ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
tabela - Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ 2020/2021
og??em dom wyjazd bezpo?rednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Jeziorak Szczecin 17 41 13 2 2 79 / 22 7 1 1 49 / 10 6 1 1 30 / 12
2.  Pomorzanin Nowogard 17 35 10 5 2 41 / 15 5 3 1 23 / 11 5 2 1 18 / 4
3.  Iskra Golczewo 17 34 10 4 3 41 / 16 6 1 1 24 / 6 4 3 2 17 / 10
4.  Mewa Resko 17 29 9 2 6 47 / 33 4 1 4 20 / 20 5 1 2 27 / 13
5.  Wybrzeże Rewalskie Rewal 17 28 8 4 5 43 / 30 4 3 2 27 / 13 4 1 3 16 / 17 1 3 1 0 0 2 / 0
6.  Arkonia Szczecin 17 28 8 4 5 28 / 20 6 2 1 22 / 6 2 2 4 6 / 14 1 0 0 0 1 0 / 2
7.  Sparta Gryfice 17 27 8 3 6 37 / 37 4 2 2 22 / 17 4 1 4 15 / 20 1 3 1 0 0 3 / 1
8.  Prawobrzeże Świnoujście 17 27 8 3 6 29 / 28 4 0 4 13 / 14 4 3 2 16 / 14 1 0 0 0 1 1 / 3
9.  Sarmata Dobra 17 26 8 2 7 35 / 37 4 2 3 17 / 13 4 0 4 18 / 24 1 3 1 0 0 4 / 1
10.  Piast Chociwel 17 26 8 2 7 29 / 37 4 2 2 15 / 14 4 0 5 14 / 23 1 0 0 0 1 1 / 4
11.  Mierzynianka Mierzyn 17 23 6 5 6 23 / 25 3 1 4 10 / 14 3 4 2 13 / 11
12.  Stal Szczecin 17 22 5 7 5 32 / 28 4 3 1 16 / 9 1 4 4 16 / 19 1 1 0 1 0 2 / 2
13.  Jantar Dziwnów 17 22 6 4 7 36 / 39 3 3 3 19 / 15 3 1 4 17 / 24 1 1 0 1 0 2 / 2
14.  Dąb Dębice 17 16 5 1 11 22 / 49 4 1 4 14 / 17 1 0 7 8 / 32
15.  Wicher Brojce 17 15 3 6 8 22 / 37 0 2 6 10 / 20 3 4 2 12 / 17
16.  KS Fala Międzyzdroje 17 13 4 1 12 21 / 46 3 1 5 14 / 20 1 0 7 7 / 26
17.  Tanowia Tanowo 17 9 2 3 12 31 / 65 0 2 6 14 / 27 2 1 6 17 / 38
18.  Orzeł Łoźnica 17 8 2 2 13 28 / 60 1 0 7 14 / 35 1 2 6 14 / 25
  • dwie najgorsze drużyny z miejsc 14* oraz miejsca 15,16,17,18 i 19 spadną do Klasy A. Liczba spadających drużyn zostanie powiększona o ilość drużyn spadających z IV ligi powyżej czterech. W sytuacji spadku z IV ligi pięciu drużyn – trzy najgorsze drużyny z miejsc 14* spadną do A klasy, w sytuacji spadku z IV ligi sześciu drużyn miejsca 14 spadną do klasy A, w przypadku spadku z IV ligi siedmiu drużyn najgorsza drużyna z miejsc 13* spadnie do A klasy, itd
  • wyniki spotkań - Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ 2020/2021
      123456789101112131415161718
    1.  Arkonia Szczecin
     
    2.  Dąb Dębice
     
    3.  Iskra Golczewo
     
    4.  Jantar Dziwnów
     
    5.  Jeziorak Szczecin
     
    6.  KS Fala Międzyzdroje
     
    7.  Mewa Resko
     
    8.  Mierzynianka Mierzyn
     
    9.  Orzeł Łoźnica
     
    10.  Piast Chociwel
     
    11.  Pomorzanin Nowogard
     
    12.  Prawobrzeże Świnoujście
     
    13.  Sarmata Dobra
     
    14.  Sparta Gryfice
     
    15.  Stal Szczecin
     
    16.  Tanowia Tanowo
     
    17.  Wicher Brojce
     
    18.  Wybrzeże Rewalskie Rewal
     
    terminarz - Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ 2020/2021
    wersja do druku
    1 kolejka relacja fotki komentarze
    Mewa Resko - Piast Chociwel 2 - 3 0 0 9
    Arkonia Szczecin - Tanowia Tanowo 1 - 1 0 72 3
    Wybrzeże Rewalskie Rewal - Stal Szczecin 1 - 1 0 0 1
    Jeziorak Szczecin - Orzeł Łoźnica 5 - 0 0 51 15
    Dąb Dębice - Sparta Gryfice 0 - 1 0 0 15
    Sarmata Dobra - Mierzynianka Mierzyn 1 - 0 0 0 32
    Jantar Dziwnów - Wicher Brojce 5 - 0 0 31 6
    Pomorzanin Nowogard - Prawobrzeże Świnoujście 3 - 0 0 0 70
    KS Fala Międzyzdroje - Iskra Golczewo 1 - 4 0 0 11
    2 kolejka relacja fotki komentarze
    Sparta Gryfice - Jantar Dziwnów 0 - 2 1 51 12
    Stal Szczecin - Dąb Dębice 5 - 1 0 0 6
    Tanowia Tanowo - Pomorzanin Nowogard 1 - 1 0 0 22
    Mewa Resko - KS Fala Międzyzdroje 2 - 0 0 0 0
    Piast Chociwel - Prawobrzeże Świnoujście 1 - 4 0 0 1
    Orzeł Łoźnica - Sarmata Dobra 2 - 3 0 0 5
    Wicher Brojce - Jeziorak Szczecin 1 - 3 0 1 3
    Mierzynianka Mierzyn - Arkonia Szczecin 2 - 2 0 67 4
    Iskra Golczewo - Wybrzeże Rewalskie Rewal 3 - 0 1 34 6
    3 kolejka relacja fotki komentarze
    Arkonia Szczecin - Orzeł Łoźnica 3 - 1 0 1 1
    Wybrzeże Rewalskie Rewal - Mewa Resko 2 - 2 0 0 1
    Dąb Dębice - Iskra Golczewo 1 - 1 0 0 21
    Jeziorak Szczecin - Sparta Gryfice 4 - 1 1 39 8
    KS Fala Międzyzdroje - Piast Chociwel 3 - 1 0 0 0
    Jantar Dziwnów - Stal Szczecin 2 - 2 0 67 4
    Pomorzanin Nowogard - Mierzynianka Mierzyn 2 - 0 0 0 39
    Sarmata Dobra - Wicher Brojce 1 - 1 1 0 21
    Prawobrzeże Świnoujście - Tanowia Tanowo 5 - 2 0 0 2
    4 kolejka relacja fotki komentarze
    Stal Szczecin - Jeziorak Szczecin 0 - 3 0 51 17
    Mewa Resko - Dąb Dębice 3 - 2 0 0 10
    KS Fala Międzyzdroje - Wybrzeże Rewalskie Rewal 0 - 1 0 0 0
    Mierzynianka Mierzyn - Prawobrzeże Świnoujście 2 - 1 0 57 6
    Orzeł Łoźnica - Pomorzanin Nowogard 1 - 6 0 0 63
    Piast Chociwel - Tanowia Tanowo 3 - 2 0 0 3
    Sparta Gryfice - Sarmata Dobra 4 - 3 1 44 17
    Wicher Brojce - Arkonia Szczecin 1 - 2 0 39 2
    Iskra Golczewo - Jantar Dziwnów 4 - 1 0 1 6
    5 kolejka relacja fotki komentarze
    Tanowia Tanowo - Mierzynianka Mierzyn 2 - 2 0 28 1
    Arkonia Szczecin - Sparta Gryfice 4 - 0 0 81 6
    Wybrzeże Rewalskie Rewal - Piast Chociwel 0 - 2 0 0 1
    Dąb Dębice - KS Fala Międzyzdroje 2 - 1 0 0 7
    Jeziorak Szczecin - Iskra Golczewo 3 - 3 0 51 20
    Jantar Dziwnów - Mewa Resko 1 - 3 0 0 3
    Pomorzanin Nowogard - Wicher Brojce 1 - 1 0 0 76
    Sarmata Dobra - Stal Szczecin 3 - 1 0 0 15
    Prawobrzeże Świnoujście - Orzeł Łoźnica 1 - 0 0 0 5
    6 kolejka relacja fotki komentarze
    Stal Szczecin - Arkonia Szczecin 1 - 0 0 0 3
    Mewa Resko - Jeziorak Szczecin 2 - 2 0 92 11
    Wybrzeże Rewalskie Rewal - Dąb Dębice 7 - 1 0 0 1
    Piast Chociwel - Mierzynianka Mierzyn 1 - 3 0 0 1
    Orzeł Łoźnica - Tanowia Tanowo 2 - 6 0 0 1
    Wicher Brojce - Prawobrzeże Świnoujście 1 - 2 0 0 4
    Sparta Gryfice - Pomorzanin Nowogard 1 - 1 0 39 45
    Iskra Golczewo - Sarmata Dobra 3 - 0 0 1 8
    KS Fala Międzyzdroje - Jantar Dziwnów 2 - 2 0 0 0
    7 kolejka relacja fotki komentarze
    Jantar Dziwnów - Wybrzeże Rewalskie Rewal 4 - 1 0 0 2
    Pomorzanin Nowogard - Stal Szczecin 2 - 2 0 0 24
    Dąb Dębice - Piast Chociwel 2 - 4 0 0 1
    Tanowia Tanowo - Wicher Brojce 1 - 5 0 0 3
    Jeziorak Szczecin - KS Fala Międzyzdroje 8 - 1 0 1 2
    Sarmata Dobra - Mewa Resko 1 - 2 0 0 5
    Mierzynianka Mierzyn - Orzeł Łoźnica 1 - 3 0 41 2
    Prawobrzeże Świnoujście - Sparta Gryfice 1 - 3 0 0 0
    Arkonia Szczecin - Iskra Golczewo 0 - 0 0 52 23
    8 kolejka relacja fotki komentarze
    Stal Szczecin - Prawobrzeże Świnoujście 1 - 1 0 1 6
    Mewa Resko - Arkonia Szczecin 3 - 0 0 0 15
    Wybrzeże Rewalskie Rewal - Jeziorak Szczecin 6 - 5 0 60 24
    Dąb Dębice - Jantar Dziwnów 2 - 1 0 0 15
    Piast Chociwel - Orzeł Łoźnica 2 - 2 0 0 1
    KS Fala Międzyzdroje - Sarmata Dobra 2 - 3 0 0 1
    Wicher Brojce - Mierzynianka Mierzyn 1 - 1 0 0 14
    Sparta Gryfice - Tanowia Tanowo 6 - 2 1 42 9
    Iskra Golczewo - Pomorzanin Nowogard 0 - 1 0 1 69
    9 kolejka relacja fotki komentarze
    Jantar Dziwnów - Piast Chociwel 0 - 1 0 0 1
    Arkonia Szczecin - KS Fala Międzyzdroje 3 - 0 0 0 3
    Jeziorak Szczecin - Dąb Dębice 5 - 0 0 67 16
    Orzeł Łoźnica - Wicher Brojce 0 - 1 0 0 2
    Tanowia Tanowo - Stal Szczecin 1 - 3 0 0 0
    Mierzynianka Mierzyn - Sparta Gryfice 2 - 3 0 0 10
    Sarmata Dobra - Wybrzeże Rewalskie Rewal 2 - 5 0 0 10
    Pomorzanin Nowogard - Mewa Resko 2 - 1 0 0 70
    Prawobrzeże Świnoujście - Iskra Golczewo 0 - 1 0 0 9
    10 kolejka relacja fotki komentarze
    Jantar Dziwnów - Jeziorak Szczecin 1 - 6 0 1 8
    Wybrzeże Rewalskie Rewal - Arkonia Szczecin 2 - 0 0 0 1
    Dąb Dębice - Sarmata Dobra 2 - 1 0 0 44
    Piast Chociwel - Wicher Brojce 0 - 0 0 0 1
    KS Fala Międzyzdroje - Pomorzanin Nowogard 0 - 4 0 0 32
    Sparta Gryfice - Orzeł Łoźnica 6 - 3 1 43 6
    Stal Szczecin - Mierzynianka Mierzyn 2 - 2 0 23 7
    Mewa Resko - Prawobrzeże Świnoujście 3 - 4 0 0 0
    Iskra Golczewo - Tanowia Tanowo 7 - 1 0 25 8
    11 kolejka relacja fotki komentarze
    Arkonia Szczecin - Dąb Dębice 8 - 1 0 79 6
    Orzeł Łoźnica - Stal Szczecin 2 - 1 0 0 2
    Prawobrzeże Świnoujście - KS Fala Międzyzdroje 2 - 1 0 0 0
    Tanowia Tanowo - Mewa Resko 3 - 6 0 0 0
    Wicher Brojce - Sparta Gryfice 1 - 1 0 42 13
    Jeziorak Szczecin - Piast Chociwel 8 - 0 0 63 17
    Sarmata Dobra - Jantar Dziwnów 3 - 0 0 0 3
    Pomorzanin Nowogard - Wybrzeże Rewalskie Rewal 2 - 2 0 0 64
    Mierzynianka Mierzyn - Iskra Golczewo 0 - 2 0 69 10
    12 kolejka relacja fotki komentarze
    KS Fala Międzyzdroje - Tanowia Tanowo 4 - 0 0 0 1
    Stal Szczecin - Wicher Brojce 1 - 1 1 0 6
    Mewa Resko - Mierzynianka Mierzyn 1 - 3 0 0 8
    Wybrzeże Rewalskie Rewal - Prawobrzeże Świnoujście 1 - 1 0 0 2
    Dąb Dębice - Pomorzanin Nowogard 0 - 3 0 0 88
    Piast Chociwel - Sparta Gryfice 4 - 1 0 0 9
    Iskra Golczewo - Orzeł Łoźnica 1 - 1 0 1 17
    Jeziorak Szczecin - Sarmata Dobra 7 - 2 0 99 45
    Jantar Dziwnów - Arkonia Szczecin 4 - 0 0 0 1
    13 kolejka relacja fotki komentarze
    Wicher Brojce - Iskra Golczewo 1 - 4 0 1 6
    Orzeł Łoźnica - Mewa Resko 2 - 9 0 0 0
    Arkonia Szczecin - Jeziorak Szczecin 0 - 2 0 155 11
    Sarmata Dobra - Piast Chociwel 4 - 1 0 0 33
    Tanowia Tanowo - Wybrzeże Rewalskie Rewal 1 - 3 0 41 0
    Prawobrzeże Świnoujście - Dąb Dębice 2 - 0 0 0 4
    Pomorzanin Nowogard - Jantar Dziwnów 7 - 1 0 0 46
    Mierzynianka Mierzyn - KS Fala Międzyzdroje 2 - 0 0 94 5
    Sparta Gryfice - Stal Szczecin 2 - 2 0 32 6
    14 kolejka relacja fotki komentarze
    Mewa Resko - Wicher Brojce 0 - 3 0 0 3
    Jantar Dziwnów - Prawobrzeże Świnoujście 1 - 1 0 0 1
    Piast Chociwel - Stal Szczecin 2 - 1 0 0 2
    Dąb Dębice - Tanowia Tanowo 1 - 2 0 0 19
    Iskra Golczewo - Sparta Gryfice 4 - 1 0 46 5
    KS Fala Międzyzdroje - Orzeł Łoźnica 2 - 1 0 0 1
    Jeziorak Szczecin - Pomorzanin Nowogard 0 - 2 0 88 91
    Sarmata Dobra - Arkonia Szczecin 1 - 1 0 62 14
    Wybrzeże Rewalskie Rewal - Mierzynianka Mierzyn 0 - 1 0 0 5
    15 kolejka relacja fotki komentarze
    Arkonia Szczecin - Piast Chociwel 2 - 1 0 92 6
    Tanowia Tanowo - Jantar Dziwnów 3 - 4 0 0 1
    Orzeł Łoźnica - Wybrzeże Rewalskie Rewal 2 - 3 0 0 0
    Wicher Brojce - KS Fala Międzyzdroje 3 - 4 0 1 0
    Pomorzanin Nowogard - Sarmata Dobra 2 - 3 0 55 203
    Prawobrzeże Świnoujście - Jeziorak Szczecin 2 - 6 0 75 7
    Stal Szczecin - Iskra Golczewo 2 - 1 0 39 14
    Sparta Gryfice - Mewa Resko 0 - 3 0 41 8
    Mierzynianka Mierzyn - Dąb Dębice 1 - 0 0 0 28
    16 kolejka relacja fotki komentarze
    Mewa Resko - Stal Szczecin 4 - 3 0 0 1
    Dąb Dębice - Orzeł Łoźnica 4 - 3 0 0 11
    Jantar Dziwnów - Mierzynianka Mierzyn 1 - 1 0 0 0
    Jeziorak Szczecin - Tanowia Tanowo 9 - 1 0 66 11
    Piast Chociwel - Iskra Golczewo 2 - 1 0 0 11
    Sarmata Dobra - Prawobrzeże Świnoujście 1 - 2 0 4 26
    KS Fala Międzyzdroje - Sparta Gryfice 0 - 4 0 33 0
    Arkonia Szczecin - Pomorzanin Nowogard 1 - 0 0 0 87
    Wybrzeże Rewalskie Rewal - Wicher Brojce 8 - 0 0 0 0
    17 kolejka relacja fotki komentarze
    Prawobrzeże Świnoujście - Arkonia Szczecin 0 - 1 0 0 0
    Stal Szczecin - KS Fala Międzyzdroje 4 - 0 0 0 2
    Tanowia Tanowo - Sarmata Dobra 2 - 3 0 0 15
    Iskra Golczewo - Mewa Resko 2 - 1 0 1 10
    Wicher Brojce - Dąb Dębice 1 - 3 0 0 7
    Orzeł Łoźnica - Jantar Dziwnów 3 - 6 0 0 3
    Sparta Gryfice - Wybrzeże Rewalskie Rewal 3 - 1 0 63 5
    Pomorzanin Nowogard - Piast Chociwel 2 - 1 0 18 64
    Mierzynianka Mierzyn - Jeziorak Szczecin 0 - 3 0 56 47
    18 kolejka relacja fotki komentarze
    06-03   Wicher Brojce - Jantar Dziwnów 0 0 0
    06-03   Tanowia Tanowo - Arkonia Szczecin 0 0 0
    06-03   Orzeł Łoźnica - Jeziorak Szczecin 0 0 0
    06-03   Stal Szczecin - Wybrzeże Rewalskie Rewal 0 0 0
    06-03   Piast Chociwel - Mewa Resko 0 0 0
    06-03 14:00  Iskra Golczewo - KS Fala Międzyzdroje 0 0 0
    06-03 15:00  Prawobrzeże Świnoujście - Pomorzanin Nowogard 0 0 2
    07-03 13:30  Mierzynianka Mierzyn - Sarmata Dobra 0 0 0
    07-03 14:00  Sparta Gryfice - Dąb Dębice 0 0 1
    19 kolejka relacja fotki komentarze
    13-03   KS Fala Międzyzdroje - Mewa Resko 0 0 0
    13-03   Dąb Dębice - Stal Szczecin 0 0 0
    13-03   Wybrzeże Rewalskie Rewal - Iskra Golczewo 0 0 0
    13-03   Jantar Dziwnów - Sparta Gryfice 0 0 0
    13-03   Jeziorak Szczecin - Wicher Brojce 0 0 0
    13-03   Sarmata Dobra - Orzeł Łoźnica 0 0 0
    13-03   Pomorzanin Nowogard - Tanowia Tanowo 0 0 0
    13-03 15:00  Prawobrzeże Świnoujście - Piast Chociwel 0 0 0
    14-03 14:00  Arkonia Szczecin - Mierzynianka Mierzyn 0 0 0
    20 kolejka relacja fotki komentarze
    20-03   Stal Szczecin - Jantar Dziwnów 0 0 0
    20-03   Piast Chociwel - KS Fala Międzyzdroje 0 0 0
    20-03   Mewa Resko - Wybrzeże Rewalskie Rewal 0 0 0
    20-03   Sparta Gryfice - Jeziorak Szczecin 0 0 0
    20-03   Wicher Brojce - Sarmata Dobra 0 0 0
    20-03   Orzeł Łoźnica - Arkonia Szczecin 0 0 0
    20-03   Mierzynianka Mierzyn - Pomorzanin Nowogard 0 0 0
    20-03   Tanowia Tanowo - Prawobrzeże Świnoujście 0 0 0
    20-03 14:00  Iskra Golczewo - Dąb Dębice 0 0 0
    21 kolejka relacja fotki komentarze
    27-03   Wybrzeże Rewalskie Rewal - KS Fala Międzyzdroje 0 0 0
    27-03   Tanowia Tanowo - Piast Chociwel 0 0 0
    27-03   Pomorzanin Nowogard - Orzeł Łoźnica 0 0 0
    27-03   Sarmata Dobra - Sparta Gryfice 0 0 0
    27-03   Jantar Dziwnów - Iskra Golczewo 0 0 0
    27-03   Dąb Dębice - Mewa Resko 0 0 0
    27-03 13:00  Jeziorak Szczecin - Stal Szczecin 0 0 0
    27-03 15:00  Prawobrzeże Świnoujście - Mierzynianka Mierzyn 0 0 0
    28-03 14:00  Arkonia Szczecin - Wicher Brojce 0 0 0
    22 kolejka relacja fotki komentarze
    03-04 13:00  Stal Szczecin - Sarmata Dobra 0 0 0
    03-04 13:00  KS Fala Międzyzdroje - Dąb Dębice 0 0 0
    03-04 13:00  Mewa Resko - Jantar Dziwnów 0 0 0
    03-04 13:00  Iskra Golczewo - Jeziorak Szczecin 0 0 0
    03-04 13:00  Wicher Brojce - Pomorzanin Nowogard 0 0 0
    03-04 13:00  Orzeł Łoźnica - Prawobrzeże Świnoujście 0 0 0
    03-04 13:00  Mierzynianka Mierzyn - Tanowia Tanowo 0 0 0
    03-04 13:00  Sparta Gryfice - Arkonia Szczecin 0 0 0
    03-04 13:00  Piast Chociwel - Wybrzeże Rewalskie Rewal 0 0 0
    23 kolejka relacja fotki komentarze
    10-04   Pomorzanin Nowogard - Sparta Gryfice 0 0 0
    10-04   Sarmata Dobra - Iskra Golczewo 0 0 0
    10-04   Jantar Dziwnów - KS Fala Międzyzdroje 0 0 0
    10-04   Dąb Dębice - Wybrzeże Rewalskie Rewal 0 0 0
    10-04   Mierzynianka Mierzyn - Piast Chociwel 0 0 0
    10-04   Tanowia Tanowo - Orzeł Łoźnica 0 0 0
    10-04 14:00  Prawobrzeże Świnoujście - Wicher Brojce 0 0 0
    10-04 14:00  Jeziorak Szczecin - Mewa Resko 0 0 0
    11-04 15:00  Arkonia Szczecin - Stal Szczecin 0 0 0
    24 kolejka relacja fotki komentarze
    17-04   KS Fala Międzyzdroje - Jeziorak Szczecin 0 0 0
    17-04   Mewa Resko - Sarmata Dobra 0 0 0
    17-04   Stal Szczecin - Pomorzanin Nowogard 0 0 0
    17-04   Orzeł Łoźnica - Mierzynianka Mierzyn 0 0 0
    17-04   Sparta Gryfice - Prawobrzeże Świnoujście 0 0 0
    17-04   Wicher Brojce - Tanowia Tanowo 0 0 0
    17-04   Piast Chociwel - Dąb Dębice 0 0 0
    17-04   Wybrzeże Rewalskie Rewal - Jantar Dziwnów 0 0 0
    17-04 14:00  Iskra Golczewo - Arkonia Szczecin 0 0 0
    25 kolejka relacja fotki komentarze
    24-04   Sarmata Dobra - KS Fala Międzyzdroje 0 0 0
    24-04   Orzeł Łoźnica - Piast Chociwel 0 0 0
    24-04   Mierzynianka Mierzyn - Wicher Brojce 0 0 0
    24-04   Tanowia Tanowo - Sparta Gryfice 0 0 0
    24-04   Pomorzanin Nowogard - Iskra Golczewo 0 0 0
    24-04   Jantar Dziwnów - Dąb Dębice 0 0 0
    24-04 14:00  Prawobrzeże Świnoujście - Stal Szczecin 0 0 0
    24-04 14:00  Jeziorak Szczecin - Wybrzeże Rewalskie Rewal 0 0 0
    25-04 15:00  Arkonia Szczecin - Mewa Resko 0 0 0
    26 kolejka relacja fotki komentarze
    01-05   Stal Szczecin - Tanowia Tanowo 0 0 0
    01-05   Sparta Gryfice - Mierzynianka Mierzyn 0 0 0
    01-05   Wicher Brojce - Orzeł Łoźnica 0 0 0
    01-05   Wybrzeże Rewalskie Rewal - Sarmata Dobra 0 0 0
    01-05   Piast Chociwel - Jantar Dziwnów 0 0 0
    01-05   Dąb Dębice - Jeziorak Szczecin 0 0 0
    01-05   KS Fala Międzyzdroje - Arkonia Szczecin 0 0 0
    01-05   Mewa Resko - Pomorzanin Nowogard 0 0 0
    01-05 15:00  Iskra Golczewo - Prawobrzeże Świnoujście 0 0 0
    27 kolejka relacja fotki komentarze
    08-05   Pomorzanin Nowogard - KS Fala Międzyzdroje 0 0 0
    08-05   Sarmata Dobra - Dąb Dębice 0 0 0
    08-05   Mierzynianka Mierzyn - Stal Szczecin 0 0 0
    08-05   Tanowia Tanowo - Iskra Golczewo 0 0 0
    08-05   Prawobrzeże Świnoujście - Mewa Resko 0 0 0
    08-05   Orzeł Łoźnica - Sparta Gryfice 0 0 0
    08-05   Wicher Brojce - Piast Chociwel 0 0 0
    08-05 14:00  Jeziorak Szczecin - Jantar Dziwnów 0 0 0
    09-05 16:00  Arkonia Szczecin - Wybrzeże Rewalskie Rewal 0 0 0
    28 kolejka relacja fotki komentarze
    15-05   Piast Chociwel - Jeziorak Szczecin 0 0 0
    15-05   Jantar Dziwnów - Sarmata Dobra 0 0 0
    15-05   Dąb Dębice - Arkonia Szczecin 0 0 0
    15-05   Wybrzeże Rewalskie Rewal - Pomorzanin Nowogard 0 0 0
    15-05   KS Fala Międzyzdroje - Prawobrzeże Świnoujście 0 0 0
    15-05   Mewa Resko - Tanowia Tanowo 0 0 0
    15-05   Stal Szczecin - Orzeł Łoźnica 0 0 0
    15-05   Sparta Gryfice - Wicher Brojce 0 0 0
    15-05 15:00  Iskra Golczewo - Mierzynianka Mierzyn 0 0 0
    29 kolejka relacja fotki komentarze
    22-05   Orzeł Łoźnica - Iskra Golczewo 0 0 0
    22-05   Mierzynianka Mierzyn - Mewa Resko 0 0 0
    22-05   Tanowia Tanowo - KS Fala Międzyzdroje 0 0 0
    22-05   Pomorzanin Nowogard - Dąb Dębice 0 0 0
    22-05   Wicher Brojce - Stal Szczecin 0 0 0
    22-05   Sparta Gryfice - Piast Chociwel 0 0 0
    22-05   Sarmata Dobra - Jeziorak Szczecin 0 0 0
    22-05 14:00  Prawobrzeże Świnoujście - Wybrzeże Rewalskie Rewal 0 0 0
    23-05 16:00  Arkonia Szczecin - Jantar Dziwnów 0 0 0
    30 kolejka relacja fotki komentarze
    29-05   Mewa Resko - Orzeł Łoźnica 0 0 0
    29-05   Piast Chociwel - Sarmata Dobra 0 0 0
    29-05   Jantar Dziwnów - Pomorzanin Nowogard 0 0 0
    29-05   Dąb Dębice - Prawobrzeże Świnoujście 0 0 0
    29-05   Wybrzeże Rewalskie Rewal - Tanowia Tanowo 0 0 0
    29-05   KS Fala Międzyzdroje - Mierzynianka Mierzyn 0 0 0
    29-05   Stal Szczecin - Sparta Gryfice 0 0 0
    29-05 14:00  Jeziorak Szczecin - Arkonia Szczecin 0 0 0
    29-05 16:00  Iskra Golczewo - Wicher Brojce 0 0 0
    31 kolejka relacja fotki komentarze
    05-06   Wicher Brojce - Mewa Resko 0 0 0
    05-06   Tanowia Tanowo - Dąb Dębice 0 0 0
    05-06   Pomorzanin Nowogard - Jeziorak Szczecin 0 0 0
    05-06   Stal Szczecin - Piast Chociwel 0 0 0
    05-06   Sparta Gryfice - Iskra Golczewo 0 0 0
    05-06   Orzeł Łoźnica - KS Fala Międzyzdroje 0 0 0
    05-06   Mierzynianka Mierzyn - Wybrzeże Rewalskie Rewal 0 0 0
    05-06 14:00  Prawobrzeże Świnoujście - Jantar Dziwnów 0 0 0
    06-06 16:00  Arkonia Szczecin - Sarmata Dobra 0 0 0
    32 kolejka relacja fotki komentarze
    12-06   Jantar Dziwnów - Tanowia Tanowo 0 0 0
    12-06   Dąb Dębice - Mierzynianka Mierzyn 0 0 0
    12-06   Wybrzeże Rewalskie Rewal - Orzeł Łoźnica 0 0 0
    12-06   KS Fala Międzyzdroje - Wicher Brojce 0 0 0
    12-06   Piast Chociwel - Arkonia Szczecin 0 0 0
    12-06   Sarmata Dobra - Pomorzanin Nowogard 0 0 0
    12-06   Mewa Resko - Sparta Gryfice 0 0 0
    12-06 14:00  Jeziorak Szczecin - Prawobrzeże Świnoujście 0 0 0
    12-06 16:00  Iskra Golczewo - Stal Szczecin 0 0 0
    33 kolejka relacja fotki komentarze
    19-06   Sparta Gryfice - KS Fala Międzyzdroje 0 0 0
    19-06   Stal Szczecin - Mewa Resko 0 0 0
    19-06   Wicher Brojce - Wybrzeże Rewalskie Rewal 0 0 0
    19-06   Orzeł Łoźnica - Dąb Dębice 0 0 0
    19-06   Mierzynianka Mierzyn - Jantar Dziwnów 0 0 0
    19-06   Tanowia Tanowo - Jeziorak Szczecin 0 0 0
    19-06   Pomorzanin Nowogard - Arkonia Szczecin 0 0 0
    19-06 14:00  Prawobrzeże Świnoujście - Sarmata Dobra 0 0 0
    19-06 16:00  Iskra Golczewo - Piast Chociwel 0 0 0
    34 kolejka relacja fotki komentarze
    26-06 14:00  Wybrzeże Rewalskie Rewal - Sparta Gryfice 0 0 0
    26-06 14:00  Mewa Resko - Iskra Golczewo 0 0 0
    26-06 14:00  Jeziorak Szczecin - Mierzynianka Mierzyn 0 0 0
    26-06 14:00  Arkonia Szczecin - Prawobrzeże Świnoujście 0 0 0
    26-06 14:00  KS Fala Międzyzdroje - Stal Szczecin 0 0 0
    26-06 14:00  Piast Chociwel - Pomorzanin Nowogard 0 0 0
    26-06 14:00  Sarmata Dobra - Tanowia Tanowo 0 0 0
    26-06 14:00  Jantar Dziwnów - Orzeł Łoźnica 0 0 0
    26-06 14:00  Dąb Dębice - Wicher Brojce 0 0 0
     
    top komentarze
    newsy:
    1 » Sparingpartner poszukiw »
    1 » Sparingpartner poszukiw »
    1 » Trener szuka drużyny
    1 » Chemik wygrywa z Hutnik »
    mecze:
    7 » MKP Szczecinek-Mechanik »
    5 » Osadnik Myślibórz-Kłos  »
    4 » Wisła Kraków-Pogoń Szcz »
    4 » Wiekowianka Wiekowo-Rad »
    4 » Lech Czaplinek-Polonia  »
    4 » Intermarche-Rega Trzebi »
    3 » Sparta Węgorzyno-Vineta »
    3 » Ina Recz-Klon Krzęcin
    2 » Dąb Dębno-Odra Chojna
    2 » Zefir Wyszewo-Victoria  »
    aktualnie na portalu
    zalogowanych: 1
    skryba1213
    gości: 1
    statystyki portalu
    • drużyn: 2917
    • imprez: 127731
    • newsów: 74485
    • użytkowników: 78865
    • komentarzy: 1112349
    • zdjęć: 807787
    • relacji: 39052
    Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


    widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
    © 2006-2021 - by ligowiec team
    Polityka Cookies