ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
tabela - I liga Kobiet - gr. północna 2019/2020
og??em dom wyjazd bezpo?rednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Akademia Piłkarska LG 11 28 9 1 1 29 / 13 4 1 0 14 / 5 5 0 1 15 / 8
2.  UKS SMS ŁódĽ II 11 27 9 0 2 39 / 11 6 0 0 22 / 4 3 0 2 17 / 7
3.  Stomilanki Olsztyn 11 22 7 1 3 31 / 16 4 0 2 16 / 9 3 1 1 15 / 7 2 6 2 0 0 9 / 3
4.  Piastovia Piastów 11 22 7 1 3 24 / 22 2 1 2 8 / 11 5 0 1 16 / 11 2 3 1 0 1 4 / 7
5.  Polonia ¦roda Wlkp. 11 22 7 1 3 24 / 18 3 0 2 13 / 7 4 1 1 11 / 11 2 0 0 0 2 3 / 6
6.  MUKS Praga Warszawa 11 19 6 1 4 26 / 13 3 1 1 16 / 5 3 0 3 10 / 8
7.  Z±bkovia Z±bki 11 14 4 2 5 23 / 30 1 2 3 10 / 19 3 0 2 13 / 11
8.  KS Raszyn 11 11 3 2 6 14 / 21 2 1 3 8 / 10 1 1 3 6 / 11 1 1 0 1 0 1 / 1
9.  Medyk II Konin 11 11 3 2 6 23 / 18 2 1 3 13 / 7 1 1 3 10 / 11 1 1 0 1 0 1 / 1
10.  AP Kotwica Kołobrzeg 11 9 3 0 8 9 / 28 2 0 4 6 / 13 1 0 4 3 / 15
11.  Unifreeze Górzno 11 4 0 4 7 19 / 34 0 0 5 8 / 20 0 4 2 11 / 14
12.  Polonia Poznań 11 1 0 1 10 5 / 42 0 1 4 4 / 18 0 0 6 1 / 24
wyniki spotkań - I liga Kobiet - gr. północna 2019/2020
  123456789101112
1.  Akademia Piłkarska LG
 
2.  AP Kotwica Kołobrzeg
 
 
3.  KS Raszyn
 
4.  Medyk II Konin
 
5.  MUKS Praga Warszawa
 
6.  Piastovia Piastów
 
 
7.  Polonia Poznań    
 
  
8.  Polonia ¦roda Wlkp.
 
9.  Stomilanki Olsztyn 
 
10.  UKS SMS ŁódĽ II
 
11.  Unifreeze Górzno 
 
12.  Z±bkovia Z±bki 
 
terminarz - I liga Kobiet - gr. północna 2019/2020
wersja do druku
1 kolejka relacja fotki komentarze
UKS SMS ŁódĽ II - Polonia Poznań 6 - 0 0 0 0
MUKS Praga Warszawa - Polonia ¦roda Wlkp. 2 - 3 0 0 0
Stomilanki Olsztyn - Piastovia Piastów 6 - 1 0 0 0
AP Kotwica Kołobrzeg - Akademia Piłkarska LG 1 - 3 0 0 0
Z±bkovia Z±bki - Unifreeze Górzno 1 - 1 0 0 0
Medyk II Konin - KS Raszyn 1 - 1 0 0 0
2 kolejka relacja fotki komentarze
Unifreeze Górzno - UKS SMS ŁódĽ II 1 - 5 0 0 0
Medyk II Konin - Stomilanki Olsztyn 0 - 3 0 0 0
Polonia ¦roda Wlkp. - Z±bkovia Z±bki 3 - 1 0 0 0
Polonia Poznań - AP Kotwica Kołobrzeg 1 - 3 0 0 0
KS Raszyn - Akademia Piłkarska LG 0 - 2 0 0 0
Piastovia Piastów - MUKS Praga Warszawa 0 - 1 0 0 0
3 kolejka relacja fotki komentarze
Stomilanki Olsztyn - KS Raszyn 3 - 1 0 0 0
UKS SMS ŁódĽ II - Polonia ¦roda Wlkp. 5 - 0 0 0 0
Akademia Piłkarska LG - Polonia Poznań 4 - 1 0 0 0
MUKS Praga Warszawa - Medyk II Konin 1 - 1 0 0 0
Z±bkovia Z±bki - Piastovia Piastów 3 - 5 0 0 0
AP Kotwica Kołobrzeg - Unifreeze Górzno 2 - 1 0 0 0
4 kolejka relacja fotki komentarze
Unifreeze Górzno - Akademia Piłkarska LG 3 - 4 0 0 0
Stomilanki Olsztyn - MUKS Praga Warszawa 0 - 2 0 0 0
Polonia ¦roda Wlkp. - AP Kotwica Kołobrzeg 3 - 0 0 0 0
KS Raszyn - Polonia Poznań 1 - 0 0 0 0
Medyk II Konin - Z±bkovia Z±bki 0 - 2 0 0 0
Piastovia Piastów - UKS SMS ŁódĽ II 1 - 6 0 0 0
5 kolejka relacja fotki komentarze
UKS SMS ŁódĽ II - Medyk II Konin 2 - 1 0 0 0
Z±bkovia Z±bki - Stomilanki Olsztyn 3 - 3 0 0 0
Polonia Poznań - Unifreeze Górzno 2 - 2 0 0 0
KS Raszyn - MUKS Praga Warszawa 3 - 1 0 0 0
Akademia Piłkarska LG - Polonia ¦roda Wlkp. 2 - 2 0 0 0
AP Kotwica Kołobrzeg - Piastovia Piastów 0 - 2 0 0 0
6 kolejka relacja fotki komentarze
Stomilanki Olsztyn - UKS SMS ŁódĽ II 1 - 0 0 0 0
Piastovia Piastów - Akademia Piłkarska LG 2 - 0 0 0 0
Medyk II Konin - AP Kotwica Kołobrzeg 5 - 0 0 0 0
MUKS Praga Warszawa - Z±bkovia Z±bki 6 - 1 0 0 0
KS Raszyn - Unifreeze Górzno 3 - 3 0 0 0
Polonia ¦roda Wlkp. - Polonia Poznań 4 - 0 0 0 0
7 kolejka relacja fotki komentarze
Unifreeze Górzno - Polonia ¦roda Wlkp. 2 - 3 0 0 0
UKS SMS ŁódĽ II - MUKS Praga Warszawa 3 - 2 0 0 0
Akademia Piłkarska LG - Medyk II Konin 3 - 2 0 0 0
Polonia Poznań - Piastovia Piastów 0 - 3 0 0 0
AP Kotwica Kołobrzeg - Stomilanki Olsztyn 2 - 1 0 0 0
Z±bkovia Z±bki - KS Raszyn 2 - 1 0 0 0
8 kolejka relacja fotki komentarze
MUKS Praga Warszawa - AP Kotwica Kołobrzeg 5 - 0 0 0 0
Z±bkovia Z±bki - UKS SMS ŁódĽ II 1 - 6 0 0 0
Stomilanki Olsztyn - Akademia Piłkarska LG 2 - 3 0 0 0
Medyk II Konin - Polonia Poznań 7 - 0 0 0 0
KS Raszyn - Polonia ¦roda Wlkp. 0 - 2 0 0 0
Piastovia Piastów - Unifreeze Górzno 2 - 2 0 0 0
9 kolejka relacja fotki komentarze
Polonia Poznań - Stomilanki Olsztyn 0 - 5 0 0 0
Unifreeze Górzno - Medyk II Konin 2 - 4 0 0 0
Polonia ¦roda Wlkp. - Piastovia Piastów 1 - 3 0 0 0
Akademia Piłkarska LG - MUKS Praga Warszawa 2 - 0 0 0 0
AP Kotwica Kołobrzeg - Z±bkovia Z±bki 1 - 4 0 0 0
UKS SMS ŁódĽ II - KS Raszyn 5 - 1 0 0 0
10 kolejka relacja fotki komentarze
Medyk II Konin - Polonia ¦roda Wlkp. 0 - 1 0 0 0
UKS SMS ŁódĽ II - AP Kotwica Kołobrzeg 1 - 0 0 0 0
Stomilanki Olsztyn - Unifreeze Górzno 4 - 2 0 0 0
MUKS Praga Warszawa - Polonia Poznań 2 - 0 0 0 0
Z±bkovia Z±bki - Akademia Piłkarska LG 0 - 3 0 0 0
KS Raszyn - Piastovia Piastów 1 - 2 0 0 0
11 kolejka relacja fotki komentarze
Polonia ¦roda Wlkp. - Stomilanki Olsztyn 2 - 3 0 0 0
Unifreeze Górzno - MUKS Praga Warszawa 0 - 4 0 0 0
AP Kotwica Kołobrzeg - KS Raszyn 0 - 2 0 0 0
Piastovia Piastów - Medyk II Konin 3 - 2 0 0 0
Akademia Piłkarska LG - UKS SMS ŁódĽ II 3 - 0 0 0 0
Polonia Poznań - Z±bkovia Z±bki 1 - 5 0 0 0
12 kolejka relacja fotki komentarze
14-03 12:00  Unifreeze Górzno - Z±bkovia Z±bki 0 0 0
14-03 14:00  Akademia Piłkarska LG - AP Kotwica Kołobrzeg 0 0 0
15-03 12:00  Polonia ¦roda Wlkp. - MUKS Praga Warszawa 0 0 0
15-03 12:00  KS Raszyn - Medyk II Konin 0 0 0
15-03 15:00  Piastovia Piastów - Stomilanki Olsztyn 0 0 0
13 kolejka relacja fotki komentarze
21-03   Z±bkovia Z±bki - Polonia ¦roda Wlkp. 0 0 0
21-03 14:00  MUKS Praga Warszawa - Piastovia Piastów 0 0 0
21-03 15:00  UKS SMS ŁódĽ II - Unifreeze Górzno 0 0 0
21-03 19:00  Stomilanki Olsztyn - Medyk II Konin 0 0 0
22-03 14:00  Akademia Piłkarska LG - KS Raszyn 0 0 0
14 kolejka relacja fotki komentarze
28-03   Unifreeze Górzno - AP Kotwica Kołobrzeg 0 0 0
28-03 12:00  KS Raszyn - Stomilanki Olsztyn 0 0 0
29-03 12:00  Medyk II Konin - MUKS Praga Warszawa 0 0 0
29-03 12:00  Polonia ¦roda Wlkp. - UKS SMS ŁódĽ II 0 0 0
29-03 16:00  Piastovia Piastów - Z±bkovia Z±bki 0 0 0
15 kolejka relacja fotki komentarze
18-04   Z±bkovia Z±bki - Medyk II Konin 0 0 0
18-04 14:00  AP Kotwica Kołobrzeg - Polonia ¦roda Wlkp. 0 0 0
18-04 14:00  Akademia Piłkarska LG - Unifreeze Górzno 0 0 0
19-04 12:00  MUKS Praga Warszawa - Stomilanki Olsztyn 0 0 0
19-04 15:00  UKS SMS ŁódĽ II - Piastovia Piastów 0 0 0
16 kolejka relacja fotki komentarze
25-04   Stomilanki Olsztyn - Z±bkovia Z±bki 0 0 0
25-04   Polonia ¦roda Wlkp. - Akademia Piłkarska LG 0 0 0
25-04 14:00  MUKS Praga Warszawa - KS Raszyn 0 0 0
25-04 15:00  Medyk II Konin - UKS SMS ŁódĽ II 0 0 0
26-04 16:00  Piastovia Piastów - AP Kotwica Kołobrzeg 0 0 0
17 kolejka relacja fotki komentarze
02-05   Unifreeze Górzno - KS Raszyn 0 0 0
02-05   Z±bkovia Z±bki - MUKS Praga Warszawa 0 0 0
03-05 14:00  Akademia Piłkarska LG - Piastovia Piastów 0 0 0
03-05 15:00  UKS SMS ŁódĽ II - Stomilanki Olsztyn 0 0 0
03-05 16:00  AP Kotwica Kołobrzeg - Medyk II Konin 0 0 0
18 kolejka relacja fotki komentarze
09-05   Stomilanki Olsztyn - AP Kotwica Kołobrzeg 0 0 0
09-05   Polonia ¦roda Wlkp. - Unifreeze Górzno 0 0 0
09-05 14:00  KS Raszyn - Z±bkovia Z±bki 0 0 0
09-05 15:00  Medyk II Konin - Akademia Piłkarska LG 0 0 0
09-05 16:00  MUKS Praga Warszawa - UKS SMS ŁódĽ II 0 0 0
19 kolejka relacja fotki komentarze
16-05   Polonia ¦roda Wlkp. - KS Raszyn 0 0 0
16-05   Unifreeze Górzno - Piastovia Piastów 0 0 0
16-05 12:00  UKS SMS ŁódĽ II - Z±bkovia Z±bki 0 0 0
17-05 14:00  AP Kotwica Kołobrzeg - MUKS Praga Warszawa 0 0 0
17-05 14:00  Akademia Piłkarska LG - Stomilanki Olsztyn 0 0 0
20 kolejka relacja fotki komentarze
23-05   Z±bkovia Z±bki - AP Kotwica Kołobrzeg 0 0 0
23-05 15:00  Medyk II Konin - Unifreeze Górzno 0 0 0
24-05 12:00  MUKS Praga Warszawa - Akademia Piłkarska LG 0 0 0
24-05 16:00  KS Raszyn - UKS SMS ŁódĽ II 0 0 0
24-05 17:00  Piastovia Piastów - Polonia ¦roda Wlkp. 0 0 0
21 kolejka relacja fotki komentarze
31-05 16:00  Polonia ¦roda Wlkp. - Medyk II Konin 0 0 0
31-05 16:00  Piastovia Piastów - KS Raszyn 0 0 0
31-05 16:00  AP Kotwica Kołobrzeg - UKS SMS ŁódĽ II 0 0 0
31-05 16:00  Unifreeze Górzno - Stomilanki Olsztyn 0 0 0
31-05 16:00  Akademia Piłkarska LG - Z±bkovia Z±bki 0 0 0
22 kolejka relacja fotki komentarze
07-06 16:00  KS Raszyn - AP Kotwica Kołobrzeg 0 0 0
07-06 16:00  Medyk II Konin - Piastovia Piastów 0 0 0
07-06 16:00  UKS SMS ŁódĽ II - Akademia Piłkarska LG 0 0 0
07-06 16:00  MUKS Praga Warszawa - Unifreeze Górzno 0 0 0
07-06 16:00  Stomilanki Olsztyn - Polonia ¦roda Wlkp. 0 0 0
 
top komentarze
newsy:
3 » Przemysław Brzeziański  »
mecze:
53 » Kotwica II Kołobrzeg-AP »
43 » Pomorzanin Nowogard-Mew »
32 » Osadnik My¶libórz-D±b D »
31 » Orzeł Wałcz-Polonia Pło »
29 » Iskra Golczewo-Pomorzan »
28 » Polonia Płoty-Błękitni  »
27 » Lech Poznań-Pogoń Szcze »
21 » Hutnik Szczecin-Ina Gol »
19 » Sparta Węgorzyno-Hutnik »
18 » GKS Le¶nik Manowo-Darło »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 30
Almet arturr
Banditos banito89
bodziu bugi
celebes chuda03
Czarny997 emil123
emiliano44... forever
gazela67 GIZEK1978
KazeK589 Ligowiec13...
LiMoNkA Lukas1986
lumbago88 maisterekk
maniek mar76io
Marny24ndp Poleski
raulek Spartans
szymon1999 Vukovic
Xymox yz
go¶ci: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2890
• imprez: 124702
• newsów: 73895
• użytkowników: 74841
• komentarzy: 1103540
• zdjęć: 801374
• relacji: 38758
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz bł±d na stronie - zgło¶ go nam
© 2006-2020 - by ligowiec team
Polityka Cookies