ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
tabela - Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ 2020/2021
og??em dom wyjazd bezpo?rednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Zefir Wyszewo 17 42 13 3 1 55 / 14 7 0 1 26 / 5 6 3 0 29 / 9
2.  Iskra Białogard 17 41 13 2 2 59 / 19 8 0 0 34 / 5 5 2 2 25 / 14
3.  Vimobilia Będzino 17 36 11 3 3 62 / 27 6 1 1 34 / 12 5 2 2 28 / 15
4.  Głaz Tychowo 17 32 10 2 5 42 / 24 5 1 3 21 / 12 5 1 2 21 / 12 1 3 1 0 0 4 / 3
5.  Wiekowianka Wiekowo 17 32 9 5 3 48 / 23 4 2 2 21 / 12 5 3 1 27 / 11 1 0 0 0 1 3 / 4
6.  Sława Sławno 17 31 9 4 4 42 / 17 6 2 0 25 / 4 3 2 4 17 / 13 1 3 1 0 0 2 / 1
7.  Gryf Polanów 17 31 10 1 6 37 / 32 8 0 1 24 / 12 2 1 5 13 / 20 1 0 0 0 1 1 / 2
8.  Pomorzanin Sławoborze 17 29 9 2 6 37 / 29 5 2 2 19 / 16 4 0 4 18 / 13
9.  Astra Ustronie Morskie 17 26 7 5 5 29 / 18 4 2 2 10 / 8 3 3 3 19 / 10
10.  Wybrzeże Biesiekierz 17 23 6 5 6 36 / 34 4 4 0 20 / 8 2 1 6 16 / 26
11.  Victoria Sianów 17 18 5 3 9 32 / 37 4 0 5 20 / 22 1 3 4 12 / 15 3 5 1 2 0 4 / 3
12.  LZS Kowalewice 17 18 4 6 7 36 / 37 2 4 2 20 / 17 2 2 5 16 / 20 3 4 1 1 1 6 / 4
13.  Saturn Mielno 17 18 5 3 9 34 / 49 3 2 3 20 / 23 2 1 6 14 / 26 3 4 1 1 1 4 / 6
14.  Błękitni Stary Jarosław 17 18 6 0 11 22 / 42 4 0 4 11 / 16 2 0 7 11 / 26 3 3 1 0 2 4 / 5
15.  Radew Białogórzyno 17 16 4 4 9 29 / 39 2 3 4 17 / 15 2 1 5 12 / 24
16.  Strong Zielenica 17 10 2 4 11 28 / 62 1 3 6 19 / 40 1 1 5 9 / 22
17.  Iskra Kłanino 17 6 2 0 15 16 / 88 1 0 8 8 / 39 1 0 7 8 / 49 1 3 1 0 0 5 / 2
18.  Płomień Myślino 17 6 2 0 15 24 / 77 1 0 8 16 / 37 1 0 7 8 / 40 1 0 0 0 1 2 / 5
wyniki spotkań - Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ 2020/2021
  123456789101112131415161718
1.  Astra Ustronie Morskie
 
         
2.  Błękitni Stary Jarosław 
 
        
3.  Głaz Tychowo
 
        
4.  Gryf Polanów 
 
       
5.  Iskra Białogard 
 
        
6.  Iskra Kłanino   
 
     
7.  LZS Kowalewice    
 
     
8.  Płomień Myślino   
 
     
9.  Pomorzanin Sławoborze   
 
     
10.  Radew Białogórzyno   
 
     
11.  Saturn Mielno       
 
  
12.  Sława Sławno    
 
     
13.  Strong Zielenica     
 
  
14.  Victoria Sianów      
 
  
15.  Vimobilia Będzino      
 
   
16.  Wiekowianka Wiekowo        
 
 
17.  Wybrzeże Biesiekierz         
 
18.  Zefir Wyszewo         
 
terminarz - Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ 2020/2021
wersja do druku
1 kolejka relacja fotki komentarze
Radew Białogórzyno - Wiekowianka Wiekowo 2 - 2 0 1 20
Płomień Myślino - LZS Kowalewice 1 - 4 0 0 2
Strong Zielenica - Błękitni Stary Jarosław 3 - 4 0 0 1
Pomorzanin Sławoborze - Wybrzeże Biesiekierz 4 - 3 0 0 4
Gryf Polanów - Astra Ustronie Morskie 3 - 2 0 1 5
Victoria Sianów - Zefir Wyszewo 2 - 3 0 0 6
Iskra Białogard - Saturn Mielno 2 - 0 0 0 4
Głaz Tychowo - Sława Sławno 0 - 4 0 0 25
Iskra Kłanino - Vimobilia Będzino 0 - 6 0 0 34
2 kolejka relacja fotki komentarze
Błękitni Stary Jarosław - Radew Białogórzyno 2 - 1 0 0 23
Saturn Mielno - Iskra Kłanino 3 - 0 0 0 11
LZS Kowalewice - Strong Zielenica 5 - 1 0 0 12
Vimobilia Będzino - Pomorzanin Sławoborze 4 - 3 0 0 10
Gryf Polanów - Victoria Sianów 2 - 1 0 0 5
Wybrzeże Biesiekierz - Głaz Tychowo 0 - 0 0 0 15
Sława Sławno - Płomień Myślino 7 - 0 0 38 19
Astra Ustronie Morskie - Wiekowianka Wiekowo 0 - 0 0 1 5
Zefir Wyszewo - Iskra Białogard 3 - 0 0 0 11
3 kolejka relacja fotki komentarze
Radew Białogórzyno - LZS Kowalewice 2 - 2 0 0 13
Victoria Sianów - Astra Ustronie Morskie 2 - 1 0 0 6
Iskra Białogard - Gryf Polanów 4 - 1 0 0 4
Pomorzanin Sławoborze - Saturn Mielno 3 - 2 0 0 1
Płomień Myślino - Wybrzeże Biesiekierz 6 - 5 0 0 6
Strong Zielenica - Sława Sławno 1 - 1 0 0 13
Wiekowianka Wiekowo - Błękitni Stary Jarosław 2 - 1 0 1 2
Iskra Kłanino - Zefir Wyszewo 0 - 5 0 0 9
Głaz Tychowo - Vimobilia Będzino 4 - 0 0 0 20
4 kolejka relacja fotki komentarze
Saturn Mielno - Głaz Tychowo 1 - 2 0 0 17
LZS Kowalewice - Wiekowianka Wiekowo 0 - 3 0 16 15
Victoria Sianów - Iskra Białogard 0 - 4 0 0 14
Wybrzeże Biesiekierz - Strong Zielenica 3 - 0 0 0 2
Vimobilia Będzino - Płomień Myślino 6 - 0 0 5 1
Zefir Wyszewo - Pomorzanin Sławoborze 2 - 1 0 2 17
Gryf Polanów - Iskra Kłanino 7 - 2 0 2 13
Astra Ustronie Morskie - Błękitni Stary Jarosław 2 - 1 0 0 5
Sława Sławno - Radew Białogórzyno 4 - 0 0 41 19
5 kolejka relacja fotki komentarze
Radew Białogórzyno - Wybrzeże Biesiekierz 0 - 2 0 0 8
Strong Zielenica - Vimobilia Będzino 2 - 9 0 0 4
Płomień Myślino - Saturn Mielno 1 - 4 0 0 0
Pomorzanin Sławoborze - Gryf Polanów 1 - 1 0 0 6
Iskra Białogard - Astra Ustronie Morskie 3 - 1 0 0 3
Wiekowianka Wiekowo - Sława Sławno 3 - 2 0 1 5
Iskra Kłanino - Victoria Sianów 0 - 4 0 0 19
Błękitni Stary Jarosław - LZS Kowalewice 0 - 3 0 0 9
Głaz Tychowo - Zefir Wyszewo 1 - 2 0 76 30
6 kolejka relacja fotki komentarze
Victoria Sianów - Pomorzanin Sławoborze 1 - 3 0 0 5
Saturn Mielno - Strong Zielenica 5 - 1 0 0 0
Iskra Białogard - Iskra Kłanino 8 - 0 0 0 8
Gryf Polanów - Głaz Tychowo 4 - 2 0 0 9
Wybrzeże Biesiekierz - Wiekowianka Wiekowo 2 - 2 0 1 2
Vimobilia Będzino - Radew Białogórzyno 2 - 2 0 0 9
Astra Ustronie Morskie - LZS Kowalewice 3 - 1 0 0 6
Sława Sławno - Błękitni Stary Jarosław 4 - 0 0 30 7
Zefir Wyszewo - Płomień Myślino 6 - 0 0 2 15
7 kolejka relacja fotki komentarze
Błękitni Stary Jarosław - Wybrzeże Biesiekierz 2 - 1 0 0 1
Radew Białogórzyno - Saturn Mielno 1 - 3 0 0 12
Wiekowianka Wiekowo - Vimobilia Będzino 1 - 1 0 0 5
Płomień Myślino - Gryf Polanów 2 - 4 0 0 3
Strong Zielenica - Zefir Wyszewo 0 - 7 0 0 13
Pomorzanin Sławoborze - Iskra Białogard 2 - 0 0 0 7
Iskra Kłanino - Astra Ustronie Morskie 0 - 9 0 0 6
LZS Kowalewice - Sława Sławno 2 - 2 0 0 9
Głaz Tychowo - Victoria Sianów 5 - 1 0 0 16
8 kolejka relacja fotki komentarze
Saturn Mielno - Wiekowianka Wiekowo 0 - 5 0 0 7
Iskra Białogard - Głaz Tychowo 3 - 0 0 0 3
Victoria Sianów - Płomień Myślino 6 - 5 0 2 6
Zefir Wyszewo - Radew Białogórzyno 4 - 0 0 0 6
Wybrzeże Biesiekierz - LZS Kowalewice 2 - 2 0 0 6
Vimobilia Będzino - Błękitni Stary Jarosław 3 - 0 0 0 1
Gryf Polanów - Strong Zielenica 1 - 0 0 0 0
Iskra Kłanino - Pomorzanin Sławoborze 0 - 4 0 0 5
Astra Ustronie Morskie - Sława Sławno 2 - 1 0 0 16
9 kolejka relacja fotki komentarze
Pomorzanin Sławoborze - Astra Ustronie Morskie 0 - 0 0 0 10
Głaz Tychowo - Iskra Kłanino 2 - 3 0 0 19
Płomień Myślino - Iskra Białogard 0 - 4 0 0 8
LZS Kowalewice - Vimobilia Będzino 2 - 2 0 0 21
Radew Białogórzyno - Gryf Polanów 2 - 1 0 0 8
Wiekowianka Wiekowo - Zefir Wyszewo 1 - 2 0 1 15
Strong Zielenica - Victoria Sianów 3 - 3 0 0 6
Sława Sławno - Wybrzeże Biesiekierz 3 - 0 0 0 13
Błękitni Stary Jarosław - Saturn Mielno 3 - 0 0 0 2
10 kolejka relacja fotki komentarze
Saturn Mielno - LZS Kowalewice 3 - 2 0 57 15
Victoria Sianów - Radew Białogórzyno 6 - 0 0 0 8
Strong Zielenica - Iskra Białogard 3 - 3 0 0 1
Gryf Polanów - Wiekowianka Wiekowo 1 - 3 0 0 8
Zefir Wyszewo - Błękitni Stary Jarosław 4 - 0 0 2 19
Pomorzanin Sławoborze - Głaz Tychowo 0 - 3 0 0 10
Vimobilia Będzino - Sława Sławno 2 - 1 0 0 16
Astra Ustronie Morskie - Wybrzeże Biesiekierz 0 - 1 0 0 3
Iskra Kłanino - Płomień Myślino 5 - 2 0 0 6
11 kolejka relacja fotki komentarze
Wybrzeże Biesiekierz - Vimobilia Będzino 3 - 1 0 0 7
Wiekowianka Wiekowo - Victoria Sianów 1 - 0 0 0 9
Radew Białogórzyno - Iskra Białogard 0 - 2 0 0 2
Płomień Myślino - Pomorzanin Sławoborze 2 - 4 0 0 4
Głaz Tychowo - Astra Ustronie Morskie 0 - 0 0 0 5
Strong Zielenica - Iskra Kłanino 5 - 1 0 0 3
Sława Sławno - Saturn Mielno 1 - 1 0 45 16
LZS Kowalewice - Zefir Wyszewo 0 - 0 0 2 9
Błękitni Stary Jarosław - Gryf Polanów 1 - 4 0 0 2
12 kolejka relacja fotki komentarze
Victoria Sianów - Błękitni Stary Jarosław 2 - 1 0 0 6
Saturn Mielno - Wybrzeże Biesiekierz 4 - 4 0 0 3
Głaz Tychowo - Płomień Myślino 1 - 0 0 17 4
Pomorzanin Sławoborze - Strong Zielenica 5 - 3 0 0 9
Iskra Białogard - Wiekowianka Wiekowo 4 - 2 0 0 7
Zefir Wyszewo - Sława Sławno 3 - 2 0 0 39
Gryf Polanów - LZS Kowalewice 2 - 0 0 0 4
Astra Ustronie Morskie - Vimobilia Będzino 1 - 3 0 0 6
Iskra Kłanino - Radew Białogórzyno 1 - 3 0 0 7
13 kolejka relacja fotki komentarze
Vimobilia Będzino - Saturn Mielno 10 - 1 0 0 4
Radew Białogórzyno - Pomorzanin Sławoborze 1 - 3 0 0 5
Wiekowianka Wiekowo - Iskra Kłanino 8 - 0 0 1 1
Wybrzeże Biesiekierz - Zefir Wyszewo 2 - 2 0 1 8
Strong Zielenica - Głaz Tychowo 1 - 4 0 0 3
Płomień Myślino - Astra Ustronie Morskie 2 - 3 0 3 4
Sława Sławno - Gryf Polanów 2 - 1 0 33 22
LZS Kowalewice - Victoria Sianów 1 - 1 0 0 25
Błękitni Stary Jarosław - Iskra Białogard 2 - 6 0 0 6
14 kolejka relacja fotki komentarze
Astra Ustronie Morskie - Saturn Mielno 2 - 1 0 0 0
Głaz Tychowo - Radew Białogórzyno 4 - 1 0 0 23
Płomień Myślino - Strong Zielenica 1 - 2 0 3 1
Gryf Polanów - Wybrzeże Biesiekierz 1 - 0 0 0 0
Victoria Sianów - Sława Sławno 0 - 1 0 0 18
Pomorzanin Sławoborze - Wiekowianka Wiekowo 1 - 3 0 0 4
Iskra Białogard - LZS Kowalewice 4 - 1 0 0 1
Iskra Kłanino - Błękitni Stary Jarosław 2 - 3 0 0 1
Zefir Wyszewo - Vimobilia Będzino 1 - 2 0 0 8
15 kolejka relacja fotki komentarze
Wiekowianka Wiekowo - Głaz Tychowo 3 - 4 0 1 5
Vimobilia Będzino - Gryf Polanów 5 - 1 0 0 6
Saturn Mielno - Zefir Wyszewo 3 - 8 0 3 4
Radew Białogórzyno - Płomień Myślino 9 - 0 0 0 13
Strong Zielenica - Astra Ustronie Morskie 0 - 3 0 0 3
Wybrzeże Biesiekierz - Victoria Sianów 2 - 1 0 0 3
Sława Sławno - Iskra Białogard 2 - 2 0 29 27
Błękitni Stary Jarosław - Pomorzanin Sławoborze 1 - 0 0 0 2
LZS Kowalewice - Iskra Kłanino 10 - 2 0 0 3
16 kolejka relacja fotki komentarze
Gryf Polanów - Saturn Mielno 3 - 2 0 0 2
Victoria Sianów - Vimobilia Będzino 1 - 4 0 0 0
Iskra Białogard - Wybrzeże Biesiekierz 6 - 0 0 0 4
Pomorzanin Sławoborze - LZS Kowalewice 3 - 1 0 0 0
Głaz Tychowo - Błękitni Stary Jarosław 4 - 1 0 16 2
Płomień Myślino - Wiekowianka Wiekowo 1 - 7 0 5 3
Strong Zielenica - Radew Białogórzyno 1 - 5 0 0 3
Iskra Kłanino - Sława Sławno 0 - 3 0 0 14
Astra Ustronie Morskie - Zefir Wyszewo 0 - 0 0 0 3
17 kolejka relacja fotki komentarze
Zefir Wyszewo - Gryf Polanów 3 - 0 0 3 5
Błękitni Stary Jarosław - Płomień Myślino 0 - 1 0 0 1
Wybrzeże Biesiekierz - Iskra Kłanino 6 - 0 0 0 2
Wiekowianka Wiekowo - Strong Zielenica 2 - 2 0 0 1
Radew Białogórzyno - Astra Ustronie Morskie 0 - 0 0 0 1
Vimobilia Będzino - Iskra Białogard 2 - 4 0 0 1
Saturn Mielno - Victoria Sianów 1 - 1 0 0 5
LZS Kowalewice - Głaz Tychowo 0 - 6 0 0 22
Sława Sławno - Pomorzanin Sławoborze 2 - 0 0 48 7
 
top komentarze
newsy:
1 » Jak skompromitować włas »
1 » Kozłowski zostaje w Pog »
1 » Co słychać w czwartej l »
mecze:
36 » Gryf Kamień Pomorski-MK »
27 » Ogniwo Babinek-Kłos Peł »
26 » Pomorzanin Nowogard-Pia »
24 » Mierzynianka Mierzyn-Je »
20 » LZS Kowalewice-Głaz Tyc »
19 » Dąb Dębno-Unia Dolice
17 » Zorza Dobrzany-Sokół Py »
15 » Błękitni II Stargard-MK »
15 » Koral Mostkowo-Piast Ka »
15 » Sparta Węgorzyno-Darłov »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2893
• imprez: 125492
• newsów: 74154
• użytkowników: 75045
• komentarzy: 1111423
• zdjęć: 806618
• relacji: 38917
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2020 - by ligowiec team
Polityka Cookies