ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
tabela - A Klasa gr. 2 2020/2021
og??em dom wyjazd bezpo?rednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Masovia Maszewo 24 57 17 6 1 99 / 25 10 2 0 54 / 8 7 4 1 45 / 17
2.  OKS Center MD Goleniów 24 55 17 4 3 68 / 20 8 3 1 40 / 8 9 1 2 28 / 12
3.  Jastrząb Łosośnica 24 53 16 5 3 68 / 26 8 2 2 36 / 13 8 3 1 32 / 13
4.  Promień Mosty 24 41 12 5 7 56 / 39 7 3 2 31 / 12 5 2 5 25 / 27
5.  Radowia Radowo Małe 24 36 11 3 10 57 / 51 6 2 4 30 / 24 5 1 6 27 / 27
6.  Zalew Stepnica 24 35 11 2 11 58 / 64 5 1 6 36 / 30 6 1 5 22 / 34 2 4 1 1 0 4 / 2
7.  Pomorzanin Przybiernów 24 35 10 5 9 37 / 45 6 1 5 17 / 18 4 4 4 20 / 27 2 1 0 1 1 2 / 4
8.  Leśnik Kliniska 24 32 9 5 10 47 / 41 4 4 4 26 / 17 5 1 6 21 / 24
9.  Hanza Goleniów 24 31 8 7 9 55 / 47 4 3 5 30 / 29 4 4 4 25 / 18
10.  Błękitni Trzygłów 24 25 7 4 13 33 / 45 4 2 6 23 / 25 3 2 7 10 / 20
11.  Znicz Wysoka Kamieńska 24 16 5 1 18 31 / 89 4 0 8 19 / 42 1 1 10 12 / 47
12.  Pionier Żarnowo 24 15 5 0 19 33 / 73 3 0 9 13 / 28 2 0 10 20 / 45
13.  Sowianka Sowno 24 13 4 1 19 34 / 111 2 1 9 22 / 45 2 0 10 12 / 66

W rozgrywkach klasy A miejsce pierwsze uzyskają awans do klasy Okręgowej.
W rozgrywkach klasy A, ostatnie miejsca spadną do klasy B

wyniki spotkań - A Klasa gr. 2 2020/2021
  12345678910111213
1.  Błękitni Trzygłów
 
2.  Hanza Goleniów
 
3.  Jastrząb Łosośnica
 
4.  Leśnik Kliniska
 
5.  Masovia Maszewo
 
6.  OKS Center MD Goleniów
 
7.  Pionier Żarnowo
 
8.  Pomorzanin Przybiernów
 
9.  Promień Mosty
 
10.  Radowia Radowo Małe
 
11.  Sowianka Sowno
 
12.  Zalew Stepnica
 
13.  Znicz Wysoka Kamieńska
 
terminarz - A Klasa gr. 2 2020/2021
wersja do druku
1 kolejka relacja fotki komentarze
Hanza Goleniów - Promień Mosty 2 - 2 0 0 1
Masovia Maszewo - Leśnik Kliniska 6 - 1 1 1 7
Sowianka Sowno - Błękitni Trzygłów 0 - 0 0 0 19
Znicz Wysoka Kamieńska - OKS Center MD Goleniów 0 - 7 0 0 2
Pionier Żarnowo - Zalew Stepnica 2 - 4 0 0 2
Jastrząb Łosośnica - Radowia Radowo Małe 4 - 0 0 0 6
2 kolejka relacja fotki komentarze
Błękitni Trzygłów - Znicz Wysoka Kamieńska 6 - 1 0 0 3
Jastrząb Łosośnica - Promień Mosty 1 - 0 0 0 5
OKS Center MD Goleniów - Hanza Goleniów 2 - 1 0 0 0
Pomorzanin Przybiernów - Sowianka Sowno 3 - 2 0 0 2
Leśnik Kliniska - Pionier Żarnowo 0 - 1 0 0 3
Radowia Radowo Małe - Masovia Maszewo 2 - 2 0 1 3
3 kolejka relacja fotki komentarze
Jastrząb Łosośnica - OKS Center MD Goleniów 1 - 1 0 0 3
Masovia Maszewo - Promień Mosty 3 - 3 0 1 3
Pionier Żarnowo - Radowia Radowo Małe 1 - 3 0 0 0
Zalew Stepnica - Leśnik Kliniska 6 - 1 0 0 1
Hanza Goleniów - Błękitni Trzygłów 2 - 4 0 0 7
Znicz Wysoka Kamieńska - Pomorzanin Przybiernów 1 - 9 0 0 2
4 kolejka relacja fotki komentarze
Sowianka Sowno - Znicz Wysoka Kamieńska 5 - 1 0 0 1
Pomorzanin Przybiernów - Hanza Goleniów 3 - 2 0 0 0
OKS Center MD Goleniów - Masovia Maszewo 2 - 2 1 0 6
Błękitni Trzygłów - Jastrząb Łosośnica 1 - 1 0 0 0
Radowia Radowo Małe - Zalew Stepnica 1 - 4 0 0 2
Promień Mosty - Pionier Żarnowo 5 - 0 0 0 1
5 kolejka relacja fotki komentarze
Hanza Goleniów - Sowianka Sowno 2 - 3 0 0 2
Masovia Maszewo - Błękitni Trzygłów 3 - 1 0 0 12
Zalew Stepnica - Promień Mosty 2 - 3 0 0 5
Pionier Żarnowo - OKS Center MD Goleniów 0 - 1 0 0 1
Leśnik Kliniska - Radowia Radowo Małe 1 - 3 0 0 0
Jastrząb Łosośnica - Pomorzanin Przybiernów 0 - 1 0 0 11
6 kolejka relacja fotki komentarze
Promień Mosty - Leśnik Kliniska 2 - 1 0 0 0
Pomorzanin Przybiernów - Masovia Maszewo 0 - 2 0 0 9
Sowianka Sowno - Jastrząb Łosośnica 1 - 3 0 0 2
OKS Center MD Goleniów - Zalew Stepnica 2 - 0 0 1 0
Błękitni Trzygłów - Pionier Żarnowo 4 - 2 0 0 4
Znicz Wysoka Kamieńska - Hanza Goleniów 0 - 6 0 0 2
7 kolejka relacja fotki komentarze
Radowia Radowo Małe - Promień Mosty 4 - 2 0 0 1
Leśnik Kliniska - OKS Center MD Goleniów 2 - 4 0 0 0
Zalew Stepnica - Błękitni Trzygłów 2 - 1 0 0 0
Pionier Żarnowo - Pomorzanin Przybiernów 0 - 2 0 0 0
Jastrząb Łosośnica - Znicz Wysoka Kamieńska 9 - 1 0 0 18
Masovia Maszewo - Sowianka Sowno 10 - 0 0 0 7
8 kolejka relacja fotki komentarze
Pomorzanin Przybiernów - Zalew Stepnica 1 - 3 0 0 0
Hanza Goleniów - Jastrząb Łosośnica 0 - 3 0 0 1
Błękitni Trzygłów - Leśnik Kliniska 2 - 6 0 0 4
Sowianka Sowno - Pionier Żarnowo 3 - 8 0 0 0
OKS Center MD Goleniów - Radowia Radowo Małe 3 - 0 0 0 3
Znicz Wysoka Kamieńska - Masovia Maszewo 1 - 5 0 0 10
9 kolejka relacja fotki komentarze
Masovia Maszewo - Hanza Goleniów 2 - 1 0 0 1
Zalew Stepnica - Sowianka Sowno 5 - 1 0 0 0
Promień Mosty - OKS Center MD Goleniów 3 - 0 0 0 7
Leśnik Kliniska - Pomorzanin Przybiernów 1 - 2 0 0 0
Radowia Radowo Małe - Błękitni Trzygłów 1 - 2 0 0 1
Pionier Żarnowo - Znicz Wysoka Kamieńska 2 - 1 0 0 2
10 kolejka relacja fotki komentarze
Sowianka Sowno - Leśnik Kliniska 0 - 1 0 0 6
Jastrząb Łosośnica - Masovia Maszewo 1 - 4 0 0 15
Pomorzanin Przybiernów - Radowia Radowo Małe 1 - 0 0 0 0
Hanza Goleniów - Pionier Żarnowo 6 - 3 0 0 0
Błękitni Trzygłów - Promień Mosty 2 - 3 0 0 6
Znicz Wysoka Kamieńska - Zalew Stepnica 1 - 2 0 0 3
11 kolejka relacja fotki komentarze
Promień Mosty - Pomorzanin Przybiernów 0 - 0 0 0 2
Pionier Żarnowo - Jastrząb Łosośnica 1 - 5 0 0 0
OKS Center MD Goleniów - Błękitni Trzygłów 1 - 0 0 0 0
Zalew Stepnica - Hanza Goleniów 5 - 2 0 0 1
Radowia Radowo Małe - Sowianka Sowno 7 - 1 0 0 12
Leśnik Kliniska - Znicz Wysoka Kamieńska 4 - 2 0 0 0
12 kolejka relacja fotki komentarze
Jastrząb Łosośnica - Zalew Stepnica 6 - 2 0 0 4
Pomorzanin Przybiernów - OKS Center MD Goleniów 0 - 1 0 5 2
Sowianka Sowno - Promień Mosty 1 - 4 0 0 2
Hanza Goleniów - Leśnik Kliniska 1 - 2 0 0 0
Znicz Wysoka Kamieńska - Radowia Radowo Małe 1 - 4 0 0 0
Masovia Maszewo - Pionier Żarnowo 5 - 0 0 0 12
13 kolejka relacja fotki komentarze
Radowia Radowo Małe - Hanza Goleniów 1 - 1 0 0 0
Promień Mosty - Znicz Wysoka Kamieńska 3 - 0 0 0 4
Leśnik Kliniska - Jastrząb Łosośnica 1 - 1 0 0 0
OKS Center MD Goleniów - Sowianka Sowno 14 - 0 0 0 8
Zalew Stepnica - Masovia Maszewo 1 - 3 0 0 15
Błękitni Trzygłów - Pomorzanin Przybiernów 1 - 1 0 0 6
14 kolejka relacja fotki komentarze
Leśnik Kliniska - Masovia Maszewo 2 - 2 0 0 1
Zalew Stepnica - Pionier Żarnowo 4 - 0 0 0 0
Promień Mosty - Hanza Goleniów 1 - 1 0 0 2
OKS Center MD Goleniów - Znicz Wysoka Kamieńska 4 - 0 0 0 2
Błękitni Trzygłów - Sowianka Sowno 1 - 2 0 0 18
Radowia Radowo Małe - Jastrząb Łosośnica 0 - 3 0 0 6
15 kolejka relacja fotki komentarze
Pionier Żarnowo - Leśnik Kliniska 0 - 2 0 0 0
Znicz Wysoka Kamieńska - Błękitni Trzygłów 0 - 1 0 0 2
Masovia Maszewo - Radowia Radowo Małe 3 - 0 0 0 10
Promień Mosty - Jastrząb Łosośnica 1 - 3 0 0 10
Sowianka Sowno - Pomorzanin Przybiernów 10 - 0 0 0 12
Hanza Goleniów - OKS Center MD Goleniów 2 - 4 0 0 3
16 kolejka relacja fotki komentarze
Pomorzanin Przybiernów - Znicz Wysoka Kamieńska 1 - 1 0 0 1
Błękitni Trzygłów - Hanza Goleniów 1 - 2 0 0 0
Leśnik Kliniska - Zalew Stepnica 3 - 0 0 0 0
OKS Center MD Goleniów - Jastrząb Łosośnica 1 - 1 0 0 3
Promień Mosty - Masovia Maszewo 2 - 4 0 91 17
Radowia Radowo Małe - Pionier Żarnowo 5 - 2 0 0 5
17 kolejka relacja fotki komentarze
Hanza Goleniów - Pomorzanin Przybiernów 2 - 1 0 0 1
Zalew Stepnica - Radowia Radowo Małe 4 - 6 0 0 0
Pionier Żarnowo - Promień Mosty 1 - 2 0 0 1
Masovia Maszewo - OKS Center MD Goleniów 2 - 0 0 0 8
Jastrząb Łosośnica - Błękitni Trzygłów 1 - 0 0 0 4
Znicz Wysoka Kamieńska - Sowianka Sowno 6 - 1 0 0 11
18 kolejka relacja fotki komentarze
Sowianka Sowno - Hanza Goleniów 1 - 6 0 0 0
Pomorzanin Przybiernów - Jastrząb Łosośnica 0 - 2 0 0 0
Błękitni Trzygłów - Masovia Maszewo 3 - 1 0 0 5
OKS Center MD Goleniów - Pionier Żarnowo 3 - 1 0 0 0
Promień Mosty - Zalew Stepnica 2 - 2 0 0 1
Radowia Radowo Małe - Leśnik Kliniska 3 - 2 0 0 0
19 kolejka relacja fotki komentarze
Masovia Maszewo - Pomorzanin Przybiernów 1 - 1 0 0 2
Pionier Żarnowo - Błękitni Trzygłów 3 - 1 0 0 1
Zalew Stepnica - OKS Center MD Goleniów 1 - 2 0 0 0
Jastrząb Łosośnica - Sowianka Sowno 5 - 1 0 0 7
Hanza Goleniów - Znicz Wysoka Kamieńska 2 - 1 0 0 1
Leśnik Kliniska - Promień Mosty 5 - 1 0 0 4
20 kolejka relacja fotki komentarze
Pomorzanin Przybiernów - Pionier Żarnowo 3 - 1 0 0 0
Promień Mosty - Radowia Radowo Małe 5 - 1 0 0 1
Znicz Wysoka Kamieńska - Jastrząb Łosośnica 2 - 3 0 0 5
Błękitni Trzygłów - Zalew Stepnica 0 - 3 0 0 0
OKS Center MD Goleniów - Leśnik Kliniska 0 - 0 0 0 2
Sowianka Sowno - Masovia Maszewo 0 - 11 0 0 7
21 kolejka relacja fotki komentarze
Leśnik Kliniska - Błękitni Trzygłów 0 - 0 0 0 0
Radowia Radowo Małe - OKS Center MD Goleniów 0 - 3 0 0 0
Pionier Żarnowo - Sowianka Sowno 3 - 0 0 0 2
Masovia Maszewo - Znicz Wysoka Kamieńska 6 - 0 0 0 2
Zalew Stepnica - Pomorzanin Przybiernów 1 - 1 0 0 1
Jastrząb Łosośnica - Hanza Goleniów 2 - 2 0 0 5
22 kolejka relacja fotki komentarze
Hanza Goleniów - Masovia Maszewo 3 - 3 0 0 2
Znicz Wysoka Kamieńska - Pionier Żarnowo 3 - 2 0 0 3
Pomorzanin Przybiernów - Leśnik Kliniska 1 - 4 0 0 0
Błękitni Trzygłów - Radowia Radowo Małe 2 - 1 0 0 1
OKS Center MD Goleniów - Promień Mosty 2 - 3 0 0 4
Sowianka Sowno - Zalew Stepnica 0 - 1 0 0 2
23 kolejka relacja fotki komentarze
Promień Mosty - Błękitni Trzygłów 4 - 0 0 0 0
Masovia Maszewo - Jastrząb Łosośnica 3 - 1 0 0 9
Zalew Stepnica - Znicz Wysoka Kamieńska 3 - 4 0 0 2
Leśnik Kliniska - Sowianka Sowno 7 - 1 0 0 5
Radowia Radowo Małe - Pomorzanin Przybiernów 4 - 2 0 0 0
Pionier Żarnowo - Hanza Goleniów 0 - 1 0 0 0
24 kolejka relacja fotki komentarze
Znicz Wysoka Kamieńska - Leśnik Kliniska 1 - 0 0 56 2
Pomorzanin Przybiernów - Promień Mosty 1 - 0 0 0 1
Jastrząb Łosośnica - Pionier Żarnowo 4 - 0 0 0 0
Błękitni Trzygłów - OKS Center MD Goleniów 0 - 2 0 0 7
Sowianka Sowno - Radowia Radowo Małe 0 - 7 0 0 2
Hanza Goleniów - Zalew Stepnica 6 - 1 0 0 3
25 kolejka relacja fotki komentarze
Leśnik Kliniska - Hanza Goleniów 0 - 0 0 0 0
Promień Mosty - Sowianka Sowno 3 - 0 0 0 8
Radowia Radowo Małe - Znicz Wysoka Kamieńska 2 - 0 0 0 1
Pionier Żarnowo - Masovia Maszewo 0 - 6 0 0 2
OKS Center MD Goleniów - Pomorzanin Przybiernów 6 - 0 0 0 1
Zalew Stepnica - Jastrząb Łosośnica 2 - 6 0 0 3
26 kolejka relacja fotki komentarze
Pomorzanin Przybiernów - Błękitni Trzygłów 3 - 0 0 0 0
Znicz Wysoka Kamieńska - Promień Mosty 3 - 2 0 0 1
Masovia Maszewo - Zalew Stepnica 10 - 0 0 0 2
Jastrząb Łosośnica - Leśnik Kliniska 2 - 1 0 0 2
Sowianka Sowno - OKS Center MD Goleniów 1 - 3 0 0 7
Hanza Goleniów - Radowia Radowo Małe 2 - 2 0 0 2
 
top komentarze
newsy:
2 » Sobieszczuk trenerem Wy »
2 » Tokio 2020: Skrzypulec  »
1 » Tokio 2020: Koniec przy »
1 » Ernest Graś nowym piłka »
1 » Sparingpartner poszukiw »
1 » Sparingpartner poszukiw »
1 » Sparingpartner poszukiw »
1 » Portugalczyk zagra w Po »
mecze:
19 » Warta Poznań-Pogoń Szcz »
12 » NK Osijek-Pogoń Szczeci »
7 » Kotwica II Kołobrzeg-Po »
6 » Świt Barnimie-Koral Mos »
3 » MKP Szczecinek-Orzeł Wa »
3 » Jeziorak Szczecin-Rasel »
3 » Pogoń Połczyn Zdrój-Bia »
3 » Zefir Wyszewo-Darłovia  »
3 » GKS Manowo-Gwardia Kosz »
2 » Kłos Pełczyce-Ina Nadar »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2930
• imprez: 130326
• newsów: 75186
• użytkowników: 79182
• komentarzy: 1121593
• zdjęć: 819843
• relacji: 39324
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2021 - by ligowiec team
Polityka Cookies