redaktor dyżurny:
Bengoro
login:
hasło:
moje konto
piłka nożna
koszykówka
siatkówka
piłka ręczna
inne
portal
załóż konto
przypomnij hasło
Ekstraklasa
II liga
III liga
IV liga
Klasa Okręgowa
A klasa
B klasa
Juniorzy
Kobiety
Futsal
Szczecińska Liga Piłkarska
Mini Mundial
Liga PO-WiDDz
Liga Bałtycka Orlików
Pozostałe rozgrywki
MGHLPN
PLK
ligi mężczyzn
Pozostałe rozgrywki
Ekstraklasa kobiet
I liga kobiet
II liga kobiet
II liga mężczyzn
III liga
plażówka
Pozostałe rozgrywki
Siatkarze dla Hospicjum
Superliga kobiet
Superliga mężczyzn
ligi mężczyzn
ligi kobiet
Pozostałe rozgrywki
inne sporty
RIO DE JANEIRO 2016
LONDYN 2012
PEKIN 2008
portal
PEKAO Szczecin Open
GRAND PRIX POLSKI 2007
plebiscyt roku
Zima z Ligowiec.net
sportowiec roku
POMOC
kontakt
reklama
załoga
regulamin
redakcja
współpraca
misja portalu
polityka prywatności
tabela - Centralna Liga Juniorów U-17 (wiosna) 2019/2020
og??em
dom
wyjazd
bezpo?rednie
m
pkt
Z
R
P
+/-
Z
R
P
+/-
Z
R
P
+/-
m
pkt
Z
R
P
+/-
1.
Arka Gdynia
1
3
1
0
0
4 / 1
1
0
0
4 / 1
0
0
0
0 / 0
2.
Lech Poznań
1
3
1
0
0
2 / 1
0
0
0
0 / 0
1
0
0
2 / 1
3.
AP Reissa Poznań
1
3
1
0
0
2 / 1
1
0
0
2 / 1
0
0
0
0 / 0
4.
Pogoń Szczecin
1
3
1
0
0
1 / 0
0
0
0
0 / 0
1
0
0
1 / 0
5.
Warta Poznań
1
0
0
0
1
1 / 2
0
0
0
0 / 0
0
0
1
1 / 2
6.
CWZS Bydgoszcz
1
0
0
0
1
1 / 2
0
0
1
1 / 2
0
0
0
0 / 0
7.
FASE Szczecin
1
0
0
0
1
0 / 1
0
0
1
0 / 1
0
0
0
0 / 0
8.
Lechia Gdańsk
1
0
0
0
1
1 / 4
0
0
0
0 / 0
0
0
1
1 / 4
wyniki spotkań - Centralna Liga Juniorów U-17 (wiosna) 2019/2020
1
2
3
4
5
6
7
8
1.
AP Reissa Poznań U17
 
2 : 1
2.
Arka Gdynia
 
4 : 1
3.
CWZS Bydgoszcz
 
1 : 2
4.
FASE Szczecin U17
 
0 : 1
5.
Lech Poznań
 
6.
Lechia Gdańsk
 
7.
Pogoń Szczecin
 
8.
Warta Poznań
 
terminarz - Centralna Liga Juniorów U-17 (wiosna) 2019/2020
wersja do druku
1 kolejka
FASE Szczecin U17 - Pogoń Szczecin
0 - 1
0
0
0
AP Reissa Poznań U17 - Warta Poznań
2 - 1
0
0
0
Arka Gdynia - Lechia Gdańsk
4 - 1
0
0
0
CWZS Bydgoszcz - Lech Poznań
1 - 2
0
0
0
top komentarze
newsy:
mecze:
22 »
Korona Człopa-Gavia Cho »
12 »
Dąb Dębno-Kasta Szczeci »
12 »
Gwardia Koszalin-MKP Sz »
12 »
Orzeł Łubowo-Wrzos Born »
11 »
GKS Manowo-Iskra Białog »
10 »
Orzeł Bierzwnik-Lech Cz »
9 »
Orzeł Wałcz-Perła URB D »
9 »
Morzycko Moryń-Dąb Dębn »
9 »
Unia Dolice-Chemik Poli »
8 »
Calisia Kalisz Pomorski »
aktualnie na portalu
zalogowanych:
0
gości:
4
statystyki portalu
• drużyn:
3129
• imprez:
151633
• newsów:
78057
• użytkowników:
81033
• komentarzy:
1171934
• zdjęć:
892748
• relacji:
40576
Najwi�kszy
Skateshop
w Szczecinie.
widzisz błąd na stronie -
zgłoś go nam
© 2006-2024 - by
ligowiec team
Polityka Cookies