ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
tabela - Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe 2020/2021
og??em dom wyjazd bezpo?rednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  CRS Pogoń Barlinek 9 20 6 2 1 26 / 9 5 0 0 16 / 3 1 2 1 10 / 6
2.  Energetyk Gryfino 9 18 6 0 3 24 / 18 4 0 1 18 / 12 2 0 2 6 / 6 1 3 1 0 0 2 / 1
3.  Odra Chojna 9 18 5 3 1 28 / 9 3 1 1 15 / 5 2 2 0 13 / 4 1 0 0 0 1 1 / 2
4.  Sokół Pyrzyce 9 17 5 2 2 22 / 17 3 2 0 10 / 7 2 0 2 12 / 10
5.  Dąb Dębno 7 14 4 2 1 16 / 8 3 1 0 14 / 5 1 1 1 2 / 3
6.  A.P. Gavia Choszczno 8 14 4 2 2 16 / 12 2 1 1 8 / 5 2 1 1 8 / 7
7.  Unia Dolice 9 13 4 1 4 13 / 18 2 1 2 7 / 11 2 0 2 6 / 7
8.  Morzycko Moryń 8 12 3 3 2 23 / 16 2 1 1 15 / 8 1 2 1 8 / 8
9.  Kłos Pełczyce 9 10 3 1 5 15 / 23 3 0 2 8 / 8 0 1 3 7 / 15 2 6 2 0 0 4 / 0
10.  Stal Lipiany 7 10 3 1 3 25 / 18 2 1 0 13 / 5 1 0 3 12 / 13 1 3 1 0 0 5 / 1
11.  Iskra Banie 7 10 3 1 3 11 / 19 2 0 1 8 / 8 1 1 2 3 / 11 1 0 0 0 1 0 / 3
12.  Osadnik Myślibórz 7 10 3 1 3 16 / 13 0 1 1 2 / 4 3 0 2 14 / 9 2 0 0 0 2 1 / 6
13.  Orzeł Grzędzice 8 9 2 3 3 12 / 15 2 1 1 5 / 4 0 2 2 7 / 11
14.  Zorza Dobrzany 8 8 2 2 4 14 / 17 1 1 1 7 / 8 1 1 3 7 / 9
15.  Orzeł Trzcińsko-Zdrój 9 4 1 1 7 8 / 26 1 0 4 4 / 14 0 1 3 4 / 12
16.  Orkan Suchań 8 3 0 3 5 17 / 24 0 3 1 11 / 12 0 0 4 6 / 12
17.  Ogniwo Babinek 7 3 1 0 6 8 / 32 1 0 2 4 / 10 0 0 4 4 / 22
wyniki spotkań - Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe 2020/2021
  1234567891011121314151617
1.  A.P. Gavia Choszczno
 
        
2.  CRS Pogoń Barlinek
 
       
3.  Dąb Dębno 
 
       
4.  Energetyk Gryfino 
 
      
5.  Iskra Banie  
 
       
6.  Kłos Pełczyce   
 
     
7.  Morzycko Moryń    
 
    
8.  Odra Chojna    
 
    
9.  Ogniwo Babinek    
 
    
10.  Orkan Suchań   
 
     
11.  Orzeł Grzędzice       
 
 
12.  Orzeł Trzcińsko-Zdrój    
 
   
13.  Osadnik Myślibórz      
 
   
14.  Sokół Pyrzyce     
 
  
15.  Stal Lipiany        
 
 
16.  Unia Dolice        
 
17.  Zorza Dobrzany         
 
terminarz - Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe 2020/2021
wersja do druku
1 kolejka relacja fotki komentarze
Energetyk Gryfino - Orkan Suchań 5 - 2 0 0 12
Orzeł Grzędzice - Zorza Dobrzany 2 - 1 0 1 11
Odra Chojna - Stal Lipiany 5 - 3 0 0 9
Sokół Pyrzyce - Dąb Dębno 0 - 0 1 0 30
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - A.P. Gavia Choszczno 1 - 2 0 0 8
CRS Pogoń Barlinek - Ogniwo Babinek 7 - 1 1 1 32
Unia Dolice - Iskra Banie 1 - 1 0 0 3
Kłos Pełczyce - Osadnik Myślibórz 1 - 0 0 0 22
2 kolejka relacja fotki komentarze
A.P. Gavia Choszczno - Kłos Pełczyce 3 - 1 0 0 21
Zorza Dobrzany - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 3 - 3 0 1 2
Orkan Suchań - Unia Dolice 2 - 3 0 0 3
Odra Chojna - Energetyk Gryfino 1 - 2 0 0 14
Ogniwo Babinek - Morzycko Moryń 3 - 0 0 0 3
Osadnik Myślibórz - CRS Pogoń Barlinek 1 - 1 0 0 52
Dąb Dębno - Orzeł Grzędzice 2 - 1 1 119 31
Iskra Banie - Sokół Pyrzyce 3 - 2 0 0 8
3 kolejka relacja fotki komentarze
Energetyk Gryfino - Stal Lipiany 3 - 7 0 0 16
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Dąb Dębno 0 - 1 1 65 24
Kłos Pełczyce - Zorza Dobrzany 3 - 2 0 0 5
CRS Pogoń Barlinek - A.P. Gavia Choszczno 2 - 0 0 0 40
Sokół Pyrzyce - Orkan Suchań 2 - 1 0 0 10
Unia Dolice - Odra Chojna 1 - 6 0 42 4
Morzycko Moryń - Osadnik Myślibórz 2 - 5 0 0 1
Orzeł Grzędzice - Iskra Banie 0 - 1 0 0 1
4 kolejka relacja fotki komentarze
Energetyk Gryfino - Unia Dolice 2 - 0 0 0 5
Zorza Dobrzany - CRS Pogoń Barlinek 4 - 3 0 0 24
A.P. Gavia Choszczno - Morzycko Moryń 0 - 3 0 0 24
Orkan Suchań - Orzeł Grzędzice 3 - 3 0 0 6
Iskra Banie - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 4 - 0 0 0 1
Odra Chojna - Sokół Pyrzyce 6 - 0 0 0 9
Stal Lipiany - Ogniwo Babinek 5 - 1 0 0 4
Dąb Dębno - Kłos Pełczyce 4 - 0 1 61 38
5 kolejka relacja fotki komentarze
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Orkan Suchań 3 - 2 0 0 8
Kłos Pełczyce - Iskra Banie 3 - 0 0 0 7
Sokół Pyrzyce - Energetyk Gryfino 3 - 2 1 0 8
Ogniwo Babinek - Osadnik Myślibórz 1 - 6 0 0 2
CRS Pogoń Barlinek - Dąb Dębno 3 - 1 2 0 69
Unia Dolice - Stal Lipiany 2 - 0 0 61 4
Morzycko Moryń - Zorza Dobrzany 4 - 0 0 0 4
Orzeł Grzędzice - Odra Chojna 1 - 1 0 0 24
6 kolejka relacja fotki komentarze
A.P. Gavia Choszczno - Ogniwo Babinek 5 - 1 0 29 3
Iskra Banie - CRS Pogoń Barlinek 1 - 6 0 0 31
Stal Lipiany - Osadnik Myślibórz 5 - 1 0 142 22
Orkan Suchań - Kłos Pełczyce 4 - 4 0 0 29
Unia Dolice - Sokół Pyrzyce 1 - 3 0 0 6
Odra Chojna - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 3 - 0 0 0 7
Dąb Dębno - Morzycko Moryń 3 - 3 0 79 65
Energetyk Gryfino - Orzeł Grzędzice 4 - 1 0 0 5
7 kolejka relacja fotki komentarze
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Energetyk Gryfino 0 - 2 0 0 2
CRS Pogoń Barlinek - Orkan Suchań 2 - 1 0 0 22
Osadnik Myślibórz - A.P. Gavia Choszczno 1 - 3 0 0 9
Morzycko Moryń - Iskra Banie 7 - 1 0 0 7
Ogniwo Babinek - Zorza Dobrzany 0 - 4 0 0 5
Sokół Pyrzyce - Stal Lipiany 3 - 2 1 50 9
Orzeł Grzędzice - Unia Dolice 2 - 1 0 0 7
Kłos Pełczyce - Odra Chojna 0 - 4 0 0 31
8 kolejka relacja fotki komentarze
Stal Lipiany - A.P. Gavia Choszczno 3 - 3 0 46 10
Energetyk Gryfino - Kłos Pełczyce 4 - 2 0 0 6
Orkan Suchań - Morzycko Moryń 2 - 2 0 0 8
Zorza Dobrzany - Osadnik Myślibórz 0 - 2 0 0 6
Odra Chojna - CRS Pogoń Barlinek 0 - 0 0 0 21
Unia Dolice - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 2 - 1 0 0 0
Sokół Pyrzyce - Orzeł Grzędzice 2 - 2 0 0 9
Dąb Dębno - Ogniwo Babinek 5 - 1 1 71 40
9 kolejka relacja fotki komentarze
Kłos Pełczyce - Unia Dolice 1 - 2 0 0 17
CRS Pogoń Barlinek - Energetyk Gryfino 2 - 0 0 0 21
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Sokół Pyrzyce 0 - 7 0 0 20
A.P. Gavia Choszczno - Zorza Dobrzany 0 - 0 0 0 5
26-09 16:00  Osadnik Myślibórz - Dąb Dębno 1 0 35
Morzycko Moryń - Odra Chojna 2 - 2 0 0 20
26-09 17:00  Ogniwo Babinek - Iskra Banie 0 0 1
27-09 11:00  Orzeł Grzędzice - Stal Lipiany 0 1 9
10 kolejka relacja fotki komentarze
03-10 12:00  Iskra Banie - Osadnik Myślibórz 0 0 0
03-10 13:00  Energetyk Gryfino - Morzycko Moryń 0 0 0
03-10 14:00  Orkan Suchań - Ogniwo Babinek 0 0 2
03-10 15:00  Unia Dolice - CRS Pogoń Barlinek 0 0 0
03-10 15:00  Stal Lipiany - Zorza Dobrzany 0 0 0
03-10 16:00  Sokół Pyrzyce - Kłos Pełczyce 0 0 0
04-10 11:00  Orzeł Grzędzice - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 0 0 1
04-10 15:00  Dąb Dębno - A.P. Gavia Choszczno 0 0 1
11 kolejka relacja fotki komentarze
10-10 11:00  CRS Pogoń Barlinek - Sokół Pyrzyce 0 0 1
10-10 14:00  Kłos Pełczyce - Orzeł Grzędzice 0 0 0
10-10 15:00  Ogniwo Babinek - Odra Chojna 0 0 0
10-10 15:00  Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Stal Lipiany 0 0 0
10-10 15:00  Zorza Dobrzany - Dąb Dębno 0 0 1
10-10 16:00  A.P. Gavia Choszczno - Iskra Banie 0 0 0
10-10 16:00  Osadnik Myślibórz - Orkan Suchań 0 0 0
10-10 16:00  Morzycko Moryń - Unia Dolice 0 0 0
12 kolejka relacja fotki komentarze
17-10 13:00  Energetyk Gryfino - Ogniwo Babinek 0 0 0
17-10 14:00  Orkan Suchań - A.P. Gavia Choszczno 0 0 0
17-10 15:00  Stal Lipiany - Dąb Dębno 0 0 1
17-10 15:00  Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Kłos Pełczyce 0 0 0
17-10 15:00  Iskra Banie - Zorza Dobrzany 0 0 0
17-10 15:30  Sokół Pyrzyce - Morzycko Moryń 0 0 0
17-10 16:00  Odra Chojna - Osadnik Myślibórz 0 0 0
18-10 11:00  Orzeł Grzędzice - CRS Pogoń Barlinek 0 0 0
13 kolejka relacja fotki komentarze
24-10 14:00  CRS Pogoń Barlinek - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 0 0 0
24-10 15:00  Morzycko Moryń - Orzeł Grzędzice 0 0 0
24-10 15:00  Osadnik Myślibórz - Energetyk Gryfino 0 0 0
24-10 15:00  Zorza Dobrzany - Orkan Suchań 0 0 0
24-10 15:00  Ogniwo Babinek - Unia Dolice 0 0 0
24-10 15:00  A.P. Gavia Choszczno - Odra Chojna 0 0 0
25-10 13:00  Kłos Pełczyce - Stal Lipiany 0 0 0
25-10 14:00  Dąb Dębno - Iskra Banie 0 0 1
14 kolejka relacja fotki komentarze
31-10 11:00  Orkan Suchań - Dąb Dębno 0 0 1
31-10 13:00  Kłos Pełczyce - CRS Pogoń Barlinek 0 0 0
31-10 13:00  Energetyk Gryfino - A.P. Gavia Choszczno 0 0 0
31-10 14:00  Unia Dolice - Osadnik Myślibórz 0 0 0
31-10 14:00  Sokół Pyrzyce - Ogniwo Babinek 0 0 0
31-10 14:00  Stal Lipiany - Iskra Banie 0 0 0
31-10 14:00  Odra Chojna - Zorza Dobrzany 0 0 0
31-10 15:00  Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Morzycko Moryń 0 0 0
15 kolejka relacja fotki komentarze
07-11 11:00  A.P. Gavia Choszczno - Unia Dolice 0 0 0
07-11 13:00  Ogniwo Babinek - Orzeł Grzędzice 0 0 0
07-11 14:00  CRS Pogoń Barlinek - Stal Lipiany 0 0 0
07-11 14:00  Osadnik Myślibórz - Sokół Pyrzyce 0 0 0
07-11 14:00  Morzycko Moryń - Kłos Pełczyce 0 0 0
07-11 14:00  Zorza Dobrzany - Energetyk Gryfino 0 0 0
07-11 14:30  Iskra Banie - Orkan Suchań 0 0 0
08-11 14:00  Dąb Dębno - Odra Chojna 0 0 1
16 kolejka relacja fotki komentarze
14-11 13:00  Unia Dolice - Zorza Dobrzany 0 0 0
14-11 13:00  Energetyk Gryfino - Dąb Dębno 0 0 1
14-11 13:00  Stal Lipiany - Orkan Suchań 0 0 0
14-11 13:00  CRS Pogoń Barlinek - Morzycko Moryń 0 0 0
14-11 13:00  Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Ogniwo Babinek 0 0 0
14-11 13:30  Sokół Pyrzyce - A.P. Gavia Choszczno 0 0 0
14-11 14:00  Odra Chojna - Iskra Banie 0 0 0
15-11 11:00  Orzeł Grzędzice - Osadnik Myślibórz 0 0 0
17 kolejka relacja fotki komentarze
21-11 13:00  A.P. Gavia Choszczno - Orzeł Grzędzice 0 0 1
21-11 13:00  Orkan Suchań - Odra Chojna 0 0 0
21-11 13:00  Morzycko Moryń - Stal Lipiany 0 0 0
21-11 13:00  Ogniwo Babinek - Kłos Pełczyce 0 0 0
21-11 13:00  Osadnik Myślibórz - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 0 0 0
21-11 13:00  Zorza Dobrzany - Sokół Pyrzyce 0 0 0
21-11 14:00  Iskra Banie - Energetyk Gryfino 0 0 0
22-11 13:30  Dąb Dębno - Unia Dolice 0 0 1
 
top komentarze
newsy:
3 » Przemysław Brzeziański  »
1 » Najlepsi strzelcy gr. 2 »
mecze:
63 » Pomorzanin Nowogard-Mew »
54 » Kotwica II Kołobrzeg-AP »
41 » Polonia Płoty-Błękitni  »
32 » Osadnik Myślibórz-Dąb D »
29 » Kotwica Kołobrzeg-Gward »
27 » Lech Poznań-Pogoń Szcze »
23 » Lech Czaplinek-Orzeł Wa »
22 » Hutnik Szczecin-Ina Gol »
21 » LZS Kowalewice-Vimobili »
21 » GKS Leśnik Manowo-Darło »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 17
20nnik 84krgm
bajer89 elmo97
emil123 fajansW
Fazi877 FilipPS
forbidden3... kacperkrzy...
KelvinCors manumka
PanExpert Poleski
siata steryd
Vukovic
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2890
• imprez: 124695
• newsów: 73897
• użytkowników: 74851
• komentarzy: 1103855
• zdjęć: 801557
• relacji: 38758
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2020 - by ligowiec team
Polityka Cookies