacja fotki komentarze
Olimp Gościno - Rasel Dygowo 2 - 1 0 0 17
GKS Manowo - Sokół Karlino 4 - 1 0 0 6
Gwardia Koszalin - Chemik Police 2 - 0 0 0 21
Hutnik Szczecin - Pogoń Połczyn Zdrój 3 - 1 0 48 12
Darłovia Darłowo - Flota Świnoujście 0 - 3 1 1 9
Wieża Postomino - Orzeł Wałcz 1 - 1 0 0 9
Vineta Wolin - Błękitni II Stargard 4 - 0 0 0 4
Ina Goleniów - MKP Szczecinek 0 - 5 0 0 14
Zefir Wyszewo - Biali Sądów 1 - 3 0 0 11
Dąb Dębno - Jeziorak Szczecin 4 - 1 0 243 29
8 kolejka relacja fotki komentarze
Sokół Karlino - Gwardia Koszalin 0 - 0 0 0 37
Rasel Dygowo - GKS Manowo 1 - 3 0 0 17
Chemik Police - Vineta Wolin 0 - 7 0 0 10
MKP Szczecinek - Zefir Wyszewo 6 - 0 0 0 8
Wieża Postomino - Dąb Dębno 3 - 4 0 0 51
Pogoń Połczyn Zdrój - Ina Goleniów 1 - 2 0 42 23
Jeziorak Szczecin - Hutnik Szczecin 2 - 5 0 99 7
Orzeł Wałcz - Flota Świnoujście 1 - 1 1 0 29
Biali Sądów - Olimp Gościno 3 - 0 0 0 18
Błękitni II Stargard - Darłovia Darłowo 2 - 2 0 0 11
9 kolejka relacja fotki komentarze
GKS Manowo - Biali Sądów 1 - 1 0 0 19
Gwardia Koszalin - Rasel Dygowo 7 - 1 0 3 32
Vineta Wolin - Sokół Karlino 2 - 0 0 0 11
Darłovia Darłowo - Chemik Police 2 - 2 0 0 11
Hutnik Szczecin - Wieża Postomino 0 - 0 0 0 3
Ina Goleniów - Jeziorak Szczecin 0 - 3 1 176 10
Olimp Gościno - MKP Szczecinek 1 - 4 0 0 7
Flota Świnoujście - Błękitni II Stargard 3 - 0 1 41 6
Zefir Wyszewo - Pogoń Połczyn Zdrój 1 - 2 0 64 40
Dąb Dębno - Orzeł Wałcz 3 - 1 0 118 109
10 kolejka relacja fotki komentarze
Orzeł Wałcz - Błękitni II Stargard 4 - 2 0 1 11
Chemik Police - Flota Świnoujście 3 - 4 1 1 26
MKP Szczecinek - GKS Manowo 3 - 2 0 0 17
Wieża Postomino - Ina Goleniów 2 - 1 0 0 7
Pogoń Połczyn Zdrój - Olimp Gościno 2 - 3 0 64 20
Jeziorak Szczecin - Zefir Wyszewo 3 - 3 0 109 21
Biali Sądów - Gwardia Koszalin 4 - 2 0 0 41
Sokół Karlino - Darłovia Darłowo 3 - 1 0 0 11
Rasel Dygowo - Vineta Wolin 0 - 7 0 0 17
Dąb Dębno - Hutnik Szczecin 3 - 2 0 111 31
11 kolejka relacja fotki komentarze
GKS Manowo - Pogoń Połczyn Zdrój 1 - 3 0 56 21
Hutnik Szczecin - Orzeł Wałcz 2 - 2 0 3 12
Darłovia Darłowo - Rasel Dygowo 2 - 1 0 0 18
Ina Goleniów - Dąb Dębno 1 - 2 0 95 35
Zefir Wyszewo - Wieża Postomino 0 - 2 0 1 8
Vineta Wolin - Biali Sądów 2 - 0 0 1 12
Olimp Gościno - Jeziorak Szczecin 3 - 2 0 100 9
Gwardia Koszalin - MKP Szczecinek 3 - 1 0 2 21
Flota Świnoujście - Sokół Karlino 5 - 0 1 55 13
Błękitni II Stargard - Chemik Police 1 - 2 0 0 2
12 kolejka relacja fotki komentarze
Hutnik Szczecin - Ina Goleniów 0 - 1 0 0 13
MKP Szczecinek - Vineta Wolin 2 - 2 0 0 7
Jeziorak Szczecin - GKS Manowo 4 - 2 0 100 8
Pogoń Połczyn Zdrój - Gwardia Koszalin 1 - 6 0 51 16
Wieża Postomino - Olimp Gościno 1 - 0 0 0 7
Orzeł Wałcz - Chemik Police 5 - 1 0 1 8
Sokół Karlino - Błękitni II Stargard 3 - 3 0 0 3
Rasel Dygowo - Flota Świnoujście 0 - 8 1 0 21
Biali Sądów - Darłovia Darłowo 5 - 0 0 0 11
Dąb Dębno - Zefir Wyszewo 5 - 0 0 13 48
13 kolejka relacja fotki komentarze
GKS Manowo - Wieża Postomino 0 - 5 0 0 8
Chemik Police - Sokół Karlino 4 - 2 0 0 6
Zefir Wyszewo - Hutnik Szczecin 0 - 3 0 0 6
Darłovia Darłowo - MKP Szczecinek 0 - 2 0 1 10
Ina Goleniów - Orzeł Wałcz 2 - 1 0 0 17
Gwardia Koszalin - Jeziorak Szczecin 4 - 0 0 141 9
Olimp Gościno - Dąb Dębno 0 - 0 0 1 36
Vineta Wolin - Pogoń Połczyn Zdrój 4 - 0 1 55 12
Flota Świnoujście - Biali Sądów 5 - 1 1 17 10
Błękitni II Stargard - Rasel Dygowo 2 - 3 0 0 25
14 kolejka relacja fotki komentarze
Hutnik Szczecin - Olimp Gościno 2 - 0 0 0 9
MKP Szczecinek - Flota Świnoujście 3 - 3 1 0 12
Jeziorak Szczecin - Vineta Wolin 2 - 4 0 128 5
Orzeł Wałcz - Sokół Karlino 2 - 1 0 1 8
Pogoń Połczyn Zdrój - Darłovia Darłowo 1 - 4 0 6 22
Wieża Postomino - Gwardia Koszalin 1 - 0 1 0 20
Ina Goleniów - Zefir Wyszewo 1 - 1 0 0 9
Rasel Dygowo - Chemik Police 5 - 0 0 0 28
Biali Sądów - Błękitni II Stargard 2 - 0 0 0 15
Dąb Dębno - GKS Manowo 1 - 3 0 0 71
15 kolejka relacja fotki komentarze
GKS Manowo - Hutnik Szczecin 2 - 1 0 0 7
Darłovia Darłowo - Jeziorak Szczecin 6 - 0 0 12 14
Chemik Police - Biali Sądów 2 - 1 0 0 10
Sokół Karlino - Rasel Dygowo 4 - 3 0 0 19
Zefir Wyszewo - Orzeł Wałcz 1 - 2 0 1 10
Gwardia Koszalin - Dąb Dębno 0 - 0 0 2 76
Olimp Gościno - Ina Goleniów 1 - 1 0 0 2
Flota Świnoujście - Pogoń Połczyn Zdrój 7 - 0 1 91 29
Vineta Wolin - Wieża Postomino 3 - 0 0 101 7
Błękitni II Stargard - MKP Szczecinek 4 - 3 0 0 5
16 kolejka relacja fotki komentarze
GKS Manowo - Ina Goleniów 0 - 2 0 2 8
Zefir Wyszewo - Olimp Gościno 3 - 3 0 3 25
MKP Szczecinek - Chemik Police 2 - 3 0 0 5
Orzeł Wałcz - Rasel Dygowo 1 - 1 0 0 32
Wieża Postomino - Darłovia Darłowo 0 - 1 0 11 19
Biali Sądów - Sokół Karlino 5 - 1 0 0 16
Pogoń Połczyn Zdrój - Błękitni II Stargard 3 - 3 0 48 18
Hutnik Szczecin - Gwardia Koszalin 0 - 0 0 0 23
Jeziorak Szczecin - Flota Świnoujście 0 - 4 1 20 10
Dąb Dębno - Vineta Wolin 0 - 2 1 115 39
17 kolejka relacja fotki komentarze
Rasel Dygowo - Biali Sądów 0 - 0 0 0 21
GKS Manowo - Zefir Wyszewo 1 - 0 0 0 20
Chemik Police - Pogoń Połczyn Zdrój 6 - 0 0 35 6
Darłovia Darłowo - Dąb Dębno 2 - 0 0 13 35
Vineta Wolin - Hutnik Szczecin 2 - 1 0 0 9
Gwardia Koszalin - Ina Goleniów 1 - 1 0 1 21
Flota Świnoujście - Wieża Postomino 3 - 0 1 59 12
Olimp Gościno - Orzeł Wałcz 5 - 1 0 0 42
Sokół Karlino - MKP Szczecinek 0 - 3 0 0 9
Błękitni II Stargard - Jeziorak Szczecin 4 - 2 0 0 6
18 kolejka relacja fotki komentarze
Hutnik Szczecin - Darłovia Darłowo 2 - 0 0 0 11
MKP Szczecinek - Rasel Dygowo 5 - 1 0 0 14
Jeziorak Szczecin - Chemik Police 3 - 3 0 0 6
Orzeł Wałcz - Biali Sądów 0 - 1 0 0 16
Ina Goleniów - Vineta Wolin 1 - 3 0 84 11
Wieża Postomino - Błękitni II Stargard 3 - 2 0 0 3
Olimp Gościno - GKS Manowo 4 - 0 0 0 5
Pogoń Połczyn Zdrój - Sokół Karlino 1 - 1 0 45 6
Dąb Dębno - Flota Świnoujście 0 - 3 2 62 92
Zefir Wyszewo - Gwardia Koszalin 1 - 3 0 0 21
19 kolejka relacja fotki komentarze
Biali Sądów - MKP Szczecinek 1 - 3 0 0 15
Darłovia Darłowo - Ina Goleniów 3 - 0 0 16 10
Flota Świnoujście - Hutnik Szczecin 4 - 1 1 32 12
Chemik Police - Wieża Postomino 1 - 1 0 0 5
Błękitni II Stargard - Dąb Dębno 4 - 2 0 0 27
Sokół Karlino - Jeziorak Szczecin 2 - 2 0 100 3
Gwardia Koszalin - Olimp Gościno 3 - 1 0 2 19
Zefir Wyszewo - Vineta Wolin 0 - 1 0 48 8
Rasel Dygowo - Pogoń Połczyn Zdrój 1 - 0 0 51 18
GKS Manowo - Orzeł Wałcz 1 - 3 0 0 16
20 kolejka relacja fotki komentarze
Błękitni II Stargard - Hutnik Szczecin 0 - 1 0 0 4
Chemik Police - Dąb Dębno 1 - 2 1 0 14
Sokół Karlino - Wieża Postomino 0 - 1 0 0 3
Vineta Wolin - Olimp Gościno 3 - 0 0 0 3
Rasel Dygowo - Jeziorak Szczecin 6 - 3 0 1 14
Darłovia Darłowo - Zefir Wyszewo 0 - 0 0 10 8
Orzeł Wałcz - MKP Szczecinek 3 - 3 0 0 14
Gwardia Koszalin - GKS Manowo 1 - 0 0 0 15
Flota Świnoujście - Ina Goleniów 7 - 2 1 36 3
Biali Sądów - Pogoń Połczyn Zdrój 1 - 2 0 33 14
21 kolejka relacja fotki komentarze
GKS Manowo - Vineta Wolin 0 - 3 0 0 6
Gwardia Koszalin - Orzeł Wałcz 1 - 1 0 0 20
Wieża Postomino - Rasel Dygowo 1 - 0 0 0 9
Zefir Wyszewo - Flota Świnoujście 2 - 2 1 2 21
Hutnik Szczecin - Chemik Police 3 - 3 0 0 2
Ina Goleniów - Błękitni II Stargard 1 - 2 0 1 8
Pogoń Połczyn Zdrój - MKP Szczecinek 1 - 2 0 47 4
Olimp Gościno - Darłovia Darłowo 3 - 0 0 0 8
Dąb Dębno - Sokół Karlino 0 - 1 1 0 11
Jeziorak Szczecin - Biali Sądów 1 - 2 0 1 17
22 kolejka relacja fotki komentarze
Chemik Police - Ina Goleniów 3 - 0 0 0 5
Darłovia Darłowo - GKS Manowo 2 - 3 0 9 14
Sokół Karlino - Hutnik Szczecin 0 - 3 0 0 13
Vineta Wolin - Gwardia Koszalin 2 - 0 0 0 12
Orzeł Wałcz - Pogoń Połczyn Zdrój 5 - 1 0 37 10
Rasel Dygowo - Dąb Dębno 1 - 1 0 0 18
MKP Szczecinek - Jeziorak Szczecin 4 - 2 0 1 3
Flota Świnoujście - Olimp Gościno 4 - 1 1 89 5
Błękitni II Stargard - Zefir Wyszewo 6 - 1 0 0 2
Biali Sądów - Wieża Postomino 1 - 0 0 0 13
23 kolejka relacja fotki komentarze
Zefir Wyszewo - Chemik Police 0 - 0 0 0 4
Vineta Wolin - Orzeł Wałcz 2 - 1 0 1 15
Jeziorak Szczecin - Pogoń Połczyn Zdrój 3 - 2 0 26 5
Ina Goleniów - Sokół Karlino 5 - 0 0 0 5
GKS Manowo - Flota Świnoujście 0 - 2 1 0 6
Olimp Gościno - Błękitni II Stargard 1 - 1 0 0 6
Gwardia Koszalin - Darłovia Darłowo 4 - 1 0 1 10
Hutnik Szczecin - Rasel Dygowo 1 - 2 0 0 12
Wieża Postomino - MKP Szczecinek 1 - 2 0 0 6
Dąb Dębno - Biali Sądów 3 - 2 1 1 28
24 kolejka relacja fotki komentarze
Chemik Police - Olimp Gościno 4 - 2 0 0 32
Darłovia Darłowo - Vineta Wolin 0 - 1 0 14 4
Orzeł Wałcz - Jeziorak Szczecin 2 - 1 0 2 16
Rasel Dygowo - Ina Goleniów 4 - 1 0 0 20
MKP Szczecinek - Dąb Dębno 4 - 0 0 3 18
Pogoń Połczyn Zdrój - Wieża Postomino 0 - 3 0 1 6
Sokół Karlino - Zefir Wyszewo 1 - 0 0 0 12
Flota Świnoujście - Gwardia Koszalin 0 - 4 1 76 25
Biali Sądów - Hutnik Szczecin 3 - 1 0 0 15
Błękitni II Stargard - GKS Manowo 3 - 2 0 0 9
25 kolejka relacja fotki komentarze
Gwardia Koszalin - Błękitni II Stargard 4 - 0 0 1 18
GKS Manowo - Chemik Police 0 - 0 1 0 3
Darłovia Darłowo - Orzeł Wałcz 1 - 1 0 11 11
Hutnik Szczecin - MKP Szczecinek 4 - 0 0 0 5
Zefir Wyszewo - Rasel Dygowo 3 - 3 0 0 16
Olimp Gościno - Sokół Karlino 1 - 0 0 0 3
Wieża Postomino - Jeziorak Szczecin 5 - 0 0 1 5
Ina Goleniów - Biali Sądów 4 - 3 0 0 8
Vineta Wolin - Flota Świnoujście 1 - 0 2 68 34
Dąb Dębno - Pogoń Połczyn Zdrój 7 - 0 1 47 19
26 kolejka relacja fotki komentarze
Chemik Police - Gwardia Koszalin 2 - 1 0 0 11
MKP Szczecinek - Ina Goleniów 3 - 3 0 1 3
Sokół Karlino - GKS Manowo 3 - 3 0 0 3
Rasel Dygowo - Olimp Gościno 1 - 1 0 0 17
Jeziorak Szczecin - Dąb Dębno 0 - 0 1 1 13
Orzeł Wałcz - Wieża Postomino 1 - 3 0 0 10
Flota Świnoujście - Darłovia Darłowo 3 - 0 1 40 12
Biali Sądów - Zefir Wyszewo 2 - 0 0 0 4
Pogoń Połczyn Zdrój - Hutnik Szczecin 2 - 3 0 44 2
Błękitni II Stargard - Vineta Wolin 0 - 2 0 0 8
27 kolejka relacja fotki komentarze
GKS Manowo - Rasel Dygowo 0 - 0 0 0 12
Hutnik Szczecin - Jeziorak Szczecin 0 - 0 0 1 4
Darłovia Darłowo - Błękitni II Stargard 3 - 1 0 6 14
Olimp Gościno - Biali Sądów 2 - 0 0 0 5
Zefir Wyszewo - MKP Szczecinek 1 - 11 0 0 13
Ina Goleniów - Pogoń Połczyn Zdrój 2 - 3 0 51 3
Gwardia Koszalin - Sokół Karlino 5 - 1 0 4 10
Flota Świnoujście - Orzeł Wałcz 4 - 0 1 40 6
Vineta Wolin - Chemik Police 2 - 0 0 0 8
Dąb Dębno - Wieża Postomino 1 - 1 1 0 10
28 kolejka relacja fotki komentarze
Biali Sądów - GKS Manowo 3 - 1 0 0 2
Rasel Dygowo - Gwardia Koszalin 1 - 2 0 0 7
Chemik Police - Darłovia Darłowo 1 - 0 0 0 3
Pogoń Połczyn Zdrój - Zefir Wyszewo 2 - 1 0 39 8
MKP Szczecinek - Olimp Gościno 5 - 1 0 1 4
Wieża Postomino - Hutnik Szczecin 0 - 0 0 0 1
Orzeł Wałcz - Dąb Dębno 3 - 2 0 0 12
Sokół Karlino - Vineta Wolin 0 - 7 0 0 4
Jeziorak Szczecin - Ina Goleniów 2 - 5 0 142 6
Błękitni II Stargard - Flota Świnoujście 0 - 3 1 0 7
29 kolejka relacja fotki komentarze
GKS Manowo - MKP Szczecinek 1 - 4 0 0 3
Zefir Wyszewo - Jeziorak Szczecin 1 - 1 0 118 2
Darłovia Darłowo - Sokół Karlino 3 - 0 0 10 16
Hutnik Szczecin - Dąb Dębno 1 - 2 0 0 7
Olimp Gościno - Pogoń Połczyn Zdrój 3 - 1 0 19 6
Vineta Wolin - Rasel Dygowo 3 - 1 0 0 6
Gwardia Koszalin - Biali Sądów 3 - 2 0 1 6
Ina Goleniów - Wieża Postomino 1 - 1 0 0 4
Flota Świnoujście - Chemik Police 1 - 0 2 74 10
Błękitni II Stargard - Orzeł Wałcz 1 - 1 0 0 4
30 kolejka relacja fotki komentarze
Chemik Police - Błękitni II Stargard 5 - 1 0 0 3
Rasel Dygowo - Darłovia Darłowo 3 - 0 0 0 10
Pogoń Połczyn Zdrój - GKS Manowo 1 - 0 0 39 5
Wieża Postomino - Zefir Wyszewo 4 - 2 0 0 1
Orzeł Wałcz - Hutnik Szczecin 0 - 1 0 0 5
Sokół Karlino - Flota Świnoujście 0 - 4 1 0 6
Biali Sądów - Vineta Wolin 2 - 2 0 0 13
Jeziorak Szczecin - Olimp Gościno 2 - 6 0 148 21
MKP Szczecinek - Gwardia Koszalin 0 - 4 0 1 10
Dąb Dębno - Ina Goleniów 1 - 2 1 0 19
31 kolejka relacja fotki komentarze
Olimp Gościno - Wieża Postomino 2 - 3 0 0 3
Zefir Wyszewo - Dąb Dębno 1 - 3 0 0 17
Darłovia Darłowo - Biali Sądów 0 - 4 0 0 13
Chemik Police - Orzeł Wałcz 7 - 3 0 0 5
Vineta Wolin - MKP Szczecinek 4 - 0 0 0 10
GKS Manowo - Jeziorak Szczecin 4 - 5 0 169 5
Gwardia Koszalin - Pogoń Połczyn Zdrój 1 - 0 0 36 3
Flota Świnoujście - Rasel Dygowo 1 - 0 1 1 29
Ina Goleniów - Hutnik Szczecin 0 - 3 0 0 8
Błękitni II Stargard - Sokół Karlino 4 - 1 0 0 2
32 kolejka relacja fotki komentarze
Hutnik Szczecin - Zefir Wyszewo 6 - 0 0 0 4
MKP Szczecinek - Darłovia Darłowo 5 - 3 0 0 4
Rasel Dygowo - Błękitni II Stargard 3 - 0 0 0 20
Wieża Postomino - GKS Manowo 4 - 1 0 0 5
Pogoń Połczyn Zdrój - Vineta Wolin 0 - 4 0 20 6
Sokół Karlino - Chemik Police 1 - 3 0 0 2
Orzeł Wałcz - Ina Goleniów 0 - 2 0 0 5
Jeziorak Szczecin - Gwardia Koszalin 2 - 5 0 192 8
Biali Sądów - Flota Świnoujście 1 - 4 1 0 15
Dąb Dębno - Olimp Gościno 2 - 1 0 1 20
33 kolejka relacja fotki komentarze
Zefir Wyszewo - Ina Goleniów 0 - 5 0 1 7
Chemik Police - Rasel Dygowo 1 - 1 0 0 10
Darłovia Darłowo - Pogoń Połczyn Zdrój 1 - 0 0 7 5
Flota Świnoujście - MKP Szczecinek 7 - 1 2 41 9
Olimp Gościno - Hutnik Szczecin 2 - 1 0 0 4
Gwardia Koszalin - Wieża Postomino 1 - 1 0 1 10
GKS Manowo - Dąb Dębno 3 - 1 0 0 16
Błękitni II Stargard - Biali Sądów 0 - 2 0 0 3
Sokół Karlino - Orzeł Wałcz 2 - 0 0 0 17
Vineta Wolin - Jeziorak Szczecin 4 - 0 0 174 7
34 kolejka relacja fotki komentarze
Ina Goleniów - Olimp Gościno 3 - 1 0 0 6
Orzeł Wałcz - Zefir Wyszewo 1 - 0 0 0 11
Hutnik Szczecin - GKS Manowo 2 - 1 0 0 2
MKP Szczecinek - Błękitni II Stargard 1 - 6 0 0 10
Wieża Postomino - Vineta Wolin 3 - 3 0 0 8
Pogoń Połczyn Zdrój - Flota Świnoujście 0 - 3 1 1 4
Jeziorak Szczecin - Darłovia Darłowo 2 - 0 0 145 10
Biali Sądów - Chemik Police 3 - 5 0 0 6
Dąb Dębno - Gwardia Koszalin 2 - 2 0 86 19
Rasel Dygowo - Sokół Karlino 4 - 3 0 0 17
35 kolejka relacja fotki komentarze
Chemik Police - MKP Szczecinek 3 - 3 0 0 3
Sokół Karlino - Biali Sądów 1 - 8 0 0 10
Vineta Wolin - Dąb Dębno 6 - 0 0 1 32
Gwardia Koszalin - Hutnik Szczecin 3 - 3 0 0 8
Ina Goleniów - GKS Manowo 1 - 1 0 0 12
Flota Świnoujście - Jeziorak Szczecin 3 - 0 1 206 5
Błękitni II Stargard - Pogoń Połczyn Zdrój 4 - 1 0 34 4
Olimp Gościno - Zefir Wyszewo 3 - 0 0 0 2
Rasel Dygowo - Orzeł Wałcz 3 - 1 0 0 27
Darłovia Darłowo - Wieża Postomino 0 - 3 0 12 18
36 kolejka relacja fotki komentarze
Zefir Wyszewo - GKS Manowo 3 - 0 0 0 6
Biali Sądów - Rasel Dygowo 3 - 1 0 0 18
Ina Goleniów - Gwardia Koszalin 3 - 2 0 0 7
Pogoń Połczyn Zdrój - Chemik Police 3 - 3 0 29 3
Orzeł Wałcz - Olimp Gościno 3 - 1 0 0 37
Hutnik Szczecin - Vineta Wolin 1 - 3 0 0 15
Jeziorak Szczecin - Błękitni II Stargard 2 - 3 0 200 7
MKP Szczecinek - Sokół Karlino 5 - 0 0 0 2
Wieża Postomino - Flota Świnoujście 0 - 1 1 0 28
Dąb Dębno - Darłovia Darłowo 2 - 0 0 0 20
37 kolejka relacja fotki komentarze
Błękitni II Stargard - Wieża Postomino 5 - 3 0 0 14
Chemik Police - Jeziorak Szczecin 3 - 3 0 135 6
Darłovia Darłowo - Hutnik Szczecin 2 - 1 0 0 7
Gwardia Koszalin - Zefir Wyszewo 2 - 2 0 3 14
GKS Manowo - Olimp Gościno 1 - 3 0 0 7
Rasel Dygowo - MKP Szczecinek 3 - 1 0 0 26
Biali Sądów - Orzeł Wałcz 0 - 0 0 0 9
Vineta Wolin - Ina Goleniów 2 - 0 0 0 19
Flota Świnoujście - Dąb Dębno 9 - 0 1 76 19
Sokół Karlino - Pogoń Połczyn Zdrój 0 - 2 0 30 2
38 kolejka relacja fotki komentarze
Wieża Postomino - Chemik Police 0 - 3 0 0 1
Orzeł Wałcz - GKS Manowo 1 - 6 0 0 16
MKP Szczecinek - Biali Sądów 4 - 2 0 0 4
Olimp Gościno - Gwardia Koszalin 3 - 3 0 0 8
Jeziorak Szczecin - Sokół Karlino 3 - 0 0 0 6
Dąb Dębno - Błękitni II Stargard 2 - 2 0 1 41
Vineta Wolin - Zefir Wyszewo 6 - 0 0 1 51
Ina Goleniów - Darłovia Darłowo 2 - 2 0 0 35
Pogoń Połczyn Zdrój - Rasel Dygowo 1 - 1 0 0 62
Hutnik Szczecin - Flota Świnoujście 1 - 4 1 0 4
 
top komentarze
newsy:
2 » Baraż o klasę okręgową
1 » Gra III liga
1 » Błękitni Stargard sezon »
1 » Klub DKS Jantar Dziwnów »
1 » Strzelcy w IV grupie Kl »
1 » Piast szuka sparingpart »
mecze:
58 » Pogoń Połczyn Zdrój-Ras »
42 » Vineta Wolin-Zefir Wysz »
38 » Dąb Dębno-Błękitni II S »
33 » Ina Goleniów-Darłovia D »
21 » Płomień Myślino-Orzeł P »
21 » Polonia Giżyn-Hubertus  »
16 » Orzeł Wałcz-GKS Manowo
11 » Kasta Szczecin-Majowe-A »
10 » Pomorzanin Cychry-Rurzy »
9 » Wiekowianka Wiekowo-Int »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 2
statystyki portalu
• drużyn: 3001
• imprez: 136358
• newsów: 76334
• użytkowników: 79907
• komentarzy: 1141842
• zdjęć: 847838
• relacji: 39866
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2022 - by ligowiec team
Polityka Cookies