ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
tabela - II Liga Oldbojów 2019/2020
og??em dom wyjazd bezpo?rednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Mechanik Bobolice 11 33 11 0 0 62 / 18 7 0 0 47 / 16 4 0 0 15 / 2
2.  Maxtrans-Sokół Karlino 12 24 8 0 4 47 / 29 3 0 2 19 / 12 5 0 2 28 / 17
3.  Sparta Gryfice 10 22 7 1 2 39 / 16 5 1 0 28 / 8 2 0 2 11 / 8
4.  Oldboje Światowid 63 Łobez 11 22 7 1 3 37 / 26 5 0 1 28 / 10 2 1 2 9 / 16
5.  Ikar Krosino 12 20 6 2 4 44 / 34 4 0 1 22 / 10 2 2 3 22 / 24
6.  Oldboje Wyszewo 11 16 5 1 5 27 / 29 2 1 2 16 / 12 3 0 3 11 / 17 2 6 2 0 0 6 / 3
7.  Jesion-Trans-Oldboje Tychowo 11 16 5 1 5 24 / 19 3 0 3 14 / 10 2 1 2 10 / 9 1 0 0 0 1 2 / 3
8.  Wybrzeże Rewalskie Rewal 11 16 5 1 5 32 / 40 3 1 2 19 / 21 2 0 3 13 / 19 1 0 0 0 1 1 / 3
9.  Pamet Świdwin 11 13 4 1 6 25 / 35 1 1 2 8 / 6 3 0 4 17 / 29
10.  Sokół St. Dąbrowa 10 12 4 0 6 22 / 35 4 0 1 15 / 8 0 0 5 7 / 27
11.  TKKF Strażak Koszalin 10 10 3 1 6 30 / 39 2 0 3 17 / 18 1 1 3 13 / 21
12.  Intermarche-Rega Trzebiatów 11 4 1 1 9 15 / 39 0 1 4 4 / 17 1 0 5 11 / 22
13.  Bizon Cerkwica 11 0 0 0 11 8 / 53 0 0 6 6 / 21 0 0 5 2 / 32
wyniki spotkań - II Liga Oldbojów 2019/2020
  12345678910111213
1.  Bizon Cerkwica
 
     
2.  Ikar Krosino 
 
      
3.  Intermarche-Rega Trzebiatów  
 
    
4.  Jesion-Trans-Oldboje Tychowo 
 
     
5.  Maxtrans-Sokół Karlino 
 
      
6.  Mechanik Bobolice   
 
  
7.  Oldboje Światowid 63 Łobez   
 
   
8.  Oldboje Wyszewo    
 
   
9.  Pamet Świdwin     
 
  
10.  Sokół St. Dąbrowa    
 
 
11.  Sparta Gryfice     
 
12.  TKKF Strażak Koszalin      
 
 
13.  Wybrzeże Rewalskie Rewal     
 
terminarz - II Liga Oldbojów 2019/2020
wersja do druku
1 kolejka relacja fotki komentarze
Oldboje Światowid 63 Łobez - Jesion-Trans-Oldboje Tychowo 2 - 0 0 0 0
Bizon Cerkwica - Oldboje Wyszewo 0 - 1 0 0 0
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Ikar Krosino 6 - 4 0 0 0
Intermarche-Rega Trzebiatów - TKKF Strażak Koszalin 1 - 4 0 0 0
Maxtrans-Sokół Karlino - Sokół St. Dąbrowa 10 - 0 0 0 0
Mechanik Bobolice - Pamet Świdwin 10 - 3 0 0 0
2 kolejka relacja fotki komentarze
Bizon Cerkwica - Ikar Krosino 1 - 4 0 0 1
Pamet Świdwin - Maxtrans-Sokół Karlino 1 - 2 0 0 1
Mechanik Bobolice - Intermarche-Rega Trzebiatów 7 - 2 0 0 1
Wybrzeże Rewalskie Rewal - TKKF Strażak Koszalin 2 - 2 0 0 1
Oldboje Wyszewo - Oldboje Światowid 63 Łobez 1 - 2 0 0 1
Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - Sparta Gryfice 2 - 4 0 0 0
3 kolejka relacja fotki komentarze
Sparta Gryfice - Oldboje Wyszewo 6 - 1 0 0 0
Ikar Krosino - Oldboje Światowid 63 Łobez 5 - 0 0 0 1
TKKF Strażak Koszalin - Bizon Cerkwica 7 - 1 0 0 2
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Mechanik Bobolice 1 - 3 0 0 0
Intermarche-Rega Trzebiatów - Maxtrans-Sokół Karlino 1 - 6 0 0 1
Sokół St. Dąbrowa - Pamet Świdwin 1 - 4 0 0 0
4 kolejka relacja fotki komentarze
Sokół St. Dąbrowa - Intermarche-Rega Trzebiatów 4 - 3 0 0 1
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Maxtrans-Sokół Karlino 2 - 8 0 0 1
Bizon Cerkwica - Mechanik Bobolice 1 - 4 0 0 0
TKKF Strażak Koszalin - Oldboje Światowid 63 Łobez 2 - 5 0 0 3
Sparta Gryfice - Ikar Krosino 1 - 1 0 0 2
Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - Oldboje Wyszewo 2 - 3 0 0 0
5 kolejka relacja fotki komentarze
Sparta Gryfice - TKKF Strażak Koszalin 4 - 3 0 0 0
Maxtrans-Sokół Karlino - Bizon Cerkwica 5 - 1 0 0 1
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Sokół St. Dąbrowa 4 - 3 0 0 0
Intermarche-Rega Trzebiatów - Pamet Świdwin 1 - 2 0 0 0
Mechanik Bobolice - Oldboje Światowid 63 Łobez 7 - 1 0 0 1
Ikar Krosino - Jesion-Trans-Oldboje Tychowo 3 - 5 0 0 3
6 kolejka relacja fotki komentarze
Pamet Świdwin - Wybrzeże Rewalskie Rewal 6 - 2 0 0 0
Sokół St. Dąbrowa - Bizon Cerkwica 5 - 0 0 0 1
Oldboje Światowid 63 Łobez - Maxtrans-Sokół Karlino 4 - 1 0 0 3
Mechanik Bobolice - Sparta Gryfice 4 - 2 0 0 0
TKKF Strażak Koszalin - Jesion-Trans-Oldboje Tychowo 2 - 4 0 0 1
Oldboje Wyszewo - Ikar Krosino 3 - 3 0 0 1
7 kolejka relacja fotki komentarze
Oldboje Wyszewo - TKKF Strażak Koszalin 7 - 3 0 0 6
Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - Mechanik Bobolice 0 - 2 0 0 4
Sparta Gryfice - Maxtrans-Sokół Karlino 5 - 3 0 0 1
Bizon Cerkwica - Pamet Świdwin 1 - 4 0 0 0
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Intermarche-Rega Trzebiatów 4 - 1 0 0 0
Oldboje Światowid 63 Łobez - Sokół St. Dąbrowa 3 - 2 0 0 3
8 kolejka relacja fotki komentarze
Bizon Cerkwica - Intermarche-Rega Trzebiatów 1 - 3 0 0 0
Maxtrans-Sokół Karlino - Jesion-Trans-Oldboje Tychowo 2 - 1 1 0 3
Mechanik Bobolice - Oldboje Wyszewo 5 - 4 0 0 7
Sokół St. Dąbrowa - Sparta Gryfice 2 - 1 0 1 2
TKKF Strażak Koszalin - Ikar Krosino 4 - 3 0 0 8
Oldboje Światowid 63 Łobez - Pamet Świdwin 5 - 2 0 0 1
9 kolejka relacja fotki komentarze
Oldboje Wyszewo - Maxtrans-Sokół Karlino 2 - 3 0 0 3
Sparta Gryfice - Pamet Świdwin 7 - 0 0 0 0
Bizon Cerkwica - Wybrzeże Rewalskie Rewal 2 - 5 0 0 0
Mechanik Bobolice - Ikar Krosino 7 - 3 0 0 1
Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - Sokół St. Dąbrowa 4 - 1 0 0 3
Intermarche-Rega Trzebiatów - Oldboje Światowid 63 Łobez 1 - 1 0 0 1
10 kolejka relacja fotki komentarze
Mechanik Bobolice - TKKF Strażak Koszalin 7 - 1 0 0 2
Pamet Świdwin - Jesion-Trans-Oldboje Tychowo 0 - 0 0 0 2
Intermarche-Rega Trzebiatów - Sparta Gryfice 0 - 4 0 0 1
Sokół St. Dąbrowa - Oldboje Wyszewo 3 - 0 0 0 3
Maxtrans-Sokół Karlino - Ikar Krosino 2 - 4 0 0 1
Oldboje Światowid 63 Łobez - Wybrzeże Rewalskie Rewal 3 - 5 0 0 1
11 kolejka relacja fotki komentarze
TKKF Strażak Koszalin - Maxtrans-Sokół Karlino 2 - 5 0 0 1
Pamet Świdwin - Oldboje Wyszewo 1 - 2 0 0 1
Ikar Krosino - Sokół St. Dąbrowa 6 - 1 0 0 1
Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - Intermarche-Rega Trzebiatów 2 - 0 0 0 0
Sparta Gryfice - Wybrzeże Rewalskie Rewal 5 - 0 0 0 2
Oldboje Światowid 63 Łobez - Bizon Cerkwica 11 - 0 0 0 1
12 kolejka relacja fotki komentarze
Ikar Krosino - Pamet Świdwin 4 - 2 0 0 0
Maxtrans-Sokół Karlino - Mechanik Bobolice 0 - 6 0 0 1
16-11   Bizon Cerkwica - Sparta Gryfice 0 0 0
16-11   Wybrzeże Rewalskie Rewal - Jesion-Trans-Oldboje Tychowo 0 0 1
16-11   Intermarche-Rega Trzebiatów - Oldboje Wyszewo 0 0 0
16-11 13:00  Sokół St. Dąbrowa - TKKF Strażak Koszalin 0 0 4
13 kolejka relacja fotki komentarze
Ikar Krosino - Intermarche-Rega Trzebiatów 4 - 2 0 0 0
Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - Bizon Cerkwica 4 - 0 0 0 1
23-11   Sokół St. Dąbrowa - Mechanik Bobolice 0 0 0
23-11   Pamet Świdwin - TKKF Strażak Koszalin 0 0 0
Oldboje Wyszewo - Wybrzeże Rewalskie Rewal 3 - 1 0 0 1
23-11   Sparta Gryfice - Oldboje Światowid 63 Łobez 0 0 0
 
top komentarze
newsy:
3 » Nabór na sędziów piłki  »
1 » Gra IV liga
mecze:
95 » Dąb Dębno-Sokół Pyrzyce
64 » Wicher Brojce-Pomorzani »
36 » Biali Sądów-Stal Lipian »
31 » Darłovia Darłowo-Orzeł  »
30 » Sokół Karlino-Flota Świ »
28 » Radew Białogórzyno-Wrzo »
23 » Błękitni II Stargard-GK »
23 » Sokół Sokoliniec-Iskra  »
21 » Pogoń Wierzchowo-Błękit »
21 » Remor Recz-Klon Krzęcin
aktualnie na portalu
zalogowanych: 4
Bnjo677 Fazi877
marekperec wiarusek
gości: 1026
statystyki portalu
• drużyn: 2826
• imprez: 119983
• newsów: 72648
• użytkowników: 70421
• komentarzy: 1091773
• zdjęć: 788020
• relacji: 38314
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2019 - by ligowiec team
Polityka Cookies