ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
tabela - A Klasa gr. 6 2020/2021
og??em dom wyjazd bezpo?rednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Czarni Fiege Lubanowo 13 35 11 2 0 47 / 7 6 0 0 22 / 2 5 2 0 25 / 5
2.  Sęp Brzesko 12 28 9 1 2 39 / 18 6 1 0 27 / 7 3 0 2 12 / 11
3.  Polonia Giżyn 13 27 8 3 2 52 / 11 6 0 0 38 / 4 2 3 2 14 / 7
4.  GKS Golenice 12 24 8 0 4 36 / 22 3 0 3 12 / 12 5 0 1 24 / 10
5.  Unia Swochowo 13 23 7 2 4 43 / 42 4 1 2 24 / 23 3 1 2 19 / 19
6.  Mechanik Warnice 13 22 6 4 3 32 / 19 3 2 2 17 / 9 3 2 1 15 / 10
7.  Wicher Przelewice 13 18 5 3 5 23 / 24 4 0 3 13 / 10 1 3 2 10 / 14
8.  Koral Mostkowo 11 17 5 2 4 33 / 32 3 2 1 19 / 13 2 0 3 14 / 19
9.  Bryza Reńsko 13 16 5 1 7 30 / 44 1 1 4 14 / 19 4 0 3 16 / 25
10.  Iskra II Banie 13 14 4 2 7 25 / 32 2 1 3 15 / 15 2 1 4 10 / 17
11.  Piast Karsko 13 9 2 3 8 17 / 32 1 3 2 7 / 10 1 0 6 10 / 22
12.  Błyskawica Kluki 13 7 2 1 10 15 / 61 1 1 4 7 / 31 1 0 6 8 / 30
13.  Piast Kolin 13 6 1 3 9 22 / 52 1 1 5 9 / 25 0 2 4 13 / 27 1 1 0 1 0 4 / 4
14.  Jedność Przewłoki 13 6 1 3 9 21 / 39 0 2 4 12 / 19 1 1 5 9 / 20 1 1 0 1 0 4 / 4
wyniki spotkań - A Klasa gr. 6 2020/2021
  1234567891011121314
1.  Błyskawica Kluki
 
2.  Bryza Reńsko
 
3.  Czarni Fiege Lubanowo
 
4.  GKS Golenice
 
5.  Iskra II Banie
 
6.  Jedność Przewłoki
 
7.  Koral Mostkowo
 
8.  Mechanik Warnice
 
9.  Piast Karsko
 
10.  Piast Kolin
 
11.  Polonia Giżyn
 
12.  Sęp Brzesko
 
13.  Unia Swochowo
 
14.  Wicher Przelewice
 
terminarz - A Klasa gr. 6 2020/2021
wersja do druku
1 kolejka relacja fotki komentarze
Piast Kolin - Bryza Reńsko 2 - 1 0 0 1
Mechanik Warnice - Jedność Przewłoki 3 - 0 0 61 4
Sęp Brzesko - Polonia Giżyn 2 - 1 0 1 5
GKS Golenice - Iskra II Banie 2 - 1 0 0 1
Koral Mostkowo - Błyskawica Kluki 7 - 2 0 0 7
Unia Swochowo - Czarni Fiege Lubanowo 0 - 7 0 0 1
Wicher Przelewice - Piast Karsko 3 - 0 0 0 16
2 kolejka relacja fotki komentarze
Czarni Fiege Lubanowo - Koral Mostkowo 5 - 2 0 0 7
Polonia Giżyn - Unia Swochowo 7 - 1 0 1 1
Wicher Przelewice - Piast Kolin 1 - 0 0 0 5
Bryza Reńsko - Mechanik Warnice 0 - 2 0 0 9
Iskra II Banie - Sęp Brzesko 2 - 1 0 0 0
Jedność Przewłoki - GKS Golenice 2 - 3 0 0 5
Piast Karsko - Błyskawica Kluki 3 - 1 0 0 11
3 kolejka relacja fotki komentarze
Piast Kolin - Piast Karsko 0 - 5 0 0 5
Mechanik Warnice - Wicher Przelewice 0 - 3 0 0 4
Koral Mostkowo - Polonia Giżyn 0 - 6 0 0 3
Unia Swochowo - Iskra II Banie 3 - 0 0 0 1
Błyskawica Kluki - Czarni Fiege Lubanowo 0 - 5 0 0 2
GKS Golenice - Bryza Reńsko 1 - 5 0 0 2
Sęp Brzesko - Jedność Przewłoki 5 - 3 0 0 3
4 kolejka relacja fotki komentarze
Piast Kolin - Mechanik Warnice 1 - 7 0 0 3
Wicher Przelewice - GKS Golenice 0 - 1 0 0 4
Iskra II Banie - Koral Mostkowo 5 - 2 0 0 0
Polonia Giżyn - Błyskawica Kluki 4 - 1 0 0 0
Bryza Reńsko - Sęp Brzesko 2 - 3 0 0 2
Piast Karsko - Czarni Fiege Lubanowo 1 - 1 0 0 0
Jedność Przewłoki - Unia Swochowo 3 - 5 0 0 0
5 kolejka relacja fotki komentarze
Sęp Brzesko - Wicher Przelewice 5 - 0 0 0 2
Czarni Fiege Lubanowo - Polonia Giżyn 3 - 0 0 0 4
Mechanik Warnice - Piast Karsko 2 - 0 0 0 8
Koral Mostkowo - Jedność Przewłoki 3 - 1 0 0 0
GKS Golenice - Piast Kolin 6 - 0 0 0 5
Błyskawica Kluki - Iskra II Banie 1 - 1 0 0 0
Unia Swochowo - Bryza Reńsko 4 - 1 0 0 4
6 kolejka relacja fotki komentarze
Mechanik Warnice - GKS Golenice 3 - 4 0 0 12
Piast Kolin - Sęp Brzesko 3 - 5 0 0 3
Wicher Przelewice - Unia Swochowo 2 - 3 0 0 1
Iskra II Banie - Czarni Fiege Lubanowo 1 - 2 0 0 3
Jedność Przewłoki - Błyskawica Kluki 1 - 4 0 0 2
Bryza Reńsko - Koral Mostkowo 2 - 4 0 0 7
Piast Karsko - Polonia Giżyn 0 - 0 0 1 12
7 kolejka relacja fotki komentarze
Sęp Brzesko - Mechanik Warnice 0 - 0 0 0 2
Koral Mostkowo - Wicher Przelewice 2 - 2 0 0 2
Błyskawica Kluki - Bryza Reńsko 1 - 3 0 0 0
Polonia Giżyn - Iskra II Banie 4 - 0 0 0 1
Unia Swochowo - Piast Kolin 4 - 4 0 0 4
Czarni Fiege Lubanowo - Jedność Przewłoki 5 - 0 0 0 0
GKS Golenice - Piast Karsko 2 - 0 0 0 1
8 kolejka relacja fotki komentarze
Piast Kolin - Koral Mostkowo 1 - 3 0 0 7
Mechanik Warnice - Unia Swochowo 1 - 1 0 0 0
Piast Karsko - Iskra II Banie 0 - 3 0 0 1
Jedność Przewłoki - Polonia Giżyn 1 - 1 0 0 0
Wicher Przelewice - Błyskawica Kluki 5 - 0 0 0 0
Bryza Reńsko - Czarni Fiege Lubanowo 1 - 5 0 0 0
GKS Golenice - Sęp Brzesko 1 - 3 0 0 3
9 kolejka relacja fotki komentarze
Sęp Brzesko - Piast Karsko 6 - 2 0 0 7
Koral Mostkowo - Mechanik Warnice 2 - 2 0 0 2
Błyskawica Kluki - Piast Kolin 5 - 4 0 0 1
Unia Swochowo - GKS Golenice 3 - 5 0 0 1
Czarni Fiege Lubanowo - Wicher Przelewice 2 - 0 0 0 4
Iskra II Banie - Jedność Przewłoki 1 - 3 0 0 0
Polonia Giżyn - Bryza Reńsko 14 - 0 0 0 5
10 kolejka relacja fotki komentarze
Piast Kolin - Czarni Fiege Lubanowo 2 - 2 0 0 6
Bryza Reńsko - Iskra II Banie 7 - 3 0 0 2
Sęp Brzesko - Unia Swochowo 6 - 1 0 0 2
Piast Karsko - Jedność Przewłoki 1 - 1 0 0 0
Wicher Przelewice - Polonia Giżyn 0 - 5 0 0 1
Mechanik Warnice - Błyskawica Kluki 7 - 0 0 0 1
07-03 10:00  GKS Golenice - Koral Mostkowo 0 0 6
11 kolejka relacja fotki komentarze
Jedność Przewłoki - Bryza Reńsko 1 - 2 0 0 0
Czarni Fiege Lubanowo - Mechanik Warnice 4 - 0 0 0 0
Iskra II Banie - Wicher Przelewice 3 - 3 0 0 1
Błyskawica Kluki - GKS Golenice 0 - 10 0 0 3
Polonia Giżyn - Piast Kolin 7 - 1 0 0 3
Unia Swochowo - Piast Karsko 4 - 3 0 0 1
06-12 12:00  Koral Mostkowo - Sęp Brzesko 0 0 10
12 kolejka relacja fotki komentarze
Piast Kolin - Iskra II Banie 0 - 2 0 0 0
Mechanik Warnice - Polonia Giżyn 1 - 1 0 0 0
Sęp Brzesko - Błyskawica Kluki 3 - 0 0 0 0
GKS Golenice - Czarni Fiege Lubanowo 0 - 3 0 0 10
Unia Swochowo - Koral Mostkowo 6 - 3 0 0 4
Wicher Przelewice - Jedność Przewłoki 2 - 1 0 0 2
Piast Karsko - Bryza Reńsko 2 - 4 0 0 3
13 kolejka relacja fotki komentarze
Czarni Fiege Lubanowo - Sęp Brzesko 3 - 0 0 0 7
Koral Mostkowo - Piast Karsko 5 - 0 0 0 15
Iskra II Banie - Mechanik Warnice 3 - 4 0 0 0
Jedność Przewłoki - Piast Kolin 4 - 4 0 0 3
Polonia Giżyn - GKS Golenice 2 - 1 0 0 1
Błyskawica Kluki - Unia Swochowo 0 - 8 0 0 0
Bryza Reńsko - Wicher Przelewice 2 - 2 0 0 3
14 kolejka relacja fotki komentarze
13-03   Bryza Reńsko - Piast Kolin 0 0 0
13-03   Błyskawica Kluki - Koral Mostkowo 0 0 0
13-03   Piast Karsko - Wicher Przelewice 0 0 0
13-03 14:00  Jedność Przewłoki - Mechanik Warnice 0 0 0
13-03 15:30  Czarni Fiege Lubanowo - Unia Swochowo 0 0 0
14-03 14:00  Polonia Giżyn - Sęp Brzesko 0 0 0
14-03 14:00  Iskra II Banie - GKS Golenice 0 0 0
15 kolejka relacja fotki komentarze
20-03   Błyskawica Kluki - Piast Karsko 0 0 0
20-03   Unia Swochowo - Polonia Giżyn 0 0 0
20-03   Sęp Brzesko - Iskra II Banie 0 0 0
20-03   GKS Golenice - Jedność Przewłoki 0 0 0
20-03   Mechanik Warnice - Bryza Reńsko 0 0 0
20-03 15:00  Piast Kolin - Wicher Przelewice 0 0 0
21-03 14:00  Koral Mostkowo - Czarni Fiege Lubanowo 0 0 0
16 kolejka relacja fotki komentarze
27-03   Piast Karsko - Piast Kolin 0 0 0
27-03   Wicher Przelewice - Mechanik Warnice 0 0 0
27-03   Bryza Reńsko - GKS Golenice 0 0 0
28-03 13:00  Iskra II Banie - Unia Swochowo 0 0 0
28-03 14:00  Polonia Giżyn - Koral Mostkowo 0 0 0
28-03 14:00  Czarni Fiege Lubanowo - Błyskawica Kluki 0 0 0
28-03 15:00  Jedność Przewłoki - Sęp Brzesko 0 0 0
17 kolejka relacja fotki komentarze
10-04   Błyskawica Kluki - Polonia Giżyn 0 0 0
10-04   Unia Swochowo - Jedność Przewłoki 0 0 0
10-04   Sęp Brzesko - Bryza Reńsko 0 0 0
10-04   GKS Golenice - Wicher Przelewice 0 0 0
10-04   Mechanik Warnice - Piast Kolin 0 0 0
11-04 14:00  Czarni Fiege Lubanowo - Piast Karsko 0 0 0
11-04 14:00  Koral Mostkowo - Iskra II Banie 0 0 0
18 kolejka relacja fotki komentarze
17-04   Piast Karsko - Mechanik Warnice 0 0 0
17-04   Wicher Przelewice - Sęp Brzesko 0 0 0
17-04   Bryza Reńsko - Unia Swochowo 0 0 0
17-04 14:00  Piast Kolin - GKS Golenice 0 0 0
18-04 13:00  Iskra II Banie - Błyskawica Kluki 0 0 0
18-04 15:00  Polonia Giżyn - Czarni Fiege Lubanowo 0 0 0
18-04 16:00  Jedność Przewłoki - Koral Mostkowo 0 0 0
19 kolejka relacja fotki komentarze
24-04   Czarni Fiege Lubanowo - Iskra II Banie 0 0 0
24-04   Błyskawica Kluki - Jedność Przewłoki 0 0 0
24-04   Unia Swochowo - Wicher Przelewice 0 0 0
24-04   Sęp Brzesko - Piast Kolin 0 0 0
24-04   GKS Golenice - Mechanik Warnice 0 0 0
25-04 14:00  Koral Mostkowo - Bryza Reńsko 0 0 0
25-04 15:00  Polonia Giżyn - Piast Karsko 0 0 0
20 kolejka relacja fotki komentarze
01-05   Piast Karsko - GKS Golenice 0 0 0
01-05   Mechanik Warnice - Sęp Brzesko 0 0 0
01-05   Wicher Przelewice - Koral Mostkowo 0 0 0
01-05   Bryza Reńsko - Błyskawica Kluki 0 0 0
01-05 14:00  Piast Kolin - Unia Swochowo 0 0 0
01-05 16:00  Jedność Przewłoki - Czarni Fiege Lubanowo 0 0 0
02-05 14:00  Iskra II Banie - Polonia Giżyn 0 0 0
21 kolejka relacja fotki komentarze
08-05   Błyskawica Kluki - Wicher Przelewice 0 0 0
08-05   Unia Swochowo - Mechanik Warnice 0 0 0
08-05   Sęp Brzesko - GKS Golenice 0 0 0
09-05 14:00  Koral Mostkowo - Piast Kolin 0 0 0
09-05 15:00  Iskra II Banie - Piast Karsko 0 0 0
09-05 15:00  Czarni Fiege Lubanowo - Bryza Reńsko 0 0 0
09-05 16:00  Polonia Giżyn - Jedność Przewłoki 0 0 0
22 kolejka relacja fotki komentarze
15-05   Piast Karsko - Sęp Brzesko 0 0 0
15-05   GKS Golenice - Unia Swochowo 0 0 0
15-05   Mechanik Warnice - Koral Mostkowo 0 0 0
15-05   Wicher Przelewice - Czarni Fiege Lubanowo 0 0 0
15-05   Bryza Reńsko - Polonia Giżyn 0 0 0
15-05 14:00  Piast Kolin - Błyskawica Kluki 0 0 0
16-05 16:00  Jedność Przewłoki - Iskra II Banie 0 0 0
23 kolejka relacja fotki komentarze
22-05   Błyskawica Kluki - Mechanik Warnice 0 0 0
22-05   Unia Swochowo - Sęp Brzesko 0 0 0
23-05 14:00  Koral Mostkowo - GKS Golenice 0 0 0
23-05 15:00  Iskra II Banie - Bryza Reńsko 0 0 0
23-05 15:00  Czarni Fiege Lubanowo - Piast Kolin 0 0 0
23-05 16:00  Jedność Przewłoki - Piast Karsko 0 0 0
23-05 16:00  Polonia Giżyn - Wicher Przelewice 0 0 0
24 kolejka relacja fotki komentarze
29-05   Piast Karsko - Unia Swochowo 0 0 0
29-05   Sęp Brzesko - Koral Mostkowo 0 0 0
29-05   GKS Golenice - Błyskawica Kluki 0 0 0
29-05   Mechanik Warnice - Czarni Fiege Lubanowo 0 0 0
29-05   Wicher Przelewice - Iskra II Banie 0 0 0
29-05   Bryza Reńsko - Jedność Przewłoki 0 0 0
29-05 14:00  Piast Kolin - Polonia Giżyn 0 0 0
25 kolejka relacja fotki komentarze
05-06   Bryza Reńsko - Piast Karsko 0 0 0
05-06   Iskra II Banie - Piast Kolin 0 0 0
05-06   Błyskawica Kluki - Sęp Brzesko 0 0 0
05-06 16:00  Czarni Fiege Lubanowo - GKS Golenice 0 0 0
06-06 14:00  Koral Mostkowo - Unia Swochowo 0 0 0
06-06 16:00  Jedność Przewłoki - Wicher Przelewice 0 0 0
06-06 17:00  Polonia Giżyn - Mechanik Warnice 0 0 0
26 kolejka relacja fotki komentarze
13-06 13:00  Piast Karsko - Koral Mostkowo 0 0 0
13-06 13:00  Unia Swochowo - Błyskawica Kluki 0 0 0
13-06 13:00  Sęp Brzesko - Czarni Fiege Lubanowo 0 0 0
13-06 13:00  GKS Golenice - Polonia Giżyn 0 0 0
13-06 13:00  Mechanik Warnice - Iskra II Banie 0 0 0
13-06 13:00  Piast Kolin - Jedność Przewłoki 0 0 0
13-06 13:00  Wicher Przelewice - Bryza Reńsko 0 0 0
 
top komentarze
newsy:
12 » Wyborcze zawirowania w  »
4 » Odszedł od nas Maciej  »
1 » Sparingpartner poszukiw »
1 » Sparingpartner poszukiw »
1 » Błonie Barwice wycofują »
1 » Sparingpartner poszukiw »
1 » Sparingpartner poszukiw »
mecze:
26 » MKP Szczecinek-Mechanik »
13 » Hutnik Szczecin-Iskierk »
9 » Intermarche-Rega Trzebi »
8 » Dąb Dębno-Odra Chojna
7 » Orzeł Łubowo-Spójnia Św »
7 » Olimp Gościno-Sokół Kar »
7 » Śląsk Wrocław-Pogoń Szc »
7 » Ina Goleniów-Biali Sądó »
6 » Leśnik Manowo-Wieża Pos »
6 » Sparta Węgorzyno-Vineta »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 4
emil123 EMIL230620...
jurgol tasia
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2918
• imprez: 127772
• newsów: 74504
• użytkowników: 78875
• komentarzy: 1112495
• zdjęć: 808041
• relacji: 39059
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2021 - by ligowiec team
Polityka Cookies