ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
tabela - Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ 2020/2021
og??em dom wyjazd bezpo?rednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Jeziorak Szczecin 8 17 5 2 1 33 / 14 3 1 0 20 / 5 2 1 1 13 / 9 1 1 0 1 0 2 / 2
2.  Mewa Resko 8 17 5 2 1 19 / 11 3 1 1 12 / 7 2 1 0 7 / 4 1 1 0 1 0 2 / 2
3.  Pomorzanin Nowogard 8 16 4 4 0 17 / 6 2 2 0 8 / 3 2 2 0 9 / 3
4.  Iskra Golczewo 8 15 4 3 1 18 / 7 3 0 1 10 / 2 1 3 0 8 / 5
5.  Sparta Gryfice 8 13 4 1 3 16 / 17 2 1 1 11 / 8 2 0 2 5 / 9 2 6 2 0 0 7 / 4
6.  Prawobrzeże Świnoujście 8 13 4 1 3 15 / 13 2 0 1 7 / 5 2 1 2 8 / 8 2 3 1 0 1 5 / 4
7.  Sarmata Dobra 8 13 4 1 3 15 / 15 2 1 1 6 / 4 2 0 2 9 / 11 1 0 0 0 1 3 / 4
8.  Piast Chociwel 8 13 4 1 3 17 / 18 1 1 2 7 / 11 3 0 1 10 / 7 1 0 0 0 1 1 / 4
9.  Arkonia Szczecin 8 12 3 3 2 12 / 9 2 2 0 8 / 2 1 1 2 4 / 7
10.  Jantar Dziwnów 8 11 3 2 3 18 / 14 2 1 1 12 / 6 1 1 2 6 / 8 1 3 1 0 0 4 / 1
11.  Wybrzeże Rewalskie Rewal 8 11 3 2 3 18 / 18 2 2 1 16 / 11 1 0 2 2 / 7 1 0 0 0 1 1 / 4
12.  Stal Szczecin 8 10 2 4 2 13 / 13 2 1 1 7 / 5 0 3 1 6 / 8
13.  Mierzynianka Mierzyn 8 9 2 3 3 11 / 13 1 1 1 5 / 6 1 2 2 6 / 7
14.  Dąb Dębice 8 7 2 1 5 11 / 23 2 1 2 7 / 8 0 0 3 4 / 15
15.  Wicher Brojce 8 6 1 3 4 11 / 16 0 1 3 4 / 8 1 2 1 7 / 8 1 3 1 0 0 5 / 1
16.  Tanowia Tanowo 8 6 1 3 4 17 / 25 0 2 1 4 / 8 1 1 3 13 / 17 1 0 0 0 1 1 / 5
17.  KS Fala Międzyzdroje 8 4 1 1 6 10 / 23 1 1 3 8 / 11 0 0 3 2 / 12
18.  Orzeł Łożnica 8 4 1 1 6 11 / 27 0 0 3 5 / 15 1 1 3 6 / 12
wyniki spotkań - Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ 2020/2021
  123456789101112131415161718
1.  Arkonia Szczecin
 
        
2.  Dąb Dębice 
 
       
3.  Iskra Golczewo  
 
       
4.  Jantar Dziwnów  
 
      
5.  Jeziorak Szczecin  
 
      
6.  KS Fala Międzyzdroje   
 
     
7.  Mewa Resko  
 
      
8.  Mierzynianka Mierzyn  
 
       
9.  Orzeł Łożnica      
 
   
10.  Piast Chociwel      
 
   
11.  Pomorzanin Nowogard      
 
  
12.  Prawobrzeże Świnoujście     
 
    
13.  Sarmata Dobra      
 
  
14.  Sparta Gryfice        
 
 
15.  Stal Szczecin       
 
  
16.  Tanowia Tanowo         
 
17.  Wicher Brojce        
 
 
18.  Wybrzeże Rewalskie Rewal        
 
terminarz - Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ 2020/2021
wersja do druku
1 kolejka relacja fotki komentarze
Mewa Resko - Piast Chociwel 2 - 3 0 0 9
Arkonia Szczecin - Tanowia Tanowo 1 - 1 0 72 3
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Stal Szczecin 1 - 1 0 0 1
Jeziorak Szczecin - Orzeł Łożnica 5 - 0 0 51 15
Dąb Dębice - Sparta Gryfice 0 - 1 0 0 15
Sarmata Dobra - Mierzynianka Mierzyn 1 - 0 0 0 32
Jantar Dziwnów - Wicher Brojce 5 - 0 0 31 6
Pomorzanin Nowogard - Prawobrzeże Świnoujście 3 - 0 0 0 70
KS Fala Międzyzdroje - Iskra Golczewo 1 - 4 0 0 11
2 kolejka relacja fotki komentarze
Sparta Gryfice - Jantar Dziwnów 0 - 2 1 51 12
Stal Szczecin - Dąb Dębice 5 - 1 0 0 6
Tanowia Tanowo - Pomorzanin Nowogard 1 - 1 0 0 22
Mewa Resko - KS Fala Międzyzdroje 2 - 0 0 0 0
Piast Chociwel - Prawobrzeże Świnoujście 1 - 4 0 0 1
Orzeł Łożnica - Sarmata Dobra 2 - 3 0 0 5
Wicher Brojce - Jeziorak Szczecin 1 - 3 0 1 3
Mierzynianka Mierzyn - Arkonia Szczecin 2 - 2 0 67 4
Iskra Golczewo - Wybrzeże Rewalskie Rewal 3 - 0 1 34 6
3 kolejka relacja fotki komentarze
Arkonia Szczecin - Orzeł Łożnica 3 - 1 0 1 1
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Mewa Resko 2 - 2 0 0 1
Dąb Dębice - Iskra Golczewo 1 - 1 0 0 21
Jeziorak Szczecin - Sparta Gryfice 4 - 1 1 39 8
KS Fala Międzyzdroje - Piast Chociwel 3 - 1 0 0 0
Jantar Dziwnów - Stal Szczecin 2 - 2 0 67 4
Pomorzanin Nowogard - Mierzynianka Mierzyn 2 - 0 0 0 39
Sarmata Dobra - Wicher Brojce 1 - 1 1 0 21
Prawobrzeże Świnoujście - Tanowia Tanowo 5 - 2 0 0 2
4 kolejka relacja fotki komentarze
Stal Szczecin - Jeziorak Szczecin 0 - 3 0 51 17
Mewa Resko - Dąb Dębice 3 - 2 0 0 10
KS Fala Międzyzdroje - Wybrzeże Rewalskie Rewal 0 - 1 0 0 0
Mierzynianka Mierzyn - Prawobrzeże Świnoujście 2 - 1 0 57 6
Orzeł Łożnica - Pomorzanin Nowogard 1 - 6 0 0 63
Piast Chociwel - Tanowia Tanowo 3 - 2 0 0 3
Sparta Gryfice - Sarmata Dobra 4 - 3 1 44 17
Wicher Brojce - Arkonia Szczecin 1 - 2 0 39 2
Iskra Golczewo - Jantar Dziwnów 4 - 1 0 1 6
5 kolejka relacja fotki komentarze
Tanowia Tanowo - Mierzynianka Mierzyn 2 - 2 0 28 1
Arkonia Szczecin - Sparta Gryfice 4 - 0 0 81 6
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Piast Chociwel 0 - 2 0 0 1
Dąb Dębice - KS Fala Międzyzdroje 2 - 1 0 0 7
Jeziorak Szczecin - Iskra Golczewo 3 - 3 0 51 20
Jantar Dziwnów - Mewa Resko 1 - 3 0 0 3
Pomorzanin Nowogard - Wicher Brojce 1 - 1 0 0 76
Sarmata Dobra - Stal Szczecin 3 - 1 0 0 15
Prawobrzeże Świnoujście - Orzeł Łożnica 1 - 0 0 0 5
6 kolejka relacja fotki komentarze
Stal Szczecin - Arkonia Szczecin 1 - 0 0 0 3
Mewa Resko - Jeziorak Szczecin 2 - 2 0 92 11
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Dąb Dębice 7 - 1 0 0 1
Piast Chociwel - Mierzynianka Mierzyn 1 - 3 0 0 1
Orzeł Łożnica - Tanowia Tanowo 2 - 6 0 0 1
Wicher Brojce - Prawobrzeże Świnoujście 1 - 2 0 0 4
Sparta Gryfice - Pomorzanin Nowogard 1 - 1 0 39 45
Iskra Golczewo - Sarmata Dobra 3 - 0 0 1 8
KS Fala Międzyzdroje - Jantar Dziwnów 2 - 2 0 0 0
7 kolejka relacja fotki komentarze
Jantar Dziwnów - Wybrzeże Rewalskie Rewal 4 - 1 0 0 2
Pomorzanin Nowogard - Stal Szczecin 2 - 2 0 0 24
Dąb Dębice - Piast Chociwel 2 - 4 0 0 1
Tanowia Tanowo - Wicher Brojce 1 - 5 0 0 3
Jeziorak Szczecin - KS Fala Międzyzdroje 8 - 1 0 1 2
Sarmata Dobra - Mewa Resko 1 - 2 0 0 5
Mierzynianka Mierzyn - Orzeł Łożnica 1 - 3 0 41 2
Prawobrzeże Świnoujście - Sparta Gryfice 1 - 3 0 0 0
Arkonia Szczecin - Iskra Golczewo 0 - 0 0 52 23
8 kolejka relacja fotki komentarze
Stal Szczecin - Prawobrzeże Świnoujście 1 - 1 0 1 6
Mewa Resko - Arkonia Szczecin 3 - 0 0 0 15
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Jeziorak Szczecin 6 - 5 0 1 23
Dąb Dębice - Jantar Dziwnów 2 - 1 0 0 15
Piast Chociwel - Orzeł Łożnica 2 - 2 0 0 0
KS Fala Międzyzdroje - Sarmata Dobra 2 - 3 0 0 1
Wicher Brojce - Mierzynianka Mierzyn 1 - 1 0 0 14
Sparta Gryfice - Tanowia Tanowo 6 - 2 0 42 8
Iskra Golczewo - Pomorzanin Nowogard 0 - 1 0 1 68
9 kolejka relacja fotki komentarze
26-09   Pomorzanin Nowogard - Mewa Resko 0 0 4
26-09 11:00  Jantar Dziwnów - Piast Chociwel 0 0 0
26-09 11:00  Arkonia Szczecin - KS Fala Międzyzdroje 0 0 0
26-09 15:00  Jeziorak Szczecin - Dąb Dębice 0 0 0
26-09 15:00  Orzeł Łożnica - Wicher Brojce 0 0 0
26-09 15:30  Tanowia Tanowo - Stal Szczecin 0 0 0
26-09 16:00  Prawobrzeże Świnoujście - Iskra Golczewo 0 0 0
26-09 16:00  Mierzynianka Mierzyn - Sparta Gryfice 0 0 0
26-09 16:00  Sarmata Dobra - Wybrzeże Rewalskie Rewal 0 0 0
10 kolejka relacja fotki komentarze
03-10 11:00  Jantar Dziwnów - Jeziorak Szczecin 0 0 0
03-10 11:00  Iskra Golczewo - Tanowia Tanowo 0 0 0
03-10 12:00  Mewa Resko - Prawobrzeże Świnoujście 0 0 0
03-10 14:00  Dąb Dębice - Sarmata Dobra 0 0 0
03-10 14:00  Wybrzeże Rewalskie Rewal - Arkonia Szczecin 0 0 0
03-10 14:00  Piast Chociwel - Wicher Brojce 0 0 0
03-10 15:00  KS Fala Międzyzdroje - Pomorzanin Nowogard 0 0 0
03-10 15:00  Sparta Gryfice - Orzeł Łożnica 0 0 0
04-10 12:00  Stal Szczecin - Mierzynianka Mierzyn 0 0 0
11 kolejka relacja fotki komentarze
10-10   Pomorzanin Nowogard - Wybrzeże Rewalskie Rewal 0 0 0
10-10 14:00  Tanowia Tanowo - Mewa Resko 0 0 0
10-10 14:00  Orzeł Łożnica - Stal Szczecin 0 0 0
10-10 14:00  Wicher Brojce - Sparta Gryfice 0 0 0
10-10 15:00  Prawobrzeże Świnoujście - KS Fala Międzyzdroje 0 0 0
10-10 15:00  Mierzynianka Mierzyn - Iskra Golczewo 0 0 0
10-10 15:00  Jeziorak Szczecin - Piast Chociwel 0 0 0
10-10 15:00  Sarmata Dobra - Jantar Dziwnów 0 0 0
11-10 14:00  Arkonia Szczecin - Dąb Dębice 0 0 0
12 kolejka relacja fotki komentarze
17-10 11:00  KS Fala Międzyzdroje - Tanowia Tanowo 0 0 0
17-10 11:00  Stal Szczecin - Wicher Brojce 0 0 0
17-10 12:00  Mewa Resko - Mierzynianka Mierzyn 0 0 0
17-10 14:00  Wybrzeże Rewalskie Rewal - Prawobrzeże Świnoujście 0 0 0
17-10 14:00  Dąb Dębice - Pomorzanin Nowogard 0 0 1
17-10 14:00  Piast Chociwel - Sparta Gryfice 0 0 0
17-10 14:00  Jeziorak Szczecin - Sarmata Dobra 0 0 0
17-10 15:00  Iskra Golczewo - Orzeł Łożnica 0 0 0
18-10 11:00  Jantar Dziwnów - Arkonia Szczecin 0 0 0
13 kolejka relacja fotki komentarze
24-10   Pomorzanin Nowogard - Jantar Dziwnów 0 0 0
24-10 13:00  Wicher Brojce - Iskra Golczewo 0 0 0
24-10 14:00  Sarmata Dobra - Piast Chociwel 0 0 0
24-10 14:00  Tanowia Tanowo - Wybrzeże Rewalskie Rewal 0 0 0
24-10 14:00  Orzeł Łożnica - Mewa Resko 0 0 0
24-10 15:00  Prawobrzeże Świnoujście - Dąb Dębice 0 0 0
24-10 15:00  Mierzynianka Mierzyn - KS Fala Międzyzdroje 0 0 0
24-10 15:00  Sparta Gryfice - Stal Szczecin 0 0 0
25-10 14:00  Arkonia Szczecin - Jeziorak Szczecin 0 0 0
14 kolejka relacja fotki komentarze
31-10 12:00  Mewa Resko - Wicher Brojce 0 0 0
31-10 13:00  Jantar Dziwnów - Prawobrzeże Świnoujście 0 0 0
31-10 13:00  Piast Chociwel - Stal Szczecin 0 0 0
31-10 13:00  Dąb Dębice - Tanowia Tanowo 0 0 0
31-10 14:00  Iskra Golczewo - Sparta Gryfice 0 0 0
31-10 14:00  KS Fala Międzyzdroje - Orzeł Łożnica 0 0 0
31-10 14:00  Wybrzeże Rewalskie Rewal - Mierzynianka Mierzyn 0 0 0
31-10 14:00  Jeziorak Szczecin - Pomorzanin Nowogard 0 0 0
31-10 14:00  Sarmata Dobra - Arkonia Szczecin 0 0 0
15 kolejka relacja fotki komentarze
07-11   Pomorzanin Nowogard - Sarmata Dobra 0 0 0
07-11 11:30  Tanowia Tanowo - Jantar Dziwnów 0 0 0
07-11 13:00  Orzeł Łożnica - Wybrzeże Rewalskie Rewal 0 0 0
07-11 13:00  Wicher Brojce - KS Fala Międzyzdroje 0 0 0
07-11 13:00  Sparta Gryfice - Mewa Resko 0 0 0
07-11 14:00  Prawobrzeże Świnoujście - Jeziorak Szczecin 0 0 0
07-11 14:00  Mierzynianka Mierzyn - Dąb Dębice 0 0 0
08-11 11:00  Stal Szczecin - Iskra Golczewo 0 0 0
08-11 13:00  Arkonia Szczecin - Piast Chociwel 0 0 0
16 kolejka relacja fotki komentarze
14-11 12:00  Mewa Resko - Stal Szczecin 0 0 0
14-11 13:00  Dąb Dębice - Orzeł Łożnica 0 0 0
14-11 13:00  Jantar Dziwnów - Mierzynianka Mierzyn 0 0 0
14-11 13:00  Jeziorak Szczecin - Tanowia Tanowo 0 0 0
14-11 13:00  Piast Chociwel - Iskra Golczewo 0 0 0
14-11 13:30  Sarmata Dobra - Prawobrzeże Świnoujście 0 0 0
14-11 14:00  Wybrzeże Rewalskie Rewal - Wicher Brojce 0 0 0
14-11 14:00  KS Fala Międzyzdroje - Sparta Gryfice 0 0 0
15-11 13:00  Arkonia Szczecin - Pomorzanin Nowogard 0 0 0
17 kolejka relacja fotki komentarze
21-11   Pomorzanin Nowogard - Piast Chociwel 0 0 0
21-11 11:00  Stal Szczecin - KS Fala Międzyzdroje 0 0 0
21-11 11:30  Tanowia Tanowo - Sarmata Dobra 0 0 0
21-11 13:00  Iskra Golczewo - Mewa Resko 0 0 0
21-11 13:00  Wicher Brojce - Dąb Dębice 0 0 0
21-11 13:00  Orzeł Łożnica - Jantar Dziwnów 0 0 0
21-11 13:00  Sparta Gryfice - Wybrzeże Rewalskie Rewal 0 0 0
21-11 14:00  Prawobrzeże Świnoujście - Arkonia Szczecin 0 0 0
21-11 14:00  Mierzynianka Mierzyn - Jeziorak Szczecin 0 0 0
 
top komentarze
newsy:
1 » Armada Szczecin wciąż n »
mecze:
63 » Iskra Golczewo-Pomorzan »
51 » Orzeł Wałcz-Polonia Pło »
37 » Kotwica II Kołobrzeg-AP »
33 » Olimp Złocieniec-Pogoń  »
25 » Drawa Drawno-Pogoń Połc »
25 » Dąb Dębno-Ogniwo Babine »
23 » Wybrzeże Rewalskie Rewa »
20 » Piast Piaseczno-Zieloni »
18 » Odra Chojna-CRS Pogoń B »
18 » Lotnik Czarne-Orzeł Mrz »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 18
4funTv 90min
akademia arturr
banito89 Bengoro
charles9 emil123
Fan1946 Gosc00
KotwaFans8... kotwica238
lumbago88 Obiektywny...
Sarenka99 Senior11
VinetaWoli... Vukovic
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2890
• imprez: 124723
• newsów: 73872
• użytkowników: 74812
• komentarzy: 1102819
• zdjęć: 801076
• relacji: 38745
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2020 - by ligowiec team
Polityka Cookies