ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
tabela - A-klasa Gr. 11 - Koszalin 2019/2020
og??em dom wyjazd bezpo?rednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  KP Drawsko Pomorskie 13 39 13 0 0 73 / 4 7 0 0 52 / 2 6 0 0 21 / 2
2.  Grom Szwecja 13 29 9 2 2 34 / 11 4 1 2 16 / 7 5 1 0 18 / 4 1 3 1 0 0 3 / 1
3.  Sokół Suliszewo 13 29 9 2 2 34 / 17 6 0 1 19 / 8 3 2 1 15 / 9 1 0 0 0 1 1 / 3
4.  Santos Kłębowiec 13 27 9 0 4 35 / 10 5 0 2 22 / 4 4 0 2 13 / 6
5.  Mirstal Mirosławiec 13 25 8 1 4 49 / 27 6 0 1 33 / 12 2 1 3 16 / 15
6.  Wspólni Różewo 13 22 7 1 5 38 / 30 3 0 4 20 / 17 4 1 1 18 / 13
7.  Gryf Budowo 13 16 5 1 7 30 / 30 2 1 3 14 / 14 3 0 4 16 / 16
8.  Kopanik Lubno 13 15 5 0 8 26 / 51 1 0 5 7 / 21 4 0 3 19 / 30 1 3 1 0 0 4 / 3
9.  Grom Giżyno 13 15 5 0 8 26 / 39 1 0 5 12 / 17 4 0 3 14 / 22 1 0 0 0 1 3 / 4
10.  Błękitni Pomierzyn 13 14 4 2 7 29 / 33 1 1 4 10 / 11 3 1 3 19 / 22
11.  Bytyń Nakielno 13 13 4 1 8 24 / 29 2 1 3 11 / 11 2 0 5 13 / 18
12.  Znicz Dzikowo 13 11 3 2 8 15 / 33 1 2 4 10 / 17 2 0 4 5 / 16
13.  Legion Strączno 13 9 3 0 10 19 / 47 0 0 6 10 / 26 3 0 4 9 / 21
14.  Kolejarz Wierzchowo 13 3 1 0 12 10 / 81 0 0 6 4 / 35 1 0 6 6 / 46
Decyzją ZZPN - z powodu pandemii sezon zakończony wcześniej. Drużyny zajmujące w momencie przerwania rozgrywek miejsca premiowane awansem do wyższej klasy rozgrywkowej - awans otrzymały, natomiast nie było spadków.
wyniki spotkań - A-klasa Gr. 11 - Koszalin 2019/2020
  1234567891011121314
1.  Błękitni Pomierzyn
 
       
2.  Bytyń Nakielno
 
       
3.  Grom Giżyno  
 
     
4.  Grom Szwecja  
 
    
5.  Gryf Budowo  
 
     
6.  Kolejarz Wierzchowo 
 
      
7.  Kopanik Lubno   
 
    
8.  KP Drawsko Pomorskie   
 
   
9.  Legion Strączno    
 
   
10.  Mirstal Mirosławiec    
 
  
11.  Santos Kłębowiec     
 
 
12.  Sokół Suliszewo     
 
 
13.  Wspólni Różewo     
 
 
14.  Znicz Dzikowo      
 
terminarz - A-klasa Gr. 11 - Koszalin 2019/2020
wersja do druku
1 kolejka relacja fotki komentarze
Mirstal Mirosławiec - Grom Giżyno 5 - 1 0 0 3
Grom Szwecja - Kolejarz Wierzchowo 4 - 0 0 0 1
KP Drawsko Pomorskie - Błękitni Pomierzyn 10 - 0 0 16 5
Sokół Suliszewo - Gryf Budowo 4 - 1 0 1 1
Santos Kłębowiec - Legion Strączno 5 - 1 0 0 4
Wspólni Różewo - Kopanik Lubno 1 - 2 0 0 1
Znicz Dzikowo - Bytyń Nakielno 1 - 2 0 0 0
2 kolejka relacja fotki komentarze
Grom Giżyno - Znicz Dzikowo 4 - 2 0 0 0
Grom Szwecja - KP Drawsko Pomorskie 0 - 3 0 5 4
Kolejarz Wierzchowo - Legion Strączno 1 - 2 0 0 1
Bytyń Nakielno - Wspólni Różewo 3 - 3 0 0 0
Gryf Budowo - Mirstal Mirosławiec 2 - 5 0 0 1
Kopanik Lubno - Santos Kłębowiec 0 - 2 0 0 0
Błękitni Pomierzyn - Sokół Suliszewo 1 - 1 0 0 0
3 kolejka relacja fotki komentarze
Mirstal Mirosławiec - Błękitni Pomierzyn 5 - 2 0 0 1
Sokół Suliszewo - Grom Szwecja 1 - 3 0 0 2
KP Drawsko Pomorskie - Kolejarz Wierzchowo 16 - 0 0 35 7
Wspólni Różewo - Grom Giżyno 4 - 2 0 0 0
Santos Kłębowiec - Bytyń Nakielno 4 - 0 0 0 0
Legion Strączno - Kopanik Lubno 2 - 3 0 0 0
Znicz Dzikowo - Gryf Budowo 1 - 0 0 0 0
4 kolejka relacja fotki komentarze
Grom Szwecja - Mirstal Mirosławiec 1 - 1 0 0 4
KP Drawsko Pomorskie - Sokół Suliszewo 2 - 1 0 21 5
Kolejarz Wierzchowo - Kopanik Lubno 1 - 8 0 0 1
Bytyń Nakielno - Legion Strączno 0 - 2 0 0 1
Gryf Budowo - Wspólni Różewo 1 - 5 0 0 0
Błękitni Pomierzyn - Znicz Dzikowo 0 - 1 0 0 1
Grom Giżyno - Santos Kłębowiec 0 - 2 0 0 0
5 kolejka relacja fotki komentarze
Mirstal Mirosławiec - KP Drawsko Pomorskie 0 - 6 0 0 6
Sokół Suliszewo - Kolejarz Wierzchowo 3 - 0 0 0 2
Wspólni Różewo - Błękitni Pomierzyn 0 - 2 0 0 0
Santos Kłębowiec - Gryf Budowo 4 - 0 0 0 0
Legion Strączno - Grom Giżyno 1 - 2 0 0 1
Kopanik Lubno - Bytyń Nakielno 4 - 2 0 0 0
Znicz Dzikowo - Grom Szwecja 2 - 2 0 0 7
6 kolejka relacja fotki komentarze
Grom Szwecja - Wspólni Różewo 0 - 1 0 0 12
Sokół Suliszewo - Mirstal Mirosławiec 2 - 1 0 0 3
Kolejarz Wierzchowo - Bytyń Nakielno 0 - 7 0 0 4
Gryf Budowo - Legion Strączno 6 - 1 0 0 2
Błękitni Pomierzyn - Santos Kłębowiec 0 - 3 0 0 8
KP Drawsko Pomorskie - Znicz Dzikowo 2 - 0 0 15 3
Grom Giżyno - Kopanik Lubno 3 - 4 0 0 3
7 kolejka relacja fotki komentarze
Santos Kłębowiec - Grom Szwecja 0 - 1 0 0 12
Mirstal Mirosławiec - Kolejarz Wierzchowo 11 - 0 0 0 3
Wspólni Różewo - KP Drawsko Pomorskie 1 - 4 0 0 2
Legion Strączno - Błękitni Pomierzyn 1 - 5 0 0 1
Kopanik Lubno - Gryf Budowo 2 - 5 0 0 1
Bytyń Nakielno - Grom Giżyno 0 - 1 0 0 1
Znicz Dzikowo - Sokół Suliszewo 2 - 2 0 0 0
8 kolejka relacja fotki komentarze
Mirstal Mirosławiec - Znicz Dzikowo 4 - 1 0 0 3
Grom Szwecja - Legion Strączno 6 - 0 0 0 6
Kolejarz Wierzchowo - Grom Giżyno 0 - 6 0 0 0
Gryf Budowo - Bytyń Nakielno 3 - 0 0 0 0
Błękitni Pomierzyn - Kopanik Lubno 8 - 0 0 0 1
KP Drawsko Pomorskie - Santos Kłębowiec 2 - 1 0 12 11
Sokół Suliszewo - Wspólni Różewo 4 - 1 0 0 2
9 kolejka relacja fotki komentarze
Wspólni Różewo - Mirstal Mirosławiec 5 - 2 0 0 1
Santos Kłębowiec - Sokół Suliszewo 0 - 2 0 0 2
Legion Strączno - KP Drawsko Pomorskie 0 - 4 0 7 3
Kopanik Lubno - Grom Szwecja 0 - 6 0 0 3
Bytyń Nakielno - Błękitni Pomierzyn 5 - 3 0 0 0
Znicz Dzikowo - Kolejarz Wierzchowo 2 - 6 0 0 1
Grom Giżyno - Gryf Budowo 1 - 3 0 0 0
10 kolejka relacja fotki komentarze
Grom Szwecja - Bytyń Nakielno 3 - 1 0 0 2
Mirstal Mirosławiec - Santos Kłębowiec 2 - 0 0 0 7
Kolejarz Wierzchowo - Gryf Budowo 2 - 6 0 0 1
Błękitni Pomierzyn - Grom Giżyno 1 - 2 0 0 0
KP Drawsko Pomorskie - Kopanik Lubno 9 - 0 0 25 2
Sokół Suliszewo - Legion Strączno 2 - 1 0 0 2
Znicz Dzikowo - Wspólni Różewo 1 - 3 0 0 0
11 kolejka relacja fotki komentarze
Wspólni Różewo - Kolejarz Wierzchowo 7 - 0 0 0 0
Santos Kłębowiec - Znicz Dzikowo 6 - 0 0 0 2
Legion Strączno - Mirstal Mirosławiec 2 - 7 0 0 1
Kopanik Lubno - Sokół Suliszewo 1 - 5 0 0 1
Bytyń Nakielno - KP Drawsko Pomorskie 0 - 2 0 10 9
Grom Giżyno - Grom Szwecja 1 - 2 0 0 8
Gryf Budowo - Błękitni Pomierzyn 1 - 1 0 0 1
12 kolejka relacja fotki komentarze
Mirstal Mirosławiec - Kopanik Lubno 6 - 2 0 0 1
Grom Szwecja - Gryf Budowo 2 - 1 0 0 1
Kolejarz Wierzchowo - Błękitni Pomierzyn 0 - 6 0 0 0
KP Drawsko Pomorskie - Grom Giżyno 11 - 0 0 27 5
Sokół Suliszewo - Bytyń Nakielno 3 - 1 0 0 1
Wspólni Różewo - Santos Kłębowiec 2 - 5 0 0 1
Znicz Dzikowo - Legion Strączno 1 - 2 0 0 2
13 kolejka relacja fotki komentarze
Bytyń Nakielno - Mirstal Mirosławiec 3 - 0 0 0 4
Gryf Budowo - KP Drawsko Pomorskie 1 - 2 0 1 1
Santos Kłębowiec - Kolejarz Wierzchowo 3 - 0 0 0 3
Legion Strączno - Wspólni Różewo 4 - 5 1 1 5
Kopanik Lubno - Znicz Dzikowo 0 - 1 0 3 0
Grom Giżyno - Sokół Suliszewo 3 - 4 0 0 2
Błękitni Pomierzyn - Grom Szwecja 0 - 4 0 0 1
 
top komentarze
newsy:
3 » Przemysław Brzeziański  »
mecze:
53 » Kotwica II Kołobrzeg-AP »
43 » Pomorzanin Nowogard-Mew »
33 » Orzeł Wałcz-Polonia Pło »
32 » Osadnik Myślibórz-Dąb D »
30 » Iskra Golczewo-Pomorzan »
27 » Lech Poznań-Pogoń Szcze »
26 » Polonia Płoty-Błękitni  »
21 » Hutnik Szczecin-Ina Gol »
19 » Sparta Węgorzyno-Hutnik »
17 » Drawa Drawno-Pogoń Połc »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 16
bugi celebes
Czarny997 emig7474
forever Hutissimo
juve777 lohin0
Marny24ndp mjaworski1...
rudyrodzyn Sarenka99
Spartans squez
Vukovic Xymox
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2890
• imprez: 124702
• newsów: 73895
• użytkowników: 74840
• komentarzy: 1103521
• zdjęć: 801374
• relacji: 38758
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2020 - by ligowiec team
Polityka Cookies