ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
tabela - III liga Bałtycka 2008/2009
og??em dom wyjazd bezpo?rednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Bałtyk Gdynia 30 63 20 3 7 58 / 22 15 0 0 43 / 9 5 3 7 15 / 13
2.  Błękitni Stargard 30 58 16 10 4 67 / 26 10 4 1 34 / 11 6 6 3 33 / 15
3.  Gryf Słupsk 30 57 16 9 5 54 / 29 10 3 2 27 / 9 6 6 3 27 / 20
4.  Kaszubia Kościerzyna 30 51 15 6 9 49 / 34 9 4 2 27 / 11 6 2 7 22 / 23 4 9 3 0 1 6 / 5
5.  Bytovia Bytów 30 51 13 12 5 39 / 19 10 4 1 29 / 8 3 8 4 10 / 11 4 7 2 1 1 8 / 1
6.  Intermarche-Rega Trzebiatów 30 51 16 3 11 46 / 39 10 3 2 24 / 11 6 0 9 22 / 28 4 1 0 1 3 2 / 10
7.  Dąb Dębno 30 50 14 8 8 43 / 36 8 3 4 24 / 18 6 5 4 19 / 18
8.  Cartusia Kartuzy 30 49 14 7 9 62 / 43 7 5 3 34 / 19 7 2 6 28 / 24
9.  Orkan Rumia 30 48 14 6 10 47 / 37 9 4 2 29 / 10 5 2 8 18 / 27
10.  MKP Szczecinek 30 42 13 3 14 39 / 40 8 2 5 22 / 17 5 1 9 17 / 23
11.  Astra Ustronie Morskie 30 41 12 5 13 44 / 53 9 1 5 28 / 27 3 4 8 16 / 26 2 3 1 0 1 4 / 3
12.  Zatoka Puck 30 41 11 8 11 39 / 39 6 5 4 20 / 17 5 3 7 19 / 22 2 3 1 0 1 3 / 4
13.  Sława Sławno 30 31 10 1 19 37 / 60 7 0 8 22 / 24 3 1 11 15 / 36
14.  Rodło Kwidzyn 30 25 7 4 19 24 / 50 3 3 9 12 / 21 4 1 10 12 / 29
15.  Orlęta Reda 30 10 2 4 24 13 / 70 2 2 11 10 / 33 0 2 13 3 / 37
16.  Olimpia Sztum 30 6 1 3 26 14 / 78 0 3 12 8 / 37 1 0 14 6 / 41
wyniki spotkań - III liga Bałtycka 2008/2009
  12345678910111213141516
1.  Astra Ustronie Morskie
 
2.  Bałtyk Gdynia
 
3.  Błękitni Stargard
 
4.  Bytovia Bytów
 
5.  Cartusia Kartuzy
 
6.  Dąb Dębno
 
7.  Gryf Słupsk
 
8.  Intermarche-Rega Trzebiatów
 
9.  Kaszubia Kościerzyna
 
10.  MKP Szczecinek
 
11.  Olimpia Sztum
 
12.  Orkan Rumia
 
13.  Orlęta Reda
 
14.  Rodło Kwidzyn
 
15.  Sława Sławno
 
16.  Zatoka Puck
 
terminarz - III liga Bałtycka 2008/2009
wersja do druku
1 kolejka relacja fotki komentarze
Błękitni Stargard - Cartusia Kartuzy 1 - 1 2 52 225
Olimpia Sztum - Bałtyk Gdynia 0 - 4  
Dąb Dębno - MKP Szczecinek 1 - 3 1 70 169
Gryf Słupsk - Bytovia Bytów 0 - 0  
Zatoka Puck - Rodło Kwidzyn 1 - 0  
Orkan Rumia - Intermarche-Rega Trzebiatów 3 - 0 3 0 32
Astra Ustronie Morskie - Sława Sławno 3 - 0 2 90 24
Orlęta Reda - Kaszubia Kościerzyna 1 - 4  
2 kolejka relacja fotki komentarze
Bałtyk Gdynia - Dąb Dębno 3 - 0 0 0 117
Cartusia Kartuzy - Olimpia Sztum 2 - 0  
Bytovia Bytów - Zatoka Puck 1 - 4  
Kaszubia Kościerzyna - MKP Szczecinek 0 - 3 1 0 57
Sława Sławno - Błękitni Stargard 1 - 2 2 36 102
Intermarche-Rega Trzebiatów - Astra Ustronie Morskie 2 - 0 2 0 26
Gryf Słupsk - Orlęta Reda 3 - 0  
Rodło Kwidzyn - Orkan Rumia 0 - 1  
3 kolejka relacja fotki komentarze
Błękitni Stargard - Intermarche-Rega Trzebiatów 1 - 0 4 62 140
Olimpia Sztum - Sława Sławno 1 - 4 2 0 25
Dąb Dębno - Cartusia Kartuzy 2 - 1 0 39 73
Gryf Słupsk - Kaszubia Kościerzyna 0 - 0  
Orkan Rumia - Bytovia Bytów 2 - 0  
Astra Ustronie Morskie - Rodło Kwidzyn 1 - 0 1 0 10
MKP Szczecinek - Bałtyk Gdynia 0 - 3 2 11 86
Zatoka Puck - Orlęta Reda 1 - 0  
4 kolejka relacja fotki komentarze
Cartusia Kartuzy - MKP Szczecinek 4 - 1 0 0 18
Bytovia Bytów - Astra Ustronie Morskie 0 - 0 0 0 11
Kaszubia Kościerzyna - Bałtyk Gdynia 0 - 0  
Sława Sławno - Dąb Dębno 0 - 2 2 0 70
Intermarche-Rega Trzebiatów - Olimpia Sztum 3 - 0 1 0 25
Gryf Słupsk - Zatoka Puck 3 - 0  
Orlęta Reda - Orkan Rumia 1 - 2  
Rodło Kwidzyn - Błękitni Stargard 0 - 3 1 0 91
5 kolejka relacja fotki komentarze
Astra Ustronie Morskie - Orlęta Reda 2 - 1 1 0 15
Olimpia Sztum - Rodło Kwidzyn 0 - 2  
Zatoka Puck - Kaszubia Kościerzyna 4 - 2  
Błękitni Stargard - Bytovia Bytów 2 - 2 2 0 87
Dąb Dębno - Intermarche-Rega Trzebiatów 0 - 3 2 82 127
MKP Szczecinek - Sława Sławno 2 - 0 1 69 60
Orkan Rumia - Gryf Słupsk 2 - 2  
Bałtyk Gdynia - Cartusia Kartuzy 4 - 0  
6 kolejka relacja fotki komentarze
Kaszubia Kościerzyna - Cartusia Kartuzy 0 - 1  
Intermarche-Rega Trzebiatów - MKP Szczecinek 1 - 0 3 8 52
Bytovia Bytów - Olimpia Sztum 2 - 0  
Gryf Słupsk - Astra Ustronie Morskie 1 - 2 1 0 21
Zatoka Puck - Orkan Rumia 2 - 0  
Sława Sławno - Bałtyk Gdynia 0 - 2 3 35 52
Rodło Kwidzyn - Dąb Dębno 1 - 1 0 0 54
Orlęta Reda - Błękitni Stargard 0 - 8 1 0 122
7 kolejka relacja fotki komentarze
Błękitni Stargard - Gryf Słupsk 1 - 1 6 24 186
Bałtyk Gdynia - Intermarche-Rega Trzebiatów 2 - 0 5 1 39
Olimpia Sztum - Orlęta Reda 0 - 0  
Astra Ustronie Morskie - Zatoka Puck 1 - 2 0 0 13
Dąb Dębno - Bytovia Bytów 0 - 0 0 84 77
MKP Szczecinek - Rodło Kwidzyn 2 - 1 0 25 27
Cartusia Kartuzy - Sława Sławno 4 - 1 1 65 23
Orkan Rumia - Kaszubia Kościerzyna 0 - 1  
8 kolejka relacja fotki komentarze
Rodło Kwidzyn - Bałtyk Gdynia 0 - 1  
Bytovia Bytów - MKP Szczecinek 1 - 0 0 0 37
Gryf Słupsk - Olimpia Sztum 2 - 1  
Kaszubia Kościerzyna - Sława Sławno 6 - 1 2 67 30
Intermarche-Rega Trzebiatów - Cartusia Kartuzy 3 - 1 2 0 28
Zatoka Puck - Błękitni Stargard 1 - 1 1 25 69
Orkan Rumia - Astra Ustronie Morskie 0 - 2 0 0 11
Orlęta Reda - Dąb Dębno 0 - 1 0 0 59
9 kolejka relacja fotki komentarze
Bałtyk Gdynia - Bytovia Bytów 2 - 1  
Błękitni Stargard - Orkan Rumia 5 - 0 2 4 108
Olimpia Sztum - Zatoka Puck 1 - 4  
Astra Ustronie Morskie - Kaszubia Kościerzyna 2 - 1 0 0 10
Dąb Dębno - Gryf Słupsk 2 - 2 0 150 114
Cartusia Kartuzy - Rodło Kwidzyn 1 - 2  
MKP Szczecinek - Orlęta Reda 3 - 0 2 41 34
Sława Sławno - Intermarche-Rega Trzebiatów 1 - 3 1 21 58
10 kolejka relacja fotki komentarze
Kaszubia Kościerzyna - Intermarche-Rega Trzebiatów 2 - 1 2 0 29
Rodło Kwidzyn - Sława Sławno 3 - 2 0 0 33
Bytovia Bytów - Cartusia Kartuzy 2 - 0  
Gryf Słupsk - MKP Szczecinek 2 - 0 0 0 37
Zatoka Puck - Dąb Dębno 1 - 1 0 0 53
Astra Ustronie Morskie - Błękitni Stargard 0 - 6 4 6 246
Orkan Rumia - Olimpia Sztum 7 - 0  
Orlęta Reda - Bałtyk Gdynia 0 - 0  
11 kolejka relacja fotki komentarze
Intermarche-Rega Trzebiatów - Rodło Kwidzyn 2 - 1 3 19 17
Błękitni Stargard - Kaszubia Kościerzyna 3 - 1 5 1 182
Olimpia Sztum - Astra Ustronie Morskie 1 - 1 2 0 12
Dąb Dębno - Orkan Rumia 1 - 1 1 103 90
MKP Szczecinek - Zatoka Puck 2 - 0 3 17 46
Sława Sławno - Bytovia Bytów 1 - 0 2 26 24
Cartusia Kartuzy - Orlęta Reda 4 - 0  
Bałtyk Gdynia - Gryf Słupsk 2 - 0  
12 kolejka relacja fotki komentarze
Astra Ustronie Morskie - Dąb Dębno 0 - 2 0 0 59
Kaszubia Kościerzyna - Rodło Kwidzyn 1 - 1  
Zatoka Puck - Bałtyk Gdynia 1 - 2  
Błękitni Stargard - Olimpia Sztum 3 - 0 3 0 117
Bytovia Bytów - Intermarche-Rega Trzebiatów 5 - 0 2 0 31
Gryf Słupsk - Cartusia Kartuzy 2 - 1  
Orkan Rumia - MKP Szczecinek 2 - 1 1 0 21
Orlęta Reda - Sława Sławno 0 - 2 1 91 18
13 kolejka relacja fotki komentarze
Bałtyk Gdynia - Orkan Rumia 2 - 1  
Olimpia Sztum - Kaszubia Kościerzyna 0 - 3  
Sława Sławno - Gryf Słupsk 1 - 5 2 49 49
Rodło Kwidzyn - Bytovia Bytów 0 - 2  
Dąb Dębno - Błękitni Stargard 1 - 3 2 90 193
MKP Szczecinek - Astra Ustronie Morskie 2 - 1 1 17 34
Cartusia Kartuzy - Zatoka Puck 2 - 2  
Intermarche-Rega Trzebiatów - Orlęta Reda 3 - 0 2 0 17
14 kolejka relacja fotki komentarze
Gryf Słupsk - Intermarche-Rega Trzebiatów 2 - 3 2 0 36
Orkan Rumia - Cartusia Kartuzy 1 - 1  
Olimpia Sztum - Dąb Dębno 0 - 3 0 0 27
Zatoka Puck - Sława Sławno 0 - 0 1 40 17
Astra Ustronie Morskie - Bałtyk Gdynia 2 - 1 1 0 50
Błękitni Stargard - MKP Szczecinek 2 - 0 4 0 150
Kaszubia Kościerzyna - Bytovia Bytów 1 - 0  
Orlęta Reda - Rodło Kwidzyn 0 - 2  
15 kolejka relacja fotki komentarze
Bałtyk Gdynia - Błękitni Stargard 2 - 1 6 0 225
Sława Sławno - Orkan Rumia 3 - 0 2 33 14
Rodło Kwidzyn - Gryf Słupsk 0 - 0  
Dąb Dębno - Kaszubia Kościerzyna 1 - 0 0 60 60
MKP Szczecinek - Olimpia Sztum 3 - 0 0 0 37
Intermarche-Rega Trzebiatów - Zatoka Puck 0 - 0 2 0 26
Cartusia Kartuzy - Astra Ustronie Morskie 2 - 2 0 0 7
Bytovia Bytów - Orlęta Reda 3 - 0  
16 kolejka relacja fotki komentarze
Bałtyk Gdynia - Olimpia Sztum 3 - 0  
Kaszubia Kościerzyna - Orlęta Reda 3 - 0  
Bytovia Bytów - Gryf Słupsk 0 - 0  
Rodło Kwidzyn - Zatoka Puck 1 - 2  
Cartusia Kartuzy - Błękitni Stargard 1 - 1 0 0 80
Intermarche-Rega Trzebiatów - Orkan Rumia 2 - 1 3 222 50
MKP Szczecinek - Dąb Dębno 1 - 2 1 0 129
Sława Sławno - Astra Ustronie Morskie 2 - 1 2 94 47
17 kolejka relacja fotki komentarze
MKP Szczecinek - Kaszubia Kościerzyna 1 - 1 1 9 49
Błękitni Stargard - Sława Sławno 1 - 2 3 225 168
Orlęta Reda - Gryf Słupsk 0 - 1  
Olimpia Sztum - Cartusia Kartuzy 1 - 3  
Astra Ustronie Morskie - Intermarche-Rega Trzebiatów 2 - 1 3 2 40
Orkan Rumia - Rodło Kwidzyn 2 - 1  
Zatoka Puck - Bytovia Bytów 1 - 1  
Dąb Dębno - Bałtyk Gdynia 3 - 0 4 1 282
18 kolejka relacja fotki komentarze
Bytovia Bytów - Orkan Rumia 0 - 0  
Bałtyk Gdynia - MKP Szczecinek 1 - 0 1 0 47
Kaszubia Kościerzyna - Gryf Słupsk 1 - 1  
Intermarche-Rega Trzebiatów - Błękitni Stargard 2 - 1 3 106 279
Sława Sławno - Olimpia Sztum 2 - 1 2 131 38
Cartusia Kartuzy - Dąb Dębno 2 - 3 0 0 54
Rodło Kwidzyn - Astra Ustronie Morskie 3 - 0 0 0 11
Orlęta Reda - Zatoka Puck 1 - 0  
19 kolejka relacja fotki komentarze
Astra Ustronie Morskie - Bytovia Bytów 1 - 1 1 2 5
Błękitni Stargard - Rodło Kwidzyn 4 - 0 0 0 35
Zatoka Puck - Gryf Słupsk 2 - 1  
MKP Szczecinek - Cartusia Kartuzy 2 - 0 1 27 33
Dąb Dębno - Sława Sławno 2 - 1 2 63 135
Olimpia Sztum - Intermarche-Rega Trzebiatów 1 - 3 3 34 32
Orkan Rumia - Orlęta Reda 1 - 0  
Bałtyk Gdynia - Kaszubia Kościerzyna 4 - 2  
20 kolejka relacja fotki komentarze
Orlęta Reda - Astra Ustronie Morskie 1 - 1 0 0 15
Rodło Kwidzyn - Olimpia Sztum 4 - 1  
Intermarche-Rega Trzebiatów - Dąb Dębno 1 - 1 2 0 86
Bytovia Bytów - Błękitni Stargard 2 - 2 0 0 45
Gryf Słupsk - Orkan Rumia 3 - 1  
Cartusia Kartuzy - Bałtyk Gdynia 0 - 0  
Kaszubia Kościerzyna - Zatoka Puck 2 - 0  
Sława Sławno - MKP Szczecinek 3 - 1 2 175 79
21 kolejka relacja fotki komentarze
Bałtyk Gdynia - Sława Sławno 2 - 0 2 91 71
Dąb Dębno - Rodło Kwidzyn 1 - 2 1 119 57
Błękitni Stargard - Orlęta Reda 3 - 0 1 0 57
Astra Ustronie Morskie - Gryf Słupsk 2 - 4 1 4 21
Cartusia Kartuzy - Kaszubia Kościerzyna 2 - 1  
Olimpia Sztum - Bytovia Bytów 0 - 1  
Orkan Rumia - Zatoka Puck 1 - 1  
MKP Szczecinek - Intermarche-Rega Trzebiatów 2 - 0 2 120 99
22 kolejka relacja fotki komentarze
Rodło Kwidzyn - MKP Szczecinek 0 - 1 0 0 31
Kaszubia Kościerzyna - Orkan Rumia 3 - 1  
Zatoka Puck - Astra Ustronie Morskie 1 - 3 0 0 9
Orlęta Reda - Olimpia Sztum 2 - 1  
Bytovia Bytów - Dąb Dębno 2 - 1 0 0 28
Intermarche-Rega Trzebiatów - Bałtyk Gdynia 2 - 1 3 0 68
Gryf Słupsk - Błękitni Stargard 2 - 0 1 3 97
Sława Sławno - Cartusia Kartuzy 1 - 3 3 107 62
23 kolejka relacja fotki komentarze
Astra Ustronie Morskie - Orkan Rumia 3 - 0 0 5 8
Bałtyk Gdynia - Rodło Kwidzyn 6 - 0  
Sława Sławno - Kaszubia Kościerzyna 1 - 2 2 113 16
Cartusia Kartuzy - Intermarche-Rega Trzebiatów 5 - 1 2 0 48
MKP Szczecinek - Bytovia Bytów 1 - 1 1 31 19
Dąb Dębno - Orlęta Reda 3 - 0 0 109 27
Olimpia Sztum - Gryf Słupsk 1 - 2  
Błękitni Stargard - Zatoka Puck 2 - 0 1 0 86
24 kolejka relacja fotki komentarze
Orkan Rumia - Błękitni Stargard 1 - 1 0 0 43
Kaszubia Kościerzyna - Astra Ustronie Morskie 2 - 0 0 0 6
Zatoka Puck - Olimpia Sztum 0 - 1  
Gryf Słupsk - Dąb Dębno 0 - 0 1 0 31
Orlęta Reda - MKP Szczecinek 1 - 2 0 0 16
Bytovia Bytów - Bałtyk Gdynia 2 - 1  
Rodło Kwidzyn - Cartusia Kartuzy 0 - 4  
Intermarche-Rega Trzebiatów - Sława Sławno 2 - 1 3 0 73
25 kolejka relacja fotki komentarze
Intermarche-Rega Trzebiatów - Kaszubia Kościerzyna 1 - 3 2 0 47
Cartusia Kartuzy - Bytovia Bytów 0 - 0  
Sława Sławno - Rodło Kwidzyn 2 - 0 1 120 29
Bałtyk Gdynia - Orlęta Reda 4 - 1  
MKP Szczecinek - Gryf Słupsk 1 - 3 3 0 42
Dąb Dębno - Zatoka Puck 2 - 1 0 102 36
Olimpia Sztum - Orkan Rumia 2 - 6  
Błękitni Stargard - Astra Ustronie Morskie 3 - 2 0 7 76
26 kolejka relacja fotki komentarze
Zatoka Puck - MKP Szczecinek 3 - 3 0 0 25
Astra Ustronie Morskie - Olimpia Sztum 5 - 0 0 0 10
Rodło Kwidzyn - Intermarche-Rega Trzebiatów 0 - 2 2 0 92
Kaszubia Kościerzyna - Błękitni Stargard 2 - 2 0 0 105
Orkan Rumia - Dąb Dębno 2 - 0 0 0 38
Gryf Słupsk - Bałtyk Gdynia 1 - 0  
Orlęta Reda - Cartusia Kartuzy 3 - 4  
Bytovia Bytów - Sława Sławno 3 - 0 1 112 28
27 kolejka relacja fotki komentarze
Cartusia Kartuzy - Gryf Słupsk 5 - 4  
Rodło Kwidzyn - Kaszubia Kościerzyna 0 - 1  
Intermarche-Rega Trzebiatów - Bytovia Bytów 0 - 0 2 0 35
Sława Sławno - Orlęta Reda 4 - 1 1 42 30
Bałtyk Gdynia - Zatoka Puck 3 - 2  
MKP Szczecinek - Orkan Rumia 0 - 3 0 0 21
Dąb Dębno - Astra Ustronie Morskie 3 - 0 1 50 32
Olimpia Sztum - Błękitni Stargard 0 - 0 0 0 48
28 kolejka relacja fotki komentarze
Kaszubia Kościerzyna - Olimpia Sztum 1 - 0  
Błękitni Stargard - Dąb Dębno 2 - 2 0 68 362
Astra Ustronie Morskie - MKP Szczecinek 2 - 1 1 0 17
Orkan Rumia - Bałtyk Gdynia 1 - 0  
Gryf Słupsk - Sława Sławno 3 - 1 3 113 35
Orlęta Reda - Intermarche-Rega Trzebiatów 0 - 4 3 0 51
Bytovia Bytów - Rodło Kwidzyn 3 - 0  
Zatoka Puck - Cartusia Kartuzy 0 - 1  
29 kolejka relacja fotki komentarze
Bałtyk Gdynia - Astra Ustronie Morskie 3 - 1 0 0 18
Bytovia Bytów - Kaszubia Kościerzyna 3 - 0  
Rodło Kwidzyn - Orlęta Reda 0 - 0  
Intermarche-Rega Trzebiatów - Gryf Słupsk 0 - 1 5 134 67
Cartusia Kartuzy - Orkan Rumia 0 - 1  
MKP Szczecinek - Błękitni Stargard 0 - 2 0 1 129
Dąb Dębno - Olimpia Sztum 2 - 1 1 0 38
Sława Sławno - Zatoka Puck 0 - 1 2 45 57
30 kolejka relacja fotki komentarze
Olimpia Sztum - MKP Szczecinek 0 - 1 0 0 12
Orlęta Reda - Bytovia Bytów 0 - 1  
Kaszubia Kościerzyna - Dąb Dębno 3 - 0 0 0 28
Błękitni Stargard - Bałtyk Gdynia 1 - 0 1 5 189
Astra Ustronie Morskie - Cartusia Kartuzy 2 - 7 1 0 11
Orkan Rumia - Sława Sławno 4 - 0 1 112 31
Zatoka Puck - Intermarche-Rega Trzebiatów 2 - 1 1 0 21
Gryf Słupsk - Rodło Kwidzyn 3 - 0  
 
top komentarze
newsy:
1 » Kartkowicze Klasy A gr. »
mecze:
11 » Sparta Węgorzyno-Gavia  »
10 » Bruk-Bet Termalica Niec »
2 » Błękitni II Stargard-Dą »
1 » Górnik Zabrze-Pogoń Szc »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 4
statystyki portalu
• drużyn: 2975
• imprez: 133616
• newsów: 75638
• użytkowników: 79584
• komentarzy: 1133528
• zdjęć: 835551
• relacji: 39533
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2021 - by ligowiec team
Polityka Cookies