ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
tabela - III liga gr. 2 2019/2020
og??em dom wyjazd bezpo?rednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  KKS Włókniarz 1925 Kalisz 18 45 14 3 1 41 / 12 8 1 0 24 / 6 6 2 1 17 / 6
2.  Radunia Stężyca 18 40 11 7 0 37 / 10 5 4 0 20 / 7 6 3 0 17 / 3
3.  Świt Szczecin 18 39 11 6 1 30 / 7 7 2 0 17 / 4 4 4 1 13 / 3 1 3 1 0 0 3 / 1
4.  Kotwica Kołobrzeg 18 39 13 0 5 37 / 22 7 0 2 22 / 9 6 0 3 15 / 13 1 0 0 0 1 1 / 3
5.  Mieszko Gniezno 18 36 11 3 4 33 / 17 6 3 0 22 / 7 5 0 4 11 / 10
6.  Unia Janikowo 18 33 10 3 5 43 / 29 5 2 2 21 / 13 5 1 3 22 / 16
7.  Sokół Kleczew 18 27 8 3 7 22 / 22 5 2 2 10 / 6 3 1 5 12 / 16
8.  KP Starogard Gdański 18 25 7 4 7 19 / 19 4 1 4 9 / 9 3 3 3 10 / 10
9.  Polonia Środa Wlkp. 18 23 6 5 7 28 / 24 3 3 3 17 / 9 3 2 4 11 / 15
10.  Pogoń II Szczecin 18 21 6 3 9 23 / 30 4 2 3 14 / 12 2 1 6 9 / 18 1 3 1 0 0 2 / 1
11.  Chemik Police 18 21 6 3 9 21 / 27 4 1 4 11 / 12 2 2 5 10 / 15 1 0 0 0 1 1 / 2
12.  Gwardia Koszalin 18 18 5 3 10 19 / 37 3 1 5 11 / 18 2 2 5 8 / 19
13.  Bałtyk Koszalin 18 17 4 5 9 17 / 35 2 3 4 10 / 17 2 2 5 7 / 18
14.  Nielba Wągrowiec 18 16 4 4 10 21 / 38 4 0 5 16 / 18 0 4 5 5 / 20
15.  Jarota Jarocin 18 15 3 6 9 18 / 24 0 5 4 6 / 10 3 1 5 12 / 14
16.  Górnik Konin 18 14 4 2 12 22 / 37 0 1 8 7 / 17 4 1 4 15 / 20 1 3 1 0 0 3 / 1
17.  Grom Nowy Staw 18 14 3 5 10 19 / 35 3 1 5 9 / 16 0 4 5 10 / 19 1 0 0 0 1 1 / 3
18.  Bałtyk Gdynia 18 10 3 1 14 12 / 37 1 1 7 5 / 21 2 0 7 7 / 16
wyniki spotkań - III liga gr. 2 2019/2020
  123456789101112131415161718
1.  Bałtyk Gdynia
 
2.  Bałtyk Koszalin
 
3.  Chemik Police
 
4.  Górnik Konin
 
5.  Grom Nowy Staw
 
6.  Gwardia Koszalin
 
7.  Jarota Jarocin
 
8.  KKS Włókniarz 1925 Kalisz
 
9.  Kotwica Kołobrzeg
 
10.  KP Starogard Gdański
 
11.  Mieszko Gniezno
 
12.  Nielba Wągrowiec
 
13.  Pogoń II Szczecin
 
14.  Polonia Środa Wlkp.
 
15.  Radunia Stężyca
 
16.  Sokół Kleczew
 
17.  Świt Szczecin
 
18.  Unia Janikowo
 
terminarz - III liga gr. 2 2019/2020
wersja do druku
1 kolejka relacja fotki komentarze
Polonia Środa Wlkp. - Mieszko Gniezno 0 - 1 0 0 0
Nielba Wągrowiec - KP Starogard Gdański 2 - 3 0 0 0
Grom Nowy Staw - KKS Włókniarz 1925 Kalisz 0 - 4 0 0 0
Kotwica Kołobrzeg - Jarota Jarocin 4 - 2 1 0 52
Unia Janikowo - Bałtyk Gdynia 3 - 0 0 0 1
Sokół Kleczew - Bałtyk Koszalin 2 - 1 0 0 4
Chemik Police - Świt Szczecin 0 - 2 1 2 13
Radunia Stężyca - Górnik Konin 5 - 1 0 0 1
Pogoń II Szczecin - Gwardia Koszalin 4 - 1 0 45 25
2 kolejka relacja fotki komentarze
Bałtyk Gdynia - Jarota Jarocin 0 - 4 0 0 0
Bałtyk Koszalin - Radunia Stężyca 1 - 1 1 0 5
Unia Janikowo - Chemik Police 1 - 1 0 50 1
KP Starogard Gdański - Grom Nowy Staw 1 - 0 0 0 0
Mieszko Gniezno - Pogoń II Szczecin 4 - 0 0 0 2
Górnik Konin - Polonia Środa Wlkp. 0 - 2 0 0 0
KKS Włókniarz 1925 Kalisz - Kotwica Kołobrzeg 3 - 1 2 0 40
Gwardia Koszalin - Nielba Wągrowiec 2 - 2 0 0 4
Świt Szczecin - Sokół Kleczew 4 - 0 2 3 4
3 kolejka relacja fotki komentarze
Polonia Środa Wlkp. - Bałtyk Koszalin 0 - 0 0 0 10
Pogoń II Szczecin - Górnik Konin 2 - 1 1 71 1
Nielba Wągrowiec - Mieszko Gniezno 0 - 1 0 0 1
Grom Nowy Staw - Gwardia Koszalin 3 - 0 0 0 23
Chemik Police - Bałtyk Gdynia 1 - 0 1 50 5
Kotwica Kołobrzeg - KP Starogard Gdański 0 - 2 1 0 48
Sokół Kleczew - Unia Janikowo 2 - 0 0 0 1
Radunia Stężyca - Świt Szczecin 0 - 0 1 0 9
Jarota Jarocin - KKS Włókniarz 1925 Kalisz 3 - 3 0 0 1
4 kolejka relacja fotki komentarze
Bałtyk Koszalin - Pogoń II Szczecin 1 - 2 0 0 1
KP Starogard Gdański - Jarota Jarocin 0 - 1 0 0 1
Górnik Konin - Nielba Wągrowiec 1 - 1 0 0 1
Chemik Police - Sokół Kleczew 1 - 1 0 0 2
Bałtyk Gdynia - KKS Włókniarz 1925 Kalisz 1 - 2 0 0 2
Gwardia Koszalin - Kotwica Kołobrzeg 0 - 2 1 0 40
Unia Janikowo - Radunia Stężyca 0 - 1 0 0 1
Mieszko Gniezno - Grom Nowy Staw 2 - 1 0 0 1
Świt Szczecin - Polonia Środa Wlkp. 3 - 1 2 1 3
5 kolejka relacja fotki komentarze
Nielba Wągrowiec - Bałtyk Koszalin 1 - 2 0 0 9
Grom Nowy Staw - Górnik Konin 1 - 3 0 0 1
Kotwica Kołobrzeg - Mieszko Gniezno 5 - 1 0 0 33
Sokół Kleczew - Bałtyk Gdynia 2 - 0 0 0 1
Polonia Środa Wlkp. - Unia Janikowo 6 - 0 0 0 1
Jarota Jarocin - Gwardia Koszalin 0 - 0 0 0 6
KKS Włókniarz 1925 Kalisz - KP Starogard Gdański 1 - 0 0 0 1
Pogoń II Szczecin - Świt Szczecin 1 - 1 1 1 14
Radunia Stężyca - Chemik Police 2 - 1 1 0 7
6 kolejka relacja fotki komentarze
Bałtyk Koszalin - Grom Nowy Staw 2 - 2 0 0 7
Gwardia Koszalin - KKS Włókniarz 1925 Kalisz 0 - 2 0 0 10
Górnik Konin - Kotwica Kołobrzeg 1 - 2 0 0 26
Chemik Police - Polonia Środa Wlkp. 0 - 2 0 0 1
Bałtyk Gdynia - KP Starogard Gdański 1 - 0 0 0 1
Mieszko Gniezno - Jarota Jarocin 3 - 1 0 0 0
Unia Janikowo - Pogoń II Szczecin 4 - 3 0 0 1
Sokół Kleczew - Radunia Stężyca 0 - 2 0 0 0
Świt Szczecin - Nielba Wągrowiec 0 - 0 2 10 7
7 kolejka relacja fotki komentarze
Pogoń II Szczecin - Chemik Police 2 - 1 1 85 2
Nielba Wągrowiec - Unia Janikowo 1 - 4 0 0 0
Grom Nowy Staw - Świt Szczecin 0 - 0 1 1 6
Kotwica Kołobrzeg - Bałtyk Koszalin 2 - 0 0 0 44
KP Starogard Gdański - Gwardia Koszalin 3 - 0 0 0 6
Jarota Jarocin - Górnik Konin 1 - 2 0 0 0
KKS Włókniarz 1925 Kalisz - Mieszko Gniezno 1 - 0 0 0 2
Radunia Stężyca - Bałtyk Gdynia 1 - 0 0 0 0
Polonia Środa Wlkp. - Sokół Kleczew 2 - 3 0 0 1
8 kolejka relacja fotki komentarze
Sokół Kleczew - Pogoń II Szczecin 1 - 0 0 0 1
Unia Janikowo - Grom Nowy Staw 3 - 3 0 0 0
Chemik Police - Nielba Wągrowiec 2 - 0 0 0 1
Mieszko Gniezno - KP Starogard Gdański 5 - 1 0 0 1
Bałtyk Koszalin - Jarota Jarocin 1 - 0 0 0 2
Radunia Stężyca - Polonia Środa Wlkp. 1 - 1 0 0 0
Bałtyk Gdynia - Gwardia Koszalin 0 - 2 0 0 10
Świt Szczecin - Kotwica Kołobrzeg 3 - 1 2 13 61
Górnik Konin - KKS Włókniarz 1925 Kalisz 0 - 1 0 0 1
9 kolejka relacja fotki komentarze
Pogoń II Szczecin - Radunia Stężyca 0 - 4 0 0 2
Grom Nowy Staw - Chemik Police 1 - 2 0 0 0
Polonia Środa Wlkp. - Bałtyk Gdynia 1 - 2 0 0 1
Nielba Wągrowiec - Sokół Kleczew 2 - 1 0 0 0
Kotwica Kołobrzeg - Unia Janikowo 2 - 3 0 0 61
KP Starogard Gdański - Górnik Konin 0 - 2 0 0 0
Jarota Jarocin - Świt Szczecin 0 - 1 2 4 14
Gwardia Koszalin - Mieszko Gniezno 0 - 2 0 0 12
KKS Włókniarz 1925 Kalisz - Bałtyk Koszalin 4 - 1 0 0 4
10 kolejka relacja fotki komentarze
Górnik Konin - Gwardia Koszalin 2 - 3 0 0 10
Bałtyk Koszalin - KP Starogard Gdański 0 - 0 0 0 1
Unia Janikowo - Jarota Jarocin 2 - 0 0 0 0
Świt Szczecin - KKS Włókniarz 1925 Kalisz 1 - 0 2 3 1
Sokół Kleczew - Grom Nowy Staw 1 - 1 0 0 0
Bałtyk Gdynia - Mieszko Gniezno 0 - 1 0 0 0
Radunia Stężyca - Nielba Wągrowiec 3 - 0 0 0 0
Polonia Środa Wlkp. - Pogoń II Szczecin 2 - 0 0 0 0
Chemik Police - Kotwica Kołobrzeg 0 - 4 1 0 10
11 kolejka relacja fotki komentarze
KP Starogard Gdański - Świt Szczecin 1 - 1 2 1 10
Nielba Wągrowiec - Polonia Środa Wlkp. 4 - 1 0 0 0
Grom Nowy Staw - Radunia Stężyca 0 - 5 0 0 0
Gwardia Koszalin - Bałtyk Koszalin 2 - 0 0 0 12
Jarota Jarocin - Chemik Police 0 - 1 0 0 0
Mieszko Gniezno - Górnik Konin 3 - 0 0 0 0
Kotwica Kołobrzeg - Sokół Kleczew 1 - 0 2 0 22
KKS Włókniarz 1925 Kalisz - Unia Janikowo 3 - 3 0 0 0
Pogoń II Szczecin - Bałtyk Gdynia 3 - 0 0 0 1
12 kolejka relacja fotki komentarze
Unia Janikowo - KP Starogard Gdański 0 - 3 0 0 0
Bałtyk Koszalin - Mieszko Gniezno 1 - 4 0 0 2
Świt Szczecin - Gwardia Koszalin 1 - 0 2 3 24
Sokół Kleczew - Jarota Jarocin 1 - 2 0 0 0
Polonia Środa Wlkp. - Grom Nowy Staw 4 - 1 0 0 0
Chemik Police - KKS Włókniarz 1925 Kalisz 0 - 3 0 0 2
Bałtyk Gdynia - Górnik Konin 3 - 4 0 0 0
Radunia Stężyca - Kotwica Kołobrzeg 6 - 2 0 0 17
Pogoń II Szczecin - Nielba Wągrowiec 1 - 1 0 0 2
13 kolejka relacja fotki komentarze
Grom Nowy Staw - Pogoń II Szczecin 2 - 0 0 0 1
Nielba Wągrowiec - Bałtyk Gdynia 2 - 4 0 0 1
KP Starogard Gdański - Chemik Police 2 - 1 1 0 0
Gwardia Koszalin - Unia Janikowo 1 - 6 0 0 7
Mieszko Gniezno - Świt Szczecin 1 - 0 2 0 9
Górnik Konin - Bałtyk Koszalin 1 - 2 0 0 3
Jarota Jarocin - Radunia Stężyca 0 - 0 0 0 0
Kotwica Kołobrzeg - Polonia Środa Wlkp. 3 - 0 0 0 6
KKS Włókniarz 1925 Kalisz - Sokół Kleczew 2 - 1 0 0 0
14 kolejka relacja fotki komentarze
Bałtyk Gdynia - Bałtyk Koszalin 0 - 0 0 0 1
Nielba Wągrowiec - Grom Nowy Staw 2 - 1 0 0 0
Unia Janikowo - Mieszko Gniezno 2 - 1 0 0 0
Sokół Kleczew - KP Starogard Gdański 0 - 0 0 0 0
Świt Szczecin - Górnik Konin 2 - 2 1 2 10
Chemik Police - Gwardia Koszalin 4 - 0 1 1 17
Polonia Środa Wlkp. - Jarota Jarocin 1 - 1 0 0 0
Pogoń II Szczecin - Kotwica Kołobrzeg 0 - 1 1 19 12
Radunia Stężyca - KKS Włókniarz 1925 Kalisz 0 - 0 0 0 0
15 kolejka relacja fotki komentarze
Grom Nowy Staw - Bałtyk Gdynia 2 - 1 0 0 0
Górnik Konin - Unia Janikowo 0 - 1 0 0 0
Jarota Jarocin - Pogoń II Szczecin 1 - 1 0 0 1
KP Starogard Gdański - Radunia Stężyca 0 - 1 0 0 0
Mieszko Gniezno - Chemik Police 2 - 2 0 0 1
Kotwica Kołobrzeg - Nielba Wągrowiec 4 - 1 0 0 14
KKS Włókniarz 1925 Kalisz - Polonia Środa Wlkp. 2 - 0 0 0 0
Bałtyk Koszalin - Świt Szczecin 0 - 5 0 1 11
Gwardia Koszalin - Sokół Kleczew 2 - 1 0 0 11
16 kolejka relacja fotki komentarze
Unia Janikowo - Bałtyk Koszalin 6 - 1 0 0 6
Sokół Kleczew - Mieszko Gniezno 1 - 0 0 0 0
Nielba Wągrowiec - Jarota Jarocin 2 - 1 0 0 0
Grom Nowy Staw - Kotwica Kołobrzeg 0 - 1 0 0 9
Chemik Police - Górnik Konin 3 - 0 0 1 2
Polonia Środa Wlkp. - KP Starogard Gdański 1 - 1 0 0 0
Bałtyk Gdynia - Świt Szczecin 0 - 3 2 6 10
Pogoń II Szczecin - KKS Włókniarz 1925 Kalisz 1 - 2 0 0 2
Radunia Stężyca - Gwardia Koszalin 2 - 2 0 0 21
17 kolejka relacja fotki komentarze
Bałtyk Koszalin - Chemik Police 3 - 1 1 0 6
KP Starogard Gdański - Pogoń II Szczecin 0 - 3 0 0 1
Gwardia Koszalin - Polonia Środa Wlkp. 1 - 3 1 0 8
Górnik Konin - Sokół Kleczew 1 - 3 0 0 0
Świt Szczecin - Unia Janikowo 1 - 0 2 2 1
Kotwica Kołobrzeg - Bałtyk Gdynia 1 - 0 0 0 23
KKS Włókniarz 1925 Kalisz - Nielba Wągrowiec 5 - 0 0 0 1
Jarota Jarocin - Grom Nowy Staw 1 - 1 0 0 0
Mieszko Gniezno - Radunia Stężyca 1 - 1 0 0 0
18 kolejka relacja fotki komentarze
Bałtyk Gdynia - Unia Janikowo 0 - 5 0 0 0
Bałtyk Koszalin - Sokół Kleczew 1 - 2 0 0 3
Gwardia Koszalin - Pogoń II Szczecin 3 - 0 1 0 19
Mieszko Gniezno - Polonia Środa Wlkp. 1 - 1 0 0 0
KP Starogard Gdański - Nielba Wągrowiec 2 - 0 0 0 0
Jarota Jarocin - Kotwica Kołobrzeg 0 - 1 0 0 35
Górnik Konin - Radunia Stężyca 1 - 2 0 0 0
Świt Szczecin - Chemik Police 2 - 0 2 2 16
KKS Włókniarz 1925 Kalisz - Grom Nowy Staw 3 - 0 0 0 0
19 kolejka relacja fotki komentarze
13-03 15:30  Chemik Police - Unia Janikowo 0 0 0
14-03 14:00  Grom Nowy Staw - KP Starogard Gdański 0 0 0
14-03 15:00  Sokół Kleczew - Świt Szczecin 0 0 0
14-03 15:00  Polonia Środa Wlkp. - Górnik Konin 0 0 0
14-03 15:00  Nielba Wągrowiec - Gwardia Koszalin 0 0 0
14-03 15:30  Jarota Jarocin - Bałtyk Gdynia 0 0 0
14-03 17:00  Kotwica Kołobrzeg - KKS Włókniarz 1925 Kalisz 0 0 9
15-03 11:00  Pogoń II Szczecin - Mieszko Gniezno 1 0 0
15-03 15:00  Radunia Stężyca - Bałtyk Koszalin 0 0 0
20 kolejka relacja fotki komentarze
21-03 11:00  Górnik Konin - Pogoń II Szczecin 0 0 0
21-03 12:00  Unia Janikowo - Sokół Kleczew 0 0 0
21-03 13:00  Bałtyk Koszalin - Polonia Środa Wlkp. 0 0 0
21-03 14:00  Mieszko Gniezno - Nielba Wągrowiec 0 0 0
21-03 15:00  KP Starogard Gdański - Kotwica Kołobrzeg 0 0 0
21-03 15:00  Gwardia Koszalin - Grom Nowy Staw 0 0 0
21-03 18:00  KKS Włókniarz 1925 Kalisz - Jarota Jarocin 0 0 0
21-03 19:30  Bałtyk Gdynia - Chemik Police 0 0 0
22-03 14:00  Świt Szczecin - Radunia Stężyca 0 0 0
21 kolejka relacja fotki komentarze
28-03 11:00  Pogoń II Szczecin - Bałtyk Koszalin 0 0 0
28-03 14:00  Grom Nowy Staw - Mieszko Gniezno 0 0 0
28-03 15:00  Sokół Kleczew - Chemik Police 0 0 0
28-03 15:00  Polonia Środa Wlkp. - Świt Szczecin 0 0 0
28-03 15:00  Nielba Wągrowiec - Górnik Konin 0 0 0
28-03 16:00  Jarota Jarocin - KP Starogard Gdański 0 0 0
28-03 17:00  Kotwica Kołobrzeg - Gwardia Koszalin 0 0 0
29-03 15:00  Radunia Stężyca - Unia Janikowo 0 0 0
29-03 16:00  KKS Włókniarz 1925 Kalisz - Bałtyk Gdynia 0 0 0
22 kolejka relacja fotki komentarze
04-04 11:00  Bałtyk Koszalin - Nielba Wągrowiec 0 0 0
04-04 11:00  KP Starogard Gdański - KKS Włókniarz 1925 Kalisz 0 0 0
04-04 14:00  Mieszko Gniezno - Kotwica Kołobrzeg 0 0 0
04-04 15:00  Chemik Police - Radunia Stężyca 0 0 0
04-04 15:00  Unia Janikowo - Polonia Środa Wlkp. 0 0 0
04-04 16:00  Świt Szczecin - Pogoń II Szczecin 0 0 0
04-04 16:00  Gwardia Koszalin - Jarota Jarocin 0 0 0
04-04 16:00  Górnik Konin - Grom Nowy Staw 0 0 0
04-04 19:30  Bałtyk Gdynia - Sokół Kleczew 0 0 0
23 kolejka relacja fotki komentarze
09-04 18:00  KKS Włókniarz 1925 Kalisz - Gwardia Koszalin 0 0 0
10-04 18:00  Kotwica Kołobrzeg - Górnik Konin 0 0 0
11-04 11:00  Pogoń II Szczecin - Unia Janikowo 0 0 0
11-04 14:00  Grom Nowy Staw - Bałtyk Koszalin 0 0 0
11-04 15:00  Radunia Stężyca - Sokół Kleczew 0 0 0
11-04 15:00  Nielba Wągrowiec - Świt Szczecin 0 0 0
11-04 16:00  KP Starogard Gdański - Bałtyk Gdynia 0 0 0
11-04 16:00  Polonia Środa Wlkp. - Chemik Police 0 0 0
11-04 17:00  Jarota Jarocin - Mieszko Gniezno 0 0 0
24 kolejka relacja fotki komentarze
17-04 15:30  Chemik Police - Pogoń II Szczecin 0 0 0
18-04 14:00  Mieszko Gniezno - KKS Włókniarz 1925 Kalisz 0 0 0
18-04 14:00  Bałtyk Koszalin - Kotwica Kołobrzeg 0 0 0
18-04 16:00  Świt Szczecin - Grom Nowy Staw 0 0 0
18-04 16:00  Unia Janikowo - Nielba Wągrowiec 0 0 0
18-04 17:00  Sokół Kleczew - Polonia Środa Wlkp. 0 0 0
18-04 17:00  Gwardia Koszalin - KP Starogard Gdański 0 0 0
18-04 17:00  Górnik Konin - Jarota Jarocin 0 0 0
18-04 19:30  Bałtyk Gdynia - Radunia Stężyca 0 0 0
25 kolejka relacja fotki komentarze
22-04 11:00  Pogoń II Szczecin - Sokół Kleczew 0 0 0
22-04 15:00  Nielba Wągrowiec - Chemik Police 0 0 0
22-04 17:00  KP Starogard Gdański - Mieszko Gniezno 0 0 0
22-04 17:00  Polonia Środa Wlkp. - Radunia Stężyca 0 0 0
22-04 17:00  Grom Nowy Staw - Unia Janikowo 0 0 0
22-04 17:30  Jarota Jarocin - Bałtyk Koszalin 0 0 0
22-04 18:00  Kotwica Kołobrzeg - Świt Szczecin 0 0 0
22-04 18:00  KKS Włókniarz 1925 Kalisz - Górnik Konin 0 0 0
22-04 18:00  Gwardia Koszalin - Bałtyk Gdynia 0 0 0
26 kolejka relacja fotki komentarze
25-04 14:00  Mieszko Gniezno - Gwardia Koszalin 0 0 0
25-04 15:00  Chemik Police - Grom Nowy Staw 0 0 0
25-04 15:00  Bałtyk Koszalin - KKS Włókniarz 1925 Kalisz 0 0 0
25-04 16:00  Unia Janikowo - Kotwica Kołobrzeg 0 0 0
25-04 17:00  Górnik Konin - KP Starogard Gdański 0 0 0
25-04 19:30  Bałtyk Gdynia - Polonia Środa Wlkp. 0 0 0
26-04 15:00  Radunia Stężyca - Pogoń II Szczecin 0 0 0
26-04 16:00  Świt Szczecin - Jarota Jarocin 0 0 0
26-04 16:00  Sokół Kleczew - Nielba Wągrowiec 0 0 0
27 kolejka relacja fotki komentarze
01-05 14:00  Grom Nowy Staw - Sokół Kleczew 0 0 0
01-05 17:00  Mieszko Gniezno - Bałtyk Gdynia 0 0 0
01-05 18:00  KKS Włókniarz 1925 Kalisz - Świt Szczecin 0 0 0
02-05 16:00  Nielba Wągrowiec - Radunia Stężyca 0 0 0
02-05 16:00  KP Starogard Gdański - Bałtyk Koszalin 0 0 0
02-05 17:00  Gwardia Koszalin - Górnik Konin 0 0 0
02-05 18:00  Kotwica Kołobrzeg - Chemik Police 0 0 0
02-05 18:00  Jarota Jarocin - Unia Janikowo 0 0 0
03-05 11:00  Pogoń II Szczecin - Polonia Środa Wlkp. 0 0 0
28 kolejka relacja fotki komentarze
09-05 15:00  Chemik Police - Jarota Jarocin 0 0 0
09-05 16:00  Polonia Środa Wlkp. - Nielba Wągrowiec 0 0 0
09-05 16:00  Unia Janikowo - KKS Włókniarz 1925 Kalisz 0 0 0
09-05 17:00  Sokół Kleczew - Kotwica Kołobrzeg 0 0 0
09-05 17:00  Górnik Konin - Mieszko Gniezno 0 0 0
09-05 19:30  Bałtyk Gdynia - Pogoń II Szczecin 0 0 0
10-05 11:00  Świt Szczecin - KP Starogard Gdański 0 0 0
10-05 15:00  Radunia Stężyca - Grom Nowy Staw 0 0 0
10-05 18:00  Bałtyk Koszalin - Gwardia Koszalin 0 0 0
29 kolejka relacja fotki komentarze
16-05 14:00  Grom Nowy Staw - Polonia Środa Wlkp. 0 0 0
16-05 16:00  KP Starogard Gdański - Unia Janikowo 0 0 0
16-05 17:00  Gwardia Koszalin - Świt Szczecin 0 0 0
16-05 17:00  Mieszko Gniezno - Bałtyk Koszalin 0 0 0
16-05 17:00  Nielba Wągrowiec - Pogoń II Szczecin 0 0 0
16-05 18:00  KKS Włókniarz 1925 Kalisz - Chemik Police 0 0 0
16-05 18:00  Jarota Jarocin - Sokół Kleczew 0 0 0
16-05 18:00  Kotwica Kołobrzeg - Radunia Stężyca 0 0 0
17-05 15:00  Górnik Konin - Bałtyk Gdynia 0 0 0
30 kolejka relacja fotki komentarze
22-05 18:00  Polonia Środa Wlkp. - Kotwica Kołobrzeg 0 0 0
23-05 13:00  Bałtyk Koszalin - Górnik Konin 0 0 0
23-05 15:00  Chemik Police - KP Starogard Gdański 0 0 0
23-05 17:00  Sokół Kleczew - KKS Włókniarz 1925 Kalisz 0 0 0
23-05 17:00  Unia Janikowo - Gwardia Koszalin 0 0 0
23-05 19:30  Bałtyk Gdynia - Nielba Wągrowiec 0 0 0
24-05 11:00  Pogoń II Szczecin - Grom Nowy Staw 0 0 0
24-05 15:00  Radunia Stężyca - Jarota Jarocin 0 0 0
24-05 16:00  Świt Szczecin - Mieszko Gniezno 0 0 0
31 kolejka relacja fotki komentarze
30-05 14:00  Grom Nowy Staw - Nielba Wągrowiec 0 0 0
30-05 17:00  Mieszko Gniezno - Unia Janikowo 0 0 0
30-05 17:00  Górnik Konin - Świt Szczecin 0 0 0
30-05 18:00  Kotwica Kołobrzeg - Pogoń II Szczecin 0 0 0
30-05 18:00  Gwardia Koszalin - Chemik Police 0 0 0
30-05 18:30  Jarota Jarocin - Polonia Środa Wlkp. 0 0 0
31-05 16:00  KKS Włókniarz 1925 Kalisz - Radunia Stężyca 0 0 0
31-05 18:00  Bałtyk Koszalin - Bałtyk Gdynia 0 0 0
06-06   KP Starogard Gdański - Sokół Kleczew 0 0 0
32 kolejka relacja fotki komentarze
05-06 18:00  Polonia Środa Wlkp. - KKS Włókniarz 1925 Kalisz 0 0 0
06-06 15:00  Chemik Police - Mieszko Gniezno 0 0 0
06-06 17:00  Nielba Wągrowiec - Kotwica Kołobrzeg 0 0 0
06-06 17:00  Sokół Kleczew - Gwardia Koszalin 0 0 0
06-06 17:00  Unia Janikowo - Górnik Konin 0 0 0
06-06 17:00  Świt Szczecin - Bałtyk Koszalin 0 0 0
06-06 19:30  Bałtyk Gdynia - Grom Nowy Staw 0 0 0
07-06 11:00  Pogoń II Szczecin - Jarota Jarocin 0 0 0
07-06 15:00  Radunia Stężyca - KP Starogard Gdański 0 0 0
33 kolejka relacja fotki komentarze
10-06 18:00  Górnik Konin - Chemik Police 0 0 0
11-06 16:00  KP Starogard Gdański - Polonia Środa Wlkp. 0 0 0
11-06 17:00  Świt Szczecin - Bałtyk Gdynia 0 0 0
11-06 18:00  KKS Włókniarz 1925 Kalisz - Pogoń II Szczecin 0 0 0
11-06 18:00  Kotwica Kołobrzeg - Grom Nowy Staw 0 0 0
11-06 18:00  Bałtyk Koszalin - Unia Janikowo 0 0 0
11-06 18:30  Jarota Jarocin - Nielba Wągrowiec 0 0 0
14-06   Mieszko Gniezno - Sokół Kleczew 0 0 0
14-06   Gwardia Koszalin - Radunia Stężyca 0 0 0
34 kolejka relacja fotki komentarze
14-06 16:00  Grom Nowy Staw - Jarota Jarocin 0 0 0
14-06 16:00  Radunia Stężyca - Mieszko Gniezno 0 0 0
14-06 16:00  Unia Janikowo - Świt Szczecin 0 0 0
14-06 16:00  Polonia Środa Wlkp. - Gwardia Koszalin 0 0 0
14-06 16:00  Chemik Police - Bałtyk Koszalin 0 0 0
14-06 16:00  Pogoń II Szczecin - KP Starogard Gdański 0 0 0
14-06 16:00  Nielba Wągrowiec - KKS Włókniarz 1925 Kalisz 0 0 0
14-06 16:00  Bałtyk Gdynia - Kotwica Kołobrzeg 0 0 0
14-06 16:00  Sokół Kleczew - Górnik Konin 0 0 0
 
top komentarze
newsy:
38 » Kołobrzeska rewolucja f »
11 » Dawid Retlewski żegna s »
9 » LKS Polonia Płoty zapra »
3 » Koniec sezonu
2 » VI Runda Pucharu Polsk »
2 » Wzmocnienia ze Starego  »
1 » Michał Wojtowicz: Czeka »
1 » Szukamy trenera
1 » Dalsze zawieszenie rozg »
mecze:
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 529
statystyki portalu
• drużyn: 2837
• imprez: 122221
• newsów: 73287
• użytkowników: 74474
• komentarzy: 1095011
• zdjęć: 793283
• relacji: 38524
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2020 - by ligowiec team
Polityka Cookies