ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
tabela - A-klasa Gr. 5 - Szczecin 2019/2020
og??em dom wyjazd bezpo?rednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Orzeł Trzcińsko-Zdrój 12 32 10 2 0 59 / 15 6 0 0 41 / 4 4 2 0 18 / 11
2.  Myśla Dargomyśl 12 26 8 2 2 36 / 22 4 1 1 17 / 7 4 1 1 19 / 15 1 3 1 0 0 1 / 0
3.  Zieloni Zielin 12 26 8 2 2 46 / 14 3 2 1 25 / 9 5 0 1 21 / 5 1 0 0 0 1 0 / 1
4.  Pomorzanin Cychry 12 24 7 3 2 30 / 11 3 2 1 21 / 7 4 1 1 9 / 4
5.  Chrobry Lisie Pole 12 20 6 2 4 30 / 29 2 1 3 14 / 14 4 1 1 16 / 15
6.  Piast Piaseczno 12 17 5 2 5 28 / 30 3 0 3 16 / 14 2 2 2 12 / 16
7.  Rurzyca Nawodna 12 16 4 4 4 25 / 22 1 2 3 9 / 10 3 2 1 16 / 12
8.  Mieszko Mieszkowice 12 12 3 3 6 27 / 30 1 1 4 14 / 17 2 2 2 13 / 13 2 4 1 1 0 6 / 1
9.  Witniczanka Witnica 12 12 3 3 6 24 / 29 1 2 3 11 / 12 2 1 3 13 / 17 2 4 1 1 0 6 / 2
10.  Sekwoja Brwice 12 12 4 0 8 11 / 46 2 0 4 7 / 18 2 0 4 4 / 28 2 0 0 0 2 1 / 10
11.  GKS Golenice 12 9 3 0 9 21 / 36 1 0 5 10 / 16 2 0 4 11 / 20
12.  KLUKS Krzywin 12 8 2 2 8 21 / 43 1 2 3 12 / 18 1 0 5 9 / 25
13.  Zjednoczeni Kurzycko 12 7 2 1 9 21 / 52 1 0 5 11 / 25 1 1 4 10 / 27
Decyzją ZZPN - z powodu pandemii sezon zakończony wcześniej. Drużyny zajmujące w momencie przerwania rozgrywek miejsca premiowane awansem do wyższej klasy rozgrywkowej - awans otrzymały, natomiast nie było spadków.
wyniki spotkań - A-klasa Gr. 5 - Szczecin 2019/2020
  12345678910111213
1.  Chrobry Lisie Pole
 
      
2.  GKS Golenice 
 
     
3.  KLUKS Krzywin 
 
     
4.  Mieszko Mieszkowice  
 
    
5.  Myśla Dargomyśl 
 
     
6.  Orzeł Trzcińsko-Zdrój   
 
   
7.  Piast Piaseczno   
 
   
8.  Pomorzanin Cychry    
 
  
9.  Rurzyca Nawodna   
 
   
10.  Sekwoja Brwice     
 
 
11.  Witniczanka Witnica    
 
  
12.  Zieloni Zielin     
 
 
13.  Zjednoczeni Kurzycko      
 
terminarz - A-klasa Gr. 5 - Szczecin 2019/2020
wersja do druku
1 kolejka relacja fotki komentarze
KLUKS Krzywin - Chrobry Lisie Pole 2 - 3 0 67 1
Sekwoja Brwice - Zjednoczeni Kurzycko 1 - 4 0 0 1
Rurzyca Nawodna - Mieszko Mieszkowice 0 - 1 0 0 7
Zieloni Zielin - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 1 - 2 0 0 17
Piast Piaseczno - GKS Golenice 3 - 0 0 0 0
Pomorzanin Cychry - Myśla Dargomyśl 1 - 1 0 0 3
2 kolejka relacja fotki komentarze
GKS Golenice - KLUKS Krzywin 1 - 3 0 0 0
Mieszko Mieszkowice - Pomorzanin Cychry 1 - 3 0 0 5
Chrobry Lisie Pole - Sekwoja Brwice 0 - 1 0 0 0
Zjednoczeni Kurzycko - Rurzyca Nawodna 2 - 5 0 0 2
Witniczanka Witnica - Piast Piaseczno 1 - 2 0 0 1
Myśla Dargomyśl - Zieloni Zielin 1 - 0 0 0 5
3 kolejka relacja fotki komentarze
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Myśla Dargomyśl 6 - 0 0 0 1
KLUKS Krzywin - Witniczanka Witnica 3 - 2 0 42 0
Sekwoja Brwice - GKS Golenice 1 - 3 0 0 6
Rurzyca Nawodna - Chrobry Lisie Pole 0 - 1 0 0 0
Zieloni Zielin - Mieszko Mieszkowice 3 - 3 0 0 11
Pomorzanin Cychry - Zjednoczeni Kurzycko 4 - 1 0 0 5
4 kolejka relacja fotki komentarze
Mieszko Mieszkowice - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 3 - 4 0 0 4
Chrobry Lisie Pole - Pomorzanin Cychry 0 - 2 0 0 3
GKS Golenice - Rurzyca Nawodna 3 - 5 0 0 0
Piast Piaseczno - KLUKS Krzywin 4 - 2 0 0 3
Zjednoczeni Kurzycko - Zieloni Zielin 1 - 6 0 0 1
Witniczanka Witnica - Sekwoja Brwice 5 - 1 0 0 0
5 kolejka relacja fotki komentarze
Sekwoja Brwice - Piast Piaseczno 1 - 0 0 0 1
Rurzyca Nawodna - Witniczanka Witnica 4 - 4 0 0 0
Zieloni Zielin - Chrobry Lisie Pole 9 - 1 0 0 0
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Zjednoczeni Kurzycko 11 - 1 0 0 10
Pomorzanin Cychry - GKS Golenice 5 - 0 0 0 1
Myśla Dargomyśl - Mieszko Mieszkowice 2 - 0 0 0 0
6 kolejka relacja fotki komentarze
KLUKS Krzywin - Sekwoja Brwice 0 - 1 0 35 0
Chrobry Lisie Pole - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 1 - 3 0 0 0
GKS Golenice - Zieloni Zielin 0 - 2 0 0 4
Witniczanka Witnica - Pomorzanin Cychry 0 - 1 0 0 1
Piast Piaseczno - Rurzyca Nawodna 1 - 2 0 0 1
Zjednoczeni Kurzycko - Myśla Dargomyśl 4 - 6 0 0 0
7 kolejka relacja fotki komentarze
Mieszko Mieszkowice - Zjednoczeni Kurzycko 3 - 3 0 0 6
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - GKS Golenice 6 - 1 0 0 3
Rurzyca Nawodna - KLUKS Krzywin 4 - 2 0 0 0
Zieloni Zielin - Witniczanka Witnica 5 - 0 0 0 1
Pomorzanin Cychry - Piast Piaseczno 2 - 2 0 0 0
Myśla Dargomyśl - Chrobry Lisie Pole 2 - 4 0 0 0
8 kolejka relacja fotki komentarze
KLUKS Krzywin - Pomorzanin Cychry 2 - 2 0 75 1
Chrobry Lisie Pole - Mieszko Mieszkowice 5 - 1 0 0 2
GKS Golenice - Myśla Dargomyśl 1 - 2 0 0 0
Piast Piaseczno - Zieloni Zielin 1 - 6 0 0 3
Sekwoja Brwice - Rurzyca Nawodna 3 - 1 0 0 0
Witniczanka Witnica - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 2 - 5 0 0 1
9 kolejka relacja fotki komentarze
Zieloni Zielin - KLUKS Krzywin 6 - 2 0 0 1
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Piast Piaseczno 7 - 1 0 1 3
Mieszko Mieszkowice - GKS Golenice 1 - 4 0 0 11
Pomorzanin Cychry - Sekwoja Brwice 8 - 0 0 0 1
Myśla Dargomyśl - Witniczanka Witnica 3 - 1 0 0 1
Zjednoczeni Kurzycko - Chrobry Lisie Pole 0 - 5 0 0 0
10 kolejka relacja fotki komentarze
KLUKS Krzywin - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 3 - 3 0 0 2
Rurzyca Nawodna - Pomorzanin Cychry 0 - 1 0 0 4
GKS Golenice - Zjednoczeni Kurzycko 4 - 1 0 0 1
Witniczanka Witnica - Mieszko Mieszkowice 1 - 1 0 0 3
Sekwoja Brwice - Zieloni Zielin 1 - 4 0 0 6
Piast Piaseczno - Myśla Dargomyśl 3 - 4 0 0 2
11 kolejka relacja fotki komentarze
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Sekwoja Brwice 10 - 1 0 0 2
Mieszko Mieszkowice - Piast Piaseczno 1 - 3 0 0 6
Zieloni Zielin - Rurzyca Nawodna 1 - 1 0 0 0
Chrobry Lisie Pole - GKS Golenice 4 - 3 0 0 0
Myśla Dargomyśl - KLUKS Krzywin 7 - 0 0 0 0
Zjednoczeni Kurzycko - Witniczanka Witnica 1 - 3 0 0 2
12 kolejka relacja fotki komentarze
KLUKS Krzywin - Mieszko Mieszkowice 2 - 7 0 0 7
Witniczanka Witnica - Chrobry Lisie Pole 2 - 2 0 0 0
Rurzyca Nawodna - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 1 - 1 0 0 0
Piast Piaseczno - Zjednoczeni Kurzycko 4 - 0 0 0 2
Sekwoja Brwice - Myśla Dargomyśl 0 - 6 0 0 1
Pomorzanin Cychry - Zieloni Zielin 1 - 3 0 0 11
13 kolejka relacja fotki komentarze
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Pomorzanin Cychry 1 - 0 0 0 10
Mieszko Mieszkowice - Sekwoja Brwice 5 - 0 0 0 9
Chrobry Lisie Pole - Piast Piaseczno 4 - 4 0 0 0
Myśla Dargomyśl - Rurzyca Nawodna 2 - 2 0 0 0
Zjednoczeni Kurzycko - KLUKS Krzywin 3 - 0 0 0 6
GKS Golenice - Witniczanka Witnica 1 - 3 0 0 1
 
top komentarze
newsy:
6 » Luis Mata nowym zawodni »
3 » Zmiany w rozgrywkach. D »
3 » Sarmata wygrywa w spari »
2 » Szmit trenerem Chemika
2 » Wawrzyniak i Szczyrba z »
1 » Ignasiak zawodnikiem Vi »
1 » Borger odchodzi z Chemi »
1 » LZS Orkan Dalewo szuka  »
mecze:
8 » SCRS Barlinek-Chemik Po »
7 » Pogoń Szczecin-Jagiello »
6 » Sarmata Dobra-Mierzynia »
5 » Polonia Płoty-Lech Czap »
4 » Pomorzanin Nowogard-Pra »
3 » Wieża Postomino-GKS Leś »
3 » Mechanik Bobolice-MKP S »
3 » Vineta Wolin-Sparta Węg »
3 » Orzeł Bierzwnik-Korona  »
3 » Polski Cukier Kluczevia »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 2
Fan1946 Poloniarz2...
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2848
• imprez: 122187
• newsów: 73447
• użytkowników: 74490
• komentarzy: 1095072
• zdjęć: 794621
• relacji: 38575
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2020 - by ligowiec team
Polityka Cookies