ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
tabela - A Klasa gr. 3 2020/2021
og??em dom wyjazd bezpo?rednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Ina Ińsko 13 32 10 2 1 67 / 18 7 0 0 51 / 8 3 2 1 16 / 10
2.  D±brovia Stara D±browa 13 29 9 2 2 49 / 13 5 1 0 33 / 2 4 1 2 16 / 11
3.  Czarni Marianowo 13 26 8 2 3 35 / 21 4 1 1 11 / 6 4 1 2 24 / 15
4.  Orzeł Pęzino 13 22 6 4 3 35 / 24 2 3 1 10 / 10 4 1 2 25 / 14
5.  Orzeł Małkocin 13 21 6 3 4 32 / 20 4 1 1 20 / 7 2 2 3 12 / 13 1 3 1 0 0 3 / 0
6.  Kluczevia II Stargard 13 21 7 0 6 32 / 24 5 0 2 21 / 13 2 0 4 11 / 11 1 0 0 0 1 0 / 3
7.  Wicher Reptowo 13 20 6 2 5 35 / 24 3 2 2 12 / 9 3 0 3 23 / 15
8.  Sparta Skalin 13 19 6 1 6 29 / 34 3 1 3 17 / 16 3 0 3 12 / 18
9.  WODR Barzkowice 13 17 5 2 6 42 / 30 4 1 2 32 / 11 1 1 4 10 / 19
10.  Płomień Lisowo 13 16 5 1 7 31 / 35 3 0 3 16 / 12 2 1 4 15 / 23
11.  Orkan Dalewo 13 14 4 2 7 27 / 28 1 0 5 12 / 17 3 2 2 15 / 11
12.  Unia Stargard 13 13 4 1 8 20 / 35 2 1 3 10 / 17 2 0 5 10 / 18
13.  Rolpol Chlebowo 13 11 3 2 8 23 / 38 1 1 5 8 / 22 2 1 3 15 / 16
14.  Zorza Tychowo 13 0 0 0 13 15 / 128 0 0 7 10 / 59 0 0 6 5 / 69
wyniki spotkań - A Klasa gr. 3 2020/2021
  1234567891011121314
1.  Czarni Marianowo
 
2.  D±brovia Stara D±browa
 
3.  Ina Ińsko
 
4.  Kluczevia II Stargard
 
5.  Orkan Dalewo
 
6.  Orzeł Małkocin
 
7.  Orzeł Pęzino
 
8.  Płomień Lisowo
 
9.  Rolpol Chlebowo
 
10.  Sparta Skalin
 
11.  Unia Stargard
 
12.  Wicher Reptowo
 
13.  WODR Barzkowice
 
14.  Zorza Tychowo
 
terminarz - A Klasa gr. 3 2020/2021
wersja do druku
1 kolejka relacja fotki komentarze
WODR Barzkowice - Orzeł Pęzino 3 - 1 0 0 2
Ina Ińsko - Płomień Lisowo 8 - 1 0 0 6
Kluczevia II Stargard - D±brovia Stara D±browa 2 - 1 0 0 1
Zorza Tychowo - Orkan Dalewo 0 - 4 0 0 0
Sparta Skalin - Unia Stargard 3 - 0 0 0 0
Rolpol Chlebowo - Orzeł Małkocin 2 - 2 0 0 2
Wicher Reptowo - Czarni Marianowo 0 - 0 0 12 0
2 kolejka relacja fotki komentarze
Czarni Marianowo - Orzeł Pęzino 2 - 1 0 0 13
Płomień Lisowo - Zorza Tychowo 7 - 1 0 0 0
D±brovia Stara D±browa - Sparta Skalin 7 - 0 0 0 5
Orzeł Małkocin - WODR Barzkowice 2 - 2 0 0 11
Unia Stargard - Ina Ińsko 0 - 5 0 0 5
Wicher Reptowo - Kluczevia II Stargard 3 - 2 0 0 2
Orkan Dalewo - Rolpol Chlebowo 6 - 1 0 0 5
3 kolejka relacja fotki komentarze
Zorza Tychowo - Unia Stargard 1 - 4 0 0 0
Sparta Skalin - Wicher Reptowo 1 - 4 0 14 0
Orzeł Pęzino - Orzeł Małkocin 3 - 3 0 0 5
Ina Ińsko - D±brovia Stara D±browa 5 - 2 0 0 5
Kluczevia II Stargard - Czarni Marianowo 3 - 1 0 0 2
Rolpol Chlebowo - Płomień Lisowo 2 - 1 0 0 6
WODR Barzkowice - Orkan Dalewo 2 - 2 0 0 7
4 kolejka relacja fotki komentarze
Płomień Lisowo - WODR Barzkowice 3 - 1 0 0 3
Unia Stargard - Rolpol Chlebowo 0 - 2 0 0 2
D±brovia Stara D±browa - Zorza Tychowo 8 - 0 0 0 1
Kluczevia II Stargard - Sparta Skalin 2 - 4 0 0 1
Czarni Marianowo - Orzeł Małkocin 1 - 0 0 0 11
Orkan Dalewo - Orzeł Pęzino 0 - 2 0 0 16
Wicher Reptowo - Ina Ińsko 0 - 0 0 0 2
5 kolejka relacja fotki komentarze
Ina Ińsko - Kluczevia II Stargard 3 - 1 0 0 6
Zorza Tychowo - Wicher Reptowo 1 - 13 0 10 4
Orzeł Małkocin - Orkan Dalewo 0 - 1 0 0 5
Orzeł Pęzino - Płomień Lisowo 2 - 1 0 0 8
Sparta Skalin - Czarni Marianowo 2 - 4 0 0 10
Rolpol Chlebowo - D±brovia Stara D±browa 1 - 2 0 0 10
WODR Barzkowice - Unia Stargard 4 - 2 0 0 3
6 kolejka relacja fotki komentarze
Czarni Marianowo - Orkan Dalewo 3 - 1 0 1 23
Kluczevia II Stargard - Zorza Tychowo 5 - 0 0 0 0
Płomień Lisowo - Orzeł Małkocin 0 - 2 0 17 0
Unia Stargard - Orzeł Pęzino 2 - 2 0 0 2
D±brovia Stara D±browa - WODR Barzkowice 5 - 0 0 0 1
Sparta Skalin - Ina Ińsko 4 - 1 0 0 6
Wicher Reptowo - Rolpol Chlebowo 5 - 0 0 0 3
7 kolejka relacja fotki komentarze
Orzeł Pęzino - D±brovia Stara D±browa 0 - 2 0 0 5
Zorza Tychowo - Sparta Skalin 3 - 5 0 0 2
Orzeł Małkocin - Unia Stargard 4 - 0 0 0 0
Ina Ińsko - Czarni Marianowo 6 - 1 0 1 16
Orkan Dalewo - Płomień Lisowo 3 - 4 0 0 3
Rolpol Chlebowo - Kluczevia II Stargard 0 - 2 0 0 0
WODR Barzkowice - Wicher Reptowo 0 - 2 0 14 1
8 kolejka relacja fotki komentarze
Czarni Marianowo - Płomień Lisowo 1 - 2 0 0 8
D±brovia Stara D±browa - Orzeł Małkocin 4 - 0 0 0 1
Ina Ińsko - Zorza Tychowo 21 - 0 0 0 17
Kluczevia II Stargard - WODR Barzkowice 4 - 0 0 0 3
Sparta Skalin - Rolpol Chlebowo 4 - 1 0 0 4
Wicher Reptowo - Orzeł Pęzino 2 - 3 0 0 8
Unia Stargard - Orkan Dalewo 4 - 2 0 0 1
9 kolejka relacja fotki komentarze
Zorza Tychowo - Czarni Marianowo 0 - 10 0 0 1
Orzeł Pęzino - Kluczevia II Stargard 1 - 0 0 0 0
Płomień Lisowo - Unia Stargard 1 - 2 0 0 0
Orkan Dalewo - D±brovia Stara D±browa 0 - 3 0 0 0
Rolpol Chlebowo - Ina Ińsko 1 - 4 0 0 5
Orzeł Małkocin - Wicher Reptowo 2 - 1 0 0 0
WODR Barzkowice - Sparta Skalin 3 - 0 0 0 21
10 kolejka relacja fotki komentarze
Ina Ińsko - WODR Barzkowice 5 - 1 0 0 8
D±brovia Stara D±browa - Płomień Lisowo 2 - 2 0 0 2
Zorza Tychowo - Rolpol Chlebowo 1 - 11 0 0 0
Kluczevia II Stargard - Orzeł Małkocin 0 - 3 0 0 0
Sparta Skalin - Orzeł Pęzino 1 - 4 0 0 1
Czarni Marianowo - Unia Stargard 3 - 1 0 0 1
Wicher Reptowo - Orkan Dalewo 0 - 3 0 8 1
11 kolejka relacja fotki komentarze
Orzeł Pęzino - Ina Ińsko 4 - 4 0 0 26
Orzeł Małkocin - Sparta Skalin 2 - 0 0 0 1
Unia Stargard - D±brovia Stara D±browa 2 - 5 0 0 2
Rolpol Chlebowo - Czarni Marianowo 2 - 5 0 0 6
WODR Barzkowice - Zorza Tychowo 18 - 1 0 0 0
Orkan Dalewo - Kluczevia II Stargard 2 - 5 0 0 0
Płomień Lisowo - Wicher Reptowo 4 - 3 0 0 3
12 kolejka relacja fotki komentarze
Ina Ińsko - Orzeł Małkocin 3 - 2 0 0 0
Zorza Tychowo - Orzeł Pęzino 4 - 12 0 0 6
Czarni Marianowo - D±brovia Stara D±browa 1 - 1 0 0 19
Kluczevia II Stargard - Płomień Lisowo 5 - 4 0 0 1
Sparta Skalin - Orkan Dalewo 2 - 2 0 0 0
Rolpol Chlebowo - WODR Barzkowice 0 - 6 0 0 1
Wicher Reptowo - Unia Stargard 2 - 1 0 0 5
13 kolejka relacja fotki komentarze
Płomień Lisowo - Sparta Skalin 1 - 3 0 0 0
Orzeł Pęzino - Rolpol Chlebowo 0 - 0 0 0 9
Orzeł Małkocin - Zorza Tychowo 10 - 3 0 0 1
D±brovia Stara D±browa - Wicher Reptowo 7 - 0 0 0 6
WODR Barzkowice - Czarni Marianowo 2 - 3 0 0 4
Orkan Dalewo - Ina Ińsko 1 - 2 0 0 2
Unia Stargard - Kluczevia II Stargard 2 - 1 0 0 0
14 kolejka relacja fotki komentarze
13-03   Czarni Marianowo - Wicher Reptowo 0 0 0
13-03   Orzeł Pęzino - WODR Barzkowice 0 0 0
13-03   Orzeł Małkocin - Rolpol Chlebowo 0 0 0
13-03   Orkan Dalewo - Zorza Tychowo 0 0 0
13-03   Płomień Lisowo - Ina Ińsko 0 0 0
13-03   Unia Stargard - Sparta Skalin 0 0 0
13-03   D±brovia Stara D±browa - Kluczevia II Stargard 0 0 0
15 kolejka relacja fotki komentarze
20-03   Sparta Skalin - D±brovia Stara D±browa 0 0 0
20-03   Rolpol Chlebowo - Orkan Dalewo 0 0 0
20-03   Ina Ińsko - Unia Stargard 0 0 0
20-03   Zorza Tychowo - Płomień Lisowo 0 0 0
20-03   Kluczevia II Stargard - Wicher Reptowo 0 0 0
20-03   WODR Barzkowice - Orzeł Małkocin 0 0 0
20-03   Orzeł Pęzino - Czarni Marianowo 0 0 0
16 kolejka relacja fotki komentarze
27-03   Orkan Dalewo - WODR Barzkowice 0 0 0
27-03   Orzeł Małkocin - Orzeł Pęzino 0 0 0
27-03   Płomień Lisowo - Rolpol Chlebowo 0 0 0
27-03   Unia Stargard - Zorza Tychowo 0 0 0
27-03   D±brovia Stara D±browa - Ina Ińsko 0 0 0
27-03   Wicher Reptowo - Sparta Skalin 0 0 0
27-03   Czarni Marianowo - Kluczevia II Stargard 0 0 0
17 kolejka relacja fotki komentarze
10-04   Sparta Skalin - Kluczevia II Stargard 0 0 0
10-04   Rolpol Chlebowo - Unia Stargard 0 0 0
10-04   WODR Barzkowice - Płomień Lisowo 0 0 0
10-04   Orzeł Pęzino - Orkan Dalewo 0 0 0
10-04   Orzeł Małkocin - Czarni Marianowo 0 0 0
10-04   Zorza Tychowo - D±brovia Stara D±browa 0 0 0
10-04   Ina Ińsko - Wicher Reptowo 0 0 0
18 kolejka relacja fotki komentarze
17-04   Płomień Lisowo - Orzeł Pęzino 0 0 0
17-04   Czarni Marianowo - Sparta Skalin 0 0 0
17-04   Kluczevia II Stargard - Ina Ińsko 0 0 0
17-04   Wicher Reptowo - Zorza Tychowo 0 0 0
17-04   D±brovia Stara D±browa - Rolpol Chlebowo 0 0 0
17-04   Unia Stargard - WODR Barzkowice 0 0 0
17-04   Orkan Dalewo - Orzeł Małkocin 0 0 0
19 kolejka relacja fotki komentarze
24-04   WODR Barzkowice - D±brovia Stara D±browa 0 0 0
24-04   Orkan Dalewo - Czarni Marianowo 0 0 0
24-04   Orzeł Małkocin - Płomień Lisowo 0 0 0
24-04   Orzeł Pęzino - Unia Stargard 0 0 0
24-04   Rolpol Chlebowo - Wicher Reptowo 0 0 0
24-04   Zorza Tychowo - Kluczevia II Stargard 0 0 0
24-04   Ina Ińsko - Sparta Skalin 0 0 0
20 kolejka relacja fotki komentarze
01-05   Płomień Lisowo - Orkan Dalewo 0 0 0
01-05   Czarni Marianowo - Ina Ińsko 0 0 0
01-05   Sparta Skalin - Zorza Tychowo 0 0 0
01-05   Kluczevia II Stargard - Rolpol Chlebowo 0 0 0
01-05   Wicher Reptowo - WODR Barzkowice 0 0 0
01-05   D±brovia Stara D±browa - Orzeł Pęzino 0 0 0
01-05   Unia Stargard - Orzeł Małkocin 0 0 0
21 kolejka relacja fotki komentarze
08-05   Rolpol Chlebowo - Sparta Skalin 0 0 0
08-05   Płomień Lisowo - Czarni Marianowo 0 0 0
08-05   Orkan Dalewo - Unia Stargard 0 0 0
08-05   Orzeł Małkocin - D±brovia Stara D±browa 0 0 0
08-05   Orzeł Pęzino - Wicher Reptowo 0 0 0
08-05   WODR Barzkowice - Kluczevia II Stargard 0 0 0
08-05   Zorza Tychowo - Ina Ińsko 0 0 0
22 kolejka relacja fotki komentarze
15-05   D±brovia Stara D±browa - Orkan Dalewo 0 0 0
15-05   Czarni Marianowo - Zorza Tychowo 0 0 0
15-05   Ina Ińsko - Rolpol Chlebowo 0 0 0
15-05   Sparta Skalin - WODR Barzkowice 0 0 0
15-05   Kluczevia II Stargard - Orzeł Pęzino 0 0 0
15-05   Wicher Reptowo - Orzeł Małkocin 0 0 0
15-05   Unia Stargard - Płomień Lisowo 0 0 0
23 kolejka relacja fotki komentarze
22-05   Orkan Dalewo - Wicher Reptowo 0 0 0
22-05   Unia Stargard - Czarni Marianowo 0 0 0
22-05   Płomień Lisowo - D±brovia Stara D±browa 0 0 0
22-05   Orzeł Małkocin - Kluczevia II Stargard 0 0 0
22-05   Orzeł Pęzino - Sparta Skalin 0 0 0
22-05   WODR Barzkowice - Ina Ińsko 0 0 0
22-05   Rolpol Chlebowo - Zorza Tychowo 0 0 0
24 kolejka relacja fotki komentarze
29-05   D±brovia Stara D±browa - Unia Stargard 0 0 0
29-05   Czarni Marianowo - Rolpol Chlebowo 0 0 0
29-05   Zorza Tychowo - WODR Barzkowice 0 0 0
29-05   Ina Ińsko - Orzeł Pęzino 0 0 0
29-05   Sparta Skalin - Orzeł Małkocin 0 0 0
29-05   Kluczevia II Stargard - Orkan Dalewo 0 0 0
29-05   Wicher Reptowo - Płomień Lisowo 0 0 0
25 kolejka relacja fotki komentarze
05-06   Orzeł Pęzino - Zorza Tychowo 0 0 0
05-06   D±brovia Stara D±browa - Czarni Marianowo 0 0 0
05-06   Unia Stargard - Wicher Reptowo 0 0 0
05-06   Płomień Lisowo - Kluczevia II Stargard 0 0 0
05-06   Orkan Dalewo - Sparta Skalin 0 0 0
05-06   Orzeł Małkocin - Ina Ińsko 0 0 0
05-06   WODR Barzkowice - Rolpol Chlebowo 0 0 0
26 kolejka relacja fotki komentarze
13-06 13:00  Ina Ińsko - Orkan Dalewo 0 0 0
13-06 13:00  Czarni Marianowo - WODR Barzkowice 0 0 0
13-06 13:00  Rolpol Chlebowo - Orzeł Pęzino 0 0 0
13-06 13:00  Kluczevia II Stargard - Unia Stargard 0 0 0
13-06 13:00  Zorza Tychowo - Orzeł Małkocin 0 0 0
13-06 13:00  Wicher Reptowo - D±brovia Stara D±browa 0 0 0
13-06 13:00  Sparta Skalin - Płomień Lisowo 0 0 0
 
top komentarze
newsy:
6 » Bartosz Ława żegna się  »
4 » Olga Strantzali zawodn »
3 » Trener szuka pracy
1 » 101. urodziny Stefana Ż »
1 » Wojdak: Ciężka praca za »
1 » Trener poszukuje klubu
1 » Sparta rozpoczyna przyg »
1 » Maciej Żurawski z umow± »
1 » ¦witowcy rozpoczynaj± p »
mecze:
2 » Raków Częstochowa-Pogoń »
1 » Grupa Azoty Chemik Poli »
1 » Pogoń Szczecin-Warta Po »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 2
BigFanPogo... Borysss
go¶ci: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2910
• imprez: 127697
• newsów: 74343
• użytkowników: 75069
• komentarzy: 1112065
• zdjęć: 807371
• relacji: 38989
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz bł±d na stronie - zgło¶ go nam
© 2006-2021 - by ligowiec team
Polityka Cookies