ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
tabela - Suzuki I liga 2020/2021
Suzuki I liga 2020/2021 bezpo¶rednie
    m pkt zw-por dom wyj pkt +/- różnica stosunek m pkt zw-por pkt +/-
1.  Górnik Trans.eu Wałbrzych 11 20 9 - 2 4 - 0 5 - 2 932 / 842 90 1.1069
2.  GKS Tychy 11 19 8 - 3 5 - 1 3 - 2 956 / 931 25 1.0269
3.  Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk 10 18 8 - 2 5 - 0 3 - 2 824 / 703 121 1.1721
4.  WKK Wrocław 10 18 8 - 2 3 - 1 5 - 1 861 / 776 85 1.1095
5.  KS Księżak Łowicz 11 17 6 - 5 5 - 1 1 - 4 945 / 925 20 1.0216
6.  Weegree AZS Politechnika Opolska 11 16 5 - 6 2 - 3 3 - 3 922 / 958 -36 0.9624 2 3 1 - 1 176 / 194
7.  TBS ¦l±sk II Wrocław 10 16 6 - 4 5 - 2 1 - 2 825 / 824 1 1.0012 1 2 1 - 0 100 / 81
8.  TS Wisła Chemart Kraków 11 16 5 - 6 3 - 2 2 - 4 868 / 920 -52 0.9435 1 1 0 - 1 94 / 95
9.  Energa Kotwica Kołobrzeg 11 15 4 - 7 4 - 2 0 - 5 849 / 856 -7 0.9918
10.  Decka Pelplin 11 15 4 - 7 3 - 3 1 - 4 931 / 1001 -70 0.9301
11.  Dziki Warszawa 9 14 5 - 4 4 - 2 1 - 2 731 / 705 26 1.0369
12.  Elektrobud-Investment Pruszków 10 13 3 - 7 1 - 3 2 - 4 654 / 713 -59 0.9173
13.  Rawlplug Sokół Łańcut 9 12 3 - 6 1 - 2 2 - 4 797 / 776 21 1.0271
14.  Miasto Szkła Krosno 8 12 4 - 4 2 - 3 2 - 1 634 / 619 15 1.0242
15.  Pogoń Prudnik 9 12 3 - 6 3 - 1 0 - 5 706 / 756 -50 0.9339
16.  Zetkama Doral Nysa Kłodzko 10 10 0 - 10 0 - 5 0 - 5 799 / 929 -130 0.8601
wyniki spotkań - Suzuki I liga 2020/2021
  12345678910111213141516
1.  Decka Pelplin
 
2.  Dziki Warszawa
 
3.  Elektrobud-Investment Pruszków
 
4.  Energa Kotwica Kołobrzeg
 
5.  GKS Tychy
 
6.  Górnik Trans.eu Wałbrzych
 
7.  Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk
 
8.  KS Księżak Łowicz
 
9.  Miasto Szkła Krosno
 
10.  Pogoń Prudnik
 
11.  Rawlplug Sokół Łańcut
 
12.  TBS ¦l±sk II Wrocław
 
13.  TS Wisła Chemart Kraków
 
14.  Weegree AZS Politechnika Opolska
 
15.  WKK Wrocław
 
16.  Zetkama Doral Nysa Kłodzko
 
terminarz - Suzuki I liga 2020/2021
wersja do druku
1 kolejka relacja fotki komentarze
Zetkama Doral Nysa Kłodzko - Rawlplug Sokół Łańcut 52 - 95 0 0 0
Decka Pelplin - WKK Wrocław 77 - 93 0 0 0
GKS Tychy - Weegree AZS Politechnika Opolska 78 - 75 0 0 0
Miasto Szkła Krosno - Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk 68 - 78 0 0 0
Dziki Warszawa - TS Wisła Chemart Kraków 84 - 62 0 0 0
Energa Kotwica Kołobrzeg - Górnik Trans.eu Wałbrzych 85 - 91 1 0 0
Pogoń Prudnik - Elektrobud-Investment Pruszków 58 - 56 0 0 0
TBS ¦l±sk II Wrocław - KS Księżak Łowicz 92 - 88 0 0 0
2 kolejka relacja fotki komentarze
TBS ¦l±sk II Wrocław - Rawlplug Sokół Łańcut 99 - 90 0 0 0
Weegree AZS Politechnika Opolska - Górnik Trans.eu Wałbrzych 73 - 78 0 0 0
GKS Tychy - Zetkama Doral Nysa Kłodzko 106 - 92 0 0 0
KS Księżak Łowicz - Pogoń Prudnik 103 - 79 0 0 0
Elektrobud-Investment Pruszków - Miasto Szkła Krosno 67 - 77 0 0 0
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk - Decka Pelplin 89 - 78 0 0 0
WKK Wrocław - Dziki Warszawa 98 - 105 0 0 0
TS Wisła Chemart Kraków - Energa Kotwica Kołobrzeg 78 - 75 1 0 0
3 kolejka relacja fotki komentarze
Górnik Trans.eu Wałbrzych - TS Wisła Chemart Kraków 91 - 79 0 0 0
Decka Pelplin - Elektrobud-Investment Pruszków 83 - 85 0 0 0
Zetkama Doral Nysa Kłodzko - Weegree AZS Politechnika Opolska 85 - 97 0 0 0
Energa Kotwica Kołobrzeg - WKK Wrocław 73 - 80 1 0 1
Dziki Warszawa - Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk 66 - 73 0 0 0
Miasto Szkła Krosno - KS Księżak Łowicz 72 - 79 0 0 0
TBS ¦l±sk II Wrocław - GKS Tychy 76 - 90 0 0 0
02-12 18:30  Pogoń Prudnik - Rawlplug Sokół Łańcut 0 0 0
4 kolejka relacja fotki komentarze
Weegree AZS Politechnika Opolska - TS Wisła Chemart Kraków 95 - 94 0 0 0
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk - Energa Kotwica Kołobrzeg 82 - 63 1 0 0
WKK Wrocław - Górnik Trans.eu Wałbrzych 75 - 70 0 0 0
KS Księżak Łowicz - Decka Pelplin 97 - 83 0 0 0
Zetkama Doral Nysa Kłodzko - TBS ¦l±sk II Wrocław 80 - 82 0 0 0
GKS Tychy - Pogoń Prudnik 91 - 75 0 0 0
02-12 18:00  Elektrobud-Investment Pruszków - Dziki Warszawa 0 0 0
09-12 18:00  Rawlplug Sokół Łańcut - Miasto Szkła Krosno 0 0 0
5 kolejka relacja fotki komentarze
Decka Pelplin - Rawlplug Sokół Łańcut 94 - 92 0 0 0
Górnik Trans.eu Wałbrzych - Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk 90 - 69 0 0 0
Dziki Warszawa - KS Księżak Łowicz 97 - 95 0 0 0
TBS ¦l±sk II Wrocław - Weegree AZS Politechnika Opolska 100 - 81 0 0 0
Pogoń Prudnik - Zetkama Doral Nysa Kłodzko 112 - 100 0 0 0
Energa Kotwica Kołobrzeg - Elektrobud-Investment Pruszków 72 - 56 2 7 1
TS Wisła Chemart Kraków - WKK Wrocław 80 - 67 0 0 0
Miasto Szkła Krosno - GKS Tychy 94 - 100 0 0 0
6 kolejka relacja fotki komentarze
TBS ¦l±sk II Wrocław - Pogoń Prudnik 84 - 77 0 0 0
Rawlplug Sokół Łańcut - Dziki Warszawa 93 - 86 0 0 0
KS Księżak Łowicz - Energa Kotwica Kołobrzeg 82 - 75 0 0 0
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk - TS Wisła Chemart Kraków 102 - 53 0 0 0
GKS Tychy - Decka Pelplin 99 - 92 0 0 0
Zetkama Doral Nysa Kłodzko - Miasto Szkła Krosno 68 - 74 0 0 0
Weegree AZS Politechnika Opolska - WKK Wrocław 72 - 91 0 0 0
Elektrobud-Investment Pruszków - Górnik Trans.eu Wałbrzych 58 - 80 0 0 0
7 kolejka relacja fotki komentarze
Decka Pelplin - Zetkama Doral Nysa Kłodzko 98 - 91 0 0 0
TS Wisła Chemart Kraków - Elektrobud-Investment Pruszków 55 - 61 0 0 0
KS Księżak Łowicz - Górnik Trans.eu Wałbrzych 93 - 81 0 0 0
Energa Kotwica Kołobrzeg - Rawlplug Sokół Łańcut 82 - 69 0 0 0
Dziki Warszawa - GKS Tychy 64 - 82 0 0 0
Pogoń Prudnik - Weegree AZS Politechnika Opolska 79 - 90 0 0 0
02-12   WKK Wrocław - Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk 0 0 0
02-12 17:30  Miasto Szkła Krosno - TBS ¦l±sk II Wrocław 0 0 0
8 kolejka relacja fotki komentarze
Rawlplug Sokół Łańcut - Górnik Trans.eu Wałbrzych 102 - 108 0 0 0
TBS ¦l±sk II Wrocław - Decka Pelplin 82 - 83 0 0 0
GKS Tychy - Energa Kotwica Kołobrzeg 92 - 87 0 0 0
KS Księżak Łowicz - TS Wisła Chemart Kraków 94 - 107 0 0 0
Elektrobud-Investment Pruszków - WKK Wrocław 56 - 64 0 0 0
Weegree AZS Politechnika Opolska - Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk 70 - 92 0 0 0
09-12 18:00  Dziki Warszawa - Zetkama Doral Nysa Kłodzko 0 0 0
16-12 18:30  Pogoń Prudnik - Miasto Szkła Krosno 0 0 0
9 kolejka relacja fotki komentarze
Górnik Trans.eu Wałbrzych - GKS Tychy 84 - 68 0 0 0
WKK Wrocław - KS Księżak Łowicz 96 - 79 0 0 1
TS Wisła Chemart Kraków - Rawlplug Sokół Łańcut 77 - 94 0 0 1
Miasto Szkła Krosno - Weegree AZS Politechnika Opolska 89 - 75 0 0 1
Decka Pelplin - Pogoń Prudnik 80 - 77 0 0 1
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk - Elektrobud-Investment Pruszków 73 - 60 0 0 1
Energa Kotwica Kołobrzeg - Zetkama Doral Nysa Kłodzko 87 - 78 0 0 1
Dziki Warszawa - TBS ¦l±sk II Wrocław 84 - 63 0 0 1
10 kolejka relacja fotki komentarze
TBS ¦l±sk II Wrocław - Energa Kotwica Kołobrzeg 77 - 74 1 0 1
Zetkama Doral Nysa Kłodzko - Górnik Trans.eu Wałbrzych 70 - 82 0 0 0
Pogoń Prudnik - Dziki Warszawa 78 - 76 0 0 0
Rawlplug Sokół Łańcut - WKK Wrocław 88 - 92 0 0 0
Weegree AZS Politechnika Opolska - Elektrobud-Investment Pruszków 97 - 92 0 0 0
GKS Tychy - TS Wisła Chemart Kraków 74 - 87 0 0 0
Miasto Szkła Krosno - Decka Pelplin 99 - 83 0 0 0
KS Księżak Łowicz - Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk 81 - 80 0 0 0
11 kolejka relacja fotki komentarze
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk - Rawlplug Sokół Łańcut 86 - 74 0 0 0
Górnik Trans.eu Wałbrzych - TBS ¦l±sk II Wrocław 77 - 70 0 0 0
Decka Pelplin - Weegree AZS Politechnika Opolska 80 - 97 0 0 0
TS Wisła Chemart Kraków - Zetkama Doral Nysa Kłodzko 96 - 83 0 0 0
Energa Kotwica Kołobrzeg - Pogoń Prudnik 76 - 71 1 0 1
Dziki Warszawa - Miasto Szkła Krosno 69 - 61 0 0 0
Elektrobud-Investment Pruszków - KS Księżak Łowicz 63 - 54 0 0 0
WKK Wrocław - GKS Tychy 105 - 76 0 0 0
12 kolejka relacja fotki komentarze
28-11 17:00  Decka Pelplin - Dziki Warszawa 0 0 0
28-11 17:00  Miasto Szkła Krosno - Energa Kotwica Kołobrzeg 0 0 0
28-11 17:00  Zetkama Doral Nysa Kłodzko - WKK Wrocław 0 0 0
28-11 17:30  Pogoń Prudnik - Górnik Trans.eu Wałbrzych 0 0 0
28-11 17:30  Rawlplug Sokół Łańcut - Elektrobud-Investment Pruszków 0 0 0
28-11 17:30  Weegree AZS Politechnika Opolska - KS Księżak Łowicz 0 0 0
28-11 18:30  TBS ¦l±sk II Wrocław - TS Wisła Chemart Kraków 0 0 0
29-11 18:00  GKS Tychy - Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk 0 0 0
13 kolejka relacja fotki komentarze
05-12   TS Wisła Chemart Kraków - Pogoń Prudnik 0 0 0
05-12 17:00  Górnik Trans.eu Wałbrzych - Miasto Szkła Krosno 0 0 0
05-12 17:00  Zetkama Doral Nysa Kłodzko - Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk 0 0 0
05-12 18:00  KS Księżak Łowicz - Rawlplug Sokół Łańcut 0 0 0
05-12 18:00  Elektrobud-Investment Pruszków - GKS Tychy 0 0 0
05-12 18:00  Energa Kotwica Kołobrzeg - Decka Pelplin 0 0 0
05-12 18:00  Dziki Warszawa - Weegree AZS Politechnika Opolska 0 0 0
06-12 18:00  WKK Wrocław - TBS ¦l±sk II Wrocław 0 0 0
14 kolejka relacja fotki komentarze
11-12 18:00  TBS ¦l±sk II Wrocław - Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk 0 0 0
12-12 17:00  Decka Pelplin - Górnik Trans.eu Wałbrzych 0 0 0
12-12 17:00  Zetkama Doral Nysa Kłodzko - Elektrobud-Investment Pruszków 0 0 0
12-12 17:30  Pogoń Prudnik - WKK Wrocław 0 0 0
12-12 17:30  Weegree AZS Politechnika Opolska - Rawlplug Sokół Łańcut 0 0 0
12-12 18:00  Dziki Warszawa - Energa Kotwica Kołobrzeg 0 0 0
12-12 18:00  GKS Tychy - KS Księżak Łowicz 0 0 0
13-12 17:00  Miasto Szkła Krosno - TS Wisła Chemart Kraków 0 0 0
15 kolejka relacja fotki komentarze
19-12   TS Wisła Chemart Kraków - Decka Pelplin 0 0 0
19-12 17:00  Miasto Szkła Krosno - WKK Wrocław 0 0 0
19-12 17:00  Górnik Trans.eu Wałbrzych - Dziki Warszawa 0 0 0
19-12 17:30  Rawlplug Sokół Łańcut - GKS Tychy 0 0 0
19-12 18:00  KS Księżak Łowicz - Zetkama Doral Nysa Kłodzko 0 0 0
19-12 18:00  Elektrobud-Investment Pruszków - TBS ¦l±sk II Wrocław 0 0 0
19-12 18:00  Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk - Pogoń Prudnik 0 0 0
19-12 18:00  Energa Kotwica Kołobrzeg - Weegree AZS Politechnika Opolska 0 0 0
16 kolejka relacja fotki komentarze
02-01   TS Wisła Chemart Kraków - Dziki Warszawa 0 0 0
02-01   WKK Wrocław - Decka Pelplin 0 0 0
02-01 17:00  Górnik Trans.eu Wałbrzych - Energa Kotwica Kołobrzeg 0 0 0
02-01 17:30  Rawlplug Sokół Łańcut - Zetkama Doral Nysa Kłodzko 0 0 0
02-01 17:30  Weegree AZS Politechnika Opolska - GKS Tychy 0 0 0
02-01 18:00  Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk - Miasto Szkła Krosno 0 0 0
02-01 18:00  Elektrobud-Investment Pruszków - Pogoń Prudnik 0 0 0
03-01 17:00  KS Księżak Łowicz - TBS ¦l±sk II Wrocław 0 0 0
17 kolejka relacja fotki komentarze
09-01   Miasto Szkła Krosno - Elektrobud-Investment Pruszków 0 0 0
09-01 17:00  Zetkama Doral Nysa Kłodzko - GKS Tychy 0 0 0
09-01 17:00  Decka Pelplin - Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk 0 0 0
09-01 17:00  Górnik Trans.eu Wałbrzych - Weegree AZS Politechnika Opolska 0 0 0
09-01 17:30  Rawlplug Sokół Łańcut - TBS ¦l±sk II Wrocław 0 0 0
09-01 17:30  Pogoń Prudnik - KS Księżak Łowicz 0 0 0
09-01 18:00  Dziki Warszawa - WKK Wrocław 0 0 0
09-01 18:00  Energa Kotwica Kołobrzeg - TS Wisła Chemart Kraków 0 0 0
18 kolejka relacja fotki komentarze
16-01   TS Wisła Chemart Kraków - Górnik Trans.eu Wałbrzych 0 0 0
16-01   WKK Wrocław - Energa Kotwica Kołobrzeg 0 0 0
16-01 17:30  Rawlplug Sokół Łańcut - Pogoń Prudnik 0 0 0
16-01 17:30  Weegree AZS Politechnika Opolska - Zetkama Doral Nysa Kłodzko 0 0 0
16-01 18:00  Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk - Dziki Warszawa 0 0 0
16-01 18:00  Elektrobud-Investment Pruszków - Decka Pelplin 0 0 0
16-01 18:00  KS Księżak Łowicz - Miasto Szkła Krosno 0 0 0
16-01 18:00  GKS Tychy - TBS ¦l±sk II Wrocław 0 0 0
19 kolejka relacja fotki komentarze
20-01   TBS ¦l±sk II Wrocław - Zetkama Doral Nysa Kłodzko 0 0 0
20-01   Miasto Szkła Krosno - Rawlplug Sokół Łańcut 0 0 0
20-01   Dziki Warszawa - Elektrobud-Investment Pruszków 0 0 0
20-01   TS Wisła Chemart Kraków - Weegree AZS Politechnika Opolska 0 0 0
20-01 17:00  Decka Pelplin - KS Księżak Łowicz 0 0 0
20-01 17:30  Pogoń Prudnik - GKS Tychy 0 0 0
20-01 18:00  Energa Kotwica Kołobrzeg - Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk 0 0 0
20-01 19:00  Górnik Trans.eu Wałbrzych - WKK Wrocław 0 0 0
20 kolejka relacja fotki komentarze
23-01   WKK Wrocław - TS Wisła Chemart Kraków 0 0 0
23-01   Zetkama Doral Nysa Kłodzko - Pogoń Prudnik 0 0 0
23-01 17:30  Rawlplug Sokół Łańcut - Decka Pelplin 0 0 0
23-01 17:30  Weegree AZS Politechnika Opolska - TBS ¦l±sk II Wrocław 0 0 0
23-01 18:00  Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk - Górnik Trans.eu Wałbrzych 0 0 0
23-01 18:00  Elektrobud-Investment Pruszków - Energa Kotwica Kołobrzeg 0 0 0
23-01 18:00  GKS Tychy - Miasto Szkła Krosno 0 0 0
27-01 18:00  KS Księżak Łowicz - Dziki Warszawa 0 0 0
21 kolejka relacja fotki komentarze
30-01   Miasto Szkła Krosno - Zetkama Doral Nysa Kłodzko 0 0 0
30-01   Dziki Warszawa - Rawlplug Sokół Łańcut 0 0 0
30-01   TS Wisła Chemart Kraków - Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk 0 0 0
30-01   WKK Wrocław - Weegree AZS Politechnika Opolska 0 0 0
30-01 17:00  Decka Pelplin - GKS Tychy 0 0 0
30-01 17:00  Górnik Trans.eu Wałbrzych - Elektrobud-Investment Pruszków 0 0 0
30-01 17:30  Pogoń Prudnik - TBS ¦l±sk II Wrocław 0 0 0
30-01 18:00  Energa Kotwica Kołobrzeg - KS Księżak Łowicz 0 0 0
22 kolejka relacja fotki komentarze
06-02   Zetkama Doral Nysa Kłodzko - Decka Pelplin 0 0 0
06-02   TBS ¦l±sk II Wrocław - Miasto Szkła Krosno 0 0 0
06-02 17:00  Górnik Trans.eu Wałbrzych - KS Księżak Łowicz 0 0 0
06-02 17:30  Rawlplug Sokół Łańcut - Energa Kotwica Kołobrzeg 0 0 0
06-02 17:30  Weegree AZS Politechnika Opolska - Pogoń Prudnik 0 0 0
06-02 18:00  Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk - WKK Wrocław 0 0 0
06-02 18:00  Elektrobud-Investment Pruszków - TS Wisła Chemart Kraków 0 0 0
06-02 18:00  GKS Tychy - Dziki Warszawa 0 0 0
23 kolejka relacja fotki komentarze
13-02   Miasto Szkła Krosno - Pogoń Prudnik 0 0 0
13-02   Zetkama Doral Nysa Kłodzko - Dziki Warszawa 0 0 0
13-02   TS Wisła Chemart Kraków - KS Księżak Łowicz 0 0 0
13-02   WKK Wrocław - Elektrobud-Investment Pruszków 0 0 0
13-02 17:00  Decka Pelplin - TBS ¦l±sk II Wrocław 0 0 0
13-02 17:00  Górnik Trans.eu Wałbrzych - Rawlplug Sokół Łańcut 0 0 0
13-02 18:00  Energa Kotwica Kołobrzeg - GKS Tychy 0 0 0
13-02 18:00  Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk - Weegree AZS Politechnika Opolska 0 0 0
24 kolejka relacja fotki komentarze
20-02   Zetkama Doral Nysa Kłodzko - Energa Kotwica Kołobrzeg 0 0 0
20-02   TBS ¦l±sk II Wrocław - Dziki Warszawa 0 0 0
20-02 17:30  Rawlplug Sokół Łańcut - TS Wisła Chemart Kraków 0 0 0
20-02 17:30  Pogoń Prudnik - Decka Pelplin 0 0 0
20-02 17:30  Weegree AZS Politechnika Opolska - Miasto Szkła Krosno 0 0 0
20-02 18:00  Elektrobud-Investment Pruszków - Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk 0 0 0
20-02 18:00  KS Księżak Łowicz - WKK Wrocław 0 0 0
20-02 18:00  GKS Tychy - Górnik Trans.eu Wałbrzych 0 0 0
25 kolejka relacja fotki komentarze
27-02   Dziki Warszawa - Pogoń Prudnik 0 0 0
27-02   TS Wisła Chemart Kraków - GKS Tychy 0 0 0
27-02   WKK Wrocław - Rawlplug Sokół Łańcut 0 0 0
27-02 17:00  Decka Pelplin - Miasto Szkła Krosno 0 0 0
27-02 17:00  Górnik Trans.eu Wałbrzych - Zetkama Doral Nysa Kłodzko 0 0 0
27-02 18:00  Energa Kotwica Kołobrzeg - TBS ¦l±sk II Wrocław 0 0 0
27-02 18:00  Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk - KS Księżak Łowicz 0 0 0
27-02 18:00  Elektrobud-Investment Pruszków - Weegree AZS Politechnika Opolska 0 0 0
26 kolejka relacja fotki komentarze
06-03   Zetkama Doral Nysa Kłodzko - TS Wisła Chemart Kraków 0 0 0
06-03   TBS ¦l±sk II Wrocław - Górnik Trans.eu Wałbrzych 0 0 0
06-03   Miasto Szkła Krosno - Dziki Warszawa 0 0 0
06-03 17:30  Rawlplug Sokół Łańcut - Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk 0 0 0
06-03 17:30  Pogoń Prudnik - Energa Kotwica Kołobrzeg 0 0 0
06-03 17:30  Weegree AZS Politechnika Opolska - Decka Pelplin 0 0 0
06-03 18:00  KS Księżak Łowicz - Elektrobud-Investment Pruszków 0 0 0
06-03 18:00  GKS Tychy - WKK Wrocław 0 0 0
27 kolejka relacja fotki komentarze
13-03   Dziki Warszawa - Decka Pelplin 0 0 0
13-03   TS Wisła Chemart Kraków - TBS ¦l±sk II Wrocław 0 0 0
13-03   WKK Wrocław - Zetkama Doral Nysa Kłodzko 0 0 0
13-03 17:00  Górnik Trans.eu Wałbrzych - Pogoń Prudnik 0 0 0
13-03 18:00  Energa Kotwica Kołobrzeg - Miasto Szkła Krosno 0 0 0
13-03 18:00  Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk - GKS Tychy 0 0 0
13-03 18:00  Elektrobud-Investment Pruszków - Rawlplug Sokół Łańcut 0 0 0
13-03 18:00  KS Księżak Łowicz - Weegree AZS Politechnika Opolska 0 0 0
28 kolejka relacja fotki komentarze
20-03   TBS ¦l±sk II Wrocław - WKK Wrocław 0 0 0
20-03   Miasto Szkła Krosno - Górnik Trans.eu Wałbrzych 0 0 0
20-03 17:00  Decka Pelplin - Energa Kotwica Kołobrzeg 0 0 0
20-03 17:30  Rawlplug Sokół Łańcut - KS Księżak Łowicz 0 0 0
20-03 17:30  Pogoń Prudnik - TS Wisła Chemart Kraków 0 0 0
20-03 17:30  Weegree AZS Politechnika Opolska - Dziki Warszawa 0 0 0
20-03 18:00  GKS Tychy - Elektrobud-Investment Pruszków 0 0 0
20-03 18:00  Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk - Zetkama Doral Nysa Kłodzko 0 0 0
29 kolejka relacja fotki komentarze
24-03   WKK Wrocław - Pogoń Prudnik 0 0 0
27-03   TS Wisła Chemart Kraków - Miasto Szkła Krosno 0 0 0
27-03 17:00  Górnik Trans.eu Wałbrzych - Decka Pelplin 0 0 0
27-03 17:30  Rawlplug Sokół Łańcut - Weegree AZS Politechnika Opolska 0 0 0
27-03 18:00  Energa Kotwica Kołobrzeg - Dziki Warszawa 0 0 0
27-03 18:00  Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk - TBS ¦l±sk II Wrocław 0 0 0
27-03 18:00  Elektrobud-Investment Pruszków - Zetkama Doral Nysa Kłodzko 0 0 0
27-03 18:00  KS Księżak Łowicz - GKS Tychy 0 0 0
30 kolejka relacja fotki komentarze
31-03   Zetkama Doral Nysa Kłodzko - KS Księżak Łowicz 0 0 0
31-03   TBS ¦l±sk II Wrocław - Elektrobud-Investment Pruszków 0 0 0
31-03   WKK Wrocław - Miasto Szkła Krosno 0 0 0
31-03   Dziki Warszawa - Górnik Trans.eu Wałbrzych 0 0 0
31-03 17:00  Decka Pelplin - TS Wisła Chemart Kraków 0 0 0
31-03 17:30  Pogoń Prudnik - Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk 0 0 0
31-03 17:30  Weegree AZS Politechnika Opolska - Energa Kotwica Kołobrzeg 0 0 0
31-03 18:00  GKS Tychy - Rawlplug Sokół Łańcut 0 0 0
 
top komentarze
newsy:
1 » Jak skompromitować włas »
1 » Kozłowski zostaje w Pog »
1 » Co słychać w czwartej l »
mecze:
36 » Gryf Kamień Pomorski-MK »
27 » Ogniwo Babinek-Kłos Peł »
26 » Pomorzanin Nowogard-Pia »
24 » Mierzynianka Mierzyn-Je »
20 » LZS Kowalewice-Głaz Tyc »
19 » D±b Dębno-Unia Dolice
17 » Zorza Dobrzany-Sokół Py »
15 » Błękitni II Stargard-MK »
15 » Koral Mostkowo-Piast Ka »
15 » Sparta Węgorzyno-Darłov »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 1
PAPAJ11
go¶ci: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2893
• imprez: 125492
• newsów: 74154
• użytkowników: 75045
• komentarzy: 1111423
• zdjęć: 806618
• relacji: 38917
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz bł±d na stronie - zgło¶ go nam
© 2006-2020 - by ligowiec team
Polityka Cookies