ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
tabela - A-klasa Gr. 6 - Szczecin 2019/2020
ogółem dom wyjazd bezpośrednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Polonia Giżyn 4 12 4 0 0 16 / 2 3 0 0 14 / 1 1 0 0 2 / 1
2.  Sęp Brzesko 4 12 4 0 0 13 / 5 2 0 0 10 / 5 2 0 0 3 / 0
3.  SCRS Barlinek 4 10 3 1 0 24 / 4 2 0 0 19 / 2 1 1 0 5 / 2
4.  Polski Cukier Kluczevia II St. 4 9 3 0 1 15 / 5 2 0 1 5 / 4 1 0 0 10 / 1
5.  Wicher Przelewice 4 6 1 3 0 8 / 5 0 1 0 2 / 2 1 2 0 6 / 3 1 3 1 0 0 3 / 0
6.  Błyskawica Kluki 4 6 2 0 2 7 / 6 1 0 1 4 / 4 1 0 1 3 / 2 1 0 0 0 1 0 / 3
7.  Piast Kolin 4 5 1 2 1 5 / 4 0 1 1 1 / 2 1 1 0 4 / 2
8.  Iskra Lutówko 4 4 1 1 2 8 / 10 1 1 0 4 / 1 0 0 2 4 / 9
9.  Zorza Tychowo 4 4 1 1 2 6 / 9 0 0 2 1 / 5 1 1 0 5 / 4
10.  Koral Mostkowo 4 4 1 1 2 9 / 14 0 1 0 2 / 2 1 0 2 7 / 12
11.  Jedność Przewłoki 4 3 1 0 3 4 / 19 1 0 2 2 / 13 0 0 1 2 / 6
12.  Bryza Reńsko 4 2 0 2 2 4 / 8 0 2 0 4 / 4 0 0 2 0 / 4
13.  Mechanik Warnice 4 1 0 1 3 2 / 9 0 0 1 0 / 1 0 1 2 2 / 8
14.  Iskra Warszyn 4 0 0 0 4 4 / 25 0 0 2 3 / 8 0 0 2 1 / 17
wyniki spotkań - A-klasa Gr. 6 - Szczecin 2019/2020
  1234567891011121314
1.  Błyskawica Kluki
 
       
2.  Bryza Reńsko
 
      
3.  Iskra Lutówko 
 
      
4.  Iskra Warszyn  
 
     
5.  Jedność Przewłoki
 
      
6.  Koral Mostkowo    
 
   
7.  Mechanik Warnice     
 
   
8.  Piast Kolin    
 
  
9.  Polonia Giżyn 
 
    
10.  Polski Cukier Kluczevia II St.      
 
11.  SCRS Barlinek    
 
  
12.  Sęp Brzesko    
 
  
13.  Wicher Przelewice      
 
 
14.  Zorza Tychowo       
 
terminarz - A-klasa Gr. 6 - Szczecin 2019/2020
wersja do druku
1 kolejka relacja fotki komentarze
Polski Cukier Kluczevia II St. - Mechanik Warnice 3 - 2 0 0 9
SCRS Barlinek - Koral Mostkowo 6 - 1 0 0 26
Bryza Reńsko - Zorza Tychowo 4 - 4 0 0 12
Piast Kolin - Wicher Przelewice 1 - 1 0 0 14
Jedność Przewłoki - Błyskawica Kluki 0 - 3 0 5 9
Sęp Brzesko - Iskra Lutówko 4 - 3 0 0 21
Polonia Giżyn - Iskra Warszyn 4 - 0 0 55 18
2 kolejka relacja fotki komentarze
Mechanik Warnice - Sęp Brzesko 0 - 1 0 0 15
Iskra Lutówko - Bryza Reńsko 3 - 0 0 0 4
Iskra Warszyn - Piast Kolin 1 - 3 0 0 11
Zorza Tychowo - Polonia Giżyn 1 - 2 0 15 6
Błyskawica Kluki - Koral Mostkowo 4 - 1 0 0 8
Wicher Przelewice - SCRS Barlinek 2 - 2 0 0 18
Jedność Przewłoki - Polski Cukier Kluczevia II St. 1 - 10 0 0 7
3 kolejka relacja fotki komentarze
Polski Cukier Kluczevia II St. - Błyskawica Kluki 2 - 0 0 0 10
SCRS Barlinek - Iskra Warszyn 13 - 1 0 0 31
Bryza Reńsko - Mechanik Warnice 0 - 0 0 0 2
Koral Mostkowo - Wicher Przelewice 2 - 2 0 0 9
Sęp Brzesko - Jedność Przewłoki 6 - 2 0 0 1
Piast Kolin - Zorza Tychowo 0 - 1 0 0 0
Polonia Giżyn - Iskra Lutówko 5 - 1 0 49 3
4 kolejka relacja fotki komentarze
Polonia Giżyn - Mechanik Warnice 5 - 0 0 1 4
Polski Cukier Kluczevia II St. - Sęp Brzesko 0 - 2 0 0 3
Iskra Lutówko - Piast Kolin 1 - 1 0 0 6
Iskra Warszyn - Koral Mostkowo 2 - 5 0 0 7
Zorza Tychowo - SCRS Barlinek 0 - 3 0 0 14
Błyskawica Kluki - Wicher Przelewice 0 - 3 0 0 3
Jedność Przewłoki - Bryza Reńsko 1 - 0 0 0 4
5 kolejka relacja fotki komentarze
21-09 16:00  SCRS Barlinek - Iskra Lutówko 0 0 2
22-09 15:00  Bryza Reńsko - Polski Cukier Kluczevia II St. 0 0 0
22-09 15:00  Koral Mostkowo - Zorza Tychowo 0 0 0
22-09 15:00  Wicher Przelewice - Iskra Warszyn 0 0 0
22-09 16:00  Sęp Brzesko - Błyskawica Kluki 0 0 0
22-09 16:00  Polonia Giżyn - Jedność Przewłoki 0 0 0
22-09 16:00  Piast Kolin - Mechanik Warnice 0 0 0
6 kolejka relacja fotki komentarze
28-09 16:00  Mechanik Warnice - SCRS Barlinek 0 0 0
29-09 11:00  Polski Cukier Kluczevia II St. - Polonia Giżyn 0 0 0
29-09 13:00  Iskra Lutówko - Koral Mostkowo 0 0 0
29-09 14:00  Błyskawica Kluki - Iskra Warszyn 0 0 0
29-09 14:00  Zorza Tychowo - Wicher Przelewice 0 0 0
29-09 15:00  Sęp Brzesko - Bryza Reńsko 0 0 0
29-09 16:00  Jedność Przewłoki - Piast Kolin 0 0 0
7 kolejka relacja fotki komentarze
05-10 16:00  SCRS Barlinek - Jedność Przewłoki 0 0 0
06-10   Koral Mostkowo - Mechanik Warnice 0 0 0
06-10 13:00  Iskra Warszyn - Zorza Tychowo 0 0 0
06-10 15:00  Bryza Reńsko - Błyskawica Kluki 0 0 0
06-10 15:00  Polonia Giżyn - Sęp Brzesko 0 0 0
06-10 15:00  Wicher Przelewice - Iskra Lutówko 0 0 0
06-10 16:00  Piast Kolin - Polski Cukier Kluczevia II St. 0 0 0
8 kolejka relacja fotki komentarze
12-10 15:00  Mechanik Warnice - Wicher Przelewice 0 0 0
13-10 11:00  Polski Cukier Kluczevia II St. - SCRS Barlinek 0 0 0
13-10 13:00  Iskra Lutówko - Iskra Warszyn 0 0 0
13-10 13:00  Bryza Reńsko - Polonia Giżyn 0 0 0
13-10 14:00  Błyskawica Kluki - Zorza Tychowo 0 0 0
13-10 15:00  Jedność Przewłoki - Koral Mostkowo 0 0 0
13-10 15:00  Sęp Brzesko - Piast Kolin 0 0 0
9 kolejka relacja fotki komentarze
20-10   Koral Mostkowo - Polski Cukier Kluczevia II St. 0 0 0
20-10 12:00  SCRS Barlinek - Sęp Brzesko 0 0 0
20-10 14:00  Iskra Warszyn - Mechanik Warnice 0 0 0
20-10 14:00  Zorza Tychowo - Iskra Lutówko 0 0 0
20-10 15:00  Polonia Giżyn - Błyskawica Kluki 0 0 0
20-10 15:00  Piast Kolin - Bryza Reńsko 0 0 0
20-10 15:00  Wicher Przelewice - Jedność Przewłoki 0 0 0
10 kolejka relacja fotki komentarze
26-10 15:00  Mechanik Warnice - Zorza Tychowo 0 0 0
27-10 11:00  Polski Cukier Kluczevia II St. - Wicher Przelewice 0 0 0
27-10 13:00  Bryza Reńsko - SCRS Barlinek 0 0 0
27-10 14:00  Błyskawica Kluki - Iskra Lutówko 0 0 0
27-10 14:00  Jedność Przewłoki - Iskra Warszyn 0 0 0
27-10 14:00  Sęp Brzesko - Koral Mostkowo 0 0 0
27-10 14:00  Polonia Giżyn - Piast Kolin 0 0 0
11 kolejka relacja fotki komentarze
03-11   Koral Mostkowo - Bryza Reńsko 0 0 0
03-11 12:00  SCRS Barlinek - Polonia Giżyn 0 0 0
03-11 13:00  Iskra Lutówko - Mechanik Warnice 0 0 0
03-11 14:00  Wicher Przelewice - Sęp Brzesko 0 0 0
03-11 14:00  Iskra Warszyn - Polski Cukier Kluczevia II St. 0 0 0
03-11 14:00  Zorza Tychowo - Jedność Przewłoki 0 0 0
03-11 15:00  Piast Kolin - Błyskawica Kluki 0 0 0
12 kolejka relacja fotki komentarze
09-11 13:00  Sęp Brzesko - Iskra Warszyn 0 0 0
10-11 11:00  Polski Cukier Kluczevia II St. - Zorza Tychowo 0 0 0
10-11 13:00  Bryza Reńsko - Wicher Przelewice 0 0 0
10-11 13:00  Polonia Giżyn - Koral Mostkowo 0 0 0
10-11 14:00  Błyskawica Kluki - Mechanik Warnice 0 0 0
10-11 14:00  Jedność Przewłoki - Iskra Lutówko 0 0 0
10-11 15:00  Piast Kolin - SCRS Barlinek 0 0 0
13 kolejka relacja fotki komentarze
16-11 15:00  Mechanik Warnice - Jedność Przewłoki 0 0 0
17-11   Koral Mostkowo - Piast Kolin 0 0 0
17-11 12:00  SCRS Barlinek - Błyskawica Kluki 0 0 0
17-11 13:00  Iskra Warszyn - Bryza Reńsko 0 0 0
17-11 13:00  Iskra Lutówko - Polski Cukier Kluczevia II St. 0 0 0
17-11 14:00  Wicher Przelewice - Polonia Giżyn 0 0 0
17-11 14:00  Zorza Tychowo - Sęp Brzesko 0 0 0
 
top komentarze
newsy:
1 » Jeziorak przechodzi dal »
1 » Grają w koszalińskiej o »
1 » Czwarte miejsce w Mistr »
mecze:
72 » Dąb Dębno-Kłos Pełczyce
45 » Prawobrzeże Świnoujście »
39 » Świt Szczecin-Kotwica K »
36 » Flota Świnoujście-Orzeł »
30 » Biali Sądów-Osadnik Myś »
27 » Sparta Węgorzyno-Lech C »
27 » Polonia Płoty-Jeziorak  »
25 » Morzycko Moryń-Odra Cho »
21 » Pogoń Szczecin-ŁKS Łódź
20 » Iskierka Szczecin-Ina G »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 560
statystyki portalu
• drużyn: 2817
• imprez: 118855
• newsów: 72341
• użytkowników: 70212
• komentarzy: 1084086
• zdjęć: 782936
• relacji: 38168
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2019 - by ligowiec team
Polityka Cookies