ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
tabela - Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe 2019/2020
og??em dom wyjazd bezpo?rednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Biali Sądów 15 34 10 4 1 61 / 19 5 2 1 38 / 14 5 2 0 23 / 5
2.  Energetyk Gryfino 15 32 10 2 3 47 / 31 6 1 1 26 / 13 4 1 2 21 / 18
3.  Osadnik Myślibórz 15 30 9 3 3 35 / 23 1 0 0 3 / 1 8 3 3 32 / 22
4.  Dąb Dębno 15 29 9 2 4 25 / 25 4 1 2 14 / 14 5 1 2 11 / 11
5.  Sokół Pyrzyce 15 25 8 1 6 30 / 34 0 0 0 0 / 0 8 1 6 30 / 34 2 6 2 0 0 3 / 1
6.  Kłos Pełczyce 15 25 8 1 6 29 / 24 4 1 3 16 / 12 4 0 3 13 / 12 2 3 1 0 1 2 / 1
7.  Czcibor Cedynia 15 25 8 1 6 25 / 20 4 0 5 12 / 16 4 1 1 13 / 4 2 0 0 0 2 1 / 4
8.  Odra Chojna 15 21 6 3 6 35 / 25 3 2 3 16 / 15 3 1 3 19 / 10
9.  Morzycko Moryń 15 19 6 1 8 30 / 33 5 1 4 23 / 17 1 0 4 7 / 16
10.  A.P. Gavia Choszczno 15 17 5 2 8 25 / 35 4 1 3 13 / 15 1 1 5 12 / 20
11.  Unia Dolice 15 16 4 4 7 25 / 26 2 2 4 14 / 15 2 2 3 11 / 11
12.  Iskra Banie 15 15 4 3 8 31 / 39 2 2 4 16 / 19 2 1 4 15 / 20 1 3 1 0 0 4 / 2
13.  Stal Lipiany 15 15 4 3 8 33 / 53 3 1 5 21 / 31 1 2 3 12 / 22 1 0 0 0 1 2 / 4
14.  Orkan Suchań 15 13 3 4 8 24 / 33 3 2 4 16 / 16 0 2 4 8 / 17 2 6 2 0 0 4 / 0
15.  Piast Karsko 15 13 4 1 10 22 / 49 2 1 7 11 / 35 2 0 3 11 / 14 2 3 1 0 1 3 / 3
16.  Drawa Drawno 15 13 4 1 10 20 / 28 2 1 6 10 / 15 2 0 4 10 / 13 2 0 0 0 2 0 / 4
wyniki spotkań - Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe 2019/2020
  12345678910111213141516
1.  A.P. Gavia Choszczno
 
2.  Biali Sądów
 
3.  Czcibor Cedynia
 
4.  Dąb Dębno
 
5.  Drawa Drawno
 
6.  Energetyk Gryfino
 
7.  Iskra Banie
 
8.  Kłos Pełczyce
 
9.  Morzycko Moryń
 
10.  Odra Chojna
 
11.  Orkan Suchań
 
12.  Osadnik Myślibórz
 
13.  Piast Karsko
 
14.  Sokół Pyrzyce
 
15.  Stal Lipiany
 
16.  Unia Dolice
 
terminarz - Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe 2019/2020
wersja do druku
1 kolejka relacja fotki komentarze
Orkan Suchań - Drawa Drawno 1 - 0 0 60 4
Unia Dolice - Osadnik Myślibórz 1 - 2 0 0 7
Czcibor Cedynia - Odra Chojna 0 - 3 0 48 7
Kłos Pełczyce - Sokół Pyrzyce 0 - 1 0 0 11
Stal Lipiany - A.P. Gavia Choszczno 3 - 1 0 0 7
Iskra Banie - Energetyk Gryfino 6 - 5 0 0 13
Piast Karsko - Biali Sądów 0 - 9 0 1 71
Morzycko Moryń - Dąb Dębno 1 - 2 0 31 168
2 kolejka relacja fotki komentarze
Energetyk Gryfino - Stal Lipiany 4 - 0 0 0 13
Orkan Suchań - Iskra Banie 0 - 3 0 0 12
Odra Chojna - Sokół Pyrzyce 0 - 1 0 0 7
Drawa Drawno - Dąb Dębno 0 - 0 1 65 72
Kłos Pełczyce - Piast Karsko 3 - 0 0 0 15
Biali Sądów - Unia Dolice 3 - 3 0 0 44
A.P. Gavia Choszczno - Czcibor Cedynia 1 - 2 0 0 7
Morzycko Moryń - Osadnik Myślibórz 1 - 3 0 0 5
3 kolejka relacja fotki komentarze
Unia Dolice - Kłos Pełczyce 0 - 2 0 0 11
Stal Lipiany - Orkan Suchań 2 - 2 0 0 11
Dąb Dębno - Osadnik Myślibórz 0 - 4 1 74 115
A.P. Gavia Choszczno - Sokół Pyrzyce 2 - 1 0 0 16
Drawa Drawno - Iskra Banie 5 - 1 0 80 6
Czcibor Cedynia - Energetyk Gryfino 2 - 3 0 0 13
Piast Karsko - Odra Chojna 0 - 8 0 0 31
Morzycko Moryń - Biali Sądów 0 - 0 0 0 32
4 kolejka relacja fotki komentarze
Energetyk Gryfino - Sokół Pyrzyce 7 - 3 0 0 35
Biali Sądów - Dąb Dębno 7 - 1 1 0 113
Kłos Pełczyce - Morzycko Moryń 3 - 1 0 0 7
Odra Chojna - Unia Dolice 1 - 1 0 7 11
Orkan Suchań - Czcibor Cedynia 0 - 0 0 0 7
Iskra Banie - Stal Lipiany 4 - 2 0 0 23
A.P. Gavia Choszczno - Piast Karsko 2 - 5 0 0 22
Drawa Drawno - Osadnik Myślibórz 0 - 1 0 60 28
5 kolejka relacja fotki komentarze
Unia Dolice - A.P. Gavia Choszczno 2 - 0 0 0 11
Dąb Dębno - Kłos Pełczyce 2 - 1 1 51 125
Stal Lipiany - Drawa Drawno 5 - 2 0 1 22
Orkan Suchań - Sokół Pyrzyce 5 - 1 0 75 18
Czcibor Cedynia - Iskra Banie 3 - 0 0 0 4
Piast Karsko - Energetyk Gryfino 0 - 4 0 2 6
Biali Sądów - Osadnik Myślibórz 1 - 3 0 0 39
Morzycko Moryń - Odra Chojna 3 - 1 1 0 26
6 kolejka relacja fotki komentarze
Orkan Suchań - Piast Karsko 3 - 0 0 0 23
Energetyk Gryfino - Unia Dolice 0 - 4 0 0 4
Kłos Pełczyce - Osadnik Myślibórz 1 - 1 0 0 18
Stal Lipiany - Czcibor Cedynia 0 - 7 0 0 9
Odra Chojna - Dąb Dębno 1 - 2 0 60 50
A.P. Gavia Choszczno - Morzycko Moryń 2 - 1 0 0 2
Drawa Drawno - Biali Sądów 1 - 2 0 71 28
Iskra Banie - Sokół Pyrzyce 2 - 3 0 0 14
7 kolejka relacja fotki komentarze
Morzycko Moryń - Energetyk Gryfino 6 - 0 0 0 9
Dąb Dębno - A.P. Gavia Choszczno 2 - 1 0 91 51
Unia Dolice - Orkan Suchań 2 - 2 0 0 4
Stal Lipiany - Sokół Pyrzyce 1 - 5 0 0 3
Odra Chojna - Osadnik Myślibórz 4 - 3 0 0 21
Piast Karsko - Iskra Banie 3 - 3 0 0 5
Czcibor Cedynia - Drawa Drawno 1 - 0 0 0 4
Biali Sądów - Kłos Pełczyce 7 - 1 0 51 50
8 kolejka relacja fotki komentarze
Orkan Suchań - Morzycko Moryń 2 - 3 0 0 11
Energetyk Gryfino - Dąb Dębno 2 - 1 1 0 53
Iskra Banie - Unia Dolice 0 - 2 0 0 2
Stal Lipiany - Piast Karsko 2 - 5 0 0 6
Odra Chojna - Biali Sądów 2 - 4 0 0 26
Czcibor Cedynia - Sokół Pyrzyce 1 - 2 0 0 7
A.P. Gavia Choszczno - Osadnik Myślibórz 0 - 2 0 0 10
Drawa Drawno - Kłos Pełczyce 0 - 1 0 66 3
9 kolejka relacja fotki komentarze
Dąb Dębno - Orkan Suchań 3 - 2 1 2 49
Kłos Pełczyce - Odra Chojna 2 - 1 0 0 6
Energetyk Gryfino - Osadnik Myślibórz 4 - 1 0 7 10
Drawa Drawno - Sokół Pyrzyce 0 - 3 0 61 15
Biali Sądów - A.P. Gavia Choszczno 4 - 4 0 34 55
Unia Dolice - Stal Lipiany 3 - 4 0 0 6
Piast Karsko - Czcibor Cedynia 1 - 2 0 0 7
Morzycko Moryń - Iskra Banie 3 - 2 0 0 5
10 kolejka relacja fotki komentarze
Energetyk Gryfino - Biali Sądów 2 - 2 0 0 18
Orkan Suchań - Osadnik Myślibórz 2 - 2 0 0 2
Stal Lipiany - Morzycko Moryń 6 - 1 0 0 4
A.P. Gavia Choszczno - Kłos Pełczyce 2 - 1 0 0 13
Drawa Drawno - Odra Chojna 0 - 3 0 61 8
Iskra Banie - Dąb Dębno 0 - 1 1 0 47
Czcibor Cedynia - Unia Dolice 2 - 1 0 0 3
Piast Karsko - Sokół Pyrzyce 0 - 4 0 0 10
11 kolejka relacja fotki komentarze
Kłos Pełczyce - Energetyk Gryfino 1 - 3 0 0 11
Dąb Dębno - Stal Lipiany 3 - 3 1 81 85
Unia Dolice - Sokół Pyrzyce 2 - 2 0 0 11
Odra Chojna - A.P. Gavia Choszczno 4 - 2 0 0 9
Iskra Banie - Osadnik Myślibórz 2 - 2 0 0 10
Biali Sądów - Orkan Suchań 4 - 1 0 67 39
Morzycko Moryń - Czcibor Cedynia 0 - 2 0 0 5
Piast Karsko - Drawa Drawno 3 - 0 0 0 3
12 kolejka relacja fotki komentarze
Energetyk Gryfino - Odra Chojna 3 - 1 0 0 5
Orkan Suchań - Kłos Pełczyce 1 - 3 0 44 12
Stal Lipiany - Osadnik Myślibórz 2 - 4 0 0 5
Drawa Drawno - A.P. Gavia Choszczno 3 - 0 0 56 5
Iskra Banie - Biali Sądów 0 - 2 0 0 21
Czcibor Cedynia - Dąb Dębno 0 - 2 0 0 88
Piast Karsko - Unia Dolice 3 - 0 0 0 3
Morzycko Moryń - Sokół Pyrzyce 3 - 0 0 0 11
13 kolejka relacja fotki komentarze
Dąb Dębno - Sokół Pyrzyce 2 - 3 0 0 120
A.P. Gavia Choszczno - Energetyk Gryfino 2 - 2 0 0 9
Unia Dolice - Drawa Drawno 1 - 2 0 0 6
Odra Chojna - Orkan Suchań 2 - 0 0 1 16
Kłos Pełczyce - Iskra Banie 4 - 5 0 0 22
Biali Sądów - Stal Lipiany 6 - 1 0 0 40
Morzycko Moryń - Piast Karsko 4 - 1 0 0 4
Czcibor Cedynia - Osadnik Myślibórz 3 - 1 0 0 21
14 kolejka relacja fotki komentarze
Stal Lipiany - Kłos Pełczyce 0 - 4 0 0 5
Orkan Suchań - A.P. Gavia Choszczno 2 - 4 0 0 20
Unia Dolice - Morzycko Moryń 3 - 1 0 0 6
Osadnik Myślibórz - Sokół Pyrzyce 3 - 1 0 0 27
Drawa Drawno - Energetyk Gryfino 1 - 4 0 1 7
Iskra Banie - Odra Chojna 2 - 2 0 31 2
Czcibor Cedynia - Biali Sądów 0 - 4 0 0 20
Piast Karsko - Dąb Dębno 0 - 2 0 0 53
15 kolejka relacja fotki komentarze
Dąb Dębno - Unia Dolice 2 - 0 1 64 55
Kłos Pełczyce - Czcibor Cedynia 2 - 0 0 0 12
Biali Sądów - Sokół Pyrzyce 6 - 0 0 64 32
Odra Chojna - Stal Lipiany 2 - 2 0 0 10
Energetyk Gryfino - Orkan Suchań 4 - 1 0 0 4
Morzycko Moryń - Drawa Drawno 2 - 6 0 1 5
A.P. Gavia Choszczno - Iskra Banie 2 - 1 0 0 8
Piast Karsko - Osadnik Myślibórz 1 - 3 0 0 4
16 kolejka relacja fotki komentarze
14-03 12:00  Dąb Dębno - Morzycko Moryń 0 0 13
14-03 13:00  Energetyk Gryfino - Iskra Banie 0 0 2
14-03 13:00  Drawa Drawno - Orkan Suchań 0 1 35
14-03 14:00  A.P. Gavia Choszczno - Stal Lipiany 0 0 11
14-03 14:00  Osadnik Myślibórz - Unia Dolice 0 0 4
14-03 16:00  Sokół Pyrzyce - Kłos Pełczyce 0 0 3
14-03 16:00  Odra Chojna - Czcibor Cedynia 0 0 2
15-03 13:00  Biali Sądów - Piast Karsko 0 0 3
17 kolejka relacja fotki komentarze
21-03   Czcibor Cedynia - A.P. Gavia Choszczno 0 0 0
21-03 12:00  Dąb Dębno - Drawa Drawno 0 0 0
21-03 14:00  Unia Dolice - Biali Sądów 0 0 0
21-03 15:00  Iskra Banie - Orkan Suchań 0 0 0
21-03 16:00  Stal Lipiany - Energetyk Gryfino 0 0 0
21-03 16:00  Osadnik Myślibórz - Morzycko Moryń 0 0 0
21-03 16:00  Sokół Pyrzyce - Odra Chojna 0 0 0
22-03 14:00  Piast Karsko - Kłos Pełczyce 0 0 0
18 kolejka relacja fotki komentarze
28-03 13:00  Iskra Banie - Drawa Drawno 0 0 0
28-03 13:00  Orkan Suchań - Stal Lipiany 0 0 0
28-03 13:00  Energetyk Gryfino - Czcibor Cedynia 0 0 0
28-03 16:00  Osadnik Myślibórz - Dąb Dębno 0 0 1
28-03 16:00  Odra Chojna - Piast Karsko 0 0 0
28-03 16:00  Kłos Pełczyce - Unia Dolice 0 0 0
28-03 17:00  Sokół Pyrzyce - A.P. Gavia Choszczno 0 0 0
29-03 14:00  Biali Sądów - Morzycko Moryń 0 0 0
19 kolejka relacja fotki komentarze
04-04   Morzycko Moryń - Kłos Pełczyce 0 0 0
04-04   Czcibor Cedynia - Orkan Suchań 0 0 0
04-04 14:00  Dąb Dębno - Biali Sądów 0 0 1
04-04 14:00  Unia Dolice - Odra Chojna 0 0 0
04-04 16:00  Stal Lipiany - Iskra Banie 0 0 0
04-04 17:00  Osadnik Myślibórz - Drawa Drawno 0 0 0
04-04 17:00  Sokół Pyrzyce - Energetyk Gryfino 0 0 0
05-04 15:00  Piast Karsko - A.P. Gavia Choszczno 0 0 0
20 kolejka relacja fotki komentarze
11-04 13:00  Odra Chojna - Morzycko Moryń 0 0 0
11-04 13:00  Iskra Banie - Czcibor Cedynia 0 0 0
11-04 13:00  Sokół Pyrzyce - Orkan Suchań 0 0 0
11-04 13:00  A.P. Gavia Choszczno - Unia Dolice 0 0 0
11-04 13:00  Kłos Pełczyce - Dąb Dębno 0 0 1
11-04 13:00  Osadnik Myślibórz - Biali Sądów 0 0 0
11-04 13:00  Drawa Drawno - Stal Lipiany 0 0 0
11-04 13:00  Energetyk Gryfino - Piast Karsko 0 0 0
21 kolejka relacja fotki komentarze
18-04   Morzycko Moryń - A.P. Gavia Choszczno 0 0 0
18-04   Czcibor Cedynia - Stal Lipiany 0 0 0
18-04 14:00  Dąb Dębno - Odra Chojna 0 0 1
18-04 14:00  Unia Dolice - Energetyk Gryfino 0 0 0
18-04 17:00  Sokół Pyrzyce - Iskra Banie 0 0 0
18-04 17:00  Osadnik Myślibórz - Kłos Pełczyce 0 0 0
19-04 14:00  Biali Sądów - Drawa Drawno 0 0 0
19-04 15:00  Piast Karsko - Orkan Suchań 0 0 0
22 kolejka relacja fotki komentarze
25-04   A.P. Gavia Choszczno - Dąb Dębno 0 0 1
25-04   Drawa Drawno - Czcibor Cedynia 0 0 0
25-04 13:00  Orkan Suchań - Unia Dolice 0 0 0
25-04 14:00  Energetyk Gryfino - Morzycko Moryń 0 0 0
25-04 14:00  Kłos Pełczyce - Biali Sądów 0 0 0
25-04 16:00  Iskra Banie - Piast Karsko 0 0 0
25-04 17:00  Osadnik Myślibórz - Odra Chojna 0 0 0
25-04 17:00  Sokół Pyrzyce - Stal Lipiany 0 0 0
23 kolejka relacja fotki komentarze
02-05   Morzycko Moryń - Orkan Suchań 0 0 0
02-05 12:00  Dąb Dębno - Energetyk Gryfino 0 0 1
02-05 14:00  Kłos Pełczyce - Drawa Drawno 0 0 0
02-05 14:00  Unia Dolice - Iskra Banie 0 0 0
02-05 17:00  Osadnik Myślibórz - A.P. Gavia Choszczno 0 0 0
02-05 17:00  Sokół Pyrzyce - Czcibor Cedynia 0 0 0
03-05 16:00  Biali Sądów - Odra Chojna 0 0 0
03-05 16:00  Piast Karsko - Stal Lipiany 0 0 0
24 kolejka relacja fotki komentarze
09-05   A.P. Gavia Choszczno - Biali Sądów 0 0 0
09-05   Czcibor Cedynia - Piast Karsko 0 0 0
09-05 11:00  Orkan Suchań - Dąb Dębno 0 0 0
09-05 16:00  Odra Chojna - Kłos Pełczyce 0 0 0
09-05 16:00  Stal Lipiany - Unia Dolice 0 0 0
09-05 17:00  Osadnik Myślibórz - Energetyk Gryfino 0 0 0
09-05 17:00  Sokół Pyrzyce - Drawa Drawno 0 0 0
09-05 17:00  Iskra Banie - Morzycko Moryń 0 0 0
25 kolejka relacja fotki komentarze
16-05   Morzycko Moryń - Stal Lipiany 0 0 0
16-05 14:00  Unia Dolice - Czcibor Cedynia 0 0 0
16-05 14:00  Dąb Dębno - Iskra Banie 0 0 1
16-05 15:00  Kłos Pełczyce - A.P. Gavia Choszczno 0 0 0
16-05 16:00  Odra Chojna - Drawa Drawno 0 0 0
16-05 17:00  Sokół Pyrzyce - Piast Karsko 0 0 0
16-05 17:00  Osadnik Myślibórz - Orkan Suchań 0 0 0
17-05 16:00  Biali Sądów - Energetyk Gryfino 0 0 0
26 kolejka relacja fotki komentarze
23-05   A.P. Gavia Choszczno - Odra Chojna 0 0 0
23-05   Drawa Drawno - Piast Karsko 0 0 0
23-05   Czcibor Cedynia - Morzycko Moryń 0 0 0
23-05 14:00  Energetyk Gryfino - Kłos Pełczyce 0 0 0
23-05 16:00  Orkan Suchań - Biali Sądów 0 0 0
23-05 17:00  Sokół Pyrzyce - Unia Dolice 0 0 0
23-05 17:00  Stal Lipiany - Dąb Dębno 0 0 0
23-05 17:00  Osadnik Myślibórz - Iskra Banie 0 0 0
27 kolejka relacja fotki komentarze
30-05   A.P. Gavia Choszczno - Drawa Drawno 0 0 0
30-05 14:00  Kłos Pełczyce - Orkan Suchań 0 0 0
30-05 14:00  Dąb Dębno - Czcibor Cedynia 0 0 0
30-05 14:00  Unia Dolice - Piast Karsko 0 0 0
30-05 16:00  Odra Chojna - Energetyk Gryfino 0 0 0
30-05 17:00  Sokół Pyrzyce - Morzycko Moryń 0 0 0
30-05 17:00  Osadnik Myślibórz - Stal Lipiany 0 0 0
31-05 16:00  Biali Sądów - Iskra Banie 0 0 0
28 kolejka relacja fotki komentarze
06-06   Drawa Drawno - Unia Dolice 0 0 0
06-06 12:00  Orkan Suchań - Odra Chojna 0 0 0
06-06 14:00  Energetyk Gryfino - A.P. Gavia Choszczno 0 0 0
06-06 17:00  Iskra Banie - Kłos Pełczyce 0 0 0
06-06 17:00  Osadnik Myślibórz - Czcibor Cedynia 0 0 0
06-06 17:00  Sokół Pyrzyce - Dąb Dębno 0 0 1
06-06 17:00  Stal Lipiany - Biali Sądów 0 0 0
07-06 17:00  Piast Karsko - Morzycko Moryń 0 0 0
29 kolejka relacja fotki komentarze
13-06   A.P. Gavia Choszczno - Orkan Suchań 0 0 0
13-06   Morzycko Moryń - Unia Dolice 0 0 0
13-06 14:00  Dąb Dębno - Piast Karsko 0 0 0
13-06 14:00  Energetyk Gryfino - Drawa Drawno 0 0 0
13-06 15:00  Kłos Pełczyce - Stal Lipiany 0 0 0
13-06 16:00  Odra Chojna - Iskra Banie 0 0 0
13-06 17:00  Sokół Pyrzyce - Osadnik Myślibórz 0 0 0
14-06 16:00  Biali Sądów - Czcibor Cedynia 0 0 0
30 kolejka relacja fotki komentarze
20-06 13:00  Stal Lipiany - Odra Chojna 0 0 0
20-06 13:00  Orkan Suchań - Energetyk Gryfino 0 0 0
20-06 13:00  Czcibor Cedynia - Kłos Pełczyce 0 0 0
20-06 13:00  Sokół Pyrzyce - Biali Sądów 0 0 0
20-06 13:00  Osadnik Myślibórz - Piast Karsko 0 0 0
20-06 13:00  Drawa Drawno - Morzycko Moryń 0 0 0
20-06 13:00  Unia Dolice - Dąb Dębno 0 0 0
20-06 13:00  Iskra Banie - A.P. Gavia Choszczno 0 0 0
 
top komentarze
newsy:
45 » Informacja ZZPN-u
5 » Będzie zmiana nazewnict »
3 » Proponowany podział na  »
1 » Komunikat Ekstraklasy
1 » Dalsze zawieszenie rozg »
mecze:
1 » Gryf Dobrowo-Hajka Zegr »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 1
Vukovic
gości: 520
statystyki portalu
• drużyn: 2837
• imprez: 122213
• newsów: 73217
• użytkowników: 74408
• komentarzy: 1094536
• zdjęć: 793280
• relacji: 38522
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2020 - by ligowiec team
Polityka Cookies