ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
tabela - IV liga zachodniopomorska 2020/2021
og??em dom wyjazd bezpo?rednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Hutnik Szczecin 10 28 9 1 0 30 / 10 4 1 0 15 / 6 5 0 0 15 / 4
2.  Vineta Wolin 10 18 5 3 2 25 / 12 4 1 0 18 / 4 1 2 2 7 / 8 2 4 1 1 0 4 / 2
3.  Darłovia Darłowo 11 18 4 6 1 21 / 15 1 4 0 8 / 5 3 2 1 13 / 10 1 1 0 1 0 2 / 2
4.  Olimp Gościno 11 18 6 0 5 24 / 17 4 0 1 17 / 6 2 0 4 7 / 11 1 0 0 0 1 0 / 2
5.  Ina Goleniów 11 17 5 2 4 23 / 21 2 1 2 12 / 11 3 1 2 11 / 10 1 3 1 0 0 4 / 1
6.  Lech Czaplinek 10 17 5 2 3 11 / 10 4 0 1 7 / 3 1 2 2 4 / 7 1 0 0 0 1 1 / 4
7.  Intermarche-Rega Trzebiatów 10 16 5 1 4 19 / 24 3 0 2 9 / 11 2 1 2 10 / 13 1 3 1 0 0 3 / 1
8.  Biali Sądów 10 16 5 1 4 18 / 18 5 0 0 15 / 6 0 1 4 3 / 12 1 1 0 1 0 2 / 2
9.  Sokół Karlino 10 16 5 1 4 19 / 20 3 1 1 13 / 6 2 0 3 6 / 14 1 1 0 1 0 2 / 2
10.  Mechanik Bobolice 11 16 5 1 5 23 / 17 3 1 3 12 / 9 2 0 2 11 / 8 1 0 0 0 1 1 / 3
11.  Wieża Postomino 11 15 4 3 4 21 / 21 3 0 3 12 / 14 1 3 1 9 / 7
12.  Polski Cukier Kluczevia Stargard 10 14 4 2 4 23 / 20 3 0 2 14 / 10 1 2 2 9 / 10 1 1 0 1 0 1 / 1
13.  Iskierka Szczecin 11 14 4 2 5 15 / 17 2 1 3 6 / 7 2 1 2 9 / 10 1 1 0 1 0 1 / 1
14.  MKP Szczecinek 10 14 4 2 4 18 / 19 2 1 2 9 / 9 2 1 2 9 / 10
15.  Gryf Kamień Pomorski 11 13 4 1 6 19 / 19 3 0 4 15 / 11 1 1 2 4 / 8
16.  Polonia Płoty 11 12 3 3 5 19 / 35 3 2 2 16 / 20 0 1 3 3 / 15
17.  Rasel Dygowo 10 11 3 2 5 15 / 20 1 1 3 6 / 9 2 1 2 9 / 11 1 1 0 1 0 1 / 1
18.  Orzeł Wałcz 11 11 3 2 6 12 / 20 2 2 1 7 / 7 1 0 5 5 / 13 1 1 0 1 0 1 / 1
19.  GKS Leśnik Manowo 10 11 3 2 5 16 / 18 2 2 2 10 / 9 1 0 3 6 / 9
20.  Sparta Węgorzyno 11 10 3 1 7 17 / 25 0 0 1 1 / 2 3 1 6 16 / 23
21.  Błękitni II Stargard 10 5 1 2 7 16 / 26 1 2 2 9 / 8 0 0 5 7 / 18
wyniki spotkań - IV liga zachodniopomorska 2020/2021
  123456789101112131415161718192021
1.  Biali Sądów
 
         
2.  Błękitni II Stargard 
 
         
3.  Darłovia Darłowo  
 
       
4.  GKS Leśnik Manowo
 
        
5.  Gryf Kamień Pomorski 
 
        
6.  Hutnik Szczecin
 
         
7.  Ina Goleniów     
 
    
8.  Intermarche-Rega Trzebiatów      
 
   
9.  Iskierka Szczecin     
 
    
10.  Lech Czaplinek      
 
   
11.  Mechanik Bobolice  
 
      
12.  MKP Szczecinek       
 
  
13.  Olimp Gościno     
 
    
14.  Orzeł Wałcz      
 
   
15.  Polonia Płoty    
 
    
16.  Polski Cukier Kluczevia Stargard      
 
   
17.  Rasel Dygowo        
 
 
18.  Sokół Karlino       
 
  
19.  Sparta Węgorzyno            
 
 
20.  Vineta Wolin        
 
 
21.  Wieża Postomino         
 
terminarz - IV liga zachodniopomorska 2020/2021
wersja do druku
1 kolejka relacja fotki komentarze
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Orzeł Wałcz 2 - 0 0 1 14
Wieża Postomino - GKS Leśnik Manowo 3 - 0 0 0 14
Polonia Płoty - Lech Czaplinek 2 - 1 0 24 26
Gryf Kamień Pomorski - Intermarche-Rega Trzebiatów 2 - 3 0 94 10
Iskierka Szczecin - Hutnik Szczecin 0 - 1 0 1 5
Rasel Dygowo - Darłovia Darłowo 1 - 2 0 15 31
Sokół Karlino - Olimp Gościno 5 - 0 0 0 13
Mechanik Bobolice - MKP Szczecinek 1 - 2 0 47 20
Vineta Wolin - Sparta Węgorzyno 2 - 2 1 21 8
Biali Sądów - Ina Goleniów 2 - 1 0 0 22
2 kolejka relacja fotki komentarze
Hutnik Szczecin - Mechanik Bobolice 2 - 0 0 21 21
Intermarche-Rega Trzebiatów - Iskierka Szczecin 2 - 1 0 0 15
Darłovia Darłowo - Sokół Karlino 3 - 0 0 13 29
Gryf Kamień Pomorski - Sparta Węgorzyno 1 - 2 0 40 12
GKS Leśnik Manowo - Polonia Płoty 2 - 2 0 0 34
Olimp Gościno - Biali Sądów 4 - 1 0 0 34
Orzeł Wałcz - Rasel Dygowo 1 - 1 0 0 14
MKP Szczecinek - Wieża Postomino 4 - 1 0 0 23
Ina Goleniów - Vineta Wolin 0 - 3 0 0 12
Błękitni II Stargard - Polski Cukier Kluczevia Stargard 3 - 3 0 0 11
3 kolejka relacja fotki komentarze
Rasel Dygowo - Błękitni II Stargard 4 - 2 0 0 15
Gryf Kamień Pomorski - Ina Goleniów 5 - 0 0 152 8
Polonia Płoty - MKP Szczecinek 1 - 1 0 0 47
Lech Czaplinek - GKS Leśnik Manowo 1 - 0 0 0 13
Biali Sądów - Darłovia Darłowo 2 - 1 0 0 35
Sokół Karlino - Orzeł Wałcz 1 - 0 0 0 16
Iskierka Szczecin - Sparta Węgorzyno 1 - 2 0 1 10
Mechanik Bobolice - Intermarche-Rega Trzebiatów 1 - 3 0 0 15
Vineta Wolin - Olimp Gościno 2 - 0 0 0 7
Wieża Postomino - Hutnik Szczecin 0 - 5 0 0 21
4 kolejka relacja fotki komentarze
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Rasel Dygowo 3 - 5 0 1 14
Darłovia Darłowo - Vineta Wolin 2 - 2 0 12 21
Mechanik Bobolice - Sparta Węgorzyno 2 - 1 0 0 18
Błękitni II Stargard - Sokół Karlino 1 - 2 0 0 9
Ina Goleniów - Iskierka Szczecin 4 - 2 0 0 20
MKP Szczecinek - Lech Czaplinek 1 - 1 0 91 19
Olimp Gościno - Gryf Kamień Pomorski 2 - 0 0 38 6
Intermarche-Rega Trzebiatów - Wieża Postomino 0 - 5 0 0 13
Orzeł Wałcz - Biali Sądów 2 - 0 0 0 20
Hutnik Szczecin - Polonia Płoty 3 - 1 0 0 51
5 kolejka relacja fotki komentarze
Polonia Płoty - Intermarche-Rega Trzebiatów 3 - 3 0 0 28
Wieża Postomino - Sparta Węgorzyno 4 - 1 0 0 21
Lech Czaplinek - Hutnik Szczecin 2 - 3 0 0 13
GKS Leśnik Manowo - MKP Szczecinek 3 - 2 0 0 23
Gryf Kamień Pomorski - Darłovia Darłowo 2 - 3 0 0 27
Biali Sądów - Błękitni II Stargard 5 - 1 0 39 11
Mechanik Bobolice - Ina Goleniów 0 - 1 0 0 31
Sokół Karlino - Polski Cukier Kluczevia Stargard 4 - 2 0 0 3
Iskierka Szczecin - Olimp Gościno 0 - 3 0 15 18
Vineta Wolin - Orzeł Wałcz 6 - 1 0 0 21
6 kolejka relacja fotki komentarze
Intermarche-Rega Trzebiatów - Lech Czaplinek 0 - 1 0 0 20
Olimp Gościno - Mechanik Bobolice 3 - 2 0 0 23
Darłovia Darłowo - Iskierka Szczecin 3 - 3 0 0 38
Hutnik Szczecin - GKS Leśnik Manowo 4 - 3 0 0 19
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Biali Sądów 2 - 0 0 1 14
Polonia Płoty - Sparta Węgorzyno 3 - 2 0 1 34
Orzeł Wałcz - Gryf Kamień Pomorski 1 - 1 0 42 15
Błękitni II Stargard - Vineta Wolin 3 - 0 0 28 9
Rasel Dygowo - Sokół Karlino 1 - 4 0 0 44
Ina Goleniów - Wieża Postomino 2 - 2 0 0 10
7 kolejka relacja fotki komentarze
GKS Leśnik Manowo - Intermarche-Rega Trzebiatów 2 - 0 0 0 15
Polonia Płoty - Ina Goleniów 1 - 6 0 0 34
Lech Czaplinek - Sparta Węgorzyno 2 - 0 0 56 16
Wieża Postomino - Olimp Gościno 3 - 2 0 0 15
Mechanik Bobolice - Darłovia Darłowo 2 - 2 0 24 28
Gryf Kamień Pomorski - Błękitni II Stargard 2 - 1 0 1 7
Iskierka Szczecin - Orzeł Wałcz 1 - 0 0 0 15
MKP Szczecinek - Hutnik Szczecin 1 - 4 0 0 25
Vineta Wolin - Polski Cukier Kluczevia Stargard 2 - 1 0 0 3
Biali Sądów - Rasel Dygowo 3 - 1 0 0 8
8 kolejka relacja fotki komentarze
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Gryf Kamień Pomorski 4 - 1 0 1 8
Rasel Dygowo - Vineta Wolin 0 - 0 0 0 10
Sokół Karlino - Biali Sądów 2 - 2 0 0 16
Ina Goleniów - Lech Czaplinek 4 - 1 0 0 5
Orzeł Wałcz - Mechanik Bobolice 0 - 5 0 0 47
Błękitni II Stargard - Iskierka Szczecin 1 - 2 0 0 3
Intermarche-Rega Trzebiatów - MKP Szczecinek 3 - 1 0 0 19
GKS Leśnik Manowo - Sparta Węgorzyno 1 - 2 0 0 10
Darłovia Darłowo - Wieża Postomino 0 - 0 0 1 10
Olimp Gościno - Polonia Płoty 7 - 0 0 0 39
9 kolejka relacja fotki komentarze
Wieża Postomino - Orzeł Wałcz 2 - 4 0 25 27
GKS Leśnik Manowo - Ina Goleniów 1 - 2 0 0 10
Hutnik Szczecin - Intermarche-Rega Trzebiatów 5 - 1 0 0 16
Lech Czaplinek - Olimp Gościno 1 - 0 0 40 6
Gryf Kamień Pomorski - Rasel Dygowo 1 - 2 0 0 14
Polonia Płoty - Darłovia Darłowo 2 - 4 0 1 35
MKP Szczecinek - Sparta Węgorzyno 3 - 1 0 0 11
Vineta Wolin - Sokół Karlino 6 - 0 0 57 6
Iskierka Szczecin - Polski Cukier Kluczevia Stargard 1 - 1 1 19 2
Mechanik Bobolice - Błękitni II Stargard 3 - 0 0 0 10
10 kolejka relacja fotki komentarze
Darłovia Darłowo - Lech Czaplinek 0 - 0 0 14 17
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Mechanik Bobolice 3 - 4 0 1 14
Orzeł Wałcz - Polonia Płoty 3 - 0 0 1 54
Biali Sądów - Vineta Wolin 3 - 2 0 103 17
Ina Goleniów - MKP Szczecinek 2 - 3 0 0 17
Sokół Karlino - Gryf Kamień Pomorski 1 - 2 0 0 6
Olimp Gościno - GKS Leśnik Manowo 1 - 3 0 0 9
Rasel Dygowo - Iskierka Szczecin 0 - 1 0 0 8
Błękitni II Stargard - Wieża Postomino 1 - 1 0 0 3
Sparta Węgorzyno - Hutnik Szczecin 1 - 2 0 0 22
11 kolejka relacja fotki komentarze
Hutnik Szczecin - Ina Goleniów 1 - 1 0 0 22
GKS Leśnik Manowo - Darłovia Darłowo 1 - 1 0 0 21
Intermarche-Rega Trzebiatów - Sparta Węgorzyno 4 - 3 0 0 9
Wieża Postomino - Polski Cukier Kluczevia Stargard 0 - 2 0 0 7
Polonia Płoty - Błękitni II Stargard 4 - 3 0 0 42
Gryf Kamień Pomorski - Biali Sądów 2 - 0 0 0 9
Lech Czaplinek - Orzeł Wałcz 1 - 0 0 1 26
MKP Szczecinek - Olimp Gościno 0 - 2 0 0 13
Mechanik Bobolice - Rasel Dygowo 3 - 0 0 0 19
Iskierka Szczecin - Sokół Karlino 3 - 0 0 39 5
12 kolejka relacja fotki komentarze
03-10 12:00  Darłovia Darłowo - MKP Szczecinek 0 0 0
03-10 13:00  Polski Cukier Kluczevia Stargard - Polonia Płoty 0 0 0
03-10 13:00  Vineta Wolin - Gryf Kamień Pomorski 0 0 0
03-10 14:00  Biali Sądów - Iskierka Szczecin 0 0 0
03-10 14:00  Orzeł Wałcz - GKS Leśnik Manowo 0 0 1
03-10 15:00  Ina Goleniów - Intermarche-Rega Trzebiatów 0 0 0
03-10 15:00  Olimp Gościno - Hutnik Szczecin 0 0 0
03-10 15:00  Sokół Karlino - Mechanik Bobolice 0 0 1
03-10 15:00  Rasel Dygowo - Wieża Postomino 0 0 0
04-10 16:30  Błękitni II Stargard - Lech Czaplinek 0 0 1
13 kolejka relacja fotki komentarze
10-10 11:00  Sparta Węgorzyno - Ina Goleniów 0 0 0
10-10 11:00  GKS Leśnik Manowo - Błękitni II Stargard 0 0 0
10-10 12:00  Intermarche-Rega Trzebiatów - Olimp Gościno 0 0 0
10-10 12:00  Hutnik Szczecin - Darłovia Darłowo 0 0 0
10-10 13:00  Lech Czaplinek - Polski Cukier Kluczevia Stargard 0 0 0
10-10 13:30  Wieża Postomino - Sokół Karlino 0 0 0
10-10 15:00  MKP Szczecinek - Orzeł Wałcz 0 0 0
10-10 15:00  Polonia Płoty - Rasel Dygowo 0 0 0
10-10 15:00  Mechanik Bobolice - Biali Sądów 0 0 0
10-10 16:00  Iskierka Szczecin - Vineta Wolin 0 0 0
14 kolejka relacja fotki komentarze
17-10 12:00  Darłovia Darłowo - Intermarche-Rega Trzebiatów 0 0 0
17-10 13:00  Vineta Wolin - Mechanik Bobolice 0 0 0
17-10 13:00  Polski Cukier Kluczevia Stargard - GKS Leśnik Manowo 0 0 0
17-10 14:00  Biali Sądów - Wieża Postomino 0 0 0
17-10 14:00  Sokół Karlino - Polonia Płoty 0 0 0
17-10 14:00  Orzeł Wałcz - Hutnik Szczecin 0 0 0
17-10 15:00  Rasel Dygowo - Lech Czaplinek 0 0 0
17-10 15:00  Olimp Gościno - Sparta Węgorzyno 0 0 0
17-10 15:00  Gryf Kamień Pomorski - Iskierka Szczecin 0 0 0
18-10 16:30  Błękitni II Stargard - MKP Szczecinek 0 0 0
15 kolejka relacja fotki komentarze
24-10   Sparta Węgorzyno - Darłovia Darłowo 0 0 0
24-10 11:00  GKS Leśnik Manowo - Rasel Dygowo 0 0 0
24-10 12:00  Hutnik Szczecin - Błękitni II Stargard 0 0 0
24-10 13:00  Lech Czaplinek - Sokół Karlino 0 0 0
24-10 14:00  Ina Goleniów - Olimp Gościno 0 0 0
24-10 14:00  Intermarche-Rega Trzebiatów - Orzeł Wałcz 0 0 0
24-10 14:00  Mechanik Bobolice - Gryf Kamień Pomorski 0 0 0
24-10 14:30  Wieża Postomino - Vineta Wolin 0 0 0
24-10 15:00  Polonia Płoty - Biali Sądów 0 0 0
24-10 15:00  MKP Szczecinek - Polski Cukier Kluczevia Stargard 0 0 0
16 kolejka relacja fotki komentarze
31-10 11:00  Błękitni II Stargard - Intermarche-Rega Trzebiatów 0 0 0
31-10 12:00  Vineta Wolin - Polonia Płoty 0 0 0
31-10 12:00  Darłovia Darłowo - Ina Goleniów 0 0 0
31-10 13:00  Rasel Dygowo - MKP Szczecinek 0 0 0
31-10 13:00  Polski Cukier Kluczevia Stargard - Hutnik Szczecin 0 0 0
31-10 13:00  Sokół Karlino - GKS Leśnik Manowo 0 0 0
31-10 13:00  Biali Sądów - Lech Czaplinek 0 0 0
31-10 14:00  Orzeł Wałcz - Sparta Węgorzyno 0 0 0
31-10 15:00  Iskierka Szczecin - Mechanik Bobolice 0 0 0
31-10 15:00  Gryf Kamień Pomorski - Wieża Postomino 0 0 0
17 kolejka relacja fotki komentarze
07-11   Sparta Węgorzyno - Błękitni II Stargard 0 0 0
07-11 11:00  GKS Leśnik Manowo - Biali Sądów 0 0 0
07-11 12:00  Hutnik Szczecin - Rasel Dygowo 0 0 0
07-11 12:00  Intermarche-Rega Trzebiatów - Polski Cukier Kluczevia Stargard 0 0 0
07-11 13:00  Wieża Postomino - Iskierka Szczecin 0 0 0
07-11 13:00  Lech Czaplinek - Vineta Wolin 0 0 0
07-11 13:00  Ina Goleniów - Orzeł Wałcz 0 0 0
07-11 14:00  Polonia Płoty - Gryf Kamień Pomorski 0 0 0
07-11 14:00  MKP Szczecinek - Sokół Karlino 0 0 0
07-11 14:00  Olimp Gościno - Darłovia Darłowo 0 0 0
18 kolejka relacja fotki komentarze
11-11 11:00  Mechanik Bobolice - Wieża Postomino 0 0 0
11-11 11:00  Sokół Karlino - Hutnik Szczecin 0 0 0
11-11 13:00  Rasel Dygowo - Intermarche-Rega Trzebiatów 0 0 0
11-11 13:00  Orzeł Wałcz - Olimp Gościno 0 0 0
11-11 13:00  Polski Cukier Kluczevia Stargard - Sparta Węgorzyno 0 0 0
11-11 13:00  Biali Sądów - MKP Szczecinek 0 0 0
11-11 13:00  Iskierka Szczecin - Polonia Płoty 0 0 0
11-11 14:00  Vineta Wolin - GKS Leśnik Manowo 0 0 0
11-11 15:00  Gryf Kamień Pomorski - Lech Czaplinek 0 0 0
11-11 17:00  Błękitni II Stargard - Ina Goleniów 0 0 0
19 kolejka relacja fotki komentarze
14-11   Sparta Węgorzyno - Rasel Dygowo 0 0 0
14-11 11:00  GKS Leśnik Manowo - Gryf Kamień Pomorski 0 0 0
14-11 12:00  Hutnik Szczecin - Biali Sądów 0 0 0
14-11 12:00  Intermarche-Rega Trzebiatów - Sokół Karlino 0 0 0
14-11 12:00  Darłovia Darłowo - Orzeł Wałcz 0 0 0
14-11 13:00  Lech Czaplinek - Iskierka Szczecin 0 0 0
14-11 13:00  Polonia Płoty - Mechanik Bobolice 0 0 0
14-11 13:00  Ina Goleniów - Polski Cukier Kluczevia Stargard 0 0 0
14-11 14:00  Olimp Gościno - Błękitni II Stargard 0 0 0
14-11 14:00  MKP Szczecinek - Vineta Wolin 0 0 0
20 kolejka relacja fotki komentarze
21-11 13:00  Rasel Dygowo - Ina Goleniów 0 0 0
21-11 13:00  Sokół Karlino - Sparta Węgorzyno 0 0 0
21-11 13:00  Iskierka Szczecin - GKS Leśnik Manowo 0 0 0
21-11 13:00  Vineta Wolin - Hutnik Szczecin 0 0 0
21-11 13:00  Mechanik Bobolice - Lech Czaplinek 0 0 0
21-11 13:00  Biali Sądów - Intermarche-Rega Trzebiatów 0 0 0
21-11 13:00  Wieża Postomino - Polonia Płoty 0 0 0
21-11 13:00  Polski Cukier Kluczevia Stargard - Olimp Gościno 0 0 0
21-11 15:00  Gryf Kamień Pomorski - MKP Szczecinek 0 0 0
21-11 16:15  Błękitni II Stargard - Darłovia Darłowo 0 0 0
21 kolejka relacja fotki komentarze
28-11   Sparta Węgorzyno - Biali Sądów 0 0 0
28-11 11:00  GKS Leśnik Manowo - Mechanik Bobolice 0 0 0
28-11 12:00  Orzeł Wałcz - Błękitni II Stargard 0 0 0
28-11 12:00  Hutnik Szczecin - Gryf Kamień Pomorski 0 0 0
28-11 12:00  Intermarche-Rega Trzebiatów - Vineta Wolin 0 0 0
28-11 12:00  Darłovia Darłowo - Polski Cukier Kluczevia Stargard 0 0 0
28-11 13:00  Lech Czaplinek - Wieża Postomino 0 0 0
28-11 13:00  MKP Szczecinek - Iskierka Szczecin 0 0 0
28-11 13:00  Ina Goleniów - Sokół Karlino 0 0 0
28-11 14:00  Olimp Gościno - Rasel Dygowo 0 0 0
22 kolejka relacja fotki komentarze
05-12   GKS Leśnik Manowo - Wieża Postomino 0 0 0
05-12   Ina Goleniów - Biali Sądów 0 0 0
05-12   Intermarche-Rega Trzebiatów - Gryf Kamień Pomorski 0 0 0
05-12   Sparta Węgorzyno - Vineta Wolin 0 0 0
05-12   Darłovia Darłowo - Rasel Dygowo 0 0 0
05-12   Olimp Gościno - Sokół Karlino 0 0 0
05-12   MKP Szczecinek - Mechanik Bobolice 0 0 0
05-12   Hutnik Szczecin - Iskierka Szczecin 0 0 0
05-12   Orzeł Wałcz - Polski Cukier Kluczevia Stargard 0 0 0
05-12 13:00  Lech Czaplinek - Polonia Płoty 0 0 0
23 kolejka relacja fotki komentarze
12-12   Mechanik Bobolice - Hutnik Szczecin 0 0 0
12-12   Gryf Kamień Pomorski - Sparta Węgorzyno 0 0 0
12-12   Sokół Karlino - Darłovia Darłowo 0 0 0
12-12   Polski Cukier Kluczevia Stargard - Błękitni II Stargard 0 0 0
12-12   Wieża Postomino - MKP Szczecinek 0 0 0
12-12   Biali Sądów - Olimp Gościno 0 0 0
12-12   Polonia Płoty - GKS Leśnik Manowo 0 0 0
12-12   Iskierka Szczecin - Intermarche-Rega Trzebiatów 0 0 0
12-12   Rasel Dygowo - Orzeł Wałcz 0 0 0
12-12 13:00  Vineta Wolin - Ina Goleniów 0 0 0
 
top komentarze
newsy:
3 » Przemysław Brzeziański  »
1 » Najlepsi strzelcy gr. 2 »
mecze:
63 » Pomorzanin Nowogard-Mew »
54 » Kotwica II Kołobrzeg-AP »
42 » Polonia Płoty-Błękitni  »
32 » Osadnik Myślibórz-Dąb D »
28 » Kotwica Kołobrzeg-Gward »
27 » Lech Poznań-Pogoń Szcze »
23 » Lech Czaplinek-Orzeł Wa »
22 » Hutnik Szczecin-Ina Gol »
21 » LZS Kowalewice-Vimobili »
21 » GKS Leśnik Manowo-Darło »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 6
Blekitnysc kacperkrzy...
MSiwy14 Pulecik
TUPACK Vukovic
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2890
• imprez: 124695
• newsów: 73897
• użytkowników: 74851
• komentarzy: 1103840
• zdjęć: 801557
• relacji: 38758
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2020 - by ligowiec team
Polityka Cookies