ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
tabela - Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe 2020/2021
og??em dom wyjazd bezpo?rednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Pogoń Połczyn Zdrój 18 49 16 1 1 71 / 19 8 0 0 30 / 6 8 1 1 41 / 13
2.  Calisia Kalisz Pomorski 18 41 12 5 1 47 / 15 5 4 0 20 / 8 7 1 1 27 / 7
3.  KP Drawsko Pomorskie 17 37 11 4 2 60 / 23 6 2 2 33 / 14 5 2 0 27 / 9
4.  Orzeł Bierzwnik 17 35 11 2 4 43 / 34 7 0 2 28 / 17 4 2 2 15 / 17
5.  Mechanik Turowo 18 34 10 4 4 35 / 23 5 1 2 22 / 13 5 3 2 13 / 10
6.  Olimp Złocieniec 17 32 10 2 5 43 / 28 5 1 2 25 / 17 5 1 3 18 / 11
7.  Zawisza Grzmiąca 18 31 10 1 7 60 / 44 5 1 4 27 / 20 5 0 3 33 / 24
8.  Korona Człopa 17 30 9 3 5 40 / 31 4 2 2 18 / 12 5 1 3 22 / 19
9.  Wiarus Żółtnica 18 24 7 3 8 37 / 42 3 1 4 17 / 18 4 2 4 20 / 24
10.  Drawa Drawno 18 23 7 2 9 43 / 40 3 0 6 23 / 22 4 2 3 20 / 18
11.  Ikar Krosino 18 22 7 1 10 40 / 41 4 0 5 27 / 19 3 1 5 13 / 22
12.  Spójnia Świdwin 17 19 5 4 8 29 / 33 2 4 3 13 / 10 3 0 5 16 / 23
13.  Światowid 63 Łobez 17 16 5 1 11 25 / 40 4 1 3 18 / 8 1 0 8 7 / 32
14.  Orzeł Łubowo 18 14 4 2 12 28 / 49 1 0 7 11 / 26 3 2 5 17 / 23
15.  Redłovia Redło 18 12 3 3 12 21 / 60 2 2 6 13 / 31 1 1 6 8 / 29
16.  Drzewiarz Świerczyna 18 5 1 2 15 21 / 80 1 1 8 13 / 45 0 1 7 8 / 35
17.  Błonie Barwice 32 27 9 0 23 46 / 87 4 0 12 25 / 40 5 0 11 21 / 47
  • dwie najgorsze drużyny z miejsc 14* oraz miejsca 15,16,17,18 i 19 spadną do Klasy A. Liczba spadających drużyn zostanie powiększona o ilość drużyn spadających z IV ligi powyżej czterech. W sytuacji spadku z IV ligi pięciu drużyn – trzy najgorsze drużyny z miejsc 14* spadną do A klasy, w sytuacji spadku z IV ligi sześciu drużyn miejsca 14 spadną do klasy A, w przypadku spadku z IV ligi siedmiu drużyn najgorsza drużyna z miejsc 13* spadnie do A klasy, itd
  • wyniki spotkań - Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe 2020/2021
      1234567891011121314151617
    1.  Błonie Barwice
     
    2.  Calisia Kalisz Pomorski
     
    3.  Drawa Drawno
     
    4.  Drzewiarz Świerczyna
     
    5.  Ikar Krosino
     
    6.  Korona Człopa
     
    7.  KP Drawsko Pomorskie
     
    8.  Mechanik Turowo
     
    9.  Olimp Złocieniec
     
    10.  Orzeł Bierzwnik
     
    11.  Orzeł Łubowo
     
    12.  Pogoń Połczyn Zdrój
     
    13.  Redłovia Redło
     
    14.  Spójnia Świdwin
     
    15.  Światowid 63 Łobez
     
    16.  Wiarus Żółtnica
     
    17.  Zawisza Grzmiąca
     
    terminarz - Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe 2020/2021
    wersja do druku
    1 kolejka relacja fotki komentarze
    Pogoń Połczyn Zdrój - Drzewiarz Świerczyna 6 - 2 0 51 5
    Mechanik Turowo - Zawisza Grzmiąca 4 - 1 0 0 13
    Orzeł Bierzwnik - Korona Człopa 3 - 2 0 1 22
    Wiarus Żółtnica - Redłovia Redło 2 - 0 0 0 6
    KP Drawsko Pomorskie - Błonie Barwice 7 - 0 1 36 14
    Spójnia Świdwin - Światowid 63 Łobez 3 - 0 1 5 13
    Orzeł Łubowo - Ikar Krosino 1 - 3 0 0 5
    Calisia Kalisz Pomorski - Drawa Drawno 2 - 2 0 65 13
    2 kolejka relacja fotki komentarze
    KP Drawsko Pomorskie - Olimp Złocieniec 2 - 2 2 16 19
    Redłovia Redło - Orzeł Bierzwnik 2 - 3 0 0 10
    Światowid 63 Łobez - Mechanik Turowo 1 - 2 0 0 6
    Zawisza Grzmiąca - Orzeł Łubowo 0 - 3 0 0 7
    Błonie Barwice - Ikar Krosino 0 - 2 0 0 5
    Korona Człopa - Pogoń Połczyn Zdrój 2 - 3 0 3 13
    Calisia Kalisz Pomorski - Wiarus Żółtnica 2 - 0 0 78 6
    Drzewiarz Świerczyna - Spójnia Świdwin 1 - 3 0 0 14
    3 kolejka relacja fotki komentarze
    Pogoń Połczyn Zdrój - Redłovia Redło 2 - 0 0 45 18
    Ikar Krosino - Zawisza Grzmiąca 7 - 1 0 0 13
    Olimp Złocieniec - Błonie Barwice 2 - 3 0 0 18
    Spójnia Świdwin - Korona Człopa 1 - 2 0 8 7
    Drawa Drawno - KP Drawsko Pomorskie 0 - 4 2 67 18
    Mechanik Turowo - Drzewiarz Świerczyna 5 - 0 0 0 7
    Orzeł Bierzwnik - Calisia Kalisz Pomorski 1 - 2 0 0 7
    Orzeł Łubowo - Światowid 63 Łobez 1 - 2 0 0 7
    4 kolejka relacja fotki komentarze
    Olimp Złocieniec - Drawa Drawno 2 - 2 0 72 12
    KP Drawsko Pomorskie - Wiarus Żółtnica 4 - 2 1 7 9
    Korona Człopa - Mechanik Turowo 0 - 0 0 1 2
    Redłovia Redło - Spójnia Świdwin 2 - 1 0 0 7
    Światowid 63 Łobez - Ikar Krosino 5 - 0 0 0 45
    Calisia Kalisz Pomorski - Pogoń Połczyn Zdrój 1 - 1 0 41 5
    Drzewiarz Świerczyna - Orzeł Łubowo 0 - 2 0 0 6
    Błonie Barwice - Zawisza Grzmiąca 1 - 2 0 0 13
    5 kolejka relacja fotki komentarze
    Ikar Krosino - Drzewiarz Świerczyna 10 - 1 0 0 10
    Spójnia Świdwin - Calisia Kalisz Pomorski 1 - 1 1 9 11
    Mechanik Turowo - Redłovia Redło 3 - 0 0 0 6
    Wiarus Żółtnica - Olimp Złocieniec 1 - 3 0 0 19
    Drawa Drawno - Błonie Barwice 2 - 3 0 59 11
    Orzeł Bierzwnik - KP Drawsko Pomorskie 4 - 6 0 18 13
    Zawisza Grzmiąca - Światowid 63 Łobez 3 - 1 0 0 18
    Orzeł Łubowo - Korona Człopa 1 - 2 0 0 5
    6 kolejka relacja fotki komentarze
    Korona Człopa - Ikar Krosino 3 - 1 0 1 39
    Drawa Drawno - Wiarus Żółtnica 4 - 2 0 65 4
    KP Drawsko Pomorskie - Pogoń Połczyn Zdrój 0 - 1 1 2 12
    Olimp Złocieniec - Orzeł Bierzwnik 6 - 0 0 0 13
    Redłovia Redło - Orzeł Łubowo 1 - 1 0 0 4
    Błonie Barwice - Światowid 63 Łobez 5 - 2 0 0 9
    Calisia Kalisz Pomorski - Mechanik Turowo 1 - 1 0 0 7
    Drzewiarz Świerczyna - Zawisza Grzmiąca 2 - 8 0 0 13
    7 kolejka relacja fotki komentarze
    Pogoń Połczyn Zdrój - Olimp Złocieniec 3 - 1 0 45 26
    Ikar Krosino - Redłovia Redło 1 - 2 0 0 16
    Światowid 63 Łobez - Drzewiarz Świerczyna 4 - 0 0 0 14
    Spójnia Świdwin - KP Drawsko Pomorskie 1 - 1 3 33 11
    Orzeł Bierzwnik - Drawa Drawno 2 - 0 0 71 12
    Zawisza Grzmiąca - Korona Człopa 2 - 5 0 1 13
    Orzeł Łubowo - Calisia Kalisz Pomorski 0 - 5 0 0 3
    Wiarus Żółtnica - Błonie Barwice 1 - 3 0 0 8
    8 kolejka relacja fotki komentarze
    Drawa Drawno - Pogoń Połczyn Zdrój 3 - 4 0 103 26
    KP Drawsko Pomorskie - Mechanik Turowo 0 - 0 1 10 10
    Olimp Złocieniec - Spójnia Świdwin 3 - 1 0 0 12
    Wiarus Żółtnica - Orzeł Bierzwnik 0 - 1 0 0 6
    Korona Człopa - Światowid 63 Łobez 4 - 0 0 1 15
    Redłovia Redło - Zawisza Grzmiąca 1 - 7 0 0 8
    Calisia Kalisz Pomorski - Ikar Krosino 4 - 1 0 0 8
    Błonie Barwice - Drzewiarz Świerczyna 5 - 3 0 0 8
    9 kolejka relacja fotki komentarze
    Mechanik Turowo - Olimp Złocieniec 0 - 1 0 0 13
    Pogoń Połczyn Zdrój - Wiarus Żółtnica 6 - 1 0 53 16
    Spójnia Świdwin - Drawa Drawno 1 - 2 0 54 8
    Orzeł Bierzwnik - Błonie Barwice 6 - 4 0 83 9
    Światowid 63 Łobez - Redłovia Redło 2 - 2 0 2 13
    Zawisza Grzmiąca - Calisia Kalisz Pomorski 0 - 3 0 0 6
    Drzewiarz Świerczyna - Korona Człopa 1 - 3 0 2 10
    KP Drawsko Pomorskie - Orzeł Łubowo 7 - 2 2 7 5
    10 kolejka relacja fotki komentarze
    Redłovia Redło - Drzewiarz Świerczyna 2 - 2 0 0 10
    Drawa Drawno - Mechanik Turowo 2 - 3 0 76 9
    KP Drawsko Pomorskie - Ikar Krosino 1 - 3 0 0 12
    Błonie Barwice - Korona Człopa 2 - 0 0 79 9
    Orzeł Bierzwnik - Pogoń Połczyn Zdrój 5 - 1 0 1 21
    Wiarus Żółtnica - Spójnia Świdwin 5 - 4 0 0 11
    Olimp Złocieniec - Orzeł Łubowo 4 - 2 0 1 19
    Calisia Kalisz Pomorski - Światowid 63 Łobez 3 - 0 0 0 5
    11 kolejka relacja fotki komentarze
    Korona Człopa - Redłovia Redło 5 - 2 0 0 6
    Spójnia Świdwin - Orzeł Bierzwnik 1 - 1 0 0 20
    Zawisza Grzmiąca - KP Drawsko Pomorskie 3 - 3 0 0 11
    Pogoń Połczyn Zdrój - Błonie Barwice 3 - 0 0 116 7
    Mechanik Turowo - Wiarus Żółtnica 1 - 1 0 0 13
    Ikar Krosino - Olimp Złocieniec 0 - 1 0 0 30
    Orzeł Łubowo - Drawa Drawno 6 - 2 0 0 11
    Drzewiarz Świerczyna - Calisia Kalisz Pomorski 0 - 4 0 0 9
    12 kolejka relacja fotki komentarze
    Orzeł Bierzwnik - Mechanik Turowo 2 - 0 0 0 5
    Pogoń Połczyn Zdrój - Spójnia Świdwin 5 - 0 0 27 8
    Wiarus Żółtnica - Orzeł Łubowo 3 - 3 0 0 10
    Błonie Barwice - Redłovia Redło 10 - 1 0 0 3
    KP Drawsko Pomorskie - Światowid 63 Łobez 5 - 0 0 0 5
    Olimp Złocieniec - Zawisza Grzmiąca 3 - 8 0 0 44
    Calisia Kalisz Pomorski - Korona Człopa 2 - 2 0 74 11
    Drawa Drawno - Ikar Krosino 3 - 0 0 2 8
    13 kolejka relacja fotki komentarze
    Drzewiarz Świerczyna - KP Drawsko Pomorskie 1 - 9 0 0 7
    Ikar Krosino - Wiarus Żółtnica 4 - 5 0 0 33
    Mechanik Turowo - Pogoń Połczyn Zdrój 0 - 7 0 21 9
    Redłovia Redło - Calisia Kalisz Pomorski 0 - 6 0 0 6
    Światowid 63 Łobez - Olimp Złocieniec 3 - 1 0 0 17
    Zawisza Grzmiąca - Drawa Drawno 4 - 1 0 0 11
    Orzeł Łubowo - Orzeł Bierzwnik 2 - 4 0 0 6
    Spójnia Świdwin - Błonie Barwice 0 - 1 0 0 13
    14 kolejka relacja fotki komentarze
    Wiarus Żółtnica - Zawisza Grzmiąca 3 - 4 0 0 33
    Drawa Drawno - Światowid 63 Łobez 6 - 1 0 63 5
    Orzeł Bierzwnik - Ikar Krosino 3 - 1 0 0 5
    Spójnia Świdwin - Mechanik Turowo 3 - 0 0 0 20
    Olimp Złocieniec - Drzewiarz Świerczyna 1 - 0 0 0 21
    Błonie Barwice - Calisia Kalisz Pomorski 2 - 3 0 0 24
    KP Drawsko Pomorskie - Korona Człopa 5 - 3 0 15 4
    Pogoń Połczyn Zdrój - Orzeł Łubowo 2 - 0 0 28 20
    15 kolejka relacja fotki komentarze
    Ikar Krosino - Pogoń Połczyn Zdrój 0 - 7 0 30 18
    Światowid 63 Łobez - Wiarus Żółtnica 0 - 1 0 0 27
    Drzewiarz Świerczyna - Drawa Drawno 1 - 2 0 59 10
    Mechanik Turowo - Błonie Barwice 5 - 2 0 0 7
    Zawisza Grzmiąca - Orzeł Bierzwnik 4 - 1 0 0 18
    Korona Człopa - Olimp Złocieniec 0 - 5 0 1 20
    Redłovia Redło - KP Drawsko Pomorskie 0 - 1 1 20 9
    Orzeł Łubowo - Spójnia Świdwin 0 - 3 0 0 31
    16 kolejka relacja fotki komentarze
    Wiarus Żółtnica - Drzewiarz Świerczyna 2 - 0 0 0 19
    Drawa Drawno - Korona Człopa 2 - 3 0 57 10
    Pogoń Połczyn Zdrój - Zawisza Grzmiąca 3 - 2 0 26 38
    KP Drawsko Pomorskie - Calisia Kalisz Pomorski 2 - 1 2 27 12
    Orzeł Bierzwnik - Światowid 63 Łobez 2 - 1 0 0 6
    Spójnia Świdwin - Ikar Krosino 2 - 2 0 0 28
    Mechanik Turowo - Orzeł Łubowo 4 - 1 0 0 8
    Olimp Złocieniec - Redłovia Redło 4 - 1 0 0 12
    17 kolejka relacja fotki komentarze
    Ikar Krosino - Mechanik Turowo 0 - 2 0 0 7
    Światowid 63 Łobez - Pogoń Połczyn Zdrój 0 - 2 0 24 7
    Korona Człopa - Wiarus Żółtnica 1 - 1 0 0 9
    Zawisza Grzmiąca - Spójnia Świdwin 7 - 1 0 0 7
    Calisia Kalisz Pomorski - Olimp Złocieniec 2 - 1 0 68 16
    Redłovia Redło - Drawa Drawno 0 - 6 0 0 9
    Drzewiarz Świerczyna - Orzeł Bierzwnik 2 - 2 0 0 7
    Orzeł Łubowo - Błonie Barwice 0 - 5 0 0 5
    18 kolejka relacja fotki komentarze
    Błonie Barwice - KP Drawsko Pomorskie 0 - 3 0 0 2
    Redłovia Redło - Wiarus Żółtnica 2 - 4 0 0 6
    Drzewiarz Świerczyna - Pogoń Połczyn Zdrój 2 - 12 0 2 18
    Zawisza Grzmiąca - Mechanik Turowo 1 - 2 0 0 4
    Ikar Krosino - Orzeł Łubowo 2 - 0 0 0 4
    Drawa Drawno - Calisia Kalisz Pomorski 1 - 2 0 68 8
    07-03 12:00  Światowid 63 Łobez - Spójnia Świdwin 0 0 5
    07-03 14:00  Korona Człopa - Orzeł Bierzwnik 0 0 5
    19 kolejka relacja fotki komentarze
    Ikar Krosino - Błonie Barwice 3 - 0 0 0 0
    13-03 13:00  Spójnia Świdwin - Drzewiarz Świerczyna 0 0 2
    13-03 13:00  Pogoń Połczyn Zdrój - Korona Człopa 0 0 1
    13-03 14:00  Orzeł Bierzwnik - Redłovia Redło 0 0 1
    13-03 14:00  Wiarus Żółtnica - Calisia Kalisz Pomorski 0 0 0
    13-03 14:00  Olimp Złocieniec - KP Drawsko Pomorskie 0 1 9
    13-03 15:00  Mechanik Turowo - Światowid 63 Łobez 0 0 1
    13-03 15:30  Orzeł Łubowo - Zawisza Grzmiąca 0 0 1
    20 kolejka relacja fotki komentarze
    Błonie Barwice - Olimp Złocieniec 0 - 3 0 0 0
    20-03 14:00  Zawisza Grzmiąca - Ikar Krosino 0 0 0
    20-03 14:00  Redłovia Redło - Pogoń Połczyn Zdrój 0 0 0
    20-03 15:00  Korona Człopa - Spójnia Świdwin 0 0 0
    20-03 15:00  KP Drawsko Pomorskie - Drawa Drawno 0 0 0
    20-03 15:00  Calisia Kalisz Pomorski - Orzeł Bierzwnik 0 0 0
    20-03 16:00  Drzewiarz Świerczyna - Mechanik Turowo 0 0 0
    20-03 16:00  Światowid 63 Łobez - Orzeł Łubowo 0 0 0
    21 kolejka relacja fotki komentarze
    27-03   Pogoń Połczyn Zdrój - Calisia Kalisz Pomorski 0 0 0
    27-03 12:00  Ikar Krosino - Światowid 63 Łobez 0 0 0
    27-03 13:00  Spójnia Świdwin - Redłovia Redło 0 0 0
    27-03 14:00  Drawa Drawno - Olimp Złocieniec 0 0 0
    Zawisza Grzmiąca - Błonie Barwice 3 - 0 0 0 0
    27-03 15:00  Wiarus Żółtnica - KP Drawsko Pomorskie 0 0 0
    27-03 15:00  Mechanik Turowo - Korona Człopa 0 0 0
    27-03 16:00  Orzeł Łubowo - Drzewiarz Świerczyna 0 0 0
    22 kolejka relacja fotki komentarze
    03-04 13:00  Calisia Kalisz Pomorski - Spójnia Świdwin 0 0 0
    03-04 13:00  Korona Człopa - Orzeł Łubowo 0 0 0
    03-04 13:00  Olimp Złocieniec - Wiarus Żółtnica 0 0 0
    03-04 13:00  KP Drawsko Pomorskie - Orzeł Bierzwnik 0 0 0
    03-04 13:00  Redłovia Redło - Mechanik Turowo 0 0 0
    03-04 13:00  Drzewiarz Świerczyna - Ikar Krosino 0 0 0
    03-04 13:00  Światowid 63 Łobez - Zawisza Grzmiąca 0 0 0
    Błonie Barwice - Drawa Drawno 0 - 3 0 0 0
    23 kolejka relacja fotki komentarze
    10-04 12:00  Ikar Krosino - Korona Człopa 0 0 0
    10-04 13:00  Zawisza Grzmiąca - Drzewiarz Świerczyna 0 0 0
    10-04 14:00  Orzeł Bierzwnik - Olimp Złocieniec 0 0 0
    10-04 14:00  Pogoń Połczyn Zdrój - KP Drawsko Pomorskie 0 0 0
    10-04 15:00  Mechanik Turowo - Calisia Kalisz Pomorski 0 0 0
    10-04 15:00  Wiarus Żółtnica - Drawa Drawno 0 0 0
    10-04 16:00  Orzeł Łubowo - Redłovia Redło 0 0 0
    Światowid 63 Łobez - Błonie Barwice 3 - 0 0 0 0
    24 kolejka relacja fotki komentarze
    17-04   Olimp Złocieniec - Pogoń Połczyn Zdrój 0 0 0
    Błonie Barwice - Wiarus Żółtnica 0 - 3 0 0 0
    17-04 14:00  Redłovia Redło - Ikar Krosino 0 0 0
    17-04 15:00  Drawa Drawno - Orzeł Bierzwnik 0 0 0
    17-04 16:00  KP Drawsko Pomorskie - Spójnia Świdwin 0 0 0
    17-04 16:00  Korona Człopa - Zawisza Grzmiąca 0 0 0
    17-04 16:00  Calisia Kalisz Pomorski - Orzeł Łubowo 0 0 0
    18-04 15:00  Drzewiarz Świerczyna - Światowid 63 Łobez 0 0 0
    25 kolejka relacja fotki komentarze
    24-04 12:00  Ikar Krosino - Calisia Kalisz Pomorski 0 0 0
    24-04 13:00  Zawisza Grzmiąca - Redłovia Redło 0 0 0
    24-04 13:00  Spójnia Świdwin - Olimp Złocieniec 0 0 0
    24-04 13:00  Pogoń Połczyn Zdrój - Drawa Drawno 0 0 0
    24-04 15:00  Mechanik Turowo - KP Drawsko Pomorskie 0 0 0
    24-04 15:00  Orzeł Bierzwnik - Wiarus Żółtnica 0 0 0
    24-04 16:00  Światowid 63 Łobez - Korona Człopa 0 0 0
    Drzewiarz Świerczyna - Błonie Barwice 3 - 0 0 0 0
    26 kolejka relacja fotki komentarze
    01-05   Olimp Złocieniec - Mechanik Turowo 0 0 0
    Błonie Barwice - Orzeł Bierzwnik 0 - 3 0 0 0
    01-05 15:00  Redłovia Redło - Światowid 63 Łobez 0 0 0
    01-05 15:00  Drawa Drawno - Spójnia Świdwin 0 0 0
    01-05 16:00  Korona Człopa - Drzewiarz Świerczyna 0 0 0
    01-05 16:00  Calisia Kalisz Pomorski - Zawisza Grzmiąca 0 0 0
    01-05 16:00  Orzeł Łubowo - KP Drawsko Pomorskie 0 0 0
    01-05 17:00  Wiarus Żółtnica - Pogoń Połczyn Zdrój 0 0 0
    27 kolejka relacja fotki komentarze
    08-05 12:00  Ikar Krosino - KP Drawsko Pomorskie 0 0 0
    08-05 13:00  Spójnia Świdwin - Wiarus Żółtnica 0 0 0
    08-05 13:00  Pogoń Połczyn Zdrój - Orzeł Bierzwnik 0 0 0
    08-05 15:00  Mechanik Turowo - Drawa Drawno 0 0 0
    08-05 16:00  Światowid 63 Łobez - Calisia Kalisz Pomorski 0 0 0
    08-05 16:00  Orzeł Łubowo - Olimp Złocieniec 0 0 0
    Korona Człopa - Błonie Barwice 3 - 0 0 0 0
    09-05 16:00  Drzewiarz Świerczyna - Redłovia Redło 0 0 0
    28 kolejka relacja fotki komentarze
    15-05   Olimp Złocieniec - Ikar Krosino 0 0 0
    Błonie Barwice - Pogoń Połczyn Zdrój 0 - 3 0 0 0
    15-05 15:00  Drawa Drawno - Orzeł Łubowo 0 0 0
    15-05 15:00  Redłovia Redło - Korona Człopa 0 0 0
    15-05 16:00  Calisia Kalisz Pomorski - Drzewiarz Świerczyna 0 0 0
    15-05 16:00  KP Drawsko Pomorskie - Zawisza Grzmiąca 0 0 0
    15-05 16:00  Orzeł Bierzwnik - Spójnia Świdwin 0 0 0
    15-05 17:00  Wiarus Żółtnica - Mechanik Turowo 0 0 0
    29 kolejka relacja fotki komentarze
    22-05 12:00  Ikar Krosino - Drawa Drawno 0 0 0
    22-05 13:00  Spójnia Świdwin - Pogoń Połczyn Zdrój 0 0 0
    22-05 14:00  Zawisza Grzmiąca - Olimp Złocieniec 0 0 0
    22-05 15:00  Mechanik Turowo - Orzeł Bierzwnik 0 0 0
    Redłovia Redło - Błonie Barwice 3 - 0 0 0 0
    22-05 16:00  Światowid 63 Łobez - KP Drawsko Pomorskie 0 0 0
    22-05 16:00  Orzeł Łubowo - Wiarus Żółtnica 0 0 0
    22-05 17:00  Korona Człopa - Calisia Kalisz Pomorski 0 0 0
    30 kolejka relacja fotki komentarze
    29-05   Olimp Złocieniec - Światowid 63 Łobez 0 0 0
    29-05   Wiarus Żółtnica - Ikar Krosino 0 0 0
    Błonie Barwice - Spójnia Świdwin 0 - 3 0 0 0
    29-05 13:00  KP Drawsko Pomorskie - Drzewiarz Świerczyna 0 0 0
    29-05 14:00  Pogoń Połczyn Zdrój - Mechanik Turowo 0 0 0
    29-05 15:00  Drawa Drawno - Zawisza Grzmiąca 0 0 0
    29-05 16:00  Orzeł Bierzwnik - Orzeł Łubowo 0 0 0
    29-05 17:00  Calisia Kalisz Pomorski - Redłovia Redło 0 0 0
    31 kolejka relacja fotki komentarze
    05-06 12:00  Ikar Krosino - Orzeł Bierzwnik 0 0 0
    05-06 13:00  Mechanik Turowo - Spójnia Świdwin 0 0 0
    05-06 14:00  Zawisza Grzmiąca - Wiarus Żółtnica 0 0 0
    05-06 16:00  Światowid 63 Łobez - Drawa Drawno 0 0 0
    05-06 16:00  Orzeł Łubowo - Pogoń Połczyn Zdrój 0 0 0
    Calisia Kalisz Pomorski - Błonie Barwice 3 - 0 0 0 0
    05-06 17:00  Korona Człopa - KP Drawsko Pomorskie 0 0 0
    06-06 17:00  Drzewiarz Świerczyna - Olimp Złocieniec 0 0 0
    32 kolejka relacja fotki komentarze
    12-06   Wiarus Żółtnica - Światowid 63 Łobez 0 0 0
    Błonie Barwice - Mechanik Turowo 0 - 3 0 0 0
    12-06   Olimp Złocieniec - Korona Człopa 0 0 0
    12-06 13:00  Pogoń Połczyn Zdrój - Ikar Krosino 0 0 0
    12-06 14:00  Spójnia Świdwin - Orzeł Łubowo 0 0 0
    12-06 16:00  Orzeł Bierzwnik - Zawisza Grzmiąca 0 0 0
    12-06 16:00  Drawa Drawno - Drzewiarz Świerczyna 0 0 0
    12-06 17:00  KP Drawsko Pomorskie - Redłovia Redło 0 0 0
    33 kolejka relacja fotki komentarze
    19-06 12:00  Ikar Krosino - Spójnia Świdwin 0 0 0
    19-06 14:00  Zawisza Grzmiąca - Pogoń Połczyn Zdrój 0 0 0
    19-06 16:00  Orzeł Łubowo - Mechanik Turowo 0 0 0
    19-06 16:00  Światowid 63 Łobez - Orzeł Bierzwnik 0 0 0
    19-06 16:00  Redłovia Redło - Olimp Złocieniec 0 0 0
    19-06 17:00  Korona Człopa - Drawa Drawno 0 0 0
    19-06 17:00  Calisia Kalisz Pomorski - KP Drawsko Pomorskie 0 0 0
    20-06 17:00  Drzewiarz Świerczyna - Wiarus Żółtnica 0 0 0
    34 kolejka relacja fotki komentarze
    26-06 14:00  Mechanik Turowo - Ikar Krosino 0 0 0
    26-06 14:00  Orzeł Bierzwnik - Drzewiarz Świerczyna 0 0 0
    26-06 14:00  Pogoń Połczyn Zdrój - Światowid 63 Łobez 0 0 0
    Błonie Barwice - Orzeł Łubowo 0 - 3 0 0 0
    26-06 14:00  Spójnia Świdwin - Zawisza Grzmiąca 0 0 0
    26-06 14:00  Olimp Złocieniec - Calisia Kalisz Pomorski 0 0 0
    26-06 14:00  Wiarus Żółtnica - Korona Człopa 0 0 0
    26-06 16:00  Drawa Drawno - Redłovia Redło 0 0 0
     
    top komentarze
    newsy:
    3 » Wyborcze zawirowania w  »
    1 » Wraca IV liga
    1 » Sparingpartner poszukiw »
    1 » Odszedł od nas Maciej  »
    1 » Sparingpartner poszukiw »
    1 » Błonie Barwice wycofują »
    1 » Nowi zawodnicy w Chemik »
    1 » Witold Klym wzmacnia Is »
    mecze:
    20 » Dąb Dębno-Odra Chojna
    17 » Drzewiarz Świerczyna-Po »
    14 » Polonia Płoty-Leśnik Ma »
    13 » Stal Lipiany-Odra Chojn »
    12 » Mechanik Bobolice-Hutni »
    12 » Hutnik Szczecin-Iskierk »
    12 » Ogniwo Babinek-CRS Pogo »
    11 » Sparta Węgorzyno-Gryf K »
    9 » Pogoń Szczecin-Lech Poz »
    9 » Śląsk Wrocław-Pogoń Szc »
    aktualnie na portalu
    zalogowanych: 1
    Fazi877
    gości: 1
    statystyki portalu
    • drużyn: 2920
    • imprez: 128063
    • newsów: 74528
    • użytkowników: 78885
    • komentarzy: 1112822
    • zdjęć: 808277
    • relacji: 39066
    Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


    widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
    © 2006-2021 - by ligowiec team
    Polityka Cookies