ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
skryba1213
tabela - A Klasa gr. 5 2020/2021
og??em dom wyjazd bezpo?rednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Łabędź Widuchowa 10 27 9 0 1 45 / 11 5 0 0 19 / 3 4 0 1 26 / 8
2.  Witniczanka Witnica 9 22 7 1 1 32 / 18 5 0 0 18 / 6 2 1 1 14 / 12
3.  Pomorzanin Cychry 10 17 5 2 3 28 / 19 4 1 1 21 / 9 1 1 2 7 / 10 1 1 0 1 0 1 / 1
4.  Czcibor Cedynia 9 17 5 2 2 28 / 14 3 2 0 14 / 6 2 0 2 14 / 8 1 1 0 1 0 1 / 1
5.  Zieloni Zielin 9 16 5 1 3 21 / 17 2 0 2 12 / 9 3 1 1 9 / 8
6.  Rurzyca Nawodna 9 15 4 3 2 24 / 19 2 1 1 12 / 10 2 2 1 12 / 9
7.  Myśla Dargomyśl 9 14 4 2 3 23 / 21 1 1 2 7 / 11 3 1 1 16 / 10
8.  Sekwoja Brwice 9 12 4 0 5 15 / 23 4 0 1 12 / 9 0 0 4 3 / 14 1 3 1 0 0 2 / 0
9.  Mieszko Mieszkowice 9 12 4 0 5 11 / 16 2 0 2 6 / 6 2 0 3 5 / 10 1 0 0 0 1 0 / 2
10.  Chrobry Lisie Pole 9 9 3 0 6 12 / 27 2 0 3 8 / 14 1 0 3 4 / 13
11.  Piast Piaseczno 10 5 1 2 7 13 / 30 1 1 3 10 / 18 0 1 4 3 / 12
12.  Zjednoczeni Kurzycko 9 4 1 1 7 17 / 34 1 1 2 10 / 17 0 0 5 7 / 17
13.  LUKS Krzywin 9 2 0 2 7 10 / 30 0 1 3 0 / 12 0 1 4 10 / 18
wyniki spotkań - A Klasa gr. 5 2020/2021
  12345678910111213
1.  Chrobry Lisie Pole
 
      
2.  Czcibor Cedynia
 
      
3.  LUKS Krzywin 
 
     
4.  Łabędź Widuchowa 
 
     
5.  Mieszko Mieszkowice   
 
     
6.  Myśla Dargomyśl 
 
    
7.  Piast Piaseczno   
 
   
8.  Pomorzanin Cychry  
 
   
9.  Rurzyca Nawodna     
 
 
10.  Sekwoja Brwice   
 
   
11.  Witniczanka Witnica      
 
12.  Zieloni Zielin      
 
13.  Zjednoczeni Kurzycko      
 
terminarz - A Klasa gr. 5 2020/2021
wersja do druku
1 kolejka relacja fotki komentarze
Pomorzanin Cychry - Rurzyca Nawodna 1 - 1 0 0 6
Mieszko Mieszkowice - Zjednoczeni Kurzycko 2 - 1 0 0 7
Witniczanka Witnica - Zieloni Zielin 5 - 1 0 0 20
Chrobry Lisie Pole - Łabędź Widuchowa 4 - 3 0 10 8
Sekwoja Brwice - LUKS Krzywin 4 - 2 0 0 5
Piast Piaseczno - Myśla Dargomyśl 0 - 3 0 0 8
2 kolejka relacja fotki komentarze
LUKS Krzywin - Mieszko Mieszkowice 0 - 2 0 0 8
Zieloni Zielin - Sekwoja Brwice 1 - 0 0 0 8
Łabędź Widuchowa - Witniczanka Witnica 6 - 1 0 0 10
Zjednoczeni Kurzycko - Pomorzanin Cychry 4 - 2 0 0 9
Rurzyca Nawodna - Piast Piaseczno 4 - 2 0 0 8
Czcibor Cedynia - Chrobry Lisie Pole 4 - 0 0 36 7
3 kolejka relacja fotki komentarze
Mieszko Mieszkowice - Zieloni Zielin 1 - 2 0 0 22
Myśla Dargomyśl - Rurzyca Nawodna 2 - 2 0 0 9
Witniczanka Witnica - Czcibor Cedynia 2 - 1 0 0 9
Sekwoja Brwice - Łabędź Widuchowa 1 - 6 0 0 10
Piast Piaseczno - Zjednoczeni Kurzycko 3 - 2 0 0 9
Pomorzanin Cychry - LUKS Krzywin 4 - 2 0 0 10
4 kolejka relacja fotki komentarze
LUKS Krzywin - Piast Piaseczno 0 - 0 0 0 11
Zieloni Zielin - Pomorzanin Cychry 3 - 4 0 0 16
Chrobry Lisie Pole - Witniczanka Witnica 1 - 7 0 0 14
Łabędź Widuchowa - Mieszko Mieszkowice 1 - 0 0 0 13
Zjednoczeni Kurzycko - Myśla Dargomyśl 1 - 4 0 0 11
Czcibor Cedynia - Sekwoja Brwice 4 - 1 0 47 12
5 kolejka relacja fotki komentarze
Mieszko Mieszkowice - Czcibor Cedynia 2 - 1 0 0 15
Myśla Dargomyśl - LUKS Krzywin 3 - 1 0 0 13
Pomorzanin Cychry - Łabędź Widuchowa 0 - 3 0 0 16
Sekwoja Brwice - Chrobry Lisie Pole 1 - 0 0 0 12
Piast Piaseczno - Zieloni Zielin 1 - 2 0 0 22
Rurzyca Nawodna - Zjednoczeni Kurzycko 5 - 2 0 0 13
6 kolejka relacja fotki komentarze
LUKS Krzywin - Rurzyca Nawodna 0 - 7 0 0 15
Zieloni Zielin - Myśla Dargomyśl 4 - 5 0 0 16
Witniczanka Witnica - Sekwoja Brwice 6 - 2 0 0 13
Chrobry Lisie Pole - Mieszko Mieszkowice 1 - 2 0 0 17
Łabędź Widuchowa - Piast Piaseczno 3 - 0 0 0 16
Czcibor Cedynia - Pomorzanin Cychry 1 - 1 0 0 16
7 kolejka relacja fotki komentarze
Myśla Dargomyśl - Łabędź Widuchowa 1 - 6 0 0 13
Mieszko Mieszkowice - Witniczanka Witnica 1 - 2 0 0 15
Rurzyca Nawodna - Zieloni Zielin 1 - 1 0 0 15
Piast Piaseczno - Czcibor Cedynia 2 - 7 0 0 13
Pomorzanin Cychry - Chrobry Lisie Pole 7 - 2 0 0 13
Zjednoczeni Kurzycko - LUKS Krzywin 3 - 3 0 0 13
8 kolejka relacja fotki komentarze
Witniczanka Witnica - Pomorzanin Cychry 2 - 0 0 0 16
Zieloni Zielin - Zjednoczeni Kurzycko 4 - 0 0 0 18
Chrobry Lisie Pole - Piast Piaseczno 1 - 0 0 0 15
Łabędź Widuchowa - Rurzyca Nawodna 5 - 0 0 0 21
Sekwoja Brwice - Mieszko Mieszkowice 2 - 0 0 0 15
Czcibor Cedynia - Myśla Dargomyśl 2 - 2 0 0 16
9 kolejka relacja fotki komentarze
LUKS Krzywin - Zieloni Zielin 0 - 3 0 0 16
Myśla Dargomyśl - Chrobry Lisie Pole 1 - 2 0 0 15
Rurzyca Nawodna - Czcibor Cedynia 2 - 5 0 0 15
Pomorzanin Cychry - Sekwoja Brwice 3 - 0 0 0 17
Piast Piaseczno - Witniczanka Witnica 4 - 4 0 0 15
Zjednoczeni Kurzycko - Łabędź Widuchowa 2 - 8 0 0 16
10 kolejka relacja fotki komentarze
Witniczanka Witnica - Myśla Dargomyśl 3 - 2 0 0 15
Chrobry Lisie Pole - Rurzyca Nawodna 1 - 2 0 0 15
Sekwoja Brwice - Piast Piaseczno 4 - 1 0 0 14
Czcibor Cedynia - Zjednoczeni Kurzycko 3 - 2 0 0 13
Łabędź Widuchowa - LUKS Krzywin 4 - 2 0 0 14
Pomorzanin Cychry - Mieszko Mieszkowice 6 - 1 0 0 13
11 kolejka relacja fotki komentarze
07-11 13:00  LUKS Krzywin - Czcibor Cedynia 0 0 3
07-11 13:30  Myśla Dargomyśl - Sekwoja Brwice 0 0 3
08-11 13:00  Rurzyca Nawodna - Witniczanka Witnica 0 0 3
08-11 13:00  Zieloni Zielin - Łabędź Widuchowa 0 0 3
08-11 13:30  Piast Piaseczno - Mieszko Mieszkowice 0 0 3
08-11 14:00  Zjednoczeni Kurzycko - Chrobry Lisie Pole 0 0 3
12 kolejka relacja fotki komentarze
14-11 14:00  Myśla Dargomyśl - Mieszko Mieszkowice 0 0 0
14-11 14:30  Witniczanka Witnica - Zjednoczeni Kurzycko 0 0 0
15-11 13:00  Chrobry Lisie Pole - LUKS Krzywin 0 0 0
15-11 13:00  Sekwoja Brwice - Rurzyca Nawodna 0 0 0
15-11 14:00  Czcibor Cedynia - Zieloni Zielin 0 0 0
15-11 14:00  Pomorzanin Cychry - Piast Piaseczno 0 0 0
13 kolejka relacja fotki komentarze
31-10 12:00  LUKS Krzywin - Witniczanka Witnica 0 0 0
31-10 14:00  Zieloni Zielin - Chrobry Lisie Pole 0 0 0
31-10 14:30  Myśla Dargomyśl - Pomorzanin Cychry 0 0 1
22-11 13:00  Rurzyca Nawodna - Mieszko Mieszkowice 0 0 0
22-11 14:00  Zjednoczeni Kurzycko - Sekwoja Brwice 0 0 0
22-11 14:00  Łabędź Widuchowa - Czcibor Cedynia 0 0 0
 
top komentarze
newsy:
2 » Bus trafił do kibiców
1 » Grają w okręgówce
mecze:
42 » Polonia Płoty-Biali Sąd »
32 » Sarmata Dobra-Piast Cho »
30 » Pomorzanin Nowogard-Jan »
26 » Jeziorak Szczecin-Pomor »
24 » LZS Kowalewice-Victoria »
20 » GKS Leśnik Manowo-Rasel »
18 » Derby Karścino-Syrena-G »
18 » Sława Sławno-Gryf Polan »
17 » Kotwica Kołobrzeg-Bałty »
17 » KS Gwda Wielka-Hajka Ze »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 5
andrzeja3 dygowo2000
hudini ObywatelX
Zielony241...
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2891
• imprez: 125156
• newsów: 74035
• użytkowników: 74988
• komentarzy: 1108262
• zdjęć: 804316
• relacji: 38849
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2020 - by ligowiec team
Polityka Cookies