ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
tabela - WLJ Starszych 2019/2020
og??em dom wyjazd bezpo?rednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Bałtyk Koszalin 14 40 13 1 0 80 / 8 6 0 0 45 / 3 7 1 0 35 / 5
2.  FASE Szczecin 15 38 12 2 1 79 / 11 5 1 0 51 / 4 7 1 1 28 / 7
3.  Gwardia Koszalin 14 37 12 1 1 65 / 14 6 1 0 32 / 5 6 0 1 33 / 9
4.  Błękitni Stargard 13 31 10 1 2 54 / 14 4 1 1 12 / 3 6 0 1 42 / 11
5.  Świt Szczecin 14 28 9 1 4 84 / 21 6 0 2 56 / 13 3 1 2 28 / 8
6.  SALOS Szczecin 15 26 8 2 5 55 / 32 6 1 2 42 / 17 2 1 3 13 / 15
7.  Chemik Police 14 23 7 2 5 68 / 29 4 0 1 37 / 5 3 2 4 31 / 24
8.  Arkonia Szczecin 14 21 7 0 7 32 / 28 3 0 3 8 / 10 4 0 4 24 / 18
9.  Mewa Resko 13 19 6 1 6 31 / 37 4 1 4 23 / 25 2 0 2 8 / 12
10.  SCRS Barlinek 14 16 5 1 8 37 / 49 4 0 4 29 / 23 1 1 4 8 / 26
11.  Akademia MKP Szczecinek 14 15 5 0 9 37 / 46 3 0 5 28 / 27 2 0 4 9 / 19
12.  AP Kotwica Kołobrzeg 15 12 4 0 11 22 / 87 2 0 4 9 / 33 2 0 7 13 / 54
13.  Stal Szczecin 15 10 3 1 11 22 / 78 2 1 6 17 / 34 1 0 5 5 / 44 1 3 1 0 0 8 / 1
14.  Victoria Sianów 14 10 3 1 10 18 / 78 2 1 4 12 / 43 1 0 6 6 / 35 1 0 0 0 1 1 / 8
15.  Prawobrzeże Szczecin 14 6 2 0 12 32 / 67 2 0 6 22 / 20 0 0 6 10 / 47
16.  Ina Goleniów 14 0 0 0 14 13 / 130 0 0 5 8 / 33 0 0 9 5 / 97
wyniki spotkań - WLJ Starszych 2019/2020
  12345678910111213141516
1.  Akademia MKP Szczecinek
 
       
2.  AP Kotwica Kołobrzeg 
 
        
3.  Arkonia Szczecin  
 
      
4.  Bałtyk Koszalin 
 
       
5.  Błękitni Stargard    
 
   
6.  Chemik Police  
 
       
7.  FASE Szczecin   
 
      
8.  Gwardia Koszalin     
 
  
9.  Ina Goleniów    
 
     
10.  Mewa Resko   
 
   
11.  Prawobrzeże Szczecin     
 
  
12.  SALOS Szczecin    
 
  
13.  SCRS Barlinek     
 
  
14.  Stal Szczecin      
 
 
15.  Świt Szczecin      
 
 
16.  Victoria Sianów       
 
terminarz - WLJ Starszych 2019/2020
wersja do druku
1 kolejka relacja fotki komentarze
Świt Szczecin - FASE Szczecin 2 - 6 0 0 0
SALOS Szczecin - Ina Goleniów 9 - 1 0 0 0
Bałtyk Koszalin - Victoria Sianów 8 - 1 0 0 0
SCRS Barlinek - Chemik Police 1 - 6 0 0 0
Mewa Resko - AP Kotwica Kołobrzeg 2 - 4 0 0 0
Stal Szczecin - Arkonia Szczecin 0 - 9 0 0 0
Prawobrzeże Szczecin - Błękitni Stargard 2 - 4 0 0 0
2 kolejka relacja fotki komentarze
Chemik Police - Prawobrzeże Szczecin 9 - 4 0 0 0
Arkonia Szczecin - SCRS Barlinek 3 - 1 0 0 0
Akademia MKP Szczecinek - Victoria Sianów 0 - 1 0 0 0
AP Kotwica Kołobrzeg - Bałtyk Koszalin 1 - 9 0 0 0
FASE Szczecin - Stal Szczecin 7 - 0 0 0 0
Gwardia Koszalin - Mewa Resko 6 - 0 0 0 0
Błękitni Stargard - SALOS Szczecin 3 - 0 0 0 0
3 kolejka relacja fotki komentarze
SCRS Barlinek - FASE Szczecin 1 - 4 0 0 0
Victoria Sianów - AP Kotwica Kołobrzeg 2 - 1 0 0 0
SALOS Szczecin - Chemik Police 2 - 2 0 0 0
Bałtyk Koszalin - Gwardia Koszalin 4 - 1 0 0 0
Stal Szczecin - Energetyk Gryfino 3 - 0 0 0 0
Świt Szczecin - Akademia MKP Szczecinek 8 - 0 0 0 0
Prawobrzeże Szczecin - Arkonia Szczecin 2 - 4 0 0 0
Mewa Resko - Ina Goleniów 5 - 1 0 0 0
4 kolejka relacja fotki komentarze
SALOS Szczecin - Arkonia Szczecin 4 - 2 0 0 0
Gwardia Koszalin - Victoria Sianów 4 - 2 0 0 0
Akademia MKP Szczecinek - AP Kotwica Kołobrzeg 6 - 2 0 0 0
Ina Goleniów - Bałtyk Koszalin 1 - 10 0 0 0
Świt Szczecin - Stal Szczecin 11 - 0 0 0 0
FASE Szczecin - Prawobrzeże Szczecin 11 - 1 0 0 0
20-11 18:00  Błękitni Stargard - Mewa Resko 0 0 0
5 kolejka relacja fotki komentarze
Victoria Sianów - Ina Goleniów 3 - 2 0 0 1
AP Kotwica Kołobrzeg - Gwardia Koszalin 0 - 10 0 0 0
Stal Szczecin - Akademia MKP Szczecinek 1 - 3 0 0 0
Bałtyk Koszalin - Błękitni Stargard 5 - 1 0 0 0
SALOS Szczecin - FASE Szczecin 0 - 4 0 0 0
Mewa Resko - Chemik Police 2 - 2 0 0 0
SCRS Barlinek - Świt Szczecin 1 - 5 0 0 0
6 kolejka relacja fotki komentarze
Ina Goleniów - AP Kotwica Kołobrzeg 1 - 2 0 0 0
Arkonia Szczecin - Mewa Resko 3 - 1 0 0 0
Akademia MKP Szczecinek - Gwardia Koszalin 1 - 10 0 0 0
Błękitni Stargard - Victoria Sianów 4 - 0 0 0 0
Stal Szczecin - SCRS Barlinek 1 - 2 0 0 0
Świt Szczecin - Prawobrzeże Szczecin 8 - 0 0 0 0
Chemik Police - Bałtyk Koszalin 0 - 1 0 0 0
7 kolejka relacja fotki komentarze
AP Kotwica Kołobrzeg - Błękitni Stargard 0 - 8 0 0 0
SALOS Szczecin - Świt Szczecin 4 - 3 0 0 0
Victoria Sianów - Chemik Police 2 - 9 0 0 0
Gwardia Koszalin - Ina Goleniów 9 - 0 0 0 0
SCRS Barlinek - Akademia MKP Szczecinek 2 - 1 0 0 0
Prawobrzeże Szczecin - Stal Szczecin 5 - 0 0 0 0
Mewa Resko - FASE Szczecin 1 - 3 0 0 0
Bałtyk Koszalin - Arkonia Szczecin 5 - 0 0 0 0
8 kolejka relacja fotki komentarze
Arkonia Szczecin - Victoria Sianów 2 - 1 0 0 0
FASE Szczecin - Bałtyk Koszalin 1 - 1 0 0 0
Akademia MKP Szczecinek - Ina Goleniów 12 - 0 0 0 0
Błękitni Stargard - Gwardia Koszalin 1 - 2 0 0 0
Chemik Police - AP Kotwica Kołobrzeg 13 - 0 0 0 0
SCRS Barlinek - Prawobrzeże Szczecin 5 - 3 0 0 0
Stal Szczecin - SALOS Szczecin 1 - 1 0 0 0
9 kolejka relacja fotki komentarze
Victoria Sianów - FASE Szczecin 1 - 6 0 0 0
SALOS Szczecin - SCRS Barlinek 9 - 0 0 0 0
Prawobrzeże Szczecin - Akademia MKP Szczecinek 0 - 3 0 0 0
AP Kotwica Kołobrzeg - Arkonia Szczecin 0 - 4 0 0 0
Gwardia Koszalin - Chemik Police 4 - 2 0 0 0
Ina Goleniów - Błękitni Stargard 0 - 12 0 0 0
Mewa Resko - Świt Szczecin 0 - 4 0 0 0
10 kolejka relacja fotki komentarze
FASE Szczecin - AP Kotwica Kołobrzeg 7 - 1 0 0 0
Prawobrzeże Szczecin - SALOS Szczecin 1 - 3 0 0 0
Akademia MKP Szczecinek - Błękitni Stargard 4 - 6 0 0 0
Arkonia Szczecin - Gwardia Koszalin 0 - 2 0 0 0
Chemik Police - Ina Goleniów 12 - 0 0 0 0
Świt Szczecin - Bałtyk Koszalin 0 - 1 0 0 0
Stal Szczecin - Mewa Resko 3 - 6 0 0 0
11 kolejka relacja fotki komentarze
Bałtyk Koszalin - Stal Szczecin 12 - 0 0 0 0
Błękitni Stargard - Chemik Police 2 - 0 0 0 1
SALOS Szczecin - Akademia MKP Szczecinek 5 - 0 0 0 0
Victoria Sianów - Świt Szczecin 0 - 14 0 0 0
Gwardia Koszalin - FASE Szczecin 1 - 0 0 0 0
Ina Goleniów - Arkonia Szczecin 2 - 4 0 0 0
Mewa Resko - SCRS Barlinek 3 - 2 0 0 0
12 kolejka relacja fotki komentarze
Stal Szczecin - Victoria Sianów 8 - 1 0 0 0
FASE Szczecin - Ina Goleniów 21 - 0 0 0 1
Prawobrzeże Szczecin - Mewa Resko 0 - 1 0 0 0
Akademia MKP Szczecinek - Chemik Police 2 - 5 0 0 0
Arkonia Szczecin - Błękitni Stargard 0 - 2 0 0 1
Świt Szczecin - AP Kotwica Kołobrzeg 10 - 1 0 0 0
SCRS Barlinek - Bałtyk Koszalin 1 - 2 0 0 0
13 kolejka relacja fotki komentarze
Victoria Sianów - SCRS Barlinek 3 - 3 0 0 0
AP Kotwica Kołobrzeg - Stal Szczecin 5 - 0 0 0 0
Gwardia Koszalin - Świt Szczecin 1 - 1 0 0 0
Chemik Police - Arkonia Szczecin 3 - 0 0 0 0
Mewa Resko - SALOS Szczecin 6 - 1 0 0 0
Bałtyk Koszalin - Prawobrzeże Szczecin 11 - 0 0 0 0
Błękitni Stargard - FASE Szczecin 0 - 0 0 0 0
14 kolejka relacja fotki komentarze
FASE Szczecin - Chemik Police 4 - 1 0 0 0
Prawobrzeże Szczecin - Victoria Sianów 9 - 0 0 0 0
Stal Szczecin - Gwardia Koszalin 0 - 3 0 0 0
SCRS Barlinek - AP Kotwica Kołobrzeg 4 - 2 0 0 0
Akademia MKP Szczecinek - Arkonia Szczecin 2 - 1 0 0 0
SALOS Szczecin - Bałtyk Koszalin 0 - 5 0 0 0
Świt Szczecin - Ina Goleniów 12 - 1 0 0 0
15 kolejka relacja fotki komentarze
Arkonia Szczecin - FASE Szczecin 0 - 3 0 0 0
Ina Goleniów - Stal Szczecin 4 - 5 0 0 0
Gwardia Koszalin - SCRS Barlinek 7 - 0 0 0 0
Mewa Resko - Akademia MKP Szczecinek 3 - 2 0 0 0
AP Kotwica Kołobrzeg - Prawobrzeże Szczecin 3 - 2 0 0 0
Błękitni Stargard - Świt Szczecin 2 - 1 0 0 0
Victoria Sianów - SALOS Szczecin 1 - 8 0 0 0
16 kolejka relacja fotki komentarze
Prawobrzeże Szczecin - Gwardia Koszalin 3 - 5 0 0 0
Akademia MKP Szczecinek - FASE Szczecin 1 - 2 0 0 0
Świt Szczecin - Chemik Police 5 - 4 0 0 0
Stal Szczecin - Błękitni Stargard 0 - 9 0 0 0
SALOS Szczecin - AP Kotwica Kołobrzeg 9 - 0 0 0 0
SCRS Barlinek - Ina Goleniów 14 - 0 0 0 0
Mewa Resko - Bałtyk Koszalin 1 - 6 0 0 0
17 kolejka relacja fotki komentarze
23-11 11:00  Bałtyk Koszalin - Akademia MKP Szczecinek 0 0 0
23-11 11:00  Victoria Sianów - Mewa Resko 0 0 0
23-11 11:00  Gwardia Koszalin - SALOS Szczecin 0 0 0
23-11 11:00  Ina Goleniów - Prawobrzeże Szczecin 0 0 0
24-11 11:00  Arkonia Szczecin - Świt Szczecin 0 0 0
24-11 13:30  Błękitni Stargard - SCRS Barlinek 0 0 0
24-11 13:30  Chemik Police - Stal Szczecin 0 0 0
 
top komentarze
newsy:
1 » Kowalczyk i Listkowski  »
1 » Nabór na sędziów piłki  »
mecze:
71 » Pomorzanin Nowogard-Jez »
52 » Orzeł Wałcz-Intermarche »
46 » Piast Karsko-Dąb Dębno
27 » Radowia Radowo Małe-Dąb »
23 » Polonia Płoty-Mewa Resk »
22 » Hutnik Szczecin-Rasel D »
22 » Osadnik Myślibórz-Sokół »
20 » Kotwica Kołobrzeg-Bałty »
19 » Orkan Suchań-A.P. Gavia »
19 » Sparta Węgorzyno-MKP Sz »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 1
skryba1213
gości: 701
statystyki portalu
• drużyn: 2826
• imprez: 119973
• newsów: 72683
• użytkowników: 70447
• komentarzy: 1092750
• zdjęć: 788866
• relacji: 38328
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2019 - by ligowiec team
Polityka Cookies