ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
terminarz - Puchar Polski ZZPN - Szczecin 2019/2020
wersja do druku
1 runda relacja fotki komentarze
Czarni 44 Szczecin - Chemik II Police 3 - 4 0 0 0
Orzeł Małkocin - Mechanik Warnice 4 - 0 0 0 1
Jeziorak II Szczecin - Arkonia Szczecin 1 - 13 0 0 4
Wicher Reptowo - Dąbrovia Stara Dąbrowa 1 - 0 0 0 0
Bryza Reńsko - Unia Swochowo 1 - 1 0 0 0
Klon Krzymów - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 2 - 7 0 0 1
Tywa Swobnica - Sęp Brzesko 0 - 11 0 0 0
Iskra Pomień - Orzeł Pęzino 4 - 3 0 0 0
Płomień Lisowo - Orzeł Grzędzice 1 - 5 0 0 0
Kasta Szczecin-Majowe - Znicz Niedźwiedź 4 - 2 0 0 0
Pionier Szczecin - Ehrle Dobra Szczecińska 2 - 5 0 0 0
Ogniwo Dzwonowo - Jedność Przewłoki 1 - 1 0 0 0
Grot Gardno - Vielgovia Szczecin 1 - 1 0 0 0
Aquila Szczecin - Zryw Kołbaskowo 5 - 4 0 0 0
GKS Golenice - SCRS Barlinek 2 - 4 0 0 0
Łabędź Widuchowa - Mieszko Mieszkowice 3 - 2 0 0 0
Piast Piaseczno - Rurzyca Nawodna 1 - 3 0 0 0
Wicher Przelewice - Koral Mostkowo 7 - 0 0 0 1
Lotnik Czarne - Sowianka Sowno 1 - 2 0 0 0
Bałtyk Gostyń - KS Fala Międzyzdroje 1 - 9 0 0 0
Gardominka Mechowo - Sarmata Dobra 0 - 14 0 0 3
Zieloni Wyszobór - Korona Stuchowo 1 - 9 0 0 0
Orzeł Mrzeżyno - Bizon Cerkwica 2 - 8 0 0 0
Zjednoczeni Kurzycko - Polonia Giżyn 2 - 3 0 7 1
Światowid 63 II Łobez - Radowia Radowo Małe 0 - 3 0 0 1
Gwiazda Żalęcino - Korona Raduń 2 - 4 0 0 0
Jantar II Dziwnów - Znicz Wysoka Kamieńska 5 - 1 0 0 0
Sparta II Gryfice - Pomorzanin Przybiernów 1 - 9 0 0 0
Rolpol Chlebowo - Ina Recz 1 - 1 0 0 1
Sokół Sokoliniec - Ina Ińsko 0 - 3 0 0 1
Zalew Stepnica - Hanza Goleniów 0 - 7 0 0 0
Masovia Maszewo - Podlesie Sowno 14 - 1 0 0 0
Sparta Skalin - Zootechnik Kołbacz 4 - 4 0 0 1
Promień Mosty - OKS Center MD Goleniów 0 - 1 0 0 0
Leśnik Kliniska - Dąb Dębice 3 - 0 0 0 0
Wołczkowo-Bezrzecze - Odrzanka Radziszewo 3 - 1 1 96 1
2 runda relacja fotki komentarze
Chemik II Police - Jeziorak Szczecin 0 - 0 0 0 1
OKS Center MD Goleniów - Orzeł Łoźnica 0 - 2 0 0 0
Ina Ińsko - Drawa Drawno 3 - 0 0 1 0
Rolpol Chlebowo - Światowid 63 Łobez 1 - 4 0 0 1
Pomorzanin Przybiernów - Wicher Brojce 2 - 1 0 0 0
Jantar II Dziwnów - Błękitni Trzygłów 3 - 3 0 0 1
Radowia Radowo Małe - Zorza Dobrzany 4 - 2 0 0 0
Polonia Giżyn - Odra Chojna 2 - 5 0 11 0
Bizon Cerkwica - Prawobrzeże Świnoujście 3 - 6 0 0 0
Korona Stuchowo - Sparta Gryfice 2 - 7 0 0 0
Sarmata Dobra - Polonia Płoty 0 - 2 0 0 1
KS Fala Międzyzdroje - Wybrzeże Rewalskie Rewal 1 - 3 0 0 0
Masovia Maszewo - Hanza Goleniów 3 - 2 0 0 1
Leśnik Kliniska - Mewa Resko 3 - 0 0 0 0
Zootechnik Kołbacz - Wołczkowo-Bezrzecze 0 - 3 0 0 0
Orzeł Małkocin - Piast Chociwel 5 - 6 0 0 5
Wicher Reptowo - Unia Dolice 0 - 3 0 0 1
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Morzycko Moryń 0 - 2 0 0 0
Sęp Brzesko - Osadnik Myślibórz 2 - 4 0 0 0
Iskra Pomień - A.P. Gavia Choszczno 8 - 9 0 0 2
Kasta Szczecin-Majowe - Sokół Pyrzyce 2 - 7 0 0 1
Ehrle Dobra Szczecińska - Stal Szczecin 3 - 1 0 0 0
Jedność Przewłoki - Orkan Suchań 1 - 7 0 0 0
Arkonia Szczecin - Mierzynianka Mierzyn 5 - 2 0 57 0
Korona Raduń - Kłos Pełczyce 4 - 2 0 0 0
Grot Gardno - Tanowia Tanowo 1 - 0 0 22 1
SCRS Barlinek - Dąb Dębno 2 - 1 0 0 20
Łabędź Widuchowa - Czcibor Cedynia 2 - 5 0 0 0
Rurzyca Nawodna - Energetyk Gryfino 2 - 6 0 0 1
Wicher Przelewice - Piast Karsko 3 - 0 0 0 2
Sowianka Sowno - Iskra Golczewo 0 - 3 0 0 1
Unia Swochowo - Stal Lipiany 1 - 5 0 0 0
Orzeł Grzędzice - Pomorzanin Nowogard 0 - 4 0 0 1
3 runda relacja fotki komentarze
Piast Chociwel - Orkan Suchań 8 - 6 0 0 5
Błękitni Trzygłów - Wybrzeże Rewalskie Rewal 0 - 3 0 0 0
Radowia Radowo Małe - Sparta Gryfice 0 - 4 0 0 0
Pomorzanin Przybiernów - Prawobrzeże Świnoujście 1 - 6 0 0 0
Masovia Maszewo - Orzeł Łoźnica 3 - 0 0 0 1
Leśnik Kliniska - Polonia Płoty 0 - 3 0 0 2
Ina Ińsko - Pomorzanin Nowogard 1 - 1 0 0 0
Stal Lipiany - Unia Dolice 9 - 4 0 0 0
Korona Raduń - A.P. Gavia Choszczno 4 - 3 0 0 1
Arkonia Szczecin - Czcibor Cedynia 3 - 0 0 0 0
Ehrle Dobra Szczecińska - Energetyk Gryfino 3 - 3 0 0 0
Grot Gardno - Odra Chojna 0 - 2 0 0 0
Aquila Szczecin - Iskra Golczewo 6 - 8 0 0 0
SCRS Barlinek - Morzycko Moryń 4 - 2 0 0 0
Wicher Przelewice - Sokół Pyrzyce 0 - 1 0 0 5
Wołczkowo-Bezrzecze - Jeziorak Szczecin 1 - 10 0 0 0
Światowid 63 Łobez - Biali Sądów 1 - 7 0 0 1
4 runda relacja fotki komentarze
Korona Raduń - Ina Goleniów 2 - 5 0 58 3
Stal Lipiany - Iskierka Szczecin 1 - 9 0 0 0
Pomorzanin Nowogard - Gryf Kamień Pomorski 1 - 1 0 0 9
Masovia Maszewo - Flota Świnoujście 3 - 0 0 40 6
Prawobrzeże Świnoujście - Polski Cukier Kluczevia Stargard 2 - 2 0 0 0
Sparta Gryfice - Sokół Pyrzyce 0 - 2 0 0 1
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Pogoń II Szczecin 2 - 5 0 0 2
SCRS Barlinek - Hutnik Szczecin 2 - 2 0 73 23
Iskra Golczewo - Vineta Wolin 1 - 0 0 27 9
Odra Chojna - Błękitni II Stargard 1 - 0 0 0 0
Energetyk Gryfino - Polonia Płoty 2 - 0 0 0 7
Jeziorak Szczecin - Sparta Węgorzyno 14 - 2 0 0 3
Biali Sądów - Osadnik Myślibórz 3 - 0 0 0 1
Piast Chociwel - Chemik Police 1 - 2 1 0 0
Arkonia Szczecin - Intermarche-Rega Trzebiatów 2 - 1 0 47 3
5 runda relacja fotki komentarze
Pogoń II Szczecin - Sokół Pyrzyce 10 - 0 0 0 0
Prawobrzeże Świnoujście - Iskierka Szczecin 0 - 0 0 0 0
Biali Sądów - Świt Szczecin 2 - 6 0 0 0
Arkonia Szczecin - Chemik Police 1 - 7 0 34 0
Jeziorak Szczecin - Ina Goleniów 2 - 1 0 50 2
Odra Chojna - Gryf Kamień Pomorski 3 - 0 0 23 2
Energetyk Gryfino - Iskra Golczewo 4 - 1 0 0 2
SCRS Barlinek - Masovia Maszewo 5 - 0 0 0 2
6 runda relacja fotki komentarze
SCRS Barlinek - Pogoń II Szczecin 2 - 1 1 63 8
Energetyk Gryfino - Iskierka Szczecin 2 - 3 0 0 2
Odra Chojna - Chemik Police 0 - 2 0 0 3
Jeziorak Szczecin - Świt Szczecin 0 - 3 1 50 1
 
top komentarze
newsy:
7 » Rusza XXX - jubileuszow »
2 » Sobieszczuk odchodzi z  »
2 » Nowe szaty Portowców
2 » Grają o Puchar Polski Z »
1 » W. Fadecki: Pod względe »
1 » Wyczekiwane Święto
1 » POMORSKA LIGA OLDBOJÓW »
1 » Idzie nowe! Cennik bile »
1 » Sparingpartner poszukiw »
1 » Ponad 1000 niespodziane »
mecze:
37 » Hutnik Szczecin-Polonia »
30 » Osadnik Myślibórz-SCRS  »
27 » SCRS Barlinek-A.P. Gavi »
22 » Pomorzanin Nowogard-Mie »
20 » Radunia Stężyca-Świt Sz »
19 » Dąb Dębno-Orzeł Grzędzi »
17 » Błękitni Stary Jarosław »
16 » A.P. Gavia Choszczno-Kł »
15 » Jarota Jarocin-Kotwica  »
14 » Pogoń Połczyn Zdrój-Red »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 2
gzuromski Pomorzanin...
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2874
• imprez: 123446
• newsów: 73664
• użytkowników: 74596
• komentarzy: 1097385
• zdjęć: 796618
• relacji: 38642
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2020 - by ligowiec team
Polityka Cookies