ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
tabela - Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ 2019/2020
ogółem dom wyjazd bezpośrednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Wieża Postomino 5 13 4 1 0 38 / 4 1 1 0 22 / 3 3 0 0 16 / 1
2.  Sława Sławno 5 12 4 0 1 11 / 3 2 0 0 3 / 0 2 0 1 8 / 3
3.  Wiekowianka Wiekowo 5 10 3 1 1 15 / 8 2 0 0 14 / 7 1 1 1 1 / 1
4.  Astra Ustronie Morskie 5 10 3 1 1 10 / 6 2 0 0 4 / 1 1 1 1 6 / 5
5.  Iskra Białogard 5 9 2 3 0 13 / 7 2 1 0 10 / 4 0 2 0 3 / 3 1 3 1 0 0 5 / 2
6.  Vimobilia Będzino 4 9 3 0 1 8 / 4 2 0 0 3 / 1 1 0 1 5 / 3
7.  Victoria Sianów 5 9 3 0 2 8 / 12 1 0 2 4 / 10 2 0 0 4 / 2
8.  Wybrzeże Biesiekierz 4 9 3 0 1 11 / 9 3 0 0 9 / 4 0 0 1 2 / 5 1 0 0 0 1 2 / 5
9.  Zefir Wyszewo 5 7 2 1 2 4 / 7 0 1 2 0 / 7 2 0 0 4 / 0
10.  Błękitni Stary Jarosław 5 4 1 1 3 8 / 12 0 0 2 1 / 6 1 1 1 7 / 6
11.  Strong Zielenica 5 4 1 1 3 6 / 10 0 1 2 4 / 8 1 0 1 2 / 2
12.  LZS Kowalewice 5 2 0 2 3 10 / 15 0 1 2 4 / 7 0 1 1 6 / 8
13.  Saturn Mielno 4 1 0 1 3 2 / 24 0 1 0 0 / 0 0 0 3 2 / 24
14.  Pomorzanin Sławoborze 4 0 0 0 4 2 / 9 0 0 1 0 / 1 0 0 3 2 / 8
15.  Płomień Myślino 4 0 0 0 4 4 / 20 0 0 3 1 / 12 0 0 1 3 / 8
Kotwica II Kołobrzeg wycofała się z rozgrywek
wyniki spotkań - Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ 2019/2020
  123456789101112131415
1.  Astra Ustronie Morskie
 
        
2.  Błękitni Stary Jarosław
 
       
3.  Iskra Białogard
 
      
4.  LZS Kowalewice 
 
     
5.  Płomień Myślino 
 
     
6.  Pomorzanin Sławoborze     
 
   
7.  Saturn Mielno    
 
    
8.  Sława Sławno    
 
   
9.  Strong Zielenica     
 
  
10.  Victoria Sianów    
 
  
11.  Vimobilia Będzino       
 
12.  Wiekowianka Wiekowo      
 
  
13.  Wieża Postomino      
 
  
14.  Wybrzeże Biesiekierz     
 
 
15.  Zefir Wyszewo       
 
terminarz - Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ 2019/2020
wersja do druku
1 kolejka relacja fotki komentarze
Strong Zielenica - Wieża Postomino 1 - 4 0 0 3
Zefir Wyszewo - Wiekowianka Wiekowo 0 - 0 0 0 11
LZS Kowalewice - Sława Sławno 1 - 3 0 0 5
Płomień Myślino - Astra Ustronie Morskie 1 - 4 0 0 5
Wybrzeże Biesiekierz - Saturn Mielno 4 - 2 0 26 3
Iskra Białogard - Pomorzanin Sławoborze 4 - 1 0 0 1
Victoria Sianów - Błękitni Stary Jarosław 4 - 1 0 0 1
2 kolejka relacja fotki komentarze
Iskra Białogard - Wybrzeże Biesiekierz 5 - 2 0 0 1
Wiekowianka Wiekowo - LZS Kowalewice 6 - 4 0 0 5
Strong Zielenica - Victoria Sianów 1 - 2 0 0 0
Wieża Postomino - Saturn Mielno 19 - 0 0 0 8
Sława Sławno - Vimobilia Będzino 2 - 0 0 40 22
Astra Ustronie Morskie - Pomorzanin Sławoborze 3 - 1 0 0 2
Błękitni Stary Jarosław - Zefir Wyszewo 0 - 1 0 0 6
3 kolejka relacja fotki komentarze
Victoria Sianów - Wieża Postomino 0 - 6 0 0 6
Zefir Wyszewo - Strong Zielenica 0 - 1 0 1 9
LZS Kowalewice - Błękitni Stary Jarosław 2 - 2 0 0 7
Vimobilia Będzino - Wiekowianka Wiekowo 1 - 0 0 0 7
Płomień Myślino - Sława Sławno 0 - 4 0 0 6
Wybrzeże Biesiekierz - Astra Ustronie Morskie 3 - 1 0 0 1
Saturn Mielno - Iskra Białogard 0 - 0 0 0 6
4 kolejka relacja fotki komentarze
Strong Zielenica - LZS Kowalewice 2 - 2 0 0 2
Astra Ustronie Morskie - Saturn Mielno 1 - 0 0 0 3
Wiekowianka Wiekowo - Płomień Myślino 8 - 3 0 0 1
Sława Sławno - Pomorzanin Sławoborze 1 - 0 0 36 4
Wieża Postomino - Iskra Białogard 3 - 3 0 0 3
Błękitni Stary Jarosław - Vimobilia Będzino 1 - 5 0 0 11
Victoria Sianów - Zefir Wyszewo 0 - 3 0 0 1
5 kolejka relacja fotki komentarze
Vimobilia Będzino - Strong Zielenica 2 - 1 0 0 6
Iskra Białogard - Astra Ustronie Morskie 1 - 1 0 0 5
Pomorzanin Sławoborze - Wiekowianka Wiekowo 0 - 1 0 0 0
Wybrzeże Biesiekierz - Sława Sławno 2 - 1 0 0 8
Zefir Wyszewo - Wieża Postomino 0 - 6 0 1 8
Płomień Myślino - Błękitni Stary Jarosław 0 - 4 0 0 3
LZS Kowalewice - Victoria Sianów 1 - 2 0 0 7
6 kolejka relacja fotki komentarze
21-09 16:00  Wieża Postomino - Astra Ustronie Morskie 0 0 1
21-09 16:00  Sława Sławno - Saturn Mielno 0 0 0
21-09 16:00  Wiekowianka Wiekowo - Wybrzeże Biesiekierz 0 0 0
21-09 17:00  Strong Zielenica - Płomień Myślino 0 0 0
21-09 17:00  Victoria Sianów - Vimobilia Będzino 0 0 0
21-09 17:00  Zefir Wyszewo - LZS Kowalewice 0 0 2
22-09 15:00  Błękitni Stary Jarosław - Pomorzanin Sławoborze 0 0 2
7 kolejka relacja fotki komentarze
28-09 11:00  Iskra Białogard - Sława Sławno 0 0 0
28-09 16:00  Vimobilia Będzino - Zefir Wyszewo 0 0 0
28-09 16:00  Płomień Myślino - Victoria Sianów 0 0 0
28-09 16:00  Pomorzanin Sławoborze - Strong Zielenica 0 0 0
28-09 16:00  Wybrzeże Biesiekierz - Błękitni Stary Jarosław 0 0 0
28-09 16:00  Saturn Mielno - Wiekowianka Wiekowo 0 0 0
29-09 13:00  LZS Kowalewice - Wieża Postomino 0 0 0
8 kolejka relacja fotki komentarze
05-10 11:00  Wiekowianka Wiekowo - Iskra Białogard 0 0 0
05-10 15:00  Sława Sławno - Astra Ustronie Morskie 0 0 0
05-10 16:00  Strong Zielenica - Wybrzeże Biesiekierz 0 0 0
05-10 16:00  Victoria Sianów - Pomorzanin Sławoborze 0 0 0
05-10 16:00  Zefir Wyszewo - Płomień Myślino 0 0 0
06-10 13:00  LZS Kowalewice - Vimobilia Będzino 0 0 0
06-10 14:00  Błękitni Stary Jarosław - Saturn Mielno 0 0 0
9 kolejka relacja fotki komentarze
12-10 14:00  Iskra Białogard - Błękitni Stary Jarosław 0 0 0
12-10 15:00  Płomień Myślino - LZS Kowalewice 0 0 0
12-10 15:00  Pomorzanin Sławoborze - Zefir Wyszewo 0 0 0
12-10 15:00  Wybrzeże Biesiekierz - Victoria Sianów 0 0 0
12-10 16:00  Vimobilia Będzino - Wieża Postomino 0 0 0
12-10 16:00  Saturn Mielno - Strong Zielenica 0 0 0
12-10 16:00  Astra Ustronie Morskie - Wiekowianka Wiekowo 0 0 0
10 kolejka relacja fotki komentarze
19-10 15:00  Wieża Postomino - Sława Sławno 0 0 0
19-10 15:00  Strong Zielenica - Iskra Białogard 0 0 0
19-10 15:00  Victoria Sianów - Saturn Mielno 0 0 0
19-10 15:00  Zefir Wyszewo - Wybrzeże Biesiekierz 0 0 0
19-10 15:00  Vimobilia Będzino - Płomień Myślino 0 0 0
20-10 13:00  LZS Kowalewice - Pomorzanin Sławoborze 0 0 0
20-10 14:00  Błękitni Stary Jarosław - Astra Ustronie Morskie 0 0 0
11 kolejka relacja fotki komentarze
26-10 14:00  Pomorzanin Sławoborze - Vimobilia Będzino 0 0 0
26-10 14:00  Wybrzeże Biesiekierz - LZS Kowalewice 0 0 0
26-10 14:00  Iskra Białogard - Victoria Sianów 0 0 0
26-10 14:00  Astra Ustronie Morskie - Strong Zielenica 0 0 0
26-10 14:00  Sława Sławno - Wiekowianka Wiekowo 0 0 0
26-10 15:00  Płomień Myślino - Wieża Postomino 0 0 0
26-10 15:00  Saturn Mielno - Zefir Wyszewo 0 0 0
12 kolejka relacja fotki komentarze
02-11 14:00  Wieża Postomino - Wiekowianka Wiekowo 0 0 0
02-11 14:00  Victoria Sianów - Astra Ustronie Morskie 0 0 0
02-11 14:00  Zefir Wyszewo - Iskra Białogard 0 0 0
02-11 14:00  Vimobilia Będzino - Wybrzeże Biesiekierz 0 0 0
02-11 14:00  Płomień Myślino - Pomorzanin Sławoborze 0 0 0
03-11 13:00  LZS Kowalewice - Saturn Mielno 0 0 0
03-11 14:00  Błękitni Stary Jarosław - Sława Sławno 0 0 0
13 kolejka relacja fotki komentarze
09-11 13:00  Iskra Białogard - LZS Kowalewice 0 0 0
09-11 13:30  Wiekowianka Wiekowo - Błękitni Stary Jarosław 0 0 0
09-11 14:00  Pomorzanin Sławoborze - Wieża Postomino 0 0 0
09-11 14:00  Wybrzeże Biesiekierz - Płomień Myślino 0 0 0
09-11 14:00  Saturn Mielno - Vimobilia Będzino 0 0 0
09-11 14:00  Astra Ustronie Morskie - Zefir Wyszewo 0 0 0
09-11 14:00  Sława Sławno - Strong Zielenica 0 0 0
14 kolejka relacja fotki komentarze
16-11 14:00  Wieża Postomino - Błękitni Stary Jarosław 0 0 0
16-11 14:00  Strong Zielenica - Wiekowianka Wiekowo 0 0 0
16-11 14:00  Victoria Sianów - Sława Sławno 0 0 0
16-11 14:00  Vimobilia Będzino - Iskra Białogard 0 0 0
16-11 14:00  Płomień Myślino - Saturn Mielno 0 0 0
16-11 14:00  Pomorzanin Sławoborze - Wybrzeże Biesiekierz 0 0 0
17-11 13:00  LZS Kowalewice - Astra Ustronie Morskie 0 0 0
15 kolejka relacja fotki komentarze
23-11 13:00  Wybrzeże Biesiekierz - Wieża Postomino 0 0 0
23-11 13:00  Saturn Mielno - Pomorzanin Sławoborze 0 0 0
23-11 13:00  Iskra Białogard - Płomień Myślino 0 0 0
23-11 13:00  Astra Ustronie Morskie - Vimobilia Będzino 0 0 0
23-11 13:00  Sława Sławno - Zefir Wyszewo 0 0 0
23-11 13:00  Wiekowianka Wiekowo - Victoria Sianów 0 0 0
24-11 13:00  Błękitni Stary Jarosław - Strong Zielenica 0 0 0
 
top komentarze
newsy:
1 » Jeziorak przechodzi dal »
1 » Grają w koszalińskiej o »
1 » Czwarte miejsce w Mistr »
mecze:
72 » Dąb Dębno-Kłos Pełczyce
45 » Prawobrzeże Świnoujście »
39 » Świt Szczecin-Kotwica K »
36 » Flota Świnoujście-Orzeł »
30 » Biali Sądów-Osadnik Myś »
27 » Sparta Węgorzyno-Lech C »
27 » Polonia Płoty-Jeziorak  »
25 » Morzycko Moryń-Odra Cho »
21 » Pogoń Szczecin-ŁKS Łódź
20 » Iskierka Szczecin-Ina G »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 501
statystyki portalu
• drużyn: 2817
• imprez: 118855
• newsów: 72341
• użytkowników: 70212
• komentarzy: 1084086
• zdjęć: 782936
• relacji: 38168
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2019 - by ligowiec team
Polityka Cookies