ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
tabela - IV liga zachodniopomorska 2019/2020
ogółem dom wyjazd bezpośrednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Błękitni II Stargard 2 6 2 0 0 11 / 0 1 0 0 5 / 0 1 0 0 6 / 0
2.  Ina Goleniów 2 6 2 0 0 7 / 1 1 0 0 4 / 1 1 0 0 3 / 0
3.  Rasel Dygowo 2 6 2 0 0 4 / 1 1 0 0 2 / 0 1 0 0 2 / 1
4.  Gryf Kamień Pomorski 3 4 1 1 1 5 / 7 0 1 0 2 / 2 1 0 1 3 / 5 2 4 1 1 0 4 / 3
5.  Flota Świnoujście 2 4 1 1 0 5 / 3 1 0 0 3 / 1 0 1 0 2 / 2 1 1 0 1 0 2 / 2
6.  Olimp Gościno 2 4 1 1 0 3 / 2 0 1 0 1 / 1 1 0 0 2 / 1
7.  Iskierka Szczecin 3 4 1 1 1 7 / 6 1 0 1 5 / 4 0 1 0 2 / 2 1 0 0 0 1 1 / 2
8.  Hutnik Szczecin 2 3 1 0 1 5 / 8 0 0 1 0 / 6 1 0 0 5 / 2 1 3 1 0 0 5 / 2
9.  Polski Cukier Kluczevia Stargard 3 3 1 0 2 7 / 11 0 0 1 2 / 5 1 0 1 5 / 6 2 3 1 0 1 5 / 7
10.  GKS Leśnik Manowo 2 3 1 0 1 3 / 3 1 0 0 3 / 1 0 0 1 0 / 2
11.  Darłovia Darłowo 2 3 1 0 1 2 / 2 0 0 1 1 / 2 1 0 0 1 / 0
12.  Sparta Węgorzyno 3 3 1 0 2 4 / 9 1 0 1 4 / 4 0 0 1 0 / 5 1 0 0 0 1 2 / 3
13.  Orzeł Wałcz 2 2 0 2 0 1 / 1 0 1 0 1 / 1 0 1 0 0 / 0
14.  Lech Czaplinek 2 1 0 1 1 1 / 2 0 1 1 1 / 2 0 0 0 0 / 0
15.  Vineta Wolin 2 1 0 1 1 3 / 5 0 1 0 2 / 2 0 0 1 1 / 3
16.  MKP Szczecinek 2 1 0 1 1 2 / 4 0 0 0 0 / 0 0 1 1 2 / 4
17.  Intermarche-Rega Trzebiatów 2 1 0 1 1 1 / 4 0 0 1 0 / 3 0 1 0 1 / 1
18.  Sokół Karlino 2 0 0 0 2 1 / 3 0 0 1 0 / 1 0 0 1 1 / 2
wyniki spotkań - IV liga zachodniopomorska 2019/2020
  123456789101112131415161718
1.  Błękitni II Stargard
 
         
2.  Darłovia Darłowo
 
        
3.  Flota Świnoujście 
 
       
4.  GKS Leśnik Manowo   
 
     
5.  Gryf Kamień Pomorski  
 
       
6.  Hutnik Szczecin  
 
      
7.  Ina Goleniów  
 
      
8.  Intermarche-Rega Trzebiatów    
 
     
9.  Iskierka Szczecin    
 
    
10.  Lech Czaplinek     
 
   
11.  MKP Szczecinek     
 
    
12.  Olimp Gościno      
 
  
13.  Orzeł Wałcz        
 
 
14.  Polski Cukier Kluczevia Stargard       
 
  
15.  Rasel Dygowo        
 
 
16.  Sokół Karlino        
 
 
17.  Sparta Węgorzyno       
 
 
18.  Vineta Wolin         
 
terminarz - IV liga zachodniopomorska 2019/2020
wersja do druku
1 kolejka relacja fotki komentarze
Lech Czaplinek - Orzeł Wałcz 0 - 0 0 36 25
Hutnik Szczecin - Błękitni II Stargard 0 - 6 1 66 29
Darłovia Darłowo - Rasel Dygowo 1 - 2 0 14 8
Sparta Węgorzyno - Sokół Karlino 2 - 1 0 0 7
GKS Leśnik Manowo - MKP Szczecinek 3 - 1 0 0 8
Iskierka Szczecin - Polski Cukier Kluczevia Stargard 4 - 2 0 0 4
Olimp Gościno - Intermarche-Rega Trzebiatów 1 - 1 0 0 15
Ina Goleniów - Gryf Kamień Pomorski 4 - 1 1 0 7
Flota Świnoujście - Vineta Wolin 3 - 1 0 64 15
2 kolejka relacja fotki komentarze
Rasel Dygowo - GKS Leśnik Manowo 2 - 0 1 0 11
Sokół Karlino - Darłovia Darłowo 0 - 1 0 0 17
Gryf Kamień Pomorski - Flota Świnoujście 2 - 2 1 62 17
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Hutnik Szczecin 2 - 5 1 74 22
Lech Czaplinek - Olimp Gościno 1 - 2 0 0 15
Orzeł Wałcz - MKP Szczecinek 1 - 1 0 1 26
Intermarche-Rega Trzebiatów - Ina Goleniów 0 - 3 1 0 16
Błękitni II Stargard - Sparta Węgorzyno 5 - 0 0 0 7
Vineta Wolin - Iskierka Szczecin 2 - 2 0 0 10
3 kolejka relacja fotki komentarze
Iskierka Szczecin - Gryf Kamień Pomorski 1 - 2 0 1 8
Sparta Węgorzyno - Polski Cukier Kluczevia Stargard 2 - 3 0 0 11
24-08 12:00  Hutnik Szczecin - Vineta Wolin 0 0 10
24-08 13:00  Darłovia Darłowo - Błękitni II Stargard 0 1 16
24-08 14:00  GKS Leśnik Manowo - Sokół Karlino 0 0 5
24-08 17:00  Olimp Gościno - Orzeł Wałcz 0 0 10
24-08 17:00  Ina Goleniów - Lech Czaplinek 0 0 5
24-08 17:00  Flota Świnoujście - Intermarche-Rega Trzebiatów 0 1 5
24-08 17:00  MKP Szczecinek - Rasel Dygowo 0 0 3
4 kolejka relacja fotki komentarze
28-08 18:00  Orzeł Wałcz - Rasel Dygowo 0 0 1
28-08 18:00  Sokół Karlino - MKP Szczecinek 0 0 0
28-08 18:00  Błękitni II Stargard - GKS Leśnik Manowo 0 0 0
28-08 18:00  Polski Cukier Kluczevia Stargard - Darłovia Darłowo 0 0 0
28-08 18:00  Vineta Wolin - Sparta Węgorzyno 0 0 0
28-08 18:00  Gryf Kamień Pomorski - Hutnik Szczecin 0 0 0
28-08 18:00  Intermarche-Rega Trzebiatów - Iskierka Szczecin 0 0 0
28-08 18:00  Lech Czaplinek - Flota Świnoujście 0 0 0
28-08 18:00  Olimp Gościno - Ina Goleniów 0 0 0
5 kolejka relacja fotki komentarze
31-08 12:00  Hutnik Szczecin - Intermarche-Rega Trzebiatów 0 0 0
31-08 13:00  Darłovia Darłowo - Vineta Wolin 0 0 0
31-08 14:00  Sparta Węgorzyno - Gryf Kamień Pomorski 0 0 0
31-08 16:00  Rasel Dygowo - Sokół Karlino 0 0 0
31-08 17:00  Ina Goleniów - Orzeł Wałcz 0 0 0
31-08 17:00  Flota Świnoujście - Olimp Gościno 0 0 0
31-08 17:00  MKP Szczecinek - Błękitni II Stargard 0 0 0
01-09 13:00  GKS Leśnik Manowo - Polski Cukier Kluczevia Stargard 0 0 0
01-09 16:00  Iskierka Szczecin - Lech Czaplinek 0 0 0
6 kolejka relacja fotki komentarze
07-09 11:00  Gryf Kamień Pomorski - Darłovia Darłowo 0 0 0
07-09 11:00  Intermarche-Rega Trzebiatów - Sparta Węgorzyno 0 0 0
07-09 13:00  Polski Cukier Kluczevia Stargard - MKP Szczecinek 0 0 0
07-09 13:00  Olimp Gościno - Iskierka Szczecin 0 0 0
07-09 16:00  Orzeł Wałcz - Sokół Karlino 0 0 0
07-09 16:00  Vineta Wolin - GKS Leśnik Manowo 0 0 0
07-09 16:00  Lech Czaplinek - Hutnik Szczecin 0 0 0
07-09 17:00  Błękitni II Stargard - Rasel Dygowo 0 0 0
08-09 16:00  Ina Goleniów - Flota Świnoujście 1 0 0
7 kolejka relacja fotki komentarze
14-09 11:00  Sparta Węgorzyno - Lech Czaplinek 0 0 0
14-09 11:00  GKS Leśnik Manowo - Gryf Kamień Pomorski 0 0 0
14-09 11:00  Rasel Dygowo - Polski Cukier Kluczevia Stargard 0 0 0
14-09 12:00  Hutnik Szczecin - Olimp Gościno 0 0 0
14-09 13:00  Darłovia Darłowo - Intermarche-Rega Trzebiatów 0 0 0
14-09 14:00  Sokół Karlino - Błękitni II Stargard 0 0 0
14-09 16:00  Flota Świnoujście - Orzeł Wałcz 0 0 0
14-09 16:00  Iskierka Szczecin - Ina Goleniów 0 0 0
14-09 16:00  MKP Szczecinek - Vineta Wolin 0 0 0
8 kolejka relacja fotki komentarze
21-09 13:00  Polski Cukier Kluczevia Stargard - Sokół Karlino 0 0 0
21-09 14:00  Gryf Kamień Pomorski - MKP Szczecinek 0 0 0
21-09 16:00  Orzeł Wałcz - Błękitni II Stargard 0 0 0
21-09 16:00  Vineta Wolin - Rasel Dygowo 0 0 0
21-09 16:00  Intermarche-Rega Trzebiatów - GKS Leśnik Manowo 0 0 0
21-09 16:00  Olimp Gościno - Sparta Węgorzyno 0 0 0
21-09 16:00  Ina Goleniów - Hutnik Szczecin 0 0 0
21-09 16:00  Flota Świnoujście - Iskierka Szczecin 0 0 0
22-09 15:00  Lech Czaplinek - Darłovia Darłowo 0 0 0
9 kolejka relacja fotki komentarze
28-09 11:00  GKS Leśnik Manowo - Lech Czaplinek 0 0 0
28-09 12:00  Hutnik Szczecin - Flota Świnoujście 0 0 0
28-09 13:00  Darłovia Darłowo - Olimp Gościno 0 0 0
28-09 14:00  Sparta Węgorzyno - Ina Goleniów 0 0 0
28-09 14:00  Sokół Karlino - Vineta Wolin 0 0 0
28-09 15:00  Rasel Dygowo - Gryf Kamień Pomorski 0 0 0
28-09 16:00  Iskierka Szczecin - Orzeł Wałcz 0 0 0
28-09 16:00  MKP Szczecinek - Intermarche-Rega Trzebiatów 0 0 0
28-09 18:00  Błękitni II Stargard - Polski Cukier Kluczevia Stargard 0 0 0
10 kolejka relacja fotki komentarze
05-10 11:00  Intermarche-Rega Trzebiatów - Rasel Dygowo 0 0 0
05-10 14:00  Gryf Kamień Pomorski - Sokół Karlino 0 0 0
05-10 15:00  Vineta Wolin - Błękitni II Stargard 0 0 0
05-10 15:00  Lech Czaplinek - MKP Szczecinek 0 0 0
05-10 15:00  Olimp Gościno - GKS Leśnik Manowo 0 0 0
05-10 15:00  Ina Goleniów - Darłovia Darłowo 0 0 0
05-10 15:00  Flota Świnoujście - Sparta Węgorzyno 0 0 0
05-10 16:00  Orzeł Wałcz - Polski Cukier Kluczevia Stargard 0 0 0
05-10 16:00  Iskierka Szczecin - Hutnik Szczecin 0 0 0
11 kolejka relacja fotki komentarze
12-10 11:00  GKS Leśnik Manowo - Ina Goleniów 0 0 0
12-10 12:00  Hutnik Szczecin - Orzeł Wałcz 0 0 0
12-10 13:00  Darłovia Darłowo - Flota Świnoujście 0 0 0
12-10 13:00  MKP Szczecinek - Olimp Gościno 0 0 0
12-10 13:00  Polski Cukier Kluczevia Stargard - Vineta Wolin 0 0 0
12-10 14:00  Sparta Węgorzyno - Iskierka Szczecin 0 0 0
12-10 14:00  Sokół Karlino - Intermarche-Rega Trzebiatów 0 0 0
12-10 15:00  Rasel Dygowo - Lech Czaplinek 0 0 0
12-10 17:00  Błękitni II Stargard - Gryf Kamień Pomorski 0 0 0
12 kolejka relacja fotki komentarze
19-10 12:00  Hutnik Szczecin - Sparta Węgorzyno 0 0 0
19-10 14:00  Orzeł Wałcz - Vineta Wolin 0 0 0
19-10 14:00  Gryf Kamień Pomorski - Polski Cukier Kluczevia Stargard 0 0 0
19-10 14:00  Intermarche-Rega Trzebiatów - Błękitni II Stargard 0 0 0
19-10 14:00  Lech Czaplinek - Sokół Karlino 0 0 0
19-10 14:00  Ina Goleniów - MKP Szczecinek 0 0 0
19-10 15:00  Olimp Gościno - Rasel Dygowo 0 0 0
19-10 15:00  Flota Świnoujście - GKS Leśnik Manowo 0 0 0
19-10 16:00  Iskierka Szczecin - Darłovia Darłowo 0 0 0
13 kolejka relacja fotki komentarze
26-10 12:00  GKS Leśnik Manowo - Iskierka Szczecin 0 0 0
26-10 13:00  Darłovia Darłowo - Hutnik Szczecin 0 0 0
26-10 13:00  MKP Szczecinek - Flota Świnoujście 0 0 0
26-10 13:00  Rasel Dygowo - Ina Goleniów 0 0 0
26-10 13:00  Sokół Karlino - Olimp Gościno 0 0 0
26-10 13:00  Polski Cukier Kluczevia Stargard - Intermarche-Rega Trzebiatów 0 0 0
26-10 14:00  Sparta Węgorzyno - Orzeł Wałcz 0 0 0
26-10 14:00  Vineta Wolin - Gryf Kamień Pomorski 0 0 0
26-10 16:00  Błękitni II Stargard - Lech Czaplinek 0 0 0
14 kolejka relacja fotki komentarze
02-11 12:00  Hutnik Szczecin - GKS Leśnik Manowo 0 0 0
02-11 13:00  Orzeł Wałcz - Gryf Kamień Pomorski 0 0 0
02-11 13:00  Intermarche-Rega Trzebiatów - Vineta Wolin 0 0 0
02-11 13:00  Lech Czaplinek - Polski Cukier Kluczevia Stargard 0 0 0
02-11 13:00  Ina Goleniów - Sokół Karlino 0 0 0
02-11 13:00  Iskierka Szczecin - MKP Szczecinek 0 0 0
02-11 14:00  Olimp Gościno - Błękitni II Stargard 0 0 0
02-11 14:00  Sparta Węgorzyno - Darłovia Darłowo 0 0 0
03-11 13:00  Flota Świnoujście - Rasel Dygowo 0 0 0
15 kolejka relacja fotki komentarze
09-11 11:00  GKS Leśnik Manowo - Sparta Węgorzyno 0 0 0
09-11 12:00  MKP Szczecinek - Hutnik Szczecin 0 0 0
09-11 13:00  Darłovia Darłowo - Orzeł Wałcz 0 0 0
09-11 13:00  Rasel Dygowo - Iskierka Szczecin 0 0 0
09-11 13:00  Sokół Karlino - Flota Świnoujście 0 0 0
09-11 13:00  Polski Cukier Kluczevia Stargard - Olimp Gościno 0 0 0
09-11 14:00  Vineta Wolin - Lech Czaplinek 0 0 0
09-11 14:00  Gryf Kamień Pomorski - Intermarche-Rega Trzebiatów 0 0 0
09-11 16:00  Błękitni II Stargard - Ina Goleniów 0 0 0
16 kolejka relacja fotki komentarze
16-11 12:00  Hutnik Szczecin - Rasel Dygowo 0 0 0
16-11 13:00  Orzeł Wałcz - Intermarche-Rega Trzebiatów 0 0 0
16-11 13:00  Lech Czaplinek - Gryf Kamień Pomorski 0 0 0
16-11 13:00  Ina Goleniów - Polski Cukier Kluczevia Stargard 0 0 0
16-11 13:00  Iskierka Szczecin - Sokół Karlino 0 0 0
16-11 13:00  Darłovia Darłowo - GKS Leśnik Manowo 0 0 0
16-11 14:00  Olimp Gościno - Vineta Wolin 0 0 0
16-11 14:00  Flota Świnoujście - Błękitni II Stargard 0 0 0
16-11 14:00  Sparta Węgorzyno - MKP Szczecinek 0 0 0
17 kolejka relacja fotki komentarze
23-11 11:00  GKS Leśnik Manowo - Orzeł Wałcz 0 0 0
23-11 12:00  MKP Szczecinek - Darłovia Darłowo 0 0 0
23-11 12:00  Sokół Karlino - Hutnik Szczecin 0 0 0
23-11 12:00  Intermarche-Rega Trzebiatów - Lech Czaplinek 0 0 0
23-11 13:00  Rasel Dygowo - Sparta Węgorzyno 0 0 0
23-11 13:00  Polski Cukier Kluczevia Stargard - Flota Świnoujście 0 0 0
23-11 14:00  Vineta Wolin - Ina Goleniów 0 0 0
23-11 14:00  Gryf Kamień Pomorski - Olimp Gościno 0 0 0
23-11 16:00  Błękitni II Stargard - Iskierka Szczecin 0 0 0
 
top komentarze
newsy:
11 » Zebranie organizacyjne  »
2 » Sparingpartner poszukiw »
2 » Złoty Zalewski, Kaczyńs »
2 » Przygotowania Radewa
1 » III liga: Łukasz Kopeć: »
1 » Powołania dla Olimpijek
1 » Rozlosowano II rundę Pu »
1 » Umowa z Hołotą rozwiąza »
mecze:
45 » Piast Karsko-Biali Sądó »
34 » Morzycko Moryń-Dąb Dębn »
25 » Gwardia Koszalin-Kotwic »
20 » Drawa Drawno-Dąb Dębno
17 » Pomorzanin Nowogard-Spa »
16 » Darłovia Darłowo-Błękit »
16 » Orzeł Łoźnica-Wicher Br »
15 » Kotwica Kołobrzeg-Miesz »
15 » Płomień Lisowo-Ina Ińsk »
14 » Orzeł Wałcz-MKP Szczeci »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 14
astronauta bladelowca
exxil Fazi877
Hutnik832 kempes7
Koku krkic
kspogon M4TEO
MirstalekF... teufel
TUPACK Wiktorka1
gości: 1138
statystyki portalu
• drużyn: 2804
• imprez: 118733
• newsów: 72204
• użytkowników: 70100
• komentarzy: 1080237
• zdjęć: 779239
• relacji: 38102
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2019 - by ligowiec team
Polityka Cookies