ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
tabela - A Klasa gr. 2 2020/2021
og??em dom wyjazd bezpo?rednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  OKS Center MD Goleniów 12 29 9 2 1 38 / 9 5 1 0 24 / 3 4 1 1 14 / 6
2.  Masovia Maszewo 11 27 8 3 0 42 / 13 4 1 0 24 / 6 4 2 0 18 / 7
3.  Jastrząb Łosośnica 12 24 7 3 2 35 / 13 4 1 2 22 / 9 3 2 0 13 / 4 2 6 2 0 0 7 / 2
4.  Promień Mosty 12 24 7 3 2 30 / 16 4 1 0 13 / 1 3 2 2 17 / 15 2 3 1 0 1 3 / 3
5.  Zalew Stepnica 12 24 8 0 4 36 / 24 4 0 2 21 / 11 4 0 2 15 / 13 2 0 0 0 2 4 / 9
6.  Pomorzanin Przybiernów 11 22 7 1 3 22 / 12 3 0 3 8 / 10 4 1 0 14 / 2
7.  Radowia Radowo Małe 12 17 5 2 5 26 / 23 2 2 2 16 / 12 3 0 3 10 / 11
8.  Błękitni Trzygłów 11 14 4 2 5 23 / 22 2 1 2 15 / 13 2 1 3 8 / 9
9.  Leśnik Kliniska 12 13 4 1 7 21 / 30 1 1 4 9 / 13 3 0 3 12 / 17
10.  Pionier Żarnowo 11 9 3 0 8 20 / 34 1 0 5 6 / 16 2 0 3 14 / 18
11.  Hanza Goleniów 12 8 2 2 8 26 / 30 1 1 4 13 / 17 1 1 4 13 / 13
12.  Sowianka Sowno 12 7 2 1 9 17 / 58 1 1 4 10 / 17 1 0 5 7 / 41
13.  Znicz Wysoka Kamieńska 12 0 0 0 12 10 / 62 0 0 6 4 / 33 0 0 6 6 / 29
wyniki spotkań - A Klasa gr. 2 2020/2021
  12345678910111213
1.  Błękitni Trzygłów
 
      
2.  Hanza Goleniów
 
      
3.  Jastrząb Łosośnica  
 
   
4.  Leśnik Kliniska  
 
    
5.  Masovia Maszewo 
 
     
6.  OKS Center MD Goleniów  
 
    
7.  Pionier Żarnowo    
 
  
8.  Pomorzanin Przybiernów    
 
  
9.  Promień Mosty    
 
   
10.  Radowia Radowo Małe     
 
 
11.  Sowianka Sowno     
 
 
12.  Zalew Stepnica     
 
 
13.  Znicz Wysoka Kamieńska      
 
terminarz - A Klasa gr. 2 2020/2021
wersja do druku
1 kolejka relacja fotki komentarze
Hanza Goleniów - Promień Mosty 2 - 2 0 0 1
Masovia Maszewo - Leśnik Kliniska 6 - 1 1 1 7
Sowianka Sowno - Błękitni Trzygłów 0 - 0 0 0 19
Znicz Wysoka Kamieńska - OKS Center MD Goleniów 0 - 7 0 0 2
Pionier Żarnowo - Zalew Stepnica 2 - 4 0 0 2
Jastrząb Łosośnica - Radowia Radowo Małe 4 - 0 0 0 6
2 kolejka relacja fotki komentarze
Błękitni Trzygłów - Znicz Wysoka Kamieńska 6 - 1 0 0 3
Jastrząb Łosośnica - Promień Mosty 1 - 0 0 0 5
OKS Center MD Goleniów - Hanza Goleniów 2 - 1 0 0 0
Pomorzanin Przybiernów - Sowianka Sowno 3 - 2 0 0 2
Leśnik Kliniska - Pionier Żarnowo 0 - 1 0 0 3
Radowia Radowo Małe - Masovia Maszewo 2 - 2 0 1 3
3 kolejka relacja fotki komentarze
Jastrząb Łosośnica - OKS Center MD Goleniów 1 - 1 0 0 3
Masovia Maszewo - Promień Mosty 3 - 3 0 1 3
Pionier Żarnowo - Radowia Radowo Małe 1 - 3 0 0 0
Zalew Stepnica - Leśnik Kliniska 6 - 1 0 0 1
Hanza Goleniów - Błękitni Trzygłów 2 - 4 0 0 7
Znicz Wysoka Kamieńska - Pomorzanin Przybiernów 1 - 9 0 0 2
4 kolejka relacja fotki komentarze
Sowianka Sowno - Znicz Wysoka Kamieńska 5 - 1 0 0 1
Pomorzanin Przybiernów - Hanza Goleniów 3 - 2 0 0 0
OKS Center MD Goleniów - Masovia Maszewo 2 - 2 1 0 6
Błękitni Trzygłów - Jastrząb Łosośnica 1 - 1 0 0 0
Radowia Radowo Małe - Zalew Stepnica 1 - 4 0 0 2
Promień Mosty - Pionier Żarnowo 5 - 0 0 0 1
5 kolejka relacja fotki komentarze
Hanza Goleniów - Sowianka Sowno 2 - 3 0 0 2
Masovia Maszewo - Błękitni Trzygłów 3 - 1 0 0 12
Zalew Stepnica - Promień Mosty 2 - 3 0 0 5
Pionier Żarnowo - OKS Center MD Goleniów 0 - 1 0 0 1
Leśnik Kliniska - Radowia Radowo Małe 1 - 3 0 0 0
Jastrząb Łosośnica - Pomorzanin Przybiernów 0 - 1 0 0 11
6 kolejka relacja fotki komentarze
Promień Mosty - Leśnik Kliniska 2 - 1 0 0 0
Pomorzanin Przybiernów - Masovia Maszewo 0 - 2 0 0 9
Sowianka Sowno - Jastrząb Łosośnica 1 - 3 0 0 2
OKS Center MD Goleniów - Zalew Stepnica 2 - 0 0 1 0
Błękitni Trzygłów - Pionier Żarnowo 4 - 2 0 0 4
Znicz Wysoka Kamieńska - Hanza Goleniów 0 - 6 0 0 2
7 kolejka relacja fotki komentarze
Radowia Radowo Małe - Promień Mosty 4 - 2 0 0 1
Leśnik Kliniska - OKS Center MD Goleniów 2 - 4 0 0 0
Zalew Stepnica - Błękitni Trzygłów 2 - 1 0 0 0
Pionier Żarnowo - Pomorzanin Przybiernów 0 - 2 0 0 0
Jastrząb Łosośnica - Znicz Wysoka Kamieńska 9 - 1 0 0 18
Masovia Maszewo - Sowianka Sowno 10 - 0 0 0 7
8 kolejka relacja fotki komentarze
Pomorzanin Przybiernów - Zalew Stepnica 1 - 3 0 0 0
Hanza Goleniów - Jastrząb Łosośnica 0 - 3 0 0 1
Błękitni Trzygłów - Leśnik Kliniska 2 - 6 0 0 4
Sowianka Sowno - Pionier Żarnowo 3 - 8 0 0 0
OKS Center MD Goleniów - Radowia Radowo Małe 3 - 0 0 0 3
Znicz Wysoka Kamieńska - Masovia Maszewo 1 - 5 0 0 10
9 kolejka relacja fotki komentarze
Masovia Maszewo - Hanza Goleniów 2 - 1 0 0 1
Zalew Stepnica - Sowianka Sowno 5 - 1 0 0 0
Promień Mosty - OKS Center MD Goleniów 3 - 0 0 0 7
Leśnik Kliniska - Pomorzanin Przybiernów 1 - 2 0 0 0
Radowia Radowo Małe - Błękitni Trzygłów 1 - 2 0 0 1
Pionier Żarnowo - Znicz Wysoka Kamieńska 2 - 1 0 0 2
10 kolejka relacja fotki komentarze
Sowianka Sowno - Leśnik Kliniska 0 - 1 0 0 6
Jastrząb Łosośnica - Masovia Maszewo 1 - 4 0 0 15
Pomorzanin Przybiernów - Radowia Radowo Małe 1 - 0 0 0 0
Hanza Goleniów - Pionier Żarnowo 6 - 3 0 0 0
Błękitni Trzygłów - Promień Mosty 2 - 3 0 0 6
Znicz Wysoka Kamieńska - Zalew Stepnica 1 - 2 0 0 3
11 kolejka relacja fotki komentarze
Promień Mosty - Pomorzanin Przybiernów 0 - 0 0 0 2
Pionier Żarnowo - Jastrząb Łosośnica 1 - 5 0 0 0
OKS Center MD Goleniów - Błękitni Trzygłów 1 - 0 0 0 0
Zalew Stepnica - Hanza Goleniów 5 - 2 0 0 1
Radowia Radowo Małe - Sowianka Sowno 7 - 1 0 0 12
Leśnik Kliniska - Znicz Wysoka Kamieńska 4 - 2 0 0 0
12 kolejka relacja fotki komentarze
Jastrząb Łosośnica - Zalew Stepnica 6 - 2 0 0 4
Pomorzanin Przybiernów - OKS Center MD Goleniów 0 - 1 0 5 2
Sowianka Sowno - Promień Mosty 1 - 4 0 0 2
Hanza Goleniów - Leśnik Kliniska 1 - 2 0 0 0
Znicz Wysoka Kamieńska - Radowia Radowo Małe 1 - 4 0 0 0
06-12 13:00  Masovia Maszewo - Pionier Żarnowo 0 0 5
13 kolejka relacja fotki komentarze
Radowia Radowo Małe - Hanza Goleniów 1 - 1 0 0 0
Promień Mosty - Znicz Wysoka Kamieńska 3 - 0 0 0 4
Leśnik Kliniska - Jastrząb Łosośnica 1 - 1 0 0 0
OKS Center MD Goleniów - Sowianka Sowno 14 - 0 0 0 8
Zalew Stepnica - Masovia Maszewo 1 - 3 0 0 15
28-11 13:00  Błękitni Trzygłów - Pomorzanin Przybiernów 0 0 2
 
top komentarze
newsy:
7 » Czy w Biesiekierzu dosz »
1 » OKS Goleniów poszukuje  »
1 » Kaczyńska Mistrzynią Po »
mecze:
32 » Intermarche-Rega Trzebi »
28 » Osadnik Myślibórz-Dąb D »
22 » Hutnik Szczecin-Gryf Ka »
20 » Arkonia Szczecin-Pomorz »
19 » Sparta Węgorzyno-Biali  »
16 » Górnik Zabrze-Pogoń Szc »
14 » Sparta Węgorzyno-Darłov »
14 » Błękitni II Stargard-MK »
13 » CRS Pogoń Barlinek-Stal »
10 » GKS Leśnik Manowo-Mecha »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 2
merc Yazoo
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2893
• imprez: 125495
• newsów: 74172
• użytkowników: 75049
• komentarzy: 1111678
• zdjęć: 806955
• relacji: 38926
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2020 - by ligowiec team
Polityka Cookies