ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
tabela - Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe 2019/2020
ogółem dom wyjazd bezpośrednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Biali Sądów 1 3 1 0 0 9 / 0 0 0 0 0 / 0 1 0 0 9 / 0
2.  Odra Chojna 1 3 1 0 0 3 / 0 0 0 0 0 / 0 1 0 0 3 / 0
3.  Stal Lipiany 1 3 1 0 0 3 / 1 1 0 0 3 / 1 0 0 0 0 / 0
4.  Iskra Banie 1 3 1 0 0 6 / 5 1 0 0 6 / 5 0 0 0 0 / 0
5.  Dąb Dębno 1 3 1 0 0 2 / 1 0 0 0 0 / 0 1 0 0 2 / 1
6.  Osadnik Myślibórz 1 3 1 0 0 2 / 1 0 0 0 0 / 0 1 0 0 2 / 1
7.  Orkan Suchań 1 3 1 0 0 1 / 0 1 0 0 1 / 0 0 0 0 0 / 0
8.  Sokół Pyrzyce 1 3 1 0 0 1 / 0 0 0 0 0 / 0 1 0 0 1 / 0
9.  Energetyk Gryfino 1 0 0 0 1 5 / 6 0 0 0 0 / 0 0 0 1 5 / 6
10.  Morzycko Moryń 1 0 0 0 1 1 / 2 0 0 1 1 / 2 0 0 0 0 / 0
11.  Unia Dolice 1 0 0 0 1 1 / 2 0 0 1 1 / 2 0 0 0 0 / 0
12.  Kłos Pełczyce 1 0 0 0 1 0 / 1 0 0 1 0 / 1 0 0 0 0 / 0
13.  Drawa Drawno 1 0 0 0 1 0 / 1 0 0 0 0 / 0 0 0 1 0 / 1
14.  A.P. Gavia Choszczno 1 0 0 0 1 1 / 3 0 0 0 0 / 0 0 0 1 1 / 3
15.  Czcibor Cedynia 1 0 0 0 1 0 / 3 0 0 1 0 / 3 0 0 0 0 / 0
16.  Piast Karsko 1 0 0 0 1 0 / 9 0 0 1 0 / 9 0 0 0 0 / 0
wyniki spotkań - Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe 2019/2020
  12345678910111213141516
1.  A.P. Gavia Choszczno
 
       
2.  Biali Sądów
 
       
3.  Czcibor Cedynia 
 
     
4.  Dąb Dębno  
 
      
5.  Drawa Drawno 
 
     
6.  Energetyk Gryfino   
 
    
7.  Iskra Banie  
 
    
8.  Kłos Pełczyce    
 
   
9.  Morzycko Moryń  
 
   
10.  Odra Chojna      
 
 
11.  Orkan Suchań    
 
  
12.  Osadnik Myślibórz           
 
   
13.  Piast Karsko    
 
 
14.  Sokół Pyrzyce             
 
  
15.  Stal Lipiany     
 
 
16.  Unia Dolice       
 
terminarz - Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe 2019/2020
wersja do druku
1 kolejka relacja fotki komentarze
Orkan Suchań - Drawa Drawno 1 - 0 0 60 4
Unia Dolice - Osadnik Myślibórz 1 - 2 0 0 7
Czcibor Cedynia - Odra Chojna 0 - 3 0 48 7
Kłos Pełczyce - Sokół Pyrzyce 0 - 1 0 0 11
Stal Lipiany - A.P. Gavia Choszczno 3 - 1 0 0 7
Iskra Banie - Energetyk Gryfino 6 - 5 0 0 13
Piast Karsko - Biali Sądów 0 - 9 0 1 71
Morzycko Moryń - Dąb Dębno 1 - 2 0 31 168
2 kolejka relacja fotki komentarze
24-08 14:00  Energetyk Gryfino - Stal Lipiany 0 0 11
24-08 16:00  Orkan Suchań - Iskra Banie 0 0 0
24-08 17:00  Odra Chojna - Sokół Pyrzyce 0 0 2
25-08 12:00  Drawa Drawno - Dąb Dębno 1 1 23
25-08 14:00  Kłos Pełczyce - Piast Karsko 0 0 7
25-08 16:00  Biali Sądów - Unia Dolice 0 0 11
25-08 17:00  A.P. Gavia Choszczno - Czcibor Cedynia 0 0 4
25-08 18:00  Morzycko Moryń - Osadnik Myślibórz 0 0 1
3 kolejka relacja fotki komentarze
31-08   Iskra Banie - Drawa Drawno 0 0 0
31-08 15:00  Unia Dolice - Kłos Pełczyce 0 0 0
31-08 17:00  Stal Lipiany - Orkan Suchań 0 0 1
31-08 17:00  Dąb Dębno - Osadnik Myślibórz 0 0 2
31-08 17:00  A.P. Gavia Choszczno - Sokół Pyrzyce 0 0 0
01-09 12:00  Drawa Drawno - Iskra Banie 0 0 0
01-09 16:00  Czcibor Cedynia - Energetyk Gryfino 0 0 0
01-09 16:00  Piast Karsko - Odra Chojna 0 0 0
01-09 18:00  Morzycko Moryń - Biali Sądów 0 0 0
4 kolejka relacja fotki komentarze
07-09 14:00  Biali Sądów - Dąb Dębno 0 0 1
07-09 14:00  Kłos Pełczyce - Morzycko Moryń 0 0 0
07-09 14:00  Energetyk Gryfino - Sokół Pyrzyce 0 0 0
07-09 16:00  Odra Chojna - Unia Dolice 0 0 0
07-09 16:00  Orkan Suchań - Czcibor Cedynia 0 0 0
07-09 16:00  Iskra Banie - Stal Lipiany 0 0 1
07-09 17:00  A.P. Gavia Choszczno - Piast Karsko 0 0 0
08-09 12:00  Drawa Drawno - Osadnik Myślibórz 0 0 0
5 kolejka relacja fotki komentarze
14-09 13:00  Unia Dolice - A.P. Gavia Choszczno 0 0 0
14-09 16:00  Stal Lipiany - Drawa Drawno 0 0 1
14-09 16:00  Dąb Dębno - Kłos Pełczyce 0 0 1
14-09 16:00  Orkan Suchań - Sokół Pyrzyce 0 0 0
15-09 16:00  Czcibor Cedynia - Iskra Banie 0 0 0
15-09 16:00  Piast Karsko - Energetyk Gryfino 0 0 0
15-09 16:00  Biali Sądów - Osadnik Myślibórz 0 0 0
15-09 17:30  Morzycko Moryń - Odra Chojna 0 0 0
6 kolejka relacja fotki komentarze
21-09 13:00  Orkan Suchań - Piast Karsko 0 0 0
21-09 14:00  Energetyk Gryfino - Unia Dolice 0 0 0
21-09 15:00  Kłos Pełczyce - Osadnik Myślibórz 0 0 0
21-09 15:00  Stal Lipiany - Czcibor Cedynia 0 0 1
21-09 16:00  Odra Chojna - Dąb Dębno 0 0 1
21-09 16:30  A.P. Gavia Choszczno - Morzycko Moryń 0 0 0
22-09 12:00  Drawa Drawno - Biali Sądów 0 0 0
22-09 15:00  Iskra Banie - Sokół Pyrzyce 0 0 0
7 kolejka relacja fotki komentarze
28-09 13:00  Unia Dolice - Orkan Suchań 0 0 0
28-09 15:00  Stal Lipiany - Sokół Pyrzyce 0 0 0
28-09 16:00  Odra Chojna - Osadnik Myślibórz 0 0 0
29-09 15:00  Piast Karsko - Iskra Banie 0 0 0
29-09 16:00  Czcibor Cedynia - Drawa Drawno 0 0 0
29-09 16:00  Biali Sądów - Kłos Pełczyce 0 0 0
29-09 16:00  Dąb Dębno - A.P. Gavia Choszczno 0 0 0
29-09 16:30  Morzycko Moryń - Energetyk Gryfino 0 0 0
8 kolejka relacja fotki komentarze
05-10 14:00  Energetyk Gryfino - Dąb Dębno 0 0 1
05-10 14:00  Orkan Suchań - Morzycko Moryń 0 0 0
05-10 15:00  Iskra Banie - Unia Dolice 0 0 0
05-10 15:00  Stal Lipiany - Piast Karsko 0 0 1
05-10 16:00  Odra Chojna - Biali Sądów 0 0 0
05-10 16:00  A.P. Gavia Choszczno - Osadnik Myślibórz 0 0 0
06-10 12:00  Drawa Drawno - Kłos Pełczyce 0 0 0
06-10 15:00  Czcibor Cedynia - Sokół Pyrzyce 0 0 0
9 kolejka relacja fotki komentarze
12-10 14:00  Kłos Pełczyce - Odra Chojna 0 0 0
12-10 14:00  Energetyk Gryfino - Osadnik Myślibórz 0 0 0
13-10 12:00  Unia Dolice - Stal Lipiany 0 0 1
13-10 12:00  Drawa Drawno - Sokół Pyrzyce 0 0 0
13-10 14:00  Biali Sądów - A.P. Gavia Choszczno 0 0 0
13-10 15:00  Piast Karsko - Czcibor Cedynia 0 0 0
13-10 15:00  Dąb Dębno - Orkan Suchań 0 0 0
13-10 16:00  Morzycko Moryń - Iskra Banie 0 0 0
10 kolejka relacja fotki komentarze
19-10 14:00  Energetyk Gryfino - Biali Sądów 0 0 0
19-10 14:00  Orkan Suchań - Osadnik Myślibórz 0 0 0
19-10 14:00  Stal Lipiany - Morzycko Moryń 0 0 1
19-10 16:00  A.P. Gavia Choszczno - Kłos Pełczyce 0 0 0
20-10 12:00  Drawa Drawno - Odra Chojna 0 0 0
20-10 15:00  Iskra Banie - Dąb Dębno 0 0 1
20-10 15:00  Czcibor Cedynia - Unia Dolice 0 0 0
20-10 15:00  Piast Karsko - Sokół Pyrzyce 0 0 0
11 kolejka relacja fotki komentarze
26-10 11:00  Kłos Pełczyce - Energetyk Gryfino 0 0 0
26-10 13:00  Unia Dolice - Sokół Pyrzyce 0 0 0
26-10 15:00  Odra Chojna - A.P. Gavia Choszczno 0 0 0
27-10 14:00  Biali Sądów - Orkan Suchań 0 0 0
27-10 14:30  Iskra Banie - Osadnik Myślibórz 0 0 0
27-10 15:00  Piast Karsko - Drawa Drawno 0 0 0
27-10 15:00  Dąb Dębno - Stal Lipiany 0 0 1
27-10 16:00  Morzycko Moryń - Czcibor Cedynia 0 0 0
12 kolejka relacja fotki komentarze
02-11 13:00  Energetyk Gryfino - Odra Chojna 0 0 0
02-11 13:00  Orkan Suchań - Kłos Pełczyce 0 0 0
02-11 14:00  Stal Lipiany - Osadnik Myślibórz 0 0 1
03-11 12:00  Drawa Drawno - A.P. Gavia Choszczno 0 0 0
03-11 14:00  Iskra Banie - Biali Sądów 0 0 0
03-11 14:00  Czcibor Cedynia - Dąb Dębno 0 0 0
03-11 14:00  Piast Karsko - Unia Dolice 0 0 0
03-11 15:00  Morzycko Moryń - Sokół Pyrzyce 0 0 0
13 kolejka relacja fotki komentarze
09-11 13:00  Kłos Pełczyce - Iskra Banie 0 0 0
09-11 13:00  A.P. Gavia Choszczno - Energetyk Gryfino 0 0 0
09-11 14:00  Unia Dolice - Drawa Drawno 0 0 0
09-11 14:00  Odra Chojna - Orkan Suchań 0 0 0
10-11 14:00  Dąb Dębno - Sokół Pyrzyce 0 0 1
10-11 14:00  Biali Sądów - Stal Lipiany 0 0 1
10-11 14:00  Czcibor Cedynia - Osadnik Myślibórz 0 0 0
10-11 14:30  Morzycko Moryń - Piast Karsko 0 0 0
14 kolejka relacja fotki komentarze
16-11   Osadnik Myślibórz - Sokół Pyrzyce 0 0 0
16-11 13:00  Stal Lipiany - Kłos Pełczyce 0 0 1
16-11 13:00  Orkan Suchań - A.P. Gavia Choszczno 0 0 0
16-11 14:00  Unia Dolice - Morzycko Moryń 0 0 0
17-11 12:00  Drawa Drawno - Energetyk Gryfino 0 0 0
17-11 14:00  Iskra Banie - Odra Chojna 0 0 0
17-11 14:00  Czcibor Cedynia - Biali Sądów 0 0 0
17-11 14:00  Piast Karsko - Dąb Dębno 0 0 0
15 kolejka relacja fotki komentarze
23-11 12:00  Kłos Pełczyce - Czcibor Cedynia 0 0 0
23-11 13:00  Odra Chojna - Stal Lipiany 0 0 1
23-11 13:00  Energetyk Gryfino - Orkan Suchań 0 0 0
23-11 14:00  Dąb Dębno - Unia Dolice 0 0 0
24-11 13:00  A.P. Gavia Choszczno - Iskra Banie 0 0 0
24-11 13:00  Piast Karsko - Osadnik Myślibórz 0 0 0
24-11 14:00  Morzycko Moryń - Drawa Drawno 0 0 0
24-11 14:00  Biali Sądów - Sokół Pyrzyce 0 0 0
 
top komentarze
newsy:
11 » Zebranie organizacyjne  »
2 » Złoty Zalewski, Kaczyńs »
2 » Przygotowania Radewa
2 » Sparingpartner poszukiw »
1 » Rozlosowano II rundę Pu »
1 » Umowa z Hołotą rozwiąza »
1 » III liga: Łukasz Kopeć: »
1 » Powołania dla Olimpijek
mecze:
45 » Piast Karsko-Biali Sądó »
34 » Morzycko Moryń-Dąb Dębn »
25 » Gwardia Koszalin-Kotwic »
20 » Drawa Drawno-Dąb Dębno
18 » Pomorzanin Nowogard-Spa »
17 » Orzeł Łoźnica-Wicher Br »
15 » Płomień Lisowo-Ina Ińsk »
14 » Kotwica Kołobrzeg-Miesz »
14 » Orzeł Wałcz-MKP Szczeci »
12 » Radew Białogórzyno-Sokó »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 18
arturr Bengoro
bladelowca bodziu
disco dziku393
erni exxil
gascoigne kibicc1991
kokej kolczak33
ktosty69 Misiordon
t0825 teufel
theoden TUPACK
gości: 1009
statystyki portalu
• drużyn: 2804
• imprez: 118732
• newsów: 72202
• użytkowników: 70100
• komentarzy: 1080209
• zdjęć: 779239
• relacji: 38101
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2019 - by ligowiec team
Polityka Cookies