ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
tabela - I liga Futsalu - grupa północna 2020/2021
og??em dom wyjazd bezpo?rednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Legia Warszawa 10 24 8 0 2 40 / 24 4 0 0 19 / 7 4 0 2 21 / 17
2.  AZS UG Gdańsk 9 19 6 1 2 48 / 31 3 0 1 23 / 15 3 1 1 25 / 16 1 3 1 0 0 4 / 2
3.  Football Club 10 Zgierz 10 19 6 1 3 47 / 32 4 1 1 30 / 19 2 0 2 17 / 13 1 0 0 0 1 2 / 4
4.  Mrówka Mosina 10 17 5 2 3 41 / 41 3 2 1 23 / 21 2 0 2 18 / 20
5.  We-Met Futsal Club Kamienica 10 16 5 1 4 43 / 35 2 1 3 21 / 24 3 0 1 22 / 11
6.  TAF Toruń 10 15 5 0 5 48 / 45 3 0 3 24 / 25 2 0 2 24 / 20
7.  Best Drive Piła 9 14 4 2 3 41 / 36 2 2 0 17 / 11 2 0 3 24 / 25 1 3 1 0 0 7 / 1
8.  Futbalo Białystok 9 14 4 2 3 30 / 31 3 1 0 18 / 8 1 1 3 12 / 23 1 3 1 0 0 6 / 1
9.  Widzew Łódź Futsal 10 14 4 2 4 22 / 26 2 1 2 13 / 15 2 1 2 9 / 11 2 0 0 0 2 2 / 13
10.  KS Futsal Oborniki 7 12 3 3 1 20 / 15 3 0 0 13 / 4 0 3 1 7 / 11
11.  LZS Dragon Bojano 10 10 2 4 4 31 / 33 2 1 2 16 / 15 0 3 2 15 / 18
12.  Futsal Szczecin 10 8 2 2 6 29 / 39 0 1 3 7 / 15 2 1 3 22 / 24
13.  KS Gniezno 10 4 1 1 8 14 / 38 1 1 2 8 / 12 0 0 6 6 / 26
14.  Futsal Victoria Sulejówek 10 4 1 1 8 25 / 53 1 0 5 18 / 38 0 1 3 7 / 15
wyniki spotkań - I liga Futsalu - grupa północna 2020/2021
  1234567891011121314
1.   Futsal Victoria Sulejówek
 
2.  AZS UG Gdańsk
 
3.  Best Drive Piła
 
4.  Football Club 10 Zgierz
 
5.  Futbalo Białystok
 
6.  Futsal Szczecin
 
7.  KS Futsal Oborniki
 
8.  KS Gniezno
 
9.  Legia Warszawa
 
10.  LZS Dragon Bojano
 
11.  Mrówka Mosina
 
12.  TAF Toruń
 
13.  We-Met Futsal Club Kamienica
 
14.  Widzew Łódź Futsal 
 
terminarz - I liga Futsalu - grupa północna 2020/2021
wersja do druku
1 kolejka relacja fotki komentarze
19-09   We-Met Futsal Club Kamienica - KS Gniezno  
TAF Toruń - Futbalo Białystok 6 - 3 0 0 0
Futsal Victoria Sulejówek - Futsal Szczecin 2 - 3 2 1 0
Widzew Łódź Futsal - KS Gniezno 2 - 0 0 0 0
We-Met Futsal Club Kamienica - AZS UG Gdańsk 5 - 0 0 0 0
Football Club 10 Zgierz - Best Drive Piła 7 - 2 0 0 0
LZS Dragon Bojano - Legia Warszawa 2 - 3 0 0 0
Mrówka Mosina - KS Futsal Oborniki 3 - 3 0 0 0
2 kolejka relacja fotki komentarze
KS Futsal Oborniki - Futsal Victoria Sulejówek 5 - 1 0 0 0
AZS UG Gdańsk - Legia Warszawa 2 - 6 0 0 0
KS Gniezno - LZS Dragon Bojano 2 - 2 0 0 0
Best Drive Piła - TAF Toruń 5 - 3 0 0 0
Futsal Szczecin - Widzew Łódź Futsal 0 - 3 2 64 0
Futbalo Białystok - Mrówka Mosina 6 - 2 0 0 0
We-Met Futsal Club Kamienica - Football Club 10 Zgierz 4 - 2 0 0 0
3 kolejka relacja fotki komentarze
Mrówka Mosina - Best Drive Piła 7 - 4 0 0 0
Football Club 10 Zgierz - AZS UG Gdańsk 2 - 4 0 0 0
TAF Toruń - We-Met Futsal Club Kamienica 1 - 6 0 0 0
Widzew Łódź Futsal - KS Futsal Oborniki 2 - 2 0 0 0
Futsal Victoria Sulejówek - Futbalo Białystok 6 - 2 0 0 0
LZS Dragon Bojano - Futsal Szczecin 4 - 1 1 0 0
Legia Warszawa - KS Gniezno 5 - 0 0 0 0
4 kolejka relacja fotki komentarze
KS Futsal Oborniki - LZS Dragon Bojano 3 - 2 0 0 0
Best Drive Piła - Futsal Victoria Sulejówek 1 - 1 0 0 0
Football Club 10 Zgierz - TAF Toruń 9 - 5 0 0 0
Futsal Szczecin - Legia Warszawa 0 - 2 2 0 1
We-Met Futsal Club Kamienica - Mrówka Mosina 3 - 7 0 0 0
Futbalo Białystok - Widzew Łódź Futsal 6 - 1 0 0 0
AZS UG Gdańsk - KS Gniezno 5 - 2 0 0 0
5 kolejka relacja fotki komentarze
Legia Warszawa - KS Futsal Oborniki 4 - 0 0 0 0
TAF Toruń - AZS UG Gdańsk 4 - 8 0 0 0
Futsal Victoria Sulejówek - We-Met Futsal Club Kamienica 4 - 8 0 0 0
Mrówka Mosina - Football Club 10 Zgierz 3 - 8 0 0 0
LZS Dragon Bojano - Futbalo Białystok 1 - 1 0 0 0
KS Gniezno - Futsal Szczecin 5 - 2 1 0 0
Widzew Łódź Futsal - Best Drive Piła 1 - 7 0 0 0
6 kolejka relacja fotki komentarze
Futbalo Białystok - Legia Warszawa 3 - 2 0 0 0
KS Futsal Oborniki - KS Gniezno 5 - 1 0 0 0
Best Drive Piła - LZS Dragon Bojano 6 - 6 0 0 0
TAF Toruń - Mrówka Mosina 4 - 6 0 0 0
Football Club 10 Zgierz - Futsal Victoria Sulejówek 5 - 3 0 0 0
AZS UG Gdańsk - Futsal Szczecin 6 - 5 1 0 0
We-Met Futsal Club Kamienica - Widzew Łódź Futsal 0 - 0 0 0 0
7 kolejka relacja fotki komentarze
Legia Warszawa - Best Drive Piła 5 - 3 0 0 0
Futsal Victoria Sulejówek - TAF Toruń 2 - 10 0 0 0
Mrówka Mosina - AZS UG Gdańsk 2 - 2 0 0 0
Futsal Szczecin - KS Futsal Oborniki 2 - 2 1 0 1
LZS Dragon Bojano - We-Met Futsal Club Kamienica 5 - 4 0 0 0
KS Gniezno - Futbalo Białystok 0 - 4 0 0 0
Widzew Łódź Futsal - Football Club 10 Zgierz 1 - 3 0 0 0
8 kolejka relacja fotki komentarze
Best Drive Piła - KS Gniezno 5 - 1 0 0 0
Mrówka Mosina - Futsal Victoria Sulejówek 4 - 2 0 0 0
Futbalo Białystok - Futsal Szczecin 3 - 3 1 0 0
TAF Toruń - Widzew Łódź Futsal 4 - 1 0 0 0
Football Club 10 Zgierz - LZS Dragon Bojano 3 - 3 0 0 0
We-Met Futsal Club Kamienica - Legia Warszawa 5 - 7 0 0 0
03-12 20:00  AZS UG Gdańsk - KS Futsal Oborniki 0 0 0
9 kolejka relacja fotki komentarze
Futsal Victoria Sulejówek - AZS UG Gdańsk 3 - 11 0 0 0
Legia Warszawa - Football Club 10 Zgierz 5 - 4 0 0 0
KS Gniezno - We-Met Futsal Club Kamienica 1 - 4 0 0 0
Widzew Łódź Futsal - Mrówka Mosina 7 - 3 0 0 0
LZS Dragon Bojano - TAF Toruń 4 - 6 0 0 0
Futsal Szczecin - Best Drive Piła 5 - 8 1 95 0
09-12 19:00  KS Futsal Oborniki - Futbalo Białystok 0 0 0
10 kolejka relacja fotki komentarze
Mrówka Mosina - LZS Dragon Bojano 4 - 2 0 0 0
TAF Toruń - Legia Warszawa 5 - 1 0 0 0
Futsal Victoria Sulejówek - Widzew Łódź Futsal 1 - 4 0 0 0
22-11 17:00  Best Drive Piła - KS Futsal Oborniki 0 0 0
Football Club 10 Zgierz - KS Gniezno 4 - 2 0 0 0
We-Met Futsal Club Kamienica - Futsal Szczecin 4 - 8 2 0 0
AZS UG Gdańsk - Futbalo Białystok 10 - 2 0 0 0
11 kolejka relacja fotki komentarze
28-11   Futbalo Białystok - Best Drive Piła 0 0 0
28-11   Futsal Szczecin - Football Club 10 Zgierz 0 0 0
28-11 14:00  KS Futsal Oborniki - We-Met Futsal Club Kamienica 0 0 0
28-11 18:00  KS Gniezno - TAF Toruń 0 0 0
29-11 14:00  Mrówka Mosina - Legia Warszawa 0 0 0
29-11 16:00  Widzew Łódź Futsal - AZS UG Gdańsk 0 0 0
29-11 17:00  LZS Dragon Bojano - Futsal Victoria Sulejówek 0 0 0
12 kolejka relacja fotki komentarze
05-12   TAF Toruń - Futsal Szczecin 0 0 0
05-12   Mrówka Mosina - KS Gniezno 0 0 0
05-12 17:00  Football Club 10 Zgierz - KS Futsal Oborniki 0 0 0
05-12 18:00  We-Met Futsal Club Kamienica - Futbalo Białystok 0 0 0
06-12 14:00   Futsal Victoria Sulejówek - Legia Warszawa 0 0 0
06-12 17:00  LZS Dragon Bojano - Widzew Łódź Futsal 0 0 0
06-12 18:00  AZS UG Gdańsk - Best Drive Piła 0 0 0
13 kolejka relacja fotki komentarze
12-12   KS Gniezno - Futsal Victoria Sulejówek 0 0 0
12-12   LZS Dragon Bojano - AZS UG Gdańsk 0 0 0
12-12   KS Futsal Oborniki - TAF Toruń 0 0 0
12-12   Futbalo Białystok - Football Club 10 Zgierz 0 0 0
12-12   Legia Warszawa - Widzew Łódź Futsal 0 0 0
12-12   Futsal Szczecin - Mrówka Mosina 0 0 0
12-12 18:00  Best Drive Piła - We-Met Futsal Club Kamienica 0 0 0
14 kolejka relacja fotki komentarze
19-12   Futbalo Białystok - TAF Toruń 0 0 0
19-12   KS Gniezno - Widzew Łódź Futsal 0 0 0
19-12   Legia Warszawa - LZS Dragon Bojano 0 0 0
19-12   AZS UG Gdańsk - We-Met Futsal Club Kamienica 0 0 0
19-12   Futsal Szczecin - Futsal Victoria Sulejówek 0 0 0
19-12   KS Futsal Oborniki - Mrówka Mosina 0 0 0
20-12 17:00  Best Drive Piła - Football Club 10 Zgierz 0 0 0
15 kolejka relacja fotki komentarze
09-01   Mrówka Mosina - Futbalo Białystok 0 0 0
09-01   Football Club 10 Zgierz - We-Met Futsal Club Kamienica 0 0 0
09-01   TAF Toruń - Best Drive Piła 0 0 0
09-01    Futsal Victoria Sulejówek - KS Futsal Oborniki 0 0 0
09-01   LZS Dragon Bojano - KS Gniezno 0 0 0
09-01   Legia Warszawa - AZS UG Gdańsk 0 0 0
10-01 16:00  Widzew Łódź Futsal - Futsal Szczecin 0 0 0
16 kolejka relacja fotki komentarze
16-01   AZS UG Gdańsk - Football Club 10 Zgierz 0 0 0
16-01   Best Drive Piła - Mrówka Mosina 0 0 0
16-01   KS Gniezno - Legia Warszawa 0 0 0
16-01   Futsal Szczecin - LZS Dragon Bojano 0 0 0
16-01   KS Futsal Oborniki - Widzew Łódź Futsal 0 0 0
16-01   Futbalo Białystok - Futsal Victoria Sulejówek 0 0 0
16-01   We-Met Futsal Club Kamienica - TAF Toruń 0 0 0
17 kolejka relacja fotki komentarze
30-01   TAF Toruń - Football Club 10 Zgierz 0 0 0
30-01    Futsal Victoria Sulejówek - Best Drive Piła 0 0 0
30-01   Mrówka Mosina - We-Met Futsal Club Kamienica 0 0 0
30-01   KS Gniezno - AZS UG Gdańsk 0 0 0
30-01   LZS Dragon Bojano - KS Futsal Oborniki 0 0 0
30-01   Legia Warszawa - Futsal Szczecin 0 0 0
31-01 16:00  Widzew Łódź Futsal - Futbalo Białystok 0 0 0
18 kolejka relacja fotki komentarze
06-02   AZS UG Gdańsk - TAF Toruń 0 0 0
06-02   Football Club 10 Zgierz - Mrówka Mosina 0 0 0
06-02   We-Met Futsal Club Kamienica - Futsal Victoria Sulejówek 0 0 0
06-02   Best Drive Piła - Widzew Łódź Futsal 0 0 0
06-02   Futbalo Białystok - LZS Dragon Bojano 0 0 0
06-02   KS Futsal Oborniki - Legia Warszawa 0 0 0
06-02   Futsal Szczecin - KS Gniezno 0 0 0
19 kolejka relacja fotki komentarze
13-02   LZS Dragon Bojano - Best Drive Piła 0 0 0
13-02    Futsal Victoria Sulejówek - Football Club 10 Zgierz 0 0 0
13-02   Legia Warszawa - Futbalo Białystok 0 0 0
13-02   Mrówka Mosina - TAF Toruń 0 0 0
13-02   Futsal Szczecin - AZS UG Gdańsk 0 0 0
13-02   KS Gniezno - KS Futsal Oborniki 0 0 0
14-02 16:00  Widzew Łódź Futsal - We-Met Futsal Club Kamienica 0 0 0
20 kolejka relacja fotki komentarze
23-01   AZS UG Gdańsk - Mrówka Mosina 0 0 0
23-01   TAF Toruń - Futsal Victoria Sulejówek 0 0 0
23-01   Football Club 10 Zgierz - Widzew Łódź Futsal 0 0 0
23-01   We-Met Futsal Club Kamienica - LZS Dragon Bojano 0 0 0
23-01   Best Drive Piła - Legia Warszawa 0 0 0
23-01   Futbalo Białystok - KS Gniezno 0 0 0
23-01   KS Futsal Oborniki - Futsal Szczecin 0 0 0
21 kolejka relacja fotki komentarze
06-03   LZS Dragon Bojano - Football Club 10 Zgierz 0 0 0
06-03   Legia Warszawa - We-Met Futsal Club Kamienica 0 0 0
06-03   KS Gniezno - Best Drive Piła 0 0 0
06-03   Futsal Szczecin - Futbalo Białystok 0 0 0
06-03    Futsal Victoria Sulejówek - Mrówka Mosina 0 0 0
06-03   KS Futsal Oborniki - AZS UG Gdańsk 0 0 0
07-03 16:00  Widzew Łódź Futsal - TAF Toruń 0 0 0
22 kolejka relacja fotki komentarze
13-03   Mrówka Mosina - Widzew Łódź Futsal 0 0 0
13-03   AZS UG Gdańsk - Futsal Victoria Sulejówek 0 0 0
13-03   TAF Toruń - LZS Dragon Bojano 0 0 0
13-03   Football Club 10 Zgierz - Legia Warszawa 0 0 0
13-03   We-Met Futsal Club Kamienica - KS Gniezno 0 0 0
13-03   Best Drive Piła - Futsal Szczecin 0 0 0
13-03   Futbalo Białystok - KS Futsal Oborniki 0 0 0
23 kolejka relacja fotki komentarze
20-03   KS Futsal Oborniki - Best Drive Piła 0 0 0
20-03   Futsal Szczecin - We-Met Futsal Club Kamienica 0 0 0
20-03   LZS Dragon Bojano - Mrówka Mosina 0 0 0
20-03   KS Gniezno - Football Club 10 Zgierz 0 0 0
20-03   Legia Warszawa - TAF Toruń 0 0 0
20-03   Futbalo Białystok - AZS UG Gdańsk 0 0 0
21-03 16:00  Widzew Łódź Futsal - Futsal Victoria Sulejówek 0 0 0
24 kolejka relacja fotki komentarze
27-03   AZS UG Gdańsk - Widzew Łódź Futsal 0 0 0
27-03    Futsal Victoria Sulejówek - LZS Dragon Bojano 0 0 0
27-03   TAF Toruń - KS Gniezno 0 0 0
27-03   Football Club 10 Zgierz - Futsal Szczecin 0 0 0
27-03   We-Met Futsal Club Kamienica - KS Futsal Oborniki 0 0 0
27-03   Best Drive Piła - Futbalo Białystok 0 0 0
27-03   Legia Warszawa - Mrówka Mosina 0 0 0
25 kolejka relacja fotki komentarze
10-04   Legia Warszawa - Futsal Victoria Sulejówek 0 0 0
10-04   Best Drive Piła - AZS UG Gdańsk 0 0 0
10-04   KS Gniezno - Mrówka Mosina 0 0 0
10-04   Futsal Szczecin - TAF Toruń 0 0 0
10-04   KS Futsal Oborniki - Football Club 10 Zgierz 0 0 0
10-04   Futbalo Białystok - We-Met Futsal Club Kamienica 0 0 0
10-04   LZS Dragon Bojano - Widzew Łódź Futsal 0 0 0
26 kolejka relacja fotki komentarze
17-04   TAF Toruń - KS Futsal Oborniki 0 0 0
17-04   Football Club 10 Zgierz - Futbalo Białystok 0 0 0
17-04   We-Met Futsal Club Kamienica - Best Drive Piła 0 0 0
17-04   Mrówka Mosina - Futsal Szczecin 0 0 0
17-04   AZS UG Gdańsk - LZS Dragon Bojano 0 0 0
17-04    Futsal Victoria Sulejówek - KS Gniezno 0 0 0
18-04 16:00  Widzew Łódź Futsal - Legia Warszawa 0 0 0
 
top komentarze
newsy:
2 » Co słychać w czwartej l »
1 » Jak skompromitować włas »
1 » Kozłowski zostaje w Pog »
mecze:
41 » Pomorzanin Nowogard-Pia »
37 » Gryf Kamień Pomorski-MK »
31 » Mierzynianka Mierzyn-Je »
29 » Ogniwo Babinek-Kłos Peł »
21 » LZS Kowalewice-Głaz Tyc »
19 » Dąb Dębno-Unia Dolice
17 » Zorza Dobrzany-Sokół Py »
15 » Koral Mostkowo-Piast Ka »
15 » Sparta Węgorzyno-Darłov »
14 » Błękitni II Stargard-MK »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 2
emil123 Ogorekk
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2891
• imprez: 125486
• newsów: 74149
• użytkowników: 75045
• komentarzy: 1111412
• zdjęć: 806618
• relacji: 38914
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2020 - by ligowiec team
Polityka Cookies